Jestem kobietą, jestem materialistką? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 15:26   #31
mmmmm1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
tak dokładnie oglądałaś program a pominęłaś przyadkiem, bądź nie, fakt, że "kandydaci" na początku podawali najważniejsze cechy, które chcą, by partner posiadał.

Skoro więc dziewczyna napisała, że chce bogatego faceta, a dostała gołodupca, który mieszka z mamą, to może poczuć się trochę oszukana, nie?
Tak to prawda, ale wychodzi na to, ze każda Pani zaznaczyła, ze chce bogatego, więc wyszło na to albo likwidacja programu, bo "brak" kobiet dla panów, albo jednak swatanie.
mmmmm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:26   #32
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Kobiety też chcą fajnego czyt. przystojnego i miłego faceta, nikt nie chcę gbura i brzydkiego jak noc listopadowa, plus chcą bonus finansowy, nie uważacie że to za duże wymagania?
Nie. Dla gołodupca moze za duże by zarabiał 2500 to dużo ale tak to nie. Kobieta przez około rok nie moze isc do pracy po ciąży wiec szuka podswiadomie faceta który zapewni jej i dziecku byt. Serio tego nie widzisz? Taka biologia. Ja nie chciałabym faceta który zarabiałby o 800-1000 zł lub wiecej zł mniej ode mnie.

btw Czy to mowa o "ślubie......"? jesli tak to jedna dziewczyna miała pretensje do faceta że jest za chudy, za mało doświadczony i mało męski" wcale nie było nic o tym że mało zarabia.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-22 o 15:29
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:27   #33
mmmmm1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;67816936]Jakie sobie wybrałaś koleżanki, takie teraz masz.[/QUOTE]

Ze szkoły czy z grupy na studiach NIE WYBIERAŁAM, przydzielone już były, ale dzika nie jestem, rozmawiam z każdym i słysze co się dzieje.
mmmmm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:29   #34
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Tak to prawda, ale wychodzi na to, ze każda Pani zaznaczyła, ze chce bogatego, więc wyszło na to albo likwidacja programu, bo "brak" kobiet dla panów, albo jednak swatanie.

no widzisz, mogłaś się zgłosić, uratowałabyś program i jego ideę

widzę, że masz wgląd w ankiety, mogłabyś podrzucić źródło?

POZATYM, skoro więc, jak mówisz, program dla ratowania własnego tyłka, dziewczynie, która chciała bogatego, podłożyli gołodupca, czy dziewczyna nie miała prawa poczuć się oszukana?

Edytowane przez 201612090924
Czas edycji: 2016-11-22 o 15:36
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:35   #35
mmmmm1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Nie. Dla gołodupca moze za duże by zarabiał 2500 to dużo ale tak to nie. Kobieta przez około rok nie moze isc do pracy po ciąży wiec szuka podswiadomie faceta który zapewni jej i dziecku byt. Serio tego nie widzisz? Taka biologia. Ja nie chciałabym faceta który zarabiałby o 800-1000 zł lub wiecej zł mniej ode mnie.
Obalam mit, nie każdy CHE DZIECKO.

Jesli już można na ten rok WCZEŚNIEJ ODŁOŻYĆ.

Przecież ja nie piszę i nie namawiam do życia w biedzie, ja tylko sugeruję, ze jeśli facet jest wartościowy (z czym się zgadzam) który ma ambicję, pracuje i dobrze zarabia, to dlaczego KOBIETA, ma nie mieć ambicji, słabo zarabiac czy nie pracowac? Jesli facet moze to dlaczego nie my? Kalekami jesteśmy? Ociężałymi umysłowo? Nie, uwazam że nawet jestesmy lepsi od meżczyzn, mammy lepsza pamieć, to dlaczego mamy patrzec na kogos? No chyba ze lenistwo, czy brak ambicji, ale to juz wina samychkobiet.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Nie. Dla gołodupca moze za duże by zarabiał 2500 to dużo ale tak to nie. Kobieta przez około rok nie moze isc do pracy po ciąży wiec szuka podswiadomie faceta który zapewni jej i dziecku byt. Serio tego nie widzisz? Taka biologia. Ja nie chciałabym faceta który zarabiałby o 800-1000 zł lub wiecej zł mniej ode mnie.

