Parę pytań. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 22:32   #1
sandrusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 44
Question

Parę pytań.


Chcę zadać parę pytam w kwestii edukacyjnej, prosiłabym o w miarę mądre odpowiedzi.
1. czy plemniki znajdujące się na np. ręce można zabić w 100% przepłukując ręce samą wodą, bez niczego innego, żadnego mydła itp?
2. czy jeśli są dni płodne, a plemniki dostaną się do pochwy, to wiadomo że jest duże ryzyko zapłodnienia. ale nie zawsze do niego dochodzi - ale właśnie dlaczego czasem nie?
3. czy kąpiel w wannie z chłopakiem jest bezpieczna? oczywiście przyjmijmy, że może się on podniecić,a więc wytworzy się płyn preejakulacyjny, albo dojdzie do wytrysku- czy jest ryzyko zapłodnienia? oczywiście wszystko to bez samego stosunku w wannie
4. jak to jest ze śluzem? podczas owulacji wiadomo jest go sporo itp, potem jest jak taki białko jaja i jest on wtedy śluzem płodnym i tutaj pytanie - jeśli wtedy dojdzie do zapłodnienia, to co się dzieje ze śluzem? bo jeżeli do zapłodnienia nie dojdzie to jest go mniej i jest bardziej gęsty, ale jeśli dojdzie do zapłodnienia to co? nagle znika? czy w tym przypadku też jest go mniej?

może to trywialne pytania, no ale jestem ciekawa. seksu nie uprawiam, więc w razie czego proszę się wstrzymać z jakimiś docinkami, że nie wiem czy coś
sandrusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 01:00   #2
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Parę pytań.

1. Tak.

2. Powodów może być wiele, np. plemników może być za mało.

3. Jeżeli nie dojdzie do stosunku i wytrysku w pochwie to kąpiel jest bezpieczna.

4. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na To pytanie, zależy od kobiety.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2012-12-31 o 01:04
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 03:52   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Parę pytań.

Cytat:
Napisane przez sandrusz Pokaż wiadomość
Chcę zadać parę pytam w kwestii edukacyjnej, prosiłabym o w miarę mądre odpowiedzi.
1. czy plemniki znajdujące się na np. ręce można zabić w 100% przepłukując ręce samą wodą, bez niczego innego, żadnego mydła itp?

TAK

2. czy jeśli są dni płodne, a plemniki dostaną się do pochwy, to wiadomo że jest duże ryzyko zapłodnienia. ale nie zawsze do niego dochodzi - ale właśnie dlaczego czasem nie?

Ponieważ zapłodnienie odbywa się między 12-24 godziną, a dni płodne to inaczej widełki, w których zawiera się owe 12-24 godziny. Zazwyczaj jest to 7-8 dni w danym cyklu. Dodać też trzeba, że owulacja może nie zawsze wystąpić tego samego dnia cyklu.. równie dobrze plemniki mogą krócej przeżyć.. Przykładów pewnie jeszcze można pare napisać

3. czy kąpiel w wannie z chłopakiem jest bezpieczna? oczywiście przyjmijmy, że może się on podniecić,a więc wytworzy się płyn preejakulacyjny, albo dojdzie do wytrysku- czy jest ryzyko zapłodnienia? oczywiście wszystko to bez samego stosunku w wannie

Z tym płynem to jedni mówią, że zapładnia inni iż nie ja sądzę, że jednak nie zapładnia bo już wiele razy kochałem się z moją kobietą bez zabezpieczeń i jakoś nigdy nie wpadliśmy (patrz też pkt 2 )

4. jak to jest ze śluzem? podczas owulacji wiadomo jest go sporo itp, potem jest jak taki białko jaja i jest on wtedy śluzem płodnym i tutaj pytanie - jeśli wtedy dojdzie do zapłodnienia, to co się dzieje ze śluzem? bo jeżeli do zapłodnienia nie dojdzie to jest go mniej i jest bardziej gęsty, ale jeśli dojdzie do zapłodnienia to co? nagle znika? czy w tym przypadku też jest go mniej?

Niekoniecznie biały śluz = płodny, u mojej kobiety biały śluz jest niepłodnym Bardziej sugeruj się temperaturą i KONSYSTENCJĄ śluzu a nie kolorem
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.