Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-28, 06:49   #1621
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej dziewczyny. Podczytuje Was codziennie i tak się zastanawiam po co ta panika. ☺ ja też bede mieć pierwsze dziecko ale zamierzam robić wszystko intuicyjnie. Trochę dopytam mamę, trochę bratowe. A reszta wyjdzie w praniu. Najważniejsze to nie dac się zwariować 😁

Dzis wybieram sie na zakupy dla małej. Kupię te wszystkie najpotrzebniejsze du perelki. Wozek, fotelik, mebelki zamowie dopiero gdy już będę znała przybliżony termin przeprowadzki. Myślę że na listopad sie wyrobimy z remontami i wyposażeniem mieszkania 😊

Dziewczyny a jak się czujecie obecnie? Ja jestem w szoku bo ostatnio na prawdę mam same dobre dni 😊 troszkę bolą mnie plecy na wieczór ale nie jest najgorzej. Mam nadzieje ze ten dobry drugi trymestr będzie trwał i trwał 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez czechowiczanka89
Czas edycji: 2017-08-28 o 06:50
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:04   #1622
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej dziewczyny 😊 ja zaraz wstaje i codzienna rutyna, picie kawki, śniadanko, a później szykowanie obiadu - na dziś spaghetti dawno nie robiłam 😊
Co do termometru to ja kupiłam jakis z Lidla, Koleżanka polecala ale jeszcze nie używany leży.

Czechowiczanka No i super, że samopoczucie dobre. Oby już do końca takie było 😊 ja odpukac od początku mam świetne samopoczucie, nic mnie nie boli i czasem zapominam, że w ciąży jestem 😉
W czwartek mam wizytę ciekawe co tam u Blanki słychać i ile już urosła 😍 jakoś szybko mi teraz zleciał ten miesiąc, chyba dlatego że jak poznałam płeć to już mi się nie spieszy od wizyty do wizyty. Tym bardziej, ze dobrze się czuje, a mała ciągle kopie to nie ma powodów do zmartwień 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2017-08-28 o 07:05
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:08   #1623
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej
Ja też lepiej raz gorzej się czuję choć ostatnie dni były dobre 😊
Wieczorami najczęściej jestem padnięta i wszystko mi się ciągnie jakby w środku wszystko za krótkie było. Ale nie jest źle. Zaraz śniadanko a potem przyjeżdża facet do prania kanapy więc dziś trzeba się szybciej ogarnąć 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:24   #1624
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hello 😊

Wczoraj z TŻetem sobie spacer po lesie zrobiliśmy. Przeszliśmy 14km (według mojego telefonu).
Myślałam, że będę dobrze spać... Ale nie 😅 Po 2giej w nocy dostałam oczy jak 5 zł i ciężko mi było dalej zasnąć 😅

Ja uważam dużo gadżetów za niepotrzebne, wiadomo kupię nowe nożyczki i coś tam może jeszcze 😁
Ale jakoś tak nie mam ciśnienia 😊

Co do termometru to już z ponad rok temu kupiłam taki bezdotykowy za jakieś 30zł u mnie w promocji.
Plus ma funkcję mierzenia temperatury np. mleka i powietrza. I raczej nowego nie potrzebuję bo ten dobrze się sprawdza 😊
https://m.ceneo.pl/16793043

Miłego dnia dziewczyny 🌼

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:33   #1625
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mrówka ja póki jest pogoda to codziennie z Tz na spacer chodzę 😊 i to taki konkretny 2 godziny ciągłego chodzenia. Aż muszę sprawdzić na aplikacji ile to wychodzi, ale myślę coś koło 8 km będzie. Poruszam się poki mogę i pogoda dopisuje. Nie lubię w domu siedzieć. No i od razu lepsze samopoczucie jak się człowiek dotleni 😊
Co do termometra ten mój też ma ta funkcję mierzenia temp przedmiotów i wody. Zobaczymy czy się sprawdzi 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:33   #1626
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 😊 ja zaraz wstaje i codzienna rutyna, picie kawki, śniadanko, a później szykowanie obiadu - na dziś spaghetti dawno nie robiłam 😊
Co do termometru to ja kupiłam jakis z Lidla, Koleżanka polecala ale jeszcze nie używany leży.

