Gdzie można spotkać fajnego i wartościowego faceta? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 18:26   #61
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

w clubie to hmm.. jak jestem w clubie to jak dla mnie kazdy na wejsciu ma na czole etykiete "imprezowicz/imprezowiczka" do momentu az tej osoby nie poznam....

NIGDY wartosciowej dziewczyny w clubie nie poznalem.... taka dziewczyna musialaby byc na imprezie zupelnym przypadkiem tak jak ja...(presja znajomych albo pojscie raz na ruski rok itp.)

bardziej zastanow sie jaki facet MA BYC... a nie gdzie go znalezc....
wartosciowy facet rzuca sie w oczy bo jest inny od reszty no i musi spelniac Twoje kryteria bo inaczej trudno bedzie Ci w ogole trafic na sensownego.. jak nie bedziesz umiala go w nim rozpoznac
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:56   #62
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Nie chcę być niemiła, ale mam wrażenie, Negadir, że doszukujesz się dziury w całym.
Ja sama podałam Ci choćby dwa przykłady, gdzie byli partnerzy nie utrzymują ze sobą kontaktu, tak samo inne forumowiczki, a Ty wciąż upierasz się przy swoim, bo zawiodłaś się na facecie. Może to Ty po prostu nie potrafisz wybrać odpowiedniego faceta spośród całego społeczeństwa, co? I teraz wszystkich przekonujesz, że wszyscy mężczyźni są tacy sami.
Wierzę Wam, że są dobrzy faceci. To, że ja nie umiem wybrać odpowiedniego faceta to źle powiedziane... po prostu zawsze zakochiwałam się w tym nieodpowiednim, a przecież nie zakocham się na siłę w odpowiednim chłopaku. Dlatego nie szukam, jak się zakocham w odpowiednim to będę szczęśliwa.
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:16   #63
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
NIGDY wartosciowej dziewczyny w clubie nie poznalem.... taka dziewczyna musialaby byc na imprezie zupelnym przypadkiem tak jak ja...(presja znajomych albo pojscie raz na ruski rok itp.)
czyli wartosciowi ludzi nie moga chodzi na imprezę dla przyjemności? Bo lubia tańczyć np?
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:22   #64
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
czyli wartosciowi ludzi nie moga chodzi na imprezę dla przyjemności? Bo lubia tańczyć np?
owszem moga..ale na taka nie trafilem na imprezie
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:46   #65
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
owszem moga..ale na taka nie trafilem na imprezie
A ja na imprezie nie trafiłam na normalnego chłopaka. Ja rzadko chodzę na imprezy, a jak już idę to z ekipą, i należę do tych porządnych. Ale wiem, że często tak jest, że osoby które ciągle chodzą na imprezy nie są za bardzo wartościowi :/
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:51   #66
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
Wierzę Wam, że są dobrzy faceci. To, że ja nie umiem wybrać odpowiedniego faceta to źle powiedziane... po prostu zawsze zakochiwałam się w tym nieodpowiednim, a przecież nie zakocham się na siłę w odpowiednim chłopaku. Dlatego nie szukam, jak się zakocham w odpowiednim to będę szczęśliwa.
Więc nie upieraj się, że nie ma idealnego albo prawie idealnego mężczyzny.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:59   #67
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Fajnego i wartościowego faceta można spotkać wszędzie - tylko niestety nie ma on tego wypisanego na czole

mój TŻ nie utrzymywał i nie utrzymuje kontaktów z eks, ale mój były chłopka chce utrzymywać kontakt ze mną
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:20   #68
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Wszędzie można spotkać kogoś fajnego. Ja mojego narzeczonego spotkałam przypadkiem na ulicy - jeden jedyny raz coś mnie naszło, żeby pójść nieco inną drogą do pracy i bum: spotkałam miłość swojego życia
wooow jestem pod wrazeniem takiego "przypadku"

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja spotkałam na czacie. Przypadkiem Da się, chociaż mówią, że to jak wygrana w totka.. .
Hahahaha Ja chyba jednak nie bede probowala na czacie! mase lat temu probowalam, ale nie mam zbyt pozytywnych doswiadczen.

