Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 17:18   #1
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109

Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu


Zainspirowana postem malaMiduzaMi chciałam rozpocząć dyskusję o najgorszych, najbardziej szokujących, niezręcznych sytuacjach i zachowaniach teściów na ślubie i weselu

Na ostatnim ślubie na jakim byłam, matka panny młodej parsknęła śmiechem przy odczytywaniu nazwiska pana młodego przez urzędnika w USC
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:58   #2
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

byłam na weselu gdzie ojciec PM-ki wydzielał napoje- wszystko było schowane w pomieszczeniu gdzie kluczyk miał ojciec i "wydawał" kelnerom napoje "na zamianę" (przynosili pustę butelkę i dostawali pełną)
Najgorsze było to, że na 80 osób kupił on 4 zgrzewki coli 0,33 i tyle samo fanty, za to wodę niegazowaną w baniakach po 5 litrów chyba z 20 baniaków.
Kelnerki cuda potem robiły z tą wodą bo napoje szybko się skończyły- wesele w lipcu, upał straszny więc wszyscy sporo pili.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 07:29   #3
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

magnusia - O Boże! Nie wierzę! Umarłabym! Już pomijam zachowanie typu "żeby mi ktoś coli nie ukradł, to wydaje butelki "pusta za pełną", ale kupić tyle napoi, na tyle ludzi w środku lata?!?!?!?! Serio, to by było wesele , z którego bym chyba wyszła w trakcie. Ja jak nie mam dostępu do czegoś do picia przy takiej temparaturze, to autentycznie robi mi się słabo.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:09   #4
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Kociaak to założyłaś temat coś dla zachowań mojej teściowej ale jej zachowania kwalifikują się też do organizacji więc też tu trochę o tym napiszę

Co do mojego wesela to moja teściowa udzielając nam błogosławieństwa zapędziła się żeby mnie pierwszą ucałować a potem się cofnęła i zaczęła od mojego męża, niestety widać to na nagraniu bo nijak nie można było tego wyciąć tak to zrobiła. Nie wiem jak jest w innych regionach ale w moim zawsze się zaczyna od Panny Młodej błogosławieństwo a nie że każdy od swojego dziecka.
I co mi nerwów napsuła mówiąc wszędzie i ogólnie opowiadając mi że jakie to piękne wesele wyprawiła córce(2 miesiące przed nami) i że mam się nie martwić bo moje też będzie fajne ale już na pewno nie takie jak jej córci. No ręce mi opadały bo opowiadała to nieraz tak jakby się ze mną miał nie jej syn żenić.
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:47   #5
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

No cóż.... ja u swoich teściów nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego w zachowaniu w trakcie przyjęcia, oprócz tego, że mój teść nawet na minutę nie podszedł do mojej mamy tylko zajmował się swoimi gośćmi, do mnie zresztą też podszedł tylko po to żeby powiedzieć, że TŻ wypił kieliszek wódki z kolegami i żeby się przez przypadek nie upił... Natomiast po weselu (dzień po) dowiedziałam się od teściów, że nasze przyjęcie było beznadziejne i wszystko na nim było do kitu począwszy od restauracji a skończywszy na muzyce. Okazało się, że powinniśmy byli teściów wprost posadzić przy wiejskim stole i wydzielić im salę w której mogliby bez przeszkód słuchać w nieskończoność ordynarnego disco polo. Takie wnioski wysnuliśmy z ich oceny wesela. Nie muszę dodawać, ze po takich rewelacjach czujemy się znakomicie do dnia dzisiejszego. Byliśmy strasznie zadowoleni i szczęśliwi, ze wszystko nam się udało a tu taka niespodzianka
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 17:25   #6
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Oj czuję, że po moim ślubie będę tu mogła dopisać co nieco... Ale póki co poczytam
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 07:47   #7
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Oj czuję, że po moim ślubie będę tu mogła dopisać co nieco... Ale póki co poczytam
To samo pomyślałam
Moja przyszła teściowa już biadoli podczas zapraszania gości, że sala mała, że wesele małe, że nie zaprasza wszystkich... Czy 200 osób to małe wesele ? Chorę, nie uważacie ?
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 08:59   #8
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Mnie osobiscie denerwuje to, że teściowa mówi "zrobimy, weźmiemy, usadzimy" - a robimy sobie sami wesele w związku z czym to ja i mój TZ decydujemy co będzie dla nas najlepsze.
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 15:41   #9
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

