do dziewczyn z małym biustem!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-14, 21:18   #1
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124

do dziewczyn z małym biustem!!


Kochane Wizażanki!Możecie polecić mi jaki model stroju kąpielowego sobie kupić,żeby zrobił "coś" z moimi małymi piersiami?? Najgorsze jest to,że uwielbiam kostiumy wiązane do szyi,a do nich przeważnie trzeba mieć to i owo!Przy okazji możecie mi też polecić jakieś konkretne modele biustonoszy ładnie modelujących biust! Jestem zdesperowana,bo dziś zmierzyłam duuużo staników i we wszystkich wyglądam beznadziejnie!
Z góry dziękuję!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 21:40   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Dołączam się do prośby. Najgorsze jest to, że dużo fajnych kostiumów ma miękkie miseczki Mały biust wygląda w takich ohydnie
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 09:52   #3
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

up!!!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 11:08   #4
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Hej!

Noszę 70C - nie wiem, czy to mało, czy w sam raz, ale zawsze kupuję staniczki z wkładką "push up", bo ładnie modeluje biust. Polecam np. polską firmę Kinga, albo znaną chyba wszystkim LUPO. Poza tym widzaiałam na Allegro ofertę sprzedaży silikonowych wkładek, które można włożyć do biustonosza i spowodować jego pełniejszy wygląd. Myślę, że nawet do kostiumu by się nadały
Co do kostiumów, to również kupuję utwardzany. Bodajże Triumph ma w swej ofercie takie modele. Myślę, że nie tylko ta firma oferuje takie kostiumiki. Niestety obcięłam metkę z mojego modelu, bo podałabym nazwę firmy. Nie zauważyłam, żeby był jakiś problem z takimi strojami.
Mogę jeszcze polecić taki mały trik, a raczej doradzić kształt biustonosza, który nie spłaszcza piersi. Zaraz poszukam zdjęcia w internecie i załączę w kolejnym poście.

Pozdrawiam
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 11:18   #5
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Zawsze kupuję taki kształt, nigdy inny. Uważam, że ze wszystkich możliwych ten właśnie najładniej uwypukla mi biust. Chodzi o to, żeby biustonosz nie spłaszaczał od góry piersi i żeby był na stalkach, z lekko sztywną miską, ale nie wrzynającą się w ciało i koniecznie mocno wyciętą w środkowej części. "Push up" oczywiście bardzo wskazany
Jeśli chodzi o kolory i materiał, to zdjęcia oczywiście są przypadkowe - chodzi jedynie o fason
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 11:23   #6
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Unikam takich fasonów, bo nie wyglądają na mnie efektownie. Spłaszczają mi biust i wygląda on na mniejszy niż jest w rzeczywistości.
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 11:32   #7
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

yyy, no 70 C to raczej duży biust!! ja mam 75 A i to naprawde małe biust, może nawet małe A Fasony na oko wybieram podobne, tyle że króko mówiąc nic mi w tych miseczek juz nie wystaje pewnie to nie jest śmieszne, ale co się bede dołowac
w każdym razie kostuim kupiłam sobie jakiś czas temu w CUBUSie, można tam kupic osobno góre a osobno dół do kostiumu dwuczęsciowego, taka opcja mnie satysfakcjonuje,
stanik jest taki pół-miekki, z gąbką wszyta, wiadomo- żadne krągłości nie powstają znienacka ale jakoś w miarę to wygląda...
chyba
natomiast szukam od lat stanika, który okazjonalnie, do bluzek z większym dekoltem "wypchnąłby" jakos to moje "nic" chyba wszystkie mają za duży rozstaw[?] bo mierzyłam kiklka/naście modeli, z poduszkami wodnymi, silikonowymi i różnistymi i nie baaardzo.... Doradzcie coś!!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-15, 11:37   #8
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Polecam stronkę Triumpha. Obejrzyjcie stroje kąpielowe.
http://www.triumph.com/
Wejdźcie na ofertę polską. Jest tam między innymi model Lillyets 82412, Cotton Dream, Lillyets 62689 - seria Fashion. Pooglądajcie

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 11:42   #9
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

merigold napisał(a):
> yyy, no 70 C to raczej duży biust!!

