Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 07:29   #991
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

moniś_xX mnie tak nachodzi na jakies *******y niezdrowe ze szok... :/ ja np nie jem fast foodow itp ale raz na ruski rok jak mnie najdzie to olaboga... ja tym razem rozciagam sie do szpagatu tureckiego ale jak narazie lipa. ale coz efekty nie przyjda z dnia na dzien kobieto, nie poddawaj sie dasz rade a nawet lesli raz na jakis czas "zgrzeszysz" nic sie nie stanie pozdr i 3mam kciuki
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:56   #992
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ale wstyd! 2 miesiace nie bylo tancow i juz nie umiem szpagatu, bo sie nie rozciagalam
W sumie to tance w pazdzierniku sie zaczynaja, wiec mam miesiac na cwiczenia.
Wscieklam sie ;>
Mam wieksza determinacje teraz. Zaraz ide na foto, a jak wroce bede cwiczyc ;]
Milego dnia Kochane
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:43   #993
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ale sie wczoraj załamałam leżałam sobie z moim Tżtem na łóżku - ja tylko w majteczkach i bluzeczce na ramiączka - a on w pewnej chwili wyjeżdża z tekstem "o jaaa co tu masz? cellulit?" i zaczął się śmiać, więc szybko zaprzeczyłam a on na to zaczął mnie ściskać po udzie i pokazywać, że jednak mam..wstręciuch jeden ale i tak wiem, że mu aż szczególnie nie przeszkadzają te wstrętne grudki tłuszczu na udach i pupie
Ale chyba jednak powróce do walki z cellulitem..eh eh eh
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 10:05   #994
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jezeli nie jestes przekonana do walki z cellulitem to z nim nie wygrasz. Wiele osob sie tak spalilo w tym watku...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:55   #995
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
oj to kladz sie i odpoczywaj, ja dzis tez odpuszczam ... czekam na @ 50 dni i mnie trafi
Carmen idź do tego lekarza, błagam Ja oczywiście dziś obudziłam się z @, na szczęście ból głowy przeszedł...
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
i matura wcale nie jest taka zła jak się wydaje.
Obyś miała rację
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
jestem padnieta, chyba ze 2h cwiczylam, ale sie zapedzilam :O ale masaz na koncu byl najlepszy... ide spac zaraz bo rano trzeba wstac... dobranooc
Dzizyss jesteś moją idolką po prostu z tymi ćwiczeniami Gratuluję wytrwałości i determinacji
Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
a ja już od 3dni nic nie robie, wczoraj tylko troche sie porozciągałam... diety tez już nie trzymam, jem to na co mam ochotę, wczoraj np.chipsy i słodka bułeczka, czekolada... nie mam już jakoś sił na dalszą walkę
Nie zalamuj się, każda z nas też ma te gorsze dni diety, to normalne Dasz radee
Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Ale wstyd! 2 miesiace nie bylo tancow i juz nie umiem szpagatu, bo sie nie rozciagalam
W sumie to tance w pazdzierniku sie zaczynaja, wiec mam miesiac na cwiczenia.
Wscieklam sie ;>
Mam wieksza determinacje teraz. Zaraz ide na foto, a jak wroce bede cwiczyc ;]
Milego dnia Kochane
Ja zamierzam też się zapisać na tańce od września/października. Konkretnie na dancehall Będę bujać tyłeczkiem haha
Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
Ale sie wczoraj załamałam leżałam sobie z moim Tżtem na łóżku - ja tylko w majteczkach i bluzeczce na ramiączka - a on w pewnej chwili wyjeżdża z tekstem "o jaaa co tu masz? cellulit?" i zaczął się śmiać, więc szybko zaprzeczyłam a on na to zaczął mnie ściskać po udzie i pokazywać, że jednak mam..wstręciuch jeden ale i tak wiem, że mu aż szczególnie nie przeszkadzają te wstrętne grudki tłuszczu na udach i pupie
Ale chyba jednak powróce do walki z cellulitem..eh eh eh
Oni lubią tak dogryzać czasem Ale motywację przynajmniej masz Walcz z nami
Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Jezeli nie jestes przekonana do walki z cellulitem to z nim nie wygrasz. Wiele osob sie tak spalilo w tym watku...
Najważniejsze to siebie zaakceptować - tak mi się wydaje - wtedy wszystko przychodzi jakoś łatwiej.
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:47   #996
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Czesc kobitki Ja wczoraj rozpoczelam czwarty tydzien walki.... basen + agrafka + masaz..... wieczorem obejzalam dokladnie moje uda i brzuszek ale nie zauwazulam ZADNEJ roznicy mialam nadzieje, ze chociaz drgnie.....
ale sie nie zalamuje!!!! Wlasciwie to odkad zrobilam sie taka aktywna, to znacznie lepiej sie czuje. Mam ladna cere, dobry humor, wiecej pewnosci siebie..... najwazniejsze jest, ze robie cos dobrego dla siebie..... a cellulit?? Hmmm do przyszlych wakacji mam jeszcze pol roku... jak zniknie to dobrze, a jak nie to bede zakrywala bioderka i nadrabiala usmiechem...
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:45   #997
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Carmen idź do tego lekarza, błagam Ja oczywiście dziś obudziłam się z @, na szczęście ból głowy przeszedł...

