Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 15:30   #3091
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie, tak po prostu jest. To chyba zależy od tego jak bardzo włoski mają żółtawy odcień. Ze swoich doświadczeń wiem, że taki szamponik czy płukanka bardziej działa na "odświeżenie" żółknącego blondu, ale z takim żółtkiem które jest od początku nie bardzo sobie radzą.
wrrrr i co ja mam teraz zrobic?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 16:34   #3092
citrusss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
GG do citrusss
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witaaam

proszę o poradę.
Mam włosy średni brąz plus blond pasemka na wiekszości włosów, w sumie jak balejaż. Mam już spore odrosty i chcę przefarbować włosy po całości. i tu moje pytanie czy mogłabym użyć teraz farby rozjaśniajacej o parę tonow, jesli tak to jakiej bo nie chce zóltych ani rudych refleksów

czy może zaryzykować i po całości rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale się boję bo i po pasemkach strasznie się wykruszyły .

citrusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:26   #3093
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
wrrrr i co ja mam teraz zrobic?
nie martw się, a próbowałaś malaksowanie? nie jest inwazyjne dla włosów
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:07   #3094
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez citrusss Pokaż wiadomość
witaaam

proszę o poradę.
Mam włosy średni brąz plus blond pasemka na wiekszości włosów, w sumie jak balejaż. Mam już spore odrosty i chcę przefarbować włosy po całości. i tu moje pytanie czy mogłabym użyć teraz farby rozjaśniajacej o parę tonow, jesli tak to jakiej bo nie chce zóltych ani rudych refleksów

czy może zaryzykować i po całości rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale się boję bo i po pasemkach strasznie się wykruszyły .

jeśli masz brąz to wątpię, że wyjdzie ładny kolor bez żółci i rudości za pierwszym razem, na pewno musiałabyś pofarbować włosy kilka razy

Cytat:
Napisane przez olunia707
na gówno mi sie przydalo to forum, ciagle mnie przekierowujecie i nie potraficie dac sensownej odpowiedzi. Moje watki zostaly usuniete, jak widac chujowo na tym wizazu jest. Jak sie znacie to sobie pomgaacie a widzicie ze ja tez potrzebuje pomocy. dzieki wielkie. nie zamierzam tu juz zagladac. oczekiwalam czegos innego.
trzeba było poczytać, nikomu się nie chce pisać po raz setny tego samego, wystarczy się cofnąć o kilka stron i szukać.
Ale dobrze, że już nie zamierzasz tu zaglądać, to forum dla ludzi KULTURALNYCH.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:52   #3095
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolor i są w całkiem niezłej kondycji
a co do tego koloru, który pokazałaś to nie mam pojęcia co to takiego, w każdym razie bardzo ładny i to uczesanie
dziękuję;**
no to uczesanie też mi się podoba i ten kolorek

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
na gówno mi sie przydalo to forum, ciagle mnie przekierowujecie i nie potraficie dac sensownej odpowiedzi. Moje watki zostaly usuniete, jak widac chujowo na tym wizazu jest. Jak sie znacie to sobie pomgaacie a widzicie ze ja tez potrzebuje pomocy. dzieki wielkie. nie zamierzam tu juz zagladac. oczekiwalam czegos innego.
no kogoś chyba tutaj stanowczo poniosło.
Ale wiesz z jednej strony zachowałaś resztki kultury-sama odeszłaś z tego forum i przynajmniej nikt nie musi Cię stąd wyrzucac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 07:31   #3096
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
nie martw się, a próbowałaś malaksowanie? nie jest inwazyjne dla włosów
a co to jest??
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:06   #3097
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a co to jest??
Dodanie ciepłej wody i spienienie farby na włosach przez jej wmasowywanie. Ale - czy próbowałaś płukanki "Srebrzyka"? Zaręczam ci, że splatynujesz włosy bez obawy wywołania niebieskiego, szarego lub fioletowego efektu. Odkryłam go, gdy wyszłam kiedyś spod fryzjerskiej ręki z jajem na głowie. Nie znam skuteczniejszego awaryjnego sposobu. Możesz być pewna dobrego efektu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-22 o 09:09
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 09:31   #3098
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Proszę, nie było mnie jedną dobę na wizażu a tu taka sieka ech...dobrze że życzliwa koleżanka sobie poszła.

