nie wiem co mam zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 23:11   #1
czika9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1

nie wiem co mam zrobić


Witam
4 miesiace temu poznalam chłopaka,wylądowaliśmy w łóżku,pozniej on do mnie cały czas pisał,chcial sie spotkac na spacer,umówiliśmy sie lecz on odwołał,spotkanie doszlo do skutku miesiąc później ale w miedzy czasie cały czas pisalismy,mowil,ze bardzo sie cieszy z tego,ze sie poznaliśmy. Spotkalismy sie jeszcze kilka razy,poznałam jego kilku kolegów i zaprosił mnie do siebie na noc...pojechałam,duzo rozmawialiśmy i powiedział mi,ze nie bedzie z tego zwiazku,bo nie ma czasu na spotykanie sie i nie szuka teraz nikogo na stałe,chciałby tyko seksu,zgodziłam sie i spotkaliśmy sie jeszcze raz juz w "układzie" a on 3 dni później napisał mi,ze wiecej nie mozemy sie spotykać bo poznał dziewczynę i chce byc w porzadku wobec niej... nie wiem co mam teraz zrobić,on wie ze cos do niego czuje a teraz jestem mu kompletnie obojetna,on nadal chce miec ze mna jakis kontakt... POMOCY
czika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 23:41   #2
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez czika9999 Pokaż wiadomość
Witam
4 miesiace temu poznalam chłopaka,wylądowaliśmy w łóżku,pozniej on do mnie cały czas pisał,chcial sie spotkac na spacer,umówiliśmy sie lecz on odwołał,spotkanie doszlo do skutku miesiąc później ale w miedzy czasie cały czas pisalismy,mowil,ze bardzo sie cieszy z tego,ze sie poznaliśmy. Spotkalismy sie jeszcze kilka razy,poznałam jego kilku kolegów i zaprosił mnie do siebie na noc...pojechałam,duzo rozmawialiśmy i powiedział mi,ze nie bedzie z tego zwiazku,bo nie ma czasu na spotykanie sie i nie szuka teraz nikogo na stałe,chciałby tyko seksu,zgodziłam sie i spotkaliśmy sie jeszcze raz juz w "układzie" a on 3 dni później napisał mi,ze wiecej nie mozemy sie spotykać bo poznał dziewczynę i chce byc w porzadku wobec niej... nie wiem co mam teraz zrobić,on wie ze cos do niego czuje a teraz jestem mu kompletnie obojetna,on nadal chce miec ze mna jakis kontakt... POMOCY
No ale co masz robić? Powiedział, że związku z tego nie będzie. Urwij kontakt i spróbuj zapomnieć.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 23:51   #3
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Przecież on od początku traktował cię jako seks koleżankę, czego tu się doszukiwać? Jak chcesz związku to postaraj się nie zaczynać relacji od dupy strony i tylko tym jej kontynuować, bo to najczęściej nie wypala
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 00:49   #4
Nevercalled
Przyczajenie
 
Avatar Nevercalled
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez czika9999 Pokaż wiadomość
Witam
4 miesiace temu poznalam chłopaka,wylądowaliśmy w łóżku,pozniej on do mnie cały czas pisał,chcial sie spotkac na spacer,umówiliśmy sie lecz on odwołał,spotkanie doszlo do skutku miesiąc później ale w miedzy czasie cały czas pisalismy,mowil,ze bardzo sie cieszy z tego,ze sie poznaliśmy. Spotkalismy sie jeszcze kilka razy,poznałam jego kilku kolegów i zaprosił mnie do siebie na noc...pojechałam,duzo rozmawialiśmy i powiedział mi,ze nie bedzie z tego zwiazku,bo nie ma czasu na spotykanie sie i nie szuka teraz nikogo na stałe,chciałby tyko seksu,zgodziłam sie i spotkaliśmy sie jeszcze raz juz w "układzie" a on 3 dni później napisał mi,ze wiecej nie mozemy sie spotykać bo poznał dziewczynę i chce byc w porzadku wobec niej... nie wiem co mam teraz zrobić,on wie ze cos do niego czuje a teraz jestem mu kompletnie obojetna,on nadal chce miec ze mna jakis kontakt... POMOCY

