Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-08, 15:03   #1411
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wszystkie laksy super, podeszwa też super no i ten BB ciekawy! a jak już piszesz, że inny niż opik, to zapytam, który Ci się bardziej podoba?
Bardzo dziękuję
OPI, zdecydowanie Jest bardziej wielowymiarowy dzięki tej żelkowej bazie No i mam do niego jakiś sentyment
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wszystkie piękne, ale ostatnie obłędne jeeeju ten kształt
Pięknie dziękuję Z kształtu jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!


Super maniusie! Ostatnie ciekawe chociaż odwrotne kolory bardziej mi leżą. Tak czy owak podziwiam, ja chyba nie dałabym rady tak pomalować. Ubabrałabym wszystko!
Jakie energetyczne Jak sok pomarańczowy z miąższem

Dzięki
No przecież, że ubabrałam Ale wymoczyłam porządnie dłonie i domyłam
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka

Później sobie poczytałam jak się sprawuje, a wygląda rewelacyjnie!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:39   #1412
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne, takie ciepłe i pozytywne faktycznie


a ja mam recenzję białego Burżujka
Super, że tak to mani odbierasz

Oooo na pewno skuszę sie przy jakiejś większej promocji!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć


Jakie energetyczne Jak sok pomarańczowy z miąższem
Ja dzisiaj chciałam recenzję nadrobić i stemple wysychały mi na stemplu... potem naklejki wodne zepsułam... właśnie będę zasiadać po raz kolejny do mani

Oooo coś w tym jest Dzięki śliczne!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:44   #1413
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!

W roli głównej Orly Tropical Pop!
mani ekstra, mega mi się podoba, mimo że kolorystyka nie moja

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka

genialny w promo na pewno kupię
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:54   #1414
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
biedna trzymam kciuki, żebyś znalazła coś innego
Szukam szukam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!
Przecudne i bardzo słoneczne
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:14   #1415
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

o ja cię....
tam było tak fajnie... a tu piekło. 38 stopni...


Nie cytuję za wiele, bo 3 tygodnie milczenia to długo

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty
Są mega. jedne z najlepszych w tej metodzie jakie widziałam

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52276129]
Mani - miała być to baza pod wzorek,ale rozmyśliłam się.Ciężko mi było oddać kolor na zdjęciach :/
[/QUOTE]
Zazdroszcze teraz kształtu. Pięknie!!
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość

Dzisiaj znalazłam troszkę czasu znów na mani
Tak mi się spodobał efekt, że chyba ponoszę do przyszłego weekendu
Na bazie ostre neony, tyle że mikrofala zjadła
Zdobienie jest fenomenalne.
Dziewczyny mówiły o zweżeniu- ja bym się zastanawiała nad zmigdaleniem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a o takich "recenzjach" to nawet nie ma co mówić ogólnie mnie najbardziej dziwi reakcja niektórych, że zobaczą jedną recenzję pozytywną i juz wierzą, że to cudo, i tak samo odwrotnie, zobaczą jedną negatywną i "oborze, nie kupię". A przecież wystarczy poczytać trochę, zorientować się i ewentualnie myśleć o zakupie, przecież nigdy z niczym się nie ma pewności czy nam posłuży czy czy nie.
A w temacie serum to dla mnie nawet ten miesiąc jest za krótki by ocenić regenerację paznokci, bo przez miesiąc to mi urosła jedna czwarta całej długości paznokcia.

Dlatego cenię Twoje opinie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52302861]Ja też

Mani mam.Pokochałam ten lakier z H&M.
Nie mam ostatnio jakoś weny na piłowanie paznokci,a znowu mi się wskazówka rozdwoiła i dlatego ciut krótsza.Jeszcze wizaż zjadł jakość.
[/QUOTE]
Nie dziwię się, ze się zakochałaś.
Nie widac wcale uchybień
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A pewnie, że tak, ale weź to ludziom wytłumacz Evelina najlepszym przykładem. Psy wieszają na niej ci, którym nie posłużyła... i ci, którzy nawet nie użyli, ale przeczytali, że jest zła
Choć teraz największe baty zbiera czarna z GR - nowy wróg publiczny numer jeden
Oj taaak....