Widze, ze watek sie mocno rozkrecil

Swoja droga zastanawiam mnie fakt, ze faceci maja takie problemy z zamknieciem tematu z byla dziewczyna... Ja z ktoryms tam moim bylym rozstalam sie ok. 2 lata temu i do dzis meczy mnie smsami, telefonami, prosbami o spotkania, wyznaniami, wierszami itp itd Zalosne jest to, ze ma od ok 1,5 roku nowa dziewczyne, ona jest w nim bardzo zakochana i jestem pewna, ze nawet w najsmielszych snach nie pomyslala nawet chwili o tym, jak podwojne zycie prowadzi... Mysliscie, ze jest sens jej powiedziec o tym? Z jeden strony szkoda mi jej, z drugiej czy to moja sprawa? A dowody mam w postaci smsow, ktore moglaby jej zlamac serce...

Edytowane przez FemmeFatale2
Czas edycji: 2011-07-06 o 20:23
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:32   #69
dziondziu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

jedna jest bardzo zrezygnowana. Jestem facetem i ani ja ani zaden z moich kumpli nie utrzymuje kontaktu z ex, jeśli są w związkach. Żaden z facetów, z którymi się spotykałaś najwyraźniej cię nie kochał.
dziondziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:35   #70
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
A znacie chłopaka, który nie utrzymuje kontaktu ze swoją byłą? Bo ja nie.
Tak, mój facet, bo nie ma żadnej byłej, co za fart


A w temacie wątku to uważam, że jeśli już ktoś szuka to warto zwrócić uwagę na miejsca związane z zainteresowaniami, np. jakieś zloty motocyklistów, fanów określonych książek, klub konkretnych zainteresowań(klub szachisty, klub miłośników książek), wszelkiego rodzaju sekcje sportowe, wycieczki grupowe etc.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:40   #71
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Tak, mój facet, bo nie ma żadnej byłej, co za fart


A w temacie wątku to uważam, że jeśli już ktoś szuka to warto zwrócić uwagę na miejsca związane z zainteresowaniami, np. jakieś zloty motocyklistów, fanów określonych książek, klub konkretnych zainteresowań(klub szachisty, klub miłośników książek), wszelkiego rodzaju sekcje sportowe, wycieczki grupowe etc.
tak, to prawda
ja poznałam fajnego faceta na rybach, ale to że fajny wyszło na jaw dopiero jak się przestał dąsać o to, że więcej złowiłam
a tego, który jest moim mężem poznałam podczas wyjazdu na zawody sportowe w szkole podstawowej
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:41   #72
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez dziondziu Pokaż wiadomość
jedna jest bardzo zrezygnowana. Jestem facetem i ani ja ani zaden z moich kumpli nie utrzymuje kontaktu z ex, jeśli są w związkach. Żaden z facetów, z którymi się spotykałaś najwyraźniej cię nie kochał.
a do kogo to?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:46   #73
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Więc nie upieraj się, że nie ma idealnego albo prawie idealnego mężczyzny.

dobrze, przepraszam

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
ale mój były chłopka chce utrzymywać kontakt ze mną
a jego obecna dziewczyna być może nie wie o tym, że jego cały czas do Ciebie ciągnie

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość

Swoja droga zastanawiam mnie fakt, ze faceci maja takie problemy z zamknieciem tematu z byla dziewczyna... Ja z ktoryms tam moim bylym rozstalam sie ok. 2 lata temu i do dzis meczy mnie smsami, telefonami, prosbami o spotkania, wyznaniami, wierszami itp itd Zalosne jest to, ze ma od ok 1,5 roku nowa dziewczyne, ona jest w nim bardzo zakochana i jestem pewna, ze nawet w najsmielszych snach nie pomyslala nawet chwili o tym, jak podwojne zycie prowadzi... Mysliscie, ze jest sens jej powiedziec o tym? Z jeden strony szkoda mi jej, z drugiej czy to moja sprawa? A dowody mam w postaci smsow, ktore moglaby jej zlamac serce...
To jest straszne, też byłam tą poszkodowaną dziewczyną. Był ze mną a pisał listy do byłej że ją kocha i błagał zeby wrocila

A ona miała nowego chłopaka, nie chciała wrócić, ale specjalnei na złość mi pisała do mojego brata ze ma przekazac mojemu obecnemu ze dalej go kocha i zeby o niej nie zapomnial.

