Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 21:18   #961
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Kasiu jeżeli zależy Ci na różnorodnych pędzelkach do cieni to polecam Ci ten zestaw : http://allegro.pl/item481794018_pedz...oza_kucyk.html
Wydaje mi się porządny, a pędzle do cieni z kucyka są naprawdę dobre.
Jeżeli teraz miałabym kupić drugi zestaw to chyba właśnie ten
Mam pędzle Lancrone i jestem baaardzo zadowolona, ale mam też dokupione z Chantill i są takiej samej jakości. Także chyba nie ma różnicy
Pozdrawiam imienniczkę
Dziękuję Kiciu

Właśnie tak łaził za mną ten zestawik, ale miałam wątpliwości, co do jakości Chantill, choć po dłuższej analizie wizualnej można powiedzieć, że te wszystkie zestawy na allegro wyglądają jakby wyszły z jednej fabryki, tylko sygnowane są inaczej Pomogłaś mi baaaaaaardzo


Cytat:
Napisane przez Ursa Minor Pokaż wiadomość
Ja mam te:
http://www.allegro.pl/item485644700_...ki_gratis.html
już gdzieś około miesiąca, jak na razie mogę się przyczepić jedynie do pędzla do pudru, ponieważ, niestety, ale łysieje
pozostałe, zwłaszcza te do cieni są rewelacyjne! Myślę sobie, ze jak wykończę ten pędzel do pudru to i tak kupię nowy (zresztą i tak mógłby być większy), podobnie jak i kulkę, której nie było w zestawie.

Nie używałam kabuki bo nie dorobiłam się pudru mineralnego ani pędzelka do ust bo nie mam czasu rano na takie zabawy.
Jakie śliczne etui

Dziś zakupiłam w Sephorze pędzelek 'crease' do załamania powieki, dziś już nie zdążę, ale jutro przetestuję. W każdym bądź razie - pierwsze wrażenie - mięciuśki jak kaczuszka
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:23   #962
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Napaliłam się na ten zestaw jak głupia : http://www.allegro.pl/item481794018_...oza_kucyk.html
Kasiu po co wklejałaś linka
Postanowiłam, że go zamówię, a część pędzli ze starego zestawu oddam siostrze
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:28   #963
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
chciałabym również zrobić sobie prezent (na święta) i kupić zestaw pędzli, na razie się wstrzymuję bo musze się zastanowić jakie w ogóle mi się przydadzą. Zafascynował mnie pędzel Jumbo Kabuki, w opisach widzę że służy do 'omiatania twarzy', wstyd się przyznać że nie wiem, ale co ja mam sobie omiatac z tej twarzy? Nadmiar pudru? Mam nadzieję że przy dobrym pędzlu do pudru nie będzie problemu z nadmiarem bo się ładnie rozprowadzi... No a ten wachlarz? To do różu? Strasznie mi się podoba ten Jumbo i chyba zdecyduje sie na zestaw z nim chociażby

na przykład:
http://allegro.pl/item482796882_prof..._promocja.html
myslalam ze padne jak to zobaczylam
ale racja - chocby tylko dlatego warto go miec swietnie sie prezentuje.
Szczerze mowiac (a wstyd sie przyznac) juz maluje w szkole dobre 2 miechy i nadal jakos nie zdarzylo mi sie uzywac jumbo wiec tez do konca nie wiem do czego on jest. Ale ladnie wyglada
Wachlarzowy to mozna uzywac do strzepniecia nadmiaru pudru (jakby ci sie tak zbyt duzo nabralo) lub wlasnie do nakladania pudru/rozswietlacza. Bardzo ladnie, delikatnie i z umiarem rozprowadza puder, dzieki czemu nie ma efektu pudrowej maski (choc to tez zalezy od ilosci podkladu). Pedzlem do pudru mozna latwo przesadzic jesli sie czlowiek zamachnie do puderniczki

