Uczulenie na hybrydę - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 12:41   #1111
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Żel nic nie pomoże. Ze swojej strony polecam wyleczyć palce, pazurki, sprzedać te hybrydy ktore do tej pory uzywalas, łącznie z plynami, wywalić pilniczki itp. Zainwestować w coś lepszego - shellac (oryginalny na ekert nails) lub kabos - gelike.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uzywałam każdego z 25 kolorów po... 1 razie... Ah zapłaczę się chyba... jeszcze dzień przed robieniem paznokci kupiłam kolejny set...

Jak długo mam czekać ze zrobieniem kolejnych hybryd?
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:45   #1112
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja1012 Pokaż wiadomość
uzywałam każdego z 25 kolorów po... 1 razie... Ah zapłaczę się chyba... jeszcze dzień przed robieniem paznokci kupiłam kolejny set...

Jak długo mam czekać ze zrobieniem kolejnych hybryd?
Sprzedaj je na OLX Pewnie troche na tym stracisz, ale zawsze bedziesz miala chociaz troszke na nowe lakiery.
A przerwa zalezy od stanu pazurkow. Mysle, ze warto przeczekac ze 2-3 miesiace, zeby miec pewnosc, ze nic nie wroci
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:46   #1113
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja1012 Pokaż wiadomość
uzywałam każdego z 25 kolorów po... 1 razie... Ah zapłaczę się chyba... jeszcze dzień przed robieniem paznokci kupiłam kolejny set...

Jak długo mam czekać ze zrobieniem kolejnych hybryd?
Ciężko powiedzieć, zależy od stanu pazurków. Znam ten ból, ja pozbyłam się z 50 lakierów zaraz Ci coś na PW skrobne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 06:12   #1114
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jezeli chodzi o olejek herbaciany, to w SP udalo mi sie dorwac roztwor z tego olejku. Dodaje go do kremu , ktory pozniej aplikuje na cale dlonie i w te paznokcie. Juz widze dosc mocna poprawe i oczywiscie nic nie wysusza

Natomiast tak sobie ostatnio BARDZO LUZNO myslalam, ze moze ta onycholiza tez ma jakis zwiazek z tym przyrostem, ktory robi sie pod paznokciami, gdy dlugo nosimy hybrydy? Myslalyscie o tym? Ja juz ten przyrost mialam naprawde duzy, do ktoregos momentu wygladal ladnie i estetycznie - wypelnial plytke, laczyl sie z nia, byl zarozowiony, ale tez nie moglam nic z nim zrobic, poniewaz mnie bolalo jak chcialam go wydlubac. Poza tym wszystkie laski na Wizazu tak sie jaraly tym przyrostem, wiec pomyslalam, ze po co cos robic Dopiero po jakims czasie zrobil sie brzydki, suchy , zaczal sie odklejac od plytki paznokcia, wtedy ten luk stal sie nieregularny.
Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Ja też o tym myślę, nie wypowiadałam się bo bałam się hejtu,ale mam takie same przemyślenia i doświadczenia.
Mój przyrost miał ok.3 mm ponad opuszek i tak jakby fizycznie nie wytrzymywał.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Może coś w tym jest, że się przesuszył. Choć z tym przyrostem też różnie bywa. U mnie w lewej ręce na kciuku i palcu wskazującym jest naturalnie bardzo duży i wystaje sporo poza opuszek. Od zawsze jak obcinam pazury na 0, to na tych palcach tnę też przyrost.
Natomiast kiedy dostałam onycholizy, to najpierw przyrost zaczął się zsuszać na twardy wiór, a potem paznokieć co raz bardziej się odklejał. Najmniej oberwały właśnie te dwa palce, ale mimo wszystko spokojnie można było zauważyć, że linia uśmiechu nie wygląda naturalnie.

Dawno tu nic nie pisałam Dziewczyny, jeśli jakieś myśli chodzą wam po głowie to pytajcie, najwyżej ktoś mniej kulturalny was zjedzie, ale jest szansa, że się dowiecie

A o tym przyroście i onycholizie. To dwie różne sprawy, w obu przypadkach narasta ta tkanka (zawsze mi umyka ta nazwa) pod paznokciem. Z tym, że w pierwszym przypadku dzieje się tak często przy noszeniu dłuższych niż zazwyczaj paznokcie. Mi narasta przy olejowaniu pod paznokieć, jak przestaję to zanika.

