Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 18:33   #181
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

hej jestem posiadaczką xboxa z kinectem wcześniej miałam ps3 z move ale zobaczyła możliwości kinecta i namówiłam męża na sprzedaż ps3 i kupno xboxa z kinectem

Do tej pory posiadam gry sporty 1 i 2 adventures Dance central 2 oraz z fitnessowskich
Your Shape Evoluted (jedynke) oraz Mel B i EA Sports Active

Zastanawiam się nad Kupnem Yor Shape Evoluted ale z 2012 ( 2 czesci) polecacie ? jest lepsza niż jedynka ?

myślę też nad Zumbą tylko nie wiem która część najprostsza tzn najłatwiej idzie chwycić i spamiętać kroki :P
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:34   #182
mkpn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja mam Your Shape: Fitness Evolved i naprawdę idzie się nieźle zmęczyć NIe mam porównania do innych, ale ta gra mnie nieźle wkręciła Fajne urozmaicenie do siłowni.
mkpn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:37   #183
Jankes87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Mel B na xboxa też fajna, ale jednak trening na siłowni, to trening na siłowni
__________________
Motywatory, fit przepisy filmy motywacyjne ? Prowadź sportowy tryb życia , wejdź na www.trenujemy.com
Jankes87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 16:51   #184
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

kupiłam YSFE 2012 po przeczytaniu tego forum :P

Mąż mnie zabije

Czaję się jeszcze na tą zumbę ( ale nie wiem którą ) interesuje mnie też Jillian Michael's Fitness Adventure ma któraś z was ? Polecacie ?

oraz The Biggest Loser: Ultimate Workout -posiada ktoś ?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 08:42   #185
ana23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Jeśli chodzi o zumbę to najfajniesza jest Zumba fitness Core, ale ta najnowsza część zumba fitness world party też jest ciekawa

Spróbuj może sobie ściągnąć jakieś demo, wtedy łatwiej ci się będzie zdecydować

Edytowane przez ana23
Czas edycji: 2014-05-08 o 08:43
ana23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 09:15   #186
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez ana23 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zumbę to najfajniesza jest Zumba fitness Core, ale ta najnowsza część zumba fitness world party też jest ciekawa

Spróbuj może sobie ściągnąć jakieś demo, wtedy łatwiej ci się będzie zdecydować
potwierdzam, mam obie płyty i też wolę core.
co do gier fitnessowych, mam też yourshape 2012, niby fajna ale rzadko ją włączam. Posiadam też nike kinect training, niestety ta gra jest bardzo obszarożerna, ja mam za małą powierzchnie do ćwiczeń i niestety gra leży zakurzona. Moze i jest fajna, ale muszę zmienić salon na większy,żeby się o tym przekonać
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 09:27   #187
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

A ja mam zumbę rush i też jestem bardzo zadowolona Chyba każda część jest fajna - taka uroda zumby
Posiadam też Yor Shape Evoluted 2012 i bardzo podobają mi się ćwiczenia z rozbijaniem klocków oraz to ze stepem gdzie trzeba stopami klikać w podświetlone pola Są też ćwiczenia które dają maksymalnie w kość np. jak dla mnie cardio czy boot camp
Właśnie zastanawiałam się nad mel b ale po zauważeniu że gra wcale nas nie sprawdza i możesz stać a i tak program zalicza ćwiczenia stwierdzam że jest całkowicie bez sensu :P
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2014-05-08 o 09:41
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 12:05   #188
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

ja włąsnie czekam na YSFE 2012 powinna być jutro

Bo mam jedynke YSFE i nią aż tak zachwycona nie byłam ale chyba 2 jest zdecydowanie lepsza

Mel B mam polecam - czy można stać i nas wyłapuje tego nie zauważyłam bo ja z nią ćwiczę i nie próbuję oszukiwać :P Ma bardzo dużo różnych ćwiczeń + wybiera się co się chce zrobić ( np schudnąć z brzucha nóg lub wrócić do formy po porodze lub bikini fot itp dużo tego jest do wyboru ) i program wybiera pod nas ćwiczenia i ćwiczymy wybieramy czas ćwiczeń + można dodać jeśli posiadamy np gume doćwiczeń step cieżarki-obciążniki na nogi ręce (szkoda że nie ma piłki do dodania bo na ps3 jest nie wiem dlaczego do kinecta nie zrobili )
ale ogólnie polecam szczególnie że nie jest drogie nową gre dostaniemy za niecałe 40 zł

