Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 18:56   #1291
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez majami80 Pokaż wiadomość
Moniś napisz coś więcejo operacjii pokaż nam wkrótce efekty, ja byłam we wtorek na konsultacji u Giedrojcia i chyba zdecyduję się na październik . Czy ty pokazywałaś mu jakieś zdjęcia z efektem który chciałabyś osiągnąc czy zdałaś się całkowicie na niego?
16 maja zdejmują mi gips więc wtedy pochwalę się efektem (jeśli będzie satysfakcjonujący) jeśli chodzi o wybór kształtu nosa to zdałam się na dr. przed samym zabiegiem powiedział, że go skróci zdejmie garbek, zwęzi go, jeśli będzie taka konieczność to również wyprostuje mi przegrodę. spytał się czy mam jakieś specjalnie wymagania co do kształtu nosa ale nie miałam, po prostu chciałam aby był zgrabniejszy i prostszy (bo schodził mi w lewą stronę) odpowiedział, że nikt nie ma idealnie prostego nosa ale zrobi co się da.
co do zabiegu to wszytko przebiegło błyskawicznie, zasnęłam i za chwilę się obudziłam leżałam przez 2h z zimnym okładem (z groszku) na twarzy, później przyszedł dr powiedział, że wszystko poszło dobrze i że będę zadowolona z efektu i że w prezencie zrobił mi przegrodę (a przegroda u niego kosztuje do 2000tys extra). zabieg zaczął się o 10.30 a o 15 wyszłam z kliniki. ogólnie czułam się dobrze, w nocy mało spałam bo miałam setony w nosie i oddychałam ustami, dziś o 17 wyjęli mi setony i dalej muszę oddychać ustami bo mam nos zawalony ;/ ale miałam robioną przegrodę więc u mnie zabieg był bardziej inwazyjny więc się jeszcze trochę pomęczę...
przede mną była dziewczyna która też miała wyjmowane setony i wyszła zadowolona, także wszystko zależy od organizmu

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Teraz wracam do domku. Pan dr oglądał moj nosek powiedział ze wszystko super. A ja moge oddychać juz noskiem dziewczyny !!! Nie spodziewałam sie ze tak od razu po Haha niesamowite !!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zazdroszczę, ja mam jeszcze zawalony nos a miałam nadzieję, że dzisiejszą noc prześpię spokojnie.


dziewczyny, które są już po operacji orientujecie się po jakim czasie można "wysmarkać" nos? miałam się dziś o to zapytać w klinice ale po wyjęciu setonów przestałam myśleć racjonalnie... a mam strasznie zatkany nos i chciałabym się jakoś pozbyć jego zawartości
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:05   #1292
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
16 maja zdejmują mi gips więc wtedy pochwalę się efektem (jeśli będzie satysfakcjonujący) jeśli chodzi o wybór kształtu nosa to zdałam się na dr. przed samym zabiegiem powiedział, że go skróci zdejmie garbek, zwęzi go, jeśli będzie taka konieczność to również wyprostuje mi przegrodę. spytał się czy mam jakieś specjalnie wymagania co do kształtu nosa ale nie miałam, po prostu chciałam aby był zgrabniejszy i prostszy (bo schodził mi w lewą stronę) odpowiedział, że nikt nie ma idealnie prostego nosa ale zrobi co się da.
co do zabiegu to wszytko przebiegło błyskawicznie, zasnęłam i za chwilę się obudziłam leżałam przez 2h z zimnym okładem (z groszku) na twarzy, później przyszedł dr powiedział, że wszystko poszło dobrze i że będę zadowolona z efektu i że w prezencie zrobił mi przegrodę (a przegroda u niego kosztuje do 2000tys extra). zabieg zaczął się o 10.30 a o 15 wyszłam z kliniki. ogólnie czułam się dobrze, w nocy mało spałam bo miałam setony w nosie i oddychałam ustami, dziś o 17 wyjęli mi setony i dalej muszę oddychać ustami bo mam nos zawalony ;/ ale miałam robioną przegrodę więc u mnie zabieg był bardziej inwazyjny więc się jeszcze trochę pomęczę...
przede mną była dziewczyna która też miała wyjmowane setony i wyszła zadowolona, także wszystko zależy od organizmu

