anoreksja...../? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 15:52   #1
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Exclamation

anoreksja...../?


proszę o pomoc... to jest chyba anoreksja...
Mam 14lat
Wzrost:172
Waga:41-42...
Czy to anoreksja... mam bardzo długą historię związaną z odchudzanieam, nie będę jej opisywała.... ale tak... to po częśći moja wina... ja zaczęłam się odchudzać, potem "samo poszło..."...
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:35   #2
Kalista24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 154
Dot.: anoreksja...../?

wazysz mało ale zdarza sie tak ze osoby grubsze tez maja anoreksje. A wogle nic nie jesz juz??
Kalista24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:46   #3
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: anoreksja...../?

jakiej pomocy oczekujesz?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:55   #4
ania2
Raczkowanie
 
Avatar ania2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
proszę o pomoc... to jest chyba anoreksja...
Mam 14lat
Wzrost:172
Waga:41-42...
Czy to anoreksja... mam bardzo długą historię związaną z odchudzanieam, nie będę jej opisywała.... ale tak... to po częśći moja wina... ja zaczęłam się odchudzać, potem "samo poszło..."...
Nie chce być niemiła ale skąd my mamy to wiedzieć?
Nie napisałaś nic oprócz wieku,wagi i wzrostu.Przecież tu nie ma wróżek.
Jedni są szczuplejści niż inni i czy to znaczy,że mają już anoreksje
Ale twoja niedowaga jest tragiczna.Masz 14 lat i nie wiesz jaka waga jest odpowiednia przy wzroście 172?
Zastanów się nad sobą bo istnieje granica wagowa po której przekroczeniu nie zostaje nic innego jak śmierć...
__________________
Moje postanowienia:
1.Nie licze kalorii
2.Jem co chce
3.Z zachwytem patrze na wzrastające cyferki wagi
ania2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:21   #5
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

anoreksji nie określa się tylko poprzez obliczanie bmi określonej osoby. idź do lekarza.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:23   #6
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: anoreksja...../?

masz dopiero 14 lat i już się wcześniej odchudzałaś???
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:02   #7
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez gosixa09 Pokaż wiadomość
masz dopiero 14 lat i już się wcześniej odchudzałaś???

dajcie spokoj..


Dziewczynie nie potrzeba wyrzutów teraz - wazne ze zauwazyla ze problem istnieje.

Idz do lekarza, poradz się osoby, która udzieli Ci profesjonalnej porady.
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 06:48   #8
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: anoreksja...../?

o rany, kochana, idz natychmiast do lekarza, to moze sie tragicznie skonczyc, uwierz mi!!!!
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 06:50   #9
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

jak mam przestać patrzeć na kalorie.... kiedy zjem coś idę się ważyć... rano dzień zaczynam od zważenia się i tak samo go kończę... wybieram TYLKO produkty małokaloryczne.... zero mięsa zero tłuszczu jak coś jeść bo rodzice każą... to mleko (1.5%) jajka... chleba nie rusze... a chce z tym skończyć... ale błagam doradźcie jak.....

a oto moja historia...

Przed odchudzaniem ważyłam 62kg przy wzroście 170 miałam normalnie okres, choć nieregularnie, ale był. Zdaje się w listopadzie..... popełniłam największy błąd w moim życiu... zaczęłam się odchudzać... Moja mama poszła pierwszy raz do pracy.... więc ja przejęłam obowiązki.. gotowałam prałam sprzątałam... opieka nad rodzeństwem-wszystko.... i do tego cel SCHUDNĄĆ... nieważne ile, tyle żeby to było widać... na początku takie bzdetki... zdrowe odżywianie, owocki,warzywka,batoniki fitness, i dużo biegania, ćwiczenia. Byłam pełna energii. Odstawiłam słodycze. Na początku naprawde byłam dumna bo wytrzymywałam. Na świętach w grudniu nie jadłam ciast!! JA WIECZNY KKOCHANY OBŻARTUCH nietknęłam nawet swojej kochanej babki piaskowej.. i pomalutku zaczęłam chudnąć... spodobało mi się.... więc zaczęłam się ograniczać jeszcze bardziej... odstawiłam kolację... potem ziemniaki chleb mięso i tak stopniowo... i w końcu piłam jedynie i jadłam jakiegoś owoca 2l soku dziennie. Ale wtedy nie liczyłam kalorii i piłam normalnie soki co ich mają w cholere a ja byłam tego nieświadoma. Trafiłam do szpitala ale mnie szybko wypuścili. Zaczęłam jeść. Na śniadanie płatki na obiad najczęściej ryz z warzywami na kolację 2kromki z pomidorem i białym serem bez masła i tyle. I wtedy schudłam najwięcej. Zaczęłam liczyć kalorię i teraz już niemoge przestać... to jest obłęd chce przestać ale niemoge.. pomocy... aha i powiedzcie 41-42kg to na prawdę za mało??
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 07:57   #10
sweet like nutella
Przyczajenie
 
