przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 21:33   #3571
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Witam

W zeszłym tygodniu przedłużyłam sobie w końcu włosy - metoda micro ringów (tych z silikonem) - jestem strasznie zadowolona. Włoski są naturalne (znaczy sie ludzkie - słowiańskie). Nie widać w ogóle że są do moich doczepione jakies dodatkowe włosy bo doczepione zostały wycieniowane. Znajomi dokładnie mi głowe oglądali i potwierdzili że nie wyglądają jak przedłużane a o to chyba w tym chodzi A najlepsze w tym wszystkim jest to że zapłaciłam naprawde niedużo. Już sobie siebie nie wyobrażam z krótkimi włosami a co do możliwości odpadnięcia ringa - to w przypadku tych z silikonem jak są dobrze założone to odpaść może jak ktoś wyrwie go razem z twoimi włosami. Podobno skóra głowy przy microringach może początkowo boleć - ja to chyba jestem jakiś terminator bo serio absolutnie nic ale to nic mnie nie bolało, ale to chyba zależy od osoby. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, a poza tym dziewczyna która robiła mi włoski jest bardzo sympatyczna i mogę ją z czystym sumieniem polecić osobom które są zainteresowane przedłużaniem tą metodą. Chętnie pokazałabym zdjęcie żeby pochwalić się wloskami ale jestem szczęśliwą nieposiadaczką cyfrówki
To chyba sie zdecyduje na przedluzenie, tzn bardziej zageszczenie bo mam wloski za ramiona. Za 400zl - 50-60 pasemek wlosami naturalnymi. Tylko jeszcze mam watpliwosci co do tego mycia. Zawsze podczas mycia nakladam odzywke rozczesuje i splukuje, a teraz nie wiem czy tak bede mogla.. inaczej nie rozczesze wlosow.. mam rozjasniane..
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:47   #3572
d_o_n_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Do wloskow przedluzanych powinno uzywac sie szamopnow i odzywek bez ceramid i protein np. Creme of nature. Pamietaj rozwniez o tym, ze sa to wlosy martwe i nigdy nie beda identycznie sie zachowywaly jak nasze.
d_o_n_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:47   #3573
d_o_n_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Basia_85 Pokaż wiadomość
MONIQUE - czy sprzedajesz coś na Allegro? Bo kupiłam ostatnio zestaw do tulejek i możliwe, że to od Ciebie

Słuchajcie - siostra zagęsciła mi włoski, bo miałam bardzo mizerne, teraz są o niebo lepsze, tylko... są tak wycieniowane, że po bokach wyglądaja jak krótkie, myslicie, że mozna tam przedłużyc? To już blisko twarzy... Proszę, doradźcie...

Jeśli chodzi o pielęgnację uzywam szamponu i odżywki Matrix Sleek.look, kupiłam 1500 ml każdą na aukcji, zapłaciłam 100 zł ale wystarczy mi na dłuuuuugi czas
Oprócz tego zamiennie stosuje Gliss Kur 19 składników albo ten z olejkami. Włosów juz nie suszę, bo dawniej sie puszyły.

Co myslicie o tym zagęszczeniu boków? Może przedłuzyć je wyżej zeby nie wyglądały na aż tak wycieniowane? Postaram się wysłać swoje zdjęcia.
I czy macie jakieś sprawdzone włosy na Allegro? Bo ja kupowałam u niejakiej D_o_n_y i jestem średnio zadowolona... plączą sie troche na końcach i gdybym miala wiecej pasemek pewnie miałabym problem.