Cieszyć się, że trafiłaś na kogoś szczerego co postawił sprawę jasno. Natomiast na jakikolwiek stały (i też prawdziwy) związek nie licz.
Nevercalled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:19   #5
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Przecież grał w otwarte karty. Powiedział wprost, że związku z tego nie będzie, teraz też otwarcie mówi, że poznał inną i chce być wobec niej fair.
Pozostaje Ci uszanować jego decyzję, pogodzić się z nią i zapomnieć.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:23   #6
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Przecież grał w otwarte karty. Powiedział wprost, że związku z tego nie będzie, teraz też otwarcie mówi, że poznał inną i chce być wobec niej fair.
Pozostaje Ci uszanować jego decyzję, pogodzić się z nią i zapomnieć.
Plus na przyszłość, jeśli zależy Ci na głębszej relacji i partnerze na życie to nie lądować od razu w łóżku, czy raczej nie zaczynać od tego znajomości. Pobawił się (z) Tobą, teraz poznał kogoś, na kim być może mu zależy. Ale z tego co piszesz od razu było jasne, jakie są jego zamiary względem Ciebie, więc nie wiem skąd teraz szok i niedowierzanie.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 10:06   #7
201701170929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 200
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez czika9999 Pokaż wiadomość
Witam
4 miesiace temu poznalam chłopaka,wylądowaliśmy w łóżku,pozniej on do mnie cały czas pisał,chcial sie spotkac na spacer,umówiliśmy sie lecz on odwołał,spotkanie doszlo do skutku miesiąc później ale w miedzy czasie cały czas pisalismy,mowil,ze bardzo sie cieszy z tego,ze sie poznaliśmy. Spotkalismy sie jeszcze kilka razy,poznałam jego kilku kolegów i zaprosił mnie do siebie na noc...pojechałam,duzo rozmawialiśmy i powiedział mi,ze nie bedzie z tego zwiazku,bo nie ma czasu na spotykanie sie i nie szuka teraz nikogo na stałe,chciałby tyko seksu,zgodziłam sie i spotkaliśmy sie jeszcze raz juz w "układzie" a on 3 dni później napisał mi,ze wiecej nie mozemy sie spotykać bo poznał dziewczynę i chce byc w porzadku wobec niej... nie wiem co mam teraz zrobić,on wie ze cos do niego czuje a teraz jestem mu kompletnie obojetna,on nadal chce miec ze mna jakis kontakt... POMOCY
Przecież ci powiedział, że nie chce być z tobą, a Ty potem świadomie mu się wpakowałaś do łóżka. Trzeba było uciąć znajomość już wtedy jak powiedział żebyś na nic nie liczyła, a teraz cierpisz niestety na własne życzenie. Nic nie poradzisz zerwij kontakt i z czasem ci przejdzie, a facet cóż wykorzystał cię jako dziewczynę do łóżka.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Plus na przyszłość, jeśli zależy Ci na głębszej relacji i partnerze na życie to nie lądować od razu w łóżku, czy raczej nie zaczynać od tego znajomości.
O właśnie potwierdzam niestety z własnej autopsji... Facet wyczuwa, że ma "łatwą" (przepraszam za określenie) dziewczynę i korzysta, ale żaden na dłuższą metę nie zwiąże się na poważnie z laską, która zaczyna znajomość od łóżka.
201701170929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 11:35   #8
Magdaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 311
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Vivi26 Pokaż wiadomość
Przecież ci powiedział, że nie chce być z tobą, a Ty potem świadomie mu się wpakowałaś do łóżka. Trzeba było uciąć znajomość już wtedy jak powiedział żebyś na nic nie liczyła, a teraz cierpisz niestety na własne życzenie. Nic nie poradzisz zerwij kontakt i z czasem ci przejdzie, a facet cóż wykorzystał cię jako dziewczynę do łóżka.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



O właśnie potwierdzam niestety z własnej autopsji... Facet wyczuwa, że ma "łatwą" (przepraszam za określenie) dziewczynę i korzysta, ale żaden na dłuższą metę nie zwiąże się na poważnie z laską, która zaczyna znajomość od łóżka.

