UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 13:36   #1
Chryslerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 15
Exclamation

UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!


Kochane dziewczyny!!!
Idzie wiosna!!!!
Czas na wymiecenie z naszych cial pasozytow.
Postanowilam poruszyc watek - ( zainspirowana tematem drozdzy)
Koniecznie chce podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem :

Czeste spozywanie ciasta DROZDZOWEGO, mleka,slodyczy, przyjmowanie lekarstw (antybiotykow), oraz bledne laczenie produktow, np. jasny chleb i
miesko - to wszystko powoduje zagniezdzenie sie w naszych przewodach pokarmowych - roznych bakterii, drozdzy, grzybow...mikroorganizmy te zywia sie nasza krwia - wydalajac tym samym uboczne trujace toksyny;
a te z kolei powoduja ze szybko sie meczymy, lapiemy alergie, katary, bole brzucha, zapalenia oczu, mamy problemy z pecherzem moczowym.
A jesli chodzi o statystyki..80% osob cierpi przez w/w pasozyty...
Spokojnie bez paniki jest na to lekarstwo !!! : jupi:

KURACJA:
1 zabek czosnku wieczorem - 2 godz po kolacji, dobrze przezuwajac ( brrr ) - stosuj codziennie przez okres 2 tygodni!!!
Bedzie silnie pieklo gdyz sok czosnku wchlania SIE W RANKI GDZIE ZAGNIEZDZILY SIE PASOZYTY
(warto zniesc te "cierpienia", zapach zanika po przezuciu skorki cytryny lub natki pietruszki
Inne sposoby na "inny" rodzaj pasozytow to herbatka z podbialu lub ziola ojcow bonifratrow (pic w/w przez kilka tyg. )

NO !!polecam gorrrrrraco!!! ( byle nie przed randka... heheh
OOOOdwagiiiiiiii!!!

Pozdrawiam Was serdecznie !!!
Chryslerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:55   #2
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Chryslerko, z czosnkiem zaczynam od poniedziałku.

Ps. na avatarku jest Twoje zdjęcie?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:07   #3
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Witam serdecznie

Ja obecnie pije ziolka Acnevulten, rownież ze wzgledu na trądzik, ale mają też działanie oczyszczające organizmu, wadą jest to, że częsciej sie chodzi do wc .Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:14   #4
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

czosnek FUUUUJ.nigdy w życiu
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:54   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

...ech temat mnie zachęcił ale czosnek przeraził
Czy ten zapach naprawdę zniknie po cytrynce????
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:59   #6
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Po cytrynce znika, ale... po dłuzszym codziennym spożywaniu czosnku bądź preparatów z czosnkiem ciało (pot!) może nabrać specyficznego aromaciku
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:11   #7
Chryslerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 15
Talking

zebywas przekonac...heh dodam, ze sama stosuje te cudowna kuracje - dziala..naprawde, musicie bacznie sie obserwowac

[quote=Chryslerka]Powodzenia z dieta zycze!
Heh no tak moja fotka inna dac powinnam?
na forum jestem swiezakiem - hmm .. ooo, moze wstawie fotke moich zwierzakow
pozdrawiam

Yedanna
I sprobuj z ta cytryna ..w koncu czym jest taki "niewinny" zapaszek czosnku w porownaniu do pasozytow plywajacych w naszej krwi...
p.s i tak kuracje stosujesz przed snem - wiec spokojnie...dasz rade

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-06 o 18:16 Powód: post pod postem
Chryslerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 15:30   #8
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Nawet gdyby odtruwać organizm inną metodą, to i tak pot może nabrać charakterystycznego zapachu, a to na skutek usuwania toksyn.