pojde pewnie dopiero we wrzesniu

a ja mam ogromny odplyw motywacji.. dzis mialam koszmarny dzien, krzycze na ludzi od rana a oni na mnie... no i juz zlapalam a to paczka a to chleba z masłem ktorego juz od 3 miesiecy nie jadlam ... nie wiem co sie ze mna dzieje...

bylam w przymierzalni i to nie w takich sklepach w galerii tlyko na bazarku i moj cellulit sie do mnie tak pieknie usmiechal

malo tego, mama "wspiera" mnie w odchudzaniu mowiac ze przytylam a pozniej ze jednak schudlam ... kupuje paczki ktore oczywiscie jem.. ( co prawda powstrzymala mnie przed zjedzeniem trzech... pozwolila tlyko jednego) i wiecie co nie kaze mi cwiczyc! no ladnie mnie motywuje....
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 18:01   #998
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

xCarmen ile masz wzrostu, bo ja też ważę 55 kilo i wcale nie mam zamiaru chudnąć a ja wzrostu mam 164cm
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:03   #999
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
xCarmen ile masz wzrostu, bo ja też ważę 55 kilo i wcale nie mam zamiaru chudnąć a ja wzrostu mam 164cm

no to ja mam 162 cm, waga 55 ale ostatnio wskazuje 58 tylko nie wiem dlaczego, pewnie jo-jo...

w sumie jestem grubokoscista wiec waga mnie nie interesuje zbytnio, ale nie wygladam za dobrze, no i ten cellulit,pozatym jak tu sie nie odchudzac jak ciagle tylko slysze ze gruba jestem ;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:59   #1000
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
pojde pewnie dopiero we wrzesniu

a ja mam ogromny odplyw motywacji.. dzis mialam koszmarny dzien, krzycze na ludzi od rana a oni na mnie... no i juz zlapalam a to paczka a to chleba z masłem ktorego juz od 3 miesiecy nie jadlam ... nie wiem co sie ze mna dzieje...

bylam w przymierzalni i to nie w takich sklepach w galerii tlyko na bazarku i moj cellulit sie do mnie tak pieknie usmiechal

malo tego, mama "wspiera" mnie w odchudzaniu mowiac ze przytylam a pozniej ze jednak schudlam ... kupuje paczki ktore oczywiscie jem.. ( co prawda powstrzymala mnie przed zjedzeniem trzech... pozwolila tlyko jednego) i wiecie co nie kaze mi cwiczyc! no ladnie mnie motywuje....
ale dlaczego nie pozwqala ci cwiczyc nie rozum,iem.
eh ja tez dziwnie mam w tym domu.bo jak jem wg diety ladnie to mi gadaja ze sie ciagle odchudzam itd a jak jem slodkie to ze ciagle te slodycze znowu jak cwicze to ze ciagle tylko cwicze i sie katuje wrrr odszalec tu mozna.tata to wiem ze sie sprzecza ale babcia to czasami tak przekonujaco mowi zwlaszcza to o slodyczach ze wtedy mam ochote sie wyprowadzic do garazu i tam sobie mieszkac
chyba za kilka minut pojde sie przebiec chociaz te 500 m jak dam rade bo dzis zero cwiczen tylko szybki marsz i pelno jedzenia[czytaj slodycze i niedokonca zdrowo itd]dzis juz nic nie zjem chyba ze troche wiesniaka tak zeby miesnie mialy co jesc[ale tylko jesli sie zmusze do cwiczen]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:02   #1001
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zielonamorelka nie wiem dlaczego nie kaze.... poprostu mowi " nie cwicz tylko mniej jedz"

tez mialam dzis biegac ale zrezygnowalam bo mam dola....
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 19:06   #1002
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja dzisiaj pojde pobiegac wieczorkiem
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:14   #1003
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

