filmiki z ćwiczeniami - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 10:44   #2131
***kami***
Raczkowanie
 
Avatar ***kami***
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 170
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

ja tez nie umie scalic
__________________
bo byc szczesliwym czlowiekiem to umiec patrzec na najmniejszy szczegol istnienia
***kami*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 14:16   #2132
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Pt6
A i jeszcze coś z Pilates:

Standing Pilates: Strengthen and Tone Your Body Wherever You Are

How to perform all of the classic Pilates postures just about anywhere Joseph Pilates's revolutionary methods for strengthening, toning, and even lengthening the body using modified yoga postures have become hugely popular all around the world. Now, celebrated Pilates expert Joan Breibart shows readers step by step how to perform Pilates's classic postures while standing or sitting down. Breibart has transformed the classics Pilates floor exercises into a new workout that frees readers to perform Pilates postures in places where they don't have the room, floor space, mats, or special equipment needed for conventional Pilates exercises. Fully illustrated throughout with black-and-white photos, Standing Pilates show readers how to use their own body weight to get faster and more lasting results. Joan Breibart (New York, NY) is one of the original leaders of the Pilates movement; in 1991, she founded the Institute for the Pilates Methods, now called Pilates Physicalmind Institute, the first membership organization for Pilates professionals. Her training programs are used worldwide to certify professionals.

http://rapidshare.de/files/24293633/...ates._2005.rar


Przepraszam, że wszystkie opisy wklejam po angielsku, ale mam tylko chwilkę wolną dzisiaj rano.... Może jeszcze coś znajdę to się z Wami podzielę


A i jeszcze to. Nie wiem czy było czy nie,a le pamiętam że ktoś to chciał:

Hiphop Workout
http://rapidshare.de/files/20178105/Hiphop.part1.rar
44.82 MB
http://rapidshare.de/files/20186159/Hiphop.part2.rar
44.82 MB
http://rapidshare.de/files/20213515/Hiphop.part3.rar
44.82 MB
http://rapidshare.de/files/20213551/Hiphop.part4.rar
44.82 MB
http://rapidshare.de/files/20213387/Hiphop.part5.rar
41.36 MB


Hiphop workout 2

http://rapidshare.de/files/21684276/HipHop2.part1.rar
http://rapidshare.de/files/21686102/HipHop2.part2.rar
http://rapidshare.de/files/21688113/HipHop2.part3.rar
http://rapidshare.de/files/21690037/HipHop2.part4.rar
http://rapidshare.de/files/21699836/HipHop2.part5.rar
http://rapidshare.de/files/21682880/HipHop2.part6.rar


Pozdrawiam i miłego dzionka dla wszystkich
witam, miała bym do Ciebie prośbę, czy te filmiki mogła byś wklepać na wyślij to??
nie rozumie w ogóle tego programu, nic mi się nie da ściągać, megaupload już rozkminiłam ale tego na skarby świata chyba nie zrozumie
a może dało by rade jak bym Ci przesłała czyste płytki i pieniązki na zwrot a Ty byś mi nagrala je na płytki??
odpisz proszę
byla bym bardzo wdzięczna
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 14:19   #2133
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka
Proszę bardzo: jak wejdziesz na stronę z linku z ćwiczeniami tam powinna być taka jakby tabelka. Na dole tej tabelki masz guziki Premium i Free. Klikasz na ten Free. Załaduje Ci się stronka z odliczniem.(oczywiście przy okazji wyskoczą Ci pewnie jakies stronki reklamowe czy z innymi pierdołami) Czekasz aż odliczanie zejdzie do zera i wtedy pojawi się okienko do którego trzeba wpisać kolorowy kod podany obok no i klikamy przycisk z Download (czasem jest download from "coś tam", to to samo). Wadą RapidShare jest to ze jak skończysz juz ściągac plik to musisz odczekac o,k godziny zanim bedziesz mogła ściagnąc następny
witam Ciebie kochana widze że pościągałaś już te filmiki czy dało by rade abyś mi je nagrała na płytki które bym Ci je wysłala wraz z kasą na znaczek zwrotny itp?
bardzo by mi zależało
odpisz jak możesz
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:46   #2134
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

sisi_24 niestety nie mam wszystkich pościąganych, dopiero jestem w trakcie (a tych wolnych chwil coraz mniej więc i coraz mniej mi się udaje pobrać), bo to nie ja wrzucałam to na serwer. Znalazłam na jakimś forum jak szukałam filmów do pooglądania na wieczór... Ot przypadkiem rzuciło mi się w oczka i postanowiłam się podzielić. Co do nagrania to nie mam pewności kiedy w koncu uda mi się to ściągnąć, zwłaszcza że teraz mam mniej czasu... Narazie walczę z tym co by dobę wydłużyć ale kiepsko mi to idzie i wszystko kończy się skracaniem snu... Może któraś z dziewczyn już ściągneła i zaofiaruje się nagrać bo znając siebie to pewnie wcześniej usuną niż ja to ściągnę... Ech, czemu doba nie ma 48 godzin??
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:00   #2135
K_A_S_I_A
Raczkowanie
 