Czechowiczanka No i super, że samopoczucie dobre. Oby już do końca takie było 😊 ja odpukac od początku mam świetne samopoczucie, nic mnie nie boli i czasem zapominam, że w ciąży jestem 😉
W czwartek mam wizytę ciekawe co tam u Blanki słychać i ile już urosła 😍 jakoś szybko mi teraz zleciał ten miesiąc, chyba dlatego że jak poznałam płeć to już mi się nie spieszy od wizyty do wizyty. Tym bardziej, ze dobrze się czuje, a mała ciągle kopie to nie ma powodów do zmartwień 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też dzisiaj spaghetti😉 A na kolację placki na zsiadlym mleku z jabłkami. Już mam wszystko rozplanowane. Jadę po zakupy i miłego dnia 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:41   #1627
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Hej
Ja też lepiej raz gorzej się czuję choć ostatnie dni były dobre 😊
Wieczorami najczęściej jestem padnięta i wszystko mi się ciągnie jakby w środku wszystko za krótkie było. Ale nie jest źle. Zaraz śniadanko a potem przyjeżdża facet do prania kanapy więc dziś trzeba się szybciej ogarnąć 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja też chcę wyprać kanapę przyjeżdża do Ciebie taki z odkurzaczem wodnym? Zglebiam dopiero temat bo kanapa ma rok a ja już tyle herbaty na nią wylalam ze wstyd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 07:42   #1628
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Mrówka ja póki jest pogoda to codziennie z Tz na spacer chodzę 😊 i to taki konkretny 2 godziny ciągłego chodzenia. Aż muszę sprawdzić na aplikacji ile to wychodzi, ale myślę coś koło 8 km będzie. Poruszam się poki mogę i pogoda dopisuje. Nie lubię w domu siedzieć. No i od razu lepsze samopoczucie jak się człowiek dotleni 😊
Co do termometra ten mój też ma ta funkcję mierzenia temp przedmiotów i wody. Zobaczymy czy się sprawdzi 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też dużo chodzę tak na co dzień 😊
Ale wczoraj ten piękny las, natura to myślałam, że będzie trochę lepiej ze snem u mnie 😊 No ale tylko myślałam.... 😂😂😂

Zjadłam owsiankę póki co, ale coś jeszcze głodna jestem 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:47   #1629
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:58   #1630
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Invi najlepszego! Długiej szyjki i terminowego porodu!

Ja też tak mam z przekrecaniem się w nocy... na raty, na wiele rat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:07   #1631
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Invi najlepszego! Długiej szyjki i terminowego porodu!

Ja też tak mam z przekrecaniem się w nocy... na raty, na wiele rat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj raczej sie juz ta szyjka nie wydluzy... ale porod w terminie podobno jest możliwy, zalezy czy bede sie zajezdzac czy oszczędzać.

Dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 08:42   #1632
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi sto lat!!

