Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 17:29   #3451
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja tak robilam bo mialam bardzo duza roznice, mianowicie platyna, a ciemny blond. Troche podniszczylam przez to koncowki ale za to roznica byla malo widoczna, teraz juz sie troche wyplukalo ale i tak nie razi to jak wczesniej Dzieki temu latwiej bylo mi zapuszczac naturalsy, bez tego nie wiem czy bym wytrzymala

No i ło to mnie właśnie idzie. Jak to różnica tonu-dwóch, to nie ma co się wygłupiać, ale ja mam sporą, naturalny ciemny blond/jasny brąz w odcieniu mysim polskim a farbowane na jasny blondzik. Też myślę, że musi to zrobić fryzjer, żeby było precyzyjnie, i to dopiero jak zapuszczę trochę (żeby miał co porównywać...). Ciekawe jakie wyjdą.
Nie miałam naturalnych od kilkunastu lat...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:47   #3452
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
No i ło to mnie właśnie idzie. Jak to różnica tonu-dwóch, to nie ma co się wygłupiać, ale ja mam sporą, naturalny ciemny blond/jasny brąz w odcieniu mysim polskim a farbowane na jasny blondzik. Też myślę, że musi to zrobić fryzjer, żeby było precyzyjnie, i to dopiero jak zapuszczę trochę (żeby miał co porównywać...). Ciekawe jakie wyjdą.
Nie miałam naturalnych od kilkunastu lat...
Ja robilam to sama, ale faktycznie jak odrost byl troszke wiekszy, ok 6cm. No ale pewnie fryzjer zrobi to bardziej profesjonalnie, tylko pilnuj zeby nie najechal na naturalki
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:59   #3453
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja przyciemniałam u fryzjera
Ale moja babeczka mi nie chciała pominąć odrostów i zrobiła całość (straciłam wtedy jakieś 2 cm) -ale wyszło na dobre, bo potem zrobiło się naturalne przejście jak kolor się sprał
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:17   #3454
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja robilam to sama, ale faktycznie jak odrost byl troszke wiekszy, ok 6cm. No ale pewnie fryzjer zrobi to bardziej profesjonalnie, tylko pilnuj zeby nie najechal na naturalki
Sama? Pędzelkiem, pasmo po pasemku, precyzyjnie? Szacuneczek

Ja myślę ewentualnie o oddaniu się w ręce mamy, też by może zrobiła starannie. Tylko nie dobiorę sobie tak sama farby, pewnie trzeba by zmieszać kilka kolorów, nie wiem zupełnie jakich...
EDIT: w dodatku zaczęły mi wypadać, nie wiem zupełnie czemu. Wszystko niby robię dobrze, zmieniłam pielęgnację na właściwą, włosy na długości lśnią, nawet się kręcą! I lecą. Porażka...

Edytowane przez agatus84
Czas edycji: 2012-12-28 o 18:20
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:25   #3455
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Sama? Pędzelkiem, pasmo po pasemku, precyzyjnie? Szacuneczek

Ja myślę ewentualnie o oddaniu się w ręce mamy, też by może zrobiła starannie. Tylko nie dobiorę sobie tak sama farby, pewnie trzeba by zmieszać kilka kolorów, nie wiem zupełnie jakich...
EDIT: w dodatku zaczęły mi wypadać, nie wiem zupełnie czemu. Wszystko niby robię dobrze, zmieniłam pielęgnację na właściwą, włosy na długości lśnią, nawet się kręcą! I lecą. Porażka...
Ja tez kombinowalam bo bardzo trudno znalezc wsrod farb chlodny ciemny blond, ale udalo sie-farba Palette chyba sredni blond to dokladnie taki kolor Ale jesli boisz sie ryzykowac faktycznie idz do fryzjera. A jak dlugi masz odrost? Moze jeszcze troche sie przemeczysz ale i podkurujesz wloski?

A mnie tez leca niemilosiernie chociaz dbam o nie ostro juz od kilku lat...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:00   #3456
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Odrostu narazie nie mam, może 1cm Także troszkę chcę poczekać, ale nie za długo. Nie mogę chodzić z blond włosami i ciemnym odrostem bo mnie z pracy wyrzucą. A czemu wypadają, też nie wiem, zaczęły akurat jak zaczęłam o nie dbać! Mocno się przetłuszczają więc przestałam olejować skórę głowy (czytałam, że to może nasilać) i zaczęłam myć szamponem z SLS metodą OMO. Jem Humavit, i co przejadę ręką to mi włos zostaje. Nie wiem już sama co dalej
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:14   #3457
balenciaga91
Raczkowanie
 