Chryslerko, nie zamieniaj avatarka, jesteś piękną kobietą (byłam po prostu ciekawa czy to Ty )
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:34   #9
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

No nie wiem mi ten zapach nie zniknął po przeżuciu skórki cytryny w doadtku myłam zęby 6 razy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:40   #10
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

ojjj czosnek. hmmm nie nawidze go w takiej postaci surowej. a moze jakis sos czosnkowy do kanapek dalo by to cos ?? czy za bardzo przetworzony ?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:11   #11
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Czeste spozywanie ciasta DROZDZOWEGO, mleka,slodyczy, przyjmowanie lekarstw (antybiotykow), oraz bledne laczenie produktow, np. jasny chleb i
miesko - to wszystko powoduje zagniezdzenie sie w naszych przewodach pokarmowych - roznych bakterii, drozdzy, grzybow...mikroorganizmy te zywia sie nasza krwia - wydalajac tym samym uboczne trujace toksyny;
a te z kolei powoduja ze szybko sie meczymy, lapiemy alergie, katary, bole brzucha, zapalenia oczu, mamy problemy z pecherzem moczowym.
A jesli chodzi o statystyki..80% osob cierpi przez w/w pasozyty...
Spokojnie bez paniki jest na to lekarstwo !!!

O jakich konkretnie pasożytach mówisz? Tasiemcach, nicieniach, innych?
I o co chodzi z tymi drożdżami?

Jeśli masz na myśli bakterie, to ma je nie 80, a 100% ludzi.
Przewód pokarmowy człowieka ma naturalną florę bakteryjną, a przyjmowanie antybiotyków ją niszczy. Taki wyjałowiony organizm jest bardzo podatny na grzybice, dlatego dla zrównoważenia podaje się probiotyki.

A czosnek jest bardzo zdrowy. Moja babcia używała go do odrobaczania psa
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 18:21   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez mentha
O jakich konkretnie pasożytach mówisz? Tasiemcach, nicieniach, innych?
chyba nie- bo mają pływać we krwi i się nią żywić... a może zarodziec malarii? też nie.
"zagniezdzenie sie w naszych przewodach pokarmowych - roznych bakterii, drozdzy, grzybow...mikroorganizmy te zywia sie nasza krwia"
"do pasozytow plywajacych w naszej krwi"
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:32   #13
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Nie wiem, co się żywi krwią 80% ludzi...

Wampiry żywią się krwią i boją się czosnku.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-03-05 o 14:12
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:20   #14
Chryslerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 15
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Mowiac o pasozytach mam na mysli mikroorganizmy - nie wszystkie sa zklasyfikowane

Wszystkich ciekawych i swiadomych odsylam do lektury Ewy Foley "Zostan aniolem swojego zycia"

pozdro
ps. dziex chocolatka
Chryslerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:23   #15
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Czosnek nieprzetworzony może przepalac sciany żołądka wiec powodzenia w przeżuwaniu

Poza tym nie chciała bym z Wami jechac tramwajem czy w windzie
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:28   #16
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez Chryslerka
Kochane dziewczyny!!!
Idzie wiosna!!!!
Czas na wymiecenie z naszych cial pasozytow.
Postanowilam poruszyc watek - ( zainspirowana tematem drozdzy)
Koniecznie chce podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem :

Czeste spozywanie ciasta DROZDZOWEGO, mleka,slodyczy, przyjmowanie lekarstw (antybiotykow), oraz bledne laczenie produktow, np. jasny chleb i
miesko - to wszystko powoduje zagniezdzenie sie w naszych przewodach pokarmowych - roznych bakterii, drozdzy, grzybow...mikroorganizmy te zywia sie nasza krwia - wydalajac tym samym uboczne trujace toksyny;
a te z kolei powoduja ze szybko sie meczymy, lapiemy alergie, katary, bole brzucha, zapalenia oczu, mamy problemy z pecherzem moczowym.
A jesli chodzi o statystyki..80% osob cierpi przez w/w pasozyty...
Spokojnie bez paniki jest na to lekarstwo !!! : jupi:

KURACJA:
1 zabek czosnku wieczorem - 2 godz po kolacji, dobrze przezuwajac ( brrr ) - stosuj codziennie przez okres 2 tygodni!!!
Bedzie silnie pieklo gdyz sok czosnku wchlania SIE W RANKI GDZIE ZAGNIEZDZILY SIE PASOZYTY
(warto zniesc te "cierpienia", zapach zanika po przezuciu skorki cytryny lub natki pietruszki
Inne sposoby na "inny" rodzaj pasozytow to herbatka z podbialu lub ziola ojcow bonifratrow (pic w/w przez kilka tyg. )

NO !!polecam gorrrrrraco!!! ( byle nie przed randka... heheh
OOOOdwagiiiiiiii!!!

