Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 13:21   #1411
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O, dzięki za tak wyczerpujące info o CCB. To znaczy, że nie dla mnie zimna Luna, a powinnam rozważyć złotawą Pearl.
No wiesz, może nie przekreślaj tak całkowicie Luny .
Może jeszcze Burn coś Ci podpowie w tym temacie, bo pewnie co skóra to inny efekt .
Ale jeśli wolisz cieplejsze odcienie, to wg mnie Pearl będzie zdecydowanie lepszy. Zresztą Pearl jest śliczny
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:04   #1412
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A jaki mineralny, jeśli można spytać?

Próbkę można - to znaczy ja dostałam bez problemów w Krakowskim MAC - u nawet zbytnio o nia nie prosząc, wystarczyło, że się przyznałam, iż jestem alergikiem i większość kosmetyków mnie uczula - i dostałam nie tylko ten konkretny, ale i kilka innych do przetestowania.
Ja jestem wyjątkowo blada, ale przy tym ciepła , więc tym mi ciężej, bo większość podkładów jak już jest jasna to różowa.
Także udało mi się z najjaśniejszym ciepłym EDMem soft butter peach

Tak kusicie tymi ceniami, że już mam wizję mnie używającej cieni .
Jak mi wpadnie jakaś dodatkowa duża kasa to poszaleję coś tak czuję .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:14   #1413
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
ja mam właśnie Studio Finish, no sprawdzę, jak to się będzie operowało Inglotem i korektorem
Jak nie mi nie podpasuje, to najwyzej poświęce 224
A siostry Pixiwoo na większe partie twarzy ten korektor rozblendowywaly?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tak, cery to one mają całkiem całkiem, a ja mam sporo takich roznych przebarwierń, zaczerwienień etc, ze musze nie punktowo, ale na większe partie korektor nanosić
Jak trzeba to i brodę i policzki wysmaruję, a efekt jest jak z fotoszopa
Ja specjalnie kupiłam go do korektora, różnica jest jak między niebem, a ziemią. Piorę go codziennie, szybciutko schnie, właściwości nie stracił.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:26   #1414
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy można gdzie dostać poza ebay puder Mac Set Powder ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:36   #1415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jak trzeba to i brodę i policzki wysmaruję, a efekt jest jak z fotoszopa
Ja specjalnie kupiłam go do korektora, różnica jest jak między niebem, a ziemią. Piorę go codziennie, szybciutko schnie, właściwości nie stracił.
Kurde, to teraz napaliłam sie na wypróbowanie korektora tym pędzlem
Bo paluchem to średnio efekt mi się podoba To znaczy na F&B daje rade,bo on jest rzadki, ale na Pro Long już nie jest tak różowo
No i w sumie nie wiem czemu ja tak przezywam wykorzystanie pędzla cieniowego do korektora, jak mrówka okres, skoro wystarczy wyprać w szamponie albo w płynie maca i będzie wszystko cacy, a jeszcze lepiej kupić 224 spejszyl do korektora

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy można gdzie dostać poza ebay puder Mac Set Powder ?
No to już chyba najlepiej w sklepie maca bo allegro nie polecam, za duzo podrób
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:04   #1416
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii;27359832[COLOR=Silver

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

[/COLOR]
No to już chyba najlepiej w sklepie maca bo allegro nie polecam, za duzo podrób