Przy onycholizie mechanizm powstawania jest inny, ta tkanka jest reakcją na agresywną chemię i nie ma nic wspólnego z przyrostem. Owszem, na początku można się pomylić, ale tutaj tkanka jest sucha, brzydka, może dość szybko się pojawiać i szybko narastać. Powoduje, że płytka paznokcia oddziela się od łożyska i stąd onycholiza jest bardzo częstym następstwem. U niektórych wypycha paznokieć do góry, ponieważ narasta w niewiarygodnych wręcz ilościach.

Cytat:
Napisane przez apatrycja0 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma na niej nazwy oeczepila się naklejka, kosztowała całe 6 zł
No niestety, za 6 zł nie ma w niej raczej nic, co paznokciom pomoże. A może zawierać szkodliwe składniki.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja1012 Pokaż wiadomość
uzywałam każdego z 25 kolorów po... 1 razie... Ah zapłaczę się chyba... jeszcze dzień przed robieniem paznokci kupiłam kolejny set...

Jak długo mam czekać ze zrobieniem kolejnych hybryd?
Oj no ból jest straszny, ale rzeczywiście jak sprzedasz, to będzie na nowe produkty, a przecież nie możesz używać tych, bo ci szkodzą, i żel nie pomoże
Zresztą chodzi też o opary, które są nie do wyeliminowania.

Konieczna teraz przerwa. Ile - to zależy od stanu paznokci, ale pamiętaj że wyżarta reakcją skóra będzie się trochę jednak regenerować. Z wierzchu może wyglądać ok, ale chodzi o głębsze warstwy.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 09:29   #1115
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Dawno tu nic nie pisałam Dziewczyny, jeśli jakieś myśli chodzą wam po głowie to pytajcie, najwyżej ktoś mniej kulturalny was zjedzie, ale jest szansa, że się dowiecie

A o tym przyroście i onycholizie. To dwie różne sprawy, w obu przypadkach narasta ta tkanka (zawsze mi umyka ta nazwa) pod paznokciem. Z tym, że w pierwszym przypadku dzieje się tak często przy noszeniu dłuższych niż zazwyczaj paznokcie. Mi narasta przy olejowaniu pod paznokieć, jak przestaję to zanika.

Przy onycholizie mechanizm powstawania jest inny, ta tkanka jest reakcją na agresywną chemię i nie ma nic wspólnego z przyrostem. Owszem, na początku można się pomylić, ale tutaj tkanka jest sucha, brzydka, może dość szybko się pojawiać i szybko narastać. Powoduje, że płytka paznokcia oddziela się od łożyska i stąd onycholiza jest bardzo częstym następstwem. U niektórych wypycha paznokieć do góry, ponieważ narasta w niewiarygodnych wręcz ilościach.



No niestety, za 6 zł nie ma w niej raczej nic, co paznokciom pomoże. A może zawierać szkodliwe składniki.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------



Oj no ból jest straszny, ale rzeczywiście jak sprzedasz, to będzie na nowe produkty, a przecież nie możesz używać tych, bo ci szkodzą, i żel nie pomoże
Zresztą chodzi też o opary, które są nie do wyeliminowania.

Konieczna teraz przerwa. Ile - to zależy od stanu paznokci, ale pamiętaj że wyżarta reakcją skóra będzie się trochę jednak regenerować. Z wierzchu może wyglądać ok, ale chodzi o głębsze warstwy.

Powiem, że dziś moje palce wyglądają o niebo lepiej, 1 malusieński bąbelek, dodam że wczoraj bylo z ponad 20... Dalej zmaruję maścią ze sterydami, od dziś zamierzam pić wapno.
A czy paznokcie mogę pomalować zwykłym lakierem, jakaś brzoskwinia itp? powiem szczerze, że nie lubie takich gołych pazurów.
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 16:45   #1116
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Zwykłym możesz, ja maluję od dwóch miesięcy, nawet polubiłam stempelki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 17:56   #1117
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość

A o tym przyroście i onycholizie. To dwie różne sprawy, w obu przypadkach narasta ta tkanka (zawsze mi umyka ta nazwa) pod paznokciem. Z tym, że w pierwszym przypadku dzieje się tak często przy noszeniu dłuższych niż zazwyczaj paznokcie. Mi narasta przy olejowaniu pod paznokieć, jak przestaję to zanika.