hahhahaha hmm no ja mam ciekawych/specyficznych teściów
za wesele płacą nam rodzice, tzn ja swoja część jakby sama, bo rodzice zalozyli mi taki fundusz weselny jak tylko sie urodzilam wiec kwota na to przeznaczona jest ot tak.
na kazdym zaproszeniu dopotwierdzenia sa telefony Młodych, a tesciowa do mnie ze jak tylko ktos do nas zadzwoni z potwoierdzeniem to mamy do nich zadzownic i powiedziec kto zeby wiedzieli. Na to ja, ze to do was jak ktos zadzwoni to wy powinniescie do nas zadzwonic bo my mamy całą organizacje i musimy wstukac w system, a ona ze absolutnie do nas dzwonic nie beda! ze jak chcemy sie dowiedziec to zebysmy sami zadzownili a my mamy obiwazek ich zawiadomic jak ktos nam powtierdzi bo oni maja swoją, osobną listę

bylam na weselu gdzie matka Pana Młodego sie obraizla dzien przed weselem bo sie dpwiedziala ze nie zaprosili przysłowiowej 'cioci Krysi oraz jakiejs tam jej synowej'. Młodzi robili sami wesele, zbierali kasę i za swoje wszytsko co do grosza wyprawili. Rodzice kompeltnie sie nie dokładali bo nie mieli z czego, nawet nie dosatli od rodzicow zadnych prezentow slubnych prócz kartki z zyczeniami na pamiątkę. No i ta matka Młodego sie obrazila i powiedziala ze nie przyjdzie na slub i na wesele, a o blogoslawienstwie moga zapomniec...
Jak sie dowiedzialam pozniej 'ciocia Krysia' to ciocia ktora od ok2 miesiecy lezy w zpiatlu bo jest powaznie chora i ma alzchimera, a jej synowa to UWAGA! jej syna (nie Młodego tylko brata Młodego)pierwsza żona, z którą sie rozwiódl ok10 lat temu i wogole nie utrzymuja kontaktu.

Kolejne wesele to Ojciec Młodego wydzielał alkohol... tzn 1 butelka była przeznaczona na 2/3h.... dopeiro jak minal odstep to kelnerzy dosatwali druga wódke, niosąc na stoly z glowami w dół, bo goscie ciagle pytali czemu nie ma wódki!

No i najlepsza wg mnie akcja słyszlaam i widziala osobiście!!!! bo siedziala przy stole ustawionym najblizejMłodych. Otóż: Kelnerzy roznoszą pierwsze danie, najpierw zupe. I burza , bo Młoda nie dostala zupy, wsyzsyc zjedli a ona nie ma. w koncu kelner jej przyniósl ale tylko półporcji , nastepnie wkracza drugie danie i znowu kazdy dostej tylko nie Młoda, wiec Młoda do kelnera ze jeszcze ona, po czym z kuichni wychodzi jej tesciowa i podchodzi do niej mówiąc 'chyba juz wystarczajaco duzo zjadlas, moj syn nie moze miec grubej żony, nie po to sie żenił z chudą zeby zaraz tyła'...............
oczywiscie Młoda wstała poszla do kuchni zeby tesciowej tam nie wpuszczali, dostala normalna porcje i potem jadla normalnie, ale za kazdym razem jak miala cos wlozyc na talerz to przechodzila obok niej tesciowa i ja mierzył wzrokiem... pilnowała co je, pewnie tez zapisywała

