Hipohondryczka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 12:46   #1
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357

Hipohondryczka??


.

Edytowane przez A_D
Czas edycji: 2014-01-17 o 13:04
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:35   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Hipohondryczka??

Moim zdaniem to właśnie odreagowujesz stres i żałobę po śmierci bliskiej osoby. To minie, trzeba dać sobie troche czasu.
Jeśli ma Cię to uspokoić, to zrób sobie badania, ale postaraj się nie nakręcać. I nie czytaj, dopasowywanie sobie objawów nic dobrego poza lękiem i kolejnymi "objawami" nie przyniesie.
A może wizyta u psychologa?
A co do kaszlu - może to przewlekły stan zapalny? Pora roku sprzyja różnych przeziębieniom, a nieleczone albo leczone niewłaściwie mogą przejsć w stany przewlekłe.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:42   #3
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: Hipohondryczka??

też kiedyś, gdy u młodszego brata wykryto cukrzycę, wkręcałam sobie chorobę serca, tym bardziej że czasem nie żałowałam sobie różnych niezdrowych używek. po zrobieniu różnych badań, wizytach u kardiologa itd, wyszło że jestem zdrowa, ale zmieniłam tryb życia na zdrowszy. prędzej codzień kilka razy czułam kłucie w klatce piersiowej, brakowało mi tchu, myślałam że zawału dostanę ;D a po usłyszeniu wyniku badań wszystkie dolegliwości mi minęły jak ręką odjął
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:42   #4
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Hipohondryczka??

moja mama miała podobne objawy (nie było żadnej traumy, po prostu pewnego dnia się zaczęło) i zdiagnozowano u niej tarczycę.
No ale jak nie pójdziesz do lekarza, to nikt na forum Ci nie pomoże. ODWAGI!! lekarz nie gryzie i nie ma się czego wstydzić.
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 21:26   #5
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Hipohondryczka??

__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg

Edytowane przez grLui
Czas edycji: 2010-12-13 o 21:49
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:43   #6
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Hipohondryczka??

to mogą (ale nie muszą) być objawy nerwicowe. najlepiej wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Cię na odpowiednie badania
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:51   #7
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Hipohondryczka??

Myślę, że to po prostu objawy na tle nerwowym i tyle. A im bardziej się na tym skupiasz, tym bardziej to zauważasz.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 00:03   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Hipohondryczka??

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
moja mama miała podobne objawy (nie było żadnej traumy, po prostu pewnego dnia się zaczęło) i zdiagnozowano u niej tarczycę.
nie mozna zdiagnozowac tarczycy. mozna zdiagnozowac chorobe tarczycy.

polecam udac sie do lekarza rodzinnego. mysle,ze kardiolog czy psychiatra jest zbedny. mnie przy takich objawach pomogla hydroksyzyna.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:15   #9
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Hipohondryczka??

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Mam problem o którym aż wstyd mi pisać otóż niedawno zmarła bliska mi osoba i od tego czasu mam 'dziwne' bo inaczej ich nie mogę nazwać, problemy ze zdrowiem. Otóż najpierw wydawało mi sie, ze mam problemy z oddychaniem, ciagle miałam wrażenie ze nie umiem złapać oddechu- tak jakby ucisk w klatce piersiowej- wiem brzmi to śmiesznie, potem doszły do tego 'problemy' z sercem, otóż cały czas mi sie wydaje ze bije nieregularnie ( nawet mama jak mierzyla mi ciśnienie to zauważyła), do tego czasem bije mi bardzo mocno jakby miało zaraz wyskoczyć, kiedy indziej znowu mam wrażenie jakby zaraz miało stanąć, powiem Wam szczerze, ze czuje sie jak wariatka, nigdy nie miałam takich objawów, do czasu aż zaczela si ta cała sprawa z śmiercią wstyd mi o tym nawet komukolwiek powiedzieć. trochę czytałam w internecie i objawy te podobne są do nerwicy, z dwojga złego wolałabym sie Juz leczyć u psychiatry niż u kardiologa.. Jeszcze tylko wspomnę ze mam dziwny kaszel tez od miesiąca, byłam u lekarza przepisał mi strop, który Juz cały wypilam a kaszel dalej mam. Mam wrażenie, ze sama sie Juz tym nakrecam, ale jest to bardzo uciążliwe
nie ma tu niczego śmiesznego. najprawdopodobniej tak organizm reaguje na sytuację. wizyta u lekarza rodzinnego nie zaszkodzi. u psychiatry też (jeśli sie okaze, ze przyczyna siedzi w glowie). trzymam kciuki za szybki powrot do formy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.