O... Nie na bieżąco jestem. Ułatwisz mi sprawę i opowiesz o co chodzi? Myślałam o kupieniu jej dla Młodej
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję
a wiesz, masz rację, że nawet szybko, bo w miesiąc, i piłowałam je tylko raz przez ten czas, jak robiłam kwadrat, bo nie chciałam zepsuć
Niesamowita zmiana. jestem pod ogromnym wrażeniem
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To jeszcze wrzutka ode mnie
Znowuż monotonnie
lubutki skradły moje serce po całości
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć
No i właśnie chyba zrezygnuje z malowania... będą golasy zaodżywkowane
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:15   #1416
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Mimo bólu głowy zmuszam się do nadrabiania, proszę o aplauz.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam też nowe mani na blogu jest.
Bazowy ładny, brokat też, ale razem mi jakoś nie podeszły.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!!!! Ja w rozjazdach, dzis mam samolot do domku, bede miala wiecej czasu.
Ostatecznie przekonalam sie do owali( bo typowe migdaly to to nie sa) i chyba nie wracam do kwadratow, reka w owalach wyglada taaaaak delikatnie i zgrabnie...
A najbardziej przekonuje mnie totalny brak odpryskiwania( topu tez brak)
Na zdjeciu 4 dniowe( leci 5 dzien) pazurasy ... W dodatku czarne... Poza odrostem to w sumie nie widac uzytkowania.

Niech mi ktos powie ze Ingloty sa w cztery litery
Według mnie jednak lepiej Ci było w kwadratach, bardziej pasują do prostokątnej płytki.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na takich krótkich mi w sumie rozszerzanie nie przeszkadza, ale owale rulezzzzzz! Mani świetne!


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Dzisiaj znalazłam troszkę czasu znów na mani
Tak mi się spodobał efekt, że chyba ponoszę do przyszłego weekendu
Na bazie ostre neony, tyle że mikrofala zjadła
Mani superowe. A o zwężaniu się już dziewczyny pisały, nie wygląda to zbyt fajnie.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam ChG przegenialny! Na blogu jest.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wyciągnęłam, włożyłam i działa więc tak jedynie trzeba się zastanowić czy inna gęstość i takie tam nie będą przeszkodzą.
O, super, zanabędę za jakiś czas.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52302861]Mani mam.Pokochałam ten lakier z H&M.
Nie mam ostatnio jakoś weny na piłowanie paznokci,a znowu mi się wskazówka rozdwoiła i dlatego ciut krótsza.Jeszcze wizaż zjadł jakość.[/QUOTE]
Piękny jest, chcę.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani mam.. ciut przeterminowany. Anula pamietasz jak wieki temu pisałam, że połączyłam Orly Fireball z fioletowymi stemplami? No to to jest to

Oczywiście na zdjęciach Fireball w ogóle nie przypomina neonowej czerwieni
Hehe, sama nie wiem co o tym mani myślę bo to połączenie kolorów wydaje się średnim pomysłem, ale w wersji z takim szalonym stemplem chyba mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a ode mnie mani, z którego byłam średnio zadowolona... zastanawiałam się nawet czy je pokazywać
i miałam kształtowe zawahanie, byłam o krok od zrobienia krótkich pipek, bo mi się nie podobał wygląd moich paznokci
Szkoda że gradient nie jest mocniejszy, ale to połączenie kolorów mnie zachwyciło. Tylko kształt wg mnie ciut za ostry.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A pewnie, że tak, ale weź to ludziom wytłumacz Evelina najlepszym przykładem. Psy wieszają na niej ci, którym nie posłużyła... i ci, którzy nawet nie użyli, ale przeczytali, że jest zła
Albo ci którzy nie potrafią stosować się do zaleceń producenta i używają jej przez rok bez przerwy (w formie nowej warstwy codziennie) albo kładą od razu dwie warstwy na paznokcie prosto po zdjęciu tipsów...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cooo? przecież była taka cudowna, jak woda z Lichenia, czyżby jednak zawiodła oczekiwania?
U mnie po dwóch (albo trzech?) miesiącach ciągłego używania jako baza lekko wysuszyła płytkę. Ale to samo miałam po innej bazie, po prostu moje paznokcie wolą różnorodność. Muszę kupić jeszcze jakieś 2, żeby używać 4 na zmianę.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję wyjątkowo lewą łapką:
Jakie pocieszne, śliczne!
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:23   #1417
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez TEllenka Pokaż wiadomość
Moje jedyne skojarzenie.
To chyba nawet gorsze niż duck shape...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ciężko zrobić migdały jak się ma krótką i szeroką płytkę, trzeba wtedy mieć długaśny wolny brzeg i trudno je utrzymać wg mnie

e tam, mani bardzo fajny, kształt, co zrobisz, nic nie zrobisz
trzeba przeczekać
Długość płytki akurat tu chyba nie ma za bardzo nic do rzeczy (chyba że jeśli chodzi o utrzymanie ich), z tym że na takiej mega krótkiej trochę dziwnie wygląda taka długa końcowka... Co do szerokości to właśnie to jest najgorsze. I nawet jak z przodu wyglądają fajnie, to z boku mogą być paskudne (przykład: ja ). A jeszcze co do tunelu, to niby nie robi takiej wielkiej różnicy, ale według mnie ładniej wyglądają owale/migdały na bardziej płaskiej płytce. Widzę to u siebie, po spiłowaniu boków dwa paznokcie robią się prawie całkowicie płaskie i na nich owal wygląda zawsze najładniej, tak naturalnie. Jakoś płytka sama się układa w ten kształt.