jak mi sie cos przypomni to jeszcze napsize
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:47   #10
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
hahhahaha hmm no ja mam ciekawych/specyficznych teściów
za wesele płacą nam rodzice, tzn ja swoja część jakby sama, bo rodzice zalozyli mi taki fundusz weselny jak tylko sie urodzilam wiec kwota na to przeznaczona jest ot tak.
na kazdym zaproszeniu dopotwierdzenia sa telefony Młodych, a tesciowa do mnie ze jak tylko ktos do nas zadzwoni z potwoierdzeniem to mamy do nich zadzownic i powiedziec kto zeby wiedzieli. Na to ja, ze to do was jak ktos zadzwoni to wy powinniescie do nas zadzwonic bo my mamy całą organizacje i musimy wstukac w system, a ona ze absolutnie do nas dzwonic nie beda! ze jak chcemy sie dowiedziec to zebysmy sami zadzownili a my mamy obiwazek ich zawiadomic jak ktos nam powtierdzi bo oni maja swoją, osobną listę

bylam na weselu gdzie matka Pana Młodego sie obraizla dzien przed weselem bo sie dpwiedziala ze nie zaprosili przysłowiowej 'cioci Krysi oraz jakiejs tam jej synowej'. Młodzi robili sami wesele, zbierali kasę i za swoje wszytsko co do grosza wyprawili. Rodzice kompeltnie sie nie dokładali bo nie mieli z czego, nawet nie dosatli od rodzicow zadnych prezentow slubnych prócz kartki z zyczeniami na pamiątkę. No i ta matka Młodego sie obrazila i powiedziala ze nie przyjdzie na slub i na wesele, a o blogoslawienstwie moga zapomniec...
Jak sie dowiedzialam pozniej 'ciocia Krysia' to ciocia ktora od ok2 miesiecy lezy w zpiatlu bo jest powaznie chora i ma alzchimera, a jej synowa to UWAGA! jej syna (nie Młodego tylko brata Młodego)pierwsza żona, z którą sie rozwiódl ok10 lat temu i wogole nie utrzymuja kontaktu.

Kolejne wesele to Ojciec Młodego wydzielał alkohol... tzn 1 butelka była przeznaczona na 2/3h.... dopeiro jak minal odstep to kelnerzy dosatwali druga wódke, niosąc na stoly z glowami w dół, bo goscie ciagle pytali czemu nie ma wódki!

No i najlepsza wg mnie akcja słyszlaam i widziala osobiście!!!! bo siedziala przy stole ustawionym najblizejMłodych. Otóż: Kelnerzy roznoszą pierwsze danie, najpierw zupe. I burza , bo Młoda nie dostala zupy, wsyzsyc zjedli a ona nie ma. w koncu kelner jej przyniósl ale tylko półporcji , nastepnie wkracza drugie danie i znowu kazdy dostej tylko nie Młoda, wiec Młoda do kelnera ze jeszcze ona, po czym z kuichni wychodzi jej tesciowa i podchodzi do niej mówiąc 'chyba juz wystarczajaco duzo zjadlas, moj syn nie moze miec grubej żony, nie po to sie żenił z chudą zeby zaraz tyła'...............
oczywiscie Młoda wstała poszla do kuchni zeby tesciowej tam nie wpuszczali, dostala normalna porcje i potem jadla normalnie, ale za kazdym razem jak miala cos wlozyc na talerz to przechodzila obok niej tesciowa i ja mierzył wzrokiem... pilnowała co je, pewnie tez zapisywała

jak mi sie cos przypomni to jeszcze napsize
to ostatnie.. czytam i NIE WIERZĘ, masakra, ze tacy ludzie istnieją!! o.O
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:04   #11
Anuszka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 557
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu


Edytowane przez Anuszka89
Czas edycji: 2016-10-28 o 13:31
Anuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 22:29   #12
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
No i najlepsza wg mnie akcja słyszlaam i widziala osobiście!!!! bo siedziala przy stole ustawionym najblizejMłodych. Otóż: Kelnerzy roznoszą pierwsze danie, najpierw zupe. I burza , bo Młoda nie dostala zupy, wsyzsyc zjedli a ona nie ma. w koncu kelner jej przyniósl ale tylko półporcji , nastepnie wkracza drugie danie i znowu kazdy dostej tylko nie Młoda, wiec Młoda do kelnera ze jeszcze ona, po czym z kuichni wychodzi jej tesciowa i podchodzi do niej mówiąc 'chyba juz wystarczajaco duzo zjadlas, moj syn nie moze miec grubej żony, nie po to sie żenił z chudą zeby zaraz tyła'...............
oczywiscie Młoda wstała poszla do kuchni zeby tesciowej tam nie wpuszczali, dostala normalna porcje i potem jadla normalnie, ale za kazdym razem jak miala cos wlozyc na talerz to przechodzila obok niej tesciowa i ja mierzył wzrokiem... pilnowała co je, pewnie tez zapisywała