A komplecik bardzo ladny. Sa wszystkie przydatne pedzle i TEN (po cześci ozdobny).
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 22:09   #964
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Wink Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Napaliłam się na ten zestaw jak głupia : http://www.allegro.pl/item481794018_...oza_kucyk.html
Kasiu po co wklejałaś linka
Postanowiłam, że go zamówię, a część pędzli ze starego zestawu oddam siostrze
Wkleiłam, żeby Tobie narobić ochoty Kiciu hihihihihihihi No właśnie też się na niego napaliłam, ale bałam się, że ta ilość jak na użytek domowy jednoosobowy to za wiele.. Ja lubię kombinować, a jak teraz ma przyjść paletka, to już w ogóle....ale tak to jest, ze studiów jakoś mam takie przyzwyczajenie, że jeśli o pędzle chodzi to ma ich być dużo i przeróżne

Oj chciałabym mieć taką dobrą siostrę hihi
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 22:30   #965
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Wkleiłam, żeby Tobie narobić ochoty Kiciu hihihihihihihi No właśnie też się na niego napaliłam, ale bałam się, że ta ilość jak na użytek domowy jednoosobowy to za wiele.. Ja lubię kombinować, a jak teraz ma przyjść paletka, to już w ogóle....ale tak to jest, ze studiów jakoś mam takie przyzwyczajenie, że jeśli o pędzle chodzi to ma ich być dużo i przeróżne

Oj chciałabym mieć taką dobrą siostrę hihi
Oj żebyś wiedziała, że narobiłaś mi ochoty , bo właśnie kupiłam ten zestaw Szalona jestem.
Jak przyjdzie Twoja paletka to z takim zestawem pędzli byś kosmbinowała z makijażami
Ja czekam na odsypki pigmentów Mac'a to też sobie nowym zestawem poszaleję.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 09:37   #966
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

A ja zakupiłam ten zestaw http://www.allegro.pl/item482835133_...wiewiorka.html

Nie wiem czy bardziej nie uchciwiłam się na kolor czerwony Ale mam nadzieje że pędzle będą dobre i będą mi służyć
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:23   #967
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ten zestaw http://www.allegro.pl/item482835133_...wiewiorka.html

Nie wiem czy bardziej nie uchciwiłam się na kolor czerwony Ale mam nadzieje że pędzle będą dobre i będą mi służyć
sobol jest git, a także te czerwone pędzle wygladają super
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 14:31   #968
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Używa któraśz Was tych pędzli? Zastanawiam się nad ich kupnem.
http://www.allegro.pl/item480351663_...ui_gratis.html
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:38   #969
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
chciałabym również zrobić sobie prezent (na święta) i kupić zestaw pędzli, na razie się wstrzymuję bo musze się zastanowić jakie w ogóle mi się przydadzą. Zafascynował mnie pędzel Jumbo Kabuki, w opisach widzę że służy do 'omiatania twarzy', wstyd się przyznać że nie wiem, ale co ja mam sobie omiatac z tej twarzy? Nadmiar pudru? Mam nadzieję że przy dobrym pędzlu do pudru nie będzie problemu z nadmiarem bo się ładnie rozprowadzi... No a ten wachlarz? To do różu? Strasznie mi się podoba ten Jumbo i chyba zdecyduje sie na zestaw z nim chociażby zeby go sobie postawic ku ozdobie toaletki

na przykład:
http://allegro.pl/item482796882_prof..._promocja.html
Mam dokładnie ten zestaw. Kropka w kropke, ale... kupiony u magdy545 czy jakoś tak i jest napisana firma Chantill a nie Lancrone, jak bum cyk cyk Aż dodam zdjęcie swojego Wydaje mi sie cos ze Lancrone i Chantill to jendo i to samo
Jestem bardzo zadowolona ze swojego zestawu, ale mało wprawdzie korzystam z jumbo kabuki. Fakt faktem to jego obecność w zesatwie zadecydowała o tym, ze to akurat on będzie moim

