Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 22:18   #2251
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I na dobranoc słoiczki:

http://www.sephora.pl/Akcesoria/Podr...k-10-g/P964024

Wczoraj nie mogłam pisać na wizażu to dziś nadrobiłam
Może ktoś coś skorzysta

Dobranoc
dziękuję! Jesteś wielka!!
Dużo osób skorzysta na pewno z twojego palca 😉
Do jutra!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:18   #2252
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Z pewną dozą nieśmiałości... cienie w sztyfcie MUFE za mniej niż połowę ceny niektóre kolory

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...owiek/P1780008
i nawet 3 fajne kolorki, dobrze że Clinique kupiłam ostatnio i nie kuszą
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
U mnie to samo, na szczęście nie mam żadnych drogich cieni, tylko z Kiko, potrzymają się ze 3h, a później... taaaa... Oczywiście nakładane na bazę, nic z tego, na różne sposoby.

Nie ogarnęłam, napisałam o cieniach w kredce.
Cienie w kremie, które trzymają mi się cały dzień to Soft Serve z limitki MAC (jeszcze dostępne), no i cienie w kremie z MACa właśnie, chociaż ja ich używam jako bazy
A patrz u mnie odwrotnie, lepiej mi się kredki trzymają niż w kremie
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nikkolaa, po jakim czasie od odesłania paczki (DPD) S zwraca kasę? W piątek u mnie minęło 2 tygodnie i dalej cisza
Nie strasz mnie, muszę zwrócić kurierem bo mi kartki nie włożyli - tzn mam paragon tylko i nie chce mi się w stacjo użerac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:29   #2253
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez mi sie ta kolekcja nie podoba, ale ja to przeważnie to pielęgnacje biorę
Pielęgnacja często jest w miarę świeża Trezba tylko uważać na wycofane rzeczy i zestawy - np. teraz w stacjo widuje ten zestaw serum 3x i wszędzie jest z początku 2013 roku.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A może, przeżył kilka prań, oby tak dalej
Które jeszcze polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45s też jest fajny, 51 (już trudno zdobyć, do różu), 73, 61 (do cieni), jeszcze do korektora ten za 75zł jest ok

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Po tygodniu przysyłają maila o przyjęciu zwrotu, kasę miałam kolejnego dnia na rachunku karty kredytowej, którą płaciłam.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Jeszcze ta promująca kolekcję "aktorka" (cudzysłów celowy)
Ja do nich napisałam po tygodniu i mi odpowiedzieli, że nie dostali jeszcze info z magazynu o przyjęciu zwrotu i się odezwą jak tylko dostaną Jutro do nich napiszę

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
i nawet 3 fajne kolorki, dobrze że Clinique kupiłam ostatnio i nie kuszą

A patrz u mnie odwrotnie, lepiej mi się kredki trzymają niż w kremie

Nie strasz mnie, muszę zwrócić kurierem bo mi kartki nie włożyli - tzn mam paragon tylko i nie chce mi się w stacjo użerac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiej kartki? Chodzi o tę listę zamówienia?
Nie wiem czemu tak długo nie zwracają mi kasy, już na pewno nic kurierem nie zwrócę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:36   #2254
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pielęgnacja często jest w miarę świeża Trezba tylko uważać na wycofane rzeczy i zestawy - np. teraz w stacjo widuje ten zestaw serum 3x i wszędzie jest z początku 2013 roku.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



45s też jest fajny, 51 (już trudno zdobyć, do różu), 73, 61 (do cieni), jeszcze do korektora ten za 75zł jest ok

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



Ja do nich napisałam po tygodniu i mi odpowiedzieli, że nie dostali jeszcze info z magazynu o przyjęciu zwrotu i się odezwą jak tylko dostaną Jutro do nich napiszę