Witam się w 26 tyg. Jak ten czas leci....
U mnie po imprezie, goście byli, wszyscy zadowoleni. Prezent hmmm znów nas zaskoczyli. Miało być coś wspólnego dla nas więc mąż wydedukowal że pewnie coś dla młodego łóżeczko, bujaczek czy cos. Nie wiem jak na to wpadł. Hmmm no to nie strzelił celnie. Dostaliśmy elektryczne nożyce ogrodowe do tuji i żywopłotu 🤣🤣🤣🤣 jego mina bezcenna 🤣🤣🤣😋🤣 no ale oczywiście też się przyda bo nie mieliśmy 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:45   #1633
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój brzuch wystartował w maratonie na przyrosty :P od 2 tyg czuję, że rośnie w zastraszającym tempie. Co do wstawania najpierw na bok, a później jakoś trzeba pion złapać. Ostatnio jakiś typ przyglądał mi się jak wysiadałam z auta i widziałam ewidentnie, że coś go bawi. Oprócz brzucha łapie mnie czasami rwa więc widok zacny jak wysiadając z auta potrafię się ręką podeprzeć o chodnik
Co do samego samopoczucia jest ok ale też miewam te bóle w dole brzucha, lekarz uznał to za rozciągające więzadła ale dodatkowo mam mega wzdęcia, których przyczyną jest pewnie żelazo które przyjmuje.
Po za tym niedogodnościami jest super
Jutro wizyta, mam nadzieje, że moje Dziecko w końcu ujani się do końca ze swoją płcią, bo rodzina żyć nam nie da
Miłego dnia
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:47   #1634
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
O ja też chcę wyprać kanapę przyjeżdża do Ciebie taki z odkurzaczem wodnym? Zglebiam dopiero temat bo kanapa ma rok a ja już tyle herbaty na nią wylalam ze wstyd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ma przyjechać z tym odkurzaczem piorącym ale niestety nie dziś bo dopadła go jelitówka może w środę. Nasza kanapa ma już 7 lat ale jest mega wygodna i bardzo ją lubię, mieliśmy kupić w tym roku nowy narożnik ale zdecydowaliśmy się na pranie bo przy małym dziecku to jeszcze pewnie nie raz będzie zalana a skoro dobra to po co wyrzucać, dosyć wydatków teraz jest.

Invi wszystkiego co najlepsze, zdrówka, porodu w terminie i jak najmniej nerwów
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:48   #1635
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Oj raczej sie juz ta szyjka nie wydluzy... ale porod w terminie podobno jest możliwy, zalezy czy bede sie zajezdzac czy oszczędzać.

Dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat Kochana 🎂🎂🎂🌹🌹🌹

Moja koleżanka od 7 miesiąca miała krótka szyjke i tak się ta jej gin nad nią pieściła że głowa mała. Zresztą ona też była przez to wystraszona bo to pierwsze dziecko. A w końcu przechodziła swój termin i już cudowała takie rzeczy w domu żeby wywołać poród i nic ☺ wywolywali jej w szpitalu. Bądź dobrej myśli 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:18   #1636
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka 🎂😘🎁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:19   #1637
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spełnienia wszystkich marzeń Invi 🎂🎉🎈

I nie stresuj się za dużo 😘


Ja się zastanawiam, czy kupić taki babynest/gniazdko i ochraniacz 3,5m na łóżeczko bo akurat mam dobrą przecenę w BabySam 😅
A używane z tej firmy kosztują tyle co teraz nowe w promocji 😅
460415.jpeg
460414.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:24   #1638
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Witam Was

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Podczytuje Was codziennie i tak się zastanawiam po co ta panika. ☺ ja też bede mieć pierwsze dziecko ale zamierzam robić wszystko intuicyjnie. Trochę dopytam mamę, trochę bratowe. A reszta wyjdzie w praniu. Najważniejsze to nie dac się zwariować 😁
(...)
Dziewczyny a jak się czujecie obecnie? Ja jestem w szoku bo ostatnio na prawdę mam same dobre dni 😊 troszkę bolą mnie plecy na wieczór ale nie jest najgorzej. Mam nadzieje ze ten dobry drugi trymestr będzie trwał i trwał 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę, że człowiek chce jak najlepiej i dlatego zaczyna świrować Ja niestety nie mam nikogo kogo mogłabym zapytać i mu zaufać. Moja mama jest z tych nadopiekuńczych, całe życie mnie na byle katarek faszerowała antybiotykiami, przegrzewała, przekarmiała itp... Jestem jedynaczką, kuzyni wszyscy dużo młodsi, a wśród znaomych pierwsi zaszliśmy w ciąże

Ja podobnie jak Ty się czuję dobrze, oprócz dni gdy boli mnie kręgosłup i pachwiny (do przeżycia) jest naprawdę super. Nie czuje też jeszcze jakoś żeby już brzuszek mi bardzo przeszkadzał

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.
Sto lat Głowa do góry, TŻ wynagrodzi Ci ta kłótnie dziś na pewno

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Invi sto lat!!

