Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 10:53   #691
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziś jest mój 3 dzien z Inneov naparwde mam wrazenie ze zmniejsza apetyt i kurde jakby cos sie działo z brzuchem,płaski taki. nie wiem mzoe to efekt placebo no ale zoabczymy za 13 dni(bo mam jeszcze dodatkowo 2 saszetki z próbek)

czy ktos zaczał niedawno?zebym sama na topicu nie bombardowała postami chetnie bym znalazła jakas towarzyszke niedoli w walce z pomaranczowa skórka
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:32   #692
Elka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczynki!
Przeprowadzam zmasowany atak! Inneov + Vacu Well + dieta + smarowidło. Jak to nie da efektów to już chyba nic nie pomoże.
Pozdrawiam.
Elka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:29   #693
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Vacu Well? a co to takiego?

mnie sie cos z Vacu kojarzy to takie w kapsułach. chodziłam rok temu i musze przyznac ze efekty były,niestety zas sie zapuscilam
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:42   #694
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie masażer z galenica elancyl z mydełkiem
link usunięty przez moderatora
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez asiulekk84
Czas edycji: 2008-04-17 o 11:28 Powód: nieopłacona reklama
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:42   #695
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
ja jednak kupiłam inneov w saszetkach. pierwsze picie-myśle nie jest tak złe jak czytałam, ale kolejne to juz naprawde przez gardło nie chce przejsc. a czy to trzeba tylko podczas posiłu pić tak? w sumie to i lepiej bo z jedzeniem nie czuć tak smaku producent wiedział co robi
na ulotce jest napisane ,ze w trakcie posiłku.
troche mnie to zastanawia ponieważ nie jest wskazane picie ani przed ani w trakcie posiłku poniewaz soki trawienne sie rozrzedzaja i trawi sie wolniej,najlepiej jezeli odczeka sie 30 minut po zjedzeniu.
ja biore kapsułki wiec problem jakby z głowy ,łykam je przed jedzeniem!
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:46   #696
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam,
mam goraca prosbe do dziewczyn ktore posiadaja opakowanie po inneov, czy moglabym prosic o przepisanie skladu tego specyfiku? w piatek ide do lekarza dowiedziec sie czy moge go stosowac, ale do tego potrzebuje skladu tego "cuda". bede bardzo wdzieczna, z gory dziekuje
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:53   #697
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
klejuszku myślisz, że po miesiącu systrematycznej kuracji (codziennego smarowania i owijania- lub co drugi dzień) będą już jakieś efekty? i czy skórka pomarańczowa wraca jak zaprzestanie się smarowania (np już po osiągnięciu efektu) ? przepraszam, że zasypuję pytaniami
Hejka!
Pytaj do woli
Uwazam ze na 100% po miesiacu kuracji zobaczysz super efekty -a moge sie zalozyc ze wczesniej Na poczatek skora bedzie gladsza w dotyku a z czasem bardziej wymodelowana sylwetka i coraz mniej widoczny cellulit.
Mnie tak zachwycily rezultaty kuracji ze wciagnelo mnie to na maxa - szybko stracilam szerokie biodra i baleronki na nogach - a ludzie pytali co sie stalo ze tak schudlam, mysleli ze jakas choroba...
Do tej pory nawet nie przytylam i cellulitu nie widac. Choc zawsze mialam tendencje do tycia to teraz leniuchuje, i sama nie moge sie nadziwic ze nic mi nie nawraca cellulit.
Z Inneov mysle ze juz lepszej poprawy nie uzyskam - mam jeszcze nad kolanami cellulit jak scisne skore. Poza tym znow dopadla mnie choroba i na 2 dni musze odstawic truskawkowego drinka, a szkoda.
Pozdrawiam serdecznie!
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 06:15   #698
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
na ulotce jest napisane ,ze w trakcie posiłku.
troche mnie to zastanawia ponieważ nie jest wskazane picie ani przed ani w trakcie posiłku poniewaz soki trawienne sie rozrzedzaja i trawi sie wolniej,najlepiej jezeli odczeka sie 30 minut po zjedzeniu.
ja biore kapsułki wiec problem jakby z głowy ,łykam je przed jedzeniem!
ups bo ja to pije w trakcie jedzenia a konkretniej mówiąc to poprostu sobie popijam jedzonko inneov. mam nadzieje ze to nic złego... jak myślicie?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 06:19   #699
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
dziś jest mój 3 dzien z Inneov naparwde mam wrazenie ze zmniejsza apetyt i kurde jakby cos sie działo z brzuchem,płaski taki. nie wiem mzoe to efekt placebo no ale zoabczymy za 13 dni(bo mam jeszcze dodatkowo 2 saszetki z próbek)

