Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 13:01   #1051
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Witam, obserwuję wątek od jakiegoś czasu. Ja odkryłam Ali już rok temu i co jakiś czas zamawiam stamtąd ubrania i inne rzeczy. Zazwyczaj czekam na mega promocje, które są urządzane co kilka miesięcy i można wtedy kupić różne perełki za bezcen. Co do jakości to jeśli kupujemy coś super tanio to ruletka...kupiłam np klej do rzęs duo za 1,5$ i jestem zadowolona, podobnie zestaw pędzli z bambusową rączką także dobrze mi służy, krem BB Missha i Snail Nutrition, bokserki CK dla TŻ, niestety można też trafić na buble, np bluzkę szyfonową o 2 rozmiary za małą i krzywo zszytą, spodnie męskie chinosy kompletnie nie trzymające rozmiarów ze strony( jestem w trakcie "escalate dispute" bo sprzedawca nie chce zwrócić kasy). Podczas ostatniej dużej wyprzedaży (27.03) kupiłam sporo rzeczy i np dziś już jedna do mnie doszła zgodna z opisem na szczęście (dziecięce majteczki treningowe). Podsumowując- na Ali trafiają się perełki zgodne z opisem, ale także buble lub sprzedawcy oszuści i czasem nie warto kusić się na podejrzanie niską cenę, ewentualnie prosić o zdjęcia w realu. Takie nieudane zakupy potrafią człowieka zniechęcić do kolejnych, ale odwyk niestety nie trwa zbyt długo...
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:11   #1052
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Dostałam dzisiaj buty: http://www.aliexpress.com/snapshot/6051675310.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140414_003[1].jpg (102,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140414_004[1].jpg (88,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140414_005[1].jpg (94,9 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez kar0lina4
Czas edycji: 2014-04-14 o 13:12
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:47   #1053
Marta a
Raczkowanie
 
Avatar Marta a
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 265
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

doszła czapka zamawiana 28.03
http://www.aliexpress.com/snapshot/6050872843.html
wszystko zgodnie z opisem, bardzo fajny materiał
Marta a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:11   #1054
wlochata
Raczkowanie
 
Avatar wlochata
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 122
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

dzięki, że ktoś mi odpisał
wlochata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:36   #1055
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez wlochata Pokaż wiadomość
dzięki, że ktoś mi odpisał
Może nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie?

Jedyne co znalazłam http://help.aliexpress.com/how_to_use_your_coupons.html
Spróbuj jeszcze raz i daj znać
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:45   #1056
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
cinco pesos
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:47   #1057
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
też śmiechłam ale liczy się gest c'nie?
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 16:15   #1058
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Dziewczyny, szybka porada: fioletowa czy czarna?
Czarna uniwersalna i będzie pasowała do wszystkiego, ale ten fiolet cudny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 856702789_727.jpg (47,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1135469718_291.jpg (25,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:22   #1059
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybka porada: fioletowa czy czarna?
Czarna uniwersalna i będzie pasowała do wszystkiego, ale ten fiolet cudny
lato idzie, bierz fiolet, czarną kupisz na zimę
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:27   #1060
En_ka
Raczkowanie
 
Avatar En_ka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybka porada: fioletowa czy czarna?
Czarna uniwersalna i będzie pasowała do wszystkiego, ale ten fiolet cudny
Fioletowa jest śliczna i nietypowa, też mam zamiar ją zamówić

Dostałam dziś moje szpilki. Miały być:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6047958555.html
Wiadomo, za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale bez przesady. Buty przyszły porozciągane, podrapane, brudne (widać, że ktoś próbował je wytrzeć, ale dość nieumiejętnie). Do tego czubki są nierówne, prawy but ma jakby głębsze wycięcie, przez co widać palce, lewy już nie. Są też centymetr większe niż miały być. Generalnie jestem max rozczarowana.

P.s. Próbowałam załączyć zdjęcia, nie wiem dlaczego ale pozwala mi załączyć tylko jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (15,1 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez En_ka
Czas edycji: 2014-04-14 o 16:47
En_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:59   #1061
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybka porada: fioletowa czy czarna?
Czarna uniwersalna i będzie pasowała do wszystkiego, ale ten fiolet cudny