Przy onycholizie mechanizm powstawania jest inny, ta tkanka jest reakcją na agresywną chemię i nie ma nic wspólnego z przyrostem. Owszem, na początku można się pomylić, ale tutaj tkanka jest sucha, brzydka, może dość szybko się pojawiać i szybko narastać. Powoduje, że płytka paznokcia oddziela się od łożyska i stąd onycholiza jest bardzo częstym następstwem. U niektórych wypycha paznokieć do góry, ponieważ narasta w niewiarygodnych wręcz ilościach.
Ja tam akurat forumowego hejtu sie nie boje Zreszta uwazam, ze kto pyta nie bladzi

Co do przyrostu i onycholizy - specjalistka w tym wzgledzie ze mnie zadna. Tylko, ze u mnie ta onycholiza powstala jakby z tego przyrostu. W tym sensie, ze do ktoregos momentu ten przyrost sie pojawil i sobie byl. Tak jak pisalam wczesniej wygladal ladnie byl zarozowiony, przylegal do paznokcia, laczyl sie z nim i nic sie nie dzialo. Dopiero w ktoryms momencie stal sie brzydki , suchy , przestal przyklejac sie do paznokcia na skutek czego ten brzeg stal sie nieregularny.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Zwykłym możesz, ja maluję od dwóch miesięcy, nawet polubiłam stempelki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To podziwiam Mnie tak denerwuja te zwykle lakiery, ze szkoda slow. Zainwestowalam w Essie, po dwoch dniach pozdzierane przy brzegu paznokcia.

Ahhh jak ja tesknie za hybrydami Taka wygoda i udogodnienie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 18:47   #1118
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja tam akurat forumowego hejtu sie nie boje Zreszta uwazam, ze kto pyta nie bladzi

Co do przyrostu i onycholizy - specjalistka w tym wzgledzie ze mnie zadna. Tylko, ze u mnie ta onycholiza powstala jakby z tego przyrostu. W tym sensie, ze do ktoregos momentu ten przyrost sie pojawil i sobie byl. Tak jak pisalam wczesniej wygladal ladnie byl zarozowiony, przylegal do paznokcia, laczyl sie z nim i nic sie nie dzialo. Dopiero w ktoryms momencie stal sie brzydki , suchy , przestal przyklejac sie do paznokcia na skutek czego ten brzeg stal sie nieregularny.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------




To podziwiam Mnie tak denerwuja te zwykle lakiery, ze szkoda slow. Zainwestowalam w Essie, po dwoch dniach pozdzierane przy brzegu paznokcia.

Ahhh jak ja tesknie za hybrydami Taka wygoda i udogodnienie.
Napisałam,że boję się hejtu a bardziej chodziło mi o obawę niż strach, że ktoś fuknie. Ale zauważyłam że na forum paznokciowym pełna kultura
U mnie przyrost był cały czas różowy i żywy, że się tak wyrażę, nic się nie łuszczyło,kiedy zdjęłam hybrydy byłam zszokowana tymi białymi kreseczkami. Tym bardziej, że ciągle olejowalam i dałam o dłonie.
Używam zwykłych lakierów z utwardzaczem Seche Vide,on mi daje namiastkę hybryd, do których też bardzo tęsknię.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maarlin
Czas edycji: 2017-04-12 o 18:53
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 20:58   #1119
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja tam akurat forumowego hejtu sie nie boje Zreszta uwazam, ze kto pyta nie bladzi

Co do przyrostu i onycholizy - specjalistka w tym wzgledzie ze mnie zadna. Tylko, ze u mnie ta onycholiza powstala jakby z tego przyrostu. W tym sensie, ze do ktoregos momentu ten przyrost sie pojawil i sobie byl. Tak jak pisalam wczesniej wygladal ladnie byl zarozowiony, przylegal do paznokcia, laczyl sie z nim i nic sie nie dzialo. Dopiero w ktoryms momencie stal sie brzydki , suchy , przestal przyklejac sie do paznokcia na skutek czego ten brzeg stal sie nieregularny.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------




To podziwiam Mnie tak denerwuja te zwykle lakiery, ze szkoda slow. Zainwestowalam w Essie, po dwoch dniach pozdzierane przy brzegu paznokcia.