czyli mówicie że zumba core najlepsza - mam demo ale nie mogę sie zdecydować którą wybrać :P
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:07   #189
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

miałyście racje YSFE 2012 jest super

płyta z grą doszła i już ćwiczę 3 dzień z rzędu

1 część jest dużo dużo gorsza niż dwójka
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:15   #190
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Hej, ja śmigam na ps3 move. Mam Trainier coś tam, coś tam- trener personalny który pilnuje moich ćwiczeń, dane star 1 i 2, sport champions 1 i 2. Najwięcej potu wychodzi przy dance star. jak dla mnie rewelacja. Planuje jeszcze kupić zumbę
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:51   #191
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Niech moje wykanczanie mieszkania się już skończy i podłączę kinia i będę śmigać w Evolved i Evolved 2012 (obie fajne, druga z ciekawszą grafiką).

Póki co to Xbox działa tylko do gier na padzie, nie mam miejsca na inne
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 17:21   #192
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Mam zumbę world party, bardzo fajna, fitness adventure Jillian Michaels, tez moze byc, chco jakos mnie nie wciagnęła, Mel B, tez fajne, ale tez jakos nie wciagło póki co, dance central 3 i just dance chyba 3. Najfajniejsza póki co jest zumba.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:32   #193
Milllueane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Zaczęłam Fitness Evolved 2012, bardzo fajna
Milllueane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:04   #194
VeruSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Jestem milosnikiem xboxa i dotychczas mam wszystkie czesci dance central , serdecznie polecam daje swietny wycisk. Super jest tez Nike kinect training, tam sa batdzo porzadne cwiczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Co do zumby to sciagnelam demo i nie jest zbyt obiecujaca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
VeruSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:38   #195
Lalina91
Raczkowanie
 
Avatar Lalina91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 128
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Od wczoraj znów się wciągnełam w Your Shape Fitness Evolved 40-45 min i mokra byłam na maxa Oby tak dalej;P W koncu trzeba zrzucić te 4-5 kg
Lalina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:11   #196
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez VeruSs Pokaż wiadomość
\
Co do zumby to sciagnelam demo i nie jest zbyt obiecujaca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zumb jest kilka, generalnie wszystkie są świetne ale fakt, ze jedne są ciut lepsze inne ciut gorsze. Polecam zumba core
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:35   #197
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez VeruSs Pokaż wiadomość
Jestem milosnikiem xboxa i dotychczas mam wszystkie czesci dance central , serdecznie polecam daje swietny wycisk. Super jest tez Nike kinect training, tam sa batdzo porzadne cwiczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Co do zumby to sciagnelam demo i nie jest zbyt obiecujaca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Oj tak, nike i dance daja niezly wycisk. zawsze jestem mokrusienka Zumba tez jest niczego sobie
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:53   #198
Lalina91
Raczkowanie
 
Avatar Lalina91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 128
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja dziś znów mokra po Your Shape Fitness Evolved 2012 Kocham tą gre! Jak mi się znudzi to wydaje mi się,że zainwestuje w mel b nie mam zbyt dużo miejsca w salonie ale mam nadzieje ze bedzie wystarczająco tak jak w przypadku YSFE 2012
Lalina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:38   #199
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
zumb jest kilka, generalnie wszystkie są świetne ale fakt, ze jedne są ciut lepsze inne ciut gorsze. Polecam zumba core
Ogladałam na youtube i chyba sie skuszę, wygląda bardzo, bardzo obiecująco
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 15:44   #200
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja znów wróciłam do ćwiczeń Wciągnęłam się z powrotem w Your Shape Fitness Evolved 2012 i Mel B, Zumba na razie jakoś mniej...
W międzyczasie nabyłam Jillian Michaels Fitness Adventure. Nawet niezłe, można się poczuć, jak Indiana Jones Tylko sterowanie trochę denerwujące.