jak mi sie cos przypomni to jeszcze napsize
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:29   #13
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
magnusia - O Boże! Nie wierzę! Umarłabym! Już pomijam zachowanie typu "żeby mi ktoś coli nie ukradł, to wydaje butelki "pusta za pełną", ale kupić tyle napoi, na tyle ludzi w środku lata?!?!?!?! Serio, to by było wesele , z którego bym chyba wyszła w trakcie. Ja jak nie mam dostępu do czegoś do picia przy takiej temparaturze, to autentycznie robi mi się słabo.
Co do oszczędzania na napojach - zgoda, ogromne buractwo. Nie po to się gości zaprasza, żeby potem nie mieli się nawet czego napić
Ale co do zasady 'pusta za pełną' - to chyba zbyt optymistycznie podchodzisz do życia, skoro Ci się to nie podoba Uwierz, znam i kelnera, i kelnerkę i kucharkę weselną, więc ze źródła wiem, że jak nie pilnujesz, to Ci wesele w torbach wywędruje z sali Sami mnie ostrzegali, żeby nie ufać do końca pracownikom, bo siedząc w tym biznesie niejedno widzieli i niestety ale zasada 'pusta za pełną' to bardzo rozsądne rozwiązanie - oczywiście, jesli wykonanie z głową.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:06   #14
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Małżeństwo A. - para po 50, troje dzieci, wszystkie już na swoim. Najstarsze dziecko po ślubie.

Ślub wspólnego chrześniaka państwa A. - dali prezent w postaci 1000 zł. Przeżywali czy to nie za mało, bo przecież chrzestni.

3 miesiące wcześniej był ślub ich syna, który nie dostał od nich nawet kartki z życzeniami.
Pal sześć prezenty! Rodziców młodej też nie było stać na prezent, ba!, wydali reszte pieniędzy na skromną kopertę. Ale żeby nie dać własnemu dziecku chociaż kartki?

Żeby nie było nieścisłości - rodzice nie pomagali finansowo młodym w organizacji ślubu, a dotąd relacje na lini państwo A.- syn były normalne, chociaż nie jakieś wybitnie bliskie.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 06:21   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
No cóż.... ja u swoich teściów nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego w zachowaniu w trakcie przyjęcia, oprócz tego, że mój teść nawet na minutę nie podszedł do mojej mamy tylko zajmował się swoimi gośćmi, do mnie zresztą też podszedł tylko po to żeby powiedzieć, że TŻ wypił kieliszek wódki z kolegami i żeby się przez przypadek nie upił... Natomiast po weselu (dzień po) dowiedziałam się od teściów, że nasze przyjęcie było beznadziejne i wszystko na nim było do kitu począwszy od restauracji a skończywszy na muzyce. Okazało się, że powinniśmy byli teściów wprost posadzić przy wiejskim stole i wydzielić im salę w której mogliby bez przeszkód słuchać w nieskończoność ordynarnego disco polo. Takie wnioski wysnuliśmy z ich oceny wesela. Nie muszę dodawać, ze po takich rewelacjach czujemy się znakomicie do dnia dzisiejszego. Byliśmy strasznie zadowoleni i szczęśliwi, ze wszystko nam się udało a tu taka niespodzianka
O znam to! Teściowa i w ogóle rodzina męża się weselem nie interesowała. Nie pomagali nam w niczym,nawet złotówki nie dołożyli,a jak doszło do wesela to się dąsali cały czas. Nawet jak podziękowania dla rodziców poszły to teściowa z łaski podeszła na środek.
Po weselu słyszałam tylko stękania,że zdjęcia to nam takie okropne ten fotograf zrobił,że ich znajomy to by lepsze zrobił,a muzyka jaka beznadziejna tego DJa, bo nie było walca! na pierwszy taniec i w ogóle taka za szybka muzyka (rodzina teściowej świetnie się na parkiecie przy niej bawiła ). A w ogóle to lepiej by było zrobić w ich miejscowości,bo kościół też nie taki reprezentacyjny wybrałam (parafia panny młodej).
A ona niby taka reprezentacyjna,a nawet do fryzjera nie poszła tylko bez ładu i składu fryz miała i strój kompletnie od czapy! Wstydu się tylko przy gościach najedliśmy. Naszym zdaniem się nie przejmowała w tej kwestii, siostry własnej też nie. Okropne babsko.
Żeby nie było,to mój małż i brat jego przed ślubem do domu fryzjera zamówili by się mamusia nie fatygowała i sami się strzygli przecież,ale ona odmówiła,że jej niepotrzebne!
Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Małżeństwo A. - para po 50, troje dzieci, wszystkie już na swoim. Najstarsze dziecko po ślubie.

