Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-12, 09:20   #2851
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej

Ja mam nadzieje do 6 miesiąca aby pierś. Co do słoiczków, moj plul dalej jak widzial. Byl aby na mleku, kolo 7 miesiaca zaczal z nami jesc. Kaszek tez nienawidzi.

Odlozylam sobie 500 zl na wyprawke z ostatniej wyplaty. Mysle, ze szybko sie rozplynie ta kasa.. ale zamierzam dziś popatrzec i zamówić reszte brakujacych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Co do kopniakow, tz sam czesto reke wyciaga, maca brzuch, gada do brzucha "Ej mala obudz sie podokuczaj troche mamie" a wczoraj nawet uczyl małego "Powiedz Eeee - waaaa!" Takze imie zatwierdzone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 09:29   #2852
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w Narutowiczu i nie mam zastrzeżeń nie ma wspólnej sali, są tylko pojedyncze, wiec nie ma opcji, że się nie zalapiesz na jedynkę- to duży plus. Każda z sali porodowych ma łazienkę z wanną- tez ważne, wanna mocno pomaga, prysznic nie zawsze. Dodatkowo jakieś drabinki, worki, piłki, wiadomo. Jedna z sal ma jedyne chyba w Polsce koło porodowe Roma a inna wannę do rodzenia w wodzie położne miłe, bardzo pomocne, nie chodziłam na szkołę rodzenia a instruowały bardzo dobrze co i jak robić
Jedyne zastrzeżenia mam do opieki po porodzie tzn. nie było żadnej pomocy do nauki karmienia, chodziły tylko i rozdawały sztuczne mleko. Ale mogłam sama poprosić o pomoc- pewnie by nie odmówiły, nie miałam wtedy do tego głowy. Lekarze tez w porządku, z podejściem do dzieciaczkow
Super, dziekuje za opinie a dawno rodzilas? A jak to jest z tym wyborem szpitala? Jak zaczyna sie akcja to poprostu tam jade? Czy trzeba cos wczesniej tam zalatwic? W pazdzierniku sie wybierzemy na dni otwarte ale chcialabym wiedziec juz teraz. Moze glupie pytanie ale no nie wiem

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hejka

Ja dopiero wstałam a spała bym jeszcze z mężem, który wrócił po 3 zmianie tylko kurier nas obudził telefonem że się zbliża z paczką ze smyka

Dziś nasza 2 rocznica ślubu 😍

Co do słoików to na składy trzeba patrzeć ale owoce i warzywa są naprawdę eko. Kuzyn męża pracuje w firmie która skupuje od rolników owoce i warzywa do słoiczków i mówił że są bardzo restrykcyjne normy jeśli chodzi o zawartość składników w warzywach i owocach i odkupione partie są kilkukrotnie badane. Pytanie tylko co robi z nimi producent słoików przed włożeniem do słoika bo tego on już nie wiedział i to pozostaje nam etykieta.

Ale ja też liczę na przydomowy ogródek w przyszłym roku akurat przy rozszerzaniu diety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie obudzilam o 10 bo mi telefon zawibrowal, tak to pewnie bym spala jeszcze ale u mnie leje wiec pogoda sprzyjajaca
Co tam ciekawego zamowilas w smyku? Wybacz moze pisalas ale nie bylam w stanie nadrobic wszystkiego po weekendzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 09:40   #2853
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

I u mnie się chmury zebrały Ja musze wybrać jakieś koszule do szpitala, ale kompletnie nie wiem jaki brać rozmiar Najlepiej chyba za wiele nie wydawać, ale nic mi nie podchodzi
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 10:03   #2854
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Uff...gemini ogarniete, mam chyba wszystko poza termometrem i kroplami na kolki ale krople ogarne jak będzie realna potrzeba.
Koszyk w hubi też załadowany a więc w sumie jestem od strony teoretycznej gotowa hahaha:
Ile ręczników dla dziecka- tych z kapturkiem- przewidujecie?
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 10:13   #2855
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Uff...gemini ogarniete, mam chyba wszystko poza termometrem i kroplami na kolki ale krople ogarne jak będzie realna potrzeba.
Koszyk w hubi też załadowany a więc w sumie jestem od strony teoretycznej gotowa hahaha:
Ile ręczników dla dziecka- tych z kapturkiem- przewidujecie?
Dwa, zeby na przemian je prac.