Agatau moje patenty pielęgnacyjne:
-rozczesywanie włosów TYLKO grzebieniem style'rem bardzo szerokie odstępy między zębami
-myje raz na 3-4 dni włoski, no chyba że mam wyjście jakieś albo są tłuste to częściej
-szampon ZAWSZE dziecięcy johnsons lawenda lub nawilżający ewentualnie raz w czas do wł. farbowanych
- ZAWSZE po myciu maska na 10-15 minut- dolce anti age 1x w tyg., pozostałe mycia maska czerwona loreala do farb., albo kallos latte, albo herbala nawilżenie, albo dolce latte albo placenta jest tego trochę ale staram się włosom zmieniać często bo przecież włosy z czasem się przyzwyczajają
-NIGDY nie suszę suszarką ani nie śpię z mokrymi
-rzadko prostownica czy lokówka
-dieta z wielu owoców i warzyw+wysokobiałkowa- białko buduje włosy!
świetne również na figurę ważę 48kg!
-farbując robię tylko odrost ewentualnie co któreś farbowanie malaksuję co 2-4tyg.
-odświeżam kolor płukanką srebrną co 2-3 mycie.
To tyle chyba. Jest tego trochę ale po prostu z latami takie zwyczaje wchodzą w nawyk i nawet się nie zauważa że tyle rzeczy się robi specjalnie dla zdrowia włosów.

Ewcia na foto jest wypłukany z popielu popielaty jasny blond albo chłodny świetlisty blond podciągnięty płukanką fioletową, dlatego lekko opalizuje ale nie jest to farba opalizująca do tego obróbka komputerowa.

I jeszcze prośba do Wszystkich dziewczyn. Jeżeli radzicie komuś nowemu a mnie nie ma, to proszę zanim napiszecie nasze sprawdzone sposoby na blond to rządajcie od nowych zdjęć foto ze stanem włosów.
Nasz skandynawski na pewno nie sprawdzi się gdy ktoś ma brąz balejaż- wyjdzie ruda wiewióra i będzie kłopot. Nasz patent dobry jest na odrost ale brąz pasma trzeba rozjaśniaczem rozjaśnić.
Także zawsze foto-potem rady. No i historia farbowań, bo potem jest jak u wasienki. Dziewczyna nałożyła tego tyle na włosy że może nawet wybijać czerwień w tej chwili...
A płukanki działają i to normalne że płukanka srebrna jest fioletowo-granatowa w kolorze. Kolor pojawia się systematycznie a nie za jednym użyciem- to nie farba. Ale żeby to wiedzieć trzeba mieć podstawową wiedzę o kole kolorów i ich właściwościach
A na rozjaśnianych przetrawionych włosach płukanki, szampony czy odżywki odświeżające kolor zawsze zrobią fioletowe pasma.
To też trzeba wiedzieć.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:34   #3099
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Dodanie ciepłej wody i spienienie farby na włosach przez jej wmasowywanie. Ale - czy próbowałaś płukanki "Srebrzyka"? Zaręczam ci, że splatynujesz włosy bez obawy wywołania niebieskiego, szarego lub fioletowego efektu. Odkryłam go, gdy wyszłam kiedyś spod fryzjerskiej ręki z jajem na głowie. Nie znam skuteczniejszego awaryjnego sposobu. Możesz być pewna dobrego efektu.
A w jakich drogeriach wystepuje,gdzie mozna ja dorwac?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:50   #3100
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny, witam ponownie po jakims czasie
mam do Ciebie pytanko: wczoraj farbowalam wlosy kolorem Pszeniczny Blond - Wellaton Naturals (11/0). Odrost wyszedl jasno pomaranczowy - taki niby blond, ale jednak z polyskiem marchewki
dol wyszedl ladny - taki naturalny (nie zimny ani nie cieply kolor, czyli taki jaki by mi sie podobal ).
Jestem przygotowana na to aby dzisiaj je pofarbowac jeszcze raz, zeby zniwelowac ten odcien rudy. Jaki kolor moglabym uzyc, aby zniknal rudy, ale tez zeby cale wlosy mialy w miare naturalny odcien (a nie zimny na pryklad). Bo zdaje sobie sprawe ze jak wezme jakis odcien jasnego popielatego blondu, to wyjdzie mi odrost ladnie, bo zniknie rudy, ale tym samym reszta wlosow bedzie miala za chlodny jak dla mnie odcien

Prosze doradz, bo to juz jest wyzsza szkola jazdy dla mnie z tymi wszsytkimi barwnikami itp

PS.Tak wogole to ten pszenicny blond jest troszeczke (odrobine) jak dla mnie za jasny, wiec gdybys mi powiedziala jaki moge kolorek uzyc aby przyciemnic je o 1 lub gora 2 tony, to bylabym wdzieczna. Znasz moze jakies farby np. Londy,Wellatonu i inne w przestepnych cenach?

