Filtry UV a makijaż - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 15:51   #3631
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Filtry UV a makijaż

widzę ze już same znalazłyście moje lumenowe wypowiedzi- i fajnie

Ostatecznie jestem zadowolona z lumene, nie jest on super hiper, ale lubimy sie bardzo. Mógłby bardziej kryć, ale nie można mieć wszystkiego.
Grunt, że przkonałam się do tego typu produktów i już się nie bede bała kupić w przyszłości czegoś droższego w obawie że nie podpasuje mi ta forma kosmetyku.

Właśnie jak mi się ten skończy to chciałabym wypróbować DP (ale dostępne powszechnie kolory sa dla mnie za ciemne), albo smasha
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:32   #3632
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
kurcze nie wiem, gdzie w końcu wyląduję, bo jedziemy razem z TŻ, ale w dwa różne miejsca, od dawna mam ochotę na te złote tarasy, ale ciężko mi się wyrwać, bo to miasto strasznie pożera czas przez te utrudnione dojazdy
No wlasnie dlatego tez nie lubie jezdzic do ZT
A na dodatek w ZT parking jest platny i z reguly przepelniony

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
widzę ze już same znalazłyście moje lumenowe wypowiedzi- i fajnie

Ostatecznie jestem zadowolona z lumene, nie jest on super hiper, ale lubimy sie bardzo. Mógłby bardziej kryć, ale nie można mieć wszystkiego.
Grunt, że przkonałam się do tego typu produktów i już się nie bede bała kupić w przyszłości czegoś droższego w obawie że nie podpasuje mi ta forma kosmetyku.

Właśnie jak mi się ten skończy to chciałabym wypróbować DP (ale dostępne powszechnie kolory sa dla mnie za ciemne), albo smasha
Ha, na wizazu nic sie nie ukryje

Ja tez na poczatku nieufnie podchodzilam do suchych kompaktow. A teraz z czystego lenistwa nawet jak robie zwykly makijaz to tez kompaktem.

Z testowaniem DP radze sie spieszyc bo niedlugo znikinie z pefumerii. W jego miejsce wchodzi Mat Lumiere, z nowym jasniutkim odcieniem 50.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:07   #3633
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax jesteś pewna, że w Polsce będzie 50 z Mat Lumiere? Ja kupowałam Mat Lumiere w Douglasie i 50 na 100% nie było.
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:40   #3634
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Z testowaniem DP radze sie spieszyc bo niedlugo znikinie z pefumerii. W jego miejsce wchodzi Mat Lumiere, z nowym jasniutkim odcieniem 50.
ja juz zamowilam ale któraś z wizażanek chyba tu pisała, że DP byl jednak lepszy, a moze przeczytalam to gdzies indziej
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:32   #3635
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
ja juz zamowilam ale któraś z wizażanek chyba tu pisała, że DP byl jednak lepszy, a moze przeczytalam to gdzies indziej
coś mi dzwoni, że to były opinie o fluidzie
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:47   #3636
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Contax jesteś pewna, że w Polsce będzie 50 z Mat Lumiere? Ja kupowałam Mat Lumiere w Douglasie i 50 na 100% nie było.
Widziałam na własne oczy w perfumerii Quality w Warszawie. W perfumeraich sieciowych jeszcze nie sprawdzałam, ale jak będę to na pewno zerknę


Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
ja juz zamowilam ale któraś z wizażanek chyba tu pisała, że DP byl jednak lepszy, a moze przeczytalam to gdzies indziej


Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
coś mi dzwoni, że to były opinie o fluidzie
Ash, dokładnie jest tak jak napisała sylwiani.