czy ktos zaczał niedawno?zebym sama na topicu nie bombardowała postami chetnie bym znalazła jakas towarzyszke niedoli w walce z pomaranczowa skórka
kociczko ja też jestem początkująca pije inneov 4 dzień. szczerze mówiąc to jeszcze nic nie zauważyłam a może tak mi sie wydaje bo mam gładszą skóre tylko nie wiem czy od inneov czy od peelingu kawowego czy od balsamu który stosuje juz ponad miesiąc. ciężko powiedzieć. myśle ze wszystkie te 3 rzeczy jakos wpływają. nie stety nie zrobiłam zdjęć przed kuracją ale jak tylko sama coś zobacze to napewno się z wami podziele
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:43   #700
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

oo cześc mysza88 )
ja dzis bede miala 4 dzien
niestety oprzez te 4 dni w sumie to jadłam duzo
ale nie poddaje się.

i tak sioe zastanawiam czy moglabym do tego brac np 2 kapsulki therm line?tak przed cwiczeniam izeby mieć siłe?bo tak tez jest w sumie cos z herbata o ile sie nie myle...
no i tak sobie mysle wlasnie...

pocieszam sie ze do lata jeszcze ponad 2 miesiące więc na pewno cos po 1,5 miesiąca(bo tyle planuje stosowac inneov) bedzie cos widać.

pozdrawiam wszystkie walczące
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:23   #701
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny!
Glowa az peka od nadmiaru informacji ja w tej kwestji jestem dopiero poczatkujaca nigdy wczesniej nie uzywalam zadnych kremow i innych produktow do zwalczania celulitu.Narazie uzywam lipometric i biore l-karnityne, do tego zaczelam cwiczyc, ograniczylam moje posilki tj nie jem kolacji, zamowilam juz inneov(czekam na przesylke), mam tez lipocure. Moj sposob na walke z celulitem + 4kg nadwagi od przyszlego tyg jest taki :

codziennie rano- smarowanie skory i krotki masaz VICHY LIPOMETRIC, pozniej sniadanie+INNEOV, przed wyjsciem do pracy tabletka L-karnityny. Popoludnie-normalny obiad + INNEOV, 3h pozniej jablko, godz 18 L-karnityna a nastepnie codzienne wieczorne cwiczenia oraz raz w tygodniu basen +sauna. Przed snem LIPOMETRIC. Co do slodyczy ktore uwielbiam tylko w weekend w nieduzych ilosciach. Do tego bede prowadzic dziennik raz na dwa tyg mierzc obwod pasa oraz uda, stan mojej wagi.

Mam nadzieje ze moj plan zadziala KOSMETYKI +CWICZEMIA+LEKKA DIETA i na urlop pojade z lepsza sylwetke i ładniejsza skora, nie oczekuje naglych cudow, ale wiem, ze jakas poprawa nastapi... lepsze to niz marudzenie, lub marzenia o pieknej sylwetce... Zobaczymy co z tego wyjdzie.
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 12:34   #702
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
oo cześc mysza88 )
ja dzis bede miala 4 dzien
niestety oprzez te 4 dni w sumie to jadłam duzo
ale nie poddaje się.

i tak sioe zastanawiam czy moglabym do tego brac np 2 kapsulki therm line?tak przed cwiczeniam izeby mieć siłe?bo tak tez jest w sumie cos z herbata o ile sie nie myle...
no i tak sobie mysle wlasnie...

pocieszam sie ze do lata jeszcze ponad 2 miesiące więc na pewno cos po 1,5 miesiąca(bo tyle planuje stosowac inneov) bedzie cos widać.

