Sen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 19:47   #1
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182

Sen


Musze sie komus wygadac Chodzi o to,ze pare dniu temu mialam sen...
Sen ten byl strasznie realistyczny,snilo mi sie,ze zostalam zgwalcona przez dwoch facetow,to bylo straszne,moj sen byl tak realistyczny,ze pamietam kazdy detal jak byli ubrani,jakie mieli oczy,jak DOKLADNIE wygladali,no wszystko bylo tak realistyczne,ze obudzilam sie cala zaplakana
Od tam tej pory ciagle o tym mysle...doslownie nie moge przestac
Nie wierze w cos takiego jak sennik bo uwazam,ze pisza to ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia (moze sie myle,ale takie jest moje zdanie) nie wierze ale mimo wszystko sprawdzilam,wszedzie to samo
Wszedzie pisze,ze musze sie strzec,uwazac,ze grozi mi niebezpieczenstwo ,ze moge potrzebowac pomocy itd...
Sama nie wiem co o tym myslec,nie chce popadac w paranoje bo w koncu to tylko sen ale z drugiej strony czy sny sie spelniaja? w sumie to mogloby byc pytanie retoryczne ale niech nie bedzie
Chcialam sie dowiedziec co o tym myslicie,ze mozna ufac sna,czy moze to tylko wytwory naszej wyobrazni?
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:21   #2
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sen

Spokojnie,uspokuj się,to naprawdę tylko sen Straszny...Ale i takie sie anm zdażają,kiedy coś siedzi w naszej podświadomości.Może coś ostatnio czytałaś,słyszałaś o jakimś gwałcie i utknęło to w Twojej głowie przeradzając się w ten okropny sen.Ja osobiście w senniki nie wierzę.Kiedyś koleżanka mi powiedziała,że Ty sama najlepiej powinnaś wiedzieć,co oznacza Twój sen.Nie jakieś tam uogólnienia z senników,ale własne analizowanie swoich snów.Co i dlaczego mi się przyśniło...
Wydaje mi się,że kobietą częst śni się przyszłość,ale to przez naszą intuicję,zdolność dostrzegania szczegółów.No i oczywiście sen jest często następstwem wydarzeń z danego dnia.Dlatego uważam,że pewnie poprzedniego dnia coś gdzieś o tym słyszałaś.
Oczywiście,ostrożność nie zaszkodzi,ale bez paranoi.Napewno wszystko będzie ok
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:26   #3
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Sen

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dlatego uważam,że pewnie poprzedniego dnia coś gdzieś o tym słyszałaś.
Oczywiście,ostrożność nie zaszkodzi,ale bez paranoi.Napewno wszystko będzie ok
Wlasnie nic nie czytalam,nic nie wiedzialam,nic nie slyszalam tak po prostu poszlam spac a tu taki sen... nie chce popadac w jakas paranoje ale jakos tak mi to w glowie utkwil ten sen,ze nie moge przestac o nim myslec
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:01   #4
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sen

Rozumiem,też kiedyś tak miałam.I to nieraz Utknął mi w głowie jakiś sen,bardzo zły sen i nie mogłam o nim zapomnieć.Ale teraz nawet bym sobie nie przypomniała o czym mogły być te sny.Rozeszło się po kościach Spróbuj o tym nie myśleć i przez kilka najbliższych dni po prostu bądź ostrożna Napewno nic Ci się nie stanie I wiesz,na co ewentualnie zwracać uwagę.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:21   #5
gosiaczek_ns
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek_ns
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 39
Dot.: Sen

Być może podświadomie boisz się takiego zdarzenia... Tyle się słyszy w telewizji i radiu o morderstwach, gwałtach, pobiciach, wykorzystywaniu seksualnym ... to mimo wszystko działa na psychikę i niespodziewanie ujawnia się w snach.
__________________

gosiaczek_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:25   #6
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Sen

Mi też niejednokrotnie śniło się coś strasznego, budziłam się przerażona lub nawet krzyczałam w nocy ale szybko umiałam sobie przetłumaczyć że to tylko sen i po jakimś czasie o wszystkim zapominałam
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:53   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sen

Przesuwam na Plotkowe.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 22:53   #8
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Sen

rzecz pewnie nie tylko w tym o czym był ten sen,ale w tym,że był tak realistyczny.Raz w zyciu miałam taki MEGA realistyczny sen,dawno temu jeszcze w podstawówce.Wprawdzie przyjemny,ale w kazdym razie nie mogłam uwierzyć,że to był tylko sen,przeżyłam to bardzo,bo nigdy wcześniej(ani później)nie zdarzyło mi się,żeby tak "odczuć" sen.A tym bardziej jak to był taki koszmar...Ale uwierz,ze czas podziała,zapomnisz.Narazi e może-po prostu dla własnego uspokojenia nie chodź nigdzie sama,nie wychodź wieczorem itp.Po czasie się uspokoisz
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:35   #9
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Sen

Kala nie martw sie na zapas..
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 00:00   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sen

nie boj sie. tez mi sie wlasnie kiedys snilo cos takiego - gwalt, bardzo realistyczny, ohydny... ale nic sie nie stalo. to byl tylko sen, ktory nawet sie juz pozniej nie powtorzyl...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 00:09   #11
booM
Rozeznanie
 
Avatar booM
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z pOkoju
Wiadomości: 523
Dot.: Sen

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie boj sie. tez mi sie wlasnie kiedys snilo cos takiego - gwalt, bardzo realistyczny, ohydny... ale nic sie nie stalo. to byl tylko sen, ktory nawet sie juz pozniej nie powtorzyl...

no i oby nie mial miejsca


hmm są osoby,które mają "prorocze" sny z dnia na dzień co się wydarzy i w większym procencie się to SPRAWDZA ... i co gorsze że zawsze tylko złe rzeczy
__________________
booM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 00:52   #12
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Sen

Kala nie martw się i przestań o tym myśleć. Bo teraz to już sama się nakręcasz i jeszcze bardziej denerwujesz. Ja mam czasami tak realistyczne sny (nie zawsze przyjemne), że często po obudzeniu się zastanawiam się, czy mi się to tylko śniło czy nie.