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
3 warstwy mnie denerwują, a 4 są nie do przejścia niemal
Kurcze to ja twarda jestem, ostatnio malowałam po... 5, 6, 7 warstw? Traciłam już rachubę.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a tu moje dmuchawcowe
pazury odrosły więc zrobiłam w końcu kwadraty i są ok, ale na razie mi dziwnie po takiej zmianie
pozwolę im jeszcze podrosnąć i potem pomyślę, co dalej

a dzisiaj Sylwestrowego siostra pochwaliła mani i kształt, tak miło mi się zrobiło
Fajne mani. Ale ten Virtual mnie zastanowił, mam go i mój kryje po chyba 3 albo 4 warstwach, jakiś taki wodnisty jest.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję
a wiesz, masz rację, że nawet szybko, bo w miesiąc, i piłowałam je tylko raz przez ten czas, jak robiłam kwadrat, bo nie chciałam zepsuć
A mi się najbardziej podoba wersja środkowa.
I tym porównaniem uświadomiłaś mi jak szybko rosną moje paznokcie i ile zmian ze mną przeżywają. Dokładnie miesiąc temu to były takie ciut dłuższe kwadraty i w ciągu tego miesiąca przeżyły: spiłowanie na króciutkie kwadraty, odrośnięcie do dłuższej wersji, spiłowanie w owal, spiłowanie na mega krótkie kwadraty, odrośnięcie do całkiem długich i dzisiaj nastąpiło spiłowanie w coś co miało być squovalami, ale wygląda raczej bezkształtnie.

Cytat:
Napisane przez CallMeBarbie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Można się dołączyć?
Można! Dawaj wkupne mani.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To jeszcze wrzutka ode mnie
Znowuż monotonnie

Orly Elation Generation

BB Napa Valley Red - myślałam, że to dupek OPI Meet me underneath the mistletoe, ale baza w Opiku jest żelkowa, a w BB kryjąca, więc i odbiór jest inny Wybaczcie, ale nie potrafię focić drobinkowych laksów - podejdę do światła i wszystko się odbija, odejdę od okna to nic nie widać


CC Ruby Slippers i czarne podeszwy Niby nic a zupełnie inaczej sie nosi, fajniej
Wszystkie mega mi się podobają i sama nie wiem które najbardziej.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tragedia ale jestem tam do końca przyszłego tygodnia, na oku jest już coś innego tylko oby wypaliło


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!

W roli głównej Orly Tropical Pop!
Chcesz mi ciśnienie podnieść?

Mani cudowne.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka
Może się jednak skuszę na niego na jakiejś promo...


We wtorek pomalowałam paznokcie Piczą i do teraz je noszę, nawet po piłowaniu nie zmyłam. Nie mam siły nawet do tego, a co dopiero na nowe mani. Nie wierzę że tak długo noszę lakier solo

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-08-08 o 18:24
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 21:19   #1418
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Żyję i chyba z praca już górki także ten, będę się udzielać

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Mani mam.. ciut przeterminowany. Anula pamietasz jak wieki temu pisałam, że połączyłam Orly Fireball z fioletowymi stemplami? No to to jest to
Cudnie jak mi tęskno do malowania przy takich ślicznościach

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Przyrost cofnął mi się równo na wszystkich paznokciach... chyba czas w końcu zrobić Louboutiny Tylko odwrócone Bo wcześniej o tym nie pomyślałam, a wczoraj pomalowałam Slippersami

Ołłł nołłł
Do żeli mam podejście takie, że wszystko jest dla ludzi, a porządnie zrobione wyglądają naprawdę ładnie
Zrobiłaś?
Ojjj czemu się cofnął?/
Nie, nie zrobiłam, nie miałam kiedy Chodzę jak wypłosz, nie mam czasu na fryzjera ani na żel

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
biedna szkoda go, oby szybko odrósł zdrowy

a ode mnie mani, z którego byłam średnio zadowolona... zastanawiałam się nawet czy je pokazywać
i miałam kształtowe zawahanie, byłam o krok od zrobienia krótkich pipek, bo mi się nie podobał wygląd moich paznokci

Nie wiem co Ty tam od nich chcesz- ślicznie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


ok, ale zwrócę na coś uwagę nie traktuj tego plis jako namawianie czy coś, masz swoje zdanie i swojego ulubieńca i super, ale tylko taki przykład dam
http://www.bykamila-jk.pl/2014/08/bu...nbubel-do.html
widzisz? a Ty sobie bardzo chwalisz. Tak samo z Evree, komuś nie pasuje, ale to nie znaczy, że jest do dupy.
Anula masz rację- najlepszy przykład Evelinka, ja zrezygnowałam z zakupu nie dla tego, że uważam, że jest do dupy ( bo to nigdy nie wiadomo, trzeba wypróbować) tyko własnie dlatego, że mam swojego sprawdzonego ulubieńca. Próbowałam wcześniej rybek i rycyny i potem regenerum. Najlepiej się sprawdziło więc przy nim zostałam. Może evree i by było lepsze od regenerum a może gorsze- nie wiem i nie twierdzę, że nie spróbuję. Niech mi ten fakier odrośnie i zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
niech odrasta szybko

już kupiłam i liczę na fajne efekty piję do tego pokrzywę, gwaciam olejkami i chyba zacznę jeść siemię, ale niezbyt mi się to widzi, bo mój żołądek za bardzo się oczyszcza wtedy dziękuję za odp oo Inneov rzeczywiście mega drogi :/