pozdrawiam wszystkie walczące
tak ja tez sie pocieszam tym że do lata jeszcze troche czasu wiec może zdąże mam pytanie do ciebie czy zrobiłaś sobie dzjęcie swych "niedoskonalości" zanim zaczęłaś pić innoev? bo ja niestety nie ale może dziś jak nie zapomne to zrobie bo dobrze by było mieć jakies porównanie nie? a jeśli chodzi o therm line to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy można to brać dodatkowo...
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:36   #703
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

simonee! twój program likwidacji jest dość imponujący tylko zebyś wytrwała w tych postanowieniach !!! a jaką masz L-karnityne? w tabletkach do ssania czy do łykania?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:02   #704
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
tak ja tez sie pocieszam tym że do lata jeszcze troche czasu wiec może zdąże mam pytanie do ciebie czy zrobiłaś sobie dzjęcie swych "niedoskonalości" zanim zaczęłaś pić innoev? bo ja niestety nie ale może dziś jak nie zapomne to zrobie bo dobrze by było mieć jakies porównanie nie? a jeśli chodzi o therm line to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy można to brać dodatkowo...
tak,zrobiłam ale wstydze się gdyz mam jakies 10 kg nadwagi,wiec jak to zrzuce,a mam taka nadziejie to Ci wysle fotki...no i o ile bedzie efekt

btw skoro to dopeiro Twój 4 dzien to myślę ze narazie nic nie widac to spokojnie mzoesz smigac po aparacik ! zrobic teraz i pstryknac kolejne po kuracji

co do mojego zrzucania 10 kg bedzie ciezko bo cierpie na zaburzenia odzywiania wiec na zmiane tyje i chudnę...ogólnie to niezaciekawie ale postanowiłam do lata wyglądaac chcoiaz troszke lepiej.

a dzis jestem juz po peelingu kawowym,wklepałam balsamiki a zaraz wezme peirwsza porcję inneov

simonee,witamy

wiec jest nas 3 damy rade!
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:35   #705
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mysza88! Wierze w siebie i ostro sie zawzielam, zeby w koncu pozbyc sie nadwagi i celulitu. Juz kiesys cwiczylam przez pewnien okres w domu i dobrze pamietam efekty szczegolnie brzuszka i tyleczka Co do l-karnityny to jest bez zadnych dodatkowych witamin, do lykania w dawce 250mg 2xdziennie, ale ponoc najlepsza l-karnityna jest w ampulkach(do picia)

pozdrowionka
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:07   #706
martulinka666
Przyczajenie
 
Avatar martulinka666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam Was
Dziś zaczęłam drugie opakowanie Inneov
Wielkich zmian narazie nie ma ale skóra wyglada juz dużo lepiej
Cellulit jeszcze jest mam nadzieję że to tylko kwestia czasu
Skóra jest gładsza, hmmm sama nie wiem jak to określić ale to coś w stylu 'lepszej jakości'
a jak u Was?
__________________
-----------------------------------------------------------------
>>>> kocham Cię Kituś <<<<<<<<
martulinka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 06:16   #707
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
mysza88! Wierze w siebie i ostro sie zawzielam, zeby w koncu pozbyc sie nadwagi i celulitu. Juz kiesys cwiczylam przez pewnien okres w domu i dobrze pamietam efekty szczegolnie brzuszka i tyleczka Co do l-karnityny to jest bez zadnych dodatkowych witamin, do lykania w dawce 250mg 2xdziennie, ale ponoc najlepsza l-karnityna jest w ampulkach(do picia)

pozdrowionka
ja tez bralam jakiś czas temu L-karnitynę w tabletkach ui to w mega tabletkach. były tak wielgachne że ledwo mogłam je łykać. tak szczerze to dalej je mam bo nie zuzyłam ich do końca. ale były jakieś beznadziejne bo trzeba było je brać na pusty żołądek, na godzinę przed wysiłkiem fizycznym więc wychodziło na to ze ok 3 godziny muszę głodować a u mnie to raczej ciężkie do przeżycia także dałam sobie z nimi spokój.