btw Czy to mowa o "ślubie......"? jesli tak to jedna dziewczyna miała pretensje do faceta że jest za chudy, za mało doświadczony i mało męski" wcale nie było nic o tym że mało zarabia.
Było, powiedziała, w łóżku nie taki ( a nawet seksu nie chciała i nie sprawdziła, ale stwiersziła ze 4 lata nie miał nikogo to pewnie ..słaby bedzie) i stwierdziła finanse NIE TAKIE, wiec jak nie wiesz to nie kłam.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość

no widzisz, mogłaś się zgłosić, uratowałabyś program i jego ideę

widzę, że masz wgląd w ankiety, mogłabyś podrzucić źródło?
Nie muszę chodzić po programach, szukam adekwatnego do siebie, i mam chętnych do zwiazku.
mmmmm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:37   #36
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Nie. Dla gołodupca moze za duże by zarabiał 2500 to dużo ale tak to nie. Kobieta przez około rok nie moze isc do pracy po ciąży wiec szuka podswiadomie faceta który zapewni jej i dziecku byt. Serio tego nie widzisz? Taka biologia. Ja nie chciałabym faceta który zarabiałby o 800-1000 zł lub wiecej zł mniej ode mnie.

btw Czy to mowa o "ślubie......"? jesli tak to jedna dziewczyna miała pretensje do faceta że jest za chudy, za mało doświadczony i mało męski" wcale nie było nic o tym że mało zarabia.
To akurat nieprawda, że kobieta nie może iść do pracy przez rok po ciąży. Zresztą w polskich realiach urlopy macierzyńskie są płatne
Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Ze szkoły czy z grupy na studiach NIE WYBIERAŁAM, przydzielone już były, ale dzika nie jestem, rozmawiam z każdym i słysze co się dzieje.
A to mamy inne pojęcie na temat tego, co znaczy "koleżanka". Ja nie uznaję za koleżanki przypadkowych kobiet, które ktoś mi wrzucił do grupy w dziekanacie. Ale nawet jeśli weźmie się pod uwagę takie osoby, to nie wiem w jakim świecie żyjesz. W moim były/są zarówno takie kobiety, które szukały bogatych, jak i takie, które nie zwracały na to uwagi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:38   #37
mmmmm1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Nie. Dla gołodupca moze za duże by zarabiał 2500 to dużo ale tak to nie. Kobieta przez około rok nie moze isc do pracy po ciąży wiec szuka podswiadomie faceta który zapewni jej i dziecku byt. Serio tego nie widzisz? Taka biologia. Ja nie chciałabym faceta który zarabiałby o 800-1000 zł lub wiecej zł mniej ode mnie.

btw Czy to mowa o "ślubie......"? jesli tak to jedna dziewczyna miała pretensje do faceta że jest za chudy, za mało doświadczony i mało męski" wcale nie było nic o tym że mało zarabia.
Ale być chciała który by zarabiał 10 000 więcej od ciebie, wtedy było by ok? A co by było jakbyś spotkała faceta, zakochali się w sobie a potem on stwierdził, słuchaj mała, kocham cię, ale wiesz milosc miloscia a zycie zyciem, nie mozemy byc razem bo masz 800 zl mniej niz ja. Nie pomyslalabys jaki z niego chu.......tak moze pomyslec facet o tobie jaka z ciebie suk.....a chyba suk....nie ejstes, czy jestes?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;67817491]To akurat nieprawda, że kobieta nie może iść do pracy przez rok po ciąży. Zresztą w polskich realiach urlopy macierzyńskie są płatne
A to mamy inne pojęcie na temat tego, co znaczy "koleżanka". Ja nie uznaję za koleżanki przypadkowych kobiet, które ktoś mi wrzucił do grupy w dziekanacie. Ale nawet jeśli weźmie się pod uwagę takie osoby, to nie wiem w jakim świecie żyjesz. W moim były/są zarówno takie kobiety, które szukały bogatych, jak i takie, które nie zwracały na to uwagi.[/QUOTE]