Ahhh jak ja tesknie za hybrydami Taka wygoda i udogodnienie.
Polecam dobra bazę i sally hansen insta dri lub seche vitae - pierwszy ma te zaletę ze wolniej zasycha w buteleczce ale seche ładniej błyszczy i szybciej wysycha na paznokciu. Do tego używam Golden rose lakierów za 4 zl i daje rade
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 22:37   #1120
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

hauuu dzieki Bylam ostatnio w SP i wlasnie myslalam o tym Seche, ale przyznam, ze nie chce tez za bardzo inwestowac w te lakiery, bo jak tylko uda mi sie wyleczyc pazury , to wracam do hybryd

Zainwestowalam jedynie w diamentowa odzywke z GOlden Rose, bo kiedys super wzmacniala mi pazurki = swoja droga bardzo polecam. I mam kilka zwyklych lakierow, wiec na czas kuracji stykna Ja po prostu nigdy nie lubilam zwyklych lakierow. Wiec dla mnie hybryda to bylo wybawienie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 08:01   #1121
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny, podobno w tym temacie mogę liczyć na Waszą pomoc. Od jakiegoś czasu (jeszcze sprzed zakładania hybryd) mam odbarwione paznokcie. Nie są one w żaden sposób łamliwe, no chyba że nieumyslnie zdarza mi się walnąć nimi w coś. Fakt, po piłowaniu płytki za trochę cieńsze ale bez tragedii.



Co w takim wypadku mam używać żeby były idealnie białe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14920668570471784600316.jpg (64,1 KB, 86 załadowań)
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 08:04   #1122
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Yh nie wiem czemu przez tel mogę dodać tylko 1 zdjęcie wybaczcie zatem za lekkie zaspamowanie zdjęciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14920670248031330411052.jpg (51,6 KB, 78 załadowań)
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 18:33   #1123
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
hauuu dzieki Bylam ostatnio w SP i wlasnie myslalam o tym Seche, ale przyznam, ze nie chce tez za bardzo inwestowac w te lakiery, bo jak tylko uda mi sie wyleczyc pazury , to wracam do hybryd

Zainwestowalam jedynie w diamentowa odzywke z GOlden Rose, bo kiedys super wzmacniala mi pazurki = swoja droga bardzo polecam. I mam kilka zwyklych lakierow, wiec na czas kuracji stykna Ja po prostu nigdy nie lubilam zwyklych lakierow. Wiec dla mnie hybryda to bylo wybawienie
Sprawdź ta golden rose bo wiem ze jedna z ich odżywek jest odradzana po hybrydzie i jest to odradzane nawet na opakowaniu pisze.
Seche jest w małych pojemnościach po 5 zl z groszami tylko z tego co kojarzę zawiera toulen. Ja duże sally hansen insta dri kupilam na promo w SP za 16 zł wiec się opłaca.

Jakie hybrydy wybierzesz po uczuleniu?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 20:03   #1124
LadyS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Uczulenie na hybrydę

