pielegnacja skóry pod oczmi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 13:12   #1
dziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Exclamation

pielegnacja skóry pod oczmi


Witam Mam problem jezeli chodzi o skórę pod oczami. W ostatnim czasie stosowałam krem, który strasznie wysuszył skórę w tych okolicach. Pojawiły się nawet zmarszczki, których wcześniej aż w takiej ilości i tak widocznych nie miałam. Jak mam w takiej sytuacji pielęgnowac okolice oczu, (dodam, że mam 24 lata) mam trudności z doborem kosmetyków. Jakie preparaty sa najlepsze Musze wspomniec że ostatnio stosowalam krem pod oczy, ale zle wplywal na moje spojowki (łzawiłam, oczy strasznie piekly). Prosze o poradę.
Z góry dziękuje Pa
dziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:19   #2
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: pielegnacja skóry pod oczmi

Moze jakbyś podała nazwe tego kremu, który stosowałaś albo najlepiej jego skład to byłoby łatwiej.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:49   #3
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: pielegnacja skóry pod oczmi

Hej Dziewczyny,

ja też mam problem z pielegnacją skóry pod oczami. Jest bardzo sucha i zmarszczki mimiczne widoczne są przy każdym wybuchu śmiechu, poza tym zawsze widać kiedy jestem zmęczona, niewyspana itp. W ogóle wyglądam przez to starzej i jakbym nigdy nie spała Bardzo dbam o skóre oczu, rano używam kremu z lodówki Guerlain Happylogy na pierwsze zmarszczki ( jest za słaby,nie jestem z niego zadowolona) a na noc serum z tej serii i kapsułki GAL. 2 razy w tygodniu robie maseczki lub nakładam płatki i reularnie robię okłady z herbaty lub masuję kostką lodu. To wszystko nie pomaga, mało który preparat sprawia że skóra pod oczami jest nawilżona cały dzień.

Jak Wy pielęgnujecie skóre pod oczami? Macie jakieś triki by oczy promieniały?
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.