Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywatnej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 20:20   #1
melancholijny artyzm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27

Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywatnej?


Jak w temacie.

Wyobraźcie sobie, ze chcecie nauczyc sie jezyka, lub go podszkolic. W poblizu waszego miejsca zamieszkania, jest szkola jezykowa, która oferuje kurs tego jezyka. Osobą prowadzącą kurs jest absolwentka prywatnej uczelnii. Idziecie na taki kurs czy rezygnujecie?
melancholijny artyzm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:39   #2
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

jeżeli cena ok,można iść na próbną lekcje i oblookać - why not
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:40   #3
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

ide
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:44   #4
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

To, czy kurs prowadzi absolwentka uczelni państwowej czy prywatnej, nie miałoby dla mnie znaczenia, więc poszłabym
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:47   #5
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Szczerze to jak do tej pory nigdy nie zastanawiałam się co ukończył lektor w szkole językowej
Obecnie jednak po doświadczeniu z korepetycjami zdecydowanie wolałabym uczyć się języka w szkole językowa u dobrego i doświadczonego nauczyciela
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:49   #6
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

A dlaczego nie? Chyba liczą się umiejętności, a nie jaką kto szkołę ukończył?I nie pisze tego dlatego, że akurat kończyłam uczelnię prywatną, bo kończyłam uczelnię państwową.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:00   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Mało kto w ogóle interesuje się tym jaką uczelnię kończył lektor. Zwykle się zakłada, że skoro szkoła językowa go zatrudniła, to się nadaje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 22:13   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Nawet nie wpadłabym na to, zeby zapytać jaka uczelnie skonczyla
Jakby dobrze uczyla, nie mialoby to dla mnie najmniejszego znaczenia.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:21   #9
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mało kto w ogóle interesuje się tym jaką uczelnię kończył lektor. Zwykle się zakłada, że skoro szkoła językowa go zatrudniła, to się nadaje
No nie, mnie interesuje wykształcenie lektora. I to ze względu na moje negatywne doświadczenia.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:29   #10
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Poszłabym.
Szkoły prywatne wbrew pozorom również przekazują wiedzę.

Nie dyskryminujmy kogoś kto skonczył inną szkołę niźli uniwersytet we Wro czy Krk.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:45   #11
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Obchodzi mnie czego nauczy i za ile, nieistotne po jakiej jest uczelni.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 22:50   #12
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

ja bym poszła sprawdzić jak sobie dziewczyna radzi. to że nie dostała się na dzienne o niczym nie świadczy - może zjadł ją stres podczas egzaminów wstępnych a w nauczaniu jest naprawdę dobra sprawdź, nie skreślaj jej od razu.
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:59   #13
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Ja bym podziękowała.

W moim mieście jest taka uczelnia prywatna i jej absolwenci znają język na mniej więcej tym samym poziomie co maturzyści .
A to, że szkoła zatrudniła takiego lektora, nie oznacza wcale, iż jest on kompetentny.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:59   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
No nie, mnie interesuje wykształcenie lektora. I to ze względu na moje negatywne doświadczenia.
Napisałam, że "mało kto" a nie nikt.

Większość ludzi idących do szkoły językowej opiera się na opinii i poziomie szkoły jako takiej. Od znanej i dobrej szkoły oczekuje się dobrych lektorów i zakłada się, że właśnie takich szkoła zatrudnia Zapisując się do szkoły British Council na przykład oczekuję świetnie przekazujących wiedzę native speakerów. Gdyby z lektorem było coś nie tak, to może wtedy bym się zainteresowała jaką szkołę skończył, ale póki byłby dobrym nauczycielem - nie zwracałabym uwagi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 07:07   #15
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Ja bym zdecydowanie dala szansę. Oprócz wiedzy jest też istotne to, czy ktoś umie ją przekazać i tu wiele zalezy od indywidualnych predyspozycji człowieka. Sa osoby, które ukończy super uczelnię, mają uprawnienia nauczycielskie, ale zwyczajnie nie potrafią tej wiedzy przekazać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:53   #16
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

no pewnie to nie ma dla mnie duzego znaczenia.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 10:16   #17
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Mam kilka kolezanek po prywatnej anglistyce i uczyły/uczą z powodzeniem w szkołach publicznych (liceum,gimnazium) jak i w prywatnych szkołach językowych. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że ktoś wachałby sie z nimi uczyć bo sa po prywatnej szkole
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 10:39   #18
monca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Jeśli obecni kursanci byliby zadowoleni i polecaliby to dlaczego nie.
To czy ktoś skończył prywatną, publiczną uczelnię moim zdaniem już coraz mniejsze ma znaczenie. Generalnie przecież powinno być tak, że uczelnie prywatne kształcą lepiej przygotowanych do pracy studentów. Ale czy będzie to możliwe na większa skalę i czy żądza pieniądza zwycięży?
__________________
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. M. Twain

moje ulubione tapetki
monca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 10:51   #19
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

poszłabym na taki kurs. Ktoś kto skończył państwową uczelnię może być kiepskim lektorem, absolwent prywatnej może być świetny. Różnie bywa...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 10:55   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez monca Pokaż wiadomość
Generalnie przecież powinno być

Dlaczego lepiej?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:07   #21
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

poszlo
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:11   #22
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Tak się składa, że pracuję od jakiegoś czasu w tej branży Z tego, co zdążyłam zaobserwować, skończona uczelnia w niewielkim stopniu świadczy o tym, jakim ktoś jest lektorem. Są osoby ze świetnymi papierami, które fenomenalnie znają język, ale nie bardzo umieją przekazać wiedzę i nawiązać kontakt z grupą. Są też osoby z mniejszymi kwalifikacjami czy po uczelniach o słabszej opinii, które rewelacyjnie radzą sobie w klasie. Poza tym nawet jeśli ktoś miał program studiów nieco okrojony w porównaniu z programem bardziej wymagających uczelni, to przecież wszystko jest do nadrobienia. Jeśli ktoś potrafi się sumiennie przygotowywac do zajęć, to się douczy struktur gramatycznych czy słownictwa, którego nie poznał na studiach.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:38   #23
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Tak się składa, że pracuję od jakiegoś czasu w tej branży Z tego, co zdążyłam zaobserwować, skończona uczelnia w niewielkim stopniu świadczy o tym, jakim ktoś jest lektorem. Są osoby ze świetnymi papierami, które