Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 19:30   #1
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10

Proszę o radę


Cześć dziewczyny!
Piszę tutaj, ponieważ nie mam odpowiedniej osoby, która mogłaby mi doradzić, a raczej czuję się skrępowana rozmawiać o tym z przyjaciółkami.
Z moim TŻ jesteśmy razem 4,5 roku, jest nam razem cudownie. Od dawna razem mieszkamy, świetnie się dogadujemy, jest nam cudownie w łóżku. Nasza znajomość zaczęła się bardzo intensywnie, byłam świeżo po zerwaniu z chłopakiem. Szybko zaczęłam odkrywać tajniki seksu Było coraz lepiej i lepiej, jestem osobą z bardzo dużym temperamentem i potrzebami. Więc pewnie zapytacie w czym problem skoro jest tak cudownie..
Eh i tu właśnie zaczyna się mój problem. Nigdy nie byłam z innym facetem w łóżku, a jestem strasznie ciekawa jak to jest. Bardzo kocham mojego partnera, ale bardzo pociągają mnie inni mężczyźni. Rozmawiałam o tym z moim TŻ, podszedł do tego bardzo delikatnie i powiedział żebym się nie martwiła i jakoś to rozwiążemy w przyszłości (wymiana partnerów itp.). Mnie jednak nie satysfakcjonuje takie rozwiązanie, ja chciałabym aby to nastąpiło znaacznie szybciej i niekoniecznie w proponowany przez TŻ sposób. Nie chcę zdradzać i ranić mojego partnera, wiem że mnie bardzo kocha i planuje ze mną przyszłość. I po prostu nie wiem co robić, czy rzucić wszystko to co mam w imię szalonego życia singla, czy zostać i już zawsze się zastanawiać co "by było gdyby". Wiem, że muszę szybko się zdecydować na odpowiedni krok, ponieważ wiem że mój TŻ zamierza mi się oświadczyć w w niedalekiej przyszłości. Proszę doradźcie mi dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu.
I proszę nie oceniajcie mnie zbyt surowo, to nie jest chwilowa zachcianka, tylko coś o czym myślę już od dawna. I jeżeli miałoby to jakiekolwiek znaczenie to mam 22 lata, z mój TŻ 25.
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 19:56   #2
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Proszę o radę

Jak to nie jest chwilowa zachcianka to ja bym zostawiła związek. Ok, można mieć takie fantazje, w fantazjach nie ma nic złego, ale skoro Ty przez to masz wątpliwości czy zostać czy odejść to lepiej odejść.

I masz bardzo wyrozumiałego TŻ! mało kto może się takim pochwalić, on chce Ci iść na rękę, związek to kompromis, więc ja bym skorzystała z takiej opcji. Ja to ja, mam trochę inne podejście, ale czytając Twoją wypowiedz myślę, że lepiej zrobisz jak odejdziesz.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:22   #3
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Proszę o radę

Powinnaś się wyszaleć póki jesteś młoda. Być wierną żoną i matką jeszcze zdążysz :d Liczba rozwodów stale rośnie, po co masz przez to potem przechodzić.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:51   #4
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Dot.: Proszę o radę

A jak odejdziesz i nigdy już nie znajdziesz dobrego faceta , takiego na całe życie? też będziesz żałować, że takiego właśnie odrzuciłaś na rzecz zabawy?kazdy ma inne wartosci w zyciu,ale skoro sie zastanawiasz nad tym od dluzszego czasu to moze nie jestescie sobie pisani?mi np. nie przeszkadza to,ze moj narzeczony is my first,my last,my everything
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:21   #5
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Proszę o radę

