Ciaza w Londynie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 00:36   #1
munecaadeplastico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2

Ciaza w Londynie!


Czesc, zarejestrowalam sie na tym portalu poniewaz potrzebuje Waszej pomocy. Okres spoznia mi sie okolo tydzien czasu, wczoraj zrobilam test ciazowy (wlasciwie kolo 20stu), wszystkie pozytywne. Jestem niesamowicie szczesliwa, bo dzidzius zawsze byl moim marzeniem. Dzisiaj powtorzylam test dla pewnosci- wciaz 2 kreski. Jestem przeszczesliwa, ale naczytalam sie strasznie duzo o poronieniach, 5 la temu stracilam jednego jajnika, niesamowicie sie boje, ze cos moze sie stac z moim malenstwem (odpukac!) . Problemem jest rowniez to, ze jestem w Londynie dopiero rok i nawet nie mam lekarza GP , bo nie czuje sie pewnie z jezykiem i zawsze jakos unikalam rejestracji. Czy jakas chetna mama, badz przyszla mama moglaby mi pomoc? Pozdrawiam
munecaadeplastico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 12:52   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Ciaza w Londynie!

Cytat:
Napisane przez munecaadeplastico Pokaż wiadomość
Czesc, zarejestrowalam sie na tym portalu poniewaz potrzebuje Waszej pomocy. Okres spoznia mi sie okolo tydzien czasu, wczoraj zrobilam test ciazowy (wlasciwie kolo 20stu), wszystkie pozytywne. Jestem niesamowicie szczesliwa, bo dzidzius zawsze byl moim marzeniem. Dzisiaj powtorzylam test dla pewnosci- wciaz 2 kreski. Jestem przeszczesliwa, ale naczytalam sie strasznie duzo o poronieniach, 5 la temu stracilam jednego jajnika, niesamowicie sie boje, ze cos moze sie stac z moim malenstwem (odpukac!) . Problemem jest rowniez to, ze jestem w Londynie dopiero rok i nawet nie mam lekarza GP , bo nie czuje sie pewnie z jezykiem i zawsze jakos unikalam rejestracji. Czy jakas chetna mama, badz przyszla mama moglaby mi pomoc? Pozdrawiam
Nie masz tam nikogo znajomego kto mógłby ci pomóc z tą rejestracją
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 20:03   #3
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Ciaza w Londynie!

Zerknij do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=689643 Tam się wypowiadają dziewczyny z UK więc może coś podpowiedzą i pomogą
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 11:34   #4
Nehir
Raczkowanie
 
Avatar Nehir
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Rzeszow/Londyn
Wiadomości: 66
GG do Nehir
Dot.: Ciaza w Londynie!

Cytat:
Napisane przez munecaadeplastico Pokaż wiadomość
Czesc, zarejestrowalam sie na tym portalu poniewaz potrzebuje Waszej pomocy. Okres spoznia mi sie okolo tydzien czasu, wczoraj zrobilam test ciazowy (wlasciwie kolo 20stu), wszystkie pozytywne. Jestem niesamowicie szczesliwa, bo dzidzius zawsze byl moim marzeniem. Dzisiaj powtorzylam test dla pewnosci- wciaz 2 kreski. Jestem przeszczesliwa, ale naczytalam sie strasznie duzo o poronieniach, 5 la temu stracilam jednego jajnika, niesamowicie sie boje, ze cos moze sie stac z moim malenstwem (odpukac!) . Problemem jest rowniez to, ze jestem w Londynie dopiero rok i nawet nie mam lekarza GP , bo nie czuje sie pewnie z jezykiem i zawsze jakos unikalam rejestracji. Czy jakas chetna mama, badz przyszla mama moglaby mi pomoc? Pozdrawiam

Hej! ) Ja tez jestem w ciazy i tez mieszkam w Londynie. W jakiej dzielnicy dokladnie mieszkasz??
Nehir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:55   #5
munecaadeplastico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ciaza w Londynie!

blisko bank station, czyli centrum, a Ty ?
munecaadeplastico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.