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



zazdroszczę, ja mam jeszcze zawalony nos a miałam nadzieję, że dzisiejszą noc prześpię spokojnie.


dziewczyny, które są już po operacji orientujecie się po jakim czasie można "wysmarkać" nos? miałam się dziś o to zapytać w klinice ale po wyjęciu setonów przestałam myśleć racjonalnie... a mam strasznie zatkany nos i chciałabym się jakoś pozbyć jego zawartości

Kurczę współczuje moj jest drozny ale lekarz dał mi jeszcze kropelki i zakrapiam co 2-3 godzinki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 12:51   #1293
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

a ile godzin po operacji mozna cos zjesc i sie napic ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:04   #1294
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
a ile godzin po operacji mozna cos zjesc i sie napic ?

Miałam oper po 16 , mogłam zjeść i sie napić rano koło 8 ej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:57   #1295
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej, ja te czytam to forum i żałuję, że jeszcze muszę poczekać. We wrzeniu mam konsultację u dr Wilgusa w Katowicach, chciałam wcześniej ale niestety nie ma takiej możliwości, takie są kolejki do samej konsultacji, a ponoć po konsultacji na zabieg się czeka jeszcze do 2 miesięcy... Katastrofa, ja nie wiedziałam ,że są takie długie kolejki, prawie jak z NFZ
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 10:52   #1296
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Witam. Czy ktoś się orientuje na kiedy dr ma wolne terminy? Październik czy dalej?
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 11:52   #1297
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

ja już po operacjii 2 tyg i w pełni się ciszę nowym nochalem, wczoraj mogłam sobie strzelić focie z rączki, przy słabym świetle telefonem i nie ma na nim wielkiego nochala

Ustka dzięki temu wydają się też jakieś pełniejsze...
Ciekawe czy ten nos się zmeniać będzie jakoś zdrastycznie ?
Narazie zauwazyłam, ze jest dłuższy niz po zdjęciu gipsu....
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 12:05   #1298
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
ja już po operacjii 2 tyg i w pełni się ciszę nowym nochalem, wczoraj mogłam sobie strzelić focie z rączki, przy słabym świetle telefonem i nie ma na nim wielkiego nochala



Ustka dzięki temu wydają się też jakieś pełniejsze...

Ciekawe czy ten nos się zmeniać będzie jakoś zdrastycznie ?

Narazie zauwazyłam, ze jest dłuższy niz po zdjęciu gipsu....

Kochaneczko gratulacje , ponoć zmienia sie nawet do roku czasu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 12:27   #1299
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Kochaneczko gratulacje , ponoć zmienia sie nawet do roku czasu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale ja miałam tylko chrzęstną i nie byłam tak bardzo opuchnieta, jak po całkowitej korekcie Czuje, ze nos jest jeszcze zdrętwiały, nie mam w nim czucia i ze się wydłużył, ale nie wiem czy tak zostanie, czy to opuchlizna...

Tak, czy siak, podoba mi się i mój kompleks wyparował ))
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:23   #1300
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
ale ja miałam tylko chrzęstną i nie byłam tak bardzo opuchnieta, jak po całkowitej korekcie Czuje, ze nos jest jeszcze zdrętwiały, nie mam w nim czucia i ze się wydłużył, ale nie wiem czy tak zostanie, czy to opuchlizna...



Tak, czy siak, podoba mi się i mój kompleks wyparował ))

Kochaneczko jesteś taka śliczna ze nawet jakby sie nosio troszkę zmienił nie ma znaczenia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:48   #1301
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

maljozmaz i jak Twoje samopoczucie?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelicz Pokaż wiadomość
Hej, ja te czytam to forum i żałuję, że jeszcze muszę poczekać. We wrzeniu mam konsultację u dr Wilgusa w Katowicach, chciałam wcześniej ale niestety nie ma takiej możliwości, takie są kolejki do samej konsultacji, a ponoć po konsultacji na zabieg się czeka jeszcze do 2 miesięcy... Katastrofa, ja nie wiedziałam ,że są takie długie kolejki, prawie jak z NFZ
wiem co czujesz, jak już się zdecydowałam na zabieg to chciałam aby odbył się jak najszybciej..
wydaje się, że tyle lat żyłam ze swoim nosem to kilka miesięcy więcej nie powinno zrobić różnicy... a jednak im bliżej terminu tym bardziej chciałam aby było już po
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 19:49   #1302
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
ja już po operacjii 2 tyg i w pełni się ciszę nowym nochalem, wczoraj mogłam sobie strzelić focie z rączki, przy słabym świetle telefonem i nie ma na nim wielkiego nochala