Bardzo dziekuje za porady

moze powinnam dodac, ze farbe nalozylam na pasemka robione rozjasniaczem - i poza tym czubkiem glowy, o dziwo nie jest tragicznie, bo rozjasnione lub lekko rozjasnione pasma sie wyrownaly do tego kolorku pszeniczny blond, ciemniejsze lekko brazowe pasma zostaly takie jakie byly (te brazowe pasma to pozostalosc po farbie trwalej jasny braz, ale baaaardzo juz wyplowialy), a calosc, poza odrostem wyglada spoko.

Edytowane przez dilara
Czas edycji: 2010-08-22 o 10:24
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 10:58   #3101
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny dziekuje zaopatrzę sie w te produkty. Powiedz mi jeszcze co myslisz o oleju kokosowym-czy przyciemnia nasze jasne wlosy, czy powoduje ich zolkniecie?

Chwalisz sobie moze Wax czy nie bardzo?

A co powiesz na tak zachwalaną maske Gloria albo Lorys zdaje sie z węza? Nie uzywalam i jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

Dziewczyny ja przed wyjazdem na wakacje mialam naprawde ciemnawe te wlosy po tym balejażu ktory okazał sie klapą były szaro zielone. I zobaczcie jak pojasnialy od słonca i morza. Zero suszenia na wakacjach, zero stylizacji tylko szampon i maska i wlosy w lepszym stanie niż przed wyjazdem.

Buziaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 11:10   #3102
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

eh tyle roboty i na marne, no coż wczoraj jak zobaczył mnie Tż to miałam wieczór z głowy, non stop o moich włosach, okazało sie ze nie lubi blond włosów. Twierdzi ze paskudnie wygladam i mu sie w takich nie podobam. rzeczywiscie dziwnie sie czuje i nie za bardzo mi sie podoba to co mam, z reszta nie chcialam takiego jasnego blondu... dzis jade po szampon koloryzujacy braz jakis i wracam do tego co mialam pół życia
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:28   #3103
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau jak to jest z tym olejem kokosowym to powiem ze nie wiem czy przyciemnia. Nie wydaje mi się, ale musisz spróbować i obserwować kolor- w razie czego kurację przerwać.
Generalnie ja nie jestem zwolenniczka olejowania. Włosy są miętsze, bardziej odżywione ale potem by to zmyć trzeba umyc włosy kilkakrotnie a to znów je wysuszy czyli koło się zamyka. Dla mnie osobiście dobrze dobrane kosmetyki pielęgnujące są wystarczające by włosy były ładne, błyszczące i nie kruszyły się. A takie kombinowanie to już jak komuś się chce to ok. Ale czemu w takim razie nie robi się tego w salonach jak to takie świetne ? Przecież salony mogłyby na tym sporo zarobić?
Także mam dystans. Uważam że z takich pacianek lepsze na rozjaśniane włosy są maseczki z jajka i majonezu albo waniliowy serek homogenizowany.

Maski gloria i tej l...nie używałam i nie znam. Wątpię jednak by miały specjalną moc regenerującą- nawilżają pewnie spoko.

Waxowi mówię nie Dla blondynek przynajmniej. Kolor naprawdę żółknie- sprawdziłam. Jeszcze jak ktoś ma ciepły blond to przejdzie ale jak ktoś ma chłodny to lipa...
A w ogóle jakie masz piękne i błyszczące włoski! i jaśniutkie


