Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 15:41   #4621
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziękuję bardzo za rady!

Ines-ka nawet nie zauważyłam spisu, ale gapa ze mnie! Świetna robota dziewczyny, dziękujemy.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:17   #4622
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witajcie,

jako bladolica szukam dla siebie pudru baaardzo jasnego , ostatnio używałam Lumene w kamieniu transparentny , jednak teraz chciałabym wypróbować IsaDorę matującą (IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu) tylko nie wiem jaki odcień wybrać??
Dlatego proszę o pomoc

i druga prośba :

Szukam również drugiego pudru - w kompakcie bardzo jasnego, słyszałam , że Lumene jest dobry, ale znalazłam w necie tylko odcień Angel Skin, a wolałabym coś jeszcze jaśniejszego transparentnego - czy możecie coś polecić raczej z górnej półki? może ArtDeco? tylko nie wiem gdzie kupić w necie i jaki odcień wybrać.
Bardzo proszę Was o pomoc
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:33   #4623
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
witajcie,

jako bladolica szukam dla siebie pudru baaardzo jasnego , ostatnio używałam Lumene w kamieniu transparentny , teraz chciałabym wypróbować IsaDorę matującą (IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu) tylko nie wiem jaki odcień wybrać??
Dlatego proszę o pomoc :kleczy:
Szukam również na chłodniejsze dni pudru w kompakcie bardzo jasnego, słyszałam , że Lumene jest dobry, ale znalazłam w necie tylko odcień Angel Skin, a wolałabym coś jeszcze jaśniejszego transparentnego - czy możecie coś polecić raczej z górnej półki?
proszę o pomoc :kleczy:
Nie wiem(y) jaki odcień, bo nie napisałaś jaki masz odcień skóry. Tutaj masz paletę barw pudru IsaDory http://estyl.pl/sklep/customer/produ...cat=336&page=2

Nie bardzo rozumiem drugie pytanie - szukasz pudru w kompakcie na chłodniejsze dni. Wyżej wymieniona IsaDora jest właśnie pudrem w kompakcie - szukasz pudru o innych właściwościach, np. bardziej nawilżającego? Czy chodzi Ci o podkład w kompakcie?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:44   #4624
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam porcelanową jasną karnację, jestem bardzo blada,

ta pierwsza prośba dotyczy pudru w kamieniu matującego Isa Dora (chyba bym wybrała ten odcień Cheer Sheer Oyster (66)??


jeśli chodzi o tą drugą prośbę to właśnie chodzi mi o coś takiego na zimę jak podkład w kompakcie (nie nawilżający, tylko matujący),
nie wiem czy IsaDora też takie ma?? albo Art Deco?
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:49   #4625
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
mam porcelanową jasną karnację, jestem bardzo blada,

ta pierwsza prośba dotyczy pudru w kamieniu matującego Isa Dora (chyba bym wybrała ten odcień Cheer Sheer Oyster (66)??


jeśli chodzi o tą drugą prośbę to właśnie chodzi mi o coś takiego na zimę jak podkład w kompakcie (nie nawilżający, tylko matujący),
nie wiem czy IsaDora też takie ma?? albo Art Deco?
Niestety sama jestem właścicielką ciepłej, żółtawej skóry, więc nie doradzę nic konkretnego. Chyba wszystkie obecne w tym wątku są "bardzo blade"

Podkładu w kompakcie szukasz kremowego czy pudrowego? Kremowość nie wyklucza matowego efektu, tym bardziej w zimie No i jeszcze: jakiego stopnia krycia poszukujesz. ArtDeco raczej nie ma ekstremalnie jasnych odcieni, ale możliwe że moja wiedza jest nieaktualna
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:02   #4626
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Znalazłam:

IsaDora Velvet Touch puder i chciałam zapytać czy ktoś miał odcień - Sheer Transparent?? czy jest on bardzo jasny? bardzo mi na tym zależy


i drugi puder Artdeco Silk Touch Compact kolor 2 - transparentny, jasny- czy ktoś wie może czy jest on najjaśniejszy?


