bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 23:53   #1
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22

bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę


witam.. 4 dni temu po raz pierwszy współżyłam z partnerem , wbrew obawom wszystko było bez bólu i krwi.. Zabezpieczyliśmy sie oczywiście..w niedziele biorąc pod uwagę to że wszystko było ok zrobiliśmy to znowu.. Poczułam na początku straszny bol , chwilowo..gdy skończyliśmy okazało sie że mój partner ma całe ręce w krwi..prześcieradlo również , jak rozumiem dopiero za tym drugim razem doszło do przerwania błony..w poniedziałek zobaczyłam że dalej coś ze mnie leci ;/do tego kuje mnie jajnik i boli podbrzusze zabezpieczyliśmy sie i za 1 i za drugim razem . Prezerwatywa nie pękla ani nie zsunela sie..dodam że partner dla większego bezpieczeństwa nie skończył we mnie..w związku z tym moje pytanie to czy jest możliwość zajścia w ciążę w Takiej sytuacji? I czy te moje dolegliwości po stosunku sa związane z przerwaniem błony..?Jeśli nie to czego mogą być objawem..? Czy ktoś tak już miał? Proszę o poważne odpowiedzi martwię sie
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 11:51   #2
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Nie jestes w ciązy i tak,to od przerwania błony... jajnik Cie może bolec,jesli chłopak tam penisem uderzał,lub po prostu tak się złożyło i nie ma czynników wsólnych...
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 12:12   #3
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
jajnik Cie może bolec,jesli chłopak tam penisem uderzał
Jak gdzie ją uderzał? Po jajnikach?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 14:09   #4
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

?
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:06   #5
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Jak dalej będzie z Ciebie lecieć to idź do ginekologa.

I przepraszam bardzo, ale po jaką cholerę się ludzie zabierają za seks, jak potem schizują za każdym razem!? Nie masz zaufania do antykoncepcji na którą się zdecydowaliście to sobie odpuść seks, zaoszczędzisz stresu i sobie i facetowi. Gumka nie pękła, nic się z nią nie stało więc o co chodzi?! Trochę myślenia, seks ma być przyjemny, ma dawać odprężenie a nie stres
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:40   #6
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Tak jesteś w ciąży! Kupuj wózek!
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:22   #7
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

widzę , że nie ma sensu prosić tutaj o poradę bo większość ludzi robi sobie jaja i nie potrafi odpowiedzieć normalnie na pytanie. Za takie odpowiedzi to ja dziękuje. .. Jedna osoba odpowiedziała normalnie . Mam prawo sie martwić bo robiłam to pierwszy raz i Skąd mam wiedzieć czy to zwykła reakcja organizmu ! ;/ eh..
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 16:52   #8
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Jak gdzie ją uderzał? Po jajnikach?
Ja już na jednym wątku o tym czytałam i nawet zwrócono mi i jeszcze jednej wizażance, że się śmiejemy, a nie rozumiemy, a to poważna sprawa takie walenie penisem w jajniki

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Jak dalej będzie z Ciebie lecieć to idź do ginekologa.

I przepraszam bardzo, ale po jaką cholerę się ludzie zabierają za seks, jak potem schizują za każdym razem!? Nie masz zaufania do antykoncepcji na którą się zdecydowaliście to sobie odpuść seks, zaoszczędzisz stresu i sobie i facetowi. Gumka nie pękła, nic się z nią nie stało więc o co chodzi?! Trochę myślenia, seks ma być przyjemny, ma dawać odprężenie a nie stres
Dokładnie, jasne, czasem zdarzy się niepewna sytuacja i się schizuje, ale jakbym miała za każdym razem wpadać w panikę czy nie jestem w ciąży to bym się w ogóle za to nie zabierała.