FIOLET ! jest piękna aa jeśli mam być szczera to bardzo lubię czarne torebki bo tak jak napisałaś - czerń jest uniwersalna ale akurat do niej ten kolor jakoś mi tak nie pasuje.. traci ten swój urok. Lepsze pastelowe! a niedługo będzie smażyć słoneczko więc fajnie mieć różne kolory na sobie.
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 16:59   #1062
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Hejka pamiętacie jak pisałam, ze przez gapiostwo zapomniałam dopisać numeru domu do adresu? Zadzwoniła do mnie babeczka z poczty i zapytała o numer domu jutro paczka bedzie juz w moich łapkach pierwsze zamowienie i troche sie obawiam.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:04   #1063
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez En_ka Pokaż wiadomość
Fioletowa jest śliczna i nietypowa, też mam zamiar ją zamówić

Dostałam dziś moje szpilki. Miały być:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6047958555.html
Wiadomo, za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale bez przesady. Buty przyszły porozciągane, podrapane, brudne (widać, że ktoś próbował je wytrzeć, ale dość nieumiejętnie). Do tego czubki są nierówne, prawy but ma jakby głębsze wycięcie, przez co widać palce, lewy już nie. Są też centymetr większe niż miały być. Generalnie jestem max rozczarowana.

P.s. Próbowałam załączyć zdjęcia, nie wiem dlaczego ale pozwala mi załączyć tylko jedno
Ooo nie! Faktycznie nie wyglądają za ciekawie.. Otwierają spór od razu, bez zastanowienia bo szkoda tych 17$ a zawsze coś się odzyska bo i tak pewnie nie będziesz w Nich chodzić.
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:24   #1064
madziaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
też śmiechłam ale liczy się gest c'nie?
Dobrze, że ten prezent nie przysporzył Ci kłopotu, mogło się okazać np., że to jakaś replika, do której mógłby się przyczepić UC, jeszcze by Ci nie uwierzyli, że nic o tym nie wiedziałaś No ale piękny gest, nie ma co

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybka porada: fioletowa czy czarna?
Czarna uniwersalna i będzie pasowała do wszystkiego, ale ten fiolet cudny
Fiolet? Jak dla mnie to róż, ale jestem właśnie za nią!

Edytowane przez madziaaaa_
Czas edycji: 2014-04-14 o 17:34
madziaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:28   #1065
jure81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Witam
Dziewczyny, jestem tu "nowa". Niedawno, całkiem przypadkowo, odkryłam to chińskie allegro, oraz na ten wątek. Nie mam czasu na wtajemniczanie się w procedury robienia zakupów, płatności itp itd. I tutaj mam pytanie. Czy jest możliwość, aby któraś z was mogła mi zamówić wskazane przeze mnie rzeczy ? Oczywiście wpłacałabym tej osobie na konto pieniądze potrzebne na towar plus ustaloną wspólnie prowizję . Jeżeli proszę o rzeczy niemożliwe to z góry przepraszam. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany to proszę na mój e-mail. jure81@wp.pl
jure81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:30   #1066
Claudii99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaska18 Pokaż wiadomość
Witam, obserwuję wątek od jakiegoś czasu. Ja odkryłam Ali już rok temu i co jakiś czas zamawiam stamtąd ubrania i inne rzeczy. Zazwyczaj czekam na mega promocje, które są urządzane co kilka miesięcy i można wtedy kupić różne perełki za bezcen. Co do jakości to jeśli kupujemy coś super tanio to ruletka...kupiłam np klej do rzęs duo za 1,5$ i jestem zadowolona, podobnie zestaw pędzli z bambusową rączką także dobrze mi służy, krem BB Missha i Snail Nutrition, bokserki CK dla TŻ, niestety można też trafić na buble, np bluzkę szyfonową o 2 rozmiary za małą i krzywo zszytą, spodnie męskie chinosy kompletnie nie trzymające rozmiarów ze strony( jestem w trakcie "escalate dispute" bo sprzedawca nie chce zwrócić kasy). Podczas ostatniej dużej wyprzedaży (27.03) kupiłam sporo rzeczy i np dziś już jedna do mnie doszła zgodna z opisem na szczęście (dziecięce majteczki treningowe). Podsumowując- na Ali trafiają się perełki zgodne z opisem, ale także buble lub sprzedawcy oszuści i czasem nie warto kusić się na podejrzanie niską cenę, ewentualnie prosić o zdjęcia w realu. Takie nieudane zakupy potrafią człowieka zniechęcić do kolejnych, ale odwyk niestety nie trwa zbyt długo...
A mogłabyś podać link do sprzedawcy u którego kupowałaś krem BB?
Claudii99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:32   #1067
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez jure81 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, jestem tu "nowa". Niedawno, całkiem przypadkowo, odkryłam to chińskie allegro, oraz na ten wątek. Nie mam czasu na wtajemniczanie się w procedury robienia zakupów, płatności itp itd. I tutaj mam pytanie. Czy jest możliwość, aby któraś z was mogła mi zamówić wskazane przeze mnie rzeczy ? Oczywiście wpłacałabym tej osobie na konto pieniądze potrzebne na towar plus ustaloną wspólnie prowizję . Jeżeli proszę o rzeczy niemożliwe to z góry przepraszam. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany to proszę na mój e-mail. jure81@wp.pl
Jak nie masz czasu na "wtajemniczanie się w procedury robienia zakupów", to sobie odpuść, a nie szukaj jelenia
PS. Wystarczy przepisać cyferki z karty, co zajmie Ci tyle samo czasu co przelew.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:52   #1068
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez jure81 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, jestem tu "nowa". Niedawno, całkiem przypadkowo, odkryłam to chińskie allegro, oraz na ten wątek. Nie mam czasu na wtajemniczanie się w procedury robienia zakupów, płatności itp itd. I tutaj mam pytanie. Czy jest możliwość, aby któraś z was mogła mi zamówić wskazane przeze mnie rzeczy ? Oczywiście wpłacałabym tej osobie na konto pieniądze potrzebne na towar plus ustaloną wspólnie prowizję . Jeżeli proszę o rzeczy niemożliwe to z góry przepraszam. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany to proszę na mój e-mail. jure81@wp.pl