Tak bo do seksu są potrzebne dwie osoby a nie jedna . I żeby było jasne nie popieram zaczynania nowej znajomosc od łóżka ale nie bardzo rozumiem dlaczego miałaby być to wina Autorki wątku bo zgodziła na propozycje mężczyzny co do niezobowiązującej znajomosc .Skoro to facet sam zaproponował im taki układ i razem współżyli a nie Autorka sama ze sobą .


Moim zdaniem seks nie ma tutaj żadnego znaczenia tak naprawdę, Autorka nie przemyślała czy nadaje się do takiego układu i się głupio zaangażowała w relację z facetem który raczej nie szukał stabilnego związku -i to był błąd faktycznie .Ale jeśli OBOJE zdecydowali się na współżycie w takich a nie innych warunkach i tak wcześnie -to nie wiem dlaczego obarczać winną należy Autorkę?przecież to śmieszne

Edytowane przez Magdaaa24
Czas edycji: 2016-11-03 o 11:38
Magdaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:39   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Tu nie chodzi o sam seks tylk oto ze nie chcial autorki na dziewczyne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:47   #10
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Jeśli facet mówi, że nie jest gotowy na związek to nie jest gotowy na związek z Tobą.

Powyższy przykład tylko to potwierdza.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
Tak bo do seksu są potrzebne dwie osoby a nie jedna . I żeby było jasne nie popieram zaczynania nowej znajomosc od łóżka ale nie bardzo rozumiem dlaczego miałaby być to wina Autorki wątku bo zgodziła na propozycje mężczyzny co do niezobowiązującej znajomosc .Skoro to facet sam zaproponował im taki układ i razem współżyli a nie Autorka sama ze sobą .
Wina autorki leży w tym, że znając podejście chłopaka do relacji brnęła w nią emocjonalnie co kończy się dla niej nieprzyjemnie. Układ FF nie jest dla każdego i im szybciej to zrozumie tym lepiej.
Niestety, szansa na "zmienię misiaczka swą miłością i nagle przejrzy na oczy" jest znikoma gdy on szuka jedynie seksu.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:47   #11
201701170929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 200
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
Tak bo do seksu są potrzebne dwie osoby a nie jedna . I żeby było jasne nie popieram zaczynania nowej znajomosc od łóżka ale nie bardzo rozumiem dlaczego miałaby być to wina Autorki wątku bo zgodziła na propozycje mężczyzny co do niezobowiązującej znajomosc .Skoro to facet sam zaproponował im taki układ i razem współżyli a nie Autorka sama ze sobą .


Moim zdaniem seks nie ma tutaj żadnego znaczenia tak naprawdę, Autorka nie przemyślała czy nadaje się do takiego układu i się głupio zaangażowała w relację z facetem który raczej nie szukał stabilnego związku -i to był błąd faktycznie .Ale jeśli OBOJE zdecydowali się na współżycie w takich a nie innych warunkach i tak wcześnie -to nie wiem dlaczego obarczać winną należy Autorkę?przecież to śmieszne
Absolutnie nie obwiniam autorki, tylko chodzi mi o to, że facet jej otwarcie powiedział, że związku z tego nie będzie więc wiedziała co robi idąc z nim do łóżka "bez zobowiązań" i podejrzewam, że już wtedy coś do niego czuła wiec był to niepotrzebny krok. Takie niepotrzebne katowanie się i pogłębianie uczuć, których on nie odwzajemnia.
201701170929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 12:02   #12
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Niepotrzebnie się w to wdałaś. Facet od początku był fair. To Ty podjęłaś decyzję. Złą decyzję.
Nie ma to nic wspólnego z tym, żę niby "za wcześnie" poszłaś z nim do łóżka. Koleś nie chciał związku z Tobą i tyle. Czekanie niczego by nie zmieniło. Seks pomiędzy dwójką zainteresowanych sobą osób nie osłabia uczuć. i nieważne, czy dochodzi do niego wcześnie, czy po jakimś czasie.
[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;6709997 6]Jeśli facet mówi, że nie jest gotowy na związek to nie jest gotowy na związek z Tobą. [/QUOTE]
Owszem.
Cytat:
Napisane przez Vivi26 Pokaż wiadomość
O właśnie potwierdzam niestety z własnej autopsji... Facet wyczuwa, że ma "łatwą" (przepraszam za określenie) dziewczynę i korzysta, ale żaden na dłuższą metę nie zwiąże się na poważnie z laską, która zaczyna znajomość od łóżka.
Ojej, wybaczam Ci.
Jesteś taka kochana, tak bardzo się o kobiety martwisz. Wspaniały człowiek z Ciebie <3