U mnie leje jak z cebra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 10:40   #2856
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dwa, zeby na przemian je prac.

U mnie leje jak z cebra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też leje a pranie sobie wisi. Z tym praniem ciuszków dla małego to ja poczekam aż moja spółdzielnia włączy ogrzewanie bo jak będzie taka pogoda to mi do przyszłego roku nie wyschną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 10:56   #2857
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w Narutowiczu i nie mam zastrzeżeń nie ma wspólnej sali, są tylko pojedyncze, wiec nie ma opcji, że się nie zalapiesz na jedynkę- to duży plus. Każda z sali porodowych ma łazienkę z wanną- tez ważne, wanna mocno pomaga, prysznic nie zawsze. Dodatkowo jakieś drabinki, worki, piłki, wiadomo. Jedna z sal ma jedyne chyba w Polsce koło porodowe Roma a inna wannę do rodzenia w wodzie położne miłe, bardzo pomocne, nie chodziłam na szkołę rodzenia a instruowały bardzo dobrze co i jak robić
Jedyne zastrzeżenia mam do opieki po porodzie tzn. nie było żadnej pomocy do nauki karmienia, chodziły tylko i rozdawały sztuczne mleko. Ale mogłam sama poprosić o pomoc- pewnie by nie odmówiły, nie miałam wtedy do tego głowy. Lekarze tez w porządku, z podejściem do dzieciaczkow
Na Ujastku do chodziły doradczynie laktacyjne i pomagały, ale jak ktoś nie chciał karmić to nie zmuszały tylko mm przynosiłąy ale tam trzeba pamiętać że dość spory ruch jest, tz dużo rodzących i jak brakuje miejsca na po porodówce to dają na ginekologię. Sale do porodu tez pojedyncze z udogodnieniami, a co do prysznicu ja się załatwiłam w godzinę że z 5 cm rozwarcia skoczyło do 10cm i miałam już parte
Zapisz


---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny, czytałam rano w "M jak Mama", że te wszystkie słoiczki z obiadkami to są super bo mają liczne atesty i tylko przebadane eko produkty w składzie, co o tym myślicie? Dotychczas wydawało mi się, że słoiczki to ostateczność bo pewnie są pełne konserwantów i polepszaczy, ale jak czytam, że są zdrowsze niż produkty z dyskontów to już sama nie wiem
Co do słoiczków na początku wygodne gdy się podaje łyżeczkę czy dwie i w razie W w domu. Później gotowałam bo miałam swoje z ogrodu. A co do słoiczków to też niestety trzeba patrzeć na skład bo lubią dodawać cukier, dużo rzeczy przeznaczonych dla dzieci ma fatalny skład i są droższe niż normalne. Polecam stronę "Czytaj skład" robią analizy składów rożnych produktów w tym dedykowanych dzieciom, tam jest kopalnia wiedzy i dzięki temu zmieniłam nawyki żywieniowe. Np kubuś waterr woda dla dzieci a co ma w składzie cukier, dlatego moje dziecko tego nie pije tylko zwykłą wodę mineralną bez tych ulepszaczy
Zapisz


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
A co sądzicie o takich bransoletkach na rękę żeby pamiętać którą piersią się ostatnio karmiło?

http://allegro.pl/new-bransoletka-dl...429192523.html
Szczerze to dla mnie zbędny gadżet bo nie dasz rady zapomnieć którą piersią karmiłaś a którą nie. W jednej będziesz mieć takie uczucie pustki a druga będzie twarda i ciężka.
Zapisz


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hejka


Dziś nasza 2 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego!
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 10:59   #2858
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Lubiecie gratuluje rocznicy. Jakieś plany?