Edytowane przez Negadir
Czas edycji: 2011-07-06 o 20:48
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:01   #74
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

on chyba nie jest w stałym związku - w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:50   #75
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
dobrze, przepraszam

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



a jego obecna dziewczyna być może nie wie o tym, że jego cały czas do Ciebie ciągnie

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



To jest straszne, też byłam tą poszkodowaną dziewczyną. Był ze mną a pisał listy do byłej że ją kocha i błagał zeby wrocila

A ona miała nowego chłopaka, nie chciała wrócić, ale specjalnei na złość mi pisała do mojego brata ze ma przekazac mojemu obecnemu ze dalej go kocha i zeby o niej nie zapomnial.
no i co Ty na to? uwierzylas jego bylej?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 00:29   #76
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość
no i co Ty na to? uwierzylas jego bylej?
Nie, ale z tym, że jest ze mną a dalej ją kocha to sam się przyznał i do pisania listów też.
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 10:16   #77
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
Nie, ale z tym, że jest ze mną a dalej ją kocha to sam się przyznał i do pisania listów też.
wiec byla miala racje... jest sens trwac w takim "ukladzie"?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 20:43   #78
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

brakuje mi silnego meskiego ramienia,juz dawno zakonczylam zwiazek i chcialabym poznac kogos fajnego a jakos nie mam szczescia ;(
nie wiem jak pomóc szczesciu,nigdy desperacko nie szukałam ale moze by tak zapisac sie na jakas silownie?gdzies gdzie kreci sie sporo fajnych chlopakow ...nie wiem
macie jakis pomysl?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 21:08   #79
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

najlepiej przestań nastawiać się na zasadzie "jak tam pójdę to poznam faceta, a gdzie indziej nie", bo miłość przychodzi niespodziewanie, sama wiem że jak odpuściłam chodzenie w miejsca gdzie mogę kogoś poznać, mój obecny TŻ po prostu znalazł mnie na nk i chciał sprzedać podręczniki, więc sie umówiliśmy i sie potoczyło .
Prócz tego naprawdę polecam przestać myśleć o sobie w kategorii potrzebuje faceta , doceń to co masz i się ciesz z tego co masz (choćby z faktu że widzisz lub możesz swobodnie się poruszać), wtedy łatwiej się facet przypałęta .
Życzę powodzenia
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 08:36   #80
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
najlepiej przestań nastawiać się na zasadzie "jak tam pójdę to poznam faceta, a gdzie indziej nie", bo miłość przychodzi niespodziewanie, sama wiem że jak odpuściłam chodzenie w miejsca gdzie mogę kogoś poznać, mój obecny TŻ po prostu znalazł mnie na nk i chciał sprzedać podręczniki, więc sie umówiliśmy i sie potoczyło .
Prócz tego naprawdę polecam przestać myśleć o sobie w kategorii potrzebuje faceta , doceń to co masz i się ciesz z tego co masz (choćby z faktu że widzisz lub możesz swobodnie się poruszać), wtedy łatwiej się facet przypałęta .
Życzę powodzenia
wiedziałam ze takie odp,sie pojawia '' nieszukaj na sile'' itd
nie szukam,dobrze mi bylo jak byłam sama nie jestem jakas desperatka
po prostu juz długo nie widze na horyzoncie nikogo sensownegoi troche mnie to martwi i to wszystko
skad wiesz ze nie doceniam
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:13   #81
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Głównie chodzi o to, żeby wszędzie być otwartą na ludzi, na nowe znajomości. W im więcej różnych sytuacjach się obracasz, tym więcej różnych facetów możesz poznać. W końcu któryś wpadnie Ci w oko.