Właśnie znajoma była w sklepie i powiedzieli że nie mają w sprzedaży bo to jest seria pro. Może ktoś mi wyjaśnić co to oznacza ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:55   #1417
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To sklepy dla wizażystów, poza normalnym asortymentem mają też właśnie kolekcję Pro, czyli dla profesjonalistów. Można w nich normalnie kupować, ale jest ich znacznie mniej niż normalnych, w Polsce - brak, niestety.
Dziewczyny, wysmarowałam tabelkę z chętnymi na pigmenty i proponowanym podziałem (wrzucam jako jpgowy załącznik). Zajrzyjcie i potwierdźcie chęć, ok?
Wygląda na to, że już podzieliłyśmy 2 Melony, całą Vanillę, Naked i Neo-Orange. Brakuje jeszcze paru chętnych na ćwiartki czy połówki: Follow Your Fancy, Tan, Rose (tzn., tylko ja na razie je chcę , mogę wziąć 1/4 albo i pół ze słojem) i Blue Brown. Proponuję, żeby było sprawiedliwie, że słoiczki dostaje ten, kto zamawia co najmniej pół pigmentu jako pierwszy, ok? Ja mogę zrealizować zamowienie: kupię pigmenty, podzielę (z duszą na ramieniu), przesypię (do strunowców chyba, co?) i wyślę. Już kiedys robiłam macowe zakupy dla wizażanki, więc całkiem zielona w tym nie jestem. Jak się dogadamy, podam Wam nr konta na PW, z prośbą o przelewy (1/4 pigmentu to 22,50 zł + z 5 zł na przesylkę w bąbelkowej poleconej kopercie, tak?). Całością mogę się zajmowac do ok. 20 czerwca, bo potem wypływam na chorwackie wody na 2 tyg., więc albo zdążymy teraz, albo wracamy do sprawy po 10 lipca.
Co Wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pigmaki.jpg (51,0 KB, 41 załadowań)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 19:01   #1418
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja potwierdzam jak najbardziej
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:02   #1419
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Właśnie znajoma była w sklepie i powiedzieli że nie mają w sprzedaży bo to jest seria pro. Może ktoś mi wyjaśnić co to oznacza ?
Że jest dostępna tylko w salonach PRO, czyli tych dla profesjonalistów Nigdy tego nie ogarniałam, ale chyba trzeba być członkiem czegoś tam, żeby mieć dostęp do tych PROduktów Dziewczyny na pewno się lepiej w tej kwestii orientują.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:04   #1420
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki, odnotowałam i czekam na resztę. W sumie chętnie poszłabym w czwartek na makijaż do Maca, a przy okazji capnęła Luxury Touch i pigmacze.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:13   #1421
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A teraz jeszcze Tanem kusicie, tudzież Melonami i inną egzotyką! Gdyby nie fakt, że ja słoiczek do końca życia będę wykańczać i jeszcze pewnie potencjalne dzieci i wnuki się nań załapią - już planowałabym kolekcję. A tak - będę sobie intensywnie powtarzać, iż nie potrafię ich wciąż nakładać, więc nie warto
Ale przecież trzeba coś zostawić w jako dziedzictwo kulturowo-makijażowe dla przyszłych pokoleń

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie Burn , ale też mam Lunę (już w połowie zużytą).
Kupując Lunę porównywałam ją dość wnikliwie z Pearl i wg mnie różnica jednak jest dość zauważalna. Luna jest zdecydowanie zimniejsza, srebrzysto - biała, a Pearl ma odcień złotawy, cieplejszy, choć równie lśniący. U mnie różnica była widoczna zwłaszcza po aplikacji na szczyty kości policzkowych.
Poza tym mam też High Beam z Benefitu i na moje oko między nim a Luną też różnica jest znaczna. Wg mnie HB daje bardziej naturalną poświatę, a Luna przy okazji daje więcej koloru - zmrożonej bieli. To mój subiektywny osąd, ale HB wydaje mi się łatwiejszy w aplikacji, nad Luną muszę się bardziej napracować. W mniejszych ilościach nakładam ją albo palcami albo pędzelkiem 224, a jak chcę uzyskać łagodniejszy efekt - to "skunksem" (tak polecała Aga z wrocławskiego MAC'a).
Te dwa rozświetlacze dają zupełnie inne efekty.Luna daje taki bezdrobinkowy "glow" i jest troszkę subtelniejsza a High Beam jest zdecydowanie bardziej błyszcząco-metaliczny

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucam moje wczorajsze szaleństwo Wybierałam cienie na zasadzie 'o, ładny, o, nie mam takiego, chcę!', ale wyszło na to, że wszystkie występują w tym temacie non-stop

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No wiesz, może nie przekreślaj tak całkowicie Luny .
Może jeszcze Burn coś Ci podpowie w tym temacie, bo pewnie co skóra to inny efekt .
Ale jeśli wolisz cieplejsze odcienie, to wg mnie Pearl będzie zdecydowanie lepszy. Zresztą Pearl jest śliczny
Ja mam ciepłą karnację i uważam,że Luna jest raczej dość uniwersalna.Jestem pod wrażeniem efektu jaki daje nałożona na policzki,koło ust i w mikroskopijnej ilości na grzbiet nosa.Taki zdrowy,holywoodzki połysk

Wklejam moje skarby wczorajsze.Jutro będą swatche.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6609.jpg (109,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6621.jpg (110,9 KB, 38 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2011-06-07 o 19:14
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 20:01   #1422
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
To sklepy dla wizażystów, poza normalnym asortymentem mają też właśnie kolekcję Pro, czyli dla profesjonalistów. Można w nich normalnie kupować, ale jest ich znacznie mniej niż normalnych, w Polsce - brak, niestety.