Ustka dzięki temu wydają się też jakieś pełniejsze...
Ciekawe czy ten nos się zmeniać będzie jakoś zdrastycznie ?
Narazie zauwazyłam, ze jest dłuższy niz po zdjęciu gipsu....

Hej, ja też planuję tylko chrzęstną część zoperować, napisz ile za to płaciłaś, u kogo robiłaś i czy miałaś znieczulenie ogólne czy miejscowe i czy musiałaś zostać w szpitalu na tą dobę, czy odrazu do domciu????
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:59   #1303
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
maljozmaz i jak Twoje samopoczucie?[COLOR="Silver"]
po

Czekam na środę , póki co zamykam sie w pokoju przed dziećmi i to duze utrudnienie . Ale jak patrzę w lustro to wiem ze bez sensu całkowicie sie im w tym stanie teraz pokazywać .
A Ty Monis jak sie czujesz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:54   #1304
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Czekam na środę , póki co zamykam sie w pokoju przed dziećmi i to duze utrudnienie . Ale jak patrzę w lustro to wiem ze bez sensu całkowicie sie im w tym stanie teraz pokazywać .
A Ty Monis jak sie czujesz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziś już o niebo lepiej, przed pierwsze dwie doby czułam się bardzo słabo, może to przez psychikę.. dziś jest o wiele lepiej tylko teraz mam wrażenie, że gips jest krzywo założony, że nos mi się źle ułoży itp... wiem, wiem, wymyślam
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:57   #1305
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
dziś już o niebo lepiej, przed pierwsze dwie doby czułam się bardzo słabo, może to przez psychikę.. dziś jest o wiele lepiej tylko teraz mam wrażenie, że gips jest krzywo założony, że nos mi się źle ułoży itp... wiem, wiem, wymyślam

Tez tak mam i psychicznie tez mi było cieżko , kurczę byle do środy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:53   #1306
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Jak wam idzie dziewczeta? Bardzo dyskomfortowy tydzien? Nie denerwujecie sie przed zdjeciem gipsu? W ogole widac chociaz malutkie zmiany spod tego opatrunku? Ja bede miala pobranie krwi i sie denerwuje ..haha!
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:10   #1307
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Jak wam idzie dziewczeta? Bardzo dyskomfortowy tydzien? Nie denerwujecie sie przed zdjeciem gipsu? W ogole widac chociaz malutkie zmiany spod tego opatrunku? Ja bede miala pobranie krwi i sie denerwuje ..haha!
Ogólnie nic nie boli tylko dyskomfort z powodu siniaków które jednak szybko przechodzą, no i siedzenia w domu czyli unieruchomienia, a obecnie strupków, mam ich całe stado w nosie hehe
a co do widoku, no cos tam widac, ja widze dziurki i czubek noska, jest go mniej, ale jutro wieczorem po ściągnięciu opatrunku coś wiecej napiszę
w każdym badz razie nie bój się, najwazniejszy jest efekt, a sama oper i rekonwalescencje po niej da się przejsc na spokojnie ;-)
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:28   #1308
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Jak wam idzie dziewczeta? Bardzo dyskomfortowy tydzien? Nie denerwujecie sie przed zdjeciem gipsu? W ogole widac chociaz malutkie zmiany spod tego opatrunku? Ja bede miala pobranie krwi i sie denerwuje ..haha!

z dnia na dzień jest coraz lepiej ale również rośnie obawa przed zdjęciem gipsu, ja denerwuję się strasznie (jestem pesymistką ;/) ale staram się racjonalnie sobie tłumaczyć, że dr zna się na rzeczy i nie schrzanił mi noska :P

Edytowane przez moniś_xX
Czas edycji: 2014-05-13 o 22:36
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:54   #1309
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