Wierz mi, że 70C to nie jest taki znowu duży biust
Upatrzyłam sobie kiedyś staniczek, bardzo ładny był, ale właśnie rozstaw misek był za szeroki. Wycięłam więc tasiemkę łączącą miseczki, skróciłam ją i wszyłam. Było ok
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 15:20   #10
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Kochana Ivi, jakbym miała miseczkę C to bym była w siódmym niebie!hehehe! Nawet jakbym miała pełne B to bym się cieszyła!no ale cóż!co do proponowanych biustonoszy,to ja zawsze kupuje takie modele, jakie właśnie Ivi wkleiła!Miseczki muszą być mniej więcej tak skrojone,najlepiej zapinane z przodu,bo to przybliża piersi do siebie i unosi je do góry.Dzisiaj właśnie kupiłam sobie biustonosz,który mnie naprawdę zadowala!Odwiedziłam sklep La Chanson i kupiłam stanik firmy Kinga.Mierzyłam bardzo dużo różnych,panie były bardzo miłe i profesjonalnie mi doradziły!Zawsze ze sklepu bieliźnianego wychodziłam z niczym,a dziś sama nie mogłam się zdecydować-tyle biustonoszy mi podpasowało! Co do triumpha to ich push-upy nie są rewelacyjne dla moich małych piersi,a miseczka A w strojach kąpielowych jest raczej B!ostatnio chyba wszystko w triumphie przymierzyłam haha!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 15:40   #11
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Cieszę się Seniorito, że udało Ci się kupić to, czego szukałaś Myślę, że mały biust jest bardziej praktyczny niż za duży , a poza tym bardzo młoda z Ciebie kobietka, więc jeszcze wszystko się zmieni (pozwoliłam sobie zerknąć na Twój profil ). Jak się ma większe piersi (np. miseczka D lub większa) to trzeba bardzo dbać o mięśnie podtrzymujące, żeby biust nie opadł pod własnym ciężarem. Szczególnie po ciąży są problemy. Pomyśl sobie, że wtedy będziesz mieć rozmiar C lub D i będzie tak, jak zawsze chciałaś

Pozdrówka
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 15:43   #12
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Sorki za "Senioritę" - miało być "Senorito" oczywiście

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 18:43   #13
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

Hej!
ja też mam małe piersi bo 65 A, ale ponieważ jestem chuda nie wyobrażam sobie siebie z większym biustem. Jeżeli chodzi o modele biustonoszy to zawsze wybieram push-up i o takim kroju jak na zdjęciach od Ivi W tamtym roku moja kuzynka, która mieszka we Francji wychodziła za mąż, nie mogłam znależc sobie żadnej ładnej sukienki, więc pomyślałam, że na pewno znajdę coś na miejscu i rzeczywiście wyszukałam z ciocią przecudną sukienkę, tylko jej dekold był....na na pewno nie na moje piersi, ale ciocia powiedziała, że o to mam się nie martwić i zabrała mnie do sklepu z bielizną, a tam znalazłyśmy biustonosz Wonderbra.Cudo!!!!!!ma takie specjale sznureczki, które zbliżają piersi do siebie w zależności od potrzeby. Jest po prostu niezastąpiony!!!!!!!!
Jeżeli chodzi o stroje to jestem ich maniaczką- mam ich kilkanaście! Myślę, że nie musisz rezygnować z fasonów wiązanych na szyi. Mam kikla strojów, które mają lekko usztywniane miseczki i są właśnie wiązane na szyi. Takie stroje ma firma SHE. Jeżeli znajdę ich stronę w internecie, to mogę podesłać Ci kilka zdjęć
Dość fajne stroje ma też Triumph - tradycyjny staniczek typu push- up.
Pozdrawiam
Maja

PS. do Ivi - widziałam twoje zdjęcia ślubne. Śliczne!!!i Oczywiście ty też jesteś śliczna!!!
Masz piękną suknię - jest taka skromna, prosta i delikatna, a zarazem taka urocza. Jeszcze nigdzie nie widziałam drugie takiej!!!!!!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 18:53   #14
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
wonderbra

pliiiz, jesli znalazłabys gdzies w necie zdjecie/model tego cudownego staniczka to podeslij. prosze po trzykroc, moze gdybym wiedziała jaki to konkretnie to jakos udałoby mi sie go stamtad sprowadzic
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 19:16   #15
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wonderbra

Niestety nie umiem skopiować zdjęcia tego biustonosza, ale znalazłam stronką na której on się znajduję. Oto link do tej strony:http://www.wonderbra.com.br/
Ja mam Wonderbra Super- (te sznureczki!!!!!)
Podsyłam też zdjęcia strojów, które fajnie wyglądają na małym biuście
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 19:43   #16
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: do dziewczyn z małym biustem!!

maja napisał(a):
> PS. do Ivi - widziałam twoje zdjęcia ślubne. Śliczne!!!i Oczywiście ty też jesteś śliczna!!!
> Masz piękną suknię - jest taka skromna, prosta i delikatna, a zarazem taka urocza. Jeszcze nigdzie nie widziałam drugie takiej!!!!!!

Dziękuję Ci Maja, za te wszystkie komplementy To miło wiedzieć, że komuś się podoba mój pomysł. Bo sama wymyśliłam fason tej sukienki, dlatego nie ma identycznej w sklepach. Postanowiłam, jeszcze przed ślubem, że sama wymarzę sobie suknię ślubną i urzeczywistnię to marzenie
Trochę mi teraz smutno, bo wystawiłam ją na sprzedaż. Stwierdziłam, że leżąc będzie się niszczyć i nikt więcej z niej nie skorzysta. Czeka więc na swoją drugą właścicielkę Chyba troszkę za bardzo jestem sentymentalna Ale w końcu ślub to ważna chwila w życiu człowieka...

