Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-12, 13:21   #2881
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;77070236]Ten klik[/QUOTE]

O, bardzo ładny. A wygodny?
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:23   #2882
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
O, bardzo ładny. A wygodny?
Wygodny Nie kupiłabym za tą cenę gdyby taki nie był
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:43   #2883
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej. Ja się o wyprawce nie wypowiem bo nie mam nic.. przerażona jestem. Ehh chciałabym już zacząć kupować po głupiej pieluszce chociaż.

Wiedma, z tym wyjściem z wanny też mam problemy. Mam taką dość wąska to nawet usiąść w niej mi ciężko a co dopiero podnieść się i wstać..
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:56   #2884
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Wiedma w hm są takie koszulki na ramiączkach do karmienia z wybudowanym stanikiem, ale takim jakby sportowym. Wkladke lakracyjna ma co trzymać, a nic Cię umierać nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Thx, coś takiego będzie dla mnie idealne, klasyczny biustonosz nie wchodzi w grę

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Hej. Ja się o wyprawce nie wypowiem bo nie mam nic.. przerażona jestem. Ehh chciałabym już zacząć kupować po głupiej pieluszce chociaż.

Wiedma, z tym wyjściem z wanny też mam problemy. Mam taką dość wąska to nawet usiąść w niej mi ciężko a co dopiero podnieść się i wstać..
Nie..no wsiąść to elegancko wsiadłam, fala się jedynie zrobiła i było bosko...gorzej z końcówką- przydałby się jakiś uchwyt bo łapanie za baterię pewnie skończyłoby się tragedią
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:59   #2885
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Thx, coś takiego będzie dla mnie idealne, klasyczny biustonosz nie wchodzi w grę

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------


Nie..no wsiąść to elegancko wsiadłam, fala się jedynie zrobiła i było bosko...gorzej z końcówką- przydałby się jakiś uchwyt bo łapanie za baterię pewnie skończyłoby się tragedią
Ja mam kabinę prysznicową z takim wysokim brodzikiem i generalnie nigdy w niej nie stoję, tylko siadam w kuckach w tym brodziku jeszcze daję radę jakoś wstawać, ale mój kres już się chyba zbliża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 14:10   #2886
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja mam kabinę prysznicową z takim wysokim brodzikiem i generalnie nigdy w niej nie stoję, tylko siadam w kuckach w tym brodziku jeszcze daję radę jakoś wstawać, ale mój kres już się chyba zbliża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne są takie brodziki bo można potem dzieciaka w nich kąpać, ja niestety mam płaski, bo jak montowałam to nie było w zamysłach potomstwa

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja mam kabinę prysznicową z takim wysokim brodzikiem i generalnie nigdy w niej nie stoję, tylko siadam w kuckach w tym brodziku jeszcze daję radę jakoś wstawać, ale mój kres już się chyba zbliża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
...zawsze można przejść w pozycje na czworaka i wyraczkować buahahaha sorki, no bawi mnie ta ciążowa niezgrabność W dodatku od tygodnia wszystko mi leci z rąk, ochlapuję się wszystkim i rozlewam. Myślałam, że to mnie ominie ale jest coraz gorzej
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 14:18   #2887
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Fajne są takie brodziki bo można potem dzieciaka w nich kąpać, ja niestety mam płaski, bo jak montowałam to nie było w zamysłach potomstwa

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



...zawsze można przejść w pozycje na czworaka i wyraczkować buahahaha sorki, no bawi mnie ta ciążowa niezgrabność W dodatku od tygodnia wszystko mi leci z rąk, ochlapuję się wszystkim i rozlewam. Myślałam, że to mnie ominie ale jest coraz gorzej
Hahahaha wyobrazilam to sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 14:21   #2888
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja mam wannę, ale w niej nie siadam nigdy, wolę szybki prysznic. Ale i tak wyjść to mi ciężko. Jedną ręką trzymam się umywalki, a drugą wanny, żeby orła nie wywinąć.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 15:09   #2889
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Też mamy ten wysoki brodzik i dzięki Bogu z siedziskiem bo nie wiem jakbym nogi i całą resztę teraz goliła
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 15:17   #2890
karszniszowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A nie lepiej Linoseptic ? ma tak samo w składzie oktenidyne . Przy okazji przyda się nie tylko na pępek , ale tez w przyszłości na odkarzenie jakichś ran czy nawet na lekkie oparzenia I i II stopnia I jest tańszy w dodatku
karszniszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 15:22   #2891
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ja się pochwalę, kolejna dostawa z Ali ....Załącznik 7231771Załącznik 7231776Załącznik 7231781Załącznik 7231786


I mój mistrz drugiego planu pilnuje pod tym oknem, liczy że pancia coś rzuci, sęp jeden

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie. a jakie rozmiary ubranek?
I shark tez super, nasz roziowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 17:43   #2892
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Latinka przyszedł mi dzisiaj katarek i w dołączonej ulotce są akcesoria dodatkowe i jest tam "adapter-elastyczna końcówka stworzona z myślą o odkurzaczach o przekroju rury innym niż okrągły"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 18:07   #2893
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ale deszczowo i ponuro na Śląsku. Nie wychylilam dziś nawet głowy poza mury domu.