To napiszcie koniecznie jak wrażenia po zdjęciu gipsu! Ale wierze w to, że będzie się wam podobać to co zobaczycie hehe. Moim problemem jest to, że zostało 3 tygodnie, a ja non stop boję się, że się przeziębie lub z wyników badań wyjdzie coś nie tak,a ja tak na to czekam! Na dodatek przypętało mi się coś na ustach, mam to już od dwóch tygodni i schodzi bardzo powoli jak na złość, a nigdy takich guzków na ustach nie miałam... I to nie jest opryszczka bo tak nie wygląda, ale jednak strach, że może być jakimś przeciwskazaniem... Im bliżej,tym w większym stresie żyje haha :P
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 15:06   #1310
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
To napiszcie koniecznie jak wrażenia po zdjęciu gipsu! Ale wierze w to, że będzie się wam podobać to co zobaczycie hehe. Moim problemem jest to, że zostało 3 tygodnie, a ja non stop boję się, że się przeziębie lub z wyników badań wyjdzie coś nie tak,a ja tak na to czekam! Na dodatek przypętało mi się coś na ustach, mam to już od dwóch tygodni i schodzi bardzo powoli jak na złość, a nigdy takich guzków na ustach nie miałam... I to nie jest opryszczka bo tak nie wygląda, ale jednak strach, że może być jakimś przeciwskazaniem... Im bliżej,tym w większym stresie żyje haha :P
jakbym się słyszała też się obawiałam wyników badań a kilka dni przed zabiegiem się przeziębiłam i byłam pewna, że mogę pożegnać się z zabiegiem, byłam wściekła... faszerowałam się wit c, tranem, czosnkiem, tabcinem i jakoś wydobrzałam. w dniu zabiegu nie czułam się rewelacyjnie ale do zabiegu doszło
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:47   #1311
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Jestem po ściągnięciu opatrunku , z profilu jest znaczna różnica . Z przodu jest opuchnięty wiec nie do końca moge ocenić efekt choc na pewno jest doskonalszy , bez żadnych wzniesień po prostu bardziej harmonijny , prostszy ,mam nadzieje ze z czasem mniejszy i czubek opadnie. Tak mówi pan dr. Mam nałożony opatrunek , ale juz zwykle plastry do poniedziałku .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:54   #1312
weteranka16
Rozeznanie
 
Avatar weteranka16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 502
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Jestem po ściągnięciu opatrunku , z profilu jest znaczna różnica . Z przodu jest opuchnięty wiec nie do końca moge ocenić efekt choc na pewno jest doskonalszy , bez żadnych wzniesień po prostu bardziej harmonijny , prostszy ,mam nadzieje ze z czasem mniejszy i czubek opadnie. Tak mówi pan dr. Mam nałożony opatrunek , ale juz zwykle plastry do poniedziałku .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulję .Jeżeli profil jest mniejszy,to znaczy,że będzie super. Narazie przez opuchliznę nie widać spektakularnego efektu,ale to minie. Ja mam nadzieję,że u mnie po zdjęciu gipsu/opatrunku nos będzie wyglądał chociaż tak jak przed,bo:faktycznie będzie mniejszy,ale przez opuchliznę nie będzie tego za bardzo widać.Przy mniejszym nosie bezpośrednio po zabiegu zmniejszania, może wyglądać na większy,ale u mnie jest co wyciąć,więc będzie sporo miejsca na opuchliznę
Masz już termin na kolejny zabieg?
Możesz zdradzić ile zapłacilaś za op?
__________________
*pierwszy raz: wrzesień 1996r 200ml
*drugi raz: 11.12.2012 Mentor HP 350 okrągłe
dr J.S.wcześniej Polanica,obecnie Kobylniki k/Poznania
*nowy nos 16.12.2014 dr J.S Kobylniki