Kiedyś czytałam, że sny u kobiety związane są bardzo mocno z cyklem. (mam nadzieję, że nie wnikam w zbyt intymne klimaty). Chodzi o to, że właśnie przed samym okresem albo w jego trakcie mamy skłonność do snów o gwałtach i brutalnym seksie. Jest to czysto związane z fizjologią, to nic innego jak hormony i napięcie, jakie powstaje w naszym ciele.

Poza tym nie wolno myśleć o takich rzeczach! Moja ukochana Babcia mawiała, że myśli mają potężną moc sprawczą! Także raz dwa, głowa do góry. Wszystko będzie dobrze.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:36   #13
Connect
Wtajemniczenie
 
Avatar Connect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sen

ja też nie wierze w senniki (uogólnienie, każdy inaczej odpiera pewne rzeczy), ale wiem, że niektórzy się na tym znają, jak chcesz to mogę Ci wysłać linka na forum, na którym ktoś może Ci wyjaśnić czy ten sen coś znaczy.
__________________
A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Gałczyński
Prośba o wyspy szczęśliwe
Connect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 10:55   #14
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Sen

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam, że sny u kobiety związane są bardzo mocno z cyklem. (mam nadzieję, że nie wnikam w zbyt intymne klimaty). Chodzi o to, że właśnie przed samym okresem albo w jego trakcie mamy skłonność do snów o gwałtach i brutalnym seksie. Jest to czysto związane z fizjologią, to nic innego jak hormony i napięcie, jakie powstaje w naszym ciele.
Tu mnie akurat pocieszylas po dwa dniu po tym snie dostalam okres
Mam nadzieje,ze sen ten wynikal z tego a nie z tego ,ze mam sny prorocze,dobra dobra nie nakrecam sie juz

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi i zrozumienie
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:32   #15
black_dress_obsession
Raczkowanie
 
Avatar black_dress_obsession
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 95
Dot.: Sen

Nie masz się czym przejmować, miewałam głupsze Przykłady:
  • Na twarz spada mi zakończony diamentami żyrandol
  • Przychodzi do mnie śmierć i postanawia skończyć z całym światem
  • Pies chce mnie zagryźć
  • Diabeł rozpala ognisko w moim przedpokoju
Brzmi śmiesznie, ale one były przerażające.
Dla odmiany dziś śnił mi się Jim Carrey, który był kierowcą autobusu i musiał napisać recenzję Makbeta
Kiedy mi mówili, że nie należy jeść przed snem nie słuchałam
black_dress_obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:21   #16
ola_cytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 61
Dot.: Sen

hej faktycznie sny to dziwne zjawiska mi sie snilo dzie ,ze mam swoj slub a ja niemam sukni slubnej i ubralam sie w taki komplecik w paski ale tak oropnie sie czulam krzyczalam ze nie pojde w tym i skonczyl sie tak ze przelozylam slub na czerwiec niewiem o co chodzi w tym snie ,szkoda ze nie ma watku gdzie jakies wrozki tlumacza sny pozdrawiam wszystkich
__________________
.
ola_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:34   #17
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Sen

No koszmary są straszne kioeydś mi sie sniło ze w autobusie z którego wysiadłam z koelzanka taką masakre zrobili bo chcceli nas zabić a nas tam nie było i patrzałysmy z boku wogóle nie potrafie tego opowiedzieć :P taki dziwny ale etż bardzo realistyczny... Potem bałam się jeździc tym autobusem o tej godzinie jak jechał ten kierowca co9 mi sie śnił :P zasze jeździłam o innej :P
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:43   #18
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Sen

Cytat:
Napisane przez black_dress_obsession Pokaż wiadomość
Nie masz się czym przejmować, miewałam głupsze Przykłady:
  • Na twarz spada mi zakończony diamentami żyrandol
  • Przychodzi do mnie śmierć i postanawia skończyć z całym światem
  • Pies chce mnie zagryźć
  • Diabeł rozpala ognisko w moim przedpokoju
Brzmi śmiesznie, ale one były przerażające.
Dla odmiany dziś śnił mi się Jim Carrey, który był kierowcą autobusu i musiał napisać recenzję Makbeta
Kiedy mi mówili, że nie należy jeść przed snem nie słuchałam
niezle. tez mialam okropne:
-paskudna anakonda juz otwiera paszcze, zeby mnie polknac
-calowalam sie z siostra
-moja mame uderzyla w twarz (!) furgonetka, ciekla jej krew z ucha, wszyscy wpadli w panike, a ja udzielalam jej pomocy
-ulecialam pod sufit i nie moglam zejsc na ziemie
-uciekalam z kolezanka przed zamaskowanym napastnikiem, ktory gonil nas z siekiera, po ulicach miasta dobieglysmy do rynku i schronilysmy sie w jakims sklepie


nie wiem, jak pelny zoladek wplywa na powstawanie koszmarow , ale ja nie jem przed snem, poniewaz jakos pozniej mi ciezko...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:11   #19
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Sen

mi sie kiedys snilo ze zabili moja babcie a potem ze moja mama nie zyje - jejku jak sie obudzilam to juz nie moglam usnac. ja tez nie wierze w przepowiednie, ostatnio mi sie snilo ze mi 2 zeby wypadly co podobno znaczy ze ktos umrze, i nic.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.