Avatar balenciaga91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Właśnie dobre pytanie zadałaś Mi lecą garściami i zawsze słyszę, że jak zetnę chociaż o połowę to przestaną. Przez 18lat nosiłam włosy nie dłuższe niż do ramion i co ... leciały równie mocno. Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły.
To nie jest żaden wybryk czy pomysł.
Obcięcie włosów, znaczy obcięcie ich na krótko, a nie do "ramion"
Mając "baby hair" dobrze jest je obciąć, dlatego że wtedy włos angażuje ważne substancje odżywcze aby regenerowały mieszek i cebulkę. Pozostawiając długie włosy obciążamy cebulkę i mieszek, ponieważ organizm ze zdwojoną siłą produkuje ważne substancje które idą na marne ponieważ włos i tak jest lichy i cienki.

Przykładem są kobiety w indiach. Kilka razy w ciągu swojego życia, golą głowy brzytwami, aby włosy które będą wyrastać były mocne i zdrowe, to tak samo jak goli się zarost u mężczyzn, po kilku latach staje się twardy i jest go dużo.

Ale zawsze trzeba ponieść koszty, że być może nie będzie się zbyt pięknie wyglądać w krótkich włosach, ale moim zdaniem lepiej mieć krótkie, gęste, zdrowe włosy niż długie, porozdwajane siano.
balenciaga91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 19:18   #3458
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czemu Cie z pracy wyrzucą?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:20   #3459
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

pracuję w aptece, muszę jakoś wyglądać. Nie mogę mieć pasa startowego na głowie
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:43   #3460
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja sobie sama rozjaśniałam farbowańce za drugim razem byłam u fryzjera. sama zmarnowałam gdzieniegdzie 0,5 cm, fryzjerka jakieś 1,5 cm, dlatego odrost mam taki krótki...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:34   #3461
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
pracuję w aptece, muszę jakoś wyglądać. Nie mogę mieć pasa startowego na głowie
nie przesadzasz? to apteka, a nie dział Public Relations poza tym zawsze możesz związać ale skoro nie masz 5 cm tylko 1 to bym poczekała jeszcze z 2 tygodnie i poszła do fryzjera ufarbować nawet całość na zbliżony kolorek by potem już zaaapuuuszczać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:53   #3462
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam, że moje włosy od pół roku nie widziały żadnej farby a skóra głowy od ponad 9miesięcy może nie rosną zbyt szybko, ale i tak jestem zdumiona swoim kolorem. Oczywiście mysi, ciemny, popielaty blond, ale byłam pewna, że przez lata farbowań zrobiły się sporo ciemniejsze.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Odrostu narazie nie mam, może 1cm Także troszkę chcę poczekać, ale nie za długo. Nie mogę chodzić z blond włosami i ciemnym odrostem bo mnie z pracy wyrzucą. A czemu wypadają, też nie wiem, zaczęły akurat jak zaczęłam o nie dbać! Mocno się przetłuszczają więc przestałam olejować skórę głowy (czytałam, że to może nasilać) i zaczęłam myć szamponem z SLS metodą OMO. Jem Humavit, i co przejadę ręką to mi włos zostaje. Nie wiem już sama co dalej
mimo hymnów pochwalnych na wizażu, mam podejrzenie, że u mnie jedną z przyczyn wypadania włosów było nadużywanie odżywek/olejów. W wakacje wpadłam na pomysł sprawdzenia czy mam falowane/kręcone włosy i zaczęłam stosować się do zasad CG. Przez miesiąc doprowadziłam do tego, że zaczęły wychodzić mi garściami. Dopiero stosunkowo niedawno wróciłam do normalnej porcji dziennie wypadających włosów, ale i tak dostałam schiza że łysieje. Także morał z tego taki, co za dużo to niezdrowo
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 23:05   #3463
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ponowię swoje pytanie, bo zostało bez echa. Też chcę zapuścić naturalne włoski, ale czemu nie zafarbować tylko tych farbowanych (nie ruszając już zdrowych naturalek) na kolor maksymalnie zbliżony do naturalnego? Przecież wtedy odrostów prawie nie będzie widać, można to ewentualnie wyrównać po jakimś czasie szamponetką... Taki mam pomysł na siebie, a widzę że tutaj chyba żadna z Was tak nie robi. Co o tym myślicie?
Ja pofarbowałam na kolor podobny do naturalnego kiedy zaczęłam zapuszczać naturalki. Zrobiłam to kiedy miałam może centymetr albo półtora odrostu. Oczywiście wiedziałam, ze kolor wyjdzie ciemniejszy niżby wynikało z opakowania, mimo tego zafarbowałam i wyszedł taki brązik, który powoli się wymywał, teraz, po ponad pół roku jest to średni blond czy tam blond, taki miodowy, czyli w sumie lekko jaśniejszy od moich naturalek (mam ciemny blond). Do tego w słońcu jest rudawy, moim zdaniem dość widocznie, i widoczne są wtedy odrosty. Jednak kiedy włosy są w cieniu - myślę, że nie widać prawie wcale różnicy, wyglądają jak naturalnie rozjaśnione przez słońce albo coś.
I od tej pory już nie ruszam włosów, są jakie są, farba chyba bardziej się nie spierze Używam szamponów rumiankowych od jakichś 2-3 miesięcy, żeby jakoś zatuszować różnicę, może zrobią mi się jakieś naturalne pasemka czy coś. No i z pewnością nie wytrzymałabym bez pofarbowania na samym początku na zbliżony do naturalnego kolor, ponieważ różnica między farbowańcami i naturalnymi byłaby piorunująca
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 23:31   #3464
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez balenciaga91 Pokaż wiadomość
To nie jest żaden wybryk czy pomysł.
Obcięcie włosów, znaczy obcięcie ich na krótko, a nie do "ramion"
Mając "baby hair" dobrze jest je obciąć, dlatego że wtedy włos angażuje ważne substancje odżywcze aby regenerowały mieszek i cebulkę. Pozostawiając długie włosy obciążamy cebulkę i mieszek, ponieważ organizm ze zdwojoną siłą produkuje ważne substancje które idą na marne ponieważ włos i tak jest lichy i cienki.

