Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 14:38   #2161
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
Sliczna kokardka *_*

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

.....aaaa......zapomniala m powiedziec, ze dzisiaj na zakupach natknelam sie na szampon do wlosow czerwonych firmy ISANA (oczywiscie zakupilam go )..... ciekawa jestem czy pomoze troche ''wydluzyc'' czerwien na wlosach
miałam, nie działa
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:52   #2162
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
miałam, nie działa
potwierdzam, raczej nie zauważyłam nic ciekawego
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:05   #2163
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
potwierdzam, raczej nie zauważyłam nic ciekawego
Ok....
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:37   #2164
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
To też masz zwierzyniec jak ja ja mam psa, kanarka, żółwia, 2 węże, 4 gekony jednego rodzaju (jeden ma prawdopodobnie raka) i jednego gekona innego (też chory...) w najbliższej przyszłości chce mieć fretkę
Ned powiedz mi jeszcze, która pianka jest najjaśniejsza, najbardziej oczodajna i gdzie one są w ogóle dostępne? bo ja kiedyś kupowałam na targu obok biedronki, ale nie pamiętam czy to była venita czy co
Gekona to ja też chcę mieć!
Najbardziej oczodajny jest 33. Ale jest różowy.
A najbardziej odpowiada mi mieszanka 1:1 31 i 34. Czysta czerwień wypłukująca się na różowo. Bo sam 31 rudzieje
I tak, na targu koło Biedronki dalej są
Tulam ;*
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:59   #2165
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

myszka- kochana bo moglas dac toner od razu i by kolor wyszedl wystarczający.. a maji jest do ciemnych włosów i jest bardzo mocny.. jak kondycja po nim? Ale kolor wyszedł mega jasny, prawie rudawy mi sie wydaje..
Szampon isany czerwony gówno daje.. miałam go i uzywałam na zmiane z innym szamponem i nic mi nie dal a do tego wlosy sie nie chcialy rozczesywać..
DoDoo kochana fajny tattoo...
Datlies- a moze faktycznie bez maski uzyj..?

Co do pianek mi sie podoba 34 bardzo jasna jest na wyplukane włosy daje super efekt.. 33 jeszcze nie uzywałam takze nie wiem.. ale to zalezy chyba od wlosów jednej pasuje 33 koolor lepiej innej sie podoba 34...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:04   #2166
shila78
Raczkowanie
 
Avatar shila78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
to ja sie tez sowim zwierzatkiem po chwale, a co hah

a i mam pytanie do was, jak u was wyglada chodzenie na basen? jak plyniecie nie wydobywa sie spod czepka czerwona plama xD??
ja regularnie chodze na basen i nie miałam nigdy jeszcze takiej wpadki, czepek mam taki materiałowy, nie gumowy
mój małżonek ze mnie leje, bo jak mam świeżo po farbie i razem idziemy na basen, to go co chwile pytam "ej, nie ścieka mi czerwona woda po plecach"

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

kumpela mieszkająca w UK kupiła mi właśnie taka farbę, ma ją wysłać w poniedziałek, następne farbowanie zrobię właśnie nią. U nas te farby są chyba już wycofane, różne opinie słyszałam ale będę eksperymentować
http://www.boots.com/en/Schwarzkopf-...ed-92_1282029/
Czy któraś z was ją zna???
shila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:13   #2167
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[QUOTE=SugarbabyLove;39941 414][B]myszka- kochana bo moglas dac toner od razu i by kolor wyszedl wystarczający.. a maji jest do ciemnych włosów i jest bardzo mocny.. jak kondycja po nim? Ale kolor wyszedł mega jasny, prawie rudawy mi sie wydaje..
Szampon isany czerwony gówno daje.. miałam go i uzywałam na zmiane z innym szamponem i nic mi nie dal a do tego wlosy sie nie chcialy rozczesywać..

