Jak urozmaicić seks? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 12:53   #1
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125

W ramach walki z rutyną


Witam. W związku jestem 11 lat. Chciałabym coś zmienić, żeby nasz seks był bardziej ciekawy, urozmaicony. Jakie macie na to sposoby? co robicie, żeby nie wiało nudą z sypialni?... Rozmawialiśmy o tym wielokrotnie i znam mniej więcej oczekiwania partnera, ale mi chodzi o zupełnie coś nowego, chciałabym go mile zaskoczyć. Poza tym jestem raczej nieśmiałym typem i trudno mi przychodzi wymyślanie nowości. Ostatnio wpadł nam jakiś wibrator do masażu, ale trochę mi się kojarzy z wziernikiem.... chciałabym może jakoś specjalnie dla niego zatańczyć, zrobić striprtiz, ale boję się, że mogę być w tym śmieszna, że mu się nie spodoba. Żele, kremy mamy wypróbowane. Próbujemy też nowych pozycji, kochaliśmy się w kilku nietypowych miejscach. Jak sobie radzicie z nudą?
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:22   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez nennka28 Pokaż wiadomość
Witam. W związku jestem 11 lat. Chciałabym coś zmienić, żeby nasz seks był bardziej ciekawy, urozmaicony. Jakie macie na to sposoby? co robicie, żeby nie wiało nudą z sypialni?... Rozmawialiśmy o tym wielokrotnie i znam mniej więcej oczekiwania partnera, ale mi chodzi o zupełnie coś nowego, chciałabym go mile zaskoczyć. Poza tym jestem raczej nieśmiałym typem i trudno mi przychodzi wymyślanie nowości. Ostatnio wpadł nam jakiś wibrator do masażu, ale trochę mi się kojarzy z wziernikiem.... chciałabym może jakoś specjalnie dla niego zatańczyć, zrobić striprtiz, ale boję się, że mogę być w tym śmieszna, że mu się nie spodoba. Żele, kremy mamy wypróbowane. Próbujemy też nowych pozycji, kochaliśmy się w kilku nietypowych miejscach. Jak sobie radzicie z nudą?
Wciel pomysły w życie. Tym bardziej, że gadaliście o tym i on ma świadomość, że coś trzeba zrobić.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:29   #3
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125
Dot.: W ramach walki z rutyną

normalnyFacet, jeśli kobieta zrobi striptiz, zatańczy, specjalnie się pomaluje - czerwone usta, paznokcie, fajna fryzura - czy może wydać się śmieszna skoro na co dzień taka nie jestem? nie jestem typem tygrysicy, choć czasem marzę o tym, ale niepewność siebie i strach mnie paraliżują...
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:34   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez nennka28 Pokaż wiadomość
normalnyFacet, jeśli kobieta zrobi striptiz, zatańczy, specjalnie się pomaluje - czerwone usta, paznokcie, fajna fryzura - czy może wydać się śmieszna skoro na co dzień taka nie jestem? nie jestem typem tygrysicy, choć czasem marzę o tym, ale niepewność siebie i strach mnie paraliżują...
A co Twój facet lubi i co on mówił podczas rozmowy?

Jakbym był na jego miejscu to...ucieszyłbym się
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:42   #5
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: W ramach walki z rutyną

Zacznij go kokietować, uwodzić jakbyście się dopiero poznali
Trochę prowokuj, pokaż więcej ciała. Mój TŻ to lubi.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:46   #6
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125
Dot.: W ramach walki z rutyną