Avatar sweet like nutella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
GG do sweet like nutella
Dot.: anoreksja...../?

Szczerze, Twoja waga jest tragicznie mała, moim zdaniem zahacza nawet o zagrożenie życia.

Ja mam 162, waze tyle,co Ty. Przeszlam juz przez ten koszmar. W krytycznym momencie wazylam 31 kg, ale wzielam sie za siebie i przytylam 10. Co dziwne, nadal jestem chuda (chociaz myslalam, ze jak tyle przytyje bede wygladadac jak
monstrum). Lekarze mowia,ze powinnam jeszcze przytyc. I to nie jest ich widzimisie, bo aby odzyskac okres powinnam wiecej wazyc. No a chce byc zdrowa i miec szanse posiadania dzieci.

Skoro ja z Twoja waga jestem chuda,a Ty jestes o wiele wyzsza...
Najlepiej oblicz swoje bmi. W internecie jest tego pelno.

Kochana, wiem, ze to trudne, jednak powinnas sie zglosic sie do lekarza rodzinnego no i oczywiscie niezbedny jest tu psycholog. Nie wiem, dlaczego dziewczyny tak sie przed tym bronia. Nie ukrywam, bardzo trudno znalezc osobe, przed ktora mozna sie otworzyc. Ja bylam juz u najlepszych psychologow z calego Poznania. Przez 2 lata nie moglam znalezc wlasciwej osoby. Jednak sie nie poddawalam i sie udalo. Teraz wiem, ze bez tej terapii nic bym nie zdzialalam. No moze, bym przytyla, ale nie zrozumialabym siebie, przyczyn choroby. Bo powodem anoreksji nie jest chec bycia szczupla. To lezy glebiej. Jesli tego nie znajdziesz, to pomimo,ze przytyjesz, wszystko moze wrocic. A nawet jak bedziesz grubsza - bedziesz nadal myslala jak anorektyczka. Jedzenie nie moze byc na pierwszym miejscu. Sa wazniejsze rzeczy.

Ja przez chorobe stracilam 3 lata zycia, i to te, ktore powinny byc najpiekniejsze. Jestes mloda, wiec zrob wszystko, by z tego jak najszybciej wyjsc. Uprzedzam, ze latwo nie bedzie, ale chyba warto walczyc o siebie, o zycie. Zapewne zauwazylas, ze jestes juz inna osoba. Inaczej myslisz, zachowujesz, masz inne priorytety. Kochana, zrob wszystko by zawalczyc o swoje dawne "ja".
Masz we mnie wsparcie.

Tak juz na koniec, radze Ci porozmawiac z rodzicami, najlepiej z mama.
sweet like nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:38   #11
dobby
Przyczajenie
 
Avatar dobby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez gosixa09 Pokaż wiadomość
masz dopiero 14 lat i już się wcześniej odchudzałaś???
Dokładnie.. Można by przy okazji porozmawiać co nasza chora cywilizacja robi (przepraszam) z dziećmi.. Ale to nie jest miejsce na to - idź do lekarza. Wybierz się koniecznie z mamą lub tatą.
dobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:54   #12
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
jak mam przestać patrzeć na kalorie.... kiedy zjem coś idę się ważyć... rano dzień zaczynam od zważenia się i tak samo go kończę... wybieram TYLKO produkty małokaloryczne.... zero mięsa zero tłuszczu jak coś jeść bo rodzice każą... to mleko (1.5%) jajka... chleba nie rusze... a chce z tym skończyć... ale błagam doradźcie jak.....

a oto moja historia...