Do wloskow przedluzanych powinno uzywac sie szamopnow i odzywek bez ceramid i protein np. Creme of nature. Pamietaj rozwniez o tym, ze sa to wlosy martwe i nigdy nie beda identycznie sie zachowywaly jak nasze.
d_o_n_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:38   #3574
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
To chyba sie zdecyduje na przedluzenie, tzn bardziej zageszczenie bo mam wloski za ramiona. Za 400zl - 50-60 pasemek wlosami naturalnymi. Tylko jeszcze mam watpliwosci co do tego mycia. Zawsze podczas mycia nakladam odzywke rozczesuje i splukuje, a teraz nie wiem czy tak bede mogla.. inaczej nie rozczesze wlosow.. mam rozjasniane..
kazde przedluzenie jest automatycznie zgeszczeniem wloskow co do mycia to bron boze nie wolno mokrych wlosow rozczesywac choc doskonale wiem ze podczas mycia po nalozeniu odzywki rozczesuje sie wloski rewelacyjnie. jak masz przedluzane (czy zageszczane wloski) to nie mozesz ich myc w pozycji (glowa w dol przez wanne) tylko w tej jak ja to nazywam pozycji prysznicowej (brzmi to dziwnie) i wtedy jak myjesz tak wlosy to nie ma problemow z rozczesywaniem bo jak splukujesz wloski woda to strumien wody dziala troche na zasadzie grzebienia. poza tym jak myjesz wlosy to nie mozna ich majac je przedluzane tak mocno szrpac i masowac jak wtedy gdy sa one w pelno wlasne- to ma byc raczej takie ugniata nie wloskow i dwelikatne masowanie - tak przynajmniej powinno sie robic gdy ma sie je na microringi (co do innych metod to sie nie znam). odzywke nakladasz na wloski ponizej laczen. potem nie wolno wloskow w turban z recznika zakrecac bo jest to przy microringach po prostu niewykonalne. no i oczywiscie nakladac trzeba jedwab na te wloski doczepione.
btw - ja za 80 pasemek naturalnych zaplacilam 370 zl
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:07   #3575
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam 160 pasemek, załaczam fotkę

jaka odzywka jest najlepsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyy2.jpg (22,9 KB, 192 załadowań)
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:41   #3576
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
ja mam 160 pasemek
rany boskie jak ci sie tyle tego na glowie pomiescilo a jakiej dlugosci mialas swoe przed przedluzeniem? bo ja mialam za ramiona. to chyba jest tak ze im dluzsze wlasne tym mozna mniej doczepic pasemek - prawda?
a odzywka - ja uzywam goldwella do wlosow ekstremalnie sucych

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-06-30 o 17:43 Powód: dopisek
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:43   #3577
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pomieściło --a nawet i więcej pewnie też --jeszcze lepszy efekt by był

Włosy miałam do ramion -wycieniowane
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 17:45   #3578
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a tez masz na microringi? czy jakas inna metoda? ja zaczynam sie juz zastanawiac nad ta metoda doszywania tasmy do warkoczyka
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:05   #3579
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
a tez masz na microringi? czy jakas inna metoda? ja zaczynam sie juz zastanawiac nad ta metoda doszywania tasmy do warkoczyka

mam na microringi
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:30   #3580
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Pomieściło --a nawet i więcej pewnie też --jeszcze lepszy efekt by był

Włosy miałam do ramion -wycieniowane
Zgadzam się z Tobą . Można założyć jeszcze wiecej (tak jak w moim przypadku 200 szt) kwestia metody, wprawy, oczywiście wielkości głowy, gęstości włosów i finansów klientki ... wszystko można
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:32   #3581
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Miałam kiedyś klientkę, która zawsze zakłada 300 pasemek, 55 cm w dodatku falowane. Fakt miała swoje piekne grube włosy do ramion, czarne, niecieniowane. Po załozeniu 300 szt. efekt był zniewalający .... ech
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 19:50   #3582
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
no wlasnie sama nie wiem.... moja kolezanka kupila indyjskie ma juz kilka miesiecy i nie ma z nimi zadnych problemow.... a koltuny z doswiadczenia wiem ze robia sie przy zlych kosmetykach... u mnie sie robily o dziwo po goldwellu... ale wiadomo kazdy wlos jest inny...
No własnie, tak to jest z tymi włosami indyjskimi, nigdy niewiadomo na jakie się trafi. Przede wszystkim zależy to głownie od koloru włosów. Indyjki mają ciemne włosy, większość czarne, więc jak je rozjaśnią do blondu, to są ekstremalnie wytrawione. Często się puszą i plączą niemiłosiernie. Dłuższy czas przedłużałam indyjskimi, ale już z nich zrezygnowałam. Jeżeli Klientka nie dba odpowiednio, nie uzywa dobrych szamponów i odżywek (w sensie profesjonalnych głęboko nawilżających i profesjonalnych) to niestety są nie do noszenia.
Poza tym, po zakupie są lśniące, proste, idealne. Po umyciu 2,3,4-tym zmywa sie z nich silikon i są beeeeeeeeee
Także wizażanki, uważajcie na indyjskie włosy.
Oczywiście nie mówię że wszystkie są be, ale w większości na takie się trafia ...
To tak z mojego doświadczenia