U mnie leje od wczoraj, ściana deszczu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki Dziewczyny 😗
Planów nie mamy, na kolację pewnie się wybierzemy do naszej ulubionej restauracji mąż już koło budowy działa, koparka ma przyjechać, ja jakiś obiad ogarne i dzień jak co dzień album z wesela tylko będziemy oglądać wieczorem (jak nie zapomnimy)
Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Super, dziekuje za opinie a dawno rodzilas? A jak to jest z tym wyborem szpitala? Jak zaczyna sie akcja to poprostu tam jade? Czy trzeba cos wczesniej tam zalatwic? W pazdzierniku sie wybierzemy na dni otwarte ale chcialabym wiedziec juz teraz. Moze glupie pytanie ale no nie wiem



Ja sie obudzilam o 10 bo mi telefon zawibrowal, tak to pewnie bym spala jeszcze ale u mnie leje wiec pogoda sprzyjajaca
Co tam ciekawego zamowilas w smyku? Wybacz moze pisalas ale nie bylam w stanie nadrobic wszystkiego po weekendzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A miałam wam foto zrobić zakupów ale rozpakowalam i wsadzialam od razu do pralki bo mimo że słońca nie ma to wieje to od razu wyschnie a z większych rzeczy to kupiłam kocyk, rożek, i ręcznik z kapturkiem i różne pieluchy-bambusowa, muslinowe, flanelowe i tetrowe na tym weekendowym promo spoko cenowo wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 11:16   #2859
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Hm...a to nie jest tak, że w trakcie jednego karmienia przystawia się i do jednej i do drugiej piersi?
Nie, bo na początku leci tylko taka jak by "woda" i to jest jakby picie dla malucha a dopiero później treściwy pokarm, jak byś przystawiała tak na zmianę to by tylko tą "wodę" i nie przybierał na wadzę, drugą daje się gdy dziecko jest jeszcze głodne a w pierwszej nie ma nic- tak mnie doradca laktacyjny uczył

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Co polecacie zamiast katarku? Kupiłabym go ale widzę, że odkurzacz musi mieć wlot okrągły tam gdzie rura a ja mam taki bezprzewodowy i nie ma dziury Frida? Canpol?
Ja nie mam katarku tylko fridę
Zapisz


---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Super, dziekuje za opinie a dawno rodzilas? A jak to jest z tym wyborem szpitala? Jak zaczyna sie akcja to poprostu tam jade? Czy trzeba cos wczesniej tam zalatwic? W pazdzierniku sie wybierzemy na dni otwarte ale chcialabym wiedziec juz teraz. Moze glupie pytanie ale no nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma rejonizacji, jedziesz do wybranego szpitala z kompletem dokumentów i zgłaszasz się na izbę przyjęć, tam sprawdzają czy akcja na pewno się rozkręca i jak z dzieckiem, robią usg, podpinają pod ktg i albo na porodówkę albo na patologię ciąży wysyłają a jak się okaże że fałszywy alarm to do domu wracają i każą wrócić jak coś się zmieni
Zapisz


---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;77063296]I u mnie się chmury zebrały Ja musze wybrać jakieś koszule do szpitala, ale kompletnie nie wiem jaki brać rozmiar Najlepiej chyba za wiele nie wydawać, ale nic mi nie podchodzi [/QUOTE]

Nosiłam rozmiar M i brałam rozmiar M choć bym 20kg do przodu
Zapisz


---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Uff...gemini ogarniete, mam chyba wszystko poza termometrem i kroplami na kolki ale krople ogarne jak będzie realna potrzeba.
Koszyk w hubi też załadowany a więc w sumie jestem od strony teoretycznej gotowa hahaha:
Ile ręczników dla dziecka- tych z kapturkiem- przewidujecie?
3 mam, z tych małych rozmiarów dzieci szybko wyrastają, lepiej od razu większe
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 11:38   #2860
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Chemisette dzieki za wyjasnienie!

