Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 23:49   #631
ipirma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

mam pytanko
czy któraś z was korzystała z perfumerii
http://www.dolce.pl/

widziałam tam bardzo przysępne ceny, więc proszę o wypowiedź na jej temat

ipirma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 11:12   #632
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ipirma Pokaż wiadomość
mam pytanko
czy któraś z was korzystała z perfumerii
http://www.dolce.pl/

widziałam tam bardzo przysępne ceny, więc proszę o wypowiedź na jej temat


ja korzystam regularnie z dolce bo mogę odbierac perfumy osobiście a mają swoją siedzibę przystanek ode mnie z czystym sumieniem mogę polecić,perfumy są oryginalne ale ostatnio widzę że mają pewne braki w asortymencie moze to wima wakacji troszkę się rozleniwili


Moi Drodzy!
Czy ktos z Was korzystał z perfumerii www.kokai.pl i www.ladonna.pl ponieważ chciałabym coś zamówić a wcześniej nic nie kupowałam od nich i jestem ciekawa opinii pozdraiam.
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:03   #633
Anonina
Przyczajenie
 
Avatar Anonina
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,
wielokrotnie robiłam zakupy w perfumeria.pl - zawsze było wszystko OK. Promocji też jest tam dużo.
pozdrawiam
Anonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 18:16   #634
elorelei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 52
Perfumerie internetowe godne zaufania

Witajcie .

Mam do Was wielka prośbę. W czasach kiedy studiowałam we Wrocławiu swoje zapachy kupowałam w Sephorze. Teraz nie bardzo mam kiedy sie do Wr wybrać, a w moim mieście cieżko jest dostać coś z wyzszej półki (jest jedna prestiowa perfumeria z monopolowymi, zbójeckimi cenami...).

Zastanawiam się nad mozliwościa zakupów w necie - będę baaardzo wdzięczna za namiary na pewne internetowe perfumerie (obawiam sie, ze kupię kota w worku czyli mówiąc wprost podróbę).
Jeśli macie też sprawdzonych sprzedawców na Allegro, którzy sprzedają oryginalne perfumy to też jestem oczywiście zainteresowana.

Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkie wielbicielki pięknych zapachów
__________________
Jak zdobny koń, jak świetny strój,
Czarownym zwidem obraz twój,
Poznałem - Boże, siłę daj!
Tyś czarownica Lorelei.
(Clemens Brentano)
elorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 18:32   #635
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Perfumerie internetowe godne zaufania

Elorelai, u góry strony jest podczepiony duży wątek, w którym polecamy sobie perfumerie internetowe, zajrzyj tam, na pewno coś znajdziesz.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 20:01   #636
elorelei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 52
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kota - dzięki, mój błąd, pierwszy raz zajrzałam na forum Perfumy

Szugarbejb - mi tez rece opadają na myśl jakie czepalskie i nieżyczliwe są niektóre osoby, ale pozdrawiam...
__________________
Jak zdobny koń, jak świetny strój,
Czarownym zwidem obraz twój,
Poznałem - Boże, siłę daj!
Tyś czarownica Lorelei.
(Clemens Brentano)
elorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 23:34   #637
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez elorelei Pokaż wiadomość
Kota - dzięki, mój błąd, pierwszy raz zajrzałam na forum Perfumy

Szugarbejb - mi tez rece opadają na myśl jakie czepalskie i nieżyczliwe są niektóre osoby, ale pozdrawiam...
Ale na Wizażu nie jesteś pierwszy raz i powinnaś znać ten fragment punktu 3. Regulaminu:
"Koniecznie skorzystaj też z wyszukiwarki! "
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 10:07   #638
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wczoraj złozyłam zamówienie w perfumy-perfumeria.pl Wachałam się między la donną a kokai.pl ale wolałam wybrać coś polecanego tutaj i sprawdzonego przez Was,a więc teraz czekam na przesyłkę.Mam nadzieję że będę mogła dołączyć do grona polecających tę perfumerię;D
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:28   #639
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Kochane, nigdzie nie znalazłam opinii na temat tego sklepu, może kupowałyście w nim? Aż chce mi sie robić w nim zakupy, czy możliwe że można kupować tak tanio?:
http://www.perfumeo.pl/szczegoly/404...aletowa_100_ml
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:35   #640
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Dopatrzyłam się, że jest to perfumeria Fragnet - wszystko z nią OK
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 10:34   #641
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Drogie Wizażanki korzystające z perfumerii www.perfumy-perfumeria.pl czy mogłybyście mi napisać ile czekałyście na paczkę i czy uprzedzają w mailach ze ją wysłali?? Złożyłam zamówienie dwa dni temu i przysłali jedynie potwierdzenie i dalej milczą zawsze na promesse czy dolce informują o każdym etapie realizacji zamówienia dlatego troszkę się zmartwiłam...
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 12:19   #642
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

