Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-25, 11:21   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach



Czy peeling odm³adza? Czy mo¿na stosowaæ go na d³onie lub plecy? Czy nadaje siê dla pacjentów w ka¿dym wieku? Na te i inne pytania odpowiada dr Agnieszka Bli¿anowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm z Wroc³awia, która specjalizuje siê w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych.
czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:46   #2
lusi3402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Witam,moja znajoma zrobi³a polski piling zio³owy i ma jakby oparzenia na niektórych partiach skóry twarzy.Czy powodem mo¿e byæ stosowanie wcze¶niej w domu bez pomocy kosmetyczki kwasów?Robi³a je jak mi mówi oko³o miesi±c temu.Kosmetyczka mówi,¿e to przez te wcze¶niejsze kwasy i teraz trzeba poczekaæ tydzieñ na do³uszczanie -ale co potem ,czy bêdzie mia³a blizny!???
Ja te¿ robi³am ten piling i czego¶ takiego nie mia³am! Wrêcz odwrotnie po tygodniu mia³am ³adn± buziê.
lusi3402 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:15   #3
proszê o pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Jestem po peelingu 30%, by³am wczoraj po po³udniu, najpierw zrobi³am siê bia³a z czerwonymi plamami, pó¼niej czerwona a dzisiaj lekko br±zowa, smaruje siê ma¶ci± ale chcia³abym ¿eby mi to szybko zesz³o, jak d³ugo muszê czeka, lekarz powiedzia³, ze do wtorku mi zejdzie skóra.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lusi3402 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,moja znajoma zrobi³a polski piling zio³owy i ma jakby oparzenia na niektórych partiach skóry twarzy.Czy powodem mo¿e byæ stosowanie wcze¶niej w domu bez pomocy kosmetyczki kwasów?Robi³a je jak mi mówi oko³o miesi±c temu.Kosmetyczka mówi,¿e to przez te wcze¶niejsze kwasy i teraz trzeba poczekaæ tydzieñ na do³uszczanie -ale co potem ,czy bêdzie mia³a blizny!???
Ja te¿ robi³am ten piling i czego¶ takiego nie mia³am! Wrêcz odwrotnie po tygodniu mia³am ³adn± buziê.
proszê o pomoc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-16, 11:03   #4
Blue panda
Raczkowanie
 
Avatar Blue panda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 64
Exclamation Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Mam problem pomocy!!!
Mój problem zacz±³ siê od k±d odstawi³am hormony(tabletki antykoncepcyjne) które bra³am przez oko³o 2 lata wcze¶niej nie mia³am du¿ych problemów z cer± jeszcze przed za¿ywaniem czasem mi co¶ wyskoczylo ale to sporadycznie podczas za¿ywania nie mia³am ju¿ wogóle nic na buzce az do momentu kiedy od³o¿y³am tabletki mam teraz zaskórniki zamkniête w okolicach policzków i w okolicach ¿uchwy nie wiem co mam robiæ by³am ju¿ na dermabrazji troche pomog³o ale problem dalej jest w dodatku mam sporo przebarwieñ. Chcia³am siê wybraæ na jaki¶ zabieg i tu moje pytanie jaka by³aby najlepsza metoda na mój problem jaki zabieg??? prosze o pomoc
Blue panda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:16   #5
skredusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

A ja mam ma³e zapytanko Drogie Panie...jak d³ugo utrzymuje sie zaczerwienienie i z³uszczanie naskorka po kwasach? Pytam bo nie wiem ile potrzebuje wolnego od pracy...zeby nie straszyc ludzi
skredusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:28   #6
Asia9317
Przyczajenie
 
Avatar Asia9317
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Polecam peeling zio³owy jadwiga! Super efekty, aczkolwiek twarz z³uszcza siê ok.5 dni i przez ten czas nie mo¿na nak³adac na skórê ¿adnych kremów, pudru, nawet nie wolno jej myæ wod±. Efekt g³adkiej, "nowej" skóry
__________________
Asia
Asia9317 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 09:00   #7
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 1 720
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Peeling chemiczny zim±?? W ¿yciu nie s³ysza³am wiêkszej g³upoty! Wiosn± i jesieni± tak. Nigdy zim± i latem. Mo¿e t± zimê jak na razie mamy ³agodn±, ale, gdy jest mróz wystawiaæ skórê, która jest pozbawiona po kwasach warstwy ochronnej naskórka to zabójstwo dla niej.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 09:04   #8
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

JA tam wolê sobiê sama zrobiæ peeling w domu; D
Anahi1307 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 09:34   #9
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pêtla Wron
Wiadomo¶ci: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Peeling chemiczny w zimie?
To chyba jakie¶ nieporozumienie.
__________________
... I ch³odn± ¿mij± ¶wit d¿unglowy
Wpe³za do jamy,
A w d¿unglach wilgoæ mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 09:45   #10
Piczonek
Przyczajenie
 
Avatar Piczonek
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Stambul
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Ja kupujê butelkê kwasu w hurtowni kosmetycznej, do tego neutralizator i maskê z alg i mam 12 zabiegów w domu za cenê jednego zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Polecam, je¶li znacie dobrze swoj± skórê, bo inaczej mo¿na zrobiæ sobie krzywdê, za cenê zaoszczêdzonych pieniêdzy!
Piczonek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:31   #11
lola_92
Przyczajenie
 
Avatar lola_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Bardzo ciekawy sposób oczyszczenia skóry, mo¿e i bym teraz spróbowa³a, ale troszkê drogo, wiêc sobie od³o¿ê t± chêæ na kiedy indziej.
__________________