Witam się w 26 tyg. Jak ten czas leci....
U mnie po imprezie, goście byli, wszyscy zadowoleni. Prezent hmmm znów nas zaskoczyli. Miało być coś wspólnego dla nas więc mąż wydedukowal że pewnie coś dla młodego łóżeczko, bujaczek czy cos. Nie wiem jak na to wpadł. Hmmm no to nie strzelił celnie. Dostaliśmy elektryczne nożyce ogrodowe do tuji i żywopłotu 🤣🤣🤣🤣 jego mina bezcenna 🤣🤣🤣😋🤣 no ale oczywiście też się przyda bo nie mieliśmy 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że nożyce do żywopłotu brzmią logiczniej jako prezent dla małżeństwa. Ja nie chciałabym na swoje święto dostać prezentu na dobrą sprawę dla dziecka, przecież to że jestem mamą nie oznacza, że przestaje być człowiekiem i teraz już tylko dzieckiem żyję Takie prezenty jeszcze będziecie dostawać
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:31   #1639
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat sto lat i nie kłóć się z ojcem swojego dziecka

Ja mam to samo, przebudzam się przy każdej zmianie boku i " przetarabaniam" bo inaczej tego nazwać nie mogę na szczęście odkąd mam rogala jest jakieś 70% lepiej i nawet smacznie spię.
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 09:34   #1640
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

100 lat invi, zdrówka, terminowego porodu i spełnienia marzeń 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:35   #1641
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Ostatnio jakiś typ przyglądał mi się jak wysiadałam z auta i widziałam ewidentnie, że coś go bawi. Oprócz brzucha łapie mnie czasami rwa więc widok zacny jak wysiadając z auta potrafię się ręką podeprzeć o chodnik

Miłego dnia
Od dziś masz u mnie ksywa akrobatka
miłego dnia!
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:37   #1642
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Witam Was


Ja myślę, że człowiek chce jak najlepiej i dlatego zaczyna świrować Ja niestety nie mam nikogo kogo mogłabym zapytać i mu zaufać. Moja mama jest z tych nadopiekuńczych, całe życie mnie na byle katarek faszerowała antybiotykiami, przegrzewała, przekarmiała itp... Jestem jedynaczką, kuzyni wszyscy dużo młodsi, a wśród znaomych pierwsi zaszliśmy w ciąże

Ja podobnie jak Ty się czuję dobrze, oprócz dni gdy boli mnie kręgosłup i pachwiny (do przeżycia) jest naprawdę super. Nie czuje też jeszcze jakoś żeby już brzuszek mi bardzo przeszkadzał



Sto lat Głowa do góry, TŻ wynagrodzi Ci ta kłótnie dziś na pewno


Myślę, że nożyce do żywopłotu brzmią logiczniej jako prezent dla małżeństwa. Ja nie chciałabym na swoje święto dostać prezentu na dobrą sprawę dla dziecka, przecież to że jestem mamą nie oznacza, że przestaje być człowiekiem i teraz już tylko dzieckiem żyję Takie prezenty jeszcze będziecie dostawać
No więc właśnie ja też tak uważam. Poza tym łóżeczko chce wybrać sama, bo przede wszystkim mi ma się podobać no i chce mieć te frajdę dla siebie. Cieszę się że wyszło jak wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:39   #1643
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 😊

Z a m ó w i ł a m nareszcie wózek i fotelik 😎
Załącznik 7209376Załącznik 7209381Załącznik 7209386Załącznik 7209391Załącznik 7209396Załącznik 7209401Załącznik 7209406Załącznik 7209411Załącznik 7209416Załącznik 7209421

TŻet przestudiował wszystko o fotelikach i ten jest naprawdę bezpieczny i dziecko przez bardzo długi czas może jeździć tyłem do kierunku jazdy. I się go fajnie reguluje. A na nosidełku mi nie zależy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swietny wozek!