Avatar K_A_S_I_A
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 87
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez sisi_24
witam, miała bym do Ciebie prośbę, czy te filmiki mogła byś wklepać na wyślij to??
nie rozumie w ogóle tego programu, nic mi się nie da ściągać, megaupload już rozkminiłam ale tego na skarby świata chyba nie zrozumie
a może dało by rade jak bym Ci przesłała czyste płytki i pieniązki na zwrot a Ty byś mi nagrala je na płytki??
odpisz proszę
byla bym bardzo wdzięczna
łatwiej chyba wytłumaczyć niż cokolwiek wypalać i wysyłać...

po 1. klikasz w stosownwgo linka
wyświetla Ci się to co widać na obrazku numer 1 --> wybierasz opcję free (zaznaczoną na czerwono )

wyświetla Ci się to co na obrazku numer 2 i czekasz aż tam Ci odliczy odpowiednią ilość czasu...

po tym czasie przepisujesz stosowny "kod" w okienko obok niego i naciskasz przyciask "download from ..." (tak jak pozaznaczałam Ci na obrazku numer 3)

następnie pojawia Ci się okienko w którym musisz określić lokalizację w której chcesz zapisać pobierane pliki

jeżeli uda Ci się ściągnąć jeden plik to musisz zazwyczaj poczekać trochę żeby ściągnąć następny...

mam nadzieję że taka instrukcja wystarczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (55,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (61,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (66,4 KB, 24 załadowań)
K_A_S_I_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:50   #2136
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_A
łatwiej chyba wytłumaczyć niż cokolwiek wypalać i wysyłać...

po 1. klikasz w stosownwgo linka
wyświetla Ci się to co widać na obrazku numer 1 --> wybierasz opcję free (zaznaczoną na czerwono )

wyświetla Ci się to co na obrazku numer 2 i czekasz aż tam Ci odliczy odpowiednią ilość czasu...

po tym czasie przepisujesz stosowny "kod" w okienko obok niego i naciskasz przyciask "download from ..." (tak jak pozaznaczałam Ci na obrazku numer 3)

następnie pojawia Ci się okienko w którym musisz określić lokalizację w której chcesz zapisać pobierane pliki

jeżeli uda Ci się ściągnąć jeden plik to musisz zazwyczaj poczekać trochę żeby ściągnąć następny...

mam nadzieję że taka instrukcja wystarczy
przepraszam, może to nie będzie mile ale nie pytałam się Ciebie tylko pigwineczkę i dziewczyne co wrzucila linki
po 2 łatwo powiedzieć to osobie co ma juz te filmy
mam słaby komputer i na każdy filmik czekam około 1 h zanim ściągnie minie kolejne 3 godziny wiec zanim ściągnę plików może nie być
pozatym instrukcja już była imieszczona
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:27   #2137
naoli
Raczkowanie
 
Avatar naoli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Kurcze ten Rapidshare chyba mnie nie lubiJak chce sciagnac jakis plik to jak zaznacze FREE otwiera mi sie nastepna strona,ale srednio mam czekac ok.godziny,zebym mogla cokolwiek sciagnac.
naoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 20:29   #2138
naoli
Raczkowanie
 
Avatar naoli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Mniej wiecej mam komunikat takiej tresci "
You have requested the file P90X_LEGS_AND_BACK-01.part03.rar (97656 KB). This file has been downloaded 776 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 42 minutes) "
naoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:06   #2139
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez naoli
Kurcze ten Rapidshare chyba mnie nie lubiJak chce sciagnac jakis plik to jak zaznacze FREE otwiera mi sie nastepna strona,ale srednio mam czekac ok.godziny,zebym mogla cokolwiek sciagnac.
ja też jestem wkurzona z tego powodu , zanim ściągniemy te plik to one dawno zostaną z serwewa usunięte
przyzwyczaiłam sie do megaupload a teraz nowy program , niedługo trzeba bęzdie czekać dzień na ściaganie pliku
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:17   #2140
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez naoli
Mniej wiecej mam komunikat takiej tresci "
You have requested the file P90X_LEGS_AND_BACK-01.part03.rar (97656 KB). This file has been downloaded 776 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 42 minutes) "
napisz do mnie GG, musimy coś temu zaradzić 9746053
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 22:21   #2141
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

