Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 16:56   #1471
weteranka16
Rozeznanie
 
Avatar weteranka16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 502
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Moniczko od kiedy masz masować nosio ???

Ja jestem właśnie po wizycie u mojego dr , pokazał mi technikę masażu i w zasadzie od razu zrobił sie węższy , delikatniejszy a sprawił to właściwy ucisk tego spuchnietego czubka Teraz mam masować codziennie dwa razy po 10 minut dr powiedział ze wyciął cały środek i do pół roku zobaczę efekt


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajnie,że dr Cię trochę uspokoił.Bo uspokoił,prawda?
Widzisz,wszystko idzie "ku dobremu",wyczytałam,że cucuchy prawdopodobnie będą szybciej....
__________________
*pierwszy raz: wrzesień 1996r 200ml
*drugi raz: 11.12.2012 Mentor HP 350 okrągłe
dr J.S.wcześniej Polanica,obecnie Kobylniki k/Poznania
*nowy nos 16.12.2014 dr J.S Kobylniki
weteranka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:29   #1472
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
widzę, że jesteś już spokojniejsza? to dobrze jutro mam wizytę i wtedy dr ma mi pokazać jak masować nos.. trochę się boję, bo nawet jak go delikatnie dotykam to boli a co będzie jak dr złapie nos i zacznie mocniej uciskać?
czyli twierdzisz, że po masażu widać różnicę?

Kurczę boli nawet bardzo jak za pierwszym razem tak chwyci ale potem jest taka dziwna ulga i on jakby maleje w okamgnieniu . Jest jeszcze twardy nabrzmiały od opuchlizny , dopiero masaż to udowadnia jak bardzo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez weteranka16 Pokaż wiadomość
Fajnie,że dr Cię trochę uspokoił.Bo uspokoił,prawda?

Widzisz,wszystko idzie "ku dobremu",wyczytałam,że cucuchy prawdopodobnie będą szybciej....