Zgadzam się z Sylvią, może się okazać potem że nie było warto go zostawiać, tym bardziej jeśli potem nie będziesz mogła go odzyskać. No chyba że czujesz że coś się wypaliło w waszym związku, ale po twoim opisie tego nie wnioskuję
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:38   #6
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez magdalenaaaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Piszę tutaj, ponieważ nie mam odpowiedniej osoby, która mogłaby mi doradzić, a raczej czuję się skrępowana rozmawiać o tym z przyjaciółkami.
Z moim TŻ jesteśmy razem 4,5 roku, jest nam razem cudownie. Od dawna razem mieszkamy, świetnie się dogadujemy, jest nam cudownie w łóżku. Nasza znajomość zaczęła się bardzo intensywnie, byłam świeżo po zerwaniu z chłopakiem. Szybko zaczęłam odkrywać tajniki seksu Było coraz lepiej i lepiej, jestem osobą z bardzo dużym temperamentem i potrzebami. Więc pewnie zapytacie w czym problem skoro jest tak cudownie..
Eh i tu właśnie zaczyna się mój problem. Nigdy nie byłam z innym facetem w łóżku, a jestem strasznie ciekawa jak to jest. Bardzo kocham mojego partnera, ale bardzo pociągają mnie inni mężczyźni. Rozmawiałam o tym z moim TŻ, podszedł do tego bardzo delikatnie i powiedział żebym się nie martwiła i jakoś to rozwiążemy w przyszłości (wymiana partnerów itp.). Mnie jednak nie satysfakcjonuje takie rozwiązanie, ja chciałabym aby to nastąpiło znaacznie szybciej i niekoniecznie w proponowany przez TŻ sposób. Nie chcę zdradzać i ranić mojego partnera, wiem że mnie bardzo kocha i planuje ze mną przyszłość. I po prostu nie wiem co robić, czy rzucić wszystko to co mam w imię szalonego życia singla, czy zostać i już zawsze się zastanawiać co "by było gdyby". Wiem, że muszę szybko się zdecydować na odpowiedni krok, ponieważ wiem że mój TŻ zamierza mi się oświadczyć w w niedalekiej przyszłości. Proszę doradźcie mi dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu.
I proszę nie oceniajcie mnie zbyt surowo, to nie jest chwilowa zachcianka, tylko coś o czym myślę już od dawna. I jeżeli miałoby to jakiekolwiek znaczenie to mam 22 lata, z mój TŻ 25.

wiesz, nie każdy singiel próbuje wszelkich możliwości i uprawia sex z kim ma ochotę,bo tak odebrałam Twoją myśl.
Ponadto rzucenie się w wir "przyjemności"spowodu je , że pewnego dnia zatęsknisz za bliskością tego jedynego faceta.
Rozumiem, Twoją ciekawość ale uwierz mi, że rzeczywistośc bywa złudna i nie z każdym facetem jest fajnie w łóżku, zwłaszcza jeśli masz temperament.
A jeśli on Ci odpowiada po tyloma względami ,jest wyjątkowo dobrze to warto to zmieniać dla szaleństwa?
Wiekszość ludzi w związku fantazjuje na temat seksu z inną osobą, ale nie rozwala czegoś co budowało lata.
Jeszcze może dodam, że ja wybrałam życie szalonego singla.
Ale czasem przyczaja się też samotność, której nawet najlepszy seks nie zaspokoi.życze jednak powodzenia i dokonania słusznego wyboru
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:48   #7
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Dziewczyny, gdybym nie miała tak cudownego faceta to nawet bym się nie zastanawiała. Boję się, że go stracę bezpowrotnie i nie znajdę nikogo tak dobrego. Wiem, że strasznie go zrani zerwanie, ale w takiej sytuacji wydaje mi się to najbardziej uczciwym rozwiązaniem. Nie byłabym w stanie "zabawiać się" na boku i go zdradzać. Nie zasługuje na to, jest bardzo dobrym człowiekiem. Może zasługuje na kogoś lepszego, kogoś kto nie będzie miał wątpliwości co do wspólnej przyszłości. Nie mam pojęcia jaką decyzję podjąć... a czas ucieka.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez NumberOneOnly Pokaż wiadomość
wiesz, nie każdy singiel próbuje wszelkich możliwości i uprawia sex z kim ma ochotę,bo tak odebrałam Twoją myśl.
Ponadto rzucenie się w wir "przyjemności"spowodu je , że pewnego dnia zatęsknisz za bliskością tego jedynego faceta.
Rozumiem, Twoją ciekawość ale uwierz mi, że rzeczywistośc bywa złudna i nie z każdym facetem jest fajnie w łóżku, zwłaszcza jeśli masz temperament.
A jeśli on Ci odpowiada po tyloma względami ,jest wyjątkowo dobrze to warto to zmieniać dla szaleństwa?
Wiekszość ludzi w związku fantazjuje na temat seksu z inną osobą, ale nie rozwala czegoś co budowało lata.
Jeszcze może dodam, że ja wybrałam życie szalonego singla.
Ale czasem przyczaja się też samotność, której nawet najlepszy seks nie zaspokoi.życze jednak powodzenia i dokonania słusznego wyboru
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mi nie chodzi tylko o seks, choć przyznam że to jest również ważny aspekt. Ja nie pamiętam jak to jest być samemu, nie mieć zobowiązań, być po prostu wolnym.
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:00   #8
Jellyfresh
Przyczajenie
 