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Nie polecałabym jednak klubów jako miejsc docelowych, bo z tego, co zauważyłam to coraz częściej bywają w nich typowi babiarze, skaczący z kwiatka na kwiatek (chociaż wiadomo, że nie wszyscy).
Zgadzam się. Wydaje mi się, że wielu z nich wielu z nich po prosu szuka dziewczyny dość pijanej by pójść z nimi do domu.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
A znacie chłopaka, który nie utrzymuje kontaktu ze swoją byłą? Bo ja nie.
Ja na szczęście tak. Uffffffffffffff
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)


Edytowane przez Ines_Ines
Czas edycji: 2013-03-12 o 20:15
Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 23:40   #82
carycak
Raczkowanie
 
Avatar carycak
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez Ines_Ines Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Wydaje mi się, że wielu z nich po prosu szuka dziewczyny dość pijanej by pójść z nimi do domu.[COLOR=Silver]
Nie zgadzam się, a to z bardzo prostej przyczyny - ja w klubie poznałam wielu moich wartościowych znajomych, 3 swoich byłych i mojego TŻ i ani nie byłam pijana, ani nie szlajałam się po czyichś domach, ani nie byłam przygodą na jedną noc. Nie jestem odosobnionym przypadkiem, gdzie kogoś normalnego można tam poznać. Poza tym jeżeli dziewczyna lansuje się na ściere i nie szanuje się to facet to widzi i z pewnością żaden wartościowy osobnik nie zwróci na taką uwagi.
Warto też przypatrzeć się na kolegów w szkole / na studiach jak i również w pracy.
Klub / praca / szkoła / znajomi - to takie najbardziej popularne opcje na poznanie TŻ.
__________________
NUDNE KOBIETY MAJĄ NIESKAZITELNIE CZYSTE DOMY
carycak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:55   #83
agata261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Łatwo powiedzieć, że nie ma, co szukać.... Tak naprawdę przychodzi taki moment w życiu bez partnera, że zaczynasz się zastanawiać, co z tobą jest nie tak. W końcu , jak długo możesz być sama? Z kolei mój problem polega na tym, że faceci traktują mnie jak dobrą kupelę! I nic więcej! Piwko, impreza i nic więcej. A jak ktoś się mną zainteresuję to zwykle jakiś palant. A tych juz w klubach na pęczki

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Ale przyznaję, że dzisiejsze dziewczyny są bardzo... hm otwarte towarzysko. I czasami w klubie też można kogos fajnego spotkać
agata261 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:14   #84
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez agata261 Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć, że nie ma, co szukać.... Tak naprawdę przychodzi taki moment w życiu bez partnera, że zaczynasz się zastanawiać, co z tobą jest nie tak. W końcu , jak długo możesz być sama? Z kolei mój problem polega na tym, że faceci traktują mnie jak dobrą kupelę! I nic więcej! Piwko, impreza i nic więcej. A jak ktoś się mną zainteresuję to zwykle jakiś palant. A tych juz w klubach na pęczki

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Ale przyznaję, że dzisiejsze dziewczyny są bardzo... hm otwarte towarzysko. I czasami w klubie też można kogos fajnego spotkać
i to jest bardzo dobry tok rozumowania! Jeśli seriami przyciągasz do siebie tylko i wyłącznie palantów to na pewno nie jest przypadek, czymś ich musisz wabić. Warto się przyjrzeć najpierw sobie czemu dzieje się tak a nie inaczej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:50   #85
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Ja ze swoim byłym nawiązałam bliższy kontakt, kiedy mi wysłał urodzinowe życzenia na NK (w czasach jej świetności jeszcze ;D ). Po prostu był jakimś tam dalszym znajomym, kolegą ze szkoły.