xCarmen przestan sie dolowac!!! Sa wazniejsze rzeczy na swiecie niz odrobina tluszczyku....... Znasz to powiedzenie: kochanego cialka nigdy dosc??
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:16   #1004
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mi jak babcia mowi znowu cwiczysz...to sie zamykam w pokoju i sobie cwicze i dopiero jka juz nie widac po mnie zmeczenia to wychodze zeby nie marudzila.
a przed chwila poszlam sobie zrobic platki z jogurtem bo jednak zglodnialam;/a wczesniej byla bylka z rybka i babcia do mnie jeszcze jesz.a ja no... ale tata powiedzial oj niech je pojdzie do szkoly to schudnie.hehe ale jak juz moja babcia mi mowi ze przytylam ze 3 kilo to musze przytyc konkretniea myslalam ze nie jest az tak zleale wiem ze to przez moje obzarstwo wiec musze z nium skonczyc.tylko jakskoro w domu tyle slodyczy.haha a najlepsze babcia mi powiedziala ze kupila znowu cukierki[mmm moje ulubione]a ja jej na to.no widzisz i to wszystko przez was bo ciagle kupujecie paczki lody slodycze a potem co.tata stwierdzil"ale jakos one tu ciagle sa a ja nie jem""no widzisz bo masz silna wole a ja widocznie nie mam"...wrrr jeju jak siedze to czuje moje faldy na brzuchu a juz byl prawie plaski
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:26   #1005
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczynki przecież nie możemy obwiniać wszystkich wokół o to, że się obżerami słodyczami. Przecież nie wkładają nam ich do ust na siłe... Jak już jemy, to tylko i wyłącznie z naszej winy...

Tak, jak planowałam, biegałam sobie Potem się porozciągałam i zjadłam wieśniaczka z paroma kawalkami brzoskwini (pychotka). Wzięłam prysznic i wysmarowałam balsamem brązującym. Teraz popijam herbatkę zieloną i czuję się świetnie
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:22   #1006
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja dzis padam juz... bunsy itp wykonczyly mnie jak ja to lubie pupcia sie nieco ujedrnila Jupi !!! hym, troche jedrniejsza jest... masaze robie po 10 min na jedna noske i pupe i uda ta oliwka z Ziaji... ale zgrzeszylam : zjadlam jajecznice bo taaak mnie naszlo ale co tam... raz na ruski rok mozna ( tak strasznie cos za mna takiego feeee chodzilo...i dzis dopadlo ) :P brzuszek sie ladny robic zaczyna ale powolutku do przodu, byle bez zakwasów... mam czas... teraz siedze sobie i pije wode bo suszi z deczka buzioki
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:10   #1007
Nanuszka
Przyczajenie
 
Avatar Nanuszka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam wszystkich
Chociaż lato właściwie się kończy przyłączam się do walki. Może pupa będzie w sam raz na przyszły rok. Podzielę się moimi przejściami. Otóż walczę z c. sezonowo od jakiś 4 lat, niestety nieregularnie i są to zawsze zrywy przed wakacjami. I jakie wnioski? Po ćwiczeniach stan się poprawia ale jak tylko zarzucę je na zimę, wiosną jest 2 razy gorzej. Także dziewczyny trzeba walczyć cały rok!!! Mi mam nadzieję uda się tym razem wytrwać aż do wiosny.

Mój sposób:
-ćwiczenia (przede wszystkim). Chodzę do fitness klubów bo jak ćwiczę sama to się obijam
- ograniczenie słodyczy (kiepsko idzie)
-masaż pod prysznicem no i kremy

xCarmen! moja mama jest taka sama! Zawsze uważa, że ćwiczenia są nie potrzebne, że i tak już jestem za chuda no i do tego ma szafę pełną słodyczy. Po prostu nie rozumie czegoś takiego jak potrzeba ruchu, że sport nie tylko poprawia wygląd, ale też samopoczucie

Powodzenia wszystkim! Do dzieła
Nanuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:50   #1008
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Borntoboogie madrze gadasz