juz sama nie wiem w ktorej perfumerii zakupic te perfumki,ale chyba wybiore iperfumy... metlik jeden mam w glowie,a wiadomo,ze to zawsze troche kasy i nie chce sie zostac oszukanym..
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 16:01   #643
agusia2060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Cytat:
Napisane przez La bamba Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki korzystające z perfumerii www.perfumy-perfumeria.pl czy mogłybyście mi napisać ile czekałyście na paczkę i czy uprzedzają w mailach ze ją wysłali?? Złożyłam zamówienie dwa dni temu i przysłali jedynie potwierdzenie i dalej milczą zawsze na promesse czy dolce informują o każdym etapie realizacji zamówienia dlatego troszkę się zmartwiłam...
Jak ja zamawiałam to wyglądało to tak:
w poniedziałek późnym popołudniem złożyłam zamówienie i otrzymałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia a w czwartek popołudniu zadzwonił do mnie pan z firmy kurierskiej z pytaniem o której godzinie będę w domu bo był u mnie rano z paczką ale nikogo nie było i chciał się umówić tak jak będzie mi pasować. Dla mnie rewelacja. Dlatego nic się nie martw tylko spokojnie czekaj na paczkę
agusia2060 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 11:00   #644
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Cytat:
Napisane przez agusia2060 Pokaż wiadomość
Jak ja zamawiałam to wyglądało to tak:
w poniedziałek późnym popołudniem złożyłam zamówienie i otrzymałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia a w czwartek popołudniu zadzwonił do mnie pan z firmy kurierskiej z pytaniem o której godzinie będę w domu bo był u mnie rano z paczką ale nikogo nie było i chciał się umówić tak jak będzie mi pasować. Dla mnie rewelacja. Dlatego nic się nie martw tylko spokojnie czekaj na paczkę

Dziekuję troszkę mnie uspokoiłaś czekam juz 5 dzień i paczki nie dostałam.Na stronie jest informacja ze mają urlopy ale jesli chodzi o doręczanie paczek to góra 5 dni.Mam nadzieję ze nie zawiodę się na nich bo przeglądam ten wątek po raz kolejny i widzę wiele pochlebnych opinii na ich temat.
Dziękuję za odpowiedz
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 21:50   #645
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej; ja na razie w dolce.pl i w perfumerii.pl kupowalam tylko wody, ale zastanawiam sie nad kolorowka...moze ktoras z Was robila takie zakupy np w Tagomago? Zastanawiam sie czy lepiej u n ich, czy moze u jakiegos poleconego sprzedawcy z Allegro kupic sobie tusz do rzes...
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:26   #646
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No nie...Czekałam tydzień na przesyłkę z perfumy-perfumeria.pl,myślałam że opóżnienie spowodowane jest tym,że mają w tym czasie urlopy.Postanowiłam więc do nich napisac gdyż na stronie podana jest informacja o tym,że w okresie urlopów należy porozumiewać się za pomocą sms-ów<podany jest numer>.I napisałam.Okazało się że moje zamówienie od początku było anulowane jak się dowiedziałam "przez czeską stronę",zatem postanowiłam zrezygnować z tej perfumerii bo już nie mogłam dłużej czekać i te same perfumy zamówiłam wczoraj na www.iperfumy.pl.Jeżeli chodzi o kontakt z perfumy-perfumeria.pl to jest on bez zarzutu szybka odpowiedż na każde moje pytanie( ale dopiero gdy sama napisałam),ale ten chaos z jakim się spotkałam trochę mnie poirytował gdybym nie napisała pewnie wogóle bym się nie doczekała tej paczki a zależało mi na czasie Teraz dostałam już dwa maile od iperfumy z informacją że wysłali paczkę i sms-a że zostało zrealizowane zamówienie.Przynajmniej tutaj jestem bardziej spokojna bo wolę być informowana o etapach realizacji zamówienia niż domagać się jakichkolwiek informacji sama
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:14   #647
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja do tej pory dwukrotnie korzystałam z usług perfumerii internetowych.