Fruttina pisała o nowym podkładzie Mat Lumiere.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 17:29   #3637
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Filtry UV a makijaż

O Quality pierwszy raz słyszę . W Douglasie na 100 % nie było tego koloru bo pewnie bym go kupiła. Nie wiem, jak w Sephorach, bo w tych, w których byłam , to albo leżały resztki DP, albo były puste miejsca na Mat Lumiere
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 19:28   #3638
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

A czy są w ogóle jakieś pudry sypkie bez talku i miki? Napaliłam sie na filtr tonujący svr ale bez pudru się nie obejdzie. Pomóżcie mi
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:46   #3639
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Filtry UV a makijaż

zajrzyj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:54   #3640
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziękuję już trafiłam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 20:28   #3641
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pozdrawiam wszystkie kompaktofanki. Widzę jakąś interesującą dysputę miłą mym oczom i serduszku. Idzie zima i znowu nabrałam ochoty na zakup kompaktu Clinique - Clarifying Makeup, tylko tym razem nie zrobię gafy i kupię odcień najjaśniejszy.
Poza tym zrobiłam takie zapasy DP Chanela, że na razie mi nie grozi zakup nowej wersji, choć z przyjemnością pomacam ją w sklepie. Co do kompaktu Clarinsa - to gdzieś ktoś kiedyś pisał, że nie jest pudrowy.
Poza tym znacznie uprzyjemniłam sobie rytuał malowania - raz na zawsze pozbyłam się znienawidzonej skrobi we wszelakich postaciach, ostentacyjnie wyrzuciłam pełne pudełko dry-flo do kosza. Filtruję się Klorane i matuję zasypką Babydream. Uwielbiam dotykać tę zasypkę, jest jak puszek w stosunku do grubej i szorstkiej skrobi. A na zasypkę kompakt i co dusza zapragnie, a pragnie ostatnio rozświetlaczy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 21:37   #3642
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Smoku dawno Cie nie widzialam

Przyznam,ze moje fascynacje skupily sie na kompakcie Miracle Touch MF okazuje sie bajkowy i na filtrach ladnie sobie trwa.Skusilam sie tez na odnowiony Promienny podklad wygladzajacy Yria YR-dzisiaj byl pierwszy test i przeszedl on bardzo pomyslnie.

DP Chanel wykoncze i to bedzie ostatecznie rozstanie,nie bardzo przekonal mnie do siebie.
Za to bardzo lubie Matmate Givenchy i kompakt Clinique Superpowder Double Face Powder i nalezy Ci sie Moniko bo dzieki Tobie go poznalam

Puder jedwabny Hauschki jest caly czas w uzyciu,choc probowalam po drodze roznosci lecz nie zagrzaly mniejsca na dlugo.

Ktora to zasypka Babydream?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:13   #3643
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

No właśnie Zwykły puder w niebieskim opakowaniu? może to tańszy odpowiednik Hauschki?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 19:36   #3644
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
sklepie. Co do kompaktu Clarinsa - to gdzieś ktoś kiedyś pisał, że nie jest pudrowy.
jest pudrowy ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13102 i ma ładne jasne kolorki
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:15   #3645
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny Drogie, czy Loreal True Math w płynie nie destabilizujący filtrów to jest na pewno to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8884 ???

Zostało mi trochę, ale niem czy bezpiecznie jest mazianie się nim
(aha, mój filtr- to na razie LRP anthelios krem 50+)
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:17   #3646
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Filtry UV a makijaż

z tego co wiem to tentez mam ten filtr co Tyjestes zadowolona?a i pytanko 2 czy zapycha Cię?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:42   #3647
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
z tego co wiem to tentez mam ten filtr co Tyjestes zadowolona?a i pytanko 2 czy zapycha Cię?
Dzięki

A filtr nakładam dopiero od tygodnia -mam próbki. (Na noc idzie Effaklar K.)
Zadowolona do końca z Antheliosa nie jestem, bo:
bieli mi buzię,
nie wchłania się tak jak bym tego chciała,
świecę się, ale co dziwne- chyba nie zapycha- bo mam gładszą skórę i chyba mniej zaskórników. Dziwne, prawda?
Jeszcze nie nakładałam na niego ani podkładu, ani pudru, bo próbuję na razie doczytać na biochemii co z czym współgra, a co nie Przypuszczam ponadto, że skoro czuję filtr na twarzy, to po nałożeniu jeszcze czegoś oszaleję. Mam jednak jeszcze ten True Match, więc może spróbuję, bo bladość bardzo mi przeszkadza