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Dla mnie jeszcze do niedawna było logiczne, że do łóżeczka kupimy podusie i kocyk do przykrycia, jednak jak zaczęłam zagłębiać się w temat i po kilku rozmowach z koleżankami też stwierdziłam że wystarczy prześcieradło i otulacz lub spiworek. Często jest tak że dziecko odruchowo zakryje się kocykiem w nocy i nie jest w stanie sobie z nim poradzić. A co myślicie o monitorze oddechu? Tyle sie słyszy o śmierci lozeczkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuje kupic monitor oddechu. Brat mojej mamy zmarl wlasnie w nocy w lozeczku.. wole miec takie cos.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego co najlepsze!
Ja tez mam problem ze zmiana pozycji w nocy, musze sie troche podniesc do gory a dopiero pozniej odwrocic poza tym meczy mnie czesto zgaga i brzuch zaczyna mi juz przeszkadzac np przy ubieraniu butow ale tak to jest ok

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Spełnienia wszystkich marzeń Invi 🎂🎉🎈

I nie stresuj się za dużo 😘


Ja się zastanawiam, czy kupić taki babynest/gniazdko i ochraniacz 3,5m na łóżeczko bo akurat mam dobrą przecenę w BabySam 😅
A używane z tej firmy kosztują tyle co teraz nowe w promocji 😅
Załącznik 7210926
Załącznik 7210931

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym kupila chyba myslalam kiedys o takim gniazdku ale teraz to juz sama nie wiem.. gniazdko, woombie, spiworek.. tyle tego a przeciez nie kupie wszystkiego

Witam sie w poniedzialek tyle mialam ostatnio na glowie ze nie mialam sie kiedy odezwac.. dzis nadrabialam 12 stron kupilismy wczoraj z Tz fure dla Tymka! Jak wczesniej sie tym nie interesowal i zdawal sie na mnie tak w sklepie jezdzil tymi wozkami, przepinal gondole na spacerowke, sprawdzal amortyzacje pozniej stwierdzil ze bedzie teraz wszystkie wozki na ulicy ogladac i porownywac. Zdecydowalismy sie jednak na Espiro Next, pozniej wstawie Wam zdjecia mial nie byc wanienkowy no ale w tym kolorze tak tego nie widac a chyba bebetto lub adamexy maja bardziej oplywowy ksztalt jednak.. kupilismy w smyku za 1900 zl na promocji a w necie najtaniej jest za 2100, dodatkowo zalozylismy karte i mamy juz punktow na bon na 50 zl



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:40   #1644
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Witam sie urodzinowo. Wczoraj z tz sie tak pozarlam ze zepsul mi humor na najblizszy miesiac.

Co do samopoczucia, nie mam duzego brzucha a w nocy najgorzej sie przekręcić. Zanim wstane do pozycji siedzącej, potem na bok... masakra... i stekam przy tym jakbym nie wiem co robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:43   #1645
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny a proszę powiedzcie na jakim etapie jesteście z łóżeczkami?
Boa ja już bym chciała mieć wybór za sobą ale czuję że mam niepełne informacje ,żeby go dokonać. Poniżej podam moje kryteria- może któraś z Was ma łóżeczko, które je spełnia i pomoże:
- drewniane, białe
- przyzwoita cena, żadne markowe wymysły
- jeden bok całkowicie usuwalny- na początek będzie dostawione do łóżka
-wyjmowane szczebelki
- możliwość przemiany w łóżeczko bez boków jak dziecko będzie starsze
- w związku z powyższym rozmiar pewnie ok 140 cm.
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:45   #1646
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej
Weekend zleciał na weselu a wczoraj w marketach kuchnie oglądaliśmy. Wesele ok, objadlam się, nawet spać mi się nie chciało😋 mała normalnie brykala więc hałas jej raczej nie zaszkodził☺ wczoraj ze zmęczenia jakiś gorszy dzień miałam, placzliwy. Oprócz humorów i bólu stawów też czasem zapominam się że jestem w ciąży😄
Invi sto lat! Porodu w terminie i jak najmniej kłótni😘
Dziś miałam mieć dzień prania ale pogoda średnia, ubranka dla małej tylko popiore☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:47   #1647
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Kot doprowadził mnie do zawału, przyniósł mi w prezencie wpół żywego ptaka do domu...