Pozdrawiam Was serdecznie !!!
Taa czytałam tą ksiązkę, cytaty zapadły w pamięci
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:32   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez Chryslerka
Mowiac o pasozytach mam na mysli mikroorganizmy - nie wszystkie sa zklasyfikowane

Wszystkich ciekawych i swiadomych odsylam do lektury Ewy Foley "Zostan aniolem swojego zycia"

pozdro
ps. dziex chocolatka
Z tego co ja wiem to bakterie mają dla naszego organizmu pozytywne znaczenie o ile nie wywołują chorób.Przykładem są te wszystkie Actimelowe składniki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:35   #18
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez dezire
Taa czytałam tą ksiązkę, cytaty zapadły w pamięci
Tego samego "specjalisty" od szkodliwości filtrów?
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:40   #19
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Nie wiem co miałaś na myśli, pisząc o drożdżach, ale pomyślałam, że może chodziło Ci o ŻYWE drożdże. Takie powodują fermentację pokarmu w jelitach i wzdęcia, wymioty, ból brzucha. Jeśli pieczywo jest dopieczone, nie mamy się czego obawiać.


Cytat:
Mowiac o pasozytach mam na mysli mikroorganizmy - nie wszystkie sa zklasyfikowane
A czy te "żywiące się ludzką krwią" zaklasyfikowano? Książki, na którą się powołujesz, niestety nie mam - pozostaje mi liczyć na Twoje wyjaśnienia.

Przepraszam, że się tak czepiam, ale post jest co najmniej dwuznaczny, mieszający pojęcia i zakrawający o szarlatanerię...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 22:59   #20
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

a ja uwazam, ze samo oczyszczenie organizmu nic nie da. jak juz czlowiek zdecyduje sie na oczyszczanie z toksyn to potem przeciez nie moze znowu wcinac roznych swinstw, ktore powoduja zagniezdzanie sie grzyba w przewodzie pokarmowym, bo to nie ma sensu. trzeba sie oczyscic, jak rowniez stosowac odpowiednia diete, jak np. nie laczyc smazonego z kwasnym, miesa z nabialem, unikac pieczywa z drozdzami (najlepiej jesc chleb razowy lub zytni na naturalnym zakwasie), unikac wszelkiego rodzaju przetworow w puszkach (ryby, konserwy, owoce, itd.), unikac majonezu, ketczupu, musztardy... moglabym tak pisac i pisac....
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 03:23   #21
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

oczyszczanie organizmu surowym czosnkiem to dosc drastyczna metoda.Nie od dzis wiadomo,ze w przewodzie pokarmowym odkladaja sie zlogi i inne paskudztwa,ale jest wiele innych metod oczyszczania organizmu.Moj wujek kiedys dla zdrowia zaaplikowal sobie kuracje czosnkowa,hmmmm ciotka miala go dosc po tygodniu Tak jak dziewczyny pisaly,zapach czosnku po dluzszym jego spozywaniu zaczyna wydzielac sie pzrez skore.....
juz bardziej wole "oczyszczac sie" suszonymi sliwkami lub jednodniowa glodowka....
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 06:51   #22
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez Evka
Tego samego "specjalisty" od szkodliwości filtrów?
Nie. Autorem jest kobieta. Patrz wyżej, dane zostały juz tu podane
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:31   #23
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Taaak...
Już wiem, kim jest ta E. Foley...


