co o tym myśleć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 17:47   #1
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12

co o tym myśleć?


zacznę tak: mam 30 lat męża i dziecko, w związku nie jest idealnie ale da się wytrzymać. Nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać o wszystkim Kilka miesięcy temu zaczęłam pracę w dużej firmie i tam poznałam wspaniałego człowieka który okazał się moim przełożonym, dogadywaliśmy się bez słów, przegadaliśmy chyba milion godzin o wszystkim i o niczym z czasem zauważyłam że zaczyna mnie traktować inaczej niż innych, wyróżniał, pomagał.Polubiłam go bardzo i z wzajemnością wiem pomyślicie że pachnie romansem ale nic z tych rzeczy, on też ma rodzinę i jest szczęśliwy w swoim związku, mimo to był dla mnie kimś wyjątkowym. 2 tygodnie temu zostałam zwolniona z pracy z powodu likwidacji zmiany ( kierownik zwalnia osoby z najmniejszym stażem) i nawet JEGO najlepsza opinia nie pomogła. teraz mi źle bo był dla mnie najlepszym przyjacielem mimo że znaliśmy się tak krótko rozumiał mnie jak nikt inny
i znowu nie mam z kim pogadać...
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:47   #2
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez niki30 Pokaż wiadomość
zacznę tak: mam 30 lat męża i dziecko, w związku nie jest idealnie ale da się wytrzymać. Nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać o wszystkim Kilka miesięcy temu zaczęłam pracę w dużej firmie i tam poznałam wspaniałego człowieka który okazał się moim przełożonym, dogadywaliśmy się bez słów, przegadaliśmy chyba milion godzin o wszystkim i o niczym z czasem zauważyłam że zaczyna mnie traktować inaczej niż innych, wyróżniał, pomagał.Polubiłam go bardzo i z wzajemnością wiem pomyślicie że pachnie romansem ale nic z tych rzeczy, on też ma rodzinę i jest szczęśliwy w swoim związku, mimo to był dla mnie kimś wyjątkowym. 2 tygodnie temu zostałam zwolniona z pracy z powodu likwidacji zmiany ( kierownik zwalnia osoby z najmniejszym stażem) i nawet JEGO najlepsza opinia nie pomogła. teraz mi źle bo był dla mnie najlepszym przyjacielem mimo że znaliśmy się tak krótko rozumiał mnie jak nikt inny
i znowu nie mam z kim pogadać...
Nie rozumiem, dlaczego nie mozesz po prostu pogadac z mezem
Zadziwiaja mnie mezatki, ktore twierdza ze nie moga pogadac z wlasnym mezem, ktorego wybraly i ktoremu slubowały. Normalnie szok. Po co Ci ten mąż?
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:47   #3
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

z mężem nie można o wszystkim pogadać, a to nie ma czasu a to zmęczony a nie teraz, mąż nie zawsze znaczy najlepszy przyjaciel, bynajmniej nie mój
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 23:03   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co o tym myśleć?

A czy zwolnienie z pracy skreśla wasz kontakt ?
jak to nie mozna z mezem o wszytskim pogadac?trzeba zmienic męża .
w profilu masz 28 lat
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:19   #5
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

niestety kontakt się urwał po zwolnieniu z pracy, ale co miałabym zrobić zadzwonić i powiedzieć , cześć chciałabym się z tobą spotkać' trochę dziwnie by to zabrzmiało,
( sorry za błąd w profilu, jestem 79r)

Edytowane przez niki30
Czas edycji: 2010-07-16 o 08:19
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:26   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co o tym myśleć?

No nie wiem skoro kontakt jest przyjacielski to co za problem zadzwonic czy wysłać maila.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:46   #7
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

niby nie problem ale nie wiem czy nie odbierze tego jako narzucanie się skoro pierwszy sam się nie odezwał, nie wiem co z tym zrobić napisać, czekać aż on się odezwie czy po prostu zapomnieć, doradźcie coś
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 12:35   #8
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez niki30 Pokaż wiadomość
doradźcie coś
Doradzam - jak naprawisz swoje relacje z mężem, to nie będziesz się musiała desperacko uganiać za innym chłopem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 14:39   #9
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

dzięki za radę ale relacji z mężem chyba nie bardzo da się naprawić, nie na tyle aby móc mu o wszystkim opowiadać
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 15:49   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez niki30 Pokaż wiadomość
dzięki za radę ale relacji z mężem chyba nie bardzo da się naprawić, nie na tyle aby móc mu o wszystkim opowiadać
To się z nim rozejdź. Mąż przede wszystkim powinien być przyjacielem. Wtedy będziesz wolna i nie będziesz musiała się rozglądać na boki (co teraz ewidentnie robisz, moim zdaniem - w wersję o przyjaźni z tamtym kolesiem w ogóle nie wierzę, tzn. myślę, że masz nadzieję/chęć na coś więcej niż tylko przyjaźń), a będziesz mogła zająć się jawnym szukaniem "przyjaciela".
Nie prościej tak ?
Trudno, najwyżej będziesz kolejną młodą rozwódką. Zauważyłam, że coraz więcej takich w moim otoczeniu - panie, które wydały się za misia pysia z wielkiej miłości w wieku lat dwudziestu paru też właśnie teraz, w okolicach trzydziestki zauważają, że misie pysie coś mniej puchate i miłe niż były w przeszłości Życie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 16:15   #11
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

mocne słowa ale dzięki za komentarz, szczerze- dałaś mi do myślenia, może potrzeba mi kubeł zimnej wody żeby się obudzić
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:22   #12
fiollka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: co o tym myśleć?