Edytowane przez weteranka16
Czas edycji: 2014-05-14 o 18:55
weteranka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:18   #1313
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Jestem po ściągnięciu opatrunku , z profilu jest znaczna różnica . Z przodu jest opuchnięty wiec nie do końca moge ocenić efekt choc na pewno jest doskonalszy , bez żadnych wzniesień po prostu bardziej harmonijny , prostszy ,mam nadzieje ze z czasem mniejszy i czubek opadnie. Tak mówi pan dr. Mam nałożony opatrunek , ale juz zwykle plastry do poniedziałku .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratulacje co poczułaś jak się zobaczyłaś w lusterku?
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:38   #1314
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez weteranka16 Pokaż wiadomość
Gratulję .Jeżeli profil jest mniejszy,to znaczy,że będzie super. Narazie przez opuchliznę nie widać spektakularnego efektu,ale to minie. Ja mam nadzieję,że u mnie po zdjęciu gipsu/opatrunku nos będzie wyglądał chociaż tak jak przed,bo:faktycznie będzie mniejszy,ale przez opuchliznę nie będzie tego za bardzo widać.Przy mniejszym nosie bezpośrednio po zabiegu zmniejszania, może wyglądać na większy,ale u mnie jest co wyciąć,więc będzie sporo miejsca na opuchliznę
Masz już termin na kolejny zabieg?
Możesz zdradzić ile zapłacilaś za op?

Pytasz o powiększanie piersi ? Mam termin na październik , miesiąc na pewno , kwestia dnia uzależniona od okresu.
Zapłaciłam 7500 za pełna plastyke nosa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:40   #1315
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Pytasz o powiększanie piersi ? Mam termin na październik , miesiąc na pewno , kwestia dnia uzależniona od okresu.
Zapłaciłam 7500 za pełna plastyke nosa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ty piersi ja nosek widze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:46   #1316
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
gratulacje co poczułaś jak się zobaczyłaś w lusterku?

Ulgę , ze jest mniejszy i taki równy prosty, proporcjonalny , harmonijny z twarzą ale i rozczarowanie ze taki spuchniety, szczególnie na czubku .No i zadarty. Ale jak to ktoś tu powiedziała na forum , oper plast uczą cierpliwości . Moj dr powiedział ze nos potrzebuje 6 tygodni na zrosniecie sie i wygojenie, opuchlizna zejdzie , czubek i dziurki opadną . Także musze mu zaufać i byc cierpliwa Od 26.05.mam masować nos, dr pokazał mi , kurczę jak mocno trzeba naciskać go na boki hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ty piersi ja nosek widze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ty juz masz piersi a ja nosek , teraz zamiana hihi teraz chce zrobic usteczka coby pasowały do noska ale czekam aż opuchlizna zejdzie , zaklepalam wstępnie termin na 29.05. I czytałam troszkę na forach i zastanawiam sie czyż Stylage S czy Stylage Lips.Stareczko co myślisz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-05-14 o 19:50
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:50   #1317
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Ulgę , ze jest mniejszy i taki równy prosty, proporcjonalny , harmonijny z twarzą ale i rozczarowanie ze taki spuchniety, szczególnie na czubku No i zadarty. Ale jak to ktoś tu powiedziała forum , oper plast uczą cierpliwości . Moj dr powiedział ze nos potrzebuje 6 tygodni na zrosniecie sie i wygojenie, opuchlizna zejdzie , czubek i dziurki opadną . Także musze mu zaufać i byc cierpliwa Od 26.05.mam masować nos, dr pokazał mi , kurczę jak mocno trzeba naciskać go na boki hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------




Ty juz masz piersi a ja nosek , teraz zamiana hihi teraz chce zrobic usteczka coby pasowały do noska ale czekam aż opuchlizna zejdzie , zaklepalam wstępnie termin na 29.05. I czytałam troszkę na forach i zastanawiam sie czyż Stylage S czy Stylage Lips.Stareczko co myślisz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

S-ka dluzej sie utrzyma kochanie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:32   #1318
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny w końcu umylam włosy jeju jaka ulga ech jak to człowiek nie docenia pewnych rzeczy które ma na codzień hihi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:33
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:48   #1319
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu umylam włosy jeju jaka ulga ech jak to człowiek nie docenia pewnych rzeczy które ma na codzień hihi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dokladnie , ja umylam wlosy chyba po tygodniu? Jak nie więcej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:32   #1320
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Dziewczyny dzisiaj pierwszy dzien po ściągnięciu blaszki czyli sztywnego opatrunku , nosek spuchniety , dam zdjęcia ale jak juz bedzie wyglądał jak powinien .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.