Przedłużanie rzęs - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 11:42   #1801
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Przedłużanie rzęs

Umówiłam się na pierwsze przedłużanie 1 lipca, nie mogę się doczekać
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:40   #1802
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja mam od 2 dni, po raz pierwszy w zyciu. ogolnie to jakos nie moge sie przyzwyczaic, czuje sie jakbym miala mega mocno natuszowane i posklejane rzesy.
dzis juz mi wypadlo ze 3.
ogolnie kosmetyczka mowila mi, ze mam bardzo duzo swoich naturalnych (u mnie to normalne z wlosami tez tak mam) i ze chyba nigdy nie skonczymy tego doklejania hehe.
no i placza mi sie te rzesy i zachaczaja o dolne.
nie wiem czy to wszystko jest normalne i trzeba sie po prostu przyzwyczaic, czy to ja mam takie dlugie zrobione (bo swoje naturalne wg kosmetyczki mam dlugie).

a efekt ogolny fajny bardzo. tylko nie wiem, czy sie do tych rzes przyzwyczaje z biegiem czasu, czy nie. no bo jak narazie czuje, ze je mam i nawet widze je :p jeszcze moje oko nie przyzwyczailo sie do "niewidzenia" tych dlugich rzes.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:59   #1803
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Przedłużanie rzęs

Pokażesz efekt? Oglądałam tu kilka zdjęć i niektóre efekty fajne, sama nie mogę się doczekać

Czy można używać olejku rycynowego mając przedłużone rzęsy? Bo kiedyś używałam i moje naturalne były dłuższe, ciemniejsze, gęstsze i mocniejsze, ale przestałam na kilka miesięcy i znów zaczęłam i nie wiem czy będę musiała przestać po przedłużeniu.
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 16:07   #1804
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czy 349zl za metode objetosciowa to nie jest wygorowana cena?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 05:06   #1805
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Przedłużanie rzęs

czy to normalne ze po nocy trace sporo tych rzes? staram sie spac na plecach, a to nic nie daje. czy moze mam jakos zle zrobione??? bo robilam w poniedzialek i myslalam ze to tak szybko nie wypada...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 11:21   #1806
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
ja mam od 2 dni, po raz pierwszy w zyciu. ogolnie to jakos nie moge sie przyzwyczaic, czuje sie jakbym miala mega mocno natuszowane i posklejane rzesy.
dzis juz mi wypadlo ze 3.
ogolnie kosmetyczka mowila mi, ze mam bardzo duzo swoich naturalnych (u mnie to normalne z wlosami tez tak mam) i ze chyba nigdy nie skonczymy tego doklejania hehe.
no i placza mi sie te rzesy i zachaczaja o dolne.
nie wiem czy to wszystko jest normalne i trzeba sie po prostu przyzwyczaic, czy to ja mam takie dlugie zrobione (bo swoje naturalne wg kosmetyczki mam dlugie).

a efekt ogolny fajny bardzo. tylko nie wiem, czy sie do tych rzes przyzwyczaje z biegiem czasu, czy nie. no bo jak narazie czuje, ze je mam i nawet widze je :p jeszcze moje oko nie przyzwyczailo sie do "niewidzenia" tych dlugich rzes.
dobrze zrobione rzęsy nie powinny zachaczać o dolne, jeżeli zachaczają tzn,że sztuczna rzęsa jest naklejona dużo dalej niż od nasady i dlatego się wywijają i zachaczają. Dla niektórych stylistek cięzko jest pamiętać zeby pilnować kierunku rzęs. (mi też czasami się to zdarza, a jestem początkująca bo dopiero 2lata)
kilka może wypaść od razu,może to być spowodowane tym, ze twoja naturalna rzęsa była już w fazie wypadania i skonczyla swój żywot na poduszce wraz ze sztuczną rzęsa, może być też winanie wyschniętego do końca kleju, działania zewnętrzne (para, gorąca woda)
Jeżeli prosiłaś o efekt naturalny to stylistka rzęs powinna dopasować długość sztucznej rzęsy do twojej naturalnej.


Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czy 349zl za metode objetosciowa to nie jest wygorowana cena?
W Warszawie?? no co ty!!!!!!! gdzie nie spojrzę w salonie przeciętnie 2d/3d waha się od 300zł do 400zł, norki od 400zł w góre, 1:1 to przeciętnie 200-250zł. I takie ceny powinny być wszędzie, to nasza praca, nie lekka! precyzja, dokładność, wzrok, umiejętności, wdychanie oparów kleju, często niewygodna pozycja. Plus oczywiście materiał i czas aplikacji. uważam, że twoja cena jest ok



Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po nocy trace sporo tych rzes? staram sie spac na plecach, a to nic nie daje. czy moze mam jakos zle zrobione??? bo robilam w poniedzialek i myslalam ze to tak szybko nie wypada...
niestety ale to normalne, gdy wpadam w fazę głębokiego snu nie jestesmy w stanie kontrolować swoich ruchów. Często przekręcając się przecieramy głową o poduszkę zachaczając oczywiście o rzęsy
Ale ale ale nie powinno ich wypadać dużo, 2 lub 3 rzęsy tak, ale jak wypada ich co najmniej 10 to dziwne..
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 15:38   #1807
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
dobrze zrobione rzęsy nie powinny zachaczać o dolne, jeżeli zachaczają tzn,że sztuczna rzęsa jest naklejona dużo dalej niż od nasady i dlatego się wywijają i zachaczają. Dla niektórych stylistek cięzko jest pamiętać zeby pilnować kierunku rzęs. (mi też czasami się to zdarza, a jestem początkująca bo dopiero 2lata)
kilka może wypaść od razu,może to być spowodowane tym, ze twoja naturalna rzęsa była już w fazie wypadania i skonczyla swój żywot na poduszce wraz ze sztuczną rzęsa, może być też winanie wyschniętego do końca kleju, działania zewnętrzne (para, gorąca woda)
Jeżeli prosiłaś o efekt naturalny to stylistka rzęs powinna dopasować długość sztucznej rzęsy do twojej naturalnej.




W Warszawie?? no co ty!!!!!!! gdzie nie spojrzę w salonie przeciętnie 2d/3d waha się od 300zł do 400zł, norki od 400zł w góre, 1:1 to przeciętnie 200-250zł. I takie ceny powinny być wszędzie, to nasza praca, nie lekka! precyzja, dokładność, wzrok, umiejętności, wdychanie oparów kleju, często niewygodna pozycja. Plus oczywiście materiał i czas aplikacji. uważam, że twoja cena jest ok




niestety ale to normalne, gdy wpadam w fazę głębokiego snu nie jestesmy w stanie kontrolować swoich ruchów. Często przekręcając się przecieramy głową o poduszkę zachaczając oczywiście o rzęsy
Ale ale ale nie powinno ich wypadać dużo, 2 lub 3 rzęsy tak, ale jak wypada ich co najmniej 10 to dziwne..
10 to nie. na jednym oku chyba ze 4, na drugim 2... cos takiego....

jak tak popatrze, to nie są przyklejone u samej nasady. widze troszke odstepu. a wiec tak nie powinno byc?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 16:02   #1808
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

Droga impreza z tymi rzesami I tak 3 stowki co 2 tygodnie?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 11:41   #1809
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
10 to nie. na jednym oku chyba ze 4, na drugim 2... cos takiego....

jak tak popatrze, to nie są przyklejone u samej nasady. widze troszke odstepu. a wiec tak nie powinno byc?
tak, rzęse sztuczną przykleja się mniej wiecej 1mm od nasady

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Droga impreza z tymi rzesami I tak 3 stowki co 2 tygodnie?
nie, samo założenie powiedzmy 350zł. a potem się uzupełnia. Są rózne metody liczenia uzupełnienia. Ja znam trzy.
Pierwsza:w zależności od minionych tygodni od założenia.Np 2tyg (od założenia) uzupełnienei 100zł, 3tyg 150zł, 4 tyg 200zł powyżej 5tyg liczy się jako nowe założenie, chyba, że rzęsy się w miare trzymają to cena indywidualna.
Druga: w zależności od wypadania rzęs Np miara 'na oko' jeżeli wypadnie 30% rzęs to powiedzmy 90zł, 1ypadnie 50% rzęs to 160zł, zostaną 3 lub 4 rzęsy na krzyż to powiedzmy ok250zł. Ta metoda jest kiepska dla klientki, która patrzy w lustro wypadło 30%, a dla stylistki, która ogląda rzęsy z bliska pod lampą (gdzie widzi większość tych rzęs których klientka gołym okiem nie widzi) wypadło 50% i może być burza co do kwoty.
Trzecia: Przyjęta dla ogółu klientek. Klientka przychodzi równo co 3 tyg na uzpełnienei za 150zł lub co 4 tyg za 180zł, a powyżej liczone jako założenie.