Kondycja wlosa ok....nie sa bardziej zniszczone niz byly...dobrze, ze mam jeszcze poppy red to naloze jutro albo pojutrze z odzywka

aaaa....mam jeszcze w domu farbe
http://www.livecolor.schwarzkopf.de/...ed-passion-43/
co myslicie o niej ??? uzywala ktoras z was ??

Sugar po tej maji wyszedl mi kolorek czerwony, ale taki jakby wyplukany :/

Edytowane przez myszka13_13
Czas edycji: 2013-03-23 o 16:20
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 16:39   #2168
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

O ile dobrze pamiętam - to do dziewczyn gdybających nad odcieniem tonera La Riche - Poppy Red jest bardziej różowy, a Pillarbox mniej, jak Sugar zauważyła zresztą Po maczku ludzie mnie pytali, czy zmieniam kolor na pink, a mi się średnio to podobało, więc przeskoczyłam na pillar ;p
Ale moja rada jest taka: chcecie mieć kolor trwalszy i bardziej wyrazisty, to nie mieszajcie z odżywką. Jeśli już, to na nałożony toner połóżcie warstwę maski, ale ostrzegam przed robieniem mieszanki, bo włosy z tendencją do wypłukiwania puszczą kolor szybciej.

Ja się przeprosiłam z okrągłą szczotką, teraz po każdym myciu wyciągam na niej włosy (taką sprytną suszarko-szczotkę mam, daję radę sama się pobawić) i kondycja włosów dużo, dużo lepsza. Pomijam, że jak dostały kopa, to teraz sięgają do połowy pleców, szok, jak podrosły. Minus jest taki, że zużywam więcej tonera

Margharett_Agness - cudnie! Bardzo smakowity kolorek.

...a w ogóle to wspominałam, że znów mnie kusi czekoladowy brąz?
Czerwień mi chyba powszednieje ;/ Kumpela w pracy ostatnio mi marudzi, że może zmieniłabym kolor... Pytam, czemu, a ona na to, że jej by się chciało coś z włosami zrobić innego, ale nie ma co, to może ja bym zrobiła ze swoimi, wtedy by jej było lepiej na duchu

@shila98 - uhu, ale kolor! I to poziom 9, no, jak to złapie, to łatwo nie puści ;p Ciekawe tylko, czy rozjaśnia, czy wymaga aplikacji na platynowy blond, jak to z drogeryjnymi...
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-03-23 o 16:46
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:22   #2169
shila78
Raczkowanie
 
Avatar shila78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

sonea - jesli takie wyjdą jak na obrazku to zaje....e! zobaczymy, jak paczka dotrze
shila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:39   #2170
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Shila- Te farby z Live sa w niemczech normalnie dostępne.. dziwne ze w Polsce juz ich nie ma..
widziałam na filmikach na YT wychodzi ta czerwien dość fajnie..

Myszka- ta co w linku dałaś wyjdzie ciemniej tak bardziej wisniowo.. ale kto wie moze jak dasz na wypkukane to wyjdzie jasno.. to zalezy wkoncu od włosów wszystko..

Co do basenu ja nie chodze, nie plywam lecz tonę..
Sonea- nakopie ci zaraz, ani mi się waż przefarbować..

PS :na zdjęciach odkryłam że włosy o wiele bardziej różowo wyglądają niż są na prawdę.. i patrzcie na ten odrostt blee...
Milego wieczoru na smaka fotka mojego towarzysza na dzis do filmu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosskiiiiiii.jpg (64,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hahah.jpg (64,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piwkoo.jpg (57,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odddd.jpg (68,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-03-23 o 18:54
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:15   #2171
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
myszka- kochana bo moglas dac toner od razu i by kolor wyszedl wystarczający.. a maji jest do ciemnych włosów i jest bardzo mocny.. jak kondycja po nim? Ale kolor wyszedł mega jasny, prawie rudawy mi sie wydaje..
Szampon isany czerwony gówno daje.. miałam go i uzywałam na zmiane z innym szamponem i nic mi nie dal a do tego wlosy sie nie chcialy rozczesywać..
DoDoo kochana fajny tattoo...
Datlies- a moze faktycznie bez maski uzyj..?