Co do przyciągania- to ja niestety mam tendencje do przyciągania omkłych,smętnych facetów...
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2013-04-09 o 21:59
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:34   #86
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Na uczelni? W pracy? Może w jakimś stowarzyszeniu zgodnym z Twoimi poglądami / zainteresowaniami? Ja mam duży dystans do nieznajomych, nigdy mi się nie zdarzyło zapraszać gdzieś kogoś, kogo właśnie poznałem itp. Lubię się upewnić, że obiekt mojego zainteresowania jest czegoś wart i że nie opadnie mi szczęka z zażenowania w momencie gdy niewiasta się odezwie i będzie próbowała ze mną rozmawiać. Nie wydaje mi się też, żeby klub był najlepszym miejscem do poznawania fajnego i wartościowego faceta. Oczywiście zależy czy to imprezownia na prowincji czy stołeczny coctail bar, ale generalnie szansa natrafienia na palanta czy kretynkę wydaje mi się dość spora w klubie. Jak ktoś lubi zagadywanie do 15 osób na wieczór i robienie sobie takiego castingu to spoko, ale ja na przykład nigdy nie wychodzę na miasto z zamiarem "dzisiaj muszę kogoś poznać", zwyczajnie tak nie umiem. Jak się ktoś trafi, to miły przypadek, jak nie, to nie...
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:22   #87
Andrzeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 339
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Gdzie można spotkać fajnego faceta ? Pojęcie fajnego każdy ma inne, ale powiedzmy ja jako facet spróbuję ocenić, że fajny facet to ktoś kto potrafi się bawić, ma kręgosłup moralny, jest inteligentny, ma swoje zasady, można na nim polegać itd. itp.

Gdzie więc takich spotkać ?
1. Jeśli obracamy się w kręgu znajomych, których lubimy, którzy nam jakby odpowiadają "poziomem" to najlepiej szukać wśród znajomych, znajomych (np. brat koleżanki, kuzyn brata koleżanki itd. itp.).

2. Kolejne miejsce to praca, szkoła - tam widzimy człowieka taki jaki jest naprawdę, na codzień, bez masek przywdziewanych np. na czas randek.

3. W kościele - wiem, ktoś się zaśmieje. Ja też nie jestem zbytnio religijny, nie do końca wiem jak to działa w stronę mężczyzn, ale ja np. mam sporo kolegów, którzy mają żony, które chodzą do kościoła, czasem im się zdarzyło na jakąś pielgrzymkę pojechać itd. Te dziewczyny to często spokojne, fajne dziewczyny. Jestem pewien, że i takich facetów można też znaleźć w kościele.

4. Ponadto różne kółka, spotkania, jakieś facebookowe (czy inne) eventy. No ale najlepiej takie gdzie się trzeba poznać, powiedzieć sobie cześć.

5. Przypadek. Też istnieje choć ja prawdę mówiąc większośc znajomych szczęśliwie hajtniętych to właśnie powyższe 3-4 punkty były.

6. Internet. Tylko, że tutaj raczej nie zachowywałbym się jak królewna. Czekanie to nie w Internecie. Jak kobieta czeka to jej skrzynka szybko się zapełni - wiadomościami od debili, zaliczaczy i sponsorów. Raz gadałem z kobietą to powiedziała, że na 100 facetów może 1 był normalny A była to dziewczyna trochę po przejściach, i widać było, że szukała faceta, który ją pokocha, a nie jakiegoś z kasą czy do zabawy. Jeśli już to szukajcie takich, którzy coś sensownego napisali na swoim profilu, mają jakieś inne zainteresowania poza wódka, piwo, kebab I zagadujcie. Tak robi moja koleżanka i dzięki temu twierdzi, że spotkała kilkanaście całkiem fajnych, normalnych osób. W innym przypadku (czekanie) - po kilku wiadomościach od debili można się zniechęcić.