Przykładem są kobiety w indiach. Kilka razy w ciągu swojego życia, golą głowy brzytwami, aby włosy które będą wyrastać były mocne i zdrowe, to tak samo jak goli się zarost u mężczyzn, po kilku latach staje się twardy i jest go dużo.

Ale zawsze trzeba ponieść koszty, że być może nie będzie się zbyt pięknie wyglądać w krótkich włosach, ale moim zdaniem lepiej mieć krótkie, gęste, zdrowe włosy niż długie, porozdwajane siano.
Nie jest to do końca prawda. Włos jest martwy, nie ma dla cebulki znaczenia jego długość. Cebulka produkuje włos, jest jej bez różnicy, czy ma on 10 czy 60cm. Oczywiście, im dłuższy, tym cięższy, ale cebulka nie jest w stanie wyprodukować włosa, którego nie mogłaby utrzymać- wchodzi bowiem w fazę katagenu (jeśli się nie mylę?) i włos wypada samoistnie.

Nie jest też prawdą teoria o golenia włosów. Jest takie wrażenie, bo zgolony włos ma ostrą końcówkę, w dodatku króciutki jest twardy. Gdybyśmy nie goliły nóg całe życie, skubańce byłyby tak samo grube i silne jak po 15 (przeszło )latach golenia.

Natomiast co na moje wypadanie, to nie wiem... OMO może mieć wpływ? Przecież skóry głowy dotyka tylko szampon... A już tak długo nie wypadały, i akurat teraz

Edytowane przez agatus84
Czas edycji: 2012-12-28 o 23:32
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 08:28   #3465
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Natomiast co na moje wypadanie, to nie wiem... OMO może mieć wpływ? Przecież skóry głowy dotyka tylko szampon... A już tak długo nie wypadały, i akurat teraz
owszem skóry głowy dotyka tylko szampon, ale są obciążone przez odżywki.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 09:50   #3466
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Nie jest też prawdą teoria o golenia włosów. Jest takie wrażenie, bo zgolony włos ma ostrą końcówkę, w dodatku króciutki jest twardy. Gdybyśmy nie goliły nóg całe życie, skubańce byłyby tak samo grube i silne jak po 15 (przeszło )latach golenia.
oj to raczej nie jest prawda; moja koleżanka miała zawsze delikatne włosy na nogach a później zaczęła golić dzień w dzień i się żali bo ma naprawdę szczecinę, grube i twarde włosy na nogach (jak odrosną to też są takie ciemne i grube). Ja ją jeszcze ostrzegałam bo zamiast woskować to goli wąsik
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:30   #3467
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
owszem skóry głowy dotyka tylko szampon, ale są obciążone przez odżywki.
Myślisz? że włosy na długości są za ciężkie, co sprawia, że wypadają z cebulkami? No nie wiem. Muszę zrobić badania- hormony tarczycy, poziom żelaza, jakieś ogólne badanie krwi. Zobaczymy...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:46   #3468
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Myślisz? że włosy na długości są za ciężkie, co sprawia, że wypadają z cebulkami? No nie wiem. Muszę zrobić badania- hormony tarczycy, poziom żelaza, jakieś ogólne badanie krwi. Zobaczymy...
ja tak miałam, tylko nie wypadały mi z cebulkami. Większość badań zrobiłam i nie mogę upatrywać problemu w zdrowiu, bo wyniki mam podręcznikowe.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 12:59   #3469
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Eh a ja juz sama nie wiem co mi jest. Tez odstawilam oleje na jakis czas, ale wcale nie zauwazylam poprawy A moze to moje trzymanie odzywki na wlosach godzine pod czepkiem jest winowajca? Jak tu dbac o wlosy jak coraz wiecej ich leci...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:59   #3470
balenciaga91
Raczkowanie
 