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
myslalam ze padne jak to zobaczylam
ale racja - chocby tylko dlatego warto go miec swietnie sie prezentuje.
Szczerze mowiac (a wstyd sie przyznac) juz maluje w szkole dobre 2 miechy i nadal jakos nie zdarzylo mi sie uzywac jumbo wiec tez do konca nie wiem do czego on jest. Ale ladnie wyglada
Wachlarzowy to mozna uzywac do strzepniecia nadmiaru pudru (jakby ci sie tak zbyt duzo nabralo) lub wlasnie do nakladania pudru/rozswietlacza. Bardzo ladnie, delikatnie i z umiarem rozprowadza puder, dzieki czemu nie ma efektu pudrowej maski (choc to tez zalezy od ilosci podkladu). Pedzlem do pudru mozna latwo przesadzic jesli sie czlowiek zamachnie do puderniczki

A komplecik bardzo ladny. Sa wszystkie przydatne pedzle i TEN (po cześci ozdobny).
Ja ten pędzel miotełkowaty używam do omiatania z twarzy cieni do powiek które gdzie nie gdzie sie posypią podczas makijazu np.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chantill.jpg (31,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle.jpg (49,7 KB, 99 załadowań)
__________________
Ola
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:05   #970
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ten zestaw http://www.allegro.pl/item482835133_...wiewiorka.html

Nie wiem czy bardziej nie uchciwiłam się na kolor czerwony Ale mam nadzieje że pędzle będą dobre i będą mi służyć
hmm przy praniu czerwone pedzle moga troche faby puszczac. Ja mam niektoire w barwie rudo-brazowej i przy praniu troche leci. Malo co ale jednak.
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 08:59   #971
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
hmm przy praniu czerwone pedzle moga troche faby puszczac. Ja mam niektoire w barwie rudo-brazowej i przy praniu troche leci. Malo co ale jednak.
No to mnie nastraszyłaś nawet o tym nie pomyślałam no ale będę o nie bardzo dbać wiec może nie będzie źle
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 15:39   #972
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Wink Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ten zestaw http://www.allegro.pl/item482835133_...wiewiorka.html

Nie wiem czy bardziej nie uchciwiłam się na kolor czerwony Ale mam nadzieje że pędzle będą dobre i będą mi służyć
Śliczny zestawik, nie mogę się napatrzeć, ah ta czerwień, a jumbo kabuki mmmmmm...






I stało się, ja jednak zamówiłam ten mniejszy komplecik pędzelków -> http://allegro.pl/show_item.php?item=481797185 niestety w tym miesiącu nie wyrobiłabym z kosztami, a poza tym, będę jakiegoś potrzebować to sobie dokupię z czasem, może coś z lepszego włosia. Zobaczymy jak te się będą sprawować.

Czekam aż komplecik do mnie przyjdzie, wtedy zdam relację dla pozostałych dziewczyn, które wahają się z kupnem
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:39   #973
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
No to mnie nastraszyłaś nawet o tym nie pomyślałam no ale będę o nie bardzo dbać wiec może nie będzie źle
nie mialam zamiaru najmniejszego Cie przestraszyc napisalam ze moze troche puszczac. Nie bedzie z pewnoscia tak ze cala woda po pedzlach bedzie czerwona. Z dzinsow czy swetrow tez czasami leci troche koloru czyz nie?
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:55   #974
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Czekam aż komplecik do mnie przyjdzie, wtedy zdam relację dla pozostałych dziewczyn, które wahają się z kupnem

przeczytałam komornik ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:20   #975
PeYo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja tez potrzebuje pomocy. z tymże zwracam się raczej do profesjonalnych wizażystek.
http://cgi.ebay.com/BOBBI-BROWN-18-p...3A1|240%3A1318

to jest zestaw jaki planuję kupic. skąd moge miec pewnośc czy jest oryginalny i czy macie jakieś doświadczenia z tymi pędzlami? mają byc typowo do użytku profesjonalnego.
z góry dzięki za info!
PeYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:06   #976
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