Podziwiam bo ja do ziółek wszelkiego typu musze się zmuszać, miętę jeszcze wypiję i herbatę rumiankową ale reszta mnie odrzuca
Trzeba z tym inneowem na jakąś promocję czekać

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję wyjątkowo lewą łapką:
Śliczności
Szykujesz sie do kwadratów?? Jakieś takie mniej ostre te Twoje migdałki

Cytat:
Napisane przez TEllenka Pokaż wiadomość
O fak

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja bym tych kropeczek nie dawała na piach, ale sam lakier mi się podoba Twoje pazurki zawsze


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a tu moje dmuchawcowe
pazury odrosły więc zrobiłam w końcu kwadraty i są ok, ale na razie mi dziwnie po takiej zmianie
pozwolę im jeszcze podrosnąć i potem pomyślę, co dalej

a dzisiaj Sylwestrowego siostra pochwaliła mani i kształt, tak miło mi się zrobiło
Śliczne dmuchańce i kształt super Ale Ci szybko rosną pazurki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 21:50   #1419
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a ja mam recenzję białego Burżujka

piękny!



---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!



W roli głównej Orly Tropical Pop!
Hej, nic nie mów ....

faaaje mani chociaż kolory nie moje



---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Mimo bólu głowy zmuszam się do nadrabiania, proszę o aplauz.


Bazowy ładny, brokat też, ale razem mi jakoś nie podeszły.



klask i:

rozumiem




Mam Chinkę Na blogu też jest.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09467_untitled.jpg (356,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09461_untitled.jpg (448,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2015-08-08 o 21:56
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 22:16   #1420
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I Czu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!
Weź mi nawet nie mów o pogodzie :/ mam dość.

Mani superowe
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka
Fajniutki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zazdroszcze teraz kształtu. Pięknie!!

Nie dziwię się, ze się zakochałaś.
Nie widac wcale uchybień
Dziękuję x2
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Piękny jest, chcę.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Chinkę Na blogu też jest.
Świetna jest bardzo w moim guście


Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 23:15   #1421
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]

Świetna jest bardzo w moim guście


Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
[/QUOTE]

jest super

o, jak miło super wyszło u Ciebie i jak ta seria GR?

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 07:40   #1422
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o, jak miło super wyszło u Ciebie i jak ta seria GR?
Akurat ten żółtek potrzebował 4 wartsw,ale mam jeszcze jeden lakier z tej serii może bedzie inny.
dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 09:13   #1423
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O... Nie na bieżąco jestem. Ułatwisz mi sprawę i opowiesz o co chodzi? Myślałam o kupieniu jej dla Młodej


lubutki skradły moje serce po całości


No i właśnie chyba zrezygnuje z malowania... będą golasy zaodżywkowane
Hejos Śnieguś
Kilka dziewczyn (dwie, może trzy? z tego podforum - nie wiem jak mają się opinie na KWC) z pełnym przekonaniem stwierdziło, że to od tej odżywki posypały im się paznokcie, chodzi o rozdwajanie. Odnośnie tego śmiercionośnego składnika, to ja nie wiem co to jest Niby nie formalina, ale chyba coś pochodnego/ o podobnym działaniu.

Pięknie dziękuję

Musiałam coś zdziałać, bo nie do końca udało mi się domyć podeszwy Ale fakt - przez najbliższe dwa tygodnie trzeba będzie malowanie ograniczyć do minimum, żeby sobie nerwów nie psuć...
Z samą pogodą jakoś się pogodziłam - lato w końcu Takie wynagrodzenie za zimę 2013/14 trwającą do kwietnia
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Albo ci którzy nie potrafią stosować się do zaleceń producenta i używają jej przez rok bez przerwy (w formie nowej warstwy codziennie) albo kładą od razu dwie warstwy na paznokcie prosto po zdjęciu tipsów...
Są jeszcze ci, którzy mówią: Piecze, pali? Chooj, to pewnie dlatego, że działa W tym przypadku głupota boli - i dobrze
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Wszystkie mega mi się podobają i sama nie wiem które najbardziej.
Raaju, przemiło mi
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