Przed odchudzaniem ważyłam 62kg przy wzroście 170 miałam normalnie okres, choć nieregularnie, ale był. Zdaje się w listopadzie..... popełniłam największy błąd w moim życiu... zaczęłam się odchudzać... Moja mama poszła pierwszy raz do pracy.... więc ja przejęłam obowiązki.. gotowałam prałam sprzątałam... opieka nad rodzeństwem-wszystko.... i do tego cel SCHUDNĄĆ... nieważne ile, tyle żeby to było widać... na początku takie bzdetki... zdrowe odżywianie, owocki,warzywka,batoniki fitness, i dużo biegania, ćwiczenia. Byłam pełna energii. Odstawiłam słodycze. Na początku naprawde byłam dumna bo wytrzymywałam. Na świętach w grudniu nie jadłam ciast!! JA WIECZNY KKOCHANY OBŻARTUCH nietknęłam nawet swojej kochanej babki piaskowej.. i pomalutku zaczęłam chudnąć... spodobało mi się.... więc zaczęłam się ograniczać jeszcze bardziej... odstawiłam kolację... potem ziemniaki chleb mięso i tak stopniowo... i w końcu piłam jedynie i jadłam jakiegoś owoca 2l soku dziennie. Ale wtedy nie liczyłam kalorii i piłam normalnie soki co ich mają w cholere a ja byłam tego nieświadoma. Trafiłam do szpitala ale mnie szybko wypuścili. Zaczęłam jeść. Na śniadanie płatki na obiad najczęściej ryz z warzywami na kolację 2kromki z pomidorem i białym serem bez masła i tyle. I wtedy schudłam najwięcej. Zaczęłam liczyć kalorię i teraz już niemoge przestać... to jest obłęd chce przestać ale niemoge.. pomocy... aha i powiedzcie 41-42kg to na prawdę za mało??
nie opisuj swoich objawow. to nikogo za bardzo nie obchodzi, bo wszystkie mamy tak samo. terapia, myslalas o niej? czy planujesz zalozyc jeszcze kilka watkow i czekac az jakos sie sama wyleczysz albo ze internet Cie wyleczy?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:07   #13
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

chciałabym SAMA z tego wyjść... boję się powiedzieć że chcę iść do psychologa.... sama nie wiem czy go potrzebuję...
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:09   #14
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
chciałabym SAMA z tego wyjść... boję się powiedzieć że chcę iść do psychologa.... sama nie wiem czy go potrzebuję...
powodzenia.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:14   #15
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

czyli nie dam rady??;(
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:14   #16
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

ja nie dalam, wiekszosc nie daje.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:17   #17
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

czyli nie dam rady.../?
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:24   #18
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
czyli nie dam rady??;(
Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
czyli nie dam rady.../?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:27   #19
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: anoreksja...../?

XDDDDDD

dziewczyno. ważysz skrajnie mało. poszukaj psychologa, albo dobrego szpitala. może poproś rodziców żeby zajeli się tą sprawą (chociaż dziwie sie że do tej pory tego nie zrobili)

jak Iza pisała : SAMA Z TEGO NIE WYJDZIESZ.
kpw?
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 08:55   #20
audr
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 139
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
czyli nie dam rady.../?
przecież nie my jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
Możesz próbować sama, ale czy jest na to czas?
Zero tłuszczu w diecie kończy się tragicznie.
eee to wszystko może nawet doprowadzić nawet do raka szpiku kostnego ? kurde, głupio to mogło zabrzmieć, bo mogłam tylko przerazić, ale może to będzie dla ciebie zachęta żeby się za siebie wziąść. Niekoniecznie lekarz, ale rodzina powinna Cię w tym wspomóc. Właśnie, oni nie widzą że jesteś na skraju wykończenia ?
audr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:26   #21
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Można samemu poradzić sobie z objawami - przytyć, jeść normalnie, itp. Ale to tylko objawy.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:25   #22
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Można samemu poradzić sobie z objawami - przytyć, jeść normalnie, itp. Ale to tylko objawy.
właśnie... ja się strasznie boję przytyć... i nie mam pojęcia co to znaczy jeść normalnie... przed tyle tygodni, miesięcy nie jadłam prawie nic... i to było dla mnie normalne... po prostu inni potrzebują jedzenia a ja nie... boję się że bardzo przytyje....
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:30   #23
lovecassie
Raczkowanie
 
Avatar lovecassie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 304
Dot.: anoreksja...../?