A to ja sie tez nasmialam!
Okazuje sie ze niewiele z nas wie co sie robi z Jumbo ale on jest taki ladniutki
Teraz to nawet na pewno go sobie kupie!
A, zamowilam na razie pedzel do podkladu taki jak tu

http://www.allegro.pl/item485594715_..._promocja.html
Tylko nie wiem czy bede umiala nim manewrowac Jak wyjde w smugi na ulice to mnie w Tvn24 pokaza...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 00:15   #977
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja też teraz zamówiłam pędzle i też jest tam jeden do podkładu Chociaż nie wyobrażam sobie jak to jest nakładać podkład pędzlem Najwyżej będę ciapkowata też, nie martw się dudkaaa Pokażą nas razem Efekt epidemii
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 08:00   #978
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
nie mialam zamiaru najmniejszego Cie przestraszyc napisalam ze moze troche puszczac. Nie bedzie z pewnoscia tak ze cala woda po pedzlach bedzie czerwona. Z dzinsow czy swetrow tez czasami leci troche koloru czyz nie?
Ja tak sie zapatrzyłam na tą czerwień że nawet nie wziełam pod uwage farbowania ale tak jak mówisz może troche puścić farbe na początku ale na pewno nie zejdzie cała najwyzej będę miala makijaż połączony z barwami wojennymi
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:24   #979
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez PeYo Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje pomocy. z tymże zwracam się raczej do profesjonalnych wizażystek.
http://cgi.ebay.com/BOBBI-BROWN-18-pcs-Professional-Makeup-Brushes-590-New_W0QQitemZ200275702565 QQcmdZViewItemQQptZLH_Def aultDomain_0?hash=item200 275702565&_trksid=p3286.c 0.m14&_trkparms=72%3A1205 |66%3A2|65%3A12|39%3A1|24 0%3A1318

to jest zestaw jaki planuję kupic. skąd moge miec pewnośc czy jest oryginalny i czy macie jakieś doświadczenia z tymi pędzlami? mają byc typowo do użytku profesjonalnego.
z góry dzięki za info!
Również skupiałam swoją uwage na pędzelkach firmowych jednak Wizażanki szybko wybiły mi to z głowy Niestety przeważnie są to podróby!! Przejzyj komentarze osoby sprzedającej, kilka osób wspomina że sprzedawane pędzle M.A.C sa zwykłymi podróbami więc nie wydaje mi się żeby te Bobbiego były orginalne. Takie jest moje zdanie ale oczywiście moge się mylić
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 10:50   #980
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
przeczytałam komornik ;d

Cio???

Aaaaaaaa jejku nie skapowałam od razu hihi

No wiesz, lepiej, żeby nie komornik - wolę pędzelki....no, chyba że jakiś przystojny ten komornik, to może z pędzelkami do mnie wpaść na kwakę

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2008-11-21 o 10:52
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:24   #981
PeYo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Przejzyj komentarze osoby sprzedającej, kilka osób wspomina że sprzedawane pędzle M.A.C sa zwykłymi podróbami więc nie wydaje mi się żeby te Bobbiego były orginalne.
http://myworld.ebay.com/brushworldusa/ to jest ten sprzedający. zainteresował mnie bo ma 100% pozytywów, status super sprzedawcy /a tam już są specjalne wymagania m.in. dotyczące oryginalności produktów/, no i ma TYLKO produkty marki Bobbi Brown i żadnych innych. No i nie jest to cena 60$ za 24 pędzle, tylko jednak 125$ za 18.. poza tym najwyższa cena za te pędzle to ok. 130-150$. Jedynie pędzle z serii limitowanych /teraz wyszła z dodatkami złota/ kosztują powyżej 200$.
Może ktoś jeszcze wie coś na ich temat?
PeYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:53   #982
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
A to ja sie tez nasmialam!
Okazuje sie ze niewiele z nas wie co sie robi z Jumbo ale on jest taki ladniutki
Teraz to nawet na pewno go sobie kupie!
A, zamowilam na razie pedzel do podkladu taki jak tu