Jak tylko pozostali specj sie zgodzą a musze skonsultować sie z dwoma


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 21:46   #1473
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie po wizycie u mojego dr , pokazał mi technikę masażu i w zasadzie od razu zrobił sie węższy , delikatniejszy a sprawił to właściwy ucisk tego spuchnietego czubka Teraz mam masować codziennie dwa razy po 10 minut dr powiedział ze wyciął cały środek i do pół roku zobaczę efekt
Dobrze, że pojechałaś do doktorka, na pewno trochę Cię uspokoił . Będzie cudny!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 21:46   #1474
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hmmm..mowicie ze po 6 tyg dalej wyglada sie "nienormalnie".. ale.to chyba zalezy od organizmu prawda? Na dodatek widzialam przypadki ze po miesiacu nos dalej puchl ale bylo to niezauwazalne dla otoczenia wiec chyba jednak nie wyglada zle.. a monis tez jest przykladem na to ze nie kazdy nos po zdjeciu gipsu wyglada jak jedna wielka bulwa. Zostalo mi sie modlic ze ze mna tez tak bedzie haha zostalo 2 tygodnie :O codziennie mam jakies inne uczucia..raz jestem przekonana na 100 robiac zdjecie z pol profilu a raz sobie mysle a moze bedzie jeszcze gorzej.. ehhh
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 22:02   #1475
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Hmmm..mowicie ze po 6 tyg dalej wyglada sie "nienormalnie".. ale.to chyba zalezy od organizmu prawda? Na dodatek widzialam przypadki ze po miesiacu nos dalej puchl ale bylo to niezauwazalne dla otoczenia wiec chyba jednak nie wyglada zle.. a monis tez jest przykladem na to ze nie kazdy nos po zdjeciu gipsu wyglada jak jedna wielka bulwa. Zostalo mi sie modlic ze ze mna tez tak bedzie haha zostalo 2 tygodnie :O codziennie mam jakies inne uczucia..raz jestem przekonana na 100 robiac zdjecie z pol profilu a raz sobie mysle a moze bedzie jeszcze gorzej.. ehhh
z boku może nie wygląda jak bulwa ale przód jest spuchnięty, na dodatek z jednej strony bardziej więc chyba nie jestem wyjątkowa
wątpliwości ludzka rzecz.. ja wychodziłam z założenia, że gorzej już być nie może
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 22:03   #1476
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Hmmm..mowicie ze po 6 tyg dalej wyglada sie "nienormalnie".. ale.to chyba zalezy od organizmu prawda? Na dodatek widzialam przypadki ze po miesiacu nos dalej puchl ale bylo to niezauwazalne dla otoczenia wiec chyba jednak nie wyglada zle.. a monis tez jest przykladem na to ze nie kazdy nos po zdjeciu gipsu wyglada jak jedna wielka bulwa. Zostalo mi sie modlic ze ze mna tez tak bedzie haha zostalo 2 tygodnie :O codziennie mam jakies inne uczucia..raz jestem przekonana na 100 robiac zdjecie z pol profilu a raz sobie mysle a moze bedzie jeszcze gorzej.. ehhh
Ja mam inne zdanie na ten temat. Oczywiście, wychodziłam z domu zaraz po zdjęciu gipsu - wysmarowana Linomagiem, z siniakami, opuchlizną, bez makijażu i zwisało mi co kto o mnie pomyśli, czy coś zauważy. Ale to była ulica. Jeśli miałabym iść na wesele czy inną uroczystość, gdzie zależałoby mi na dobrym samopoczuciu i wyglądzie, to nie czułabym się zbyt komfortowo. Nos potrafi długo doskwierać, nie boli (przynajmniej nie sam z siebie), ale odczuwa się dyskomfort, jest sztywny. Taka jest moja opinia, a kto, jaką decyzję podejmie, to już nie moja sprawa. Operacja to operacja, nie wizyta u fryzjera.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 22:09   #1477
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Kurczę boli nawet bardzo jak za pierwszym razem tak chwyci ale potem jest taka dziwna ulga i on jakby maleje w okamgnieniu . Jest jeszcze twardy nabrzmiały od opuchlizny , dopiero masaż to udowadnia jak bardzo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maleje w okamgnieniu - najbardziej spodobało mi się z Twojej wypowiedzi zobaczymy czy jutro u mnie będzie podobnie
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 22:57   #1478
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na ten temat. Oczywiście, wychodziłam z domu zaraz po zdjęciu gipsu - wysmarowana Linomagiem, z siniakami, opuchlizną, bez makijażu i zwisało mi co kto o mnie pomyśli, czy coś zauważy. Ale to była ulica. Jeśli miałabym iść na wesele czy inną uroczystość, gdzie zależałoby mi na dobrym samopoczuciu i wyglądzie, to nie czułabym się zbyt komfortowo. Nos potrafi długo doskwierać, nie boli (przynajmniej nie sam z siebie), ale odczuwa się dyskomfort, jest sztywny. Taka jest moja opinia, a kto, jaką decyzję podejmie, to już nie moja sprawa. Operacja to operacja, nie wizyta u fryzjera.
Nos może sprawiac klopoty i zaskakiwac. ja mialam taka zalamke kilka dni temu, a teraz nie moge oderwac od niego wzroku i rak, caly czas masuje. jest twardy i zapewne dluga droga przed nim, do tego lato, upaly, powracajaca opuchlizna. najwazniejsze ze poki co zadnych powiklan, i mniej go odczuwam. Po tym dzisiejszym masazu u dr jakby jakies takie napiecie z niego zeszlo, spadlo to co napinalo go od srodka czy jakos tak.
Jezeli chodzi o piersi to mozna przypuszczac i cos tam probowac przewidziec, jezeli chodzi o nos to niewiadoma. Takie miejsce.No i te łamania kosci.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
maleje w okamgnieniu - najbardziej spodobało mi się z Twojej wypowiedzi zobaczymy czy jutro u mnie będzie podobnie
Sama sie zdziwilam ale od razu po tym ucisku zrobil sie czubek a nie bulwa
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 23:11   #1479
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość



Sama sie zdziwilam ale od razu po tym ucisku zrobil sie czubek a nie bulwa
bardzo się cieszę
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 23:29   #1480
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę

Nio ja tez , zaczynam wierzyć ze bedzie mniejszy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 23:44   #1481
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Witajcie na tym wątku, jestem nowa mam ogromną prośbę o małą pomoc, od osoby/osób, którę są już dłuższy czas po takim zabiegu. Otóż- jestem 12 dni po całkowitej korekcie nosa, dość poważnej ( zabieg trwał prawie 4 godziny) miałam usuwany garb,przegroda prostowana,zwęzany czubek,zmniejszany czubek,skracany, tak po skrócie Ogólnie jest OK, ale nie mogę nie widzieć i zapomnieć o takim kartofelku który mam na czubku, nie podoba mi się to, nadal mam wrażenie ze jest w tej części duży, słyszałam że to normalne opuchnięcie i zejdzie, (wiem tez ze nos ok rok czasu się goi) ale zastanawiam się czy napewno?? czy nie jest tak że zejdzie tylko powiedzmy 10-20% i taka kuleczka zostanie?? jak to jest naprawdę dziewczyny? Bardzo proszę o odpowiedź, nurtuje mnie to bardzo i nie wiem ile czasu i czy w ogóle się doczekam na znaczną poprawę. jutro posataram się zrobić z tel zdjęcia to wrzucę. z góry dziękuję za odpowiedź, chętnie też odpowiem na pytania dotczące samego zabiegu i samopoczucia po Pozdrawiam.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 00:04   #1482
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Nos może sprawiac klopoty i zaskakiwac. ja mialam taka zalamke kilka dni temu, a teraz nie moge oderwac od niego wzroku i rak, caly czas masuje. jest twardy i zapewne dluga droga przed nim, do tego lato, upaly, powracajaca opuchlizna. najwazniejsze ze poki co zadnych powiklan, i mniej go odczuwam. Po tym dzisiejszym masazu u dr jakby jakies takie napiecie z niego zeszlo, spadlo to co napinalo go od srodka czy jakos tak.
Jezeli chodzi o piersi to mozna przypuszczac i cos tam probowac przewidziec, jezeli chodzi o nos to niewiadoma. Takie miejsce.No i te łamania kosci.
Otóż to, Maljo

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
Witajcie na tym wątku, jestem nowa mam ogromną prośbę o małą pomoc, od osoby/osób, którę są już dłuższy czas po takim zabiegu. Otóż- jestem 12 dni po całkowitej korekcie nosa, dość poważnej ( zabieg trwał prawie 4 godziny) miałam usuwany garb,przegroda prostowana,zwęzany czubek,zmniejszany czubek,skracany, tak po skrócie Ogólnie jest OK, ale nie mogę nie widzieć i zapomnieć o takim kartofelku który mam na czubku, nie podoba mi się to, nadal mam wrażenie ze jest w tej części duży, słyszałam że to normalne opuchnięcie i zejdzie, (wiem tez ze nos ok rok czasu się goi) ale zastanawiam się czy napewno?? czy nie jest tak że zejdzie tylko powiedzmy 10-20% i taka kuleczka zostanie?? jak to jest naprawdę dziewczyny? Bardzo proszę o odpowiedź, nurtuje mnie to bardzo i nie wiem ile czasu i czy w ogóle się doczekam na znaczną poprawę. jutro posataram się zrobić z tel zdjęcia to wrzucę. z góry dziękuję za odpowiedź, chętnie też odpowiem na pytania dotczące samego zabiegu i samopoczucia po Pozdrawiam.
12 dni... To jesteś świeżutko po op. Nos jest na pewno jeszcze opuchnięty, musisz mu dać czas. A to jak będzie się goił i czy ostateczny efekt Cię zadowoli, to już stwierdzisz po paru miesiącach. Na razie o tym nie rozmyślaj, niech spokojnie dochodzi do siebie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 06:32   #1483
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
Witajcie na tym wątku, jestem nowa mam ogromną prośbę o małą pomoc, od osoby/osób, którę są już dłuższy czas po takim zabiegu. Otóż- jestem 12 dni po całkowitej korekcie nosa, dość poważnej ( zabieg trwał prawie 4 godziny) miałam usuwany garb,przegroda prostowana,zwęzany czubek,zmniejszany czubek,skracany, tak po skrócie Ogólnie jest OK, ale nie mogę nie widzieć i zapomnieć o takim kartofelku który mam na czubku, nie podoba mi się to, nadal mam wrażenie ze jest w tej części duży, słyszałam że to normalne opuchnięcie i zejdzie, (wiem tez ze nos ok rok czasu się goi) ale zastanawiam się czy napewno?? czy nie jest tak że zejdzie tylko powiedzmy 10-20% i taka kuleczka zostanie?? jak to jest naprawdę dziewczyny? Bardzo proszę o odpowiedź, nurtuje mnie to bardzo i nie wiem ile czasu i czy w ogóle się doczekam na znaczną poprawę. jutro posataram się zrobić z tel zdjęcia to wrzucę. z góry dziękuję za odpowiedź, chętnie też odpowiem na pytania dotczące samego zabiegu i samopoczucia po Pozdrawiam.