kociczko znów zapomniałam zrobić zdjęć a teraz na week wyjeżdżam. ale nie przejmuje sie bo mój cell jest tak ogromny i zaawansowany że napewno nie bedzie jeszcze widać zadnej różnicy
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 09:47   #708
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziewczyny, a nie chcecie wypróbować kuracji Guam? klejuszek wypróbowała i efekty rewelacyjne
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 09:52   #709
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

narazie całe fundusze postanowiłam poświęcić na inneov bo już 2 opakowania kupiłam od razu i troche mnie to kosztowało więc zamierzam skończyć najpierw inneov a następny w kolejce jest guam oczywiści chetnie bym się porwała na tak zdecydowaną uracje ale niestety różnie to bywa a efekty klejuszka są naprawde widoczne
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 11:35   #710
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej
mysza88
co do l-karnityny to rzeczywiscie sa to duze tabletki ale ja pamietam ze kiedys kupowalam do ssania i byla dobra lekko kwaskowy smak niezly zamiennik jako cukierek hi hi

co do inneov efekty sa "widoczne"-wyczowalne po braniu/piciu przez okres 3miesiecy. Ja narazie zamowilam z alegro 2opakowania + przesylka za 170zl i do tego jakies probki kremow z vichy. boje sie ze inneov bedzie naprawde okropny w smaku i nie bede chciala tego pic! wiec jeszcze wchodzi opcja tabletek do lykania... no zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
mysza88 napisz cos o tym guam co to w ogole jest??
pozdro
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:52   #711
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

ten smak brzoskwiniowy pojawł sie razem z tabletkami. W sumie tabletki -to bardzo dobry pomysł szczególnie dla zabieganych kobiet.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:12   #712
pestka-29
Przyczajenie
 
Avatar pestka-29
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

Właśnie skończyłam drugie opakowanie (smak truskawkowy). Działa cellulit miałam bardzo widoczny a po zastosowaniu inneov zniknął zupełnie. Długo zastanawiałam się czy warto kupić ten preparat (czy nie szkodzi itp) ale zdecydowałam się i nie żałuję. Polecam
pestka-29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:04   #713
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

dziewczyny a nie zastanawiałyscie sie zeby zamiast kupowac takie drogie tabletki czy proszki musujace wybrac sie na basen ?? przeciesz szybko sie schudnie i ładnie wyzezbi sylwetke i taniej ja chodze od miesiaca i juz schudlam ponad 3 kilo i skora bardziej gładsza , napieta a chodze tylko 2 razy w tygodniu po godzinie
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 00:10   #714
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

jasne, że basen i w ogóle ruch na świeżym powietrzu świetnie działają na sylwetkę. ale dlaczego nie wspomóc ruchu jakimś preparatem działającym od środka organizmu. u mnie jak już wcześniej pisałam sprawdził się inneov cellulit i taką kurację chętnie powtórze jeszcze raz.
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 07:10   #715
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

Od tygodnia pije zaszetki truskawkowe - ciekawe jakie będą rezultaty po całej kuracji
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 10:04   #716
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja tam właśnie rozpoczęłam już drugi raz kurację inneovem na cellulit - chcąc się odpo zimie, no i znowu jestem zadowolona, tak jak za pierwszym razem kiedy piłam te saszetki. tym razem wybrałam tabletki, bo przy moim trybie życie łatwiej je wszędzie ze sobą zabrać. jak dla mnie produkt ok - mój cellulit likwiduje.
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 10:53   #717
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
a ja tam właśnie rozpoczęłam już drugi raz kurację inneovem na cellulit - chcąc się odpo zimie, no i znowu jestem zadowolona, tak jak za pierwszym razem kiedy piłam te saszetki. tym razem wybrałam tabletki, bo przy moim trybie życie łatwiej je wszędzie ze sobą zabrać. jak dla mnie produkt ok - mój cellulit likwiduje.
A którego stopnia masz cellulit?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:05   #718
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mój cellulit jest obecnie dość mało rozwinięty - chyba utrzymują się efekty ostatniej kuracji inneovem.ale lepiej zapobiegać niż leczyć i dlatego się biorę za kolejną serię inneovu.
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:52   #719
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 55
GG do naok
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ponoć piersi też maleją od tego, więc nie wiem czy bym się osobiście skusiła
Nie chcę być wklęsła
naok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 22:22   #720
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
mój cellulit jest obecnie dość mało rozwinięty - chyba utrzymują się efekty ostatniej kuracji inneovem.ale lepiej zapobiegać niż leczyć i dlatego się biorę za kolejną serię inneovu.
Pytam, bo nie wiem na co pomógł

A zaczynałaś z jakim cellulitem?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.