Co do pianek mi sie podoba 34 bardzo jasna jest na wyplukane włosy daje super efekt.. 33 jeszcze nie uzywałam takze nie wiem.. ale to zalezy chyba od wlosów jednej pasuje 33 koolor lepiej innej sie podoba 34...
u mnie znów 34 mocno ciemna
co wlosy to inny kolor, dla mnie mieszanka 31 i 33 była fajna
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 19:23   #2172
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
Sliczna kokardka *_*

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

.....aaaa......zapomniala m powiedziec, ze dzisiaj na zakupach natknelam sie na szampon do wlosow czerwonych firmy ISANA (oczywiscie zakupilam go )..... ciekawa jestem czy pomoze troche ''wydluzyc'' czerwien na wlosach
Niestety lipa, nic nie daje. jedyny ratunek to mycie szamponem a na końcach odżywką...

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

tattoo bardzo mi sie podoba, pierwszy i na pewno nie ostatni

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

sugar, gratuluje kochana kolorku jest śliczny )
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:32   #2173
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
oto efekt majicontrast red.....
jak dla mnie szalu nie robi....myslalam, ze bedzie lepszy efekt po profeesjonalnej farbie ale mam jeszcze poppy red na odswiezenie kolorku
edytowałaś, ale zajrzałam wcześniej i widziałam fotkę sam kolor fajny, ale faktycznie trochę jasno na końcach
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wklejam tattoo
jej odkładam kasę od dzisiaj, też chcę!
Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Gekona to ja też chcę mieć!
Najbardziej oczodajny jest 33. Ale jest różowy.
A najbardziej odpowiada mi mieszanka 1:1 31 i 34. Czysta czerwień wypłukująca się na różowo. Bo sam 31 rudzieje
I tak, na targu koło Biedronki dalej są
Tulam ;*
Hmm róż by mi jakoś specjalnie nie przeszkadzał i się wydaje, że miałam ten 31 kiedyś, to był dość mocny... Ale poszłam do sklepu przed chwilką po olej a tam czerwona pianka z innej firmy ale kupiłam jakby mi tonera brakło A gekony są super, szczególnie jeden mój taki milusi jest, słodziaki
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
...a w ogóle to wspominałam, że znów mnie kusi czekoladowy brąz?
Czerwień mi chyba powszednieje ;/ Kumpela w pracy ostatnio mi marudzi, że może zmieniłabym kolor... Pytam, czemu, a ona na to, że jej by się chciało coś z włosami zrobić innego, ale nie ma co, to może ja bym zrobiła ze swoimi, wtedy by jej było lepiej na duchu
Nie marudzić! czerwień w wielu miejscach dodaje oryginalności ..jak narazie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
PS :na zdjęciach odkryłam że włosy o wiele bardziej różowo wyglądają niż są na prawdę.. i patrzcie na ten odrostt blee...
Milego wieczoru na smaka fotka mojego towarzysza na dzis do filmu
Kuuurczę ja to bym się piwka napiła a mam tylko energy drinka w ogóle to nie widziałam, że masz taki ciemny odrost.. czy tylko na fotce tak ciemno wyszedł ?

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-03-23 o 19:34
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:39   #2174
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
edytowałaś, ale zajrzałam wcześniej i widziałam fotkę sam kolor fajny, ale faktycznie trochę jasno na końcach

jej odkładam kasę od dzisiaj, też chcę!