A czy ktoś miałby możliwość kupna ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:42   #1423
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że już podzieliłyśmy 2 Melony, całą Vanillę, Naked i Neo-Orange. Brakuje jeszcze paru chętnych na ćwiartki czy połówki: Follow Your Fancy, Tan, Rose (tzn., tylko ja na razie je chcę , mogę wziąć 1/4 albo i pół ze słojem) i Blue Brown. Proponuję, żeby było sprawiedliwie, że słoiczki dostaje ten, kto zamawia co najmniej pół pigmentu jako pierwszy, ok? Ja mogę zrealizować zamowienie: kupię pigmenty, podzielę (z duszą na ramieniu), przesypię (do strunowców chyba, co?) i wyślę. Już kiedys robiłam macowe zakupy dla wizażanki, więc całkiem zielona w tym nie jestem. Jak się dogadamy, podam Wam nr konta na PW, z prośbą o przelewy (1/4 pigmentu to 22,50 zł + z 5 zł na przesylkę w bąbelkowej poleconej kopercie, tak?). Całością mogę się zajmowac do ok. 20 czerwca, bo potem wypływam na chorwackie wody na 2 tyg., więc albo zdążymy teraz, albo wracamy do sprawy po 10 lipca.
Co Wy na to?
Ja potwierdzam Neo Orange, ale tylko i wyłącznie z oryginalnym słoikiem. Inaczej nie jestem zainteresowana.
A jakie bedą koszta połowy słoika pigmentu?45 zł + przesyłka?
No myślę jeszcze nad ćwiercia pigmentu Tan to 22, 50 tak?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:04   #1424
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tak Corii, 45 zł to pól pigmentu, 22,50 zl - ćwierć. Przesyłka oczywiście liczona tylko 1 raz. Słoiczek od NeoOrange będzie dla Ciebie, bo MissScareAll i ja chcemy tylko po ćwiartce.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:11   #1425
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak Corii, 45 zł to pól pigmentu, 22,50 zl - ćwierć. Przesyłka oczywiście liczona tylko 1 raz. Słoiczek od NeoOrange będzie dla Ciebie, bo MissScareAll i ja chcemy tylko po ćwiartce.
A co do cwierci pigmentu Tan albo też Blue Brown dam znac do jutra wieczorem na pw, nie bedzie to za późno dla Ciebie?
Który wg Ciebie pigment w/w jest fajniejszy na zywo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:30   #1426
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki, odnotowałam i czekam na resztę. W sumie chętnie poszłabym w czwartek na makijaż do Maca, a przy okazji capnęła Luxury Touch i pigmacze.
ja potwierdzam 1/4 Melona
i na 1/4 Tan też bym się pisała
Termin dla mnie obojętny.

a propos - tu się laska cała Tanem wymalowała
http://www.youtube.com/watch?v=wHDjkvMkFFc

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-06-07 o 21:32
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:31   #1427
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja jestem chętna na ćwiartkę Melona ze słoiczkiem .Obojętnie kiedy.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:00   #1428
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Który wg Ciebie pigment w/w jest fajniejszy na zywo?
Tan nie macałam jeszcze, ale nęci po forowych zachwytach . Blue Brown mam odsypkę z wymianki wizażowej. Jak dla mnie to taki pigmentowy Club jest, trochę bardziej nasycony może, b. mi się podoba

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja jestem chętna na ćwiartkę Melona ze słoiczkiem .Obojętnie kiedy.
Burn, wpisałam Cię na pół Melona, żebyś słoiczek miala - nie skusisz się? Bo jak każda weźmie po ćwiartce, to komu słoiczek mam dać? I co zrobię z ostatnią ćwiartką ? Ale jak wolisz ćwierć, to ok. - wylosujemy słoiczek czy co?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:10   #1429
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jeszcze raz napiszę tak już ostatecznie

Przemyślałam i chcę po 1/4: Naked, Neo Orange, Melon oraz 1/8 Vanilli, jeśli możliwy byłby taki podział.