trochę walczyłam wierząc, że pomiędzy semilac a shellac znajdę coś pośredniego, co nie drenuje tak bardzo kieszeni a będzie tak jak shellac skuteczne. Niestety to co wydałam na niesprawdzające się pseudo "3-free lakiery" zapewniłoby mi małą kolekcję shellac-a. Shellac z całą pewnością mnie nie uczula, nie ma nawet najdrobniejszego swędzenia, choć mam zastrzeżenia co do jego trwałości ale i tak nic lepszego na moje paznokcie nie znalazłam. Jedynym odstępstwem, jakie stosuję to nakładanie zwykłej hybrydy zmieniającej kolor pod wpływem temperatury ale tylko na bazę Shellac, przy czym pokrycie płytki bazą musi być idealne. Wtedy olejek herbaciany na koniec zabiegu i też nic nie swędzi. Ale trzeba bardzo dokładnie nałożyć bazę i potem bardzo uważać przy nakładaniu tej hybrydy termicznej aby nie "przelała się" gdzieś na skórki przed włożeniem do lampy.
LadyS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 20:07   #1125
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez LadyS1 Pokaż wiadomość
trochę walczyłam wierząc, że pomiędzy semilac a shellac znajdę coś pośredniego, co nie drenuje tak bardzo kieszeni a będzie tak jak shellac skuteczne. Niestety to co wydałam na niesprawdzające się pseudo "3-free lakiery" zapewniłoby mi małą kolekcję shellac-a. Shellac z całą pewnością mnie nie uczula, nie ma nawet najdrobniejszego swędzenia, choć mam zastrzeżenia co do jego trwałości ale i tak nic lepszego na moje paznokcie nie znalazłam. Jedynym odstępstwem, jakie stosuję to nakładanie zwykłej hybrydy zmieniającej kolor pod wpływem temperatury ale tylko na bazę Shellac, przy czym pokrycie płytki bazą musi być idealne. Wtedy olejek herbaciany na koniec zabiegu i też nic nie swędzi. Ale trzeba bardzo dokładnie nałożyć bazę i potem bardzo uważać przy nakładaniu tej hybrydy termicznej aby nie "przelała się" gdzieś na skórki przed włożeniem do lampy.
Olejek herbaciany bardzo wysusza, raczej z nim bym nie kombinowała, on Ci tylko odkazi skórę. Ja ze swojej strony mogę polecić hybrydy Kabos. Od wszystkiego innego uczulonko niestety. A shellac kolorki ma fajne, za to ich top to jest jakiś dramat. Całe szczęście już zużyłam
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 09:38   #1126
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja juz nie wiem czy mam urojenia i jestem przewrazliwiona czy jadnak coś się dzieje. Załączam zdjęcia. Wydaje mi się ze serdeczny na przesuszona skórę nad wałem. Oczywiście widzę to podstawiajac palec 3 cm pod oczy w dobrym świetle starałam się dobrą fotę zrobić ale mimo że aparat mam dobry to światło beznadziejne i nie umiem ostrości złapać na największym zblizeniu

Jak te moje paluchy wyglądają? Paznokcie same w sobie są ok wiec maluje ale o skórę nad walami się martwię.