Dialara kup sobie wellaton 12/1 i połóż tylko na odrosty., tam gdzie rude, nie przeciągaj na całość. A następnym razem jak będziesz farbować nowy odrost to rób to mieszanką farb pół na pół 10/0 i 12/1. Odrost będzie chłodniejszy a włosy nadal na poziomie 11.
Z tym przyciemnianiem na razie bym zaczekała na twoim miejscu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:30   #3104
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Dodanie ciepłej wody i spienienie farby na włosach przez jej wmasowywanie. Ale - czy próbowałaś płukanki "Srebrzyka"? Zaręczam ci, że splatynujesz włosy bez obawy wywołania niebieskiego, szarego lub fioletowego efektu. Odkryłam go, gdy wyszłam kiedyś spod fryzjerskiej ręki z jajem na głowie. Nie znam skuteczniejszego awaryjnego sposobu. Możesz być pewna dobrego efektu.
no wlasnie, gdzie mozna go dostac? mozna go dostac w aptece ten srebrzyk?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:42   #3105
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny dziekuje juz wszystko wiem wlosy tak wygladaja - to zasługa słonca, niestety w rzeczywistosci sie krusza i sa suche ale mam nadzieje do przyszlych wakacji zrobic z nimi porzadek

Zaopatrze sie w maske anti age i ten szampon dzieciecy Mi sie wydaje ze jeszcze chyba dobra jest maska placenta chyba z tej samej serii co ta anti age?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:43   #3106
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

`ja rowniez uzyma tego srebrzyka i jest naprawde super, wystarczy ze raz uzylam i od razu zlapalo ten popielaty odcien i wlosy sa miekkie bo bawienei sie tym szamponem z joanny fioletowym to meczylo mnie strasznie, za kazdym myciem czekanie po 5 minut z ta piana na glowie, zacieki na twarzy a i tak dopiero efekt widzialam po chyba 10 myciu, a jak juz pozniej umylam innym szamponem to schodzil ten kolor a po wyschnieciu wlosy wydawaly mi sie jakies sztywne i przesuszone... ta plukanke akurat w ksiegarni heheh widzialam ja rowniez w takich malych osiedlowych drogeriach ;D polecam ; ))
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:50   #3107
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau z dolce ja lubię wszystkie te maski. Najbardziej anti age, potem latte i placentę. Placenta dla mnie dziwnie śmierdzi, no nie podchodzi mi taki zapach ale jak mus dla włosków to trza wytrzymać
A zamierzam jeszcze wypróbować regenerującą bananową-nowość.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:17   #3108
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hm "srebrzyk" mówicie? poszukałam w necie i nie wiem czy o to wam chodzi (foto). Podobno dodaje się ok 8-10 kropli do 0,5 l ciepłej wody potem kilkakrotnie przepłukac włoski i już. Konkretny efekt widać po 2-3 użyciu. W rossmanach i naturach tego nie widziałam. Na allegro kosztuje jakoś 5.90 za 50 ml.
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:28   #3109
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau jak to jest z tym olejem kokosowym to powiem ze nie wiem czy przyciemnia. Nie wydaje mi się, ale musisz spróbować i obserwować kolor- w razie czego kurację przerwać.
Generalnie ja nie jestem zwolenniczka olejowania. Włosy są miętsze, bardziej odżywione ale potem by to zmyć trzeba umyc włosy kilkakrotnie a to znów je wysuszy czyli koło się zamyka. Dla mnie osobiście dobrze dobrane kosmetyki pielęgnujące są wystarczające by włosy były ładne, błyszczące i nie kruszyły się. A takie kombinowanie to już jak komuś się chce to ok. Ale czemu w takim razie nie robi się tego w salonach jak to takie świetne ? Przecież salony mogłyby na tym sporo zarobić?
Także mam dystans. Uważam że z takich pacianek lepsze na rozjaśniane włosy są maseczki z jajka i majonezu albo waniliowy serek homogenizowany.

Waxowi mówię nie Dla blondynek przynajmniej. Kolor naprawdę żółknie- sprawdziłam. Jeszcze jak ktoś ma ciepły blond to przejdzie ale jak ktoś ma chłodny to lipa...
A w ogóle jakie masz piękne i błyszczące włoski! i jaśniutkie
Ja używam i kokosowego i z orzechów makadamia i z orzechów archaidowych - szczerze nie zauważyłam by przyciemniał. Faktycznie są mięciejsze ;P A myję głowę tylko raz i wszystko pięknie się domywa - więc nie mają czym się przesuszyć

A w salonach tego nie stosują bo by takie olejowanie dało efekt trzeba parę godzin z tym posiedzieć a przecież nikt pół dnia nie będzie siedział u fryzjera.