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-11-03 o 12:03
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 12:03   #13
201701170929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 200
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Ojej, wybaczam Ci.
Jesteś taka kochana, tak bardzo się o kobiety martwisz. Wspaniały człowiek z Ciebie <3
Mam nadzieję, że to nie ironia
201701170929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 12:04   #14
Magdaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 311
Dot.: nie wiem co mam zrobić

No dobrze dziewczyny -to jest racja .
Ale ja pytałam o coś zupełnie innego...

Vivi26
O właśnie potwierdzam niestety z własnej autopsji... Facet wyczuwa, że ma "łatwą" (przepraszam za określenie) dziewczynę i korzysta, ale żaden na dłuższą metę nie zwiąże się na poważnie z laską, która zaczyna znajomość od łóżka.
nyana89
Plus na przyszłość, jeśli zależy Ci na głębszej relacji i partnerze na życie to nie lądować od razu w łóżku, czy raczej nie zaczynać od tego znajomości.


Stwierdzam jako kobieta że to jest obrzydliwe-Jeśli Autorka ma taką zachciankę i fanaberię może sobie nawet i po 15 minutach wskoczyć facetowi do łóżka(!) a tutaj jakieś ona łatwa bo się zgodziła on korzysta wielki macho któremu należy pogratulować,jak szybko poszłaś do wyra to nie licz na normalny związek -bo wiesz mężczyzna to jest do tego stworzony a płci pięknej to nie wypada.
Magdaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 12:05   #15
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Vivi26 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to nie ironia
No skądże
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 12:09   #16
201701170929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 200
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
Stwierdzam jako kobieta że to jest obrzydliwe-Jeśli Autorka ma taką zachciankę i fanaberię może sobie nawet i po 15 minutach wskoczyć facetowi do łóżka(!) a tutaj jakieś ona łatwa bo się zgodziła on korzysta wielki macho któremu należy pogratulować,jak szybko poszłaś do wyra to nie licz na normalny związek -bo wiesz mężczyzna to jest do tego stworzony a płci pięknej to nie wypada.
Nikt nikomu nie zabrania wskakiwać do łóżka nawet po 5 minutach, każdy decyduje za siebie. Niestety byłam w podobnej sytuacji rok temu, poza tym czytam inne podobne wątki i wysnuwam wnioski. Chodzi o to, że trzeba być przed facetem trochę niedostępną, tajemniczą niech nas zdobywa, a nie kłaść mu wszystkiego na tacy.
201701170929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 12:12   #17
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Vivi26 Pokaż wiadomość
Nikt nikomu nie zabrania wskakiwać do łóżka nawet po 5 minutach, każdy decyduje za siebie. Niestety byłam w podobnej sytuacji rok temu, poza tym czytam inne podobne wątki i wysnuwam wnioski. Chodzi o to, że trzeba być przed facetem trochę niedostępną, tajemniczą niech nas zdobywa, a nie kłaść mu wszystkiego na tacy.
Chodzi o to by znaleźć partnera, przed którym nie trzeba być niedostępną, tajemniczą i inne mondre bzdety.
Chodzi o to, by ten partner prezentował podobne wartości i oczekiwania bo jakbyś nie była tajemnicza i niedostępna facet chcący seksu go osiągnie. Z Tobą lub inną.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 13:04   #18
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
nyana89
Plus na przyszłość, jeśli zależy Ci na głębszej relacji i partnerze na życie to nie lądować od razu w łóżku, czy raczej nie zaczynać od tego znajomości.