Zrobiłam kilka list. Co do szpitala, co do domu, w tym rzeczy dla dziecka i dla mnie. Bazowałam na informacjach zamieszczonych na stronie szpitala wojewódzkiego w Bielsku Białej i podpytalam bratową która ma 7 i 1 roczne dzieci. Nie kupuje sterty niepotrzebnych maści i pierdół. Do porodu biorę starą koszulę nocną która wyrzucę zaraz po. Zrobiłam też listę zapasową medykamentów z opisem co do czego. W razie WU wyśle męża do apteki i uzupełni mi apteczke. Nie bede kupować wkładek laktacyjnych czy kremu na brodawki bo nawet nie wiem czy bede karmić. Kilka wkładek wezme od koleżanki. Warto sie też zorientować jakie paczki dostaje sie w szpitalu. W Bielsku wiem że dają pampersy i sudocrem i inne miniaturki kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 18:11   #2894
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Latinka przyszedł mi dzisiaj katarek i w dołączonej ulotce są akcesoria dodatkowe i jest tam "adapter-elastyczna końcówka stworzona z myślą o odkurzaczach o przekroju rury innym niż okrągły"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info. Nie mam rury wcale Napisałam do producenta czy będzie pasować do mojego sprzętu ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 18:37   #2895
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczynki, a macie jakieś propozycje tańszych zamienników dla bujaczka babybjorn? Chodzi mi przede wszystkim o fakt, że buja się on w rytm ruchów dziecka plus to ułożenie ciałka, które jest podobno takie wyjątkowe.
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:08   #2896
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a macie jakieś propozycje tańszych zamienników dla bujaczka babybjorn? Chodzi mi przede wszystkim o fakt, że buja się on w rytm ruchów dziecka plus to ułożenie ciałka, które jest podobno takie wyjątkowe.
Ja kupuję taki : http://allegro.pl/lezaczek-lozeczko-...at1%2111570868 dla mnie mega plus ze się szybko składa i będzie bardzo mobilny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:13   #2897
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Ale deszczowo i ponuro na Śląsku. Nie wychylilam dziś nawet głowy poza mury domu.

Zrobiłam kilka list. Co do szpitala, co do domu, w tym rzeczy dla dziecka i dla mnie. Bazowałam na informacjach zamieszczonych na stronie szpitala wojewódzkiego w Bielsku Białej i podpytalam bratową która ma 7 i 1 roczne dzieci. Nie kupuje sterty niepotrzebnych maści i pierdół. Do porodu biorę starą koszulę nocną która wyrzucę zaraz po. Zrobiłam też listę zapasową medykamentów z opisem co do czego. W razie WU wyśle męża do apteki i uzupełni mi apteczke. Nie bede kupować wkładek laktacyjnych czy kremu na brodawki bo nawet nie wiem czy bede karmić. Kilka wkładek wezme od koleżanki. Warto sie też zorientować jakie paczki dostaje sie w szpitalu. W Bielsku wiem że dają pampersy i sudocrem i inne miniaturki kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 4 lata temu jedyne co dostałam ze szpitala to Wit. D+K, teraz też na nic nie liczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:38   #2898
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Ja koszule do porodu kupie w lumpeksie szlafrok tez bo ja nie uzywam wiec szkoda i chyba lepszy taki cienki? Bo w szpitalu chyba goraco tylko koszule na po porodzie musze zamowic na allegro ;p ile bedziecie ich mialy? Dwie wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej 3, jedna do porodu, 2 po porodzie i 3 na zmianę
Zapisz


---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie biustonosze do karmienia? Da radę kupić przez internet coś fajnego czy muszę objechać całe miasto?
Jak przypomnę sobie firmę polecaną na mojej poprzedniej grupie to napisze
Zapisz