Hmm róż by mi jakoś specjalnie nie przeszkadzał i się wydaje, że miałam ten 31 kiedyś, to był dość mocny... Ale poszłam do sklepu przed chwilką po olej a tam czerwona pianka z innej firmy ale kupiłam jakby mi tonera brakło A gekony są super, szczególnie jeden mój taki milusi jest, słodziaki
Nie marudzić! czerwień w wielu miejscach dodaje oryginalności ..jak narazie


Kuuurczę ja to bym się piwka napiła a mam tylko energy drinka w ogóle to nie widziałam, że masz taki ciemny odrost.. czy tylko na fotce tak ciemno wyszedł ?
jaką piankę kupiłaś?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:43   #2175
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam - to do dziewczyn gdybających nad odcieniem tonera La Riche - Poppy Red jest bardziej różowy, a Pillarbox mniej, jak Sugar zauważyła zresztą
Kurczę, i tu się po raz kolejny gubię - Sugar napisała: "Co do Pillarbowxa i poppy.. ja powiem ze pillarbox bardziej w róż wpada a poppy nie aż tak"

I tak jest chyba odkąd tylko któraś wspomniała o tonerach, ciągle sprzeczne zeznania Wygląda na to, że znowu zależy od włosów.. Więc jak chce się iść w stronę czystej czerwieni/rudawej to najbezpieczniej wybrać coral red/fire? No i poza tym, Wam te tonery odświeżają nie rozjaśniane włosy, tak?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:43   #2176
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
jaką piankę kupiłaś?
wats elysee - makowa czerwień nie wiem czy ktoś tutaj używał ale kupiłam nie zastanawiając się nad efektem bo chcę jak najszybciej się pozbyć mojego glona z włosów na ich stronie pisze, że kolory mają "mahoń, srebro, miedź, rubin, niebieski, fiolet, róż, purpura" to ciekawi mnie pod które podciągnąć tą czerwień..

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-03-23 o 19:46
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:57   #2177
shila78
Raczkowanie
 
Avatar shila78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wats elysee - makowa czerwień nie wiem czy ktoś tutaj używał ale kupiłam nie zastanawiając się nad efektem bo chcę jak najszybciej się pozbyć mojego glona z włosów na ich stronie pisze, że kolory mają "mahoń, srebro, miedź, rubin, niebieski, fiolet, róż, purpura" to ciekawi mnie pod które podciągnąć tą czerwień..
http://allegro.pl/elysee-pianki-do-k...122590672.html

czy to o niej piszesz?? Rubinowa to ta czerwona.. ciekawe, jak wyjdzie, koniecznie daj znać
ja wyszperałam kilka masek z pigmentem czerwonym, ciężko będzie na którąś się zdecydować, mam faworyta Joico ale cena powala...... muszę poradzić się w jakimś sklepie fryzjerskim
shila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:11   #2178
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wats elysee - makowa czerwień nie wiem czy ktoś tutaj używał ale kupiłam nie zastanawiając się nad efektem bo chcę jak najszybciej się pozbyć mojego glona z włosów na ich stronie pisze, że kolory mają "mahoń, srebro, miedź, rubin, niebieski, fiolet, róż, purpura" to ciekawi mnie pod które podciągnąć tą czerwień..
Ha! mam tą samą tez czeka na testowanie
Ja mam taki ciemny odrost niestety... Ty.. to choć do mnie na piwko.. mamy całą Kiste haha

Vanillka- mi vermillon wyszedł czysto czerwony na spłukaną czerwien kładziony, Pillarbox w róż wpada.. coral red w rudy wpada raz go miałam ale na rozjaśnionych wyszła mi marchewa.. fire na próbniku wygląda już rudawo.. .. zobacz sobie w galerii chyba są fotki po tonerach

Dziewuchy w ogóle myśle czy nie poczekać ze 2 tygodnie jeszcze i nie pofarbować całości może ale z pigmentacją.. jakos przezyje z tym odrostem.. Robila ktoraś w ogole zwykłą farbą pre pigmentacje??? np allwaves?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:34   #2179
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Te tonery to skubańce są.. Patrzcie jak pięknie dziewczynie Fire wyszedł :