Avatar Jellyfresh
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Proszę o radę

Dziwna jesteś. Sorry, ale Twoje zachowanie teraz nie jest za bardzo dojrzałe. Myślę, że powinnaś na prawdę bardzo się zastanowić czego potrzebujesz i czy aby na pewno kochasz swojego faceta. Z jednej strony Cię rozumiem, ale z drugiej widzę, że właściwie czekasz tylko aż ktoś napisze "zostaw go i zaszalej" wtedy miała byś wymówkę...
__________________
Życie nie lubi słabych, dlatego jestem silna.
Ale choćbym nie wiem jak się starała nie potrafię być silna cały czas.
Jellyfresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 22:09   #9
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Jellyfresh Pokaż wiadomość
Dziwna jesteś. Sorry, ale Twoje zachowanie teraz nie jest za bardzo dojrzałe. Myślę, że powinnaś na prawdę bardzo się zastanowić czego potrzebujesz i czy aby na pewno kochasz swojego faceta. Z jednej strony Cię rozumiem, ale z drugiej widzę, że właściwie czekasz tylko aż ktoś napisze "zostaw go i zaszalej" wtedy miała byś wymówkę...
Forum to ostatnie miejsce, w którym szukałabym "wymówki" dla mojej decyzji. Wiem jakie są moje uczucia, a na forum poszukuję porady co Wy byście zrobili będąc na moim miejscu. Nie wiem czy podejmowałaś kiedyś taką decyzję, ja nigdy wcześniej nie stałam przed tak trudnym wyborem. Chyba nic dziwnego że mam wątpliwości.
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 23:02   #10
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Proszę o radę

Jak dla mnie powinnaś z nim zerwać - lepiej dla niego, po prostu nie jesteś go warta.
Sorry, chłop dla ciebie gwiazdy i niebo przybliża, zgadza się nawet na twoje zachcianki dotyczące seksu z innymi, a ty tak czy siak chcesz go zostawić, bo - chcesz się wyszaleć.
Widocznie go nie kochasz tak na prawdę, inaczej nie myślałabyś o zostawieniu go, byleby się pobawić. Mówisz, że jest cudowny - ale nie przeszkadza ci to w poważnym zastanawianiu się nad zerwaniem. Nie dojrzałaś do dłuższego związku. Skoro tak cię przeraża wizja bycia z jednym partnerem - na co czekasz? Zrywaj, baw się, poznaj smak intymnych relacji z innymi. Wyszalej się, puki młoda, a co będzie dalej - to już życie pokaże. Obojętnie, co wybierzesz, zawsze będzie jakieś ale - albo będziesz żałować straty partnera, albo tego, co cię ominęło.

Ja nie wiem, widocznie mam inne priorytety, ale niektórym kobietom to chyba z "dobrobytu" się we łbach przewraca. Więc krótko i na temat - jakbym była na twoim miejscu, to bym faceta nie zostawiała. W sumie mogę się nawet na twojej pozycji postawić, bo mój partner jest jedynym w moim życiu, do tego na prawdę świetnym człowiekiem, ale takich ciągot nie mam.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 00:19   #11
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Proszę o radę

Może zamiast szukać nowości u innych partnerów,poszukaj ich w swoim łóżku?

Po Twoich postach...
Jak dla mnie to jeśli z nim zostaniesz to go zdradzisz prędzej czy później,choć nie wiem jak teraz bedziesz sie tego zapierać
Jeśli zerwiesz i się wyszalejesz to żaden inny już nie będzie taki jak on...
Czy zostaniesz czy nie - będziesz żałować decyzji.
Bo żadna droga nie ma powrotu...

Facet zaproponował Ci dobre rozwiązanie - w przyszłości wymiane partnerami - faktycznie nie chcesz tego bo musisz czekac,czy dlatego ze nie chcialabys by inną bzykał będąc z Tobą?