Gdzie nie spotykać ?
1. W klubie. Tak jak bardzo lubię kluby, tak nigdy nie nastawiam się na znalezienie tam panny. No chyba, że idziemy w większym gronie i np. spotkam tam koleżankę koleżanki koleżanki Obcych mi się nie chce poznawać bo wg mnie nie ma sensu. Wartościowe dziewczyny jeśli idą do klubu to idą się pobawić, wytańczyć, a nie obściskiwać z kim popadnie. I wartościowi faceci mają wbrew pozorom podobnie. Nie do końca mam ochotę ślinić się do dziewczyny, do której się ślini pozostałe n gości, ciągle podchodzi, próbuje macać i jeszcze ona się "daje" - to już w ogóle dno. Jesli już w klubie to olewajcie facetów jednego za drugim - jeśli ktoś wartościowy wam się przygląda to na pewno się zorientuje, że nie bierzecie byle czego. Czy podejdzie to nie wiadomo, ale będzie przynajmniej wiedział, że najprawdopodobniej to musi być fajna, wartościowa dziewczyna, która może np. ma ochotę tylko odstresować się po całym tygodniu, niekoniecznie dając się wymacać każdemu.

Edytowane przez Andrzeej
Czas edycji: 2013-04-10 o 18:26
Andrzeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 17:56   #88
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Halo halo - odświeżam wątek

Nie chcę zakładać kolejnego, bowiem problem taki sam, a wiele podrzuconych tutaj opcji już wykorzystałam i skończyły mi się pomysły.

- Praca - pracuję w sklepie kosmetycznym, więc moimi klientkami są głównie kobiety bądź pary, więc klapa. Jeśli chodzi o współpracownikó to dwóch, którzy są sympatyczni mają dziewczyny.

- Studia - kończę babski kierunek, więc jeśli do tej pory nic nie ruszyło to nie widzę szansy, aby się to zmieniło.

- Czas wolny - jakiś aerobic, oglądanie filmów, jazda na rowerze. Zawsze solo.

- Znajomi - mam ich pełno, większość to kobiety lub faceci koleżanek. Czasem trafił się jakiś wolny, ale brak zainteresowania z każdej strony.

- Kluby - nie chadzam, aczkolwiek byłam niedawno 2 razy i po prostu.. Sami desperaci lub chcący sie zabawić. Ani jednego fajnego.

Jestem osobą uśmiechniętą, pogodną, wychodzę do ludzi, więc.. może Wy mi podrzucicie jakieś wskazówki, gdzie by się tu jeszcze wybrać ?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:24   #89
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Halo halo - odświeżam wątek

Nie chcę zakładać kolejnego, bowiem problem taki sam, a wiele podrzuconych tutaj opcji już wykorzystałam i skończyły mi się pomysły.

- Praca - pracuję w sklepie kosmetycznym, więc moimi klientkami są głównie kobiety bądź pary, więc klapa. Jeśli chodzi o współpracownikó to dwóch, którzy są sympatyczni mają dziewczyny.

- Studia - kończę babski kierunek, więc jeśli do tej pory nic nie ruszyło to nie widzę szansy, aby się to zmieniło.

- Czas wolny - jakiś aerobic, oglądanie filmów, jazda na rowerze. Zawsze solo.

- Znajomi - mam ich pełno, większość to kobiety lub faceci koleżanek. Czasem trafił się jakiś wolny, ale brak zainteresowania z każdej strony.

- Kluby - nie chadzam, aczkolwiek byłam niedawno 2 razy i po prostu.. Sami desperaci lub chcący sie zabawić. Ani jednego fajnego.

Jestem osobą uśmiechniętą, pogodną, wychodzę do ludzi, więc.. może Wy mi podrzucicie jakieś wskazówki, gdzie by się tu jeszcze wybrać ?


mam podobnie jak Ty
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:32   #90
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Gdzie mozna spotkac fajnego i wartosciowego faceta?

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
mam podobnie jak Ty
Nic się nie zmieniło od Twojego ostatniego wpisu? Minęły już 2 lata...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-31 09:07:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.