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny 😗
Planów nie mamy, na kolację pewnie się wybierzemy do naszej ulubionej restauracji mąż już koło budowy działa, koparka ma przyjechać, ja jakiś obiad ogarne i dzień jak co dzień album z wesela tylko będziemy oglądać wieczorem (jak nie zapomnimy)

A miałam wam foto zrobić zakupów ale rozpakowalam i wsadzialam od razu do pralki bo mimo że słońca nie ma to wieje to od razu wyschnie a z większych rzeczy to kupiłam kocyk, rożek, i ręcznik z kapturkiem i różne pieluchy-bambusowa, muslinowe, flanelowe i tetrowe na tym weekendowym promo spoko cenowo wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje rocznicy
Ja wlasnie bylam na weekend poza domem.. pamietalam tylko o h&m i zamowilam czapeczke na zime a o smyku przypomnialam sobie w niedziele po 23 wiec bylo juz za pozno na konkretne zakupy i zamowilam tylko rajstopki i skarpetki moze sie jeszcze trafi jakas okazja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 11:51   #2861
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Co polecacie zamiast katarku? Kupiłabym go ale widzę, że odkurzacz musi mieć wlot okrągły tam gdzie rura a ja mam taki bezprzewodowy i nie ma dziury Frida? Canpol?
Ja mam fridę
Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest teraz, 4 lata temu położna mi.mówiła że jedna pierś do końca i druga trochę a później zaczynasz od tej drugiej i dopelniasz ta co wtedy była pierwszą. Ale to napisałam mam nadzieję że wiadomo o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo Mnie też tak uczyli i tak robiłam. A piersi przynajmniej na początku same "mówią" z której trzeba karmić
Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Uff...gemini ogarniete, mam chyba wszystko poza termometrem i kroplami na kolki ale krople ogarne jak będzie realna potrzeba.
Koszyk w hubi też załadowany a więc w sumie jestem od strony teoretycznej gotowa hahaha:
Ile ręczników dla dziecka- tych z kapturkiem- przewidujecie?
2 i najlepiej od razu w rozmiarze 100x100 żeby dwa razy nie kupować. Moja starsza do tej pory wyciera się w te duże z kapturkiem
Mi ogólnie położna w szkole rodzenia mówiła, żeby najlepiej na ręcznik kłaść pieluszkę tetrową (tylko taką grubszą i większą niż zwykłe) żeby osuszyć, a potem w ręcznik i fajnie mi się to sprawdzało. Miałam fajne takie tetrówki od bratowej, w ogóle nie zmieniały kształtu, grube i duże. Teraz szukałam na all i zobaczymy czy tez takie fajne będą. Bo te zwykłe które ja sama kupiłam nie umywały się do tych porządniejszych.
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
U mnie też leje a pranie sobie wisi. Z tym praniem ciuszków dla małego to ja poczekam aż moja spółdzielnia włączy ogrzewanie bo jak będzie taka pogoda to mi do przyszłego roku nie wyschną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę że deszcz ode mnie poszedł sobie do Was U mnie wczoraj było brzydko a dziś słońce i przyjemnie
Ja ubranka wczoraj poprałam. Już prawie suche są. Teraz prasowanie i jakieś sensowne zorganizowanie tego

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Koszule i szlafrok też wczoraj już sobie upatrzyłam. Miałam brać jakieś porządniejsze ale stwierdziłam że na ten krótki czas szkoda mi wydawać tyle pieniędzy i wezmę jakieś zwyklaki. A szlafrok chcę zwykły bawełniany bo w domu mam fajny gruby ale za dużo miejsca zajmuje żeby go do szpitala brać Ostatni któraś z Was pisała o dolce sonno i też chyba je wezmę
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 12:04   #2862
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Uff...gemini ogarniete, mam chyba wszystko poza termometrem i kroplami na kolki ale krople ogarne jak będzie realna potrzeba.
Koszyk w hubi też załadowany a więc w sumie jestem od strony teoretycznej gotowa hahaha:
Ile ręczników dla dziecka- tych z kapturkiem- przewidujecie?
Ja termometr zamówiłam też z gemini, a krople czy inne sprawy dla dziecka to kupimy jak już się urodzi chyba bo nawet nie wiem co
Ręcznik mam jeden, ale chyba drugi jeszcze dokupię.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:04   #2863
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Ja mam fridę