Witaj , ta niepewność i pytania to norma widze
Masujesz juz nosek ???


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Mam pytanie : ile po oper okulary przeciwsłoneczne ? Byłam wczoraj na kontr i moj dr powiedział ze juz moge nosić !!! Co o tym myślicie ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 07:31   #1484
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Witaj , ta niepewność i pytania to norma widze
Masujesz juz nosek ???


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Mam pytanie : ile po oper okulary przeciwsłoneczne ? Byłam wczoraj na kontr i moj dr powiedział ze juz moge nosić !!! Co o tym myślicie ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pewnie lekarz wie najlepiej co można a czego nie, ale ja bym nie ryzykowała. Moim skromnym zdaniem to trochę za wcześnie.
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 07:34   #1485
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Jao okularach slyszalam 2-3 miesiace po CKN


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 07:37   #1486
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Witaj , ta niepewność i pytania to norma widze
Masujesz juz nosek ???


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Mam pytanie : ile po oper okulary przeciwsłoneczne ? Byłam wczoraj na kontr i moj dr powiedział ze juz moge nosić !!! Co o tym myślicie ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja zwykłych okularów nie będę mogła nosić przez około 3 miesiące... Myślę, że tu podobnie.




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 07:49   #1487
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Badał kość twierdził ze wszystko sie zroslo , teraz tylko dalsza rekonwalescencja ale macie racje , chuchać na zimne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 08:21   #1488
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

nie mam zaleconych masaży, mój lekarz nigdy ich niezaleca, ale ufam mu, jest jednym z lepszych specjalistów, poza tym juz poprawiałam u niego inna część ciała 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona, a wiem że i w tamtym przypadku wiele dziewczyn miało zalecane masaże.
Okularów nie wolno 2-3 miesiące nosić.
Ja wiem ze opuchlizna jest i będzie, ale trudno mi uwierzyć, że z tej kulki na czubku nie zostanie ślad. za niedługo zrobię zdjęcia to same ocenicie, a moze jest tu dziewczyna która miała takie wrażenie również, i już widać zmiany? chętnie bym zdjęcie zobaczyła naprawdę mnie to martwi. dużo mnie kosztowała decyzja o operacji.. Pozdrawiam was.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 08:40   #1489
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Nie patrzcie proszę na cerę, bardzo źle zareagowałam na narkoze i klej z plastrów, cała pokryta jest krostkami pory mi sie pozatykały- walczę z tym. 20140522_093319.jpg

20140522_093424.jpg
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 08:55   #1490
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
Witajcie na tym wątku, jestem nowa mam ogromną prośbę o małą pomoc, od osoby/osób, którę są już dłuższy czas po takim zabiegu. Otóż- jestem 12 dni po całkowitej korekcie nosa, dość poważnej ( zabieg trwał prawie 4 godziny) miałam usuwany garb,przegroda prostowana,zwęzany czubek,zmniejszany czubek,skracany, tak po skrócie Ogólnie jest OK, ale nie mogę nie widzieć i zapomnieć o takim kartofelku który mam na czubku, nie podoba mi się to, nadal mam wrażenie ze jest w tej części duży, słyszałam że to normalne opuchnięcie i zejdzie, (wiem tez ze nos ok rok czasu się goi) ale zastanawiam się czy napewno?? czy nie jest tak że zejdzie tylko powiedzmy 10-20% i taka kuleczka zostanie?? jak to jest naprawdę dziewczyny? Bardzo proszę o odpowiedź, nurtuje mnie to bardzo i nie wiem ile czasu i czy w ogóle się doczekam na znaczną poprawę. jutro posataram się zrobić z tel zdjęcia to wrzucę. z góry dziękuję za odpowiedź, chętnie też odpowiem na pytania dotczące samego zabiegu i samopoczucia po Pozdrawiam.
Czy możesz napisać u kogo robiłaś op. i jaką metodą? Otwartą czy zamkniętą? Z tego co wiem po m. otwartej opuchlizna jest większa.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
Nie patrzcie proszę na cerę, bardzo źle zareagowałam na narkoze i klej z plastrów, cała pokryta jest krostkami pory mi sie pozatykały- walczę z tym. Załącznik 5689369