No, cóż... nie lubi jak się maluję nawet na co dzień-robię to do pracy, uważam, że mogę podkreślić oczy czy policzki. ale jemu się zawsze wydaje, że robię to dla kogoś, powtarza, że najlepiej mu się podobam nieumalowana. Nawet mi powiedział, że nie lubi jak się stroję, ładnie wyglądam. Bo jemu się marzy koszula flanelowa i zwykłe dżinsy. Ale przecież widzę jak zerka na fajnie ubraną, szczupłą dziewczynę. Striptiz - ooo, tak, ucieszyłby się.Taniec? - jak najbardziej. ale nie wiem czy mnie to nie przerasta. Miał różne pomysły - sex w dziwnych miejscach, sex bez gry wstępnej, na dziko, od razu do rzeczy; wytrysk na twarz, piersi...
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:55   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez nennka28 Pokaż wiadomość
No, cóż... nie lubi jak się maluję nawet na co dzień-robię to do pracy, uważam, że mogę podkreślić oczy czy policzki. ale jemu się zawsze wydaje, że robię to dla kogoś, powtarza, że najlepiej mu się podobam nieumalowana. Nawet mi powiedział, że nie lubi jak się stroję, ładnie wyglądam. Bo jemu się marzy koszula flanelowa i zwykłe dżinsy. Ale przecież widzę jak zerka na fajnie ubraną, szczupłą dziewczynę. Striptiz - ooo, tak, ucieszyłby się.Taniec? - jak najbardziej. ale nie wiem czy mnie to nie przerasta. Miał różne pomysły - sex w dziwnych miejscach, sex bez gry wstępnej, na dziko, od razu do rzeczy; wytrysk na twarz, piersi...
No to jak akceptujesz jego pomysły to w czym problem?
Nikt odrazu mistrzem się nie urodził pamiętaj Jak facet spoko jest to doceni KAŻDY gest, a jak coś to podpowie nawet (dlatego pytałem co lubi, jaki jest). Wątpię aby się śmiał czy wybrzydzał. Jedno wiem na pewno.... spodoba mu się i będzie miło zaskoczony
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:24   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: W ramach walki z rutyną

uwierz mi, z życia wiem, że faceci lubią striptiz i nawet jeśli gada że nie lubi Cię umalowanej ani wystrojonej to jakby zobaczył Cię taką gotową dla niego zatańczyć i się rozebrać, nie wzbraniałby się mój tż też mówi mi, że najlepiej wyglądam rozczochrana i nieumalowana, ale kiedy wyglądam ładnie, to nieważne czy mam makijaż czy nie - i tak jest zadowolony
pomysły na złamanie rutyny - sama nam je podałaś. wystarczy tylko wcielić je w życie. wystarczy się odważyć i pójdzie jak z płatka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:50   #9
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: W ramach walki z rutyną

Taaak, najgorzej się przełamać. Ale jak już to się stanie, to wszystko pójdzie ok
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:06   #10
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125
Dot.: W ramach walki z rutyną

Chyba macie rację z tym przełamaniem....zresztą wiem sama po sobie, że jak seksu długo nie ma to trudno do niego wrócić i mi się nie chce go jeszcze bardziej. A jak poszalejemy po kilka dni z rzędu to jest super i coraz to nowych rzeczy nam się chce i mamy nawet odwagę otwierać się na nowe.
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:24   #11
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez nennka28 Pokaż wiadomość
Chyba macie rację z tym przełamaniem....zresztą wiem sama po sobie, że jak seksu długo nie ma to trudno do niego wrócić i mi się nie chce go jeszcze bardziej. A jak poszalejemy po kilka dni z rzędu to jest super i coraz to nowych rzeczy nam się chce i mamy nawet odwagę otwierać się na nowe.
Ale czemu ty się wstydzisz faceta, który cię kocha i z którym jesteś tyle lat? Znacie się jak łyse konie, z pewnością widzieliście się na wzajem w dużo bardziej niezręcznych sytuacjach niż rozbierany taniec
Pomyśl, że przed tobą jest twój ukochany, który kocha cię bezgranicznie i jesteś dla niego najlepsza (a musisz być, skoro tyle z tobą wytrzymał )
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 21:35   #12
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125
Dot.: W ramach walki z rutyną

To racja - dziwne że ze mną tyle wytrzymał, sporo mamy za sobą róznych przejść... Widzisz, po ciąży wiele się zmieniło. Nie akceptowałam się, swojego wyglądu, przytyłam 20 kg, wstydziłam się sama siebie. Doszły komplikacje hormonalne, bardzo puchłam prawie nic nie jedząc. Teraz jest okay - schudłam i zrzuciłam to wszystko, ćwiczę niemal codziennie, ale jakieś kompleksy zostały...
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:50   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: W ramach walki z rutyną