8 minute ABS (brzuch) ->
http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7

8 minute Legs (nogi) ->
http://www.megaupload.com/?d=YIJ652VV

8 minute Stretch (rozciąganie) ->
http://www.megaupload.com/?d=1KWHWBH9

8 minute Buns (pośladki) ->
http://www.megaupload.com/?d=EABGN30G

8 minute Arms (ramiona) ->
http://www.megaupload.com/?d=0KVASC2K
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 22:27   #2142
K_A_S_I_A
Raczkowanie
 
Avatar K_A_S_I_A
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 87
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez sisi_24
przepraszam, może to nie będzie mile ale nie pytałam się Ciebie tylko pigwineczkę i dziewczyne co wrzucila linki
po 2 łatwo powiedzieć to osobie co ma juz te filmy
mam słaby komputer i na każdy filmik czekam około 1 h zanim ściągnie minie kolejne 3 godziny wiec zanim ściągnę plików może nie być
pozatym instrukcja już była imieszczona
Skoro nie chce Ci się nawet chwili czasu poświęcić na ściągnięcie plików to ciekawe po co Ci te wszystkie ćwiczenia...

Instrukcja była a Ty dalej narzekasz ze nie umiesz skorzystać więc wkleiłam instrukcję obrazkową...

Cierpliwości i więcej szacunku do osób które chcą Ci pomóc...
K_A_S_I_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:03   #2143
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_A
Skoro nie chce Ci się nawet chwili czasu poświęcić na ściągnięcie plików to ciekawe po co Ci te wszystkie ćwiczenia...

Instrukcja była a Ty dalej narzekasz ze nie umiesz skorzystać więc wkleiłam instrukcję obrazkową...

Cierpliwości i więcej szacunku do osób które chcą Ci pomóc...
Masz rację Kasiu Tym bardziej, że moje doświadczenie w tym wątku wskazuje, że choćby 5 razy tłumaczyć to będzie mało No a Ty wytłumaczyłas tak dokładnie, że bardziej juz chyba nie można

No i teraz ja nie miło powiem: a dlaczego ja musiałam poświęcać czas i ściagac to wszystko? Transfer też mam marny i specjalnie nawet noc zarwałam żeby to zassać. Nie mówiąc o tym, że kiedyś tam poświęcałam czas żeby się nauczyć ściągac z RapidShare.
A po za tym to obawiam się, że nagrywanie strasznie długo by trwało, bo to zajmuje przeszło 8 giga a w tej chwili nie mam tyle miejsca w kompie, żeby wsadzić z powrotem na dysk te ćwiczenia. Ściągam sobie Startreka a on mase miejsca zajmuje i każdy "kawałek" się liczy.
Zreszta juz 3 razy się naciełam na takie nagrywanie i zawsze jest jakiś problem. Ostatnio nawet zostałam nazwana oszustką bo nagrałam jednej dziewczynie i okazało się że u niej nie działa (testowałam na trzech różnych odtwarzaczach i wszystko było o,k). Jak jej zaproponowałam, żeby sobie ściągnęła pożądniejsze oprogramowanie to mnie oskarżyła o wyłudzenie pieniędzy Nie oceniam wszystkich ta samą miara ale mam niemiłe doswiadczenia i nie dam się raczej skusić. Po za tym jak nagram jednej osobie to i innym by wypadało < bo przecież One nie są gorsze, a nie mam aż tyle czasu cierpliwości itp, tym bardziej, że moja nagrywarka "poległa" i muszę kozystac z kompa męża. Tak więc będę nieużyta w tym względzie Wybaczcie.
PS. Ma ktoś chęć na pilates po Szwedzku? Bo mam takowy i moge wrzucić, ale dopiero za jakiś czas....
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 06:01   #2144
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_A
Skoro nie chce Ci się nawet chwili czasu poświęcić na ściągnięcie plików to ciekawe po co Ci te wszystkie ćwiczenia...
Instrukcja była a Ty dalej narzekasz ze nie umiesz skorzystać więc wkleiłam instrukcję obrazkową...
Cierpliwości i więcej szacunku do osób które chcą Ci pomóc...
miałam instrukcję bo już wkleiła ja inna osoba, poprostu nie cierpię jak piszę do jednych osób a odzywają się inne, taka już jestem. żegnam
p.s dla mnie ta pomoc nie była przydatna
p.s i nie wiem czy 4 godziny na to chwila bo mi średnio 100 MB film ściąga się 3 godziny i czekam na kolejny. Prosiłam dwie inne dziewczyny nie zgodziły się, ok ale nie wiem po ci Ty się wtrącasz.
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 06:37   #2145
sisi_24
Przyczajenie
 