Żyję i chyba z praca już górki także ten, będę się udzielać

Ojjj czemu się cofnął?/
Nie, nie zrobiłam, nie miałam kiedy Chodzę jak wypłosz, nie mam czasu na fryzjera ani na żel
No i dobrze, zasłużyłaś na jakiś czill

On okresowo przyrasta, a później okresowo się cofa, nic nadzwyczajnego, żadnej tragedii

To może i lepiej? Już chyba trochę faker odrósł?
No mówię - nie mam nic przeciwko fajnie zrobionym żelom, ale zawsze jest ryzyko, że płytka po zdjęciu będzie w gorszej kondycji, a wtedy znowu kilka miesięcy odrastania :x
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Chinkę Na blogu też jest.
Rewelacyjnie wygląda
Drobinki jakby trochę ukryte, ale moc jest, cuuudo!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam [/QUOTE]
Pamiętam tak, jak u Yen i u Ciebie za☠☠☠iście mi się podoba
Właśnie zdałam sobie sprawę, że potrzebuję pastelowego żółtka
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 10:27   #1424
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52352220]Akurat ten żółtek potrzebował 4 wartsw,ale mam jeszcze jeden lakier z tej serii może bedzie inny.
dziękuje [/QUOTE]

ciekawe. Akurat na takiego żółtka 4 warstwy mnie jakoś specjalnie nie dziwią. Co nie oznacza, że nie mogłoby być ich mniej ;D

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie wygląda
Drobinki jakby trochę ukryte, ale moc jest, cuuudo!
tak, drobinki normalnie nie są widoczne. Dziękuję

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:06   #1425
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pamiętam tak, jak u Yen i u Ciebie zaâ˜☠â˜☠â˜☠iście mi się podoba
Właśnie zdałam sobie sprawę, że potrzebuję pastelowego żółtka
Dziękuje bardzo
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ciekawe. Akurat na takiego żółtka 4 warstwy mnie jakoś specjalnie nie dziwią. Co nie oznacza, że nie mogłoby być ich mniej ;D
Wiadomo że zawsze mogłoby być lepiej,ale pogoda też nie sprzyja malowaniu bo wszystko się ciągnie i bąbluje :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 12:08   #1426
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!

Cudowne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a ja mam recenzję białego Burżujka

Jak zwykle idealne!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć
To samo wczoraj przeżywałam.. chyba 3 razy zmywałam, a i tak ostatecznie mam bez zdobienia +bąble i nierówności..
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Mam Chinkę Na blogu też jest.
Jak zwykle zachwycające
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]


Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
[/QUOTE]
Super połączenie

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Mani mam, środkowy to świetny lakier 4D, w słońcu wygląda cudownie
Żółtek niestety zbąblił..
Kształt w rzeczywistości jest ostrzejszy.

z lampą


bez lampy

i na wskazówce pojawiła się jakaś wgniotka.. nienawidzę malować w taką pogodę.
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 12:33   #1427
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też taka super-święta nie jestem, bo faktycznie sprzedałam/oddałam ostatnio 14 laksów, które wrzucałam do klubu, ale za to 11 jakoś wpadło
no i wychodzi na zero, ale rotacja jest, to dobrze
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ooo kwadraciaki wróciły, bardzo ładne! i zdobienie też
dziękuję
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tragedia ale jestem tam do końca przyszłego tygodnia, na oku jest już coś innego tylko oby wypaliło
Jak Ci ładnie już podrosły paznokcie Jak któraś z dziewczyn pisała szybko
dzięki
trzymam
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jaki śliczny kształt i mani i jak urosły!
Hanuś
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??
Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!

Super, że odzywka pomogła! Ja dalej unikam utwardzających.. same nawilżacze..
Czy ja wiem czy największą.. może dość ekstremalną, bo na swoje długie kwadraty nie mogę patrzeć teraz..
piękne, wesołe i słoneczne!

dzięki, no dobrze sobie radzą teraz
a czego używasz z nawilżaczy?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka
wyglądają tak ładnie i czysto
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć
ja się tak umęczyłam z mani, a odprysk już na drugi dzień miałam po myciu włosów
nawet zdjęć dobrych nie zdążyłam zrobić
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
o ja cię....
tam było tak fajnie... a tu piekło. 38 stopni...