Bardzo zależy mi na przynajmniej jednym oryginalnym słoiczku, jeśli to możliwe - dwóch
A Blue Brown już ewentualnie sama zorganizuję, bo widzę póki co, że tylko ja jestem chętna. Więc Dziewczyny 3/4 do wydania zostaje, w zastępczych pojemniczkach. Jak byście były chętne, to piszcie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 22:24   #1430
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tan nie macałam jeszcze, ale nęci po forowych zachwytach . Blue Brown mam odsypkę z wymianki wizażowej. Jak dla mnie to taki pigmentowy Club jest, trochę bardziej nasycony może, b. mi się podoba
No tak własnie po zdjeciach mi sie wydawało, ze Blue Brown ma cuś wspolnego z Clubem
A to wstepnie tylko 1/4 Tan. Jutro wieczorem potwierdze.
Bo Neo Orange na 100%.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:30   #1431
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

zgodnie z obietnicą i prośbą winyla, wklejam swoje MACowe pędzle..
przepraszam za to wielkie opóźnienie, ale naprawdę nie dało rady wcześniej

1 - regularki (na zdjęciu brakuje tylko pędzla 212, bo wpadł mi za komodę i znalazłam go dopiero dzisiaj rano, a zdjęcie robiłam wczoraj jak coś mogę wrzucić osobne zdjęcie)

2 - limitki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6211.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (50,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6216.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (28,8 KB, 45 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:48   #1432
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze raz napiszę tak już ostatecznie

Przemyślałam i chcę po 1/4: Naked, Neo Orange, Melon oraz 1/8 Vanilli, jeśli możliwy byłby taki podział.

Bardzo zależy mi na przynajmniej jednym oryginalnym słoiczku, jeśli to możliwe - dwóch
Kochana, jak ja Ci podzielę na 8 cz. tę Vanillę? Nie dam rady, wszystko rozsypię na amen i nic dla nas nie zostanie. Jeśli może być, to weź po 1/4 tych 4 kolorów, ale wolałabym, abyś Melona czy Vanilli wzięła pół + sloik, co Ty na to?
Poczekam trochę i wrzucę nową tabelkę z podzialem moze jutro, to zobaczycie, jak to wygląda. Mamy braki i czekam na chętnych na odsypki, zobaczcie, jakie cudne są te pigmenciaki :
http://accidentalbeauty.com/makeup/p...ment-swatches/
Czy ktoś wie, czy takie kolory jak Tea Time, Museum Bronze, Smoke Signal i Pink Pearl są dostępne w stałej kolekcji, bo mnie dręczą?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 23:08   #1433
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

po perypetiach róznych wróciłem do wątku mam bilety na 21 lipca jakby co i jeden nowy set powder na wylocie bo kolezanka nie odebrała

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, czy takie kolory jak Tea Time, Museum Bronze, Smoke Signal i Pink Pearl są dostępne w stałej kolekcji, bo mnie dręczą?
smoke signal i tea time juz niedostepny, museum bronze i pink pearl powinny byc w pro, tzn pink jest na 100% a museum tak mi sie wydaje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 23:57   #1434
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy można się przyłączyć do tego rozbierania pigmentów?
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 00:57   #1435
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
po perypetiach róznych wróciłem do wątku mam bilety na 21 lipca jakby co i jeden nowy set powder na wylocie bo kolezanka nie odebrała
do Londynaaa?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 01:16   #1436
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja jestem wyjątkowo blada, ale przy tym ciepła , więc tym mi ciężej, bo większość podkładów jak już jest jasna to różowa.
Także udało mi się z najjaśniejszym ciepłym EDMem soft butter peach .
Identycznie jak ja - podkłady wpadające w róż wyglądają na mnie fatalnie, zdecydowanie wolę te złamane żółtym.