Tym waxem to mnie załamałaś bo kupiłam i użyłam i włosy sa po nim takie superowe, a jak lśnią. Czekam właśnie aż mi się masko pokończą i zbieram się w sobie by kupić tą anti age. To ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...anthenolem.htm

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
eh tyle roboty i na marne, no coż wczoraj jak zobaczył mnie Tż to miałam wieczór z głowy, non stop o moich włosach, okazało sie ze nie lubi blond włosów. Twierdzi ze paskudnie wygladam i mu sie w takich nie podobam. rzeczywiscie dziwnie sie czuje i nie za bardzo mi sie podoba to co mam, z reszta nie chcialam takiego jasnego blondu... dzis jade po szampon koloryzujacy braz jakis i wracam do tego co mialam pół życia
Jest okropny ten Twój TŻ. Mojemu mężowi na początku też się nie podobało (od 8 lat miałam czarne i jak mnie poznał to już jako brunetkę i nie widział mnie innej poza zdjęciami starymi). Dużo osób na początku mi mówiło, że dziwnie wyglądam lub, że nie pasuje mi ten kolor.. No ale nic dziwnego jak wszyscy do czarnego przyzwyczajeni to co tu się dziwić. Obecnie się przyzwyczaili i większość uważa, że tak mi lepiej bo nie wyglądam tak poważnie i buzia radośniejsza Także spokojnie nie denerwuj się - wstrzymaj się jeszcze - przyciemnić zawsze zdążysz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 12:31   #3110
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja używam i kokosowego i z orzechów makadamia i z orzechów archaidowych - szczerze nie zauważyłam by przyciemniał. Faktycznie są mięciejsze ;P A myję głowę tylko raz i wszystko pięknie się domywa - więc nie mają czym się przesuszyć

A w salonach tego nie stosują bo by takie olejowanie dało efekt trzeba parę godzin z tym posiedzieć a przecież nikt pół dnia nie będzie siedział u fryzjera.

Tym waxem to mnie załamałaś bo kupiłam i użyłam i włosy sa po nim takie superowe, a jak lśnią. Czekam właśnie aż mi się masko pokończą i zbieram się w sobie by kupić tą anti age. To ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...anthenolem.htm

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



Jest okropny ten Twój TŻ. Mojemu mężowi na początku też się nie podobało (od 8 lat miałam czarne i jak mnie poznał to już jako brunetkę i nie widział mnie innej poza zdjęciami starymi). Dużo osób na początku mi mówiło, że dziwnie wyglądam lub, że nie pasuje mi ten kolor.. No ale nic dziwnego jak wszyscy do czarnego przyzwyczajeni to co tu się dziwić. Obecnie się przyzwyczaili i większość uważa, że tak mi lepiej bo nie wyglądam tak poważnie i buzia radośniejsza Także spokojnie nie denerwuj się - wstrzymaj się jeszcze - przyciemnić zawsze zdążysz
no Tż zadzwonil i powiedzial zebym sie narazie nie robila na ciemno ale i tak chcialabym przyciemnic o jeden ton, do poziomu 9 ? teraz nie wiem w sumie jaki mam :P bo zle sie czuje w takich jasnych
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:34   #3111
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
hm "srebrzyk" mówicie? poszukałam w necie i nie wiem czy o to wam chodzi (foto). Podobno dodaje się ok 8-10 kropli do 0,5 l ciepłej wody potem kilkakrotnie przepłukac włoski i już. Konkretny efekt widać po 2-3 użyciu. W rossmanach i naturach tego nie widziałam. Na allegro kosztuje jakoś 5.90 za 50 ml.
Jak po rozjaśnianiu wyszło mi jajkowe żółtko też myślałam by tego użyć. Niestety po interneci enaczytałam się, że wychodzi fiolet i nie chce się zmyć, że trzeba uważać na proporcje woda/srebrzyk i tym sposobem wybrałam fioletowy szampon. Zresztą szampon wolę bo już po 1 użyciu działa, a nie trzymam tego długo na głowie - myję głowe normalnie tak jak zawsze.. a tak jakieś wymyślanki z płukaniem. Zresztą spłukując głowę taką wodą ona nie dociera wg mnie wszędzie a piana z szamponu po całej główce się rozchodzi. To już chyba zależy kto co woli..