Niesamowita zmiana. jestem pod ogromnym wrażeniem
w końcu jesteś

dziękuję
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 12:56   #1428
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Długość płytki akurat tu chyba nie ma za bardzo nic do rzeczy (chyba że jeśli chodzi o utrzymanie ich), z tym że na takiej mega krótkiej trochę dziwnie wygląda taka długa końcowka... Co do szerokości to właśnie to jest najgorsze. I nawet jak z przodu wyglądają fajnie, to z boku mogą być paskudne (przykład: ja ). A jeszcze co do tunelu, to niby nie robi takiej wielkiej różnicy, ale według mnie ładniej wyglądają owale/migdały na bardziej płaskiej płytce. Widzę to u siebie, po spiłowaniu boków dwa paznokcie robią się prawie całkowicie płaskie i na nich owal wygląda zawsze najładniej, tak naturalnie. Jakoś płytka sama się układa w ten kształt.
no właśnie utrzymanie jest trudne, mnie się u mnie dopiero podobały takie długie migdałki, ale wtedy ten długi wolny brzeg jest za słaby i ciężko było je utrzymać (łamały się trójkąciki)
Cytat:
Kurcze to ja twarda jestem, ostatnio malowałam po... 5, 6, 7 warstw? Traciłam już rachubę.
ale sam lakier? czy wliczając wszystko z bazą topem itd? bo jeśli tak, to się zdarza
Cytat:
Fajne mani. Ale ten Virtual mnie zastanowił, mam go i mój kryje po chyba 3 albo 4 warstwach, jakiś taki wodnisty jest.
ale ten jasny? super przykrył po dwóch na bazie z Eveline, ale ja chyba dośc grube warstwy maluję zwykle
Cytat:
A mi się najbardziej podoba wersja środkowa.
I tym porównaniem uświadomiłaś mi jak szybko rosną moje paznokcie i ile zmian ze mną przeżywają. Dokładnie miesiąc temu to były takie ciut dłuższe kwadraty i w ciągu tego miesiąca przeżyły: spiłowanie na króciutkie kwadraty, odrośnięcie do dłuższej wersji, spiłowanie w owal, spiłowanie na mega krótkie kwadraty, odrośnięcie do całkiem długich i dzisiaj nastąpiło spiłowanie w coś co miało być squovalami, ale wygląda raczej bezkształtnie.
no środkowe też nie wyglądały źle w sumie dobrze się w nich czułam nawet

to tylko się cieszyć, że szybko rosną
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczne dmuchańce i kształt super Ale Ci szybko rosną pazurki
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Chinkę Na blogu też jest.
bardzo ładna
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]
Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
[/QUOTE]
maliny i wanilia super
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hejos Śnieguś
Kilka dziewczyn (dwie, może trzy? z tego podforum - nie wiem jak mają się opinie na KWC) z pełnym przekonaniem stwierdziło, że to od tej odżywki posypały im się paznokcie, chodzi o rozdwajanie. Odnośnie tego śmiercionośnego składnika, to ja nie wiem co to jest Niby nie formalina, ale chyba coś pochodnego/ o podobnym działaniu.
to jest jakiś składnik wiążący wodę ponoć (i że niby dlatego przesusza i wzmacnia rozdwajanie), ale nie przyglądałam się bliżej tej kwestii
w kwc oceny od 0,5 gwiazdki, że nic nie robi albo wręcz szkodzi do 5 gwiazdek, że super ekstra
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Mani mam, środkowy to świetny lakier 4D, w słońcu wygląda cudownie
a co to to 4D? cudny holoś
całe połączenie też mi się podoba
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 13:05   #1429
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a co to to 4D? cudny holoś
całe połączenie też mi się podoba
To Carla gel like 4D, cudna holo seria Nad morzem spotkałam taki sklepik z lakierami i akcesoriami do paznokci, i same takie cudeńka były
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog




Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2015-08-09 o 13:10
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 13:32   #1430
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To Carla gel like 4D, cudna holo seria Nad morzem spotkałam taki sklepik z lakierami i akcesoriami do paznokci, i same takie cudeńka były
Dziękuję
nie znam tej firmy, ale fajne się wydają
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 20:36   #1431
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52353697]

Wiadomo że zawsze mogłoby być lepiej,ale pogoda też nie sprzyja malowaniu bo wszystko się ciągnie i bąbluje :/[/QUOTE]

no to prawda, ja wczoraj malowałam i dziś to zmycia - wszędzie bąble :/

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jak zwykle zachwycające


Mani mam, środkowy to świetny lakier 4D, w słońcu wygląda cudownie
Żółtek niestety zbąblił..
Kształt w rzeczywistości jest ostrzejszy.

z lampą


bez lampy

i na wskazówce pojawiła się jakaś wgniotka.. nienawidzę malować w taką pogodę.
dziękuję

może połączenie nie powala mnie, ale w sumie całość ładnie się prezentuje 4D super



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

bardzo ładna
zgadza się
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 20:59   #1432
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Te ostatnie dzieci siłą wkładałam do pudełka, nie mam miejsca, to mi daje do myślenia

ja swoje tak ostatnio upychałam, ale już faktycznie nie ma miejsca


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję
Za mną też chodziło, ojj chodziło, a od roku to już tak poważnie Ale ciągle mi przyrost przeszkadzał - nigdy tak ładnie i równo się nie cofnął jak teraz Aż żal było nie skorzystać

za mną chodzi od kiedy pierwszy raz je zobaczyłam, ale jakoś nigdy nie było okazji jakoś brak mi motywacji, a to takie proste zdobienie... no i boję się późniejszego czyszczenia lakieru spod płytki


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zrób

zrobię, zrobię, tylko niech już te głupie upały miną


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czasem tak bywa ale nam się jak widać podobają, może Ty miałaś jakiś kryzysik

zdecydowanie kryzys teraz z przyjemnością mi się na paznokcie patrzy


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Czy komuś może brakuje słońca??