---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Jedna koszula do porodu i trzy na pobyt na noworodkowym. szlafroka nie biore wcale, na tych oddzialach z dziecmi jest zazwyczaj bardzo ciepło. W domu nie uzywam to i do szpitala nie bede brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam cienki do szpitala, przydawał się po poruszania po szpitalu
Zapisz


---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Olciau niedawno rodziłam tzn. Niecałe dwa lata temu
Ja musze popatrzec tez na koszule. Co do szlafrokow to faktycznie dokupie cienki, bo taki gruby miałam i pełno miejsca zajmował. Moim zdaniem konieczny do poruszania się po korytarzach potem itp. Lekarze sami mówili np. Proszę założyć szlafrok i za mną do gabinetu
A i ja dużą część porodu byłam w szlafroku i skarpetkach bo zimno (mi) było jak diabli. Podobno sporo kobiet tak ma w jakiejś tam fazie porodu, że się zimno robi szczególnie w stopy. Dlatego miałam skarpetki grube w torbie porodowej i bardzo się z nich potem.cieszyłam
Też miałam skarpety i szlafrok na początku bo było mi zimno a potem już było mi wszystko jedno
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:41   #2899
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Ja 4 lata temu jedyne co dostałam ze szpitala to Wit. D+K, teraz też na nic nie liczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Od nich to tylko byla tetra i rozek. Na koniec dostalam niebieskie pudelko. ale glupia bylam ze wzięłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 19:43   #2900
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
No właśnie ja też myślę, żeby zrezygnować ze szlafroka. Też nie używam. A w koszulach nocnych śpię na co dzień i tak. Wiec w sumie kupiłam jedną taką z ukrytymi dziurami do karmienia ewentualnie może do szpitala wezmę jakiś większy rozpinany sweter, gdybym chciała gdzieś iść bo może tak głupio w samych ramiączkach się przechadzać? Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Np w "moim" szpitalu jest apteka, sklep i sklep z artykułami dla mamy i dziecka więc w razie czego można tam pójść ale jest to przy drzwiach wyjściowych więc będzie zimno. Sweter może być, abyś miała czym się przykryć w razie czego albo gdy Ci będzie zimno bo po porodzie organizm jest rozregulowany i raz jest zimno raz ciepło
Zapisz


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;77069211]Zaszalałam w esotiq [/QUOTE]

O właśnie to ten sklep z dobrymi stanikami
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:44   #2901
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dla mnie szlafrok to też nie ze względu na ciepło bo w szpitalach jest gorąco, tylko właśnie żeby się okryć, a nie paradować w koszuli po korytarzu. Te wielkie podkłady różnie się odciskają na koszuli, a tak to zawsze jakaś osłona i już inaczej się wygląda
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:47   #2902
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Od nich to tylko byla tetra i rozek. Na koniec dostalam niebieskie pudelko. ale glupia bylam ze wzięłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu głupia, że wzięłas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:48   #2903
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość


Ja wzięłam z aliexpres....jeszcze nie przyszły więc nie wiem ile warte I nie wiem jak to będzie na codzień....bo ja po tomu nie mogę nosić biustonosza...czuję się spętana...no nie mogę i już. Więc póki co w nic nie inwestuję, tyle o ile,żeby mieć jakby jakiś gość miał zawitać
Wiesz najlepiej mieć jednak stanik bo będą ciężki i skóra rozciąga się od trzymania ich ciężaru. Wiadomo biust po kp nie wygląda tak samo jak przed ciążą ale jeśli można coś zrobić to czemu nie, a po za tym wkładki laktacyjne nie będą się trzymać tak dobrze na bluzce jak w staniku.

Co do rozmiaru to różnie może być bo piersi mogą urosnąć nawet o 3-4 rozmiary więc najlepiej po porodzie zamówić.
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:51   #2904
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Od nich to tylko byla tetra i rozek. Na koniec dostalam niebieskie pudelko. ale glupia bylam ze wzięłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nawet niebieskiego pudełka nie było tam się jakieś ankiety wypełnia chyba, tak? I pewnie później e-mail zapchany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 20:01   #2905
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość

...zawsze można przejść w pozycje na czworaka i wyraczkować buahahaha sorki, no bawi mnie ta ciążowa niezgrabność W dodatku od tygodnia wszystko mi leci z rąk, ochlapuję się wszystkim i rozlewam. Myślałam, że to mnie ominie ale jest coraz gorzej
Ja już straciłam 3 kubki, 2 talerze i 2 miski, nie mówiąc o rozlanych rzeczach czy głupich pomyłkach
Zapisz


---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Ale deszczowo i ponuro na Śląsku. Nie wychylilam dziś nawet głowy poza mury domu.