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=480
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 20:54   #2180
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

shila78 tak, dokładnie o tej tylko ma trochę inne opakowanie teraz jutro umyję włosy i zobaczę czy podkład będzie już ok
Sugar ja robiłam prepigmentację tym maji co robiłam rok temu... jak nałożyłam to było smoliście czarne w tych miejscach gdzie nakładałam, a kompletnie nic nie dało z tym, że ja to miałam ekstremalnie zniszczone końce, to może dlatego
aaah i pytanko mam piankę można mieszać z tonerem? nie wiem czy nakładać toner czy piankę czy co zrobić zawsze niezdecydowana jestem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 07:20   #2181
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
shila78 tak, dokładnie o tej tylko ma trochę inne opakowanie teraz jutro umyję włosy i zobaczę czy podkład będzie już ok
Sugar ja robiłam prepigmentację tym maji co robiłam rok temu... jak nałożyłam to było smoliście czarne w tych miejscach gdzie nakładałam, a kompletnie nic nie dało z tym, że ja to miałam ekstremalnie zniszczone końce, to może dlatego
aaah i pytanko mam piankę można mieszać z tonerem? nie wiem czy nakładać toner czy piankę czy co zrobić zawsze niezdecydowana jestem
Czarne..?Aha... zobacze co inne dziewczyny napisza jeszcze..
Ja mieszałam toner z pianką nie takie rzeczy sie robilo.. wyszlo OK..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:28   #2182
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Z tego co ja sie dowiedziałam , a dość dużo czytam o tej nieszczęsnej pigmentacji to można robić nawet drogeryjną, co prawda efekt może nie być za dobry, ale można! najwazniejsze jest to aby farba pigmentująca była z tej samej firmy co docelowa :P Sugar daj znac jak ci wyszlo,bo ja robie za tydzien i strasznie sie boje przyciemnienia włosów :< ale musze bo końce po 2 tyg od farbowania na czerwono robią się białe :/ No i pigmentacji podobno właśnie nie można robić na bardzo zniszczone końce, w sumie nie wiem czemu bo przecież ona poprawia kondycje włosów, no ale Ty Sugar masz ładne włoski także chyba spokojnie możesz zrobić nawet allwaves.
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-03-24 o 08:29
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 09:02   #2183
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

W takim razie ja też pochwalę się moimi dziarkami. Zbliżenie robione niestety jeszcze w trakcie gojenia. Następna będzie ta róża z linku:http://fc02.deviantart.net/fs41/f/20...by_lanzart.png. Mamy tutaj jakąś fankę mangi lub anime? Poznaje ktoś?

DoDoo - bardzo ładny tatuaż. W ogóle kark jest super miejscem na jakieś upiększenia Miałam tam kolczyk kiedyś i nadal trzymam ten obszar dla niego, może jeszcze kiedyś się skuszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00226.jpg (77,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00227.jpg (68,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00225.jpg (74,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1232.jpg (62,3 KB, 22 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 09:04   #2184
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Vampire Knight? xD

czyli w jaskółkach znajduje się sakura? czy mi się tylko wydaje? :3

Cudowne tatuaże *.*
Nie mam odwagi na jakikolwiek :/

gdybym miała szaleć => klik
to coś takiego chcę xD

Rozpoczęłam misję wypłukiwania koloru przy pomocy przeciwłupieżowego sayosa.
Zamówiłam farbę i chyba pomaluję przed świętami. :3

Edytowane przez Miyakochan
Czas edycji: 2013-03-24 o 09:08
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 09:09   #2185
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

