Golenie - tym razem u MEZCZYZNY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 10:54   #1
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy

Golenie - tym razem u MEZCZYZNY


No wiec jak to jest. Moj TZ tylko podcina sobie zarost elektryczna maszynka. Twierdzi, ze nie moze sie golic tak do konca i zwykla maszynka, bo wtedy ma mnostwo krost i skora jest podrazniona. Czy jest dla niego jakas alternatywa, bo ja tez mam bardzo delikatna skore na twarzy i minimalny zarost na jego brodzie to dla mnie straszna meka, bo po kazdym 'blizszym kontakcie trzeciego stopnia' czerwienieje mi cala dolna czesc twarzy a z brody i okolic nad zuchwa schodzi potem skora
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:45   #2
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

A goli sie "z włosem" czy "pod włos"? Kiedys mój brat golił sie pod włos i zawsze miał podrażniona skóre natomiast jak zaczął golenie z włosem to problem znikł (maszynki są ostre i nie trzeba drzec pod włos). Jeżeli jednak normalną maszynka twojego faceta golenie z włosem podraznia to tylko wersja elektryczna pozostaje, szczerze mówiąc to nie wiem czy one dokładnie golą bo nie mam doświadczenia w obserwacji.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 22:41   #3
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

mój TŻ miał tak samo czerwona bużka i krostki a od kiedy uzywa elektrycznej to problem znikł!!!ale zawsze po goleniu smaruje ją balsamem po goleniu nivea ładnie pachniea buzke ma aksamitna(tylko przez pare godzinek bo ma czarny zarost który odrasta w błyskawiczny sposób)
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:43   #4
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

U mojego TZ jest dokładnie jak u owieczki 21.Twardy i czarny zarost zawsze był problemem, no i podrażniona skóra......ale kupił elektryczną i jest o.k!! Balsam po goleniu biały z Nivea fajnie łagodzi i ślicznie pachnie. Ale efekt golenia i gladkiej skóry trwa krótko-oj straszny ten czarny i twardy zarost!
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:50   #5
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

Athenka no wlasnie nie wiem czy pod wlos czy nie bo podobno tylko raz probowal i stwierdzil, ze wiecej nie bedzie i nie mam okazji podejrzec bo na razie jest daleeeeeko, w innym miescie A ja juz mam serdecznie dosc tego schodzenia skory z brody Juz ja go ogole, niech no tylko wroci (nareszcie, wraca za 2 tygodnie i jeszcze nie wie co go czeka ) ale wlasnie, dzieki za rade, sprobuje go ogolnic "z wlosem" i potraktuje go potem kremikiem nivea.
Dziewczyny, jak to jest z tymi golarkami elektrycznymi, mnie to mimo wszytsko kluje!
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 13:46   #6
thorgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

Witam!
Piszęw sprawie zarostu na twarzy. Mam prawie 21lat, a zarost raczej średni. Golę się prawie codziennie, a zbytnio postępów ilości owłosienia nie widzę. Jest na to jakaś rada? Sposób? Kremy? Przyśpieszacze zarostu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdraiwam.
thorgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:48   #7
thorgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

I co? Nikt mi nie pomoże??
thorgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 16:49   #8
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

moj TŻ tez ma strasznie wrazliwa skore...jest mniej podrazniona po goleniu gdy nie wyciera jej recznikiem tylko czeka az sama wyschnie
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 23:06   #9
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

Podbijam wątek, ponieważ nigdzie nie udało mi się znaleźć rozwiązania problemu, który mnie nurtuje. Otóż szukam sposobu na zlikwidowanie podrażnienia i uczucia suchej skóry po goleniu twarzy (chodzi mi oczywiście o mojego TŻ, a nie o mnie )
Golenie pod włos kończy się tym, że mój TŻ wygląda jakby w ogóle się nie golił. Używa balsamu po goleniu Nivea (ma bardzo dobre recenzje na KWC) jednak bez spektakularnych rezultatów. Elektryczna maszynka mu nie leży. Czy jest więc coś, co mogłoby złagodzić podrażnienia i sprawić, że mój TŻ zarzuci plan zapuszczania zarostu?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:23   #10
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

Podnoszę wątek, mój TŻ używa dobrych maszynek do golenia, stosuje jakiś żel, ale w części żuchwy ma strasznie podażnioną, zaczerwienioną skórę. Mówi, ze przechodzi, kiedy 2 dni mnie nie widzi , bo wtedy sie nie goli i skóra mu odpoczywa. Właśnie przeglądam KWC, może ktoś cos poradzi? Powinien może stosować coś specjalnego do golenia czy sprezentować mu coś po? Ale co? NIe znam się
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:15   #11
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Golenie - tym razem u MEZCZYZNY

No to ja też podnoszę "wątek" tyle że ciut inaczej- czy może ktoś zna sposób, aby zarost był mniej widoczny? już zaczynam mieć jakieś straszne myśli żeby jakoś rożjaśnić, "albo co"- po prostu, mój TZ ma ciemny i dość gęsty zarost, nawet dziiaj się pytał czy nie słyszałam o jakimś sposobie na to (z resztą po raz kolejny). Po goleniu po ok.6H wygląda jakby się dzisiaj zapomniał ogolić a w niektórych sytuacjach jest to dosyć kłopotliwe- może ktoś coś wie???
Jeżeli chodzi o elektryczną maszynkę to zarówno mój tato, eks-mą jak i obecny TZ mieli ten sam problem- krostki po goleniu i tutaj się sprawdziła właśnie elektryczna golarka- trzech różnych facetów i ten sam efekt więc chyba coś w tym jest (a najlepszy okazał się philips).
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.