Macie zwierzęta? Przygotowujecie je jakś na przyjście nowego domownika? Szczerze mówiąc ten mój kot mnie martwi coraz bardziej, bo z dnia na dzień coraz więcej trupów znosi (nawet do łóżka).

Ja mam na razie plan po prostu pozwalać kotu zapoznawać się z rzeczami dla małej, wąchać je, itp, a ze szpitala mąż ma przynosić zużyte ciuszki i też dawać do powąchania itp... Jedynie nie pozwolę spać kotu w kołysce gdyby miał zapędy. W dniu przyjścia ze szpiatala pozwolę kotu poznać małą normalnie w spokoju, najlepiej jak będzie spała. Niech sobie ją powącha, ewentualnie nawet dotknie. Oczywiście pod kontrolą...Jesli będę widziała, że kot syczy, czy jest wściekły (raczej poznam po mowie ciała) będę interweniować. Jeśli będzie grzeczna dostanie nagrodę, by dziecko jej się dobrze kojarzyło.

Mój kot jest w stosunku do nas raczej miłym przytulasem, ale jest bardzo łowna i musi codziennie się wyszaleć, bo zaczyna mieć głupie zabawy (poluje np na nogi). Raczej nie jest fanką innych zwierząt, podrapała już psa znajomych a wszystkie koty w okolicy przegania. Co do ludzi nie zdarzyło się jej atakować bez powodu, choć nie jest ufna do obcych. Chyba na dziecko nie będzie się rzucać, prawda?
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:48   #1648
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Wiedma jak my patrzylismy to zdecydowana większość ma możliwość usunięcia boku dłuższego, bo stelaż do materaca montowany jest na krótszych.

A co do przewracania w nocy to ja też zauważyłam że czasami jest mi ciężko i muszę na raty, ale jeszcze nie jest to reguła 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 10:16   #1649
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Kot doprowadził mnie do zawału, przyniósł mi w prezencie wpół żywego ptaka do domu...

Macie zwierzęta? Przygotowujecie je jakś na przyjście nowego domownika? Szczerze mówiąc ten mój kot mnie martwi coraz bardziej, bo z dnia na dzień coraz więcej trupów znosi (nawet do łóżka).

Ja mam na razie plan po prostu pozwalać kotu zapoznawać się z rzeczami dla małej, wąchać je, itp, a ze szpitala mąż ma przynosić zużyte ciuszki i też dawać do powąchania itp... Jedynie nie pozwolę spać kotu w kołysce gdyby miał zapędy. W dniu przyjścia ze szpiatala pozwolę kotu poznać małą normalnie w spokoju, najlepiej jak będzie spała. Niech sobie ją powącha, ewentualnie nawet dotknie. Oczywiście pod kontrolą...Jesli będę widziała, że kot syczy, czy jest wściekły (raczej poznam po mowie ciała) będę interweniować. Jeśli będzie grzeczna dostanie nagrodę, by dziecko jej się dobrze kojarzyło.

Mój kot jest w stosunku do nas raczej miłym przytulasem, ale jest bardzo łowna i musi codziennie się wyszaleć, bo zaczyna mieć głupie zabawy (poluje np na nogi). Raczej nie jest fanką innych zwierząt, podrapała już psa znajomych a wszystkie koty w okolicy przegania. Co do ludzi nie zdarzyło się jej atakować bez powodu, choć nie jest ufna do obcych. Chyba na dziecko nie będzie się rzucać, prawda?
Bibson, my mamy suczkę yorka Zuzię podejrzewam, że będzie mega zazdrosna o Tymka, tzn. o TŻ teraz jak się przytulamy nawet, to wtarabania się w środek nas i liże TŻ po twarzy a potem dopiero mnie i też śpi pomiędzy nami w łóżku.
też mam plan z tymi ciuszkami, dać jej powąchać. Nie wiem, czy dalej będzie z nami spała w łóżku, zależy czy będzie grzeczna
a co do kota, to koleżanka ma, a dziecko w maju urodziła. Kot ma totalnie wywalone na Adasia w ogóle jakby nie zauważał jego obecności