[/COLOR]Koszule i szlafrok też wczoraj już sobie upatrzyłam. Miałam brać jakieś porządniejsze ale stwierdziłam że na ten krótki czas szkoda mi wydawać tyle pieniędzy i wezmę jakieś zwyklaki. A szlafrok chcę zwykły bawełniany bo w domu mam fajny gruby ale za dużo miejsca zajmuje żeby go do szpitala brać Ostatni któraś z Was pisała o dolce sonno i też chyba je wezmę
Dzięki, wezmę chyba tą fridę tak czy tak

Ja pisałam o dolce sonno i jak dostanę wypłatę to zamówię dwie, nie sa takie drogie a w domu i tak śpię z pidżamach a nie koszulach
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:08   #2864
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Dzięki, wezmę chyba tą fridę tak czy tak

Ja pisałam o dolce sonno i jak dostanę wypłatę to zamówię dwie, nie sa takie drogie a w domu i tak śpię z pidżamach a nie koszulach
I jak za taką cenę nie wyglądają tragicznie. A mają też szlafrok taki jak chciałam więc będzie za jedną wysyłką
Jak ja się cieszę że można to wszystko w internecie kupić jak bym miała tych wszystkich rzeczy do wyprawki szukać po sklepach to masakra. A tak tylko klik klik i wszystko w domu i na dodatek o wiele taniej
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:10   #2865
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Gdzie kupujecie biustonosze do karmienia? Da radę kupić przez internet coś fajnego czy muszę objechać całe miasto?
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:12   #2866
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja koszule do porodu kupie w lumpeksie szlafrok tez bo ja nie uzywam wiec szkoda i chyba lepszy taki cienki? Bo w szpitalu chyba goraco tylko koszule na po porodzie musze zamowic na allegro ;p ile bedziecie ich mialy? Dwie wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:14   #2867
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Ja koszule do porodu kupie w lumpeksie szlafrok tez bo ja nie uzywam wiec szkoda i chyba lepszy taki cienki? Bo w szpitalu chyba goraco tylko koszule na po porodzie musze zamowic na allegro ;p ile bedziecie ich mialy? Dwie wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedna koszula do porodu i trzy na pobyt na noworodkowym. szlafroka nie biore wcale, na tych oddzialach z dziecmi jest zazwyczaj bardzo ciepło. W domu nie uzywam to i do szpitala nie bede brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:24   #2868
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Olciau niedawno rodziłam tzn. Niecałe dwa lata temu
Ja musze popatrzec tez na koszule. Co do szlafrokow to faktycznie dokupie cienki, bo taki gruby miałam i pełno miejsca zajmował. Moim zdaniem konieczny do poruszania się po korytarzach potem itp. Lekarze sami mówili np. Proszę założyć szlafrok i za mną do gabinetu
A i ja dużą część porodu byłam w szlafroku i skarpetkach bo zimno (mi) było jak diabli. Podobno sporo kobiet tak ma w jakiejś tam fazie porodu, że się zimno robi szczególnie w stopy. Dlatego miałam skarpetki grube w torbie porodowej i bardzo się z nich potem.cieszyłam
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:25   #2869
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Nie, bo na początku leci tylko taka jak by "woda" i to jest jakby picie dla malucha a dopiero później treściwy pokarm, jak byś przystawiała tak na zmianę to by tylko tą "wodę" i nie przybierał na wadzę, drugą daje się gdy dziecko jest jeszcze głodne a w pierwszej nie ma nic- tak mnie doradca laktacyjny uczył
Oki, dzięki, to nie wiedziałam. Jakoś mi się zakodowało, że matki zmieniają te piersi w trakcie jednego karmienia
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 12:25   #2870
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Jedna koszula do porodu i trzy na pobyt na noworodkowym. szlafroka nie biore wcale, na tych oddzialach z dziecmi jest zazwyczaj bardzo ciepło. W domu nie uzywam to i do szpitala nie bede brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja też myślę, żeby zrezygnować ze szlafroka. Też nie używam. A w koszulach nocnych śpię na co dzień i tak. Wiec w sumie kupiłam jedną taką z ukrytymi dziurami do karmienia ewentualnie może do szpitala wezmę jakiś większy rozpinany sweter, gdybym chciała gdzieś iść bo może tak głupio w samych ramiączkach się przechadzać? Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:30   #2871
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Olciau niedawno rodziłam tzn. Niecałe dwa lata temu
Ja musze popatrzec tez na koszule. Co do szlafrokow to faktycznie dokupie cienki, bo taki gruby miałam i pełno miejsca zajmował. Moim zdaniem konieczny do poruszania się po korytarzach potem itp. Lekarze sami mówili np. Proszę założyć szlafrok i za mną do gabinetu
A i ja dużą część porodu byłam w szlafroku i skarpetkach bo zimno (mi) było jak diabli. Podobno sporo kobiet tak ma w jakiejś tam fazie porodu, że się zimno robi szczególnie w stopy. Dlatego miałam skarpetki grube w torbie porodowej i bardzo się z nich potem.cieszyłam
O tak, czytałam, że grube skarpety warto zapakować i to nawet kilka par jakby się akcja przedłużała bo się mogą zamoczyć...heh...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie biustonosze do karmienia? Da radę kupić przez internet coś fajnego czy muszę objechać całe miasto?
Ja wzięłam z aliexpres....jeszcze nie przyszły więc nie wiem ile warte I nie wiem jak to będzie na codzień....bo ja po tomu nie mogę nosić biustonosza...czuję się spętana...no nie mogę i już. Więc póki co w nic nie inwestuję, tyle o ile,żeby mieć jakby jakiś gość miał zawitać