Róbcie miłosne wypady na weekend. Bez potomstwa ma się rozumieć. W bieliznę zainwestuj Gadżety jeśli lubicie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 00:09   #14
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: W ramach walki z rutyną

Jeżeli jest fanem koszuli flanelowych to załóż taką a pod spód seksowną bieliznę - niespodziankę a co

Pamiętam czytałam gdzieś historie par, które miały problemy z nudą w sypialni i poradziły sobie tak, że co, powiedzmy, 2 tygodnie raz on raz ona robili sobie takie właśnie około-sypialniane niespodzianki Małe rzeczy, a pomogły
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 06:41   #15
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Zacznij go kokietować, uwodzić jakbyście się dopiero poznali
Trochę prowokuj, pokaż więcej ciała. Mój TŻ to lubi.
hehe moj tez to lubi.
A pozatym to proponuje zebyś nie myślała tyle tylko zaczela coś robić. Nikt nie powiedzial ze masz byc cala na czerwono jak rasowa dziwka ubrana ..
wystarczy jakaś sexi bielizna szpilki i ciemniejsza szminka
warto tez zrobic przed gorącą kąpiel przy swiecach z szampanem/winem
albo kolacje przy swiecach.
dobre sa tez masaze z olejami
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:13   #16
nennka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 125
Dot.: W ramach walki z rutyną

No, więc tak. Wieczorem przystąpiłam do dzieła. Jemu przygotowałam kąpiel, a ja w tym czasie rozłożyłam świeczki na przedpokoju, ale nie za wiele, przebrałam się w sukienkę małą czarną, którą on wyjątkowo lubi. Do tego pończochy, bielizna czarna i muzyczka w tle. Na środku przedpokoju postawiłam krzesło, żeby sobie usiadł. Jak tylko wyszedł z łazienki, posadziłam go tam i.... zrobiłam striptiz. Z miłym zakończeniem przeszliśmy do sypialni. Spodziewałam się jakichkolwiek słów - niekoniecznie jakiegoś wow! - jakiegokolwiek komentarza - a tu cisza. Trochę mi się smutno zrobiło - kosztowało mnie to trochę zachodu, biegania po sklepach, wybierania bielizny, szperania za muzyczką, bo takiej nie słucham na co dzień, a tu totalnie NIC. Zachował się jakby dostał zwykły obiad, zjadł i po sprawie. Zero docenienia. Za to rozpoczął rozmowę od - idziemy dziś do knajpki? kurde, jakby mi ktoś w twarz strzelił. Zapytał, czemu posmutniałam. Powiedziałam, że myślałam, że mu się podobało, że czekałam na cokolwiek. No to wtedy -" tak, tak, podobało. Było cudownie. " Może wymyślam, ale tego w ogóle nie docenił.
nennka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:33   #17
AmeliaAm
Raczkowanie
 
Avatar AmeliaAm
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Smile Dot.: W ramach walki z rutyną

Tez bardzo chciałabym zrobić mojemu TŻ striptiz, jednak nie mogę się przełamać. Jak można przełamać wstyd?
AmeliaAm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 01:48   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: W ramach walki z rutyną

Cytat:
Napisane przez AmeliaAm Pokaż wiadomość
Tez bardzo chciałabym zrobić mojemu TŻ striptiz, jednak nie mogę się przełamać. Jak można przełamać wstyd?
Popijcie trochę alkoholu a będzie ok
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 13:38   #19
__karolajn__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Jak urozmaicić seks?

Witam . Jestem ze swoim facetem prawie 2lata, współżyjemy ze sobą od samego początku, jednak chciałabym zaskoczyć go czymś wyjątkowym. W sumie wszystkiego już próbowaliśmy. Szalone miejsca, różne wyzwania łóżkowe: lód, minetka, ogólnie oral i anal po każdą granicę, masaże erotyczne, taniec, seksowna bielizna, wszystko . Jednak chciałabym wprowadzić coś nowego. Nie chcę zawodzić ukochanego i cały czas pragnę go zaskakiwać, tak aby nasz seks nie nabrał monotonii. Macie jakieś pomysły?