Załącznik 5689370
A możesz wrzucić tu swoją "wyjściówkę"?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:00   #1491
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
nie mam zaleconych masaży, mój lekarz nigdy ich niezaleca, ale ufam mu, jest jednym z lepszych specjalistów, poza tym juz poprawiałam u niego inna część ciała 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona, a wiem że i w tamtym przypadku wiele dziewczyn miało zalecane masaże.
Okularów nie wolno 2-3 miesiące nosić.
Ja wiem ze opuchlizna jest i będzie, ale trudno mi uwierzyć, że z tej kulki na czubku nie zostanie ślad. za niedługo zrobię zdjęcia to same ocenicie, a moze jest tu dziewczyna która miała takie wrażenie również, i już widać zmiany? chętnie bym zdjęcie zobaczyła naprawdę mnie to martwi. dużo mnie kosztowała decyzja o operacji.. Pozdrawiam was.

Kurczę jak ja Cię rozumiem .... Tylko widzisz nie masz na razie pewności co i jak poki jest opuchlizna . A musi byc bo była oper .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:25   #1492
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać u kogo robiłaś op. i jaką metodą? Otwartą czy zamkniętą? Z tego co wiem po m. otwartej opuchlizna jest większa.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



A możesz wrzucić tu swoją "wyjściówkę"?
Wyjściówki nie mam, ale będę miała, bo w klinice mi robili zdjęcia, operację robiłam w klinice dr-a Szczyta u dr. Potockiego, miałam cięcia pod skrzydełkami i na kostce V, nos był naprawdę krzywy,garbaty i duży. po złamaniu i z krzywą przegrodą, asymetryczny, z szerokimi skrzydełkami i opadającym czubkiem.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Kurczę jak ja Cię rozumiem .... Tylko widzisz nie masz na razie pewności co i jak poki jest opuchlizna . A musi byc bo była oper .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję za pocieszenie

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

ogólnie jest tak ze czuję puchnięcie, ponieważ czubek mam twardy i takie dziwne czucie go, jakby odrętwienie, a dziurki mam tak, iż nie mogę nawet malutkiego palca tam zmieścic
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:13   #1493
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Echhh czytam Was i czytam i powiem szczerze, że też bym chciała...
szykować się trzeba pewnie na jakieś 10 tys. ale powiem Wam, że kiedyś mniej mi przeszkadzał, teraz ciągle o tym myślę... :/ ;(
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:01   #1494
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
Echhh czytam Was i czytam i powiem szczerze, że też bym chciała...

szykować się trzeba pewnie na jakieś 10 tys. ale powiem Wam, że kiedyś mniej mi przeszkadzał, teraz ciągle o tym myślę... :/ ;(

7,5 tys , musisz byc pewna , to decyzja na całe życie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:07   #1495
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
7,5 tys , musisz byc pewna , to decyzja na całe życie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a w tych 7,5 to wlicza się już koszty wizyt kontrolnych, znieczuleń itp itd? nawet jeszcze nie wiem jakie są "dodatki" do tej operacji. To jest cena i tych znanych lekarzy cudotwórców? to nie trzeba długo opowiadać, wiem co to znaczy kompleks nosa...
U mnie nie jest za szeroki jest raczej wąski, ale dla mnie ciut za długi i ma niewielkiego garba. Chciałabym go skrócić i "wepchnąć tego garba" i już bym była szczęśliwa

a i pytanie czysto praktyczne- czy po takiej operacji ma się zwolnienie z pracy :P? chociaż te 10 dni??
__________________
She believed she could....