__________________
Say That You Love me...


Edytowane przez MonikSee
Czas edycji: 2008-09-19 o 16:16
MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:43   #4627
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nie chciałam dublować postu (z góry przepraszam) ale jestem zrozpaczona bo muszę szybko cos zamówić, a nie mam się kogo poradzić, proszę dziewczyny o radę dot. ArtDeco koloru 2 i IsaDory sheer transparent (post wyżej)
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 17:09   #4628
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dosyć! Nie wiem czy tutaj powinnam o tym pisać, ale któż inny doradzi mi coś dobrego, a zarazem BARDZO JASNEGO?
Otóż mam dosyć swojego wyglądu po pomalowaniu się. Jako że ostatnio mam dość problemową cerę nie obędzie się bez podkładu i pudru. Nie mam wiele kasy, więc używam podkładu miss sporty so matte [inne tej firmy są dla mnie ciemne!], a na to puder transparenty Rimmela. Niby fajnie, syfków nie widać ale... wyglądam jak wiór! :/ Obrzydliwie. Mam suchą skórę i te matujące cuda sprawią, że.. no jest źle. Nie mam pojęcia czego powinnam używać, ten podkład zniosę - sądzę, że to głównie wina pudru. Nie chcę się jednak świecić po godzinie [efekt uboczny miss sporty]. Może powinnam zacząć używać jakiegoś rozświetlającego pudru? Proszę Was o rady, ale naprawdę więcej niż 30zł nie dam rady wydać...
Na truskawie kupiłam za 20 parę zł puder w kompakcie Borghese 01.Jest baaardzo jasny i jaśniejszego już na sobie chyba nie widziałamPozatym jestem pod wrażeniem jego działania..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 20:05   #4629
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny

przeszukałam w wyszukiwarce wątek i o dziwo...nie znalazłam nic o podkladzie sypkim mineralnym REVLON minerals
czy uzywacie?? ja nie uzywam zadnych plynnych mazidel ale jako blada osóbka narzekam czasem na niejednolitosc cery, nieduzą ale zawsze....
wiec taki podklad , będący wlasciwie pudrem bylby super wyjsciem

wiecie cos na jego temat??
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 21:07   #4630
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moze Wy mi pomozecie..

dziewczyny, przeszukalam wszystkie watki dotyczace jasnych podkladow i wciaz sie wacham.. A mianowicie - zastanawiam sie nad kupieniem Unifiance Touche Pro ze wzgledu na dobre krycie i kompatybilnosc z filtrami. Wiem, ze nie jest to podklad najjasniejszy, a moja cera jest dosc jasna, jednak chyba nie AZ tak. Lasting Peformance 100 jest za jasny, ostatnio ciagle uzywalam korektora maybelline pure cover stick, ktory jest kolorystycznie dobry, ale cos ciemniejszego tez by jeszcze bylo ok.

Jak myslicie, ryzykowac z tym Touche Pro? Bo niestety nie mam gdzie sprawdzic koloru, widzialam w aptece tylko w pojemniczku bo testerow nie maja u mnie w miescie.. Bede ogromnie wdzieczna za pomoc, pozdrawiam
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 21:17   #4631
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny

przeszukałam w wyszukiwarce wątek i o dziwo...nie znalazłam nic o podkladzie sypkim mineralnym REVLON minerals
czy uzywacie?? ja nie uzywam zadnych plynnych mazidel ale jako blada osóbka narzekam czasem na niejednolitosc cery, nieduzą ale zawsze....
wiec taki podklad , będący wlasciwie pudrem bylby super wyjsciem

wiecie cos na jego temat??
Mam go .Fajnie krył i dla mnie nic więcej.Niestety moją kapryśną cerę zapychał więc nie dla mnie
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 06:25   #4632
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
Znalazłam:
puder W kompakcie Artdeco Silk Touch Compact kolor 2 - transparentny, jasny- czy ktoś wie może czy jest on najjaśniejszy?



proszę jeszcze raz o pomoc może ktoś używał i wie jak wygląda ten kolor?
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:50   #4633
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

bindier,
ja używałam touch pro i dla mnie sporo za ciemny. Gęsty dobrze kryje, ale jest dość widoczny.