Jestes już tak długo w związku,że nie będziesz umiała odnaleźć się jako singielka i w ciągu roku będzie kolejny związek.Bycie wolnym jest fajne tylko przez kilka pierwszych miesięcy

Tak czy siak myśle,ze decyzje w głębi już podjęłaś,tylko boisz się reakcji otoczenia.
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 02:40   #12
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez magdalenaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdybym nie miała tak cudownego faceta to nawet bym się nie zastanawiała. Boję się, że go stracę bezpowrotnie i nie znajdę nikogo tak dobrego. Wiem, że strasznie go zrani zerwanie, ale w takiej sytuacji wydaje mi się to najbardziej uczciwym rozwiązaniem. Nie byłabym w stanie "zabawiać się" na boku i go zdradzać. Nie zasługuje na to, jest bardzo dobrym człowiekiem. Może zasługuje na kogoś lepszego, kogoś kto nie będzie miał wątpliwości co do wspólnej przyszłości. Nie mam pojęcia jaką decyzję podjąć... a czas ucieka.
Miałam taką samą sytuację. Ja zdecydowałam się odejść. Było to prawie 2 lata temu. Do odejscia zachęciło mnie poznanie faceta, ktory uwielbial seks i oferowal mi uklad. Zerwałam z chlopakiem, zaczelam spotykac sie z tamtym. Pierwsze miesiące byly cudowne, potem się 'zakochalam' w nim, a on nie chciał się wiązać. To odrzcenie mnie zrujnowało psychicznie. Kilka miesiecy temu dotarlo do mnie jaką glupotę zrobilam, jaką milosc stracilam, jak idealną bylismy parą z byłym. On nie chce ze mną być, jestem mu obojętna, spotyka się z kims innym i jest szczesliwy. A ja probuje sie z tym pogodzic...
Moja rada? Odpusc. Ciesz się, że jest tak otwarty. Nie jestes zwierzeciem, nie umrzesz od braku sprobowania z innym. Za wspaniale rzeczy się placi - niech to bedzie Twoja cena. I tak niewysoka. Ale boję się, że na cudzych błędach człowiek się nie uczy skutecznie...
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:08   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę o radę

Ouch, to "trochę" trudne...
Co ja bym zrobiła? Poczekała.

Takie pytanie: czego obecnie potrzebujesz w życiu? Może masz po prostu taki okres, że chce ci się szaleć? Czy na pewno, jeśli zerwiesz, nie będziesz żałować, jak ten okres minie?

No i twój facet! Cudo! Sam ci proponuje zdradę kontrolowaną Ja bym przy takim została, nawet jeśli chce mi się innych penisów Bo możliwości jest naprawdę wiele. Zobaczysz, jak to jest, czy tego chciałaś, czy ci się spodobało, itd itp. Nie śpiesz się, poczekaj.

Czy twój mężczyzna zadowala cię w łóżku? Masz tak często jak chcesz? Przeżywasz z nim orgazm?

Pisałaś, że byłaś już w związkach, więc trochę mnie dziwi, że chcesz wiedzieć, jak to jest z innymi. Chyba już wiesz, nie?

Sama święta nie jestem, też mam bardzo wysokie libido (partner nie nadąża), ale na twoim miejscu bym poczekała. Może być baaaardzo ciekawie.

A ty będziesz potem mogła zaproponować partnerowi (tak jak on tobie faceta) kobietę, no chyba że wcale cię nie podniecają.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 10:53   #14
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ouch, to "trochę" trudne...
Co ja bym zrobiła? Poczekała.

Takie pytanie: czego obecnie potrzebujesz w życiu? Może masz po prostu taki okres, że chce ci się szaleć? Czy na pewno, jeśli zerwiesz, nie będziesz żałować, jak ten okres minie?

No i twój facet! Cudo! Sam ci proponuje zdradę kontrolowaną Ja bym przy takim została, nawet jeśli chce mi się innych penisów Bo możliwości jest naprawdę wiele. Zobaczysz, jak to jest, czy tego chciałaś, czy ci się spodobało, itd itp. Nie śpiesz się, poczekaj.

Czy twój mężczyzna zadowala cię w łóżku? Masz tak często jak chcesz? Przeżywasz z nim orgazm?

Pisałaś, że byłaś już w związkach, więc trochę mnie dziwi, że chcesz wiedzieć, jak to jest z innymi. Chyba już wiesz, nie?


Sama święta nie jestem, też mam bardzo wysokie libido (partner nie nadąża), ale na twoim miejscu bym poczekała. Może być baaaardzo ciekawie.