Taki żart.. ja umieram wręcz, ale mam też zaległe sloneczne mani!

mmm... jak sorbet z mango


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam recenzję białego Burżujka

poczytałam i się napaliłam na niego ale poczekam na jakieś promo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 20:59   #1433
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dziękuję

może połączenie nie powala mnie, ale w sumie całość ładnie się prezentuje 4D super




Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 21:25   #1434
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Boooooosze! Robiłam mani, napociłam się niemiłosiernie, poprawiałam, lakiery nie chciały schnąć, dwuwarstwowy lakier dziś potrzebował trzech, bąbel na bąblu, a jak zatopowałam to jeszcze bąble wyszły na stemplach Do rzyci z tym :/ Z daleka mani mi się podoba, z bliska ne mogę patrzeć

dlatego ja ostatnio sobie dałam siana z malowaniem... od tygodnia chyba chodzę z tym samym mani, miałam tuningować, ale jak sobie pomyślałam, że mi zaczną lakiery zasychać na pędzelku i znowu mi coś zbąbli to odpuściłam. wczoraj za to się zabrałam za pedi... myślałam, że się zapłaczę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
o ja cię....
tam było tak fajnie... a tu piekło. 38 stopni...



No i właśnie chyba zrezygnuje z malowania... będą golasy zaodżywkowane

dramat... te upały nie są nawet ani trochę mniejsze wieczorem i noce gorące... a ja jeszcze mieszkam na ostatnim piętrze i jak z dachu paruje to umieram. znowu źle sypiam


mam ochotę na ten sam tryb przejść...


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Szkoda że gradient nie jest mocniejszy, ale to połączenie kolorów mnie zachwyciło. Tylko kształt wg mnie ciut za ostry.

dziękuję to połączenie wyczaiłam u Missbellatracey (kiedyś odgapię dokładnie taki gradient, wtedy nie miałam na to siły ) i kgrdnr specjalnie zrobiłam gradient bielą od góry, bo od dołu to by wyglądało jak jakiś nieudany frencz
kształt już wyklepany


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Kurcze to ja twarda jestem, ostatnio malowałam po... 5, 6, 7 warstw? Traciłam już rachubę.

ja też, ale teraz muszę użyć jakiegoś lakieru, który dobrze kryje
aaa i przypomnij mi co to za Vipera, co miała być podobna do FFF? jaka seria i numerek, bo byłam w piątek w drogerii i zgłupiałam grzebiąc wśród lakierów

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
BNie wiem co Ty tam od nich chcesz- ślicznie

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek;52351123[COLOR=Silver
][/COLOR]Mam Chinkę Na blogu też jest.

piękna


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam [/QUOTE]


połączenie super ale ten żółtek chyba narobił prześwitów tzn. zobaczyłam je dopiero, jak prawie przycisnęłam nos do laptopa


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Musiałam coś zdziałać, bo nie do końca udało mi się domyć podeszwy Ale fakt - przez najbliższe dwa tygodnie trzeba będzie malowanie ograniczyć do minimum, żeby sobie nerwów nie psuć...
Z samą pogodą jakoś się pogodziłam - lato w końcu Takie wynagrodzenie za zimę 2013/14 trwającą do kwietnia

pogrubione - tego się właśnie najbardziej obawiam przy tym zdobieniu
co do pogody też się jakoś pogodziłam, ale chwilami to jest strasznie nieznośne... głowa mnie boli, mam mdłości, ciągle mi gorąco, serce parę razy prawie mi z klatki wyskoczyło, cała się lepię... w mieszkaniu źle, na dworze jeszcze gorzej


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam, środkowy to świetny lakier 4D, w słońcu wygląda cudownie

połączenie tak niekoniecznie, ale ten holoś


no, nadrobiłam w końcu
jutro wrzucę jakieś pazury zaległe i pokażę dzieciaki, bo w piątek zaszłam do dwóch drogerii i wróciłam z nowymi nabytkami... a poszłam tylko po micel z Garniera, zmywacz Isana i Lady Speed Stick w przyszłym tygodniu chyba pójdę po kilka kolejnych sztuk
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 21:42   #1435
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

piękna

nooo


i mam nowe mani na blogu też jest.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09472_untitled.jpg (373,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09475_untitled.jpg (347,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09474_untitled.jpg (348,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 21:45   #1436
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Miło pooglądac wszystkie zdjęcia - znów tyle cudnych mani

I dzięki za wszelkie porady i opinie - teraz na dniach już będą na tyle długie, żeby zacząć testować różne rozwiązania - wymaga to czasu ale zobaczymy co wyjdzie najlepiej



Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję wyjątkowo lewą łapką:

Zdobienie świetne!!