Ciężko jest wycenić uzupełniene. Dla nas stylistek czasmai potrafi być trudniejsze i pochłaniać więcej czasu niż założenie, są takie klientki, które skaczą z kwiatka na kwiatek -na ważną impreze przyjda do ciebie bo robisz zankomicie, a na codzien ida do stylistki ktora robi tak sobie ale za to nbardzo tanio.. często my stylistki musimy rozklejać poprzednie rzęsy lub zdejmować pojedyncze, a bardzo często zdejmować wsyztskie i zakładać od nowa, a klientka krzycyz ze to przeciez uzupełnienei!!!

Sprawa z rzęsami jest jak z paznokciami, włosami, jak ze skóra. Należy je pielęgnować. Wszystko zobowiązuje, jedne rzeczy są tańsze a drugie droższe, nasz wybór czy się na to zdecydujemy.


Teraz weszły metody objętościowe, co je różni od 1:1? WSZYSTKO
Dosłowanie na 50 klientek mam może ze 3które robią syntetyczne, te do objętościówek są dużo lżejsze, delikatniejsze z domieszką jedwabiu lub norki100%, Klioentki płacą więcej, ale są zadowolone i często słyszę, że są jak futerko, że wogóle nie czuć jak wypadają,nie uwierają.

Sama chodzę na uzupełnienei równo co 3 tygodnie. I noszę je już 1,5r bez przerwy, rzęsy się przywyczaiły kiedy mają wypadać

ale się rozpisałam, chyba dlatego, że ostatnio miałam klientke która, była wilce obrażona, że jak to możliwe, że rózne rzęsy inaczej kosztują, że wsyztskie dla niej są jednakowe i ona zapłaci cene uzupełnienia jak 1:1... a sama chciała 3d. No cóżzapłąciła jednak jak za 3d, ale pewnie więcej jej nie zobaczę.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 15:39   #1810
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Przedłużanie rzęs

Spore ceny tutaj podajecie, u mnie w miescie dziewczyny robią po 100 - 170zł max, co uważam za śmieszną cenę za tyle pracy..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:56   #1811
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Spore ceny tutaj podajecie, u mnie w miescie dziewczyny robią po 100 - 170zł max, co uważam za śmieszną cenę za tyle pracy..
Moja kuzynka robi u pani która bierze 80 zł i robi pięknie, identycznie z salonem w mieście w którym pobierają 250 za założenie po po 180 za dopełnianie (i więcej). Z początku ta cena wydawała mi się podejrzana, ale przecież widzę co i jak...
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 21:00   #1812
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez winstone Pokaż wiadomość
Moja kuzynka robi u pani która bierze 80 zł i robi pięknie, identycznie z salonem w mieście w którym pobierają 250 za założenie po po 180 za dopełnianie (i więcej). Z początku ta cena wydawała mi się podejrzana, ale przecież widzę co i jak...
nie chodzi o to, że za małe pieniadze ma robic brzydko, bo może i za 50zł ślicznie wyklejać rzęsy. Chodzi o to, że trzeba się cenic.
To nie jest manicure 30min i po sprawie, tu jest niesamowita prezycja, skupienie wzroku, wdychanie kleju, skrzywiony kręgosłup i czas. Klientek nie obchodzi, że kleję 4 oczy z rzędu i kręgosłup mnie napi********, że mam katar od kleju, że już w oczach mi się mieni. Klientki obchodzi to, że mają mieć zrobione rzęsy, dlatego cena powinna być dużo wyższa niż 100zł- tyle to uzupełnienie może kosztować.
Uważam, że trzeba szanować swoje zdrowie tak czy siak, ale jeżeli zarabiasz na tym, że zdrowie tracisz to chociaż na tym coś zyskaj!