p.s. Indyskie wlosy nie są drogie. Cenowo na rynku są zaraz po chińskich.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:08   #3583
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monique a możesz podać nazwy odżywek które sprawdzają się idealnie do włosów przedłużanych
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:16   #3584
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Monique a możesz podać nazwy odżywek które sprawdzają się idealnie do włosów przedłużanych
Oczywiście, mogę polecić :
Matrix seria Biolage do włosów suchych (szampon i balsam)
Creme of Nature (szampon i odżywka)
Racoon (szampon i odżywka)
Bain de Terre (szampon i odżywka)

Produkty te nie zawierają ceramidów i protein, mają małą zawartość alkoholu, co nie uszkadza włosów a doskonale je wygładza i nawilża, pozostawiając w dobrej kondycji.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:21   #3585
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A trzeba mieć i szampon i odzywkę czy sama odżywka starczy??

Bain de Terre i Creme of nature --gdzie je można dostać???
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:38   #3586
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
A trzeba mieć i szampon i odzywkę czy sama odżywka starczy??

Bain de Terre i Creme of nature --gdzie je można dostać???
Dobrze jest mieć jedno i drugie, ponieważ uzupełniają się.
Obie te firmy cieżko dostać w Polsce, ponieważ to są profesjonalne produkty do włosów przedłużanych. Produkty z Creme of Nature zdarzają sie być w sklepach internetowych gdzie sprzedają włosy i akcesoria do przedłużania.
Ja osobiście sprowadzam Bain de Terre. Własnie na nie czekam, są w drodze
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:45   #3587
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ale generalnie trzymajcie się jednej zasady. Pytać o produkty pielegnacyjne sprzedawcę włosów. Ten kto sprzedaje włosy powinien najlepiej wiedzieć, czym te włosy pielęgnować.
Jednak na rynku są różnego pochodzenia włosy, mieszanki itd
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 21:01   #3588
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A moge uzywac np. serii L'oreala absolut repair, liss extreme, masek kallos placetna i latte? mam rozjasniane wlosy i musze je dobrze odzywiac...
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 22:59   #3589
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc Chcialabym sie spytac czy ktoras z was przedluza sobie wloski metoda micro rings w domciu ?? czy to dobra metoda ? i czy 60 pasm to bedzie jakis efekt?? niechce miec ich za gestych ... pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 23:02   #3590
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Ale generalnie trzymajcie się jednej zasady. Pytać o produkty pielegnacyjne sprzedawcę włosów. Ten kto sprzedaje włosy powinien najlepiej wiedzieć, czym te włosy pielęgnować.
Jednak na rynku są różnego pochodzenia włosy, mieszanki itd
Czyli tam gdzie zamawiam w necie pasma powinny byc dobre odzywki ? boszeee strasznie mi sie podobaja te wloski i jestem chora na tym punkcie
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 23:26   #3591
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Czesc Chcialabym sie spytac czy ktoras z was przedluza sobie wloski metoda micro rings w domciu ?? czy to dobra metoda ? i czy 60 pasm to bedzie jakis efekt?? niechce miec ich za gestych ... pozdrawiam
czy przez przedluzanie w domu rozumiesz samodzielne przedluzanie czy to ze osoba ktora ci to robi przychodzi do ciebie do domu? jesli o to drugie to ja tak mialam robione - jestem dosc leniwa wiec dziewczyna ktora mi przedluzala wloski przyszla do mnie do domku. a czy microringi to dobra metoda - zalezy. nie ma metody idealnej. ja osobiscie jstem zadowolona. a czy 60 wystarczy - to tez zalezy (przede wszystkim od tego jakie masz wlosy. u mnie 80 to w sam raz choc jak sie dokladnie przyjzalam to na chama cos by mi sie na glowie jeszcze upchnac udalo
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 23:42   #3592
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
A moge uzywac np. serii L'oreala absolut repair, liss extreme, masek kallos placetna i latte? mam rozjasniane wlosy i musze je dobrze odzywiac...
Loreal absolut repair odpada, ponieważ zawiera ceramidy. Reszty produktów nie używałam, wiec nie mogę się wypowiadac.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 23:45   #3593
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Czyli tam gdzie zamawiam w necie pasma powinny byc dobre odzywki ? boszeee strasznie mi sie podobaja te wloski i jestem chora na tym punkcie
Jeśli mają, to zapytaj czy są odpowiednie do włosów przedłużanych, lub niech poinformują jakich masz używać do tych włosów. Niekoniecznie muszą je mieć w sprzedaży, ale powinni wiedzieć jak i czym je pielegnować.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 12:59   #3594
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