Avatar sisi_24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka
Masz rację Kasiu Tym bardziej, że moje doświadczenie w tym wątku wskazuje, że choćby 5 razy tłumaczyć to będzie mało No a Ty wytłumaczyłas tak dokładnie, że bardziej juz chyba nie można
No i teraz ja nie miło powiem: a dlaczego ja musiałam poświęcać czas i ściagac to wszystko? Transfer też mam marny i specjalnie nawet noc zarwałam żeby to zassać. Nie mówiąc o tym, że kiedyś tam poświęcałam czas żeby się nauczyć ściągac z RapidShare.
A po za tym to obawiam się, że nagrywanie strasznie długo by trwało, bo to zajmuje przeszło 8 giga a w tej chwili nie mam tyle miejsca w kompie, żeby wsadzić z powrotem na dysk te ćwiczenia. Ściągam sobie Startreka a on mase miejsca zajmuje i każdy "kawałek" się liczy.
Zreszta juz 3 razy się naciełam na takie nagrywanie i zawsze jest jakiś problem. Ostatnio nawet zostałam nazwana oszustką bo nagrałam jednej dziewczynie i okazało się że u niej nie działa (testowałam na trzech różnych odtwarzaczach i wszystko było o,k). Jak jej zaproponowałam, żeby sobie ściągnęła pożądniejsze oprogramowanie to mnie oskarżyła o wyłudzenie pieniędzy Nie oceniam wszystkich ta samą miara ale mam niemiłe doswiadczenia i nie dam się raczej skusić. Po za tym jak nagram jednej osobie to i innym by wypadało < bo przecież One nie są gorsze, a nie mam aż tyle czasu cierpliwości itp, tym bardziej, że moja nagrywarka "poległa" i muszę kozystac z kompa męża. Tak więc będę nieużyta w tym względzie Wybaczcie.
PS. Ma ktoś chęć na pilates po Szwedzku? Bo mam takowy i moge wrzucić, ale dopiero za jakiś czas....
to są własnie kobiety, zawistne na maxa
sisi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:37   #2146
K_A_S_I_A
Raczkowanie
 
Avatar K_A_S_I_A
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 87
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Zawistna na maxa Pingwineczko... jeżeli nie będzie to kolidowało z Twoją zawiścią to ja bym poprosiła o takowego pilatesa

Kiedyś uczyłam się szwedzkiego więc przy okazji ćwiczeń chętnie bym się przekonała czy coś jeszcze rozumiem ;-)
K_A_S_I_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:50   #2147
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_A
Zawistna na maxa Pingwineczko... jeżeli nie będzie to kolidowało z Twoją zawiścią to ja bym poprosiła o takowego pilatesa

Kiedyś uczyłam się szwedzkiego więc przy okazji ćwiczeń chętnie bym się przekonała czy coś jeszcze rozumiem ;-)
Jakoś się postaram tą zawiść przełamać i podzielę się Mam tez pilates dla mężczyzn, (nie ma zupełnie zadnych przeciwwskazań żeby i kobiety go ćwiczyły, tym bardziej, że prowadzącemu 2 babeczki towarzyszą) i też mogę wrzucić, tylko ostrzegam, że bardzo cięzki jest (przynajmniej moim zdaniem). Tylko musicie poczekać aż skończę z tym Startrekim i zrobie miejsce na sysku, bo muszę przekonwertować to z dvd
Ps. Gdzie sie uczyłaś Szwedzkiego, że tak z Ciekawości spytam? Ja też usiłuje i nawet sobie wykupiłam w ESKK i teraz czekam az mi przyślą
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 10:41   #2148
mo_niad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Witam,śledzę forum od początku i korzystając z okazji dziękuję Wszystkim Dziewczynom za mnóstwo linków do ćwiczonek i za cierpliwośc w ich umiezczaniu

Pingwineczko,mam małe pytanko do Ciebie, jak udało Ci się ściągnąć to wszystko z rapidshara tak szybko? Korzystałaś z jakiegoś programiku, albo może znasz jakieś triki które pozwalają ominąć limit godziny na plik i mogłabyś się z nimi podzielić pliz?
mo_niad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 14:58   #2149
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Ma ktoś link do: Tamille Webb- ja chcę mieć takie pośladki
??
Bo wszedzie sa na megaupload, a ja już przekroczyłam limit, albo na wyslijto.pl, a ja nie umiem z tego korzystać...
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 09:21   #2150
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Dziewczyny,przy sciaganaiu 3 pliku wyskakuje taki komunikat There are no free download slots available. Przekroczylam juz limit sciagania?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 09:31   #2151
elinad
Raczkowanie
 