Edytowane przez paskudas
Czas edycji: 2014-05-22 o 11:08
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:13   #1496
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
Echhh czytam Was i czytam i powiem szczerze, że też bym chciała...
szykować się trzeba pewnie na jakieś 10 tys. ale powiem Wam, że kiedyś mniej mi przeszkadzał, teraz ciągle o tym myślę... :/ ;(
To zależy co masz do zrobienia czy całkowitą korektę czy tylko część chrzęstna.
Ja np. mam do zrobienia całkowitą korektę i co mnie zaskoczyło, że przegrodę też będą prostować(nie mam problemów z oddychaniem, ale mam lekko krzywy w lewą stronę). W moim przypadku to 10-11 tys. zależy na jakiego lekarza się zdecyduję, a jeszcze nie wybrałam.
Bez przegrody mogłabym się zmieścić pomiędzy 9 a 10 tys.
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:22   #1497
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
a w tych 7,5 to wlicza się już koszty wizyt kontrolnych, znieczuleń itp itd? nawet jeszcze nie wiem jakie są "dodatki" do tej operacji. To jest cena i tych znanych lekarzy cudotwórców? to nie trzeba długo opowiadać, wiem co to znaczy kompleks nosa...
U mnie nie jest za szeroki jest raczej wąski, ale dla mnie ciut za długi i ma niewielkiego garba. Chciałabym go skrócić i "wepchnąć tego garba" i już bym była szczęśliwa

a i pytanie czysto praktyczne- czy po takiej operacji ma się zwolnienie z pracy :P? chociaż te 10 dni??
Dostajesz zwolnienie, ja mialam na 2tyg i tak chyba wystawia wiekszosc lekarzy.
Koszt mojej operacji to prawie 11tys za calkowita korekte. Wiec cena zalezy od specjalisty. Ponoc mozna odliczyc vat jesli zalatwisz sobie skierowanie od psychologa ze zle sie czujesz ze swoim nosem itp.. ale tak nie we wszystkich klinikach sie da.. u mnie to nie przeszlo ;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:47   #1498
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Ja zapłaciłam 7,5 za całość wszystko .
Chorobowe zależy na jakiego lekarza trafisz . Moj mi dał na tyle ile chciałam , powiedział ze i miesiąc moze dac . Ale wczoraj byłam na kons w innej spr u innego chir i powiedział ze nie da L4 tylko zasw dla lekarza POZ . Powiedział ze nie moze uszkadzać a potem na to wypisywać chorobowe



Przed chwila byłam w sklepie kosm , śliczna dziewczyna mnie obsługuje , cos mnie tknęlo , a głownie to ze jej nos miał kształt taki w jakim kierunku wykluwa sie i moj , wiec zapytałam u kogo robiła hihi Byla tak zaskoczona ze sie domyslilam ze aż ja zatkało okazuje sie ze robiła tez we Wroc a wcześniej była u mojego dr na konsult ale nie miał terminów Haha świat nosow jest jednak mały
Od jej oper minął rok . Ale mówiła ze dopiero po pół roku nos sie ogarnął z kształtem .

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-05-22 o 11:56
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:01   #1499
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziękuję Wam dziewczęta za pomoc
wstawię może w najbliższym czasie zdjęcie tego poflakańca, kurcze ale zazdroszczę już tym po. I odwagi, i zebrania się w sobie, i już odłożonej kasy echhhh

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Ja zapłaciłam 7,5 za całość wszystko .
Chorobowe zależy na jakiego lekarza trafisz . Moj mi dał na tyle ile chciałam , powiedział ze i miesiąc moze dac . Ale wczoraj byłam na kons w innej spr u innego chir i powiedział ze nie da L4 tylko zasw dla lekarza POZ . Powiedział ze nie moze uszkadzać a potem na to wypisywać chorobowe



Przed chwila byłam w sklepie kosm , śliczna dziewczyna mnie obsługuje , cos mnie tknęlo , a głownie to ze jej nos miał kształt taki w jakim kierunku wykluwa sie i moj , wiec zapytałam u kogo robiła hihi Byla tak zaskoczona ze sie domyslilam ze aż ja zatkało okazuje sie ze robiła tez we Wroc a wcześniej była u mojego dr na konsult ale nie miał terminów Haha świat nosow jest jednak mały
Od jej oper minął rok . Ale mówiła ze dopiero po pół roku nos sie ogarnął z kształtem .
a u kogo robiłaś??[COLOR="Silver"]
__________________
She believed she could....

Edytowane przez paskudas
Czas edycji: 2014-05-22 o 12:22
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:02   #1500
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Wlodzimierz Sidorowicz Wrocław


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.