Zostało mi jeszcze ok 7 próbek filtra, więc na pewno zużyję je wszystkie i zobaczę- może skóra mi się przyzwyczai...a jeśli nie, to będę szukała dalej "ideału"
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:17   #3648
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Filtry UV a makijaż

dzieki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 15:14   #3649
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy zamawialyscie moze cos na Wisience??chcialam tam zamowic DP i zarejestrowalam sie ,wrzucilam produkt do koszyka i nie dostalam zadnego potwierdzenia,pisalam tam do nich ale nie raczyli mi odpisac co mam dalej zrobic,nawet nie wiem gdzie pieniadze przelac, albo kretynka jestem albo z ta strona cos nie tak,dlatego zalezy mi na waszej podpowiedzi jak mam to zrobic.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 19:45   #3650
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
jest pudrowy ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13102 i ma ładne jasne kolorki
Nawet w opisie jest zaznaczone, że to jest kompakt pudrowo-kremowy. Jakoś mnie nie przekonuje niestety.

Joasiu - który kolor masz tego MF Miracle Touch?

Co do zasypki Babydream, nazywa się to puder dla dzieci, kosztuje 100 gr 5 zł. Skład - talk, tlenek cynku, wyciąg z oliwy z oliwek, alantoina, perfumowany. Nic tak dobrze mi nie robi. A pod spód Klorane.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:55   #3651
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość


Co do zasypki Babydream, nazywa się to puder dla dzieci, kosztuje 100 gr 5 zł. Skład - talk, tlenek cynku, wyciąg z oliwy z oliwek, alantoina, perfumowany. Nic tak dobrze mi nie robi. A pod spód Klorane.
Jaki zbieg okolicznosci dzisiaj właśnie wpadła mi w ręce ta zasypka rano i postanowiłam sprawdzić jak to z nią bo ze skrobią sobie jakoś nie radze a ona jeszcze tak fajnie pachnie. stosuje filtr avene wiec chyba nie powinno sie gryść ale mam takie pytanie... nie zapycha cię to?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:56   #3652
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Nawet w opisie jest zaznaczone, że to jest kompakt pudrowo-kremowy. Jakoś mnie nie przekonuje niestety.

Joasiu - który kolor masz tego MF Miracle Touch?

Co do zasypki Babydream, nazywa się to puder dla dzieci, kosztuje 100 gr 5 zł. Skład - talk, tlenek cynku, wyciąg z oliwy z oliwek, alantoina, perfumowany. Nic tak dobrze mi nie robi. A pod spód Klorane.
Moniczko wrzucam link do moich postow z nowosci kosmetycznych
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4150
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4158
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4160
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4163

Kupilam odcien 060 Sand

Musze sie zainteresowac ta zasypka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:49   #3653
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, co radzicie wymieszać z jedwabnym pudrem do Ciała Hauschki, żeby się nie gryzło, ale żeby uzyskać trochę koloru?? Zależy mi bardzo na podkolorowaniu bladego lica
Czytałam coś o cynamonie... to dobry pomysł?
A może polecacie coś innego?
Aha...naturalnie mam śniadą cerę, ale filtr Anthelios bieli mnie okrutnie
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 14:58   #3654
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filtry UV a makijaż