http://www.allegro.pl/item485594715_..._promocja.html
Tylko nie wiem czy bede umiala nim manewrowac Jak wyjde w smugi na ulice to mnie w Tvn24 pokaza...
Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Ja też teraz zamówiłam pędzle i też jest tam jeden do podkładu Chociaż nie wyobrażam sobie jak to jest nakładać podkład pędzlem Najwyżej będę ciapkowata też, nie martw się dudkaaa Pokażą nas razem Efekt epidemii
dolacze sie do epidemii kupilam ostatnio pedzel do podkladu w sephorze. Fajny, mieciutki. Ale na poczatku trzeba sie niezle nameczyc zeby nie bylo smug ja jeszcze nie doszlam do koncowej wprawy ale sie nadal ucze

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Cio???

Aaaaaaaa jejku nie skapowałam od razu hihi

No wiesz, lepiej, żeby nie komornik - wolę pędzelki....no, chyba że jakiś przystojny ten komornik, to może z pędzelkami do mnie wpaść na kwakę
hehe od pedzelkow do komornika wizazanki to maja fantazje

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Ja tak sie zapatrzyłam na tą czerwień że nawet nie wziełam pod uwage farbowania ale tak jak mówisz może troche puścić farbe na początku ale na pewno nie zejdzie cała najwyzej będę miala makijaż połączony z barwami wojennymi
na sucho z pewnoscia nie beda puszczac "barw wojennych"
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:03   #983
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Ja też teraz zamówiłam pędzle i też jest tam jeden do podkładu Chociaż nie wyobrażam sobie jak to jest nakładać podkład pędzlem Najwyżej będę ciapkowata też, nie martw się dudkaaa Pokażą nas razem Efekt epidemii
No jest to jakis sposob na wypromowanie sie w telewizji, trzeba podpowiedziec to jakiemus specowi od wizerunku jakiejs gwiazdki. Nie schodziłaby z okładek: ofiara wizazanego wirusa!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:57   #984
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ratunku!
co wybrac? Wzielabym ten z cieniami ( http://allegro.pl/item487215799_pedz...orow_cien.html ), ale nie wiem czy mi kupia na prezent, wiec musze przedstawic jakis alternatywny zestaw Chcialabym z pedzlem do podkladu, ale tylko jeden z nich jest z nim. Czy moze jumbo kabuki i do podkladu dokupic? I kulke!
http://allegro.pl/item482846086_pedz..._promocja.html
http://allegro.pl/item480353227_natu...zt_w_etui.html
http://allegro.pl/item485642259_prof...zt_gratis.html
http://allegro.pl/item485644700_pedz...ki_gratis.html
http://allegro.pl/item488356028_pedz...uk_gratis.html
No i wydaje mi sie, ze te 7 gratis jakos sie moga przydac. Chociazby samo opakowanie, do ktorego mozna przelozyc pasujace pedzle. Prosze o rade
__________________
.oO

Edytowane przez leweloff
Czas edycji: 2008-11-21 o 18:17
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:14   #985
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item481794018_pedz...oza_kucyk.html