A ty będziesz potem mogła zaproponować partnerowi (tak jak on tobie faceta) kobietę, no chyba że wcale cię nie podniecają.
Wcześniej byłam w związkach, ale nigdy nie uprawiałam seksu. Dziewictwo straciłam właśnie z moim obecnym TŻ. Stąd ta duża ciekawość jak to jest z innymi mężczyznami. Co prawda nie mam porównania, ale uważam nasze życie seksualne za baaardzo udane Czerpię dużą satysfakcję z każdego stosunku, orgazmy przeżywam za każdym razem. Na częstotliwość też nie narzekam, chociaż mogłoby być odrobinę częściej
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:16   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę o radę

No to poczekaj
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:49   #16
Menhit
Przyczajenie
 
Avatar Menhit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Duże miasto
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Zgadzam się z kaguya, poczekaj.

Zastanów się jednak nad swoim uczuciem do partnera.
Jeśli naprawdę Ci pasuje, to nie kombinuj kobieto

Pomysl też, jak bys się czuła gdyby to On ogladał sie za kobietami i w myślach planował seks z nimi. Jeśli odpowiada Ci taki układ, to zabawcie się w jakis "trójkąt" lub "czworokąt".
Facet jest naprawdę super, skoro chce zaspokoić Twoją ciekawość, lecz musisz być świadoma , że On też bedzie chciał zabawić się z inną. Co Ty na to?
Menhit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:22   #17
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
Zgadzam się z kaguya, poczekaj.

Zastanów się jednak nad swoim uczuciem do partnera.
Jeśli naprawdę Ci pasuje, to nie kombinuj kobieto

Pomysl też, jak bys się czuła gdyby to On ogladał sie za kobietami i w myślach planował seks z nimi. Jeśli odpowiada Ci taki układ, to zabawcie się w jakis "trójkąt" lub "czworokąt".
Facet jest naprawdę super, skoro chce zaspokoić Twoją ciekawość, lecz musisz być świadoma , że On też bedzie chciał zabawić się z inną. Co Ty na to?
Trójkąty, czworokąty nie wchodzą w grę, nie kręci mnie to.
Liczę się z tym, że jeżeli przystałabym na jego propozycje to on również chciałby zrobić to samo co ja. Wiem, że z pewnością nie chciałabym tej kobiety poznać, w ogóle nic nie chciałabym wiedzieć na temat jego "wybranki". Oczekiwałabym takiej samej postawy, zero pytań na temat tego co robiłam z tym gościem, jak mi było itp. Nie chciałabym, aby wkradła się z nasz związek chora zazdrość, a jeżeli miałyby miejsce opowieści na temat "minionej nocy" to mogłoby do tego dojść.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A w ogóle to nie wydaje Wam się to dziwne jeżeli w związku osoby dopuszczają zdradę "kontrolowaną"? Mieliście kiedyś z tym do czynienia?
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:28   #18
Menhit
Przyczajenie
 
Avatar Menhit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Duże miasto
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Czyli pasowałoby Ci, aby On zabawiał się gdzieś na boku?
Tylko warunkiem byłoby, abyś Ty nie wiedziała z kim?
Oczywiście Ty robiłabys to samo, nic nie opowiadając Jemu...

To gdzie tu miłość, związek, uczucie, oddanie?

Kurcze, same pytania, ale to Ty musisz sobie sama odpowiedzieć, czy pasuje Ci taki układ. Bądź jednak świadoma, że po takich eksperymentach "sportowo - badawczych" , któreś z Was prawdopodobnie trafi na partnera który bedzie mu bardziej odpowiadał.
Wtedy będzie koniec związku.

Poczekaj, skoro kochasz swojego partnera. Bawcie się seksem, eksperymentujcie i nie ryzykujcie zburzeniem tego co jest między Wami przez kaprysy i ciekawość. Ja Ci gratuluję szczęśliwego zwiazku - doceniaj to
Menhit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 14:04   #19
uwiedzsiebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o radę