Edytowane przez Wiedma
Czas edycji: 2017-09-12 o 12:31
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:33   #2872
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie biustonosze do karmienia? Da radę kupić przez internet coś fajnego czy muszę objechać całe miasto?
Zaszalałam w esotiq
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:34   #2873
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;77069211]Zaszalałam w esotiq [/QUOTE]
I jakie te staniki kupujecie rozmiarowo dziewczyny? Takie rozmiary jak teraz nosicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:39   #2874
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
I jakie te staniki kupujecie rozmiarowo dziewczyny? Takie rozmiary jak teraz nosicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja założyłam taki jak noszę aktualnie, ale stwierdziłam że wezmę większy bo ten był już na styk, a mi mocno biust urósł ale każdy ma inaczej także nie ma się co tym sugerować.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:51   #2875
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
O tak, czytałam, że grube skarpety warto zapakować i to nawet kilka par jakby się akcja przedłużała bo się mogą zamoczyć...heh...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Ja wzięłam z aliexpres....jeszcze nie przyszły więc nie wiem ile warte I nie wiem jak to będzie na codzień....bo ja po tomu nie mogę nosić biustonosza...czuję się spętana...no nie mogę i już. Więc póki co w nic nie inwestuję, tyle o ile,żeby mieć jakby jakiś gość miał zawitać
Tylko jak pokarm będzie wypływał to lepiej zmienić wkładkę w biustonoszu niż kilka razy dziennie bluzki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:01   #2876
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;77069211]Zaszalałam w esotiq [/QUOTE]

Poka poka
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:04   #2877
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja się pochwalę, kolejna dostawa z Ali ....20170912_134459.jpg20170912_134538.jpg20170912_134647.jpg20170912_134701.jpg


I mój mistrz drugiego planu pilnuje pod tym oknem, liczy że pancia coś rzuci, sęp jeden

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:06   #2878
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Poka poka
Ten klik
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:12   #2879
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Tylko jak pokarm będzie wypływał to lepiej zmienić wkładkę w biustonoszu niż kilka razy dziennie bluzki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym nie pomyślałam hahahaa, dzięki
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:20   #2880
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Wiedma w hm są takie koszulki na ramiączkach do karmienia z wybudowanym stanikiem, ale takim jakby sportowym. Wkladke lakracyjna ma co trzymać, a nic Cię umierać nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.