sine.ira ma racje. Lepiej się rozejść niż po kilkunastu latach małżeństwa patrzeć przy śniadaniu na człowieka i mysleć "Boże co ja tu robie, co on tutaj robi". Małżeństwo powinno opierać się na rozmowie, każdy jest czasami zmęczony, każdemu czasami po prostu nie chce się gadać..ale czasami..nie cały czas.
fiollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:44   #13
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

wiem, że tak by było najlepiej, ale Boże jak trudno podjąć taką decyzję odchodzę tak po prostu i już. ale dokąd pójść jak zacząć z małym dzieckiem, bez pracy, którą niedawno straciłam. Bo ja już mam dość takiego życia każdy sobie ja cały dzień z małym w domu, on cały dzień w pracy a jak już wróci to albo śpi albo telewizja, to okropne jak tak długo można? niby się nie kłócimy, bo jak prawie ze sobą nie rozmawiamy to i nie ma o co. a naprawdę jest mi źle i nie mam NIKOGO z kim mogłabym pogadać. może ktoś z was był w takiej sytuacji i ma jakąś radę jak uwolnić się od tego chorego związku.
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:10   #14
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez niki30 Pokaż wiadomość
on cały dzień w pracy a jak już wróci to albo śpi albo telewizja,
Zawsze tak było ? Kiedy się zaczęło? Jak wróci z pracy, podejdź do niego, wyłącz telewizor, powiedz "porozmawiajmy".
Cytat:
może ktoś z was był w takiej sytuacji i ma jakąś radę jak uwolnić się od tego chorego związku.
Nie uwolnić, a zastanowić się, dlaczego tak się stało, że Twój mąż przychodzi z pracy i śpi lub ogląda tv. "Normalni" ludzie wychodzą na spacer, na zakupy, z dzieckiem do parku, do kina, do teatru, uprawiają sport, czytają, uczą się, jedzą wspólnie ugotowaną kolację, ROZMAWIAJĄ. Spędzają WSPÓLNIE czas. A Ty co robisz wieczorami? Co robicie w weekendy?

Ktoś wcześniej napisał: dlaczego nie rozmawiasz z osobą, której ślubowałaś miłość do śmierci, i z którą mieszkasz, z osobą, która teoretycznie powinna Ci być NAJBLIŻSZA ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:03   #15
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

nie zawsze tak było, spędzaliśmy naprawdę dużo czasu razem, wyjeżdżaliśmy na weekendy, wieczorami często gdzieś wychodziliśmy, ale od kiedy dostał awans pracuje po 12 godzin i wszystko zaczęło się psuć. Znajomi się wykruszyli, przestaliśmy gdziekolwiek wychodzić, rozmawiamy wyłącznie ,,służbowo", oddalaliśmy się z dnia na dzień coraz bardziej. Kiedy jeszcze pracowałam, próbowałam rozmawiać żeby zmienił pracę, ale on nie chce nawet o tym słyszeć.
kiedy wraca z pracy ok. 19"30 to kolacja i kanapa i tak co dzień.Próbowałam rozmawiać nie raz że tak dalej być nie może,że takie życie jest bez sensu, ale on obiecuje,że to się zmieni,że postara się spędzać z nami więcej czasu, ale to tylko puste słowa. nie wiem co z tym zrobić czy jest szansa to naprawić czy jest sens to naprawiać skoro to tylko obiecywanie a i tak nic się nie zmienia czy tkwić w tym dalej i żyć niby razem ale osobno.
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 15:58   #16
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez niki30 Pokaż wiadomość
nie wiem co z tym zrobić czy jest szansa to naprawić czy jest sens to naprawiać skoro to tylko obiecywanie a i tak nic się nie zmienia czy tkwić w tym dalej i żyć niby razem ale osobno.
Nikt na forum Ci nie odpowie, czy masz się rozwieść czy zostać, przecież Cię nie znamy. Musisz się nad tym sama zastanowić. Jeśli kochasz męża i czujesz, że wciąż chciałabyś z nim być mimo wszystko to walcz. Porozmawiaj z nim raz jeszcze, spytaj co czuje, powiedz, co Ty czujesz, zastanówcie się razem jak można zmienić tą złą sytuację (ale nie na zasadzie pustych słów, tylko wskażcie obydwoje konkretne działania). Dobrym wyjściem mogłaby być też terapia małżeńska.

Ale jeśli uważasz, że już nic, oprócz kredytu/dziecka was nie łączy, że poszukasz kontaktu z tym byłym szefem, a jak nie z nim to z kimś innym, to chyba zostaje tylko rozwód.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:45   #17
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

wiem, że to wyłącznie moja decyzja i nikt za mnie jej nie podejmie, ale jest naprawdę ciężko, jednak dziękuję wam za wszystkie komentarze za to że mogłam się z kimś podzielić swoimi problemami
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:11   #18
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: co o tym myśleć?

A szukasz pracy?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:10   #19
niki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: co o tym myśleć?

właśnie wczoraj się dowiedziałam, że mam szansę wrócić tam gdzie pracowałam ale dopiero od września będą potrzebować kilka osób, na razie szukam ale bezskutecznie, wszędzie potrzebują z doświadczeniem a ja zbyt dużego nie mam( zajmowałam się wychowaniem syna później zaczęłam studia- których zresztą nie skończyłam), ale mam nadzieję że jednak coś znajdę, dobrze że jeszcze mam nadzieję...
niki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 21:29   #20
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: co o tym myśleć?

A nie pomyslelibyscie o terapii dla malzenstw? (jesli jeszcze go kochasz...)
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.