Zastanawiam się jeszcze nad Nike.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 19:29   #201
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ponieważ coraz zimniej za oknem postanowiłam wrócić do ćwiczeń w domu.zainwestowalam w nowe gry. Wytłumaczyłam sobie,ze to tak jakbym kupiła karnet na 2 miesiące.a zamówiłam zumbe world party,sports 2, gillian michaels adventure, ea sports active2, adidas micoach
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:31   #202
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez marilyn monroe Pokaż wiadomość
Ponieważ coraz zimniej za oknem postanowiłam wrócić do ćwiczeń w domu.zainwestowalam w nowe gry. Wytłumaczyłam sobie,ze to tak jakbym kupiła karnet na 2 miesiące.a zamówiłam zumbe world party,sports 2, gillian michaels adventure, ea sports active2, adidas micoach
I jak wrażenia? Pytam głównie o ea sports active2 i adidas micoach, bo tych akurat nie posiadam, a chętnie kupiłabym coś nowego
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:40   #203
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
I jak wrażenia? Pytam głównie o ea sports active2 i adidas micoach, bo tych akurat nie posiadam, a chętnie kupiłabym coś nowego

też jestem ciekawa wrażeń bo planuję zakupić jakąś nowość

od siebie mogę polecić Zumbę, Just Dance 4 no i oczywiście Dance Central 3, która też potrafi tak wciągnąć, że już pisze "jak czujesz zmęczenie lub ból mięśni odpocznij" fajna sprawa bo do ćwiczeń trudno mi się zmotywować, co innego jak jest to w formie zabawy

mniej ciekawe jakie znam to adventures i epoka lodowcowa 4 (nie polecam tej ostatniej)
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 19:30   #204
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
I jak wrażenia? Pytam głównie o ea sports active2 i adidas micoach, bo tych akurat nie posiadam, a chętnie kupiłabym coś nowego
na razie próbowałam je tylko raz, bo mam ciężki okres w pracy i pracuje po 9 godzin dziennie i jak wracam o 18 to padam.
Ale moje pierwsze wrażenia są takie, że ea bardzo mi się spodobało, ponieważ są różne ćwiczenia na zmianę, nie ma monotonii. jest truchtanie w miejscu, ćwiczenia z gumą, da się zmęczyć i spocić.Do tego po każdym ćwiczeniu jest pokazane ile ćwiczeń zostało do końca. Ja mam wersje z pulsometrem i to też mi się podoba, bo obserwowałam swój puls i mam pokazane, przy różnym pulsie jak on na mnie wpływa np że jest zdrowe serce, spalanie fitness. Taka sesja trwa ok 25-30 minut.
A jeśli chodzi o adidas micoach to póki co nie mam aż takich pozytywnych wrażeń, zobaczymy przy kolejnym podejściu. Wybiera się trenera od dyscypliny sportu i robi się przykładowy trening dla danej dyscypliny albo można sobie potrenować, ja wybrałam tenis i trenowałam odbijanie rakietą z różnych pozycji. jak dla mnie za długo to trwa takie ciągłe tylko odbijanie piłki, wolę większą różnorodność.może po kolejnym podejściu będę bardziej zadowolona.
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 20:25   #205
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez marilyn monroe Pokaż wiadomość
na razie próbowałam je tylko raz, bo mam ciężki okres w pracy i pracuje po 9 godzin dziennie i jak wracam o 18 to padam.
Ale moje pierwsze wrażenia są takie, że ea bardzo mi się spodobało, ponieważ są różne ćwiczenia na zmianę, nie ma monotonii. jest truchtanie w miejscu, ćwiczenia z gumą, da się zmęczyć i spocić.Do tego po każdym ćwiczeniu jest pokazane ile ćwiczeń zostało do końca. Ja mam wersje z pulsometrem i to też mi się podoba, bo obserwowałam swój puls i mam pokazane, przy różnym pulsie jak on na mnie wpływa np że jest zdrowe serce, spalanie fitness. Taka sesja trwa ok 25-30 minut.
A jeśli chodzi o adidas micoach to póki co nie mam aż takich pozytywnych wrażeń, zobaczymy przy kolejnym podejściu. Wybiera się trenera od dyscypliny sportu i robi się przykładowy trening dla danej dyscypliny albo można sobie potrenować, ja wybrałam tenis i trenowałam odbijanie rakietą z różnych pozycji. jak dla mnie za długo to trwa takie ciągłe tylko odbijanie piłki, wolę większą różnorodność.może po kolejnym podejściu będę bardziej zadowolona.