POZWÓL ABY MATKA ZIEMIA I PRZYRODA CIĘ UZDRAWIAŁY I UCZYŁY.
Zacznij pracować z żywiołami - zapisz się na dobre warsztaty szamańskie (...) Pamiętaj, że im bardziej osiągamy równowagę z otaczającymi nas żywiołami - tym łatwiej jest nam słuchać siebie i zaufać sobie, a poprzez to uzdrowić siebie.
Możesz także zacząć świadomie odczuwać swój związek z roślinami, zwierzętami. Zacznij tańczyć, słuchać muzyki, grać na bębnie, odkryj rytuały i ceremonie. Powróć do korzeni.



POZNAJ SWOJE CIAŁO
Dowiedz się jak funkcjonują poszczególne narządy, organy i gruczoły. Dowiedz się jakich ziół, witamin mikroelementów, soli tkankowych potrzebuje twoje ciało aby dobrze funkcjonować. Przestudiuj rożne szkoły odżywiania - makrobiotykę, kuchnie chińska wg 5 przemian, odżywianie wg grupy krwi. (...) Utrzymuj swoje jelito grube w czystości i dobrym stanie. Pij co najmniej 4 do 8 szklanek czystej wody. Masuj na sucho swoje ciało . Oddychaj głęboko. Dowiedz się czym jest RB metoda samodoskonalenia oparta na świadomym myśleniu i prostej technice świadomego oddychania. (...)


Pokarmy z wysoką zawartością cukru pobudzają wydzielanie w mózgu opioidów, chemicznych substancji wywołujących uczucie przyjemności. Dlatego niektórzy uzależniają się od słodyczy. Przez tydzień w ramach "odwyku" nie dodawaj cukru do niczego. Jeżeli brakuje Ci słodkiego smaku spróbuj miodu lub syropu klonowego.



Zielona herbata pita przez Chińczyków, których kuchnia jest silnie rozgrzewająca w naszym klimacie i naturze naszej kuchni (wychładzającej) absolutnie nie zdaje egzaminu. Jeszcze bardziej wychładza organizm. Zatem nie przesadzaj z piciem jej.



Energetyzująca zupa śniadaniowa

Na ok. 1,5 l wrzącej wody, wrzuć po kolei: szczyptę kurkumy, 2 łyżki kaszy jaglanej i 3 łyżki płatków owsianych, szczyptę imbiru, sól do smaku. Gotuj około 30 minut, a potem dodaj: łyżeczkę soku z cytryny lub utarte jabłko, wrzącą wodę (jeżeli trzeba), 5 orzechów włoskich pokrojonych, łyżeczkę rodzynek lub kilka daktyli czy fig. Gotuj 10 minut, potem dodaj: masło i miód do smaku.



Wątroba jest siedliskiem gniewu i prymitywnych emocji - stąd powiedzenie "wątrobowa osobowość". Afirmacje leczące wątrobę: To, co znam jest miłością, radością i pokojem. Chcę przyjmować życie otwartym serce. Szukam miłości i znajduję ją wszędzie. Mój umysł jest oczyszczony i wolny. Zostawiam przeszłość i wkraczam w nowe. Wszystko jest w porządku. Produkty wspomagające proces odtruwania wątroby: kapusta, ryby morskie, olej lniany sezamowy słonecznikowy z zarodków pszenicy, świeże owoce i warzywa, czosnek, cebula, orzechy i nasiona, olej z ogórecznika i wiesiołka. Suplementy wspomagające wątrobę: cynk, Żelazo, magnes, miedź, mangan, selen, pierwiastki śladowe, witamina A, B6, C, D, E i K, bioflawonoidy, koenzym Q10, niacyna, ryboflawina, kwas foliowy.