Ślub wspólnego chrześniaka państwa A. - dali prezent w postaci 1000 zł. Przeżywali czy to nie za mało, bo przecież chrzestni.

3 miesiące wcześniej był ślub ich syna, który nie dostał od nich nawet kartki z życzeniami.
Pal sześć prezenty! Rodziców młodej też nie było stać na prezent, ba!, wydali reszte pieniędzy na skromną kopertę. Ale żeby nie dać własnemu dziecku chociaż kartki?

Żeby nie było nieścisłości - rodzice nie pomagali finansowo młodym w organizacji ślubu, a dotąd relacje na lini państwo A.- syn były normalne, chociaż nie jakieś wybitnie bliskie.
Wypisz wymaluj moja teściowa. Na ślub wnuka miała (mój mąż duużo najmłodszy w rodzinie jest),a nam nic nawet kartki z życzeniami.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:16   #16
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość

No i najlepsza wg mnie akcja słyszlaam i widziala osobiście!!!! bo siedziala przy stole ustawionym najblizejMłodych. Otóż: Kelnerzy roznoszą pierwsze danie, najpierw zupe. I burza , bo Młoda nie dostala zupy, wsyzsyc zjedli a ona nie ma. w koncu kelner jej przyniósl ale tylko półporcji , nastepnie wkracza drugie danie i znowu kazdy dostej tylko nie Młoda, wiec Młoda do kelnera ze jeszcze ona, po czym z kuichni wychodzi jej tesciowa i podchodzi do niej mówiąc 'chyba juz wystarczajaco duzo zjadlas, moj syn nie moze miec grubej żony, nie po to sie żenił z chudą zeby zaraz tyła'...............
o
nie wierzę....
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:37   #17
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość

No i najlepsza wg mnie akcja słyszlaam i widziala osobiście!!!! bo siedziala przy stole ustawionym najblizejMłodych. Otóż: Kelnerzy roznoszą pierwsze danie, najpierw zupe. I burza , bo Młoda nie dostala zupy, wsyzsyc zjedli a ona nie ma. w koncu kelner jej przyniósl ale tylko półporcji , nastepnie wkracza drugie danie i znowu kazdy dostej tylko nie Młoda, wiec Młoda do kelnera ze jeszcze ona, po czym z kuichni wychodzi jej tesciowa i podchodzi do niej mówiąc 'chyba juz wystarczajaco duzo zjadlas, moj syn nie moze miec grubej żony, nie po to sie żenił z chudą zeby zaraz tyła'...............
oczywiscie Młoda wstała poszla do kuchni zeby tesciowej tam nie wpuszczali, dostala normalna porcje i potem jadla normalnie, ale za kazdym razem jak miala cos wlozyc na talerz to przechodzila obok niej tesciowa i ja mierzył wzrokiem... pilnowała co je, pewnie tez zapisywała

jak mi sie cos przypomni to jeszcze napsize
A "mamusia" to jakiej figury?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:35   #18
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