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no Tż zadzwonil i powiedzial zebym sie narazie nie robila na ciemno ale i tak chcialabym przyciemnic o jeden ton, do poziomu 9 ? teraz nie wiem w sumie jaki mam :P bo zle sie czuje w takich jasnych
No widzisz sama Po prostu taka pierwsza reakcja, facet przeżył szok a teraz jak już troszkę się przyzwyczaił to od razu inaczej gada

Z tymi poziomami to i ja mam problem, więc lepiej niech się wypowiędzą specjalistki ;P
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:34   #3112
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka tak to ta maska.
A u fryzjera przy zabiegach spa i regenerujących czasem siedzi się nawet do 2 godzin- po prostu się z tym nie spotkałaś bo są to drogie zabiegi ok.100zl w renomowanych salonach.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:43   #3113
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yattamanka tak to ta maska.
A u fryzjera przy zabiegach spa i regenerujących czasem siedzi się nawet do 2 godzin- po prostu się z tym nie spotkałaś bo są to drogie zabiegi ok.100zl w renomowanych salonach.
Byłam raz w salonie na takiej odżywiającej masce, straciłam tylko czas bo nie widziałam efektów żadnych, a olej nakładam wieczorem i zmywam rano - to jest dużo godzinek

Być może by widzieć efekt powinnam chodzić częściej na takie maski, niestety nie mam czasu ani kasy na to. Jak w tej reklamie: skoro nie ma różnicy po co przepłacać Dlatego olejowanie tak sobie chwalę

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-22 o 12:46
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:33   #3114
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yattamanka tak to ta maska.
A u fryzjera przy zabiegach spa i regenerujących czasem siedzi się nawet do 2 godzin- po prostu się z tym nie spotkałaś bo są to drogie zabiegi ok.100zl w renomowanych salonach.
co to tych zabiegów to mam mieszane odczucia, byłam w salonie kerastase po powrocie z tunezji(efekt: przesuszone na maxa włosy), zrobilam 'rytuał termoregeneracja', zapłaciłam prawie 200zl, przesiedziałam tam 2h i włosy owszem były ładnie nawilżone, miękkie, ale ten sam efekt mam po olejku rycynowym za 7zł
polecam tez olej kokosowy parachute, nieziemski zapach, włosy mogę potem wąchać i wąchać hehe
też myślę, że salony nie oferują olejowania, bo jest dość dużo paćkania się przy tym plus siedzenie conajmniej kilka h (ja zwykle na noc) w czepku i ręczniku :P jakby tak przyszły 4 klientki i tak siedziały pół dnia to by się niezly tłok zrobił w salonie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:16   #3115
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny - dzieki za porade... uff dobrze ze jest jakas szansa na wyjscie z tego marchewkowego czubka
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:24   #3116
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczynki ostatnio farbowałam włoski londa 10/8 z domieszka 8/1 na wodzie 9% w salonie londy podsiniały 1,5 tona, trzymałam farba 25 min foto ostatnie , chce foto kolor jak na foto 5lub chciałabym efekt ,kolor taki jak ma modelka na opakowaniu palette albo nawet jasniej


mam pytanie w drogerii zauważyłam wellaton w 2 wersjach jako krem rozjaśniający i koloryzujący 12/1,,, 12/0


czy ktos uzywał rozjaśniającego kremu ? i czy później trzeba nakładać farbe?
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-08-22 o 16:48
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:58   #3117
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej a stosował ktoś z was Garniera 111 superjasny popielaty blond ?
jaki kolor mógłby mi wyjść po niej, mam włosy ciemny-średni naturalny blond, z pasemkami platynowymi??

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26532.html
tuta jest ta farba
__________________
zapuszczam włosy: cel 45cm / jest 24.

Żyje dla tych paru chwil,w których krzyczę 'warto żyć!'
Nie oglądam się za plecy,biorę życie jakim jest i potrafię się nim cieszyć.

xangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:01   #3118
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki witam po przerwie

blond bunny, snowhitee piekne włoski buziaczki dla Was

Poza tym widze ze coraz wiecej blondyneczek na forum, wszystkie dzielnia walczą Bede nadrabiac forum ale chcialam zapytac Cię blond bunny co radzisz kochana uzywac do regeneracji, dbania o wlosy> mam na mysli maski, odzywki,szampon. Czy zawsze te drozsze Loreal Kerastase sa lepsze? Poradz mi cos, moze zdradz jak Ty pielegnujesz wloski ze masz takie długie i ladne?
dzieki ale Twoje jakie jasniutkie i widac ze odzyly SUPER

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny moje włosy po tygodniu od farbowania
bardzo fajnie tylko widac troche przesuszone troche je poregenerujesz i bedzie cacy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny dziekuje zaopatrzę sie w te produkty. Powiedz mi jeszcze co myslisz o oleju kokosowym-czy przyciemnia nasze jasne wlosy, czy powoduje ich zolkniecie?