Spoko, ja koleżanki z grupy także nazywam koleżankami, skoro siedzą obok mnie, wychodzimy na piwo grupą, rozmawiamy, to nie są mi obce osoby tylko koleżanki z grupy czy szkoły. Ale ok, mała nie scislosc.
mmmmm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 15:41   #38
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Masz rację, desperacja biję z dwóch stron, od facetów zgłaszajacych sie, bo nie mogą znalezc dziewczyny ktore mają kosmos wymagania, i dziewczyny zgaszajace sie, bo w realu brak ksiecia z bajki i liczą ze program pomoze? Ale czyja to wina? Kobiet z wygórowanymi ambicjami dotyczacego partnera. (mowa o programie) bo jakie one są w programie takie i w realu czyli na żadnego z nich (gołodupca) by nie spojrzaały, pomimo ze same są jeszcze moze biedniejsze a urodą nie grzesza
Niczyja wina. Ludzie tacy są. Dlatego partnera się dobiera samemu sobie, a nie łazi po programach żeby ci znaleźli, a potem płacze że to nie twój książę.
Niektórzy faceci naprawdę kierują się tylko wyglądem, inne kobiety tylko statusem materialnym i coż z tego, niech się podobierają w pary i żyją szczęśliwie, oboje dostają czego chcą. Przecież takich par jest mnóstwo.
Każdy ma swoje zdanie o tym, ale nikogo nie zmienisz.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:43   #39
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Spoko, ja koleżanki z grupy także nazywam koleżankami, skoro siedzą obok mnie, wychodzimy na piwo grupą, rozmawiamy, to nie są mi obce osoby tylko koleżanki z grupy czy szkoły. Ale ok, mała nie scislosc.
No to nie rozumiem o co ci chodzi. Jak z własnej woli z nimi rozmawiasz, wychodzisz na piwo czy utrzymujesz kontakty towarzyskie, to jednak musiałaś podjąć decyzję, że masz na to ochotę. Wybrałaś materialistki, którymi gardzisz i uważasz się za lepszą, to takie masz koleżanki. Nie wiem jak ty, ale jak ja nie trawiłam jakichś ludzi z mojej grupy na studiach, to nie chodziłam z nimi na piwo. W ten sposób nie mam żadnej koleżanki, która od faceta oczekuje, że będzie bogaty.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:48   #40
mmmmm1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;67817731]No to nie rozumiem o co ci chodzi. Jak z własnej woli z nimi rozmawiasz, wychodzisz na piwo czy utrzymujesz kontakty towarzyskie, to jednak musiałaś podjąć decyzję, że masz na to ochotę. Wybrałaś materialistki, którymi gardzisz i uważasz się za lepszą, to takie masz koleżanki. Nie wiem jak ty, ale jak ja nie trawiłam jakichś ludzi z mojej grupy na studiach, to nie chodziłam z nimi na piwo. W ten sposób nie mam żadnej koleżanki, która od faceta oczekuje, że będzie bogaty.[/QUOTE]

Jak idzie cała grupa to cała, nie będę uciekać jak dzika, są które lubię bardzo a są które mniej, ale je akceptuje, a że większość ma pogląd jak pisałam to tego nie zmienie. Nie musze nawet z nimi rozmawiać, ale słysze co mówią miedzy soba. Nawet w sali gdy czeka się na wykładowce to rozmowy sie toczą na rozne tematy i to słyszę, uszu zatykac nie bede.
mmmmm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:53   #41
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Ale być chciała który by zarabiał 10 000 więcej od ciebie, wtedy było by ok? A co by było jakbyś spotkała faceta, zakochali się w sobie a potem on stwierdził, słuchaj mała, kocham cię, ale wiesz milosc miloscia a zycie zyciem, nie mozemy byc razem bo masz 800 zl mniej niz ja. Nie pomyslalabys jaki z niego chu.......tak moze pomyslec facet o tobie jaka z ciebie suk.....a chyba suk....nie ejstes, czy jestes?
.
Nie wiem do kogo to ostatnie zdanie bo na pewno nie do mnie. Za materialistke sie nie uważam. Nie pozwalam by facet za mnie płacił.
Moj facet kiedy sie spotykalismy był wtedy rok bez pracy wiec jakos mi to nie przeszkadzało bo spodobał mi sie jego charakter i on.. Predzej odrzuce faceta za lenistwo, brak ambicji,gburowatość, brak szacunku do mnie, kiepski charakter niz przez to ile zarabia. Ważne bym ja dobrze zarabiała nie chce być zależna od faceta.
Prawda jest taka że życiu pieniadze sie licza nie ukrywajmy tego miłosc nie da ci obiadu. Nie mozna jednak popadac w skrajnosci. Faceci nie zwracaja raczej uwagi na to ile kobieta zarabia. Ja biore pod uwage czy facet jest ambitny, zaradny, pracowity. A taki co zarabia 1200zł ambitny ani pracowity nie jest.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-22 o 15:56
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 15:53   #42
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Jak idzie cała grupa to cała, nie będę uciekać jak dzika, są które lubię bardzo a są które mniej, ale je akceptuje, a że większość ma pogląd jak pisałam to tego nie zmienie. Nie musze nawet z nimi rozmawiać, ale słysze co mówią miedzy soba. Nawet w sali gdy czeka się na wykładowce to rozmowy sie toczą na rozne tematy i to słyszę, uszu zatykac nie bede.
tylko Ty jedna sprawiedliwa wśród narodów świata. jedyna idziesz pod prąd! ach chłopaki wizażowe, taka partia!
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:58   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Oglądam pewien eksperymentalny program o którym pewnie słyszałyście, i nawet pisała gazeta.pl, który polega na swataniu pary i w dniu poznania zawierają ślub cywilny. Wcześniej para się nie zna, i nic o sobie nie wie. Program jest emitowany w TV publicznej, kanału nie pamiętam.