Zrobiłam kilka list. Co do szpitala, co do domu, w tym rzeczy dla dziecka i dla mnie. Bazowałam na informacjach zamieszczonych na stronie szpitala wojewódzkiego w Bielsku Białej i podpytalam bratową która ma 7 i 1 roczne dzieci. Nie kupuje sterty niepotrzebnych maści i pierdół. Do porodu biorę starą koszulę nocną która wyrzucę zaraz po. Zrobiłam też listę zapasową medykamentów z opisem co do czego. W razie WU wyśle męża do apteki i uzupełni mi apteczke. Nie bede kupować wkładek laktacyjnych czy kremu na brodawki bo nawet nie wiem czy bede karmić. Kilka wkładek wezme od koleżanki. Warto sie też zorientować jakie paczki dostaje sie w szpitalu. W Bielsku wiem że dają pampersy i sudocrem i inne miniaturki kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy pierwszym dziecku też nie miałam kremu na pękające sutki bo nie potrzebowałam, a po za tym najlepsze jest własne mleko

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Ja 4 lata temu jedyne co dostałam ze szpitala to Wit. D+K, teraz też na nic nie liczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 lata temu dostałam soczek dla małego, 2 słoiczki, próbki mleka, smoczek i skarpetki i właśnie wit D i K, choć na nic nie liczyłam. Teraz też na nic nie liczę.

PS. Wiecie że już się nie podaje witaminy K w domu tylko maluszek dostaje większą dawkę w szpitalu

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
U mnie nawet niebieskiego pudełka nie było tam się jakieś ankiety wypełnia chyba, tak? I pewnie później e-mail zapchany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie było niebieskiego pudełka tylko prezent od szpitala i żadnych ankiet nie wypełniałam.
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 20:03   #2906
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Czemu głupia, że wzięłas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
U mnie nawet niebieskiego pudełka nie było tam się jakieś ankiety wypełnia chyba, tak? I pewnie później e-mail zapchany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie tak. Mail zapchany, malo tego, wydzwaniaja i wciskają rozne rzeczy nie tylko dla dziecka, nawet do domu... zwykly marketing, sprzedają dane i przychodza jakies glupoty na mail, poczta nawet jakies ulotki przychodziły, telefony sie nie urywaly, jakies ankiety a pozniej wciskanie a to ksiazeczek a to misiow grających ze niby niezbedne dla rozwoju dziecka a to jakichs gadżetów. Znajoma mowila ze jak juz to najlepiej zmyslony nr i email wpisywac. W tym pudelku były probki plynu, dwa pampersy, probka z chusteczkami. Nic specjalnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 20:05   #2907
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja to w ogóle biorę tylko połowę rzeczy ktore powinno się mieć w szpitalu. Druga torbę spakuje i zostawię w domu. Gdy bedzie taka potrzeba to mąż mi przywiezie gdy nas odwiedzi w drugiej dobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez czechowiczanka89
Czas edycji: 2017-09-12 o 20:07
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 21:19   #2908
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle biorę tylko połowę rzeczy ktore powinno się mieć w szpitalu. Druga torbę spakuje i zostawię w domu. Gdy bedzie taka potrzeba to mąż mi przywiezie gdy nas odwiedzi w drugiej dobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dzisiaj nam mówiła ta położna na szkole rodzenia żeby nie przesadzać z ilością zabieranych rzeczy do szpitala. Bo tam sale nie są super wielkie i nie ma gdzie tego po prostu trzymać. A przecież ktoś nas będzie odwiedzał to podrzuci potrzebne rzeczy na bieżąco.
W ogóle to patrzyłam na stronie mojego szpitala że tam w sumie dla dziecka praktycznie wszystko dają. Nie wiem, zapytam jeszcze swoją gin jak to jest.

Dla siebie kupię pewnie ze 3 koszule na zmianę i szlafrok koniecznie taki cienki. Bo nie uśmiecha mi się paradowac w samej tej koszuli. Nie cierpię koszul nocnych 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 21:53   #2909
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

W co bedziecie pakować rzeczy do szpitala? Torba sportowa,walizka? Głowie się bo po wypadałoby wyprać a walizki się nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 03:19   #2910
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja zamierzam w torbę. Bo z walizka może być ciężko z miejscem. Musiałaby stać na podłodze a wiem że salowe nie przepadają za rzeczami postawionymi tam bo zle im sprzątać. A torbę to jednak nawet można powiesić przez ramę łóżka.
I z tego co ta położna mówiła to najlepiej w jedną spakować i siebie i dzidzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.