Przedłużanie rzęs to luksus, nie wsyztskie na to stać. Tak jak nie da się zadowloić każdej klientki manicurem, tak nie da się zadowolić ceną rzęs.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 21:51   #1813
EQUINCY2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Niestety, rzęsy są źle zrobione, tu nie o długość chodzi. Dobrze zrobione rzęsy nigdy nie haczą o dolne, jeżeli tak jest, to są za daleko, źle naklejone. dużo dalej niż od nasady i dlatego taki efekt. Chyba przesadziłaś trochę z długością i to też nieładnie wygląda potem.
EQUINCY2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 14:01   #1814
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzesy noszę już dwa i pół dnia i wszystko było ok. Ale dzisiaj dopiero teraz zauważyłam.... Potówki! Pod brwiami miałam kilkanaście potowek które po przejechaniu palcem pekaly. Co to znaczy? Uczulenie? Tak mi się efekt podoba że myśl o tym że nie mogę tego nosić aż mi smutno!
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 15:53   #1815
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Przedłużanie rzęs

Bardorja, dobrze prawisz, ale nie ma takiego tworu jak rzęsy jedwabne lub z proteinami jedwabiu lub co gorsza z domieszką norki. Wszystkie te rzęsy są albo syntetyczne (poliestrowe) albo z norki syberyjskiej. Mink i Silk to nazwy marketingowe nie mające nic wspólnego ze stanem rzeczywistym. Jedwab pod wpływem kleju topi się. Podczas noszenia rzęs nic nie ma prawa uwierać, kłuć, ma ich być nie czuć, mają być jak naturalne. Nie mają prawa się wykręcać i haczyć, a tym bardziej być posklejane. Jeśli, która kolwiek z dolegliwości wystąpi rzęsy trzeba usunąć, bo na 90% nie są zrobione poprawnie.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 12:00   #1816
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Bardorja, dobrze prawisz, ale nie ma takiego tworu jak rzęsy jedwabne lub z proteinami jedwabiu lub co gorsza z domieszką norki. Wszystkie te rzęsy są albo syntetyczne (poliestrowe) albo z norki syberyjskiej. Mink i Silk to nazwy marketingowe nie mające nic wspólnego ze stanem rzeczywistym. Jedwab pod wpływem kleju topi się. Podczas noszenia rzęs nic nie ma prawa uwierać, kłuć, ma ich być nie czuć, mają być jak naturalne. Nie mają prawa się wykręcać i haczyć, a tym bardziej być posklejane. Jeśli, która kolwiek z dolegliwości wystąpi rzęsy trzeba usunąć, bo na 90% nie są zrobione poprawnie.
wiem, bo tak mi mowili na szkoleniach. ale mówili tez ze te do objętościówek są z domieszką jedwabiu/norki bo są lżejsze i miękkie. Czym się różnią 1:1 od np3d? objętościówki nawet jak zbierze się ich kilka to nie dają tej szorstkości i grubości co 1:1
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 08:17   #1817
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam wszystkich
mam pytanie odnośnie zabiegu - zamierzam przedłużyć sobie rzęsy przed ślubem. Doszłam do wniosku, że zrobię to tydzień przed wielkim dniem. I tu mam pytanie. Czy zdarzyło wam się że klientka czy same dostałyście jakieś alergii po tym zabiegu??Czy w ogóle to się zdarza? a jeśli tak to jak często? Ogólnie nie należę do wrażliwców - nie mam na nic uczulenia, a przynajmniej nic mi jak na razie o tym nie wiadomo. Jednak trochę się waham czy ryzykować ?
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:35   #1818
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
mam pytanie odnośnie zabiegu - zamierzam przedłużyć sobie rzęsy przed ślubem. Doszłam do wniosku, że zrobię to tydzień przed wielkim dniem. I tu mam pytanie. Czy zdarzyło wam się że klientka czy same dostałyście jakieś alergii po tym zabiegu??Czy w ogóle to się zdarza? a jeśli tak to jak często? Ogólnie nie należę do wrażliwców - nie mam na nic uczulenia, a przynajmniej nic mi jak na razie o tym nie wiadomo. Jednak trochę się waham czy ryzykować ?
mysle ze tydzien to za wczesnie i zdaza ci poodpadac.
trzebabylo sobie sprobowac wczesniej kiedys przedluzyc i wiedzialabys jak sie z tym czujesz. a przed slubem zrobilabym tak ze 2, 3 dni. a nie tydzien.

jestem alergikiem, ale zadnych problemow nie mialam. z tym ze pierwsze 2 dni ciezko mi sie bylo przyzwyczaic i troszke mialam jakby wysuszone oczy. ale to jest wlasnie kwestia przyzwyczajenia.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 11:52   #1819
applepine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć!
A ja mam zapytanie nieco z innej beczki, jeśli Wam nie będzie odpowiadało, to proszę zignorować.