@Vanilka - o, faktycznie, Sugar napisała dokładnie odwrotnie... no to nie wiem, ja miałam oba i w opakowaniu pillar wyglądał na bardziej różowy i ciemniejszy od poppy, a na włosach wyszło odwrotnie
@falka - ha, Zirael Ładnie. Chociaż ja bym pewnie wolała asymetrycznie, znaczy jedną tylko. I mnie teraz kusicie na kolejną dziarkę ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:40   #2186
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Czarne..?Aha... zobacze co inne dziewczyny napisza jeszcze..
Ja mieszałam toner z pianką nie takie rzeczy sie robilo.. wyszlo OK..
jak spłukałam to nie było czarne, także spokojnie w ogóle nałożyłam wczoraj przed spaniem trochę tonera na końcówki i na włosy wyżej... na tych zielonych wyszła piękna czerwień, a na tych wyżej (to jest teraz taki srebrny jasno-średni blond) chwyciło tak jakbym to umyła z 5 razy :/ no nic, idę umyć włosy i zobaczę efekt na pasemku jeszcze raz jak będzie taksamo to zobaczę z pianką w tym miejscu
Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
W takim razie ja też pochwalę się moimi dziarkami. Zbliżenie robione niestety jeszcze w trakcie gojenia. Następna będzie ta róża z linku:http://fc02.deviantart.net/fs41/f/20...by_lanzart.png. Mamy tutaj jakąś fankę mangi lub anime? Poznaje ktoś?

DoDoo - bardzo ładny tatuaż. W ogóle kark jest super miejscem na jakieś upiększenia Miałam tam kolczyk kiedyś i nadal trzymam ten obszar dla niego, może jeszcze kiedyś się skuszę.
ale śliczne ja się nie umiem zdecydować, czy coś delikatnego czy demonicznego sobie strzelić fanką anime jestem, ale niestety nie kojarzę wzory i mi się głupio zrobiło, muszę się wziąć za siebie z oglądaniem tego co warto ALE sam wzór wygląda super jak na tatuaż ja myślałam o pieczęci jaką miał Sasuke na ramieniu, nie wiem czy ktoś kojarzy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:53   #2187
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Z tego co ja sie dowiedziałam , a dość dużo czytam o tej nieszczęsnej pigmentacji to można robić nawet drogeryjną, co prawda efekt może nie być za dobry, ale można! najwazniejsze jest to aby farba pigmentująca była z tej samej firmy co docelowa :P Sugar daj znac jak ci wyszlo,bo ja robie za tydzien i strasznie sie boje przyciemnienia włosów :< ale musze bo końce po 2 tyg od farbowania na czerwono robią się białe :/ No i pigmentacji podobno właśnie nie można robić na bardzo zniszczone końce, w sumie nie wiem czemu bo przecież ona poprawia kondycje włosów, no ale Ty Sugar masz ładne włoski także chyba spokojnie możesz zrobić nawet allwaves.
kochana mi się to samo robiło na początku jak rozjaśniłam i robiłam piankami, ale po pewnym czasie samo się to uspokoiło. Dalej szybciej zmywa się z końcówek ale juz nie tak mocno jak na samym początku.

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość

Rozpoczęłam misję wypłukiwania koloru przy pomocy przeciwłupieżowego sayosa.
Zamówiłam farbę i chyba pomaluję przed świętami. :3
mi mega mega wypłukała nafta
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:09   #2188
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nafta zniszczyła mi włosy. Miałam jedno, wielkie siano na głowie.
Trzy razy umyte i mocno pojaśniały. ^^
Najwyżej nie pomaluje na święta, zobaczę jak będą wykładać pod koniec tygodnia.
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:18   #2189
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
Nafta zniszczyła mi włosy. Miałam jedno, wielkie siano na głowie.
Trzy razy umyte i mocno pojaśniały. ^^
Najwyżej nie pomaluje na święta, zobaczę jak będą wykładać pod koniec tygodnia.
może za długo trzymałaś, boją się jakieś 15-30 minut trzyma tylko bo potem wysuszać może.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:19   #2190
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
Vampire Knight? xD

czyli w jaskółkach znajduje się sakura? czy mi się tylko wydaje? :3
2x TAK! Ten tatoo w linku piękny po prostu! Jakie kolory!

Meadow -Vampire Knight polecam, szczególnie pierwszy sezon. Naruto jakoś nigdy nie miałam natchnienia obejrzeć, ale kiedyś na pewno po niego sięgnę. Co do tatuażu - dla mnie musi on coś znaczyć, więc odwołanie do ukochanego anime jak najbardziej!
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.