Codzienny tonik dla nerek Wypij szklankę gorącej wody z miodem - najlepiej rano lub soku żurawinowego; albo zjedz połowę średniego melona lub arbuza. Twoje nerki będą Ci wdzięczne, a Ty poczujesz się znacznie lepiej. W nerkach akumuluje się lęk, więc warto o nie dbać. Louise Hay podaje, że prawdopodobną przyczyną dolegliwości nerek jest krytycyzm, rozczarowanie, poczucie przegranej, wstyd i dziecinny sposób reagowania. Dobra afirmacja dla nerek to: Żyję w bezpiecznym świecie. Jestem bezpieczna. Bezpiecznie jest dorastać. Z każdego przeżycia wynika jedynie dobro. Żyję zgodnie z boskim prawem. Uwalniam stare i witam nowe. Wszystko jest w porządku




Pojawiające się co rusz w tekście reklamy książek, kaset video, płyt, seminariów, kursów rozwoju osobistego i instytutu, któremu patronuje autorka - wycięłam...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:22   #24
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

no to ja odpadam bo mam uczulenie na czosnek
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:19   #25
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Przykro mi ,ale nie wierze w te zadne teorie o pasozytach plywajacych we krwi i tp :/ malam sporo wykladow na Akademii Medycznej - w tym sporo zajec z mikrobiologii- u roznych profesorow i jedyne co o bakteriach mowili to ze sa pozyteczne w wiekszosci przypadkow Swoja droga -nie ludzcie sie, ze zabek czosnku je zabije, bo to po prostu bzdurka
I pijcie duzo actimela, pijcie drozdze, to wyjdzie Wam na dobre dziewczynki

i jeszczejendo - nie wierzcie we wszytko co przeczytacie swoja droga - byla kiedys jakas ksiazka jakiegos naukowca o tym, ze palenie jest zdrowe i co? zaczniecie teraz palić ??
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 03:54   #26
Chryslerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 15
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Witaj Mentha -


Nie jestem specjalistka w dziedzinie ziololecznictwa

w/w opis :
to opis moich doswiadczen - a reszta to zapamietany przez mnie fragment ksiazki Ewy Foley jak widze juz dotarlas do zrodla
pozdrawiam Cie serdecznie
Chryslerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:44   #27
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Czosnek jest zdrowy, owszem a żucie go przez dwa tyg. spowoduje ze bedziemy pachnieć czosnkiem, my tego nie czujemy a inni jak najbardziej.
Nasz organizm świetnie sobie radzi z takimi "pasozytami" i pierwszo słyszę o stwierdzeniu że żywią sie naszą krwią. A tak na marginesie to chyba nie jest forum na taki temat
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:12   #28
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Chryslerko, wierzę, że miałaś dobre intencje, pisząc o oczyszczaniu. Różne są metody detoksykacji, a właściwości czosnku doceniała już medycyna ludowa, żadne odkrycie (choć wskazywać by na to mogły te wszystkie wykrzykniki w poście ). Jeśli ktoś chce jeść - niech je, na zdrowie.

Inna sprawa, to przywołane tutaj pseudonaukowe teorie o potworach, żywiących się ludzką krwią. Nie jestem specjalistką w dziedzinie medycyny, ale śmiem twierdzić, że autorka tej publikacji także. Zaliczyłabym ją do grona oszustów, którzy powołując się na medycynę holistyczną, szamaństwo i diabli wiedzą co jeszcze, propaguje sposób życia, będący kompilacją modnych i chwytliwych haseł z zakresu psychologii, ezoteryki itp. Uznałabym to za nieszkodliwe dziwactwo, gdyby nie fakt, że wspomniane praktyki mogą przynieść bezkrytycznie przyjmującym je ludziom szkodę na zdrowiu.
Pomijam już stosowane przez autorkę metod manipulacji i fakt, że zarabia na tych pseudomądrościach grube pieniądze.

Zresztą, chyba każdy widzi to sam, kiedy czyta:

Bądź ostrożny wobec wszystkiego, co "zdrowe" - dla Ciebie może to być szkodliwe, np. jogurty owocowe nie mają nic wspólnego ze zdrowiem, gdyż zakwaszają organizm, niszcząc śledzionę i żołądek. Nieprawdą jest też, że surówki są zdrowe - są przede wszystkim ciężkostrawne i ochładzające.