Ciężko powiedzieć czy dla cibie będzie dobry- napisz czego jeszcze używałaś, to może coś doradzimy

Ja go chyba nawet jeszcze gdzieś mam- mogę poszukać, możemy się za coś ewentualnie wymienić, to sobie sprawdzisz kolor i właściwośći
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:46   #4634
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszystkie bladolice! Mam zamiar przyłączyć się do tego zacnego grona. Wybaczcie, ale jestem leniuch i nie chce mi sie czytać tysiąc pięćset sto dziewięćset stron wątku wieć zadaję pytanie: jaki polecacie kremik z filtrem dla młodej skóry żeby sie nie świecić i żeby nie zapychał (w ogole sie nie maluje)
no i czy wybielac sie np maseczkami z cytryny czy poczekac na naturalny proces? jestem raczej blada (mówią na mnie córka młynarza) i praktycznie się nie opalam.
pytanie kolejne: gdzie dorwac taki jasny korektor? mam cienie pod oczami ktore beda jeszcze bardziej widoczne gdy będe mieć jaśniejszą skórę. Skończy się to wysyłaniem mnie do lekarza i posądzaniem o uzależnienia
ja i moje podkowy: http://i50.photobucket.com/albums/f3...a/DSC00004.jpg
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:49   #4635
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Mam go .Fajnie krył i dla mnie nic więcej.Niestety moją kapryśną cerę zapychał więc nie dla mnie
a jaki masz kolor? ja zastanawiam sie jaka jest roznica pomiedzy fair/clair a fair/light

i zapycha?? ciekawe co tam zapycha eh
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:18   #4636
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maarcinka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bladolice! Mam zamiar przyłączyć się do tego zacnego grona. Wybaczcie, ale jestem leniuch i nie chce mi sie czytać tysiąc pięćset sto dziewięćset stron wątku wieć zadaję pytanie: jaki polecacie kremik z filtrem dla młodej skóry żeby sie nie świecić i żeby nie zapychał (w ogole sie nie maluje)
no i czy wybielac sie np maseczkami z cytryny czy poczekac na naturalny proces? jestem raczej blada (mówią na mnie córka młynarza) i praktycznie się nie opalam.
pytanie kolejne: gdzie dorwac taki jasny korektor? mam cienie pod oczami ktore beda jeszcze bardziej widoczne gdy będe mieć jaśniejszą skórę. Skończy się to wysyłaniem mnie do lekarza i posądzaniem o uzależnienia
ja i moje podkowy: http://i50.photobucket.com/albums/f3...a/DSC00004.jpg
Masz piękną jasną cerę rzeczywiście Ja wprawdzie wydaje się bardziej żółta niż blada, ale jestem blada i z korektorów z którymi można popracować nad cieniami polecam High Precision Retouch GA, mam 2 Ivory, najjaśniejszy z palety jest bardzo jasny choc na stronie GA słabo to widać tam wydaje sie beżowy.
Nie jest biały chociaż GA ma w ofercie białą bazę i jeden z odcieni Face Fabric też jest biały, wogóle lubia biel w tych maikijażach, więc dla mnie ich kolorówka jest odkryciem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A106_L.jpg (3,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 0209547_SW.gif (329 Bajtów, 714 załadowań)
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 11:33   #4637
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
bindier,
ja używałam touch pro i dla mnie sporo za ciemny. Gęsty dobrze kryje, ale jest dość widoczny.