Cześć, jako facet pewnie nie jestem tu zbyt mile widziany, ale jeśli pozwolisz to wtrącę się do dyskusji. A mianowicie można powiedzieć, że relacje damsko męskie są tematem, który codziennie przerabiam.
Co do Twojej sytuacji, masz dopiero 22 lata i potrzebujesz się wyszaleć, to oczywiste. Teraz opcje są dwie: pierwsza znajdziesz sobie innych partnerów (broń Boże nie zdradzaj, tylko pogadaj o tym z chłopakiem, jakaś separacja czy coś), druga cóż trochę atakującą Twojego faceta - nie spełnia Twoich fantazji seksualnych. Żadna kobieta nie będzie chciała zmieniać faceta z którym może mieć wszystko. Co przez to rozumiem?
Że będziecie uprawiać namiętny seks w łóżku z milionem pozycji, ale również dziki seks w toalecie klubowej, w parku, na łonie natury. Gdyby Twój facet Ci to dostarczał, wtedy nie miałabyś takich myśli. A jeżeli tego od niego nie dostajesz, to wcześniej czy później zjawi się ktoś, kto będzie chciał Ci to dać. A wtedy myślę, że się nie zawahasz i pójdziesz za instynktem
uwiedzsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 16:56   #20
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez uwiedzsiebie Pokaż wiadomość
Cześć, jako facet pewnie nie jestem tu zbyt mile widziany, ale jeśli pozwolisz to wtrącę się do dyskusji. A mianowicie można powiedzieć, że relacje damsko męskie są tematem, który codziennie przerabiam.
Co do Twojej sytuacji, masz dopiero 22 lata i potrzebujesz się wyszaleć, to oczywiste. Teraz opcje są dwie: pierwsza znajdziesz sobie innych partnerów (broń Boże nie zdradzaj, tylko pogadaj o tym z chłopakiem, jakaś separacja czy coś), druga cóż trochę atakującą Twojego faceta - nie spełnia Twoich fantazji seksualnych. Żadna kobieta nie będzie chciała zmieniać faceta z którym może mieć wszystko. Co przez to rozumiem?
Że będziecie uprawiać namiętny seks w łóżku z milionem pozycji, ale również dziki seks w toalecie klubowej, w parku, na łonie natury. Gdyby Twój facet Ci to dostarczał, wtedy nie miałabyś takich myśli. A jeżeli tego od niego nie dostajesz, to wcześniej czy później zjawi się ktoś, kto będzie chciał Ci to dać. A wtedy myślę, że się nie zawahasz i pójdziesz za instynktem
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Oczywiście, że jesteś tu mile widziany Ocena sytuacji ze strony mężczyzny w tej sprawie jest również bardzo ważna dla mnie.
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:09   #21
uwiedzsiebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o radę

Pogadaj ze swoim facetem jakie masz fantazje. I albo je będzie chciał spełnić lub też oleje je. Jeżeli to oleje to sprawa jasna, że olewa też Ciebie, tudzież związek się wypala/ on chce siąść z pilotem, chipsami i czteropakiem przed telewizorem. Pamiętaj, że okres przez jaki już jesteście razem to bardzo długo, ale też on musi się cały starać o Twoje względy.
Ja akurat preferuje życie w haremie aniżeli w monogamii, ale kiedy od czasu do czasu jakieś monogamie mi się zdarzały, to gdy dziewczęta zaczynały czuć się zbyt pewnie i nie starały się o moje względy to zazwyczaj kończyło się całusem w policzek na pożegnanie
__________________
Jeżeli jesteś facetem i chcesz poprawić relacje z kobietami to wejdź.Jeżeli jesteś kobiet zobacz jak powinien zachowywać się prawdziwy facet.
www.uwiedzsiebie.blogspot.com
uwiedzsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:37   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez magdalenaaaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Piszę tutaj, ponieważ nie mam odpowiedniej osoby, która mogłaby mi doradzić, a raczej czuję się skrępowana rozmawiać o tym z przyjaciółkami.
Z moim TŻ jesteśmy razem 4,5 roku, jest nam razem cudownie. Od dawna razem mieszkamy, świetnie się dogadujemy, jest nam cudownie w łóżku. Nasza znajomość zaczęła się bardzo intensywnie, byłam świeżo po zerwaniu z chłopakiem. Szybko zaczęłam odkrywać tajniki seksu Było coraz lepiej i lepiej, jestem osobą z bardzo dużym temperamentem i potrzebami. Więc pewnie zapytacie w czym problem skoro jest tak cudownie..
Eh i tu właśnie zaczyna się mój problem. Nigdy nie byłam z innym facetem w łóżku, a jestem strasznie ciekawa jak to jest. Bardzo kocham mojego partnera, ale bardzo pociągają mnie inni mężczyźni. Rozmawiałam o tym z moim TŻ, podszedł do tego bardzo delikatnie i powiedział żebym się nie martwiła i jakoś to rozwiążemy w przyszłości (wymiana partnerów itp.). Mnie jednak nie satysfakcjonuje takie rozwiązanie, ja chciałabym aby to nastąpiło znaacznie szybciej i niekoniecznie w proponowany przez TŻ sposób. Nie chcę zdradzać i ranić mojego partnera, wiem że mnie bardzo kocha i planuje ze mną przyszłość. I po prostu nie wiem co robić, czy rzucić wszystko to co mam w imię szalonego życia singla, czy zostać i już zawsze się zastanawiać co "by było gdyby". Wiem, że muszę szybko się zdecydować na odpowiedni krok, ponieważ wiem że mój TŻ zamierza mi się oświadczyć w w niedalekiej przyszłości. Proszę doradźcie mi dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu.
I proszę nie oceniajcie mnie zbyt surowo, to nie jest chwilowa zachcianka, tylko coś o czym myślę już od dawna. I jeżeli miałoby to jakiekolwiek znaczenie to mam 22 lata, z mój TŻ 25.
albo kłamiesz z tym szczęsciem w każdym calu i czegoś ci brakuje,albo jesteś wyrachowana