PS nie wiem jak odwrócić zdjęcie, wszystkie mi się ładują do góry nogami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0237 (3).jpg (49,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170414_102932.jpg (58,3 KB, 103 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:30   #1127
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Hauuu masz urojenia
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:35   #1128
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Hauuu masz urojenia
Nie sądziłam ze kiedys będę się cieszyć ze ktoś mi tak powie
A tak serio to ja widzę ze ten jeden palec jest taki słaby wiec sobie chwilkę poczekam. Do majówki wytrzymam
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:40   #1129
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ale to moze byc zwykle przesuszenie rąk. Nie wkrecaj sobie bo serio bym musiala uzyc lupy aby cos tam zobaczyc.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 18:39   #1130
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Ale to moze byc zwykle przesuszenie rąk. Nie wkrecaj sobie bo serio bym musiala uzyc lupy aby cos tam zobaczyc.
Może wole ale wolę dmuchać na zimne tak czy inaczej ataram się nawilżac
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 10:17   #1131
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ostatnio robi się głośno o lakierach weganskich carryair ze spiruliną ktore pozwalają oddychać paznokciom i przepuszczają nawet odżywki. Mają trzymać 2 tygodnie i co ciekawe są na bazie wodnej. Zapowiada się na rewolkę czy nie?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 10:41   #1132
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
Ostatnio robi się głośno o lakierach weganskich carryair ze spiruliną ktore pozwalają oddychać paznokciom i przepuszczają nawet odżywki. Mają trzymać 2 tygodnie i co ciekawe są na bazie wodnej. Zapowiada się na rewolkę czy nie?
Zaciekawiłaś mnie i trochę poczytałam na ten temat. To na pewno nie są hybrydy, tzn. nie są światłoutwardzalne. Nie za bardzo chce mi się wierzyć, że wytrzymują 2 tygodnie, po opisie porównałabym je bardziej do Miracle Gel Sally Hansen. No i cena też nie zachwyca, 65 zł to jednak sporo. Jeśli jednak faktycznie są takie super, to może będzie to rachunek dla wszystkich uczulonych.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 13:06   #1133
mariannaorlowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Mam ten sam problem! Malowałam paznokcie lakierami hybrydowymi i pewnego dnia poczułam, że wystąpiła reakcja alergiczna w okolicach skórek. Po zdjęciu manicure okazało się, że wystąpiła u mnie onycholiza. Udałam się do lekarza na NFZ. Pani doktor powiedziała, że nigdy czegoś takiego nie widziała i nie umie mi pomóc. Postanowiłam się nie załamywać i udałam się już do prywatnego lekarza. Wybrałam doktor Malewską. Pani doktor uspokoiła mnie i powiedziała, jak postępować by rana się zagoiła. Stosowałam olejek herbaciany, clotrimazolum i acifungin forte. Teraz mogę powiedzieć, że onycholiza już za mną!.
Pozdrawiam!
Karola
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-02 o 11:39 Powód: Link.
mariannaorlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:35   #1134
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez mariannaorlowska Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem! Malowałam paznokcie lakierami hybrydowymi i pewnego dnia poczułam, że wystąpiła reakcja alergiczna w okolicach skórek. Po zdjęciu manicure okazało się, że wystąpiła u mnie onycholiza. Udałam się do lekarza na NFZ. Pani doktor powiedziała, że nigdy czegoś takiego nie widziała i nie umie mi pomóc. Postanowiłam się nie załamywać i udałam się już do prywatnego lekarza. Wybrałam doktor Malewską. Pani doktor uspokoiła mnie i powiedziała, jak postępować by rana się zagoiła. Stosowałam olejek herbaciany, clotrimazolum i acifungin forte. Teraz mogę powiedzieć, że onycholiza już za mną!.
Pozdrawiam!
Karola
xxx
Pani doktor kazała używać Ci olejku herbacianego? No ładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-02 o 11:39 Powód: Link w cytacie.
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 19:58   #1135
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cześć Kobietki!;-) wracam do was po miesięcznym urlopie(tylko jego cześć była w Miami) ale niestety udzielam się w tym wątku bo przez te 4 tygodnie pogubiłam hybryde, moja wina niestety bo przysypiam pazurami w coś twardego i cała bazą proteinowa i kolor odkleila się od płytki.. i niestety zauważyłam też onycholize:-( myślałam że mnie to nie spotka:-( ale już powoli dochodzę do siebie, poczekam aż pazurki całe nowe odrosną i wracam do malowania!! Bo już tęsknię!! A skórki to mi tak się suche zrobiły jak u słonia!! Czym to zmiekczyc!!?? Macie może jakaś bezpieczna odżywkę do paznokci żeby JE zregenerować czy zostawić sobie samym!!

PS. Ale mam zaległości w wątkach! Czytam i czytam!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 08:46   #1136
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki!;-) wracam do was po miesięcznym urlopie(tylko jego cześć była w Miami) ale niestety udzielam się w tym wątku bo przez te 4 tygodnie pogubiłam hybryde, moja wina niestety bo przysypiam pazurami w coś twardego i cała bazą proteinowa i kolor odkleila się od płytki.. i niestety zauważyłam też onycholize:-( myślałam że mnie to nie spotka:-( ale już powoli dochodzę do siebie, poczekam aż pazurki całe nowe odrosną i wracam do malowania!! Bo już tęsknię!! A skórki to mi tak się suche zrobiły jak u słonia!! Czym to zmiekczyc!!?? Macie może jakaś bezpieczna odżywkę do paznokci żeby JE zregenerować czy zostawić sobie samym!!