Zostało zeswatanych kilka par,udział w tym biorą eksperci, psychologowie, i mnóstwo ludzi, dobierają związki pod względem psychologicznym, takie osoby które według wszystkich technik, pasują do siebie najbardziej.

Co mnie zniesmaczyło?

Wszystkie pary które zostały zeswatane, są częściowo nieusatysfakcjonowane, a brak entuzjazmu przejawia się u płci żeńskiej.
Panowie są zadowoleni z wyboru dla nich partnerek życiowych, chcą kontynuacji znajomości, i im odpowiada partnerka, kobiety strzelają fochy, i nie tyle, że im partner nie odpowiada wizualnie bo, są panowie nawet ok, a panie raczej też nie grzeszą super urodą, to paniom nie odpowiada status materialny panów- wszystkim.

Jedna kobieta powiedziała wprost-za biedny cyt. ją, "finanse nie te" druga, wprowadza się do mieszkania pana-męża, i kręci nosem bo mieszkanie wynajmowane (swoją drogą gdzie jej mieszkanie?) Trzeciej też coś nie pasi, ogolnie chłopaki w porządku i z charakteru i wizualnie. Kobiety w miarę tez ok, ale to kobietom- wszystkim, coś nie odpowiada, czy nie ksieżniczkują?

Program był opisany na portalu gazeta.pl, i ludzie pisali tak.

Panie nie mogły same znaleźć sobie bogatych facetów, więc zgłosiły się do programu mając nadzieję, że to program im znajdzie bogatych fagasów, niestety program znalazł adekwatnych mężów do tego co reprezentują sobą (wizualnie i materialnie) owe kobiety, wiec "gołodupców" podobnie jakimi "gołodupcami" są owe panie, i panie są zawiedzione.

Ja się pod tym tekstem podpisuję, a wy?
I jednak wychodzi, "szydło z worka" o większości z nas, że kobietom fajny facet to za mało, i chcą bonusu, aczkolwiek same tego bonusu nie posiadają.
Ja odnioslam inne wrazenie. To sa laski ktore z jakichs powodow nie znalazly partnera. Prawdopodobnie maja jakas wizje w glowie i za nic z niej nie zrezygnuja.
Tu nawet nie o kase chodzi tylko o jakies ogolne wymagania ktorych smiem powiedziec nie da sie spelnic.

Ci ludzie w ogole nie chca sie otworzyc na drugiego czlowieka, poznac go ani nad soba popracowac.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:59   #44
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
tylko Ty jedna sprawiedliwa wśród narodów świata. jedyna idziesz pod prąd! ach chłopaki wizażowe, taka partia!
Ciekawe. Tez byłam na studiach a żadnych opowiesci materialistek nie słyszałam.
Ojeej ban smuteczek Słyszałam że takim jakim sie jest takich ludzi sie przyciąga czyli autorka jest materialistką. To niemożliwe troche by autorka szła grupa i akurat same materialistki a ja nigdy nie słyszałam takich opowiastek.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-22 o 16:02
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:13   #45
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Oglądam pewien eksperymentalny program o którym pewnie słyszałyście, i nawet pisała gazeta.pl, który polega na swataniu pary i w dniu poznania zawierają ślub cywilny. Wcześniej para się nie zna, i nic o sobie nie wie. Program jest emitowany w TV publicznej, kanału nie pamiętam.

Zostało zeswatanych kilka par,udział w tym biorą eksperci, psychologowie, i mnóstwo ludzi, dobierają związki pod względem psychologicznym, takie osoby które według wszystkich technik, pasują do siebie najbardziej.

Co mnie zniesmaczyło?