Ciężko powiedzieć czy dla cibie będzie dobry- napisz czego jeszcze używałaś, to może coś doradzimy

Ja go chyba nawet jeszcze gdzieś mam- mogę poszukać, możemy się za coś ewentualnie wymienić, to sobie sprawdzisz kolor i właściwośći
hej,
dzięki za odpowiedź Właśnie ciężko mi powiedzieć czego jeszcze używałam.. Bo w sumie koloryt cery mi się strasznie zmienia.
A wiesz może ile ciemniejszy jest touch pro od lasting performance 100?
Na KWC czytałam, że mimo ciemnego dość koloru wtapia sie w skórę, to prawda?

Jestem w lekkiej desperacji, bo moja skóra potrzebuje teraz naprawdę mocnego krycia, a wszystko mi się juz pokonczylo i szybko muszę coś kupić.. A podkład musi nie gryźć się z filtrami..

Jeśli mogłabyś się ze mną za coś za niego wymienić to byłabym ogromnie wdzięczna !!! Tylko nie wiem co to mogłoby być, na razie nie mam wątku wymiankowego niestety..
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:15   #4638
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała Meteoryty Guerlaina? Polecacie je? Chodzi mi o porównanie ich z innymi rozświetlaczami, szukałam takiego na KWC ale nie znalazłam do końca tego czego szukałam..

Czy robi jakąś różnicę ich odcień? Widziałam, że jest beż, róż i taka mieszanka - gdzieś na KWC czytałam, że to często kwestia tylko ilości drobinek. Interesuje mnie to o tyle, że mam problem z określeniem swojej kolorystyki (ciepła/chłodna??) i nie wiem, które ewentualnie by mi pasowały.
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:43   #4639
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja mam Meteorites 02 Rose Frais, nie są prasowane, ale i nie kulki, cos pośredniego, były w edycji lato, ale nie wiem czy nie są dostępne cały czas.
Moj kolor jest dla chłodnego typu urody to taki róż z bielą, mocno opalizują ale tylko ta wierzchnia warstwa, potem delikatniej. Jako puder nie spełnilyby roli ale jako rozświetlacz dla bladej cery są ok.
Wklejam zdjęcie chociaż te kolory są moim zdaniem przekłamane.
Z kulek jest Beige Chic beż który według mnie pasuje do cieplejszej karnacji i Pink Fresh idące bardziej w róż te sie u mnie nie sprawdziły.
Ale rose Frais 02 mogę polecić jako rozświetlacz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain004.jpg (45,4 KB, 81 załadowań)
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 08:11   #4640
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję ślicznie za odpowiedź
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:28   #4641
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzięki wielkie.
Kolory są zwykle przekłamane, raz jeden kupiłam podkład z katalogu który rzekomo pasował do mojej skóry... A był na mulatkę dobry. ;/

Z kulek jest jeszcze trzecia wersja, bodajże 01-Mythic - i tam ta mieszanka jest powalająca:zielony, różowy, biały... Nie ukrywam, ze ta mnie chyba najbardziej interesuje. Dziewczyny, jakieś wskazówki?
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:09   #4642
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wątek ten jest bardzo obszerny i nijak nie chce mi się przeglądać wszystkich postów
Czy któraś z was zna jakiś dobry puder w kamieniu,bardzo jasny?
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:33   #4643
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dark lilly ja sie przyznam ze jakiego pudru bym nie uzyla to nie widze roznicy haah naprawde ale mam w miare dobra cere wiec pewnie dlatego
a co to dla ciebie znaczy dobry puder? polecam rimmel transparentny ,leciutki drobny i swietnie matuje

dziewczyny a uzywacie minerałków? jakie sa wasze ulubione i ..najjasniejsze? czaje sie na revlona, ale to co dostepne nawet w necie w polsce to takie pseudomineralki niestety, ah gdybym miala karte kredytowa to bym zaszalaal za granica
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:20   #4644
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Leoreth Pokaż wiadomość
jeden z odcieni Face Fabric też jest biały, wogóle lubia biel w tych maikijażach, więc dla mnie ich kolorówka jest odkryciem.
Ostatnio czytałam na innym portalu pozytywną opinię nt. Face Fabric; na tyle pozytywną, że sama się rozejrzę za tym podkładem.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 08:00   #4645
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam porcelanową cerę wydaje się śmietankowa ale na zdjęciach wychodzi jasno-różowa..