Daj sobie siana skoro nie masz czasu na "wtajemniczanie się" to jak Ty znalazłaś czas aby wyszukać nasz wątek, napisać na Nim i szukać głupca. Bez sensu.. Chyba, że się boisz zamawiać na takich stronach? Przecież wysyłając komuś na konto pieniądze ktoś po prostu może Cię oszukać ale widzę, że nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na Ali przynajmniej masz jakąś ochrone!
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:53   #1069
jure81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Jak nie masz czasu na "wtajemniczanie się w procedury robienia zakupów", to sobie odpuść, a nie szukaj jelenia
PS. Wystarczy przepisać cyferki z karty, co zajmie Ci tyle samo czasu co przelew.
Nie szukam jelenia tylko kogoś, kto w tym siedzi i może chce na tym coś zarobić. Nie wiem dlaczego tak to odebrałaś. ps. nie mam karty
jure81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 17:58   #1070
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez jure81 Pokaż wiadomość
Nie szukam jelenia tylko kogoś, kto w tym siedzi i może chce na tym coś zarobić. Nie wiem dlaczego tak to odebrałaś. ps. nie mam karty

To przecież nie problem założyć sobie kartę, teraz jest wiele fajnych ofert gdzie można mieć całkowicie bezpłatną
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:02   #1071
jure81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Daj sobie siana skoro nie masz czasu na "wtajemniczanie się" to jak Ty znalazłaś czas aby wyszukać nasz wątek, napisać na Nim i szukać głupca. Bez sensu.. Chyba, że się boisz zamawiać na takich stronach? Przecież wysyłając komuś na konto pieniądze ktoś po prostu może Cię oszukać ale widzę, że nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na Ali przynajmniej masz jakąś ochrone!
Boszszs, jaka samoocena : głupcy, jelenie. Chyba faktycznie dam sobie spokój, chociaż, wierzcie lub nie, miałam czyste intencje. Nie zaśmiecam już Wam wątku. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
To przecież nie problem założyć sobie kartę, teraz jest wiele fajnych ofert gdzie można mieć całkowicie bezpłatną
Dziękuję, pomyślę o tym. Po takim ataku, chyba faktycznie będę musiała się WTAJEMNICZYĆ w cały temat ))
jure81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:04   #1072
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez jure81 Pokaż wiadomość
Boszszs, jaka samoocena : głupcy, jelenie. Chyba faktycznie dam sobie spokój, chociaż, wierzcie lub nie, miałam czyste intencje. Nie zaśmiecam już Wam wątku. Pozdrawiam.

No bo właśnie kogoś takiego szukałaś i to nie jest samoocena tylko Twoja ocena. Bo my nie będziemy robić czegoś za kogoś.. Trzeba sobie czasem samemu radzić. Przecież nikt tu nie mówi, że miałaś jakieś złe intencje ale bez jaj!
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:10   #1073
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Sorki ale założenie konta chociażby w mbanku trwa dosłownie ile? 1 dzień , następnie prośba o kartkę i wpłata 25 zł to kolejny jakiś tydzień.

Potem kupujesz podajesz nr karty date i kod.. tada w 2 tygodnie sama sobie zamówisz.. nie wiem w czym taki problem? I gdzie to takie trudne.