Avatar elinad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 316
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez aluniaa007
Dziewczyny,przy sciaganaiu 3 pliku wyskakuje taki komunikat There are no free download slots available. Przekroczylam juz limit sciagania?
ja nie wiem nigdy takiego komunikatu nie mialam ale ja sprawdzilam u cioci teraz i mi normalnie sie pokazalo sciaganie czyloi na to wynika ze musialasz przekroczyc limit sciagania. a ja ponawiam prosbe o wrzucenie na megauploada TAMILEE WEBB CHCE MIEC TAKIE MIESNIE NOG albo ud-zapomnialam nazwe
elinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:38   #2152
Ektoria
Raczkowanie
 
Avatar Ektoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 213
GG do Ektoria
Smile Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez elinad
ja nie wiem nigdy takiego komunikatu nie mialam ale ja sprawdzilam u cioci teraz i mi normalnie sie pokazalo sciaganie czyloi na to wynika ze musialasz przekroczyc limit sciagania. a ja ponawiam prosbe o wrzucenie na megauploada TAMILEE WEBB CHCE MIEC TAKIE MIESNIE NOG albo ud-zapomnialam nazwe
A propos komunikat mówi, że nie ma wolnych slotów trzeba zaczekać.
A co do Tamilee Webb musisz się zdecydować co chcesz, bo Ja chcę mieć takie pośladki (ciało, brzuch i ramiona) albo starsze Uda ze stali.
__________________
ŻYCIE - CODZIENNIE OBUDŹ MNIE O ŚWICIE!!!
Ektoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:42   #2153
Ektoria
Raczkowanie
 
Avatar Ektoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 213
GG do Ektoria
Smile Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Ja tylko wklejam... nie sprawdzałam choć z tego ściągałam jakiś czas temu. Jedynie ...ciało mi nie działa, ale pocieszam się Cindy.
__________________
ŻYCIE - CODZIENNIE OBUDŹ MNIE O ŚWICIE!!!
Ektoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:24   #2154
sndr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

kurcze.. mi nic nie chce sie sciagac ! wszytsko jest poblokowane.. a z jednej strony to moge sciagnac raz na 1,5 h ..... %&%$&^^*@#!@#~!@!# ktos mi pomoze?
sndr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:24   #2155
sndr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

kurcze.. mi nic nie chce sie sciagac ! wszytsko jest poblokowane.. a z jednej strony to moge sciagnac raz na 1,5 h ..... %&%$&^^*@#!@#~!@!# ktos mi pomoze? prosze
sndr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:46   #2156
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Ektoria
Jeżeli chodzi o MTVs Pilates to ja mam oba pliki crc i nie scala. Wygląda jakby łapało tylko pierwszą część. Może to wina części drugiej, Total jej nie widzi czy jak?
mi też niestety nie scala, a posadziłam nawet przy kompie swojego Tżta i nawet sposób Pingwineczki nie zadziałał
mi widzi tylko 2 część i scala w avi, ale pojemność 0

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-07-12 o 23:15
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:17   #2157
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez sndr
kurcze.. mi nic nie chce sie sciagac ! wszytsko jest poblokowane.. a z jednej strony to moge sciagnac raz na 1,5 h ..... %&%$&^^*@#!@#~!@!# ktos mi pomoze? prosze
Ech no właśnie,postanowilam wziąść się za ćwiczenie znalazlam te stronke a tu nic nie da się sciagnąćpliki ą usunięte itd...macie może jakieś aktualne stronki z filmikami??
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:06   #2158
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

dziewczyny, zainstalujcie sobie Emule lub Kazaa i nie będzie problemu z limitem, czasem ściągania... itp. itd. Poza tym tam jest wszystko
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:27   #2159
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez mrosh
dziewczyny, zainstalujcie sobie Emule lub Kazaa i nie będzie problemu z limitem, czasem ściągania... itp. itd. Poza tym tam jest wszystko
Mam emula ale zanim filmiki by mi się sciagnely to by pewnie miesiąc upłyną...
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:36   #2160
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

to znaczy, że mało ściągałaś z niego rzeczy musisz go rozkręcić! Jesli masz taką możliwość ustaw sobie ściaganie, jakichś potrzebnych plików i zostaw komputer wlączony na noc, albo nawet dobę. U mnie 700mb filmu ściaga się w jakąś 1 h. Radzę ci jeszcze udostepnić swoje pliki dla innych uzytkowników, bo to też bardzo przyśpiesza czas ściągania
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.