To jedz sobie tak dalej, wtedy na pewno nie przytyjesz, życzę powodzenia :roll eyes:
lovecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:38   #24
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
właśnie... ja się strasznie boję przytyć... i nie mam pojęcia co to znaczy jeść normalnie... przed tyle tygodni, miesięcy nie jadłam prawie nic... i to było dla mnie normalne... po prostu inni potrzebują jedzenia a ja nie... boję się że bardzo przytyje....
czego oczekujesz? my Ci do buzi jedzenia nie włożymy;

użalanie się nad sobą problemu nie rozwiąże, zarejestruj się do psychologa i umów na wizytę, popracuj nad jadłospisem i przestań biadolić i pogrążać w chorobowym marazmie.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:40   #25
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: anoreksja...../?

bardzo mało ważysz moim zdaniem....
jeszcze na dodatek jesteś wysoka a 40parę kg to nie wiele

ja na Twoim miejscu już dawno byłabym u lekarza, nie wiem jak można się doprowadzić do takiego stanu można się odchudzać czemu nie ale bez przesady!!!

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
ja się strasznie boję przytyć...
a nie boisz się umrzeć??????????????????? ?
bo ta choroba nie leczona własnie do tego prowadzi dzicinko obudz się póki nie jest jeszcze za pózno...

kuknij na te zdjęcia i sama sobie odpowiedz na pytanie:
czy chcesz tak wyglądać??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anoreksja.jpg (27,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff.jpg (19,9 KB, 39 załadowań)
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2009-06-12 o 14:46
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:44   #26
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

zapomniałam dopisać, że

jeśli tutaj rozpisujesz się nad tym, jak baaaaaardzo cierpisz a jednocześnie się nie leczysz to widocznie aż tak bardzo Ci to cierpienie nie przeszkadza

SAMA JE WYBIERASZ

jeśli tutaj piszesz w kółko, że chcesz z tego wyjść, a nie robisz nic w kierunku "wychodzenia" to najwidoczniej wcale wyjść nie chcesz i jak wyzej

sama wybierasz chorobę
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:28   #27
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: anoreksja...../?

jeśli np. pójdę i zrobię sobie zaraz dwie kromki to zrobię krok w dobrą stronę?? tak mam zacząć??
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:38   #28
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
jeśli np. pójdę i zrobię sobie zaraz dwie kromki to zrobię krok w dobrą stronę?? tak mam zacząć??
jedz dziewczyno,zapomnij o kaloriach,ochudzaniu i idz do lekarza
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:40   #29
lovecassie
Raczkowanie
 
Avatar lovecassie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 304
Dot.: anoreksja...../?

Zacznij od wizyty u psychologa. I nie mówię tego złośliwie (ani żadna z dziewczyn).

A z tymi "kromkami" :spróbuj i zobacz, czy Ci to coś dało. nawet jeśli zaczniesz jeść problem bez psychologa nie zniknie.
lovecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:41   #30
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: anoreksja...../?

Cytat:
Napisane przez iziuula Pokaż wiadomość
jeśli np. pójdę i zrobię sobie zaraz dwie kromki to zrobię krok w dobrą stronę?? tak mam zacząć??
zachowujesz się infantylnie, przepraszam za szczerosc. Przejrzyj trochę forum, poczytaj o tej chorobie PSYCHICZNEJ; dwie kromki nie rozwiążą problemu, jak masz zaczac? zadzwonic do TERAPEUTY i SIE UMOWIC NA WIZYTĘ.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-06-12 o 16:42
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.