P.S
Mile widziane zdania mężczyzn, bo oni jednak wiedzą co lubią i co ich zaskakuje .
__karolajn__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:49   #20
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jak urozmaicić seks?

myślę że na pewno uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź w dziale 'pytania do wizażystki'.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:00   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez __karolajn__ Pokaż wiadomość
Witam . Jestem ze swoim facetem prawie 2lata, współżyjemy ze sobą od samego początku, jednak chciałabym zaskoczyć go czymś wyjątkowym. W sumie wszystkiego już próbowaliśmy. Szalone miejsca, różne wyzwania łóżkowe: lód, minetka, ogólnie oral i anal po każdą granicę, masaże erotyczne, taniec, seksowna bielizna, wszystko . Jednak chciałabym wprowadzić coś nowego. Nie chcę zawodzić ukochanego i cały czas pragnę go zaskakiwać, tak aby nasz seks nie nabrał monotonii. Macie jakieś pomysły?

P.S
Mile widziane zdania mężczyzn, bo oni jednak wiedzą co lubią i co ich zaskakuje .
Wizażystka radzi: wygilgaj go po jajkach dużym, puchatym pędzlem do pudru.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:32   #22
__karolajn__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Przepraszam Was dziewczyny, ale jestem tu nowa i nie zdawałam sobie sprawy z tego, gdzie zamieszczam wpis.
__karolajn__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:39   #23
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wizażystka radzi: wygilgaj go po jajkach dużym, puchatym pędzlem do pudru.

__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:10   #24
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Po co sie tak starac na sile? Zresztą 2 lata to niezbyt dlugi staż..
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:46   #25
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Jak urozmaicić seks?

A może trójkąt?
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:04   #26
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wizażystka radzi: wygilgaj go po jajkach dużym, puchatym pędzlem do pudru.
Konam
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:35   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Konam

Nie tylko ty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:14   #28
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wizażystka radzi: wygilgaj go po jajkach dużym, puchatym pędzlem do pudru.

popłakałam się:hahah a::hahaha :

najlepsza odpowiedź jaką kiedykolwiek przeczytałam, szacun

Edytowane przez NumberOneOnly
Czas edycji: 2013-01-01 o 16:18
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:13   #29
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Zwolnij dwa lata a juz taki klopot.. teraz cos dodasz, a potem juz nie bedzie co i sie znudzi i bedzie koniec takze zwolnij i po co masz dawac cos nowego skoro dajesz i tak za duzo?
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:30   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak urozmaicić seks?

Cytat:
Napisane przez __karolajn__ Pokaż wiadomość
Przepraszam Was dziewczyny, ale jestem tu nowa i nie zdawałam sobie sprawy z tego, gdzie zamieszczam wpis.
Ja też Cię przepraszam za swój głupi wpis, ale wiesz...wchodzę na forum pytania do wizażystki żeby poczytać o kosmetykach od Bobbi Brown, i co ja pacze - jak urozmaicić seks zbłąkana dusza zapytowywuje No to chciałam zostać mimo wszystko, że tak powiem - w tematyce działu

Ale postanowiłam poczłapać za Tobą karolajn na forum stosowniejsze, bo mam parę przemyśleń na sprawę, o którą pytasz.

Przede wszystkim, domyślam się, że jesteś jeszcze bardzo młoda i stąd to ciśnienie na bycie super dziką & wyuzdaną kocicą.
Stop. Seks i życie intymne to nie są wyścigi, to nie jest wieczne kombinowanie i urozmaicanie "po każdą granicę" - jak piszesz. Wyluzuj się i nieco zmień podejście. Seks jest dobry sam w sobie Naprawdę nie chodzi o to, żeby za wszelką cenę wprowadzać kolejne wygibasy, bo tym też można się przejeść - jak widzisz. Jesteś dopiero dwa lata w związku i piszesz, że wszystko już było i wyliczasz co. I nie wiesz co by tu jeszcze. No właśnie.
Weźcie ochłonijcie i zamiast kombinować jak przesunąc kolejne granice, cieszcie się po prostu swoją bliskością, seksem samym w sobie. A może teraz dla odmiany trochę bardziej romantycznie, a może by nad glębią samej relacji nieco popracować ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.