Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 10:02   #61
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia, gdzie według takich osób ja mam te pieniądze trzymać... W wizytowej kiecce nie ma kieszeni, w wizytowej torebce nie zmieszczę portfela - za stanik mam wsadzać czy do buta? Tylko na jednym ślubie, na jakim byłam, było zbieranie na ofiarę, uważam to za nie na miejscu w takim momencie, skoro młodzi i tak płacą za mszę. A już przypominanie o tym gościom... Spory nietakt
Mnie się to też w głowie nie mieści, chamstwo i buractwo zbieranie na tacę w czasie ślubów/chrztów/pogrzebów (byłam na pogrzebie gdzie zbierano i nawet podchodził z tacą do najbliższej płaczącej rodziny z pierwszej ławki.....).
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:51   #62
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mnie się to też w głowie nie mieści, chamstwo i buractwo zbieranie na tacę w czasie ślubów/chrztów/pogrzebów (byłam na pogrzebie gdzie zbierano i nawet podchodził z tacą do najbliższej płaczącej rodziny z pierwszej ławki.....).
u nas to jest narmalka,
ostatnio na pogrzebie babci i dziadka mojego TZ koscielny pierwsze lecial do rodziny siedzacej w pierwszej lawce.:mur :
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:55   #63
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Ja byłam na weselu organizowanym w hotelu ponieważ spora liczba gości zostawała w pokojach znajdujących się na górze.
Ojciec Pana Młodego dość sporo wypił ( już na samym końcu imprezy) więc Pan Młody odprowadził go do jednych z pokoi, tam się wykąpał i wyszedł na korytarz bez niczego!! a żeby było tego mało to na korytarzu spotkał swoją teściową czyli babcię Pana Młodego
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:01   #64
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia, gdzie według takich osób ja mam te pieniądze trzymać... W wizytowej kiecce nie ma kieszeni, w wizytowej torebce nie zmieszczę portfela - za stanik mam wsadzać czy do buta? Tylko na jednym ślubie, na jakim byłam, było zbieranie na ofiarę, uważam to za nie na miejscu w takim momencie, skoro młodzi i tak płacą za mszę. A już przypominanie o tym gościom... Spory nietakt
Do torebki kopertówki możesz przecież wsunąć sam banknot Ja zawsze tak robię jak idziemy gdzieś na imprezę itd. To tak na marginesie, bo jeśli chodzi o tą zabawę ze zbieraniem kasy, to u mnie w regionie (Pomorze) to jest standard.

Nowo wybrani podczas oczepin PM zbierają pieniądze do welonu. Po zakończeniu zabawy nawet tą kasę się liczy i wodzirej głośno mówi ile młodzi zebrali Jest nawet drobna rywalizacja - czy to tańczący z młodą czy z młodym wrzucili więcej.
Nie lubię tej zabawy i nigdy nie biorę w niej udziału, ale cóż począć Aha, sorry, raz byłam zmuszona, bo podczas oczepin zostałam wybrana nową młodą i musiałam trzymać welon na kasę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 18:52   #65
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
u nas to jest narmalka,
ostatnio na pogrzebie babci i dziadka mojego TZ koscielny pierwsze lecial do rodziny siedzacej w pierwszej lawce.:mur :
W wielu regionach to normalka, a moim zdaniem świadczy o zupełnym braku wyczucia... Przecież za mszę żałobną/ślubną się normalnie płaci i uważam, że nie ma potrzeby wyciągać od obcych ludzi pochłoniętych uroczystością dodatkowej kasy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Do torebki kopertówki możesz przecież wsunąć sam banknot
Jeden na ofiarę w kościele, jeden na zabawę na wózek, jeden do welonu, jeden dla pary młodej za taniec... Sporo się tego robi Na szczęście nie chodzę na wesela, na których są takie zabawy
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 19:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.