Stwierdzam jako kobieta że to jest obrzydliwe-Jeśli Autorka ma taką zachciankę i fanaberię może sobie nawet i po 15 minutach wskoczyć facetowi do łóżka(!) a tutaj jakieś ona łatwa bo się zgodziła on korzysta wielki macho któremu należy pogratulować,jak szybko poszłaś do wyra to nie licz na normalny związek -bo wiesz mężczyzna to jest do tego stworzony a płci pięknej to nie wypada.
Po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem, skoro już do mnie pijesz. NIGDZIE nie napisałam, że autorka jest łatwa i nawet mi to w głowie nie było. Walnęłaś teraz taką nadinterpretacją, że to aż śmieszne. I dokładnie, niech sobie robi co chce, ja nikomu do łóżka nie zaglądam. Ale z tego co zrozumiałam z jej wypowiedzi, chłopak nie krył się z tym, że on z nią w żadne głębsze relacje wchodził nie będzie i bazując na swoim otoczeniu chociażby - żadna relacja zaczęta od łóżka nie przerodziła się w nic stałego. Po prostu. A tutaj ona teraz nie wie co ma zrobić, bo jak to, on znalazł sobie inną? Tyle ode mnie, pozdrawiam.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 15:48   #19
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem dlaczego miałaby być to wina Autorki wątku bo zgodziła na propozycje mężczyzny co do niezobowiązującej znajomosc
Chyba nikt tu nie pisze o winie, ale właśnie o tym, że nie potrzebnie się zgodziła na taki układ, jeśli chciała czegoś więcej.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 16:46   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez czika9999 Pokaż wiadomość
Witam
4 miesiace temu poznalam chłopaka,wylądowaliśmy w łóżku,pozniej on do mnie cały czas pisał,chcial sie spotkac na spacer,umówiliśmy sie lecz on odwołał,spotkanie doszlo do skutku miesiąc później ale w miedzy czasie cały czas pisalismy,mowil,ze bardzo sie cieszy z tego,ze sie poznaliśmy. Spotkalismy sie jeszcze kilka razy,poznałam jego kilku kolegów i zaprosił mnie do siebie na noc...pojechałam,duzo rozmawialiśmy i powiedział mi,ze nie bedzie z tego zwiazku,bo nie ma czasu na spotykanie sie i nie szuka teraz nikogo na stałe,chciałby tyko seksu,zgodziłam sie i spotkaliśmy sie jeszcze raz juz w "układzie" a on 3 dni później napisał mi,ze wiecej nie mozemy sie spotykać bo poznał dziewczynę i chce byc w porzadku wobec niej... nie wiem co mam teraz zrobić,on wie ze cos do niego czuje a teraz jestem mu kompletnie obojetna,on nadal chce miec ze mna jakis kontakt... POMOCY
Chce być w porządku i jednocześnie chce mieć kontakt z tobą?!
Nie daj się w to w manewrować, bo skończysz jako pogotowie seksualne, dla tego "porządnego" faceta.
Furteczkę sobie zostawił.
Nie utrzymuj z nim kontaktów, bo niepotrzebnie będziesz żyła nadzieją.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 17:33   #21
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: nie wiem co mam zrobić

No cóz skoro wie że cos do niego czujesz to jest dupkiem skoro chce miec z tobą kontakt...egoistycznym dupkiem.... Spotykac sie nie chce bo poznał jakąs ale 'jakis kontakt" juz jest ok. Zawsze "jakis seks" bedzie.
Powiedzial że nie szuka zwiazku przystałas na to. Dla mnie byłoby to upokarzające...
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 18:33:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.