Wszystkie pary które zostały zeswatane, są częściowo nieusatysfakcjonowane, a brak entuzjazmu przejawia się u płci żeńskiej.
Panowie są zadowoleni z wyboru dla nich partnerek życiowych, chcą kontynuacji znajomości, i im odpowiada partnerka, kobiety strzelają fochy, i nie tyle, że im partner nie odpowiada wizualnie bo, są panowie nawet ok, a panie raczej też nie grzeszą super urodą, to paniom nie odpowiada status materialny panów- wszystkim.

Jedna kobieta powiedziała wprost-za biedny cyt. ją, "finanse nie te" druga, wprowadza się do mieszkania pana-męża, i kręci nosem bo mieszkanie wynajmowane (swoją drogą gdzie jej mieszkanie?) Trzeciej też coś nie pasi, ogolnie chłopaki w porządku i z charakteru i wizualnie. Kobiety w miarę tez ok, ale to kobietom- wszystkim, coś nie odpowiada, czy nie ksieżniczkują?

Program był opisany na portalu gazeta.pl, i ludzie pisali tak.

Panie nie mogły same znaleźć sobie bogatych facetów, więc zgłosiły się do programu mając nadzieję, że to program im znajdzie bogatych fagasów, niestety program znalazł adekwatnych mężów do tego co reprezentują sobą (wizualnie i materialnie) owe kobiety, wiec "gołodupców" podobnie jakimi "gołodupcami" są owe panie, i panie są zawiedzione.

Ja się pod tym tekstem podpisuję, a wy?
I jednak wychodzi, "szydło z worka" o większości z nas, że kobietom fajny facet to za mało, i chcą bonusu, aczkolwiek same tego bonusu nie posiadają.
Tu masz to wyjaśnione:

KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:16   #46
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

No ja też studiuję, ale żeby któraś otwarcie mówiła, że chce przede wszystkim bogatego, to nie słyszałam. Za czasów liceum znałam jedną, która stwierdziła, że jak do 18stki nie znajdzie dobrego chłopaka, to będzie szukać tylko bogatego. No cóż, moim zdaniem łatwiej znaleźć właśnie dobrego, dobrze wychowanego, inteligentnego faceta, który będzie dobrym partnerem niż bogatego. Bogaci i dobrzy to wg mnie okazy dość rzadkie.
Można sobie żartować, że się chce przystojnego, miłego, dobrego i do tego bogatego, no ale jednak coraz większa część kobiet potrafi sama zadbać o swoje finanse, a u mężczyzny szuka partnerstwa, wsparcia, miłości, a nie pieniędzy.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:35   #47
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez mmmmm1 Pokaż wiadomość
Widac że tu nei chodzi o faceta, że głupi czy brzydki bo im wszystkim by pasował jakby nie to jedno ale którym jest "gołodupiec" choć same są na tym samym poziomie materialnym
Może finansowo nie ma między nimi ogromnych różnic, ale jednak dwie z trzech kobiet mają własne mieszkania (pewnie na kredyt, ale obie są samodzielne życiowo i finansowo), natomiast jeden z facetów mieszka u mamusi, a drugi od kilku lat w pokoju w wynajmowanym mieszkaniu, z grupą znajomych i w przez ten czas nawet nie pomalował ścian w pokoju. Gość żyje wśród paru przypadkowych mebli, bez nawet grama czegoś własnego, nie licząc ubrań w szafie. Swoją drogą sympatyczny z niego człowiek, ale tymczasowość i bylejakość jego pokoju mnie też zdziwiła i negatywnie rozczarowała.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:48   #48
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

JEŻELI KOBIETY Z TEGO PROGRAMU BYŁYBY NORMALNE TO NIE BYŁBY W TYM PROGRAMIE !!!



P.S. Każda dziunia która leci na hajs, jeżeli ma resztkę mózgu, powinna wiedzieć że bogaty typ może mieć takich pustaków tuziny ))
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:51   #49
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
JEŻELI KOBIETY Z TEGO PROGRAMU BYŁYBY NORMALNE TO NIE BYŁBY W TYM PROGRAMIE !!!



P.S. Każda dziunia która leci na hajs, jeżeli ma resztkę mózgu, powinna wiedzieć że bogaty typ może mieć takich pustaków tuziny ))
a i kobieta może mieć kilku "przyjaciół"
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 16:59   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jestem kobietą, jestem materialistką?

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
JEŻELI KOBIETY Z TEGO PROGRAMU BYŁYBY NORMALNE TO NIE BYŁBY W TYM PROGRAMIE !!!



P.S. Każda dziunia która leci na hajs, jeżeli ma resztkę mózgu, powinna wiedzieć że bogaty typ może mieć takich pustaków tuziny ))
Spadaj trollu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 17:59:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.