A jeśli chodzi o stroje kąpielowe, które zamieściłaś, to faktycznie mamy identyczny gust, także i pod tym względem Mam całkiem podobny, ale nie pamiętam z jakiej firmy. Może właśnie SHE.

Pozdrawiam
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 21:15   #17
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
wonderbra cd

dziekuję za link i namiary na ten wonder-biustonosz! teraz musze sie pogłowić, jak go dorwać !! jakoś nigdzie nie widze sklepu online. kupiłaś go we Francji? Pamiętasz może ile kosztował?
...
o kurcze, znalazłam ceny w USD, wychodzi na to, że kosztuje ok 180- 190 zł, bez przymierzania, to cieeezki wydatek, nie wiadomo czy na mnie tez bedzie wonder
Mam pytanko - czy "rozsunięte" sznureczki, punkt wyjscia, to standartowa odległość, a zsuniete to ponad-wymiarowe zblizenie? Bo potrzebuje wlasnie czegos, co mi to moje 75 A tak maxymalnie scisnie ku sobie ...
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 16:13   #18
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wonderbra cd

Jestem pewna,że jeżeli moje 65 A ekstremalnie zbliżył do siebie to twoje piersi też będą wyglądałay wonder. mama taką nadzieję.
Rzeczywiscie kupowanie bielizny bez przymierzania to nie jest najlepsze wyjście. Ale może są też te biustonosze w większych sklepach z bielizną?????
Cmok
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 16:16   #19
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wonderbra

chciałam poszukać go na jakiś polskich stronach, ale tam znalazłam tylko takie standardowe, "bez sznureczka"
Znalazłam jeszcze jedną stronę, ale też nie polską:-(
http://www.undercoverexperience.co.uk/WONDER.HTM
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 16:37   #20
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: wonderbra

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale biustonosze marki wonderbra widziałam chyba w galerii centrum w Krakowie. Było to jakis czas temu. Ale tak mi sie spodobał ten ze sznureczkiem że pójdę zobaczyć czy nadal tam są. Moje 75B wprawia mnie w kompleksy
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 16:45   #21
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: wonderbra

A jeśli by nawet był taki ze sznureczkami w polsce to jaka byłaby jego przybliżona cena?
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 16:48   #22
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wonderbra

Wydaje mi się, że jakby przliczyć jego cenę to kosztowałby około 180-190 złotych(tak jak już pisała Merigold).
cmok
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 18:46   #23
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: wonderbra cd

Czy wonderbra różni się od push-up'a tymi własnie sznureczkami? Czy to jedno i to samo?
Oglądam własnie ta stronkę, ślicznie biustonosze.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 19:09   #24
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: wonderbra cd

wonderbra rozni sie ukladem miseczek, ułozone sa jakby ukosnie, zadarte w góre, np do głebokich dekoltów "w serek".
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 19:16   #25
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wonderbra cd

Wonderbra jeszcze bardziej "wypycha" piersi niż tradycyjny push-up, nie ma też koronek, więc świetnie nadaje się pod bardzo przyległe ciuszki, bo nie odznacza się pod ubraniem

cmok
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 19:51   #26
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
wonderbra - APEL :)

dziewczyny, apeluję do Was- jeśli któras natknie się na ten biustonosz w Polsce to dajcie znać- pliiiz!!!

p.s.rzeczywiscie e krakowskiej GC pojawialy sie kiedys pojedyncze egz wonderbra, ale jakos nie wierze, aby akurat ten cud sie tam trafil, mialam zawsze wrazenie, ze to jakie stakie "niedobitki" :[
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 20:36   #27
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: wonderbra

75 B wydaje ci sie male? mam tez 75 B i wydaja misie za wielkie chcialabym miec mniejsze heh widac nikt nie jest zadowolony z tego co ma te co maja male chca miec duze, te co duze male... hehe to tak samo jak z pupami tez bym, chciala mniejsza znaczy bardziej plaska a moja pzyjaciolka, ktora wlasnie taka ma mowi ze wszytko by dala zeby miec taka jak moja ach te baby
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 23:34   #28
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: wonderbra - APEL :)

Naprawdę w Polsce nie można kupic wonderbra? Nawet Triumph nie ma tego typu? Pobuszuje po necie, może coś zobaczę
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 00:25   #29
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: wonderbra - APEL :)

wonderbra miała całe osobne stoisko w (warszawskiej) Galerii Centrum na marszałkowskiej na parterze- może jest tam nadal?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 10:47   #30
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: wonderbra - kraków

no niestety, w krakowskiej galerii centrum ani śladu po wonderbra ;(
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.