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Jakiej kartki? Chodzi o tę listę zamówienia?
Nie wiem czemu tak długo nie zwracają mi kasy, już na pewno nic kurierem nie zwrócę
Pisz, dzwoń, strasz UOKIK
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:43   #2255
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Promo miesiąca w SP - ostatnia promocja w gazetce chyba im trochę nie wyszła...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0012.jpg (103,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0011.jpg (111,8 KB, 43 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:45   #2256
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pisz, dzwoń, strasz UOKIK
Napiszę, że żądam szaneli za długi okres oczekiwania na zwrot i konieczność kilkukrotnego upominania się

7 tysięcy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 23:25   #2257
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Racja W S. szukałam tej kredki i były inne kolory z kodami zaczynającymi się od 6 a niektóre nawet od 4....
Dzisiaj wieczorem wróciłam z szminką Chanel z kodem 5202
Robiłam większe zakupy i nie zwróciłam uwagi...
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 04:40   #2258
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pielęgnacja często jest w miarę świeża Trezba tylko uważać na wycofane rzeczy i zestawy - np. teraz w stacjo widuje ten zestaw serum 3x i wszędzie jest z początku 2013 roku.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



45s też jest fajny, 51 (już trudno zdobyć, do różu), 73, 61 (do cieni), jeszcze do korektora ten za 75zł jest ok

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



Ja do nich napisałam po tygodniu i mi odpowiedzieli, że nie dostali jeszcze info z magazynu o przyjęciu zwrotu i się odezwą jak tylko dostaną Jutro do nich napiszę

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Jakiej kartki? Chodzi o tę listę zamówienia?
Nie wiem czemu tak długo nie zwracają mi kasy, już na pewno nic kurierem nie zwrócę
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 04:58   #2259
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Szypry to np. Sisley będzie miał, Soir de Lune, Eau Du Soir, Guerlain Mitsouko może będzie to zobacz, Clinique Aromatics Elixir, w większych Sephorach czy tam Douglasach powinien być Robert Piguet Futur ale to straszny szypr .
Skórzane Bottega Veneta EDP i Legere, Hermes KellyCaleche EDT jak i EDP, do tego Tuscan Leather Toma Forda, Eisenberg So French, do tego Armani Prive Cuir Noir moja miłość i Cuir Amethyste. Z tytoniem Forda bedzie Tobacco Vanille np.
super
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Oo, te oglądałam w zeszłym tygodniu i na pewno nie miały niższej ceny na stronie !
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Xminor na fragrze możesz wyszukiwać po składnikach 😊
Po składnikach, to już odkryłam możliwość, ale po tych nutach, ktore są w prawym górnym rogu też ? dopiero poznaje tą stronę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:10   #2260
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI


Nadrabiam dzisiaj
I wracam pooglądać zdjęcia, bo wczoraj nic mi się nie wyświetlało

Miśka mam romansa, zgłoś się jak będziesz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:27   #2261
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Cztery lata czekalismy na to bo byla w 2012 ale nie doszlo do skutku a od zeszlego roku znowu jest w ofercie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i fajowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Grtauluje denka, baardzo konkretne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 05:27   #2262
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Jestem dopiero na etapie promocji wrzucanych przez Lenę, całe szczęście nic mnie nie skusiło
Jestem na etapie denkowania, chciałam coś kupić na vipach, nie miałam co, bo wszystko mam i to jest straszne
Do grudnia więc denkuję, nie otwieram nic nowego, o ile wcześniej mi się coś nie skończy.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:43   #2263
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jakie macie wrażenia z wycieczek, safari i co oryginalnego jedliście ?
jedlismy tylko w hotelowej restauracji, a tam kuchnia taka "normalna", czyli kurczak, wolowina, owoce morza, ryz, ziemniory pod rozna postacia itp. z tego, co czytalam to Kenia nie ma takiej " tradycyjnej" kuchni

Jesli chodzi o safari to zdecydowaliamy sie na taka podroz dla ubogich najbardziej wciskane 2-3 dniowe safari kosztowaly ok 500$, co dla mnie jest nie do przyjecia pojechalismy do narodowego parku, gdzie widzielismy zyrafy, pawiany, bawoly i pumby fajnie, ale majty mi nie spadly moze dlatego, ze wole obserwowac zycie morskie moim skromnym zdaniem nie warto wydawac na safari takich chorych sum ale wiadomo: kazdy sam decyduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpujący opis! Ja właśnie mam próbkę i jestem bardzo zadowolona. Trudno stwierdzić z tymi obietnicami "po zarwanej nocy", ale cera rzeczywiście wyjątkowo gładka i miękka. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy warto inwestować w całe opakowanie Szkoda tylko, że pojemność taka mała.