Hej dziewczyny. Pomóżcie, proszę. Zastanawiam się usilnie, przez ostatnie 3 godziny nad kupnem pędzli. Potrzebuję zestawik uzupełniający dla początkującej wizażystki. Mam 16 pędzli już, z tymże pędzle do pudru i do różu do wymiany, brakuje mi kulki i kilku apasowych pędzli do cieni, żebym nie musiała po każdym użyciu myć pędzli. Zastanawiam sie nad zestawem z linka powyżej. Co sądzicie? Sabbatha uśmiecham się mocno do Ciebie, bo rzeczowo odpowiadasz i rozwiewasz wątpliwości.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. W sumie się nie zdecydowałam na zakup tych pędzli. Odchudziłam portfel w sephorze i dokupiłam kilka pędzli. Mam teraz w domu zestaw inglotowo- body shopowo-sephorowy Brak mi tylko takiego wachlarza, tzw. jumbo kabuki. Czaję się na taki, oj czaję
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:22   #986
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. W sumie się nie zdecydowałam na zakup tych pędzli. Odchudziłam portfel w sephorze i dokupiłam kilka pędzli. Mam teraz w domu zestaw inglotowo- body shopowo-sephorowy Brak mi tylko takiego wachlarza, tzw. jumbo kabuki. Czaję się na taki, oj czaję
Jeżeli szukasz tylko wachlarza to oriflame ma taki z naturalnego wlosia.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:25   #987
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. W sumie się nie zdecydowałam na zakup tych pędzli. Odchudziłam portfel w sephorze i dokupiłam kilka pędzli. Mam teraz w domu zestaw inglotowo- body shopowo-sephorowy Brak mi tylko takiego wachlarza, tzw. jumbo kabuki. Czaję się na taki, oj czaję
Ja chyba również zdecyduje się na kompletowanie pedzelków w Sephorze czy Body Shopie.. Mam już dość szukania i przeglądania tych wszystkich niby cudownych zestawów, które zapewne pochodzą z jednej chińskiej fabryki a różnią się jedynie wytłoczoną nazwą na rączce :/
Dla podpowiedzi identyczne pędzle jak maja wizażyści dostaniecie na ebayu od chińskich sprzedawców tylko że po niższej cenie..warto poszukać.
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:06   #988
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez PeYo Pokaż wiadomość
http://myworld.ebay.com/brushworldusa/ to jest ten sprzedający. zainteresował mnie bo ma 100% pozytywów, status super sprzedawcy /a tam już są specjalne wymagania m.in. dotyczące oryginalności produktów/, no i ma TYLKO produkty marki Bobbi Brown i żadnych innych. No i nie jest to cena 60$ za 24 pędzle, tylko jednak 125$ za 18.. poza tym najwyższa cena za te pędzle to ok. 130-150$. Jedynie pędzle z serii limitowanych /teraz wyszła z dodatkami złota/ kosztują powyżej 200$.
Może ktoś jeszcze wie coś na ich temat?
AgaBil ma chyba pedzle BB (chyba ze pomylilo mi sie z the body shop ), poszukaj cos w watku o ich kosmetykach moze ci pomoga
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:15   #989
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Doszły moje pędzle

Szkoda tylko że do mnie do domu a nie w to miejsce gdzie jestem teraz (studia) Kazałam jednak mamie odpakować przesyłkę, mówi że wyglądają ładnie i solidnie, pomacać też kazałam i sprawdzić czy włosie nie wychodzi Wszystko podobno jak najbardziej ok

Jak przyjadę do domu i sama pomacam to wrzucę foty i zdam relacje z pierwszych użytkowań Mam nadzieję, że akurat do tego czasu moja paletka dojdzie
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia


Edytowane przez Vic87
Czas edycji: 2008-11-21 o 20:16 Powód: literówka
Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:25   #990
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ja chyba również zdecyduje się na kompletowanie pedzelków w Sephorze czy Body Shopie.. Mam już dość szukania i przeglądania tych wszystkich niby cudownych zestawów, które zapewne pochodzą z jednej chińskiej fabryki a różnią się jedynie wytłoczoną nazwą na rączce :/
Dla podpowiedzi identyczne pędzle jak maja wizażyści dostaniecie na ebayu od chińskich sprzedawców tylko że po niższej cenie..warto poszukać.
Ja dostałam 3 lata temu na gwiazdkę zestaw pędzli z allegro. Niby made in Paris, tylko nazywają się Yizhenyuon raczej mało francuska nazwa Nie mniej od trzech lat nimi się maluję i nie mogę powiedzieć złego słowa. Większość nadal posiada początkową ilość włosia, niestety pędzle do pudru i różu nie sprostały, ich używam kilka razy dziennie do poprawek. A ponieważ teraz być może zacznę malować nie tylko siebie (trzymajcie mocno kciuki), potrzebowałam pędzli naprawdę dobrych jakościowo, ale w rozsądnej cenie. Stąd mój wybór.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.