ciekawe natomiast co napisałaś o propozycji swojego partnera
Cytat:
powiedział żebym się nie martwiła i jakoś to rozwiążemy w przyszłości (wymiana partnerów itp.)
śmierdzi mi tu trollem,albo kolejnymi badaniami naukowymi

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez uwiedzsiebie Pokaż wiadomość
Cześć, jako facet pewnie nie jestem tu zbyt mile widziany, ale jeśli pozwolisz to wtrącę się do dyskusji. A mianowicie można powiedzieć, że relacje damsko męskie są tematem, który codziennie przerabiam.
Co do Twojej sytuacji, masz dopiero 22 lata i potrzebujesz się wyszaleć, to oczywiste. Teraz opcje są dwie: pierwsza znajdziesz sobie innych partnerów (broń Boże nie zdradzaj, tylko pogadaj o tym z chłopakiem, jakaś separacja czy coś), druga cóż trochę atakującą Twojego faceta - nie spełnia Twoich fantazji seksualnych. Żadna kobieta nie będzie chciała zmieniać faceta z którym może mieć wszystko. Co przez to rozumiem?
Że będziecie uprawiać namiętny seks w łóżku z milionem pozycji, ale również dziki seks w toalecie klubowej, w parku, na łonie natury. Gdyby Twój facet Ci to dostarczał, wtedy nie miałabyś takich myśli. A jeżeli tego od niego nie dostajesz, to wcześniej czy później zjawi się ktoś, kto będzie chciał Ci to dać. A wtedy myślę, że się nie zawahasz i pójdziesz za instynktem
eee albo wróżka,albo klon zbanowanego użytkownika

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalenaaaaaaa Pokaż wiadomość
A w ogóle to nie wydaje Wam się to dziwne jeżeli w związku osoby dopuszczają zdradę "kontrolowaną"? Mieliście kiedyś z tym do czynienia?
na takie akcje mogą sobie pozwolić osoby z luźnym podejsciem do zdrady/związków,bo zazdrość to potężna broń i bardzo zdradliwa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:15   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

na takie akcje mogą sobie pozwolić osoby z luźnym podejsciem do zdrady/związków,bo zazdrość to potężna broń i bardzo zdradliwa
Otóż to!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:30   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Proszę o radę

Po przeczytaniu pierwszego posta pomyślałam, że miałaś podobny problem do mnie. Też jestem z facetem w stałym związku, tyle że ja chciałam spróbować z kobietą. Też zastanawiałam się czy w takim razie ten związek ma sens, czy kiedyś mi nie odwali i nie zdradzę TŻ... aż niedawno pogadałam z nim o tym szczerze i zgodził się na 3kąt. I to pomogło.

Ale mam wrażenie, zresztą potem to napisałaś, że nie o sam seks chodzi (co można by rozwiązać, skoro Twój partner jest gotowy na zdradę kontrolowaną), a o poczucie bycia niezależną. Mam wrażenie, że problem leży gdzieś głębiej, że dusisz się w związku, czujesz się ograniczona. Tu nawet najlepszy seks nie pomoże.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.