Pierwszy raz.. dolce.pl bo tylko tam dostępny był mój Flowerbomb EDT, bardzo dobry kontakt, szybka przesyłka, ale miałam trochę obiekcje co do zapakowania paczki. Pudełeczko było włożone w niewiele większy karton, obłożone tylko 2 cienkimi warstwami folii zabezpieczającej. Nic złego się nie wydarzyło, ale nie podobało mi się to. Druga rzecz - brak próbek, a to trochę dziwne przy zamówieniu na około 300zł.

Drugi raz.. iperfumy.pl złożyłam dzisiaj zamówienie i jak narazie jestem zadowolona, dobry kontakt, już dostałam 3 maile potraktowano mnie dość indywidualnie i Pan przystał na moją prośbę o wysyłkę POSTE RESTANTE. Perfumy w okazyjnej cenie, przesyłka za darmo (!), no ale ocenię jak do mnie dojdą!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:09   #648
Edyta_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam ! chciałam podzielić się swoim doświadczeniem z perfumerią LAFLEUR Przeglądają ich ceny skusiłam się na zamówienie u nich perfum.Postanowiłam zapłacić przelewem i to był mój błąd Wpłaty dokonałam 20.08.2007r.na ich konto i do dzisiaj (10.09.2007) nie otrzymałam anie zamówionego zapachu ani nie zwrócili mi kasy.Wysyłałam parę e-maili dzwoniłam na tel.komórkowy i stacjonarny ale nikt nie odbiera.Dzisiaj postanowiłam sprawdzić czy się odpiszą na moje kolejne zamówienie tym razem za pobraniem.Oczywiście teraz to się odezwali dziękując za zamówienie.NIE KUPUJCIE TAM !!! a z kasą przyjdzie mi się pożegnać .Pozdrawiam
Edyta_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 08:35   #649
agusia2060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Edyta_32 Pokaż wiadomość
Witam ! chciałam podzielić się swoim doświadczeniem z perfumerią LAFLEUR Przeglądają ich ceny skusiłam się na zamówienie u nich perfum.Postanowiłam zapłacić przelewem i to był mój błąd Wpłaty dokonałam 20.08.2007r.na ich konto i do dzisiaj (10.09.2007) nie otrzymałam anie zamówionego zapachu ani nie zwrócili mi kasy.Wysyłałam parę e-maili dzwoniłam na tel.komórkowy i stacjonarny ale nikt nie odbiera.Dzisiaj postanowiłam sprawdzić czy się odpiszą na moje kolejne zamówienie tym razem za pobraniem.Oczywiście teraz to się odezwali dziękując za zamówienie.NIE KUPUJCIE TAM !!! a z kasą przyjdzie mi się pożegnać .Pozdrawiam
Dlaczego masz się pożegnać z pieniędzmi?? Spróbuj się jeszcze kilka razy z nimi skontaktować a jak się nie uda to zgłoś to na policję. Opowiesz wszystko dokładnie jak było, weź ze sobą potwierdzenie przelewu, jeśli otrzymałaś mailem od nich potwierdzenie złożenia zamówienia to je wydrukuj i również potraktuj jako dowód.
agusia2060 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 10:03   #650
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dopatrzyłam się, że jest to perfumeria Fragnet - wszystko z nią OK
właśnie że nie jest z nia w porządku, wszystkie numery kontaktowe na perfumeo.pl i na fragnet są nieprawidłowe, nie odpowiadają na maile.
TO SĄ OSZUŚCI !!!!

czekam już tydzień na zamówienie i cisza.

PS. Rozumiem ze kupowałas kiedyś u nich?
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:47   #651
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czy to możliwe? www.perfumeo.pl

Cytat:
Napisane przez Athenka Pokaż wiadomość
właśnie że nie jest z nia w porządku, wszystkie numery kontaktowe na perfumeo.pl i na fragnet są nieprawidłowe, nie odpowiadają na maile.
TO SĄ OSZUŚCI !!!!

czekam już tydzień na zamówienie i cisza.