Avatar balenciaga91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Nie jest to do końca prawda. Włos jest martwy, nie ma dla cebulki znaczenia jego długość. Cebulka produkuje włos, jest jej bez różnicy, czy ma on 10 czy 60cm. Oczywiście, im dłuższy, tym cięższy, ale cebulka nie jest w stanie wyprodukować włosa, którego nie mogłaby utrzymać- wchodzi bowiem w fazę katagenu (jeśli się nie mylę?) i włos wypada samoistnie.

Nie jest też prawdą teoria o golenia włosów. Jest takie wrażenie, bo zgolony włos ma ostrą końcówkę, w dodatku króciutki jest twardy. Gdybyśmy nie goliły nóg całe życie, skubańce byłyby tak samo grube i silne jak po 15 (przeszło )latach golenia.

Natomiast co na moje wypadanie, to nie wiem... OMO może mieć wpływ? Przecież skóry głowy dotyka tylko szampon... A już tak długo nie wypadały, i akurat teraz
Zapomniałam dodać kwestię osobniczą, czyli każdy reaguje inaczej
balenciaga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 16:02   #3471
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

trzymanie odżywki godzinę nie ma sensu. ona działa maksymalnie do 30 minut
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 16:18   #3472
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
trzymanie odżywki godzinę nie ma sensu. ona działa maksymalnie do 30 minut
Dobra dzisiaj trzymalam maske 20 min
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:32   #3473
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pytanie, lepiej mieć zniszczone gęste włosy czy błyszczące, odżywione, przerzedzone? KOSZMAR.
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:48   #3474
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja nie muszę wybierać
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 18:06   #3475
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

agatus -a może po prostu taka pora roku/włosa? Co jakiś czas po prostu wypada nam więcej włosów i tyle. Może o to u Ciebie chodzi? Mi też teraz leci więcej, ale ja zauważyłam już, że to norma co jakiś czas i cm od tego mi nie ubywa. Zapycha się za to wanna

Ksiądz u mnie chodzi po kolędzie stresujące przeżycie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 18:58   #3476
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zacznijmy od tego, że włosy błyszczące muszą być zdrowe. :p chyba, ze nawali się bóg wie ile silikonów, ale to złudne wrażenie. a jak włosy są zdrowe, to robią się gęściejsze, bo pojawiają się bejbiki
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:55   #3477
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurcze dziewczyny, wywaliło mnie ze starego konta, a nie pamiętam do niego ani hasła, ani maila, żeby odzyskac hasło i musiałam zakładać nowe...
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 20:57   #3478
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
agatus -a może po prostu taka pora roku/włosa? Co jakiś czas po prostu wypada nam więcej włosów i tyle. Może o to u Ciebie chodzi? Mi też teraz leci więcej, ale ja zauważyłam już, że to norma co jakiś czas i cm od tego mi nie ubywa. Zapycha się za to wanna

Ksiądz u mnie chodzi po kolędzie stresujące przeżycie
No właśnie wątpię. Niby tak się mówi, ale wg mojego doświadczenia to zawsze jest tragedia. Jak już zaczną wypadać, to to trwa i trwa. Raz próbowałam się nie przejmować, i w końcu po paru tygodniach jednak zaczęłam...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:05   #3479
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
No właśnie wątpię. Niby tak się mówi, ale wg mojego doświadczenia to zawsze jest tragedia. Jak już zaczną wypadać, to to trwa i trwa. Raz próbowałam się nie przejmować, i w końcu po paru tygodniach jednak zaczęłam...
a suplementujesz się? używasz wcierek np seboradin, radical, jantar?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:22   #3480
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

suplementuję, Humavit drozdze plus skrzyp, zaczynam drugie pudełko kozieradki też (w kapsułkach). Wcierka: kozieradka wg przepisu Anwen. Seboradin nic mi nie dawał, Jantaru nie mogę nigdzie dostać...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.