Otóż chcę (bardzo, bardzo) zrobić kurs przedłużania metodą 1:1. Co polecacie? Jakieś fajne kursy w Warszawie albo w Olsztynie? Lepiej w szkole, czy u dziewczyn, które mają papiery na instruktora?

Pzdr,
Marta
applepine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 18:31   #1820
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tylko i wyłącznie u osób, które posiadają kwalifikacje. Zazwyczaj szkoły reprezentują bardzo niski poziom. W Warszawie świetne instruktorki Ala Rio, Kasia Borkowska, Kasia Szelągowska, a w Olsztynie Ula Pałka team Noble Lashes

Bardorja nie istnieje ani rzęsa jedwabna, ani żadne domieszki. To tak jakbyś spróbowała zmieszać swój włos z poliestrem. Tak abstrakcyjna jak sama teoria domieszek. Jedwab pod wpływem kleju topi się i w żaden sposób nie może być zastosowany do stylizacji. To, że rzęsy są delikatniejsze wynika z mniejszej ich grubości, a to, że są lżejsze z praw fizyki, którym podlegają rozłożone między sobą w wachlarz rzęsy. Innych filozofii nie ma w tym.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2015-07-20 o 18:57
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:40   #1821
applepine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Tylko i wyłącznie u osób, które posiadają kwalifikacje. Zazwyczaj szkoły reprezentują bardzo niski poziom. W Warszawie świetne instruktorki Ala Rio, Kasia Borkowska, Kasia Szelągowska, a w Olsztynie Ula Pałka team Noble Lashes

Bardorja nie istnieje ani rzęsa jedwabna, ani żadne domieszki. To tak jakbyś spróbowała zmieszać swój włos z poliestrem. Tak abstrakcyjna jak sama teoria domieszek. Jedwab pod wpływem kleju topi się i w żaden sposób nie może być zastosowany do stylizacji. To, że rzęsy są delikatniejsze wynika z mniejszej ich grubości, a to, że są lżejsze z praw fizyki, którym podlegają rozłożone między sobą w wachlarz rzęsy. Innych filozofii nie ma w tym.
Dzękuję za odpowiedź!
applepine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:44   #1822
crazyrita82
Przyczajenie
 
Avatar crazyrita82
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Zastanawiam się nad kursem doszkalajacym w Evo lashes lub noble lashes w Warszawie. Obie szkoły są ok. Nie wiem na która się zdecydować.
crazyrita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 14:40   #1823
sonkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej! Mam pytanie skierowane do osób którym znany jest temat rzęs 1:1 Emotikon smile a mianowicie : nosiłam przez półtora roku bez jakiejkolwiek przerwy jedwabne rzęsy. Po tym czasie dostałam uczulenie - spuchły mi po uzupełnieniu oczy, ropiały i łuszczyła się skóra więc je zdjęłam. Nie noszę od 5 miesięcy. Czy myślicie, że jak założę je teraz ponownie to problem się pojawi? czy jest szansa na to, że oczy odpoczęły i obejdzie się bez powrotu uczulenia? Emotikon smile
Pozdrawiam Emotikon smile
sonkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:15   #1824
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Myślę, że tak.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 21:44   #1825
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

uczulenia to nie zabawy. czasem wychodzą po jakimś czasie.
zapytaj stylistki czy wtedy nie zmieniła czasem kleju. możliwe że była to reakcja na inny klej.
jeżeli spróbujesz założyć jeszcze raz i się nic nie stanie to dobrze, jak się pojawią pierwsze objawy to ściągać i nie zakładać nigdy więcej ;(
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:02   #1826
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie rzęs