PS. Rozumiem ze kupowałas kiedyś u nich?
Kupowałam we Fragnecie i wszystko było OK. Mam nadzieję, że i Ty się doczekasz na swój zakup - cierpliwości! Tydzień to jeszcze nie tak długo - poczytaj sobie, ile inne Wizażanki nieraz czekają na przesyłki - Poczta Polska też w tym często macza swoje paluszki
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:05   #652
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ale najbardziej martwi mnie to ze zaden z numerów telefonów kontaktowych nie jest prawidłowy lub nie odpowiada, napisali ze dostawa jest w ciągu 3 dni a jak ma sie coś opóźnić to zadzwonią lub dadzą znac mailowo. Cos mi tu śmierdzi. Poczta Polska nie ma nic do rzeczy bo zamówiłam kuriera.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:57   #653
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

słuchajcie dzwonili do mnie z tego sklepu, ale mi ulżyło, mają początek sezonu, zmieniają telefony kontaktowe, kocioł straszny z zamówieniami ale juz zostałam uspokojona ze ich sklepy to nie lipa. w poniedziałek najpoźniej dostane przesyłke z bonusem próbek ufffff

jak sie czegoś nie widzi i nie dotknie to czsem trudno ufac takim wirtualnym sklepom
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:18   #654
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dwa dni temu dostałam paczkę z iperfumy.plJestem bardzo zadowolona perfumy były dobrze opakowane plus próbka gratis.Zatem dołączyłam do grona klientek tej perfumerii bo już upatrzyłam sobie tam kolejny zapach którego poszukiwałam Byłam informowana o każdym etapie realizacji zamówienia zarówno w sms-ach jak i mailach za co kolejny plus dla nich!mogę z czystym sumieniem polecić tą perfumerie.
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:29   #655
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Athenka Pokaż wiadomość
słuchajcie dzwonili do mnie z tego sklepu, ale mi ulżyło, mają początek sezonu, zmieniają telefony kontaktowe, kocioł straszny z zamówieniami ale juz zostałam uspokojona ze ich sklepy to nie lipa. w poniedziałek najpoźniej dostane przesyłke z bonusem próbek ufffff

jak sie czegoś nie widzi i nie dotknie to czsem trudno ufac takim wirtualnym sklepom
Pewnie, że trudno, zwłaszcza jeśli to pierwszy zakup. Trzymam żeby perfumy dotarły szybko i bezproblemowo
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2007-09-14 o 12:29 Powód: literówka
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:38   #656
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hej!Mam proźbe..co mozecie mi powiedziec o perfumeri internetowej Tagomago.pl???mają bardzo przystępne ceny,az kusi zeby zamawiać...Mozliwe ze mogła ta perfumeria przewinac sie przez ten wątek bo nie czytalem wszytskich stron...Bardzo bym prosil o opinie
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 14:27   #657
jak128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,

a ja Kupiłam kiedyś L'eau par ( w sumie to już wiele u nich kupiłam). dobra cena, szykba przesyłka, produkt oryginalny. Bez obaw można zamawiać.
__________________
Ja ZAWSZE mam racje.
jak128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 14:29   #658
jak128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
hej!Mam proźbe..co mozecie mi powiedziec o perfumeri internetowej Tagomago.pl???mają bardzo przystępne ceny,az kusi zeby zamawiać...Mozliwe ze mogła ta perfumeria przewinac sie przez ten wątek bo nie czytalem wszytskich stron...Bardzo bym prosil o opinie

Zamawiałam i wyszstko w porządku. śmiało można zamawiać.

Pozdrawiam
__________________
Ja ZAWSZE mam racje.
jak128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 19:07   #659
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Sluchajcie...czy te perfumy zamowione z tych perfumerii internetowych mają hologramy(bo to najwazniejsze)...moja koleznaka ostanio czytala pewnien artykól z Elle przestrzegającymi przed internetowymi perfumeriami...Wiec obejrzcie lepiej swoje perfumy,bo ja mam pewne wątpliwosci co do zamówienia...chyba kupie jednak w Sephora albo Duglas-tam zawsze pewne produkty
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 19:13   #660
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ponawiam moje pytanie dotyczące kosmetyków kolorowych z e-perfumerii - kupowałyście je kiedyś? Chodzi mi głownie o Tagomago a konkretnie o ich tusze do rzęs
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.