Piękne widoki Zazdroszczę wyjazdu!!!



Ach, myślałam, że może w S. stacjonarnie się pojawiły jakieś fajne zestawy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Piekne widoki
Witaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia widzialam fotki. Super Szkoda ze to co dobre, szybko sie konczy -np. Moje dzisiejsze wino
wino zawsze sie za szybko konczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
lena

Martuś piękne zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Lena swietna robota moze uda mi sie popatrzec na te oferty, jesli mi w pracy dadza zyc


Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:54   #2264
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Świeże szanele w PL to tylko na lotniskach Niestety taką mają w S politykę, że póki nie wyprzedażą ostatniej sztuki, to świeżych nie będzie... a w praktyce działa to tak, że jak ktoś w końcu kupi tę ostatnią purchawę, to i tak dostawy nie ma
A ja dorwałam u siebie lotion z 2016 roku, w kwietniu kupowałam, a lotion był z marca chyba
Ale w ogóle z tego co piszecie, to moja S. jest w ogóle inna, bo i prezenty dają

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
jedlismy tylko w hotelowej restauracji, a tam kuchnia taka "normalna", czyli kurczak, wolowina, owoce morza, ryz, ziemniory pod rozna postacia itp. z tego, co czytalam to Kenia nie ma takiej " tradycyjnej" kuchni

Jesli chodzi o safari to zdecydowaliamy sie na taka podroz dla ubogich najbardziej wciskane 2-3 dniowe safari kosztowaly ok 500$, co dla mnie jest nie do przyjecia pojechalismy do narodowego parku, gdzie widzielismy zyrafy, pawiany, bawoly i pumby fajnie, ale majty mi nie spadly moze dlatego, ze wole obserwowac zycie morskie moim skromnym zdaniem nie warto wydawac na safari takich chorych sum ale wiadomo: kazdy sam decyduje

[/URL]
Martusia, obejrzałam wczorajsze zdjęcia i są meeega Pięknie tam jest
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:04   #2265
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ouu ja noszę zawsze w portfelu
Trzeba szybko wydawać w takim razie


a chyba się jeszcze na Chance skuszę, ale to w Kato, wybitnie nie lubię mojej obecnej S


Jakbym miala darmową wysyłkę..


Dziewczyny, kiedy jest znowu jakiś weekend zniżek? włączyłam gotowanie zamiast 40 stopni : hahaha::h ahaha::ha haha:
W nastepny weekend sa znizki z Twoim Stylem
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Te wszystkie rzeczy są w takiej cenie od dawna i zawsze wchodzi zniżka dodatkowa Nic mnie nie kusi
Znowu sie zaczyna

Dzien dobry
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:31   #2266
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Czesc ☺
Lena bardzo fajnie, ze poswiecilas czas i wynalazlas ciekawe oferty. Na pewno ktos sie skusi.
Wrzuce swoje denko dzis 😀

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Martusiu, ja tez widzialam zdjecia. Wyglada na to, ze jestes zadowolona z wyjazdu ☺ pajaki nie byly takie straszne jak to opisuja 😀
mnie tez zawsze dziwi dlaczego ludzie okupuja hotelowy basen. Dla nas to zawsze do poludnia byla dobra opcja, zeby dojsc do siebie, pozbyc sie kaca w basenie a potem w swiat, ale zeby tak caly czas... A widywalam takich ludzi 😞
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:44   #2267
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry u Was też leje od rana? Dzień zapowiada się ciężko: miałam kilka rzeczy zabrać z domu, o wszystkim zapomniałam. Miałam zabrać karty do S. (chyba skuszę się na cień MUFE), oczywiście zostały w domu. Starość nie radość