Przedłużyłam raz rzesy aby uniknąć ciągłego malowania gdy wstaje rano o 6 nie chce sie człowiekowi tuszu do reki wziąć ale mi z kolei wypadały bardzo szybko nawet nia było sensu dopełniać dziwne co mogło być nie tak?..ile wam sie trzymają? do dopełnienia.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 09:36   #1827
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Przedłużyłam raz rzesy aby uniknąć ciągłego malowania gdy wstaje rano o 6 nie chce sie człowiekowi tuszu do reki wziąć ale mi z kolei wypadały bardzo szybko nawet nia było sensu dopełniać dziwne co mogło być nie tak?..ile wam sie trzymają? do dopełnienia.
Różnie, to zależy od wielu czynników. Umiejętności stylistki, klej, wilgotność powietrza, pielęgnacja, itd. U mnie najlepszy jest patent objętościówka (2:1, 3:1), a następnie dopełnienie 1:1 i tak w koło macieju. Inaczej ubytki miałam bardzo szybko, niezależnie od kleju i rygoru pielęgnacyjnego. Uzupełniam co 3 tyg, po ok. 5 tyg muszę robić pełne założenie bo zostają 3 rzęsy na krzyż. Stylistkę mam bardzo dobrą i nie sądzę, żeby robiła coś nie tak bo ma sporo dziewczyn, które noszą 1:1 i nie mają takich problemów jak ja.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 19:48   #1828
Alice in Underground
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mam nadzieję, że tego pytania nie było, ale wyszukiwarka nic nie pokazała - jakich eyelinerów używacie przy przedłużanych rzęsach?
Przy moich używałam Eveline Makeup w pisaku i niestety leciały mi po nim rzęsy ;_; jakieś konkretne marki, coś?
Alice in Underground jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 10:13   #1829
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Przedłużanie rzęs

BŁAGAM O POMOC.
Mam założone rzęsy 1.5 tyg temu i niestety bardzo szybko zaczęły mi wypadać. Wyginały się, sklejały i haczyły o szczoteczkę (czesane od góry). W tej chwili mam masakrę na oczach, parę razy tak się zaciągnęłam przy czesaniu, że myślałam że mi gałka oczna wypłynie, rzęsy bardzo mnie bolą.
Nie mam w tej chwili możliwości zdjęcia ich u dziewczyny która je zakładała bo jest za granicą na urlopie.
Poradźcie jak mogę je zdjąć? Próbowałam smarować olejkiem kokosowym, tuszem do rzęs, nawet wczoraj 3h siedziałam z nawaloną wazeliną na oczy ale te co zostały siedzą mocno, a jak wychodzą to z moja rzęską.
Teraz to mnie aż oczy bolą, a rzęsy kują jak zamykam powiekę. Probowałam dzwonić do kilku salonów na zdjęcie ale terminy na przyszły tydzień
POMOCY
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 20:03   #1830
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Alice in Underground Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tego pytania nie było, ale wyszukiwarka nic nie pokazała - jakich eyelinerów używacie przy przedłużanych rzęsach?
Przy moich używałam Eveline Makeup w pisaku i niestety leciały mi po nim rzęsy ;_; jakieś konkretne marki, coś?
w Xxx są dostępne kosmetyki do rzęs przedłużonych. zapraszam do xxx Doradzimy co najlepiej kupić

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
BŁAGAM O POMOC.
Mam założone rzęsy 1.5 tyg temu i niestety bardzo szybko zaczęły mi wypadać. Wyginały się, sklejały i haczyły o szczoteczkę (czesane od góry). W tej chwili mam masakrę na oczach, parę razy tak się zaciągnęłam przy czesaniu, że myślałam że mi gałka oczna wypłynie, rzęsy bardzo mnie bolą.
Nie mam w tej chwili możliwości zdjęcia ich u dziewczyny która je zakładała bo jest za granicą na urlopie.
Poradźcie jak mogę je zdjąć? Próbowałam smarować olejkiem kokosowym, tuszem do rzęs, nawet wczoraj 3h siedziałam z nawaloną wazeliną na oczy ale te co zostały siedzą mocno, a jak wychodzą to z moja rzęską.
Teraz to mnie aż oczy bolą, a rzęsy kują jak zamykam powiekę. Probowałam dzwonić do kilku salonów na zdjęcie ale terminy na przyszły tydzień
POMOCY
skontaktuj sie z porządną stylistką po których takich cyrków nie będzie. przeważnie przed nowym założeniem ściąga się rzęsy za darmo.
w Gdyni polecam Grażynę Klebę. Instruktorka i bardzo dobra stylistka.
powodzenia, i prosze nie próbować samej ściągać bo to niebezpieczne.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-06 o 09:51 Powód: Reklama
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.