Cytat:
Napisane przez tchetchetche Pokaż wiadomość
widzę , że nie ma sensu prosić tutaj o poradę bo większość ludzi robi sobie jaja i nie potrafi odpowiedzieć normalnie na pytanie. Za takie odpowiedzi to ja dziękuje. .. Jedna osoba odpowiedziała normalnie . Mam prawo sie martwić bo robiłam to pierwszy raz i Skąd mam wiedzieć czy to zwykła reakcja organizmu ! ;/ eh..
Oczywiście, że masz prawo się martwić, że Cię boli i że coś z ciebie leci. To normalne, bo jakby nie patrzeć skąd miałaś wiedzieć, to Twój pierwszy raz.
Ale czym innym jest pytanie się czy jesteś w ciąży skoro uprawiałaś seks z zabezpieczeniem, a dodatkowo facet nie kończył w Tobie. To skąd te plemniki miały się tam wziąć, żeby cię zapłodnić?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:20   #9
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Cytat:
Napisane przez tchetchetche Pokaż wiadomość
widzę , że nie ma sensu prosić tutaj o poradę bo większość ludzi robi sobie jaja i nie potrafi odpowiedzieć normalnie na pytanie. Za takie odpowiedzi to ja dziękuje. .. Jedna osoba odpowiedziała normalnie . Mam prawo sie martwić bo robiłam to pierwszy raz i Skąd mam wiedzieć czy to zwykła reakcja organizmu ! ;/ eh..
Głupie pytanie - głupia odpowiedz.. Skąd miałaś wiedzieć czy to normalna reakcja? Stąd, że przed swoim pierwszym razem trzeba się doedukować i nie tylko odnośnie zabezpieczeń, a już najlepiej iść do ginekologa i się popytać skoro czegoś nie wiesz. Dziewczyno zabezpieczenie nie zawiodło, krew było bo przebił błonę, ja też pierwszy raz przeżyłam wieczorem a rano pomimo tego że od razu PO byłam się umyć, wyleciało ze mnie trochę krwi. Jak wylatuje przez kilka dni to idź do lekarza.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 18:38   #10
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

ja akurat nie miałam takiego problemu , ponieważ krwi poleciało parę kropelek . Jak nie przestanie to leć do gina
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 22:04   #11
Jellyfresh
Przyczajenie
 
Avatar Jellyfresh
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Przepraszam bardzo czy według Ciebie krew jest oznaką ciąży? Może zanim się za to zabierzesz to dowiedz się na czym to polega i jak się robi dzieci... Ile ty masz lat? 13?
__________________
Życie nie lubi słabych, dlatego jestem silna.
Ale choćbym nie wiem jak się starała nie potrafię być silna cały czas.
Jellyfresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:46   #12
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Wiecie co moje drogie Panie, wydaje mi sie ze Autorka wątka chciała otrzymać taką odpowiedź
1. Nie jestes w ciązy bo zabezpieczenie zdało egzamin
2. Krew ok,bardzo mozliwe ze błona była mocniej ukrwiona w przeciwienstwie do tych kobiet ktore nie mialy takich objawów po 1ym razie.
3. Jak nie przestanie leciec idz kontrolnie do ginekologa, jesli nie masz 18lat wez Mame, jesli nie chcesz jej brac postaraj sie pojsc prywatnie (to bedzie troche kosztowac o ile Cie ofc przyjmie). Teraz roznie bywa raz Cie prywatnie przyjma -jesli ma mniej niz 18 a raz nie.
4. Jajnik boli ? mogl lekko ''dostac'' ale jak na moje oko za daleko lezy anatomicznie zeby oberwać porządnie :P Mysle ze nie toczy sie tam ani stan zapalny ani inna ginekologiczna przypadłość.
5. Przyczyną bólu mogła byc tez torbiel czynnościowa jajnika (zakładam ze jestes w mlodym wieku) . Torbiele czynnościowe jajników zwykle samoistnie zanikają po kilku cyklach. Zdarzają sie głownie u dziewczyn w mlodym wieku na skutek zaburzen cyklu miesiecznego. Objawy to wlasnie bol podbrzusza,bol jajnika,bol jajnika podczas stosunku.
6. Nie ma powodów do paniki