Be one less person hurting animals.
Be the generation that ends animal exploitation.
Kill bad vibes, not animals.
I do not support horse carriages.
Dedicate myself to helping animals so much because there so many people dedicated to hurting them.
lola_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 12:03   #12
kornela90
Raczkowanie
 
Avatar kornela90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Nie mog³am siê powstrzymaæ od komentarza. Kwasy w zimie? Co to za innowacyjna metoda i niby kto wpad³ na ten pomys³? Od 5 lat studiujê kosmetologiê ale ka¿dy wyk³adowca mówi to samo kwasy na jesieni i wiosn±. Zima i lato s± wykluczone !
kornela90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:48   #13
Ania Beauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Ja uwielbiam kwas mlekowy kupowany w aptece oraz migda³owy - u kosmetyczki. Nigdy nie odwa¿y³abym siê na kupno kwasu przez Internet - ich stê¿enie czêsto jest niedopuszczalne i mo¿na sobie zrobiæ krzywdê! Bardzo delikatnie dzia³aj± te¿ owocowe kwasy AHA, które znajdziemy m.in. w occie. Kosmetyki z domieszk± octu jab³kowego rewelacyjnie wp³ywaj± na cerê t³ust± i mieszan±.
__________________
Mój blog: http://zapiskiczerwonaszminka.blogspot.com/
Ania Beauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:08   #14
pinia_ania
Przyczajenie
 
Avatar pinia_ania
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 9
Thumbs down Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

no w³a¶nie kwasy w zimie??? jakie¶ szalone niedorzeczno¶ci, te¿ studiuje kosmetykê i kwasy robi siê na jesieni i wiosn±... chyba ¿e migda³owy ca³y rok ze wzglêdu na jego s³abe dzia³anie
pinia_ania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:25   #15
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

:O to mo¿liwe ? wow :O
amarenamena666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:12   #16
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Macie racjê z niekwaszeniem siê w zimie. Ale nie chodzi chyba o porê roku, a temperatury - akurat w tym roku nie ma wielkiej ró¿nicy miêdzy tym wyrobem zimopodobnym a jesieni± i wiosn± W Krk chyba ani razu nie by³o mrozu w dzieñ, pogoda jest identyczna jak w typowym listopadzie lub marcu (dzi¶ - +10 stopni ).
inga22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:39   #17
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 420
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Ja zaczynam w³a¶nie swoj± przygodê z kwasami. Mam spory problem z cer± i kosmetyczka zaproponowa³a mi w³a¶nie tak± kuracjê. Zobaczymy jakie bêda efekty
gwiazdka100000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:30   #18
shy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Cze¶æ
Jestem po trzecim zabiegu z u¿yciem kwasów owocowych, wszystko by³oby chyba ok, tylko kosmetyczka nie zabezpiecza mi w ¿aden sposób uszkodzonych miejsc na skórze, np. strupków po pryszczu,czy wiêkszych blizn po ospie lub tr±dziku. W zwi±zku z tym, jak wróci³am kilka dni temu po zabiegu pop³aka³am siê bo we wspomnianych miejscach zrobi³ siê stan zapalny, miejsce, z wiêksz± blizn±, która ju¿ zd±¿y³a siê w miarê zrównaæ z reszt± skóry, nagle siê zaczerwieni³o i wygl±da³o jak wypalone przez papierosa, oczywi¶cie znamiê siê pog³êbi³o. Mam pytanie, czy kto¶ orientuje siê czy kosmetyczka powinna to czym¶ zabezpieczaæ, a je¶li tak to czym? przecie¿ chodzi o to by z³uszczy³a siê skóra dooko³a blizn by wyrównaæ ca³± cerê a nie z³uszczyæ równie¿ bliznê i j± pog³êbiæ?
shy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:53   #19
klapouch11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

ja mam t³ust± cerê i najczê¶ciej korzystam z peelingu kawitacyjnego i jestem bardzo zadowolona z efektów.
__________________
stylisci poznan
klapouch11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 08:58   #20
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 420
Dot.: Akcja ¶cieranie, czyli najpopularniejsze peelingi w pytaniach i odpowiedziach

Cytat:
Napisane przez shy123 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ
Jestem po trzecim zabiegu z u¿yciem kwasów owocowych, wszystko by³oby chyba ok, tylko kosmetyczka nie zabezpiecza mi w ¿aden sposób uszkodzonych miejsc na skórze, np. strupków po pryszczu,czy wiêkszych blizn po ospie lub tr±dziku. W zwi±zku z tym, jak wróci³am kilka dni temu po zabiegu pop³aka³am siê bo we wspomnianych miejscach zrobi³ siê stan zapalny, miejsce, z wiêksz± blizn±, która ju¿ zd±¿y³a siê w miarê zrównaæ z reszt± skóry, nagle siê zaczerwieni³o i wygl±da³o jak wypalone przez papierosa, oczywi¶cie znamiê siê pog³êbi³o. Mam pytanie, czy kto¶ orientuje siê czy kosmetyczka powinna to czym¶ zabezpieczaæ, a je¶li tak to czym? przecie¿ chodzi o to by z³uszczy³a siê skóra dooko³a blizn by wyrównaæ ca³± cerê a nie z³uszczyæ równie¿ bliznê i j± pog³êbiæ?

Dobrze, ¿e o tym napisa³a¶. Tak szczerze mówi±c nie wiem jak to powinno wygladaæ, ale w sobotê podpytam mojej kosmetyczki, bo idê na zabieg z kwasami. Jak siê czego¶ dowiem to dam tu znac
gwiazdka100000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 09:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.