Też lubię różnorodność zwłaszcza jak gram w pojedynkę.
A takie sportowe gry super sprawdzają się w parze. Grałam też w tenisa u koleżanki, chęć rywalizacji, super zabawa i śmieszne filmiki

Polecam rownież pas neoprenowy w celu wyciśnięcia większych potów, efekty są super
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 22:51   #206
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Jakoś nie podobają mi się gry fitnesowe na kinecta. Uwielbiam just dance, dance central, kinect sport, adventures, czy star warsy. Ale fitnessy... wolę tradycyjnie poćwiczyć
btw...może ma któraś just dance 2015?
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 13:52   #207
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Dziewczyny mam pytanie bo skoro gracie na kinect może mogłybyście polecić też jakieś gierki na pada? Szukałam odpowiedniego wątku ale nie znalazłam.

Kiedyś grałam jeszcze na PS i podobała mi się np. epoka lodowcowa 2, Xena
obecnie w Tekken 6 jeszcze pogram i Merida Waleczna też uszła.
Od jakiegoś czasu nie mogę znalezc niczego dla siebie bo albo większość dedykowana facetom albo dzieciom.
Ostatnio mąż mi wynalazł "Alice Madness Returns" strasznie "ryła" psychikę i momentami bałam się grać chociaż cała zaliczona
Znacie coś ciekawego co możecie polecić?
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:41   #208
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez marilyn monroe Pokaż wiadomość
na razie próbowałam je tylko raz, bo mam ciężki okres w pracy i pracuje po 9 godzin dziennie i jak wracam o 18 to padam.
Ale moje pierwsze wrażenia są takie, że ea bardzo mi się spodobało, ponieważ są różne ćwiczenia na zmianę, nie ma monotonii. jest truchtanie w miejscu, ćwiczenia z gumą, da się zmęczyć i spocić.Do tego po każdym ćwiczeniu jest pokazane ile ćwiczeń zostało do końca. Ja mam wersje z pulsometrem i to też mi się podoba, bo obserwowałam swój puls i mam pokazane, przy różnym pulsie jak on na mnie wpływa np że jest zdrowe serce, spalanie fitness. Taka sesja trwa ok 25-30 minut.
A jeśli chodzi o adidas micoach to póki co nie mam aż takich pozytywnych wrażeń, zobaczymy przy kolejnym podejściu. Wybiera się trenera od dyscypliny sportu i robi się przykładowy trening dla danej dyscypliny albo można sobie potrenować, ja wybrałam tenis i trenowałam odbijanie rakietą z różnych pozycji. jak dla mnie za długo to trwa takie ciągłe tylko odbijanie piłki, wolę większą różnorodność.może po kolejnym podejściu będę bardziej zadowolona.
Dzięki za odpowiedź Pewnie niedługo coś wybiorę

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez avesome Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo skoro gracie na kinect może mogłybyście polecić też jakieś gierki na pada? Szukałam odpowiedniego wątku ale nie znalazłam.

Kiedyś grałam jeszcze na PS i podobała mi się np. epoka lodowcowa 2, Xena
obecnie w Tekken 6 jeszcze pogram i Merida Waleczna też uszła.
Od jakiegoś czasu nie mogę znalezc niczego dla siebie bo albo większość dedykowana facetom albo dzieciom.
Ostatnio mąż mi wynalazł "Alice Madness Returns" strasznie "ryła" psychikę i momentami bałam się grać chociaż cała zaliczona
Znacie coś ciekawego co możecie polecić?
A gry z serii Lego? Można się przy nich fajnie odstresować rozwalając klocki, choć czasem jest nieźle wkurzająca

Mnie pochłonęły w całości takie gry, jak: Fable II i III oraz Dead Island i Dead Island Riptide
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 06:41   #209
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Pewnie niedługo coś wybiorę

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



A gry z serii Lego? Można się przy nich fajnie odstresować rozwalając klocki, choć czasem jest nieźle wkurzająca

Mnie pochłonęły w całości takie gry, jak: Fable II i III oraz Dead Island i Dead Island Riptide
Dzięki
Poza grami kinect przydzą się i takie. Następna któraś z tych co podałaś bo na razie padło na Crash of the Titans, w wolnej chwili muszę odpalić bo jeszcze nie próbowałam
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:35   #210
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Dziewczyny gdyby któraś miała ochotę, polecam się do znajomych na xboxa. Niestety moi znajomi nie graja, a czasem fajnie spojrzeć na wyniki innych, przynajmniej mnie to mocno motywuje W razie czego zapraszam pw podam mój tag
ps. właśnie jestem po godzinie zumby, padam!
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 16:50:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.