Na1 stronie jest wszystko opisane ze szczegółami, ba nawet z obrazkami w internecie.

Tak to możesz prosić koleżankę swoją z którą się na co dzień widzisz a nie wizażanki.
Obsługa i portalu i ogólnie karty w dolarach jest banalna!
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:23   #1074
jure81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
No bo właśnie kogoś takiego szukałaś i to nie jest samoocena tylko Twoja ocena. Bo my nie będziemy robić czegoś za kogoś.. Trzeba sobie czasem samemu radzić. Przecież nikt tu nie mówi, że miałaś jakieś złe intencje ale bez jaj!
Dobra dziewczyny, jeszcze raz przepraszam ,jeśli faktycznie moja propozycja Was uraziła, nie ma tematu. Będę się w "wolnej chwili" wczytywać w temat ( kto ma 2 małych dzieci, ten wie o czym mówię ) i pozwolę sobie podpytać Was czasem , gdybym czegoś nie wiedziała. Mogę ? Czy już jestem spalona na wejściu ?

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Sorki ale założenie konta chociażby w mbanku trwa dosłownie ile? 1 dzień , następnie prośba o kartkę i wpłata 25 zł to kolejny jakiś tydzień.

Potem kupujesz podajesz nr karty date i kod.. tada w 2 tygodnie sama sobie zamówisz.. nie wiem w czym taki problem? I gdzie to takie trudne.

Na1 stronie jest wszystko opisane ze szczegółami, ba nawet z obrazkami w internecie.

Tak to możesz prosić koleżankę swoją z którą się na co dzień widzisz a nie wizażanki.
Obsługa i portalu i ogólnie karty w dolarach jest banalna!
Już mnie tak nie linczujcie, przeprosiłam za "niemoralną propozycję") Może i faktycznie chciałam na skróty, zobaczę jak to wygląda w moim banku.
jure81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:49   #1075
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Mam pytanie 20 marca zapłaciłam za bluzkę. Sprzedawca 2 kwietnia podał mi nr track i do tej pory on nie działa. Czy mam otworzyć spór? Na moje wiadomości nie odpisuje
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:54   #1076
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

poczekaj jeszcze ja jak otrzymałam nr trackingowy to dopiero po ok. 10 dniach pojawił się w systemie ... o spór zakładasz w momencie kiedy ci dana rzecz nie przyjdzie, a iść może nawet do miesiąca czasu.
Spokojnie Ja np. często nawet nie pytam o nr trackingowy :P

jure- nie linczujemy tylko naprawdę założenie konta chociażby w mbanku jest darmowe i do tego można je założyć internetowo ) ( odnoszę się do mbanku bo ja akurat tutaj mam konto i używam tylko do zakupów w necie).

Naprawdę ogarnięcie tematu zajmie Ci max godzinkę

Edytowane przez mogg
Czas edycji: 2014-04-14 o 18:56
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:03   #1077
shane313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Witajcie..
Właśnie mam dokonać pierwszej płatności kartą z AliorSync, z konta walutowego, wpisuje wszystkie dane jak na karcie i wyskakuje komunikat :
Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted.
Reason:
Your card issuer declined the transaction.
Solution:
Please make sure you are paying using a valid credit card.
Please contact the bank or agency that issued your card.

Czy coś robię źle, czy z kartą jest coś nie tak?
shane313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:06   #1078
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez shane313 Pokaż wiadomość
Witajcie..
Właśnie mam dokonać pierwszej płatności kartą z AliorSync, z konta walutowego, wpisuje wszystkie dane jak na karcie i wyskakuje komunikat :
Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted.
Reason:
Your card issuer declined the transaction.
Solution:
Please make sure you are paying using a valid credit card.
Please contact the bank or agency that issued your card.

Czy coś robię źle, czy z kartą jest coś nie tak?
a masz dolary USD kupione na koncie np na walutomat.pl czy masz tylko PLN na koncie?
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:08   #1079
shane313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Mam własnie dolary kupione na walutomat.pl
Dziwne..
shane313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:10   #1080
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Wstawiam linki rzeczy które zamawiałam.
1. http://www.aliexpress.com/snapshot/6047410017.html
2. http://www.aliexpress.com/snapshot/6046348256.html dla mamy ale za mała
3. http://www.aliexpress.com/snapshot/6042795446.html
4.http://www.aliexpress.com/snapshot/6033406686.html
5.http://www.aliexpress.com/snapshot/6031227645.html
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 10:15:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.