już pisałam o tym w innym wątku, ale idealnie nadaje się również i tutaj

teściowa zaraz po ślubie ostentacyjnie wyszła nie składając mi życzeń (bo się fochała o zmiany dot. wesela)
na wesele oczywiście rodzice męża również nie przyjechali; dlaczego? bo wyraźnie nie użyliśmy słowa ZAPRASZAMY, tylko poinformowaliśmy o zmianach (byli zaproszeni na ślub i wesele, później zmieniliśmy miejsce wesela)

ile miała fochów w trakcie przygotowań nie wspomnę
oczywiście za wszystko płaciliśmy sami

aaa i jeszcze oczywiście awantura po samym weselu, jak pojechaliśmy do nich odwiedzić babcię mojego męża; szkoda gadać

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-06-25 o 21:37
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 22:23   #19
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4704291 4]już pisałam o tym w innym wątku, ale idealnie nadaje się również i tutaj

teściowa zaraz po ślubie ostentacyjnie wyszła nie składając mi życzeń (bo się fochała o zmiany dot. wesela)
na wesele oczywiście rodzice męża również nie przyjechali; dlaczego? bo wyraźnie nie użyliśmy słowa ZAPRASZAMY, tylko poinformowaliśmy o zmianach (byli zaproszeni na ślub i wesele, później zmieniliśmy miejsce wesela)

ile miała fochów w trakcie przygotowań nie wspomnę
oczywiście za wszystko płaciliśmy sami

aaa i jeszcze oczywiście awantura po samym weselu, jak pojechaliśmy do nich odwiedzić babcię mojego męża; szkoda gadać[/QUOTE]

musialo byc twojemu mężowi bardzo przykro

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A "mamusia" to jakiej figury?
mamusia szczupła lasencja; przymina 60-letnią modelke na taka sie robi, zrobi wsyztsko zeby starość jej nie dopadła- tak mowila kumpela
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 11:52   #20
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
musialo byc twojemu mężowi bardzo przykro
przykro było mu ze względu na brak złożenia życzeń, a nie dlatego, że nie przyjechali na wesele
teraz jest wojna i mamusia straciła synka, oczywiście robi cyrki, że ona najbiedniejsza i wszystko się na niej odbija, a ona przecież nic nie zrobiła

swoją drogą cieszę się, że nie przyjechali na wesele, bo i tak ona jest skłócona z połową swojej rodziny, przynajmniej odbyło się bez scen z jej strony

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-06-26 o 11:56
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 12:44   #21
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

W głowie się nie mieści co Ci ludzie wyprawiają... Moi teściowie robili jazdy przed ślubem, ale przynajmniej na,zachowywali się ok...
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 12:54   #22
reggina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

U mojej znajomej to tesciowa kategorycznie powiedziała że lokal który już był wybrany i opłacony jej sie nie podoba bo tak sie nie robi i już . Restauracja była orientalna ale menu dostosowana do wszystkich, a goscie od strony młodego to wietnamczycy z firmy i on chciał żeby czuli sie oki. Było na ostrzu noża ale na szczęście pani właścicielka xxxx rozmawiała z nią i przekonała haha to jest dopiero jazda. A wesele było udane chociaż klimat trochę orientalny. To młodzi powinni decydowac bo to ich dzień i tyle.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-10 o 13:33 Powód: reklama
reggina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:18   #23
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Ja nie rozumiem jak mozna pozwolic sobie zeby rodzice wtracali sie do wesele,u nas moja mama mowila kogo mam zapraszac a kogo nie,stanelo na tym ze jej jasno powiedzialam ze to jest moj slub i to ja decyduje kogo zapraszam,i nie interesuje mnie ze ona byla u corki ciotki klotki na slubie
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:22   #24
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem jak mozna pozwolic sobie zeby rodzice wtracali sie do wesele,u nas moja mama mowila kogo mam zapraszac a kogo nie,stanelo na tym ze jej jasno powiedzialam ze to jest moj slub i to ja decyduje kogo zapraszam,i nie interesuje mnie ze ona byla u corki ciotki klotki na slubie
często zdarza się tak, że rodzice finansują wesele, dlatego są zdania, że mają dużo do powiedzenia w kwestii... wszystkiego.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:47   #25
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem jak mozna pozwolic sobie zeby rodzice wtracali sie do wesele,u nas moja mama mowila kogo mam zapraszac a kogo nie,stanelo na tym ze jej jasno powiedzialam ze to jest moj slub i to ja decyduje kogo zapraszam,i nie interesuje mnie ze ona byla u corki ciotki klotki na slubie
Dobrze gada mój ślub





Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
często zdarza się tak, że rodzice finansują wesele, dlatego są zdania, że mają dużo do powiedzenia w kwestii... wszystkiego.
To zależy od rodziców. Moi finansują całe wesele (moja stronę) nawet na zaliczki dają. Rodzice się wogóle nie wtrącaja. Moi mają takie podejście normalne i wogóle się narzucają swojej woli. od razu powiedzieli to jest twój ślub i twoje wesele i będziesz miała jak sobie tylko wymarzysz. Jak się ich zapytałam czy zaprosić ciocie taka i taka bo ją lubię ale właściwie mi jest rodzina tylko znajoma to powiedzieli rób jak uważasz to twój ślub.
natomiast rodzice tz od razu powiedzieli że oni płacą oni wymagają.. ustalili swoją listę gości i na tym się skończyło
Ale chcą wszystko wiedzieć dosłownie wszystko łącznie z tym czy na moim panienkim będzie striptizer

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 10:56   #26
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
To zależy od rodziców. Moi finansują całe wesele (moja stronę) nawet na zaliczki dają. Rodzice się wogóle nie wtrącaja. Moi mają takie podejście normalne i wogóle się narzucają swojej woli. od razu powiedzieli to jest twój ślub i twoje wesele i będziesz miała jak sobie tylko wymarzysz. Jak się ich zapytałam czy zaprosić ciocie taka i taka bo ją lubię ale właściwie mi jest rodzina tylko znajoma to powiedzieli rób jak uważasz to twój ślub.
natomiast rodzice tz od razu powiedzieli że oni płacą oni wymagają.. ustalili swoją listę gości i na tym się skończyło
Ale chcą wszystko wiedzieć dosłownie wszystko łącznie z tym czy na moim panienkim będzie striptizer.
Mam dosłownie identycznie. Rodzice finansują wesele, ponieważ my kończymy wyporządzać dom. Moi mówią jak chcesz a TŻ ustalali listę gości itp.
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:22   #27
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

mój teściu na naszym weselu nagle "zniknął".. teściowa szukała..poszła do ich pokoju (bo noclegi były dla wszystkich), i go nie znalazła.
po jakiś 2 godz sie odnalazł... gdzie był....? w samochodzie się zdrzemnąć
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:41   #28
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

moja teściowa odwalała cale wesele...
poczynajac od olania mojego goscia, ktory poprosil o cieplą wódkę (ma chore struny glosowe) po sprzątanie ze stolow, jak jescze moi goscie sie bawili (bo jej juz wyszli)
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:05   #29
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

O Matko, mam idealnych teściów

Co prawda nie dokładali się do wesela, bo płaciliśmy za wszystko ze swoich pieniędzy, ale no kurcze, nie robili żadnych scen ani w trakcie przygotowań ani na ślubie czy weselu Dostaliśmy kartkę z życzeniami i prezent pieniężny, taki na jaki było ich stać A teraz po weselu mówią, że wszystko było cudnie

Akcja z teściową wydzielającą porcje jedzenia Pannie Młodej - jakiś koszmar !!!
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:54   #30
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Najgorsze zachowania teściów na śłubie i weselu

Moja "tylko" przyszła na nasz cywilny w bieli i przez całe przyjęcie miała focha, że tylko cywilny i skromny obiad (zdecydowaliśmy się przyspieszyć ślub ze względu na dziecko). Ale ona to ma chyba parcie na samo zorganizowanie WESELA, bo mój mąż z rodzeństwa najmłodszy a z jego sióstr to jedna o ślubie nie myśli a druga wyszła za muzułmanina i też był cywilny, nawet bez obiadu.
Już czuje, że będą spięcia przy weselu w przyszłości, bo mamy mocno odmienny gust.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 19:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.