Zamiast kawy (chyba, że masz grupę krwi A - wtedy kawa jest dla Ciebie lekarstwem!) pij szklankę ciepłej przegotowanej wody z miodem, cytryną i świeżym imbirem. Albo rumianek czy inną herbatkę ziołową. Zawsze noś przy sobie torebkę rumianku!

Uniwersalna energia wszechświata przejawia się w Tobie i poprzez Ciebie. Jeżeli zjadasz duże ilości ciężko strawnego pożywienia, Twoja energia spowalnia się, a wtedy uniwersalna energia ma trudności z ujawnianiem się w Tobie.

Pewne smaki w nadmiarze nam szkodzą. I tak unikaj spożywania wszystkiego, co jest kwaśne, surowe i zimne - w naszym klimacie pokarmy takie wychładzają śledzionę.

Mąka, pszenica, kofeina, alkohol, nabiał, cukier, konserwanty i substancje koloryzujące jedzenie są przyczyną reakcji alergicznych, kichania, stanów zmęczenia, zmian nastrojów, dziwnych zachowań i wzdęć. Wycofaj te produkty ze swojej diety na miesiąc, a potem systematycznie i powoli wprowadzaj ponownie obserwując reakcje swojego ciała. W ten sposób możesz znaleźć przyczynę twoich deficytów energetycznych.





100 tys. nakładu... Nie wiem, śmiać się, czy płakać. :|



Przepraszam, że tak zrzędzę, ale szlag mnie trafia, kiedy czytam takich samozwańczych guru. Pozdrawiam
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:38   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

Cytat:
Napisane przez mentha
Chryslerko, wierzę, że miałaś dobre intencje, pisząc o oczyszczaniu. Różne są metody detoksykacji, a właściwości czosnku doceniała już medycyna ludowa, żadne odkrycie (choć wskazywać by na to mogły te wszystkie wykrzykniki w poście ). Jeśli ktoś chce jeść - niech je, na zdrowie.

Inna sprawa, to przywołane tutaj pseudonaukowe teorie o potworach, żywiących się ludzką krwią. Nie jestem specjalistką w dziedzinie medycyny, ale śmiem twierdzić, że autorka tej publikacji także. Zaliczyłabym ją do grona oszustów, którzy powołując się na medycynę holistyczną, szamaństwo i diabli wiedzą co jeszcze, propaguje sposób życia, będący kompilacją modnych i chwytliwych haseł z zakresu psychologii, ezoteryki itp. Uznałabym to za nieszkodliwe dziwactwo, gdyby nie fakt, że wspomniane praktyki mogą przynieść bezkrytycznie przyjmującym je ludziom szkodę na zdrowiu.
Pomijam już stosowane przez autorkę metod manipulacji i fakt, że zarabia na tych pseudomądrościach grube pieniądze.
Zgadzam się z Tobą,a to co jest najdziwniejsze to propagowanie takich teorii bez sprawdzenia ich
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:07   #30
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: UWAGA! oczyszczamy organizm z pasozytow!!!

mi osobiście te rewelacje kojarzą się z szrlatanerią porównywalną do pewnego "bioenergoterapeuty" z programu "Usterka", który polecił swojej (podstawionej) pacjentce przepis na "Napój Życia" - a mianowicie jej własny mocz i to koniecznie poranny i skasował ją 300 zł... no to już skrajność...ale przymykajmy oko na inne rzekome rewelacje, które się nam przemyca w taki czy inny sposób...

gdyby spożywanie surowego czosnku miało tak rewelacyjne i zbawienne działanie na pewno byłyby publikacje naukowe na ten temat i stosowane by to było jako terapia przez lekarzy...nie mówię, że czosnek nie jest zdrowy, bo wiadomo,że jest, ale nie spodziewajmy się cudów...

Edytowane przez maniaa
Czas edycji: 2006-03-06 o 16:03 Powód: mała dopiska
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.