Chwalisz sobie moze Wax czy nie bardzo?

A co powiesz na tak zachwalaną maske Gloria albo Lorys zdaje sie z węza? Nie uzywalam i jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

Dziewczyny ja przed wyjazdem na wakacje mialam naprawde ciemnawe te wlosy po tym balejażu ktory okazał sie klapą były szaro zielone. I zobaczcie jak pojasnialy od słonca i morza. Zero suszenia na wakacjach, zero stylizacji tylko szampon i maska i wlosy w lepszym stanie niż przed wyjazdem.

Buziaki
ja uzywam glorii i moim zdaniem regeneruje. Z tym, ze nie ma takiego efektu jak po lorealach, po pierwszym uzyciu zludzenie pieknych i zdrowych wlosow, tu na efekty trzeba poczekac bo nie ma silikonow, u mnie za pierwszym razem byl to tydzien-poltora, poza tym trzeba sie oswoic z zapachem cos jak szyszki w lesie ale warto bo naprawde "leczy" wlosy, poza tym przedluza ich swiezosc i kosztuje grosze


Dziewczynki tak btw bylam wczoraj na weselu w Czestochowie i co sie okazalo jedyna blondynka czyzby teraz krolowal braz z czernia?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:01   #3119
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Proszę, nie było mnie jedną dobę na wizażu a tu taka sieka ech...dobrze że życzliwa koleżanka sobie poszła.

A płukanki działają i to normalne że płukanka srebrna jest fioletowo-granatowa w kolorze. Kolor pojawia się systematycznie a nie za jednym użyciem- to nie farba. Ale żeby to wiedzieć trzeba mieć podstawową wiedzę o kole kolorów i ich właściwościach
A na rozjaśnianych przetrawionych włosach płukanki, szampony czy odżywki odświeżające kolor zawsze zrobią fioletowe pasma.
To też trzeba wiedzieć.
Uwierz mi, że "Srebrzyk" nie daje fioletu na rozjaśnianych włosach. Ma świetne opinie na KWC, a ja osobiście sprawdziłam jego działanie właśnie na przetrawionych, rozjaśnionych włosach. Pozbyłam się kurczaka bez trudu. Kolor jest intensywnie chabrowy, ale bez obawy - wychodzi ładna, białosrebrna platyna. Daje taki efekt od razu, już za pierwszym razem. Jest o niebo lepszy od innych płukanek, nawet od FlorIllum.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wlasnie, gdzie mozna go dostac? mozna go dostac w aptece ten srebrzyk?
Najłatwiej w internecie, ja kupiłam go kiedyś właśnie tam. Ale później widywałam go w "Astorach".
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-22 o 16:05
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:28   #3120
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xangelx Pokaż wiadomość
hej a stosował ktoś z was Garniera 111 superjasny popielaty blond ?
jaki kolor mógłby mi wyjść po niej, mam włosy ciemny-średni naturalny blond, z pasemkami platynowymi??

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26532.html
tuta jest ta farba
ja uzylam keidys ta farbe. ale efekt troche mnie przerazil, niektorzy twierdzili ze ladnie wyszlo ale totalnie siwa bylam!~tylko ze to na cale wlosy na jakeis pol godziny trzymalam... i slabo rozjasnilo odrosty. jedynie z czego zadowolona bylam to z tego ze na spodach gdzies nie byly takie biale wlosy tylko bardziej taki naturalny blond w troche cieplejszym odcieniu to tez zniwelowalo ten cieply odcien na taki szary jak moje naturalne jak mi odrastaly i po garnierze bardzo mieciutkie wloski byly. ale jesli chcesz na swoje z pasemkami to nie radze, bo na rozjasnionych wyjda Ci siwe a na naturalnych podjasni niewiele i przy zmywaniu sie tego szarego odcienia zrobia ci sie takie rudawe. tutaj masz zdjecie jak to wygladalo
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.