Ja mam na to swoj sposob: zamiast objadac sie kupnymi slodyczami pelnymi chemii i konserwantow, pieke ciasto.... nieco mniej slodkie..... i jak mam ochotke, to sobie podjadam. Owszem jest to nadal kaloryczne ale przynajmniej nietoksyczne!!
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:06   #1009
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość
Tak, jak planowałam, biegałam sobie Potem się porozciągałam i zjadłam wieśniaczka z paroma kawalkami brzoskwini (pychotka). Wzięłam prysznic i wysmarowałam balsamem brązującym. Teraz popijam herbatkę zieloną i czuję się świetnie
Co to jest ten wieśniaczek?
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:25   #1010
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
Co to jest ten wieśniaczek?
Serek wiejski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sw_naturalny_new.gif (10,5 KB, 28 załadowań)
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:31   #1011
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Serek wiejski
hahahahaha mój ulubiony a ja nie wiedziałam, że ma taką ksywe
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:46   #1012
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja dzisiaj jade do babci na imieniny i znowu będę się obżerać ile wlezie... ale od nastepnego tygodnia znowu się biorę za siebie! oby
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:24   #1013
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

aaaale sie objadlam omg czuje sie jak balon. za godzinke cwiczenia: buns legs i abs. scioagneklam sobie Tamilee brzuszek wiec bede probowac ah te moje nogi, kiedy je widze mam ochote je wyrzucic albo podmeinic :P ale coż, z czasem moze zaczna jakos wygladac buziaki
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:00   #1014
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
hahahahaha mój ulubiony a ja nie wiedziałam, że ma taką ksywe
Haha ja też wcześniej nie wiedziałam Mmm ten z piątnicy jest pyyyysznyy uwielbiam serek wiejski
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
aaaale sie objadlam omg czuje sie jak balon. za godzinke cwiczenia: buns legs i abs. scioagneklam sobie Tamilee brzuszek wiec bede probowac ah te moje nogi, kiedy je widze mam ochote je wyrzucic albo podmeinic :P ale coż, z czasem moze zaczna jakos wygladac buziaki
a ja tak sobie myśle, czy nie zaczac np. co dwa dni robic 8 minutowek na te moje bunsy Zobaczymy, na raziee powinnam sie chyba bardziej skupic na aerobach niz silowych i dlatego jeszcze sie zastanawiam...
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:31   #1015
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja stwierdzilam ze i tak szybko efektow tak nie bedzie, więc powoli do celu dojde robiac buns np co 2 dni, abs tak samo... po co sie spieszyc, jesli maja byc to i tak beda nie teraz to za miesiac czy 2...
PS. co do serka... ( serku ) tez go uwielbiam Mniam... cos pysznego...
Juz znam moj plan lekcji do sql... hehe codziennie wfy i to wszystko moje kochane siatkoweczki itd ale nic nie pobije 3 koszykówek pod rząd do godziny 16.20 hiehie jak ja to kocham dopiero bedzie jazda
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:50   #1016
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

eh dzis znowu nic;/ a cell sie cieszy jak szalony zapewne.caly dzien sie objadalam a teraz brzuch mnie boli po brzoswkiniach i nie moge sie ruszyc.brzuch to mam jak ciezarna;/
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:57   #1017
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zielonamorelka nie przejmuj sie... ja taka glodna teraz siedze ze zaraz chyba klawiature zjem ide po wode i sie nia napcham bo jak zerkne do lodoweczki... to zjem co badz mi w rece wpadnie ! przed chwilka skonczylam masaze.. ale dobrze sie siedzi.. i ta pomarancza pachnie po pokoju... mmm
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:21   #1018
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
zielonamorelka nie przejmuj sie... ja taka glodna teraz siedze ze zaraz chyba klawiature zjem ide po wode i sie nia napcham bo jak zerkne do lodoweczki... to zjem co badz mi w rece wpadnie ! przed chwilka skonczylam masaze.. ale dobrze sie siedzi.. i ta pomarancza pachnie po pokoju... mmm
zjedz sobie troche wieśniaczka albo serka białego i za godzinke pojdz spac ja przed chwila zjadlam troche wiejskiego, bo mnie ssalo w brzuszku a ide spac pewnie za jakas godzinke najwczesniej, wiec nie przejmuje sie
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 08:31   #1019
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Aaaaaaaaaaaaaaa!
We wtorek mam spotkanie klasowe - starej klasy! Musze jakos wygladac... No i to bedzie pierwszy dzien takiej 'normalnej' szkoly
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 08:35   #1020
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaa!
We wtorek mam spotkanie klasowe - starej klasy! Musze jakos wygladac... No i to bedzie pierwszy dzien takiej 'normalnej' szkoly
aaaaaaaallleeeee czemu krzyczysz i mowisz ze musisz jakos wygladac juz napewno wygladasz swietnie
a co d tej "normalnej"szkoly to ja juz czuje jak mnie reka boli eh znow pisac te wszystkie wymagania bla bla bla
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.