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ufff, to nie tylko ja zostałam na tym świecie jak ostatnia niedojda i archeologiczny cud, że do tej pory nie zainwestowałam w przyzwoity aparat a telefonem to jakbym nie cyknęła, to mi wychodzi tak, że nawet ja kolorów nie poznaje
Ja jestem archeologiem z wykształcenia - więc pasuje jak najbardziej

Zdaję obiecaną relację z MAC - owego makijażu, tudzież zakupów. Poprosiłam o coś odważnego, a jednocześnie z użyciem pigmentów - nakręciłyście mnie na Tan. No i posłużył on jako baza, w zewnętrznej części oka Parfait Amour, załamie podkreślone Fig.1, Łuk brwiowy rozjaśniony Blanc Type, natomiast wewnętrzny kącik rozświetlony Good Fortune z nowej kolekcji Flighty. Bardzo mi te cienie zachwalano, jako trzymające się na oku w niezmienionym stanie przez cały dzień, ponoć również mogą służyć jako rozświetlacz nie tylko oczu, lecz i całej twarzy (a przynajmniej ten kolor, który mi zaaplikowano - również na szczyty kości policzkowych i grzbiet nosa i rzeczywiście efekt był ciekawy - bardzo delikatny , migocący błysk).

Natomiast podczas zakupów przekonałam sie, że bez testowania nie powinnam nawet myslec o MAC - owych cieniach. Brule, który był pewniakiem niemalże stuprocentowym na mojej skórze wpadał w zimny, brudny beż, oko w nim sprawiało wrażenie zmęczonego, natomiast Vanilla, która miała być bardzo jasna idealnie stapiała się z moim piwniczno - trumiennym kolorytem. Cóż z tego, skoro akurat wkładu akurat nie było - przyjdzie mi zatem polować na nią. Oczywiście Paradisco mam, oraz Shroom, Soba i zupełnie nie planowany Vapour - fenomenalnie rozjaśnia mi oko. I sprecyzowaną listę do realizacji podczas kolejnej wizyty - która znając życie (a raczej - moje niezdecydowanie) może się znów diametralnie zmienić .

Edytowane przez Vanth
Czas edycji: 2011-06-08 o 01:41
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 05:21   #1437
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Do mnie dzisiaj prawdopodobnie doleci Studio finish concealer (znajoma kupiła mi w Krakowie), mam wielką nadzieję, że się sprawdzi i będę mogła zakończyć moje poszukiwania na tym polu również

Wczoraj dostałam Mineralize Blush w kolorze Dainty - jeszcze nie testowałam na buzi ale jest bardzo ładny
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 07:49   #1438
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą i prośbą winyla, wklejam swoje MACowe pędzle..
przepraszam za to wielkie opóźnienie, ale naprawdę nie dało rady wcześniej

1 - regularki (na zdjęciu brakuje tylko pędzla 212, bo wpadł mi za komodę i znalazłam go dopiero dzisiaj rano, a zdjęcie robiłam wczoraj jak coś mogę wrzucić osobne zdjęcie)

2 - limitki
Kobieto Bez Serca, czemu Ty mi to robisz?! Wzbudzasz we mnie niezdrowe uczucie zwane zazdrością no i jeszcze silniejszą chęć zakupów a tak serio to po pierwsze gratuluję takiej kolekcji a po drugie mam malutką prośbę o podanie numerków a zwłaszcza chodzi mi o numerek piatego pędzla w górnym rzędzie na pierwszej fotce - co to za pędzel b jakoś rozpoznać nie mogę??
a i przy okazji takie może głupie pytanie - do czego używacie pędzla - wachlarza? bo do rozświetlacza wolę inne a jakoś nie mogę znaleźć dla niego innej roli jak wymiatanie osypanych pigmentów, które na szczęście baaardzo rzadko mi sie osypują....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 07:58   #1439
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą i prośbą winyla, wklejam swoje MACowe pędzle..
przepraszam za to wielkie opóźnienie, ale naprawdę nie dało rady wcześniej

1 - regularki (na zdjęciu brakuje tylko pędzla 212, bo wpadł mi za komodę i znalazłam go dopiero dzisiaj rano, a zdjęcie robiłam wczoraj jak coś mogę wrzucić osobne zdjęcie)

2 - limitki
kolekcja wspaniała!!
Szkoda, że takich pędzli flat top kabuki (nie wiem jak inaczej je nazwać ) nie ma w stałej kolekcji.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 08:10   #1440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a i przy okazji takie może głupie pytanie - do czego używacie pędzla - wachlarza? bo do rozświetlacza wolę inne a jakoś nie mogę znaleźć dla niego innej roli jak wymiatanie osypanych pigmentów, które na szczęście baaardzo rzadko mi sie osypują....
Pan Adam uzył go w moim makijazu do delikatnego zaakcentowania polikow rozem Warm and Soul
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.