PS. Ale mam zaległości w wątkach! Czytam i czytam!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak onycholiza to suche łapki muszą być, czyli zmywanie itd w rękawiczkach.
Co do odżywek i nawilżania to magic oil z kabosa ponoć cuda działa,a odżywki moja siostra miała regenerator i witamin boster - też z kabosa i rewelka.
Ja na skórki używam balsamu do ciała z mydlarni u Franciszka, są takie sprzedawane na wagę, wyprowadzilo mi to do ładu ręce suche jak wiór po remoncie. Teraz używam raz na kilka dni na noc, jestem bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:38   #1137
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Jak onycholiza to suche łapki muszą być, czyli zmywanie itd w rękawiczkach.
Co do odżywek i nawilżania to magic oil z kabosa ponoć cuda działa,a odżywki moja siostra miała regenerator i witamin boster - też z kabosa i rewelka.
Ja na skórki używam balsamu do ciała z mydlarni u Franciszka, są takie sprzedawane na wagę, wyprowadzilo mi to do ładu ręce suche jak wiór po remoncie. Teraz używam raz na kilka dni na noc, jestem bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję Ci za pomoc w szybkim powrocie do pieknych paznokci!!!;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 12:10   #1138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki!;-) wracam do was po miesięcznym urlopie(tylko jego cześć była w Miami) ale niestety udzielam się w tym wątku bo przez te 4 tygodnie pogubiłam hybryde, moja wina niestety bo przysypiam pazurami w coś twardego i cała bazą proteinowa i kolor odkleila się od płytki.. i niestety zauważyłam też onycholize:-( myślałam że mnie to nie spotka:-( ale już powoli dochodzę do siebie, poczekam aż pazurki całe nowe odrosną i wracam do malowania!! Bo już tęsknię!! A skórki to mi tak się suche zrobiły jak u słonia!! Czym to zmiekczyc!!?? Macie może jakaś bezpieczna odżywkę do paznokci żeby JE zregenerować czy zostawić sobie samym!!

PS. Ale mam zaległości w wątkach! Czytam i czytam!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam odzywke z Pirolamu z ceramidami. Bardzo utwardzila mi paznokcie, plytka tez ladnie wyglada.

Jezeli masz tylko onycholize to ja proponuje stosowanie kremow do rak z nawilzaczami i olejkami w skladzie. Wpuszczac ten krem miedzy opuszek a paznokcie, wmasowywac. U mnie po miesiacu wszystko wrocilo do normy.

Ale teraz robie tak, ze jak sciagami hybrydy, to robie sobie kilkudniowa przerwe. Nawilzam dlonie, paznokcie, nakladalam tylko te odzywke i poki co sprawdza sie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 12:13   #1139
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Polecam odzywke z Pirolamu z ceramidami. Bardzo utwardzila mi paznokcie, plytka tez ladnie wyglada.

Jezeli masz tylko onycholize to ja proponuje stosowanie kremow do rak z nawilzaczami i olejkami w skladzie. Wpuszczac ten krem miedzy opuszek a paznokcie, wmasowywac. U mnie po miesiacu wszystko wrocilo do normy.

Ale teraz robie tak, ze jak sciagami hybrydy, to robie sobie kilkudniowa przerwe. Nawilzam dlonie, paznokcie, nakladalam tylko te odzywke i poki co sprawdza sie.
Ja bym nie dawała między opuszek a paznokieć, jak jest mokro i ciepło to grzybek może urosnac, no i łatwiej o pogłębienie onycholizy. Pod paznokciem musi być sucho. A reszte jak najbardziej nawilżać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 13:04   #1140
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Ja bym nie dawała między opuszek a paznokieć, jak jest mokro i ciepło to grzybek może urosnac, no i łatwiej o pogłębienie onycholizy. Pod paznokciem musi być sucho. A reszte jak najbardziej nawilżać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hm... ale przeciez onycholiza nie jest rownoznaczna z wystapieniem grzybicy.

Poza tym duzo zalezy od przypadku. Ja akurat mialam tak, ze przyrost miedzy stal sie twardy i suchy i takie wpuszczanie kremu w to miejsce bardzo pomoglo. Czasami tez dodawalam roztwor z olejku herbacianego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.