Z cynamonem można ale z tego co wiem trzeba uważać.. mnie np cynamon dodany do peelingu podrażnia
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:20   #3655
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja dodałam do skrobi cynamon i fakt- bielić nie bieli, nie podrażnia, ale zdecydowanie nie dla mnie- za grubo to mielone, czuć na twarzy.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 18:47   #3656
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hexxana - dzięki za wyczerpujące opisy podkładu, a nuż mi się spodoba. Z zasypką warto się zaprzyjaźnić, bo to tani i solidny produkt. Mnie nie zapycha.
Zioła - może połóż jakiś puder na jedwabnika Hauschki i biel zniknie. Zasypka też mnie bieli, ale ja się pudruję. Żadne wynalazki skrobiowo jakieś tam nie dla mnie, bo jak napisała Sovilo - są grubo mielone i widać je na twarzy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 19:02   #3657
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co radzicie wymieszać z jedwabnym pudrem do Ciała Hauschki, żeby się nie gryzło, ale żeby uzyskać trochę koloru?? Zależy mi bardzo na podkolorowaniu bladego lica
Czytałam coś o cynamonie... to dobry pomysł?
A może polecacie coś innego?
Aha...naturalnie mam śniadą cerę, ale filtr Anthelios bieli mnie okrutnie
O cynamonie też czytałam, ale boję się go dawać na twarz (kiedyś okropnie się poparzyłam olejkiem cynamonowym - rozcieńczonym rzecz jasna - w mazidle antycellulitowym).

Do niedawna mieszałam hauschkę z translucide, ale wycofali ten puder... grrrr....... czekam na dostawę sypkiego nu skin (który pewnie będzie za ciemny, więc go hauschką rozjaśnię), a póki co kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością... karob który może robić solo za puder brązujący - albo dosypany do skrobi lub hauschki udawać odrobinę pigmentu Do takiej mieszanki dodaję też jedwab w proszku (z mazideł).

Na tak zmatowioną twarz daję jeszcze gdzieniegdzie lucidity - chyba Madziorka uzywa tego pudru solo na filtry? - dla mnie jednak jest zbyt rozświetlający, to znaczy ma widoczne drobinki. Ale użyty w newralgicznych miejscach sprawdza się świetnie. Solo też byłby świetny gdyby tyle go w filtr nie wsiąkało (bo idealnie wygląda np. w wieczornym makijażu położony na cienką warstwę humektanu).

W chwili filtrowej ortodoksji wymyśliłam nawet róż niegryzący się z parsolem - zmieszałam hauschkę z różową glinką ale to już jest chyba przesada... chociaż w składzie wielu pudrów występuje kaolin.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:02   #3658
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, czy to o ten puder NuSkin chodzi?
http://www.nuskin.com/corp/product/c...ngpowder.shtml

i jeszcze polska stronka:
http://www.dlazdrowia.erydan.com/ind...106&kt=&id=250
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:10   #3659
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:52   #3660
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
O cynamonie też czytałam, ale boję się go dawać na twarz (kiedyś okropnie się poparzyłam olejkiem cynamonowym - rozcieńczonym rzecz jasna - w mazidle antycellulitowym).

Do niedawna mieszałam hauschkę z translucide, ale wycofali ten puder... grrrr....... czekam na dostawę sypkiego nu skin (który pewnie będzie za ciemny, więc go hauschką rozjaśnię), a póki co kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością... karob który może robić solo za puder brązujący - albo dosypany do skrobi lub hauschki udawać odrobinę pigmentu Do takiej mieszanki dodaję też jedwab w proszku (z mazideł).

Na tak zmatowioną twarz daję jeszcze gdzieniegdzie lucidity - chyba Madziorka uzywa tego pudru solo na filtry? - dla mnie jednak jest zbyt rozświetlający, to znaczy ma widoczne drobinki. Ale użyty w newralgicznych miejscach sprawdza się świetnie. Solo też byłby świetny gdyby tyle go w filtr nie wsiąkało (bo idealnie wygląda np. w wieczornym makijażu położony na cienką warstwę humektanu).

W chwili filtrowej ortodoksji wymyśliłam nawet róż niegryzący się z parsolem - zmieszałam hauschkę z różową glinką ale to już jest chyba przesada... chociaż w składzie wielu pudrów występuje kaolin.
Dziękuję Szacuneczek dla Ciebie za wiedzę
Chyba faktycznie daruję sobię ten cynamon, bo mam raczej wrażliwą skórę

A czy puder Nu Skin ma tylko jeden-uniwersalny odcień?
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.