Dieta dla chudzielca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 12:12   #1
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Unhappy

Dieta dla chudzielca


Wczoraj po prostu nie wytrzymałm. Chodziliśmy z moim TŻ po wszystkich sklepach w centrum i nie mogliśmy znaleźć dla niego spodni, bo wszystkie były za szerokie. W koncu coś znależliśmy z przecenionego towaru, ale nie mieliśmy żadnego wyboru.
Z moim TŻ jestem już 5 lat i on zawze był szczupły. O dwóch lat mieszkamy razem i oglądając zdjęcia sprzed kilku lat łatwo zauważyć, że kiedyś był okrąglejszy na twarzy. A teraz...Trochę czuję się odpowiedzialna z to, bo jesteśmy razem i najczęściej to ja gotuję, bo on bardzo dużo pracuje. CZY SĄ JAKIEŚ ZDROWE ALE KALORYCZNE POTRAWY KTÓRE POMOGŁYBY MU PRZYTYĆ?
Dodam tylko, że TŻ pracuje w pizzeri i tam zjada zupę, którą mu przygotowuję i pizzę. Wraca późno i zazwyczj nie je już kolacji. Może więc śniadania może jeść jakieś bardziej pożywne...
Dziewczyny pomóżcie, bo nie chcę znowu słuchać narzekań jego mamy, że on "chudnie w oczach"...
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:18   #2
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Dieta dla chudzielca

No fakt z zupy i pizzy to naprawdę nie da się przytyć.
Z tego co ja mogę polecić to:
- obfite śniadanie, jajka, wedliny lub kiełbaski na ciepło, ser żółty, masło 82%, białe piezywo, kakao
Obiady czy kolacje: przecież nie muisz przygotowywac mu tylko zypki,możesz zrobić coś innego
- przede wszystkim potrawy zawiarajce przede wszystkim duzo weglowodanów i tłuszczów a białka to tylko tak "do dekoracji". Bardzo ważne jest mięso powinno być na porządku dziennym, robione na rózne sposoby, najlepiej duszone i smażone.
- Deserki: czekoladki, batoniki, cukierki, cos co jest poręczne i może zjeśc nawet podczas pracy. Gdy mój TŻ pracował w pizzeri jako dostawca, jeżdżac na skuterze wcinał batoniki.
Cięzko jest mi podać jakieś konkretne przepisy: mięsko z ziemniakami, z kluskami, frytki, Chilli concarne, makarony z miesem i sosami, zapiekanki
...

Może jeszcze ktos coś wymyśli?

Z tego co piszesz prowadzi szybki tryb życia, wiec nawet odpowiednia dieta na przytycie może nie pomóc. Ja i mój TŻ jesteśmy tego doskonałym przykładem, jemy wszystko i duzo... a efektów nie widać.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:06   #3
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Dieta dla chudzielca

tez mam taki problem... tylko ze ja jem wszystko i dalej jestem taka chuda... no coz.. taka przemiana materii
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.