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Tak jesteś w ciąży! Kupuj wózek!
Twoja wypowiedz potwierdza istote tego forum. Totalny brak empatii. Ale co sie dziwić,jestes tylko mężczyną Mysle ze gdyby Twoja TŻ przeczytała taką odpowiedź na nurtujący ją problem byłaby równie zachwycona co Autorka. Dlatego My,Kobiety wolimy rozmawiać na pewne tematy między sobą a nie narażać sie na uszczypliwe komentarze facetów.
Pozdrawiam Cie ciepło i jak nie masz niczego do powiedzenia na dany temat to nie odzywaj sie.
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 23:20   #13
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

jellyfresh - po pierwsze nie napisałam,że była to krew bo gdybym była pewna że tak to bym o tym nie wspomniała. Odpowiadając na pytanie , nie nie mam lat 13 tylko 19 i nie jestem dzieckiem . nie wiem po co sie udzielasz skoro robisz to po chamsku? to forum podobno jest po to , żeby sie poradzić i porozmawiać a nie zostać zjechanym przez kogoś wiec daruj sobie takie odpowiedzi . Jeżeli coś mnie zastanawia i niepokoi to chyba nic złego , że pytam.PS.NIE PYTAM CZY TO WSZYSTKO TO OZNAKA CIĄŻY...TYLKO JEŚLI O CIĄŻĘ TO TEORETYCZNIE , PONIEWAŻ CHCE WIEDZIEĆ CZY MOGĘ W TAKIEJ SYTUACJI BYĆ SPOKOJNA.

Dziękuje tym paniom,które potrafią odpowiedzieć mi normalnie i wiedzą , po co tutaj sie jest..;*
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,

Edytowane przez tchetchetche
Czas edycji: 2012-12-26 o 23:37 Powód: dopisanie zdania
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 00:34   #14
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Ja po pierwszym razie krwawiłam kilka dni, tzn. nie było to obfite krwawienie, jak przy okresie, ale też znowu nie skąpe plamienie. Brzuch też pobolewał.

Więc nie ma raczej powodu do stresu
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 01:19   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Nie jesteś w ciąży.
Jak krwawienie będzie nadal trwało, to uciekaj do ginekologa.
Co do bólu podbrzusza, jajnika itp. to z tego, co pamiętam ja dzień po czułam się średnio Nie krwawiłam zbytnio, ale właśnie nazajutrz czułam lekki ból, samo przeszło.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:55   #16
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Jeśli dobrze liczę to drugi raz robiliście to od razu nazajutrz po pierwszym, może być też tak, że nie zdążyło się tam wszystko zagoić i tak jakby dodatkowo to podrażniliście, przecież to też tkanka. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale moja lekarka uprzedzała, że warto odczekać kilka dni z kolejnymi figlami.

A z jajnikiem tak czy siak warto odwiedzić lekarza, dla własnego spokoju.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 05:57   #17
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

a czy może być tak , że po najbliższych dwóch czy trzech stosunkach plamienia będą dalej występować?
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 08:51   #18
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Cytat:
Napisane przez tchetchetche Pokaż wiadomość
witam.. 4 dni temu po raz pierwszy współżyłam z partnerem , wbrew obawom wszystko było bez bólu i krwi.. Zabezpieczyliśmy sie oczywiście..w niedziele biorąc pod uwagę to że wszystko było ok zrobiliśmy to znowu.. Poczułam na początku straszny bol , chwilowo..gdy skończyliśmy okazało sie że mój partner ma całe ręce w krwi..prześcieradlo również , jak rozumiem dopiero za tym drugim razem doszło do przerwania błony..w poniedziałek zobaczyłam że dalej coś ze mnie leci ;/do tego kuje mnie jajnik i boli podbrzusze zabezpieczyliśmy sie i za 1 i za drugim razem . Prezerwatywa nie pękla ani nie zsunela sie..dodam że partner dla większego bezpieczeństwa nie skończył we mnie..w związku z tym moje pytanie to czy jest możliwość zajścia w ciążę w Takiej sytuacji? I czy te moje dolegliwości po stosunku sa związane z przerwaniem błony..?Jeśli nie to czego mogą być objawem..? Czy ktoś tak już miał? Proszę o poważne odpowiedzi martwię sie
Witaj, sam fakt przerwania błony dziewiczej powinien Cię utwierdzić w przekonaniu, że to boli. A boli nawet kilka dni. Niczym się nie przejmuj, stałaś się prawdziwą kobietą, powoli dojdziesz do ładu. Póki co wstrzymaj się do penetracji pochwy, uprawiajcie inne formy seksu. Szybciej się wszytsko zagoi i szybciej powrócisz do prawdziwych przyjemności.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 15:14   #19
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: bardzo ważne ! :( co to może być? Pomóżcie.. Proszę

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Jak gdzie ją uderzał? Po jajnikach?

__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.