Cytat:
Napisane przez TEllenka Pokaż wiadomość

Jenyyyyy to jest jaka tragedia.
Nie wiem jak można takie kuku sobie zrobić.

Jakbym takie zobaczyła na żywo to bym pomyślała że stylistka paznokci miała 4 promile...

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Mamy juz sierpien, wiec moj ban lakierowy przestal obowiazywac, ale jakos malo co mnie podnieca. Dopiero dzis poczulam dzika miete do Sparitual Pattern, z którym czym predzej pobieglam do kasy. Chyba go jutro rozdziewicze

A można zapytać gdzie zaopatrujesz się w Sparitual stacjonarnie?
Zastanawiam się, czy może w PL gdzieś jest to bym zajrzała jak będę w odwiedzinach

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość




no chyba pobili kacze paznokcie tym tworem






a tu moje dmuchawcowe
pazury odrosły więc zrobiłam w końcu kwadraty i są ok, ale na razie mi dziwnie po takiej zmianie
pozwolę im jeszcze podrosnąć i potem pomyślę, co dalej

a dzisiaj Sylwestrowego siostra pochwaliła mani i kształt, tak miło mi się zrobiło

Połączenie kolorów nie moje, ale wygląda estetycznie i równiutko
Na zdjęciu troszeczkę wzorki się zlewają, ale nie jestem pewna czy to mani czy ustawienia monitora itp


Dopiero wygooglowałam duck shape. OMG!!! Co to ma być?
Czuję się doedukowana

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość





wszystkie 3 lakiery super czarna podeszwa, jakoś do mnie nie przemawia. A już nie wyobrażam sobie doczyszczania potem lakieru spod paznokci...
Mam takie same odczucia



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]




Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
[/QUOTE]


cudne

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no to prawda, ja wczoraj malowałam i dziś to zmycia - wszędzie bąble :/

Racja
A ja mam taka ochotę na pastelowe neony i neony. Ale po prostu wiem, że tak zbąblują, że nie będę mogła na to patrzeć.
W ogóle nie chcą współpracować jak jest 30+. Ironia, bo to lakiery akurat na taką pogodę
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 21:47   #1437
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
i mam nowe mani na blogu też jest.

super ta malutka buteleczka GR mnie rozczula tak baardzo


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jakbym takie zobaczyła na żywo to bym pomyślała że stylistka paznokci miała 4 promile...

4 promile krwi w alkoholu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 21:54   #1438
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super ta malutka buteleczka GR mnie rozczula tak baardzo
heh, no są słodkie dzięki

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 22:00   #1439
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość



4 promile krwi w alkoholu
Hahaha Padlam!!!
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 08:43   #1440
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Mam Chinkę Na blogu też jest.
PIęknościowa
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52351323]
Też mam mani,Yen kiedyś robiła podobne i się zainspirowałam
][/QUOTE]
Uroczo wygląda
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hejos Śnieguś
Kilka dziewczyn (dwie, może trzy? z tego podforum - nie wiem jak mają się opinie na KWC) z pełnym przekonaniem stwierdziło, że to od tej odżywki posypały im się paznokcie, chodzi o rozdwajanie. Odnośnie tego śmiercionośnego składnika, to ja nie wiem co to jest Niby nie formalina, ale chyba coś pochodnego/ o podobnym działaniu.

Pięknie dziękuję

Musiałam coś zdziałać, bo nie do końca udało mi się domyć podeszwy Ale fakt - przez najbliższe dwa tygodnie trzeba będzie malowanie ograniczyć do minimum, żeby sobie nerwów nie psuć...
Z samą pogodą jakoś się pogodziłam - lato w końcu Takie wynagrodzenie za zimę 2013/14 trwającą do kwietnia
Czyli nie ma co wpadać w panikę
Dzięki

Wczoraj już było o wiele znośniej, około 34.
Dziś niestety w robocie
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam, środkowy to świetny lakier 4D, w słońcu wygląda cudownie
Żółtek niestety zbąblił..
Kształt w rzeczywistości jest ostrzejszy.

z lampą


bez lampy

i na wskazówce pojawiła się jakaś wgniotka.. nienawidzę malować w taką pogodę.
Fajnie, ale faktycznie widać, że z problemami.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
w końcu jesteś

dziękuję
Bu... No właśnie. Koniec laby...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


dramat... te upały nie są nawet ani trochę mniejsze wieczorem i noce gorące... a ja jeszcze mieszkam na ostatnim piętrze i jak z dachu paruje to umieram. znowu źle sypiam


mam ochotę na ten sam tryb przejść...
Oj tak... noce najgorsze jak dla mnie. Nie mogę spać

ja nie miałabym cierpliwości...

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
i mam nowe mani na blogu też jest.
Przesłodkie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.