Po pracy idę zmienić upierzenie. Coraz mniejszy ze mnie chojrak

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:44   #2268
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry!
Paskudna pogoda

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Napiszę, że żądam szaneli za długi okres oczekiwania na zwrot i konieczność kilkukrotnego upominania się

7 tysięcy

Lecim nadrabiać zdjęcia denek i zakupów
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-10-03 o 06:51
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:50   #2269
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

dzien dobry nadrobiłam
Lena świetna robota kusi mnie parę rzeczy i kliknęłabym (bo mi, w przeciwieństwie do niektórych, S sprzedaje w 99% przypadków towary pełnowartościowe, z odpowiednią data produkcji ) ale kasy brak
nic mi się nie chce
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 06:52   #2270
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Marthusia jakie zdjęcia
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:04   #2271
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Witajcie

Ale dziś okropna pogoda, aż nie chce się pracować tylko najchętniej wskoczyć pod kocyk


maarthusia pięknie tam mieliście
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:07   #2272
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry nadrobiłam
Lena świetna robota kusi mnie parę rzeczy i kliknęłabym (bo mi, w przeciwieństwie do niektórych, S sprzedaje w 99% przypadków towary pełnowartościowe, z odpowiednią data produkcji ) ale kasy brak
nic mi się nie chce
mnie też kusi co nieco
pogoda okropna
jaki jest od dzisiaj kod zniżkowy do S? Moje vipy, były do wczoraj... mam karty,ale nie mam weny iść do S
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:18   #2273
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Lecę w czerwcu na Majorkę!
TŻ wpłacił wczoraj zaliczkę!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:18   #2274
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

w Tchibo tylko dzsiaj 8-12 - 23% rabatu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:18   #2275
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry, miłego dnia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:30   #2276
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lecę w czerwcu na Majorkę!
TŻ wpłacił wczoraj zaliczkę!
super

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzień dobry, miłego dnia
wzajemnie

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

wczoraj na szybko piekłam ciacho - bo mielismy gości, a cukiernia w której chciałam coś kupić była zamknietą pełna improwizacja była - na szczescie miałam jabłka i upiekłam jabłecznik- ale pychotka wyszedł i mega szybko się robi
to nie moje zdjęcie - bo nie zdążyłam zrobić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:32   #2277
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lecę w czerwcu na Majorkę!
TŻ wpłacił wczoraj zaliczkę!
Wow, super

Też chciałabym mieć już zaplanowane wakacje, ale pewnie w czerwcu dopiero będę wiedziała co i jak

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


wzajemnie

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

wczoraj na szybko piekłam ciacho - bo mielismy gości, a cukiernia w której chciałam coś kupić była zamknietą pełna improwizacja była - na szczescie miałam jabłka i upiekłam jabłecznik- ale pychotka wyszedł i mega szybko się robi
to nie moje zdjęcie - bo nie zdążyłam zrobić
Ooo mniam mniam

A ja dziś serniczek mojej własnej roboty podjadam w pracy
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:35   #2278
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wow, super

Też chciałabym mieć już zaplanowane wakacje, ale pewnie w czerwcu dopiero będę wiedziała co i jak

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Ooo mniam mniam

A ja dziś serniczek mojej własnej roboty podjadam w pracy
ja tez podjadam jabłecznik
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:36   #2279
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lecę w czerwcu na Majorkę!
TŻ wpłacił wczoraj zaliczkę!
Pochwal się jaka miejscowość i hotel, bo szukam własnie wakacji na przyszyły rok Jestem bliska opłacenia zaliczki za Egipt hotel 5*
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:36   #2280
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry

Synek ma znowu katar, kicha i prycha, dopiero co sie wygrzebalismy z przeziębienia, a tu znowu, no wyć sie chce momentami

Jeżu kolczasty, Maarthusia, te foty sa niesamowite, a plaża mogłabym tam siedzieć i siedzieć i siedzieć .... no rozmarzyłam sie. Fantastyczne miejsce na wakacje.

Korinka ciacho wyglada pysznie
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.