Czy powinnam kupować podkłady właśnie o różowym zabarwieniu(słyszałam że to wzmacnia efekt różowości!!) czy raczej dla przekory o żółtym?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 08:15   #4646
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Od kilku dni jestem posiadaczką True Match C1. Miałam obawy czy aby odcień będzie odpowiedni. Moja cera bardzo jasna, naczynkowa, tak więc zaróżowiona. Zdjęcia w internecie nie do końca pokazują prawdziwe oblicze podkładu. Spotkałam się z opinią, że podkład bardzo wpada w róż i zastanawiałam się czy aby faktycznie nakładając go nie zrobie z siebie różowej świnki. Stwierdzam jednak, że w porównaniu z moją cerą podkład jest neutralny, beżowy Tak więc w żadnym wypadku nie podkreśla dodatkowo różowego odcienia mojej cery a raczej gasi go i mimo, że nałożony na skorę wydaje się być odrobinę za ciemny doskonale się w nią wkomponowuje.

Sweet_Jelly skoro Twoja cera ma chłodny odcień to nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie, żeby decydować się na podkład w ciepłym odcieniu. Jeśli już to porozglądaj się za neutralnym.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 13:12   #4647
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Na all jest sporo podkładów Mary Kay ( Full i Medium Coverage) w jasnych odcieniach. Chyba kliknę, bo gdy szukałam ich ubiegłej zimy, trudno było trafić na jasny kolor.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 13:41   #4648
catty_s
Przyczajenie
 
Avatar catty_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej
Ja mam pytanie: nie potrafię sobie dobrac odcienia szminki i różu. Cere mam oczywiście bardzo bladą, prawie białą :p Raczej chłodny odcień Idealnie mi pasuje puder Golden Rose 405. Chciałabym róż Bourjois, jednak bez drobinek i szminkę/błyszczyk może też bourjois? Albo Color riche? Mam dość ciemną oprawę oczu, w ogóle czarne oczy, ciemne brązowe włosy i małe usta. Poradzicie coś?
catty_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:23   #4649
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Na all jest sporo podkładów Mary Kay ( Full i Medium Coverage) w jasnych odcieniach. Chyba kliknę, bo gdy szukałam ich ubiegłej zimy, trudno było trafić na jasny kolor.
Nie chcesz czasem mojego? Ja go nie używam i chętnie się pozbędę, bo mi leży i kurzy się Jakby co to daj znać na PW.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:00   #4650
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez catty_s Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam pytanie: nie potrafię sobie dobrac odcienia szminki i różu. Cere mam oczywiście bardzo bladą, prawie białą :p Raczej chłodny odcień Idealnie mi pasuje puder Golden Rose 405. Chciałabym róż Bourjois, jednak bez drobinek i szminkę/błyszczyk może też bourjois? Albo Color riche? Mam dość ciemną oprawę oczu, w ogóle czarne oczy, ciemne brązowe włosy i małe usta. Poradzicie coś?
Roz Bourjois w chłodnym odcieniu,ale bez drobinek,to np. 17,ale nie jest dostępny w regularnej sprzedaży Ewentualnie nr.95-brudny różyk
Ja mam ciemną oprawę oczu,oczy piwno-zielone i ciemnobrązowe włosy farbnięte teraz na czerń.Podejżewam więc,że tak,jak ja jesteś zimą.Wybieraj zdecydowane kolorki,mogą być lekko fioletowe,niebieskie,mocn e róże lub czerwienie.Numerków Ci nie podam,bo nie znam

Ostatnio kupiłam sobie filtr Ivostin 50+ i moja mama stwierdziła,że nie jest mi to do niczego potrzebne A zwłaszcza w zimie Ale i tak będę stosować Może mnie troszkę "wybieli" i uchroni przed promieniami słonecznymi
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.