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Dziewczyny a proszę powiedzcie na jakim etapie jesteście z łóżeczkami?
Boa ja już bym chciała mieć wybór za sobą ale czuję że mam niepełne informacje ,żeby go dokonać. Poniżej podam moje kryteria- może któraś z Was ma łóżeczko, które je spełnia i pomoże:
- drewniane, białe
- przyzwoita cena, żadne markowe wymysły
- jeden bok całkowicie usuwalny- na początek będzie dostawione do łóżka
-wyjmowane szczebelki
- możliwość przemiany w łóżeczko bez boków jak dziecko będzie starsze
- w związku z powyższym rozmiar pewnie ok 140 cm.
My kupiliśmy to z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10248519/ plus do tego materac lateksowy też z ikei.

Sami też śpimy na łóżku z ikei i nie narzekamy a jak dziecię nam podrośnie, to kupimy mu większe.
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 10:39   #1650
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Swietny wozek!



Ja planuje kupic monitor oddechu. Brat mojej mamy zmarl wlasnie w nocy w lozeczku.. wole miec takie cos.



Wszystkiego co najlepsze!
Ja tez mam problem ze zmiana pozycji w nocy, musze sie troche podniesc do gory a dopiero pozniej odwrocic poza tym meczy mnie czesto zgaga i brzuch zaczyna mi juz przeszkadzac np przy ubieraniu butow ale tak to jest ok



Ja bym kupila chyba myslalam kiedys o takim gniazdku ale teraz to juz sama nie wiem.. gniazdko, woombie, spiworek.. tyle tego a przeciez nie kupie wszystkiego

Witam sie w poniedzialek tyle mialam ostatnio na glowie ze nie mialam sie kiedy odezwac.. dzis nadrabialam 12 stron kupilismy wczoraj z Tz fure dla Tymka! Jak wczesniej sie tym nie interesowal i zdawal sie na mnie tak w sklepie jezdzil tymi wozkami, przepinal gondole na spacerowke, sprawdzal amortyzacje pozniej stwierdzil ze bedzie teraz wszystkie wozki na ulicy ogladac i porownywac. Zdecydowalismy sie jednak na Espiro Next, pozniej wstawie Wam zdjecia mial nie byc wanienkowy no ale w tym kolorze tak tego nie widac a chyba bebetto lub adamexy maja bardziej oplywowy ksztalt jednak.. kupilismy w smyku za 1900 zl na promocji a w necie najtaniej jest za 2100, dodatkowo zalozylismy karte i mamy juz punktow na bon na 50 zl



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na fotki waszej nowej fury 😀
To jest mega zabawne jak tak się patrzy na swojego faceta i nagle widzi się go w zupełnie innym wydaniu 😊
I z jakim to przejęciem oni każdy szczegół oglądają i wszystko muszą odpiąć, zapiąć, nagiąć, dotknąć, złożyć, rozłożyć itd. 😂

Ja chyba kupię to gniazdko, TŻeta siostra miała i była bardzo zadowolona. A co do tych śpiworków, otulaczy to chyba kupię tylko jakiś używany śpiworek do fotelika do auta i nie ważne jak będzie wyglądał
Moja teściowa zaproponowała mi też że jakiś pajacyk może mi tak przerobić i z tyłu wyciąć dziury na pasy i to ładnie obszyć na maszynie, żeby dało się młodego bezpiecznie zapiąć 😊

A z tym otulaczem to jeszcze nie wiem, znalazłam taką duńską grupę na FB i dziewczyny otulają taką trochę rozciągliwą "pieluchą" kokosową i też to dobrze podobno działa 😊😎


No i dobry deal zrobiłaś z wózkiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.