w domciu i robi mi to druga osoba tylko ze ja zamawiam wszystko .Sama bym w zyciu nie dala rady:P Pozdrawiam ;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 13:01   #3595
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a i tak przy okazji ! widzialam twoja strone MONIQUE jest sliczna ! wlosy sa zaj*** ! napatrzec sie nie moglam ! mam bzika :P
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 13:03   #3596
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

boszee jescze jedno ! zaba84 sluchaj ta osoba co mi to robi to robi to 1 raz ! zle mysle ze da rade wkoncu matoda na micro ringi nie jest truna.... przynajmniej tak sadze ze da rade buski
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 13:08   #3597
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a moje wlosy mam brazowe do ramion dosc geste falowane lekko. Chce przedluzyc je i zamowilam syntetyki 30 pasm blond i 30 pasm braz... proste pasma.
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 15:44   #3598
cincin83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
odnosnie microringow

dziewczyny jesli wybrałyscie metode microirings to sie naprawde zastanowcie szczegolnie blondynki!!!gdyz zachodzi reakcja chemiczna obraczki powoduja ze w miejscu gdzie sa doczepione włosy robi sie zielona plama!!!ja uwazam ze najlepsza jest metoda easy-on lub keratynowa(zgrzewy) i nie dlatego ze sama sie tym zajmuje!!!klientki ktore do mnie przychodza po ringach to placza!!!
cincin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 15:44   #3599
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
boszee jescze jedno ! zaba84 sluchaj ta osoba co mi to robi to robi to 1 raz ! zle mysle ze da rade wkoncu matoda na micro ringi nie jest truna.... przynajmniej tak sadze ze da rade buski
w sumie to rzeczywiscie nie jest to jakas strasznie trudna metoda ale ja osobiscie balabym sie powierzyc swoja glowe osobie ktora jeszcze nigdy nie przedluzala wlosow ta metoda. moze wynika to z tego ze mam slabe zaufanie do wewnetrznych nieodkrytych talentow coz na pewno jest to najtanszy sposob przedluzenia wlosow ale czy nie warto wydac troche wiecej i miec pewnosc ze bedzie to zrobione porzadnie bo tak to masz jakies szanse na to ale pewnosci nie masz.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 16:13   #3600
cincin83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
totalna zalamka
Szostego mam rocznice slubu i do tego czasu MUSZE usunac z glowy te wate co mi pozostala po niby slowianskich wlosach od Pani Kasi i zalozyc nowe-prawdziwe slowianskie wlosy!!!!!!!!!!!!
Czy naprawde w Poznaniu nikt nie robi profesjonalnie wlosow albo odbywa sie to tylko w salonach fryzjerskich za botyczne kwoty????

Znalazlam ogloszenie i w zwiazku z tym mam do Was dziewczyny pytanie czy ktoras z Was slyszala moze cos o hair2 lub na allegro wystepuje pod nickiem hairkosmetic???
Dziewczyna gwarantuje,ze robi tylko na slowianskich wlosach ale.... no wlasnie ale........!!
Najbardziej bylabym zadowolona,zeby Pani Renia zajela sie moja glowa ale niestety -chyba pech mnie nie opuszcza-ja jade w okolice Katowic w tym samym czasie co Pani Renia w okolice Poznania: (
Jezeli nie ta hair2 (dzwie di niej caly dzien i nie odbiera telefonu ) to pozostanie mi tylko jakis salon fryzjerski typu Kenzo
Ja nie wiem jak to moj maz przezyje-kiedy mu powiem,ze potrzebuje 2000-2500 na kolejne wlosy i to po 3 tygodniach od zalozenia tych co teraz mam
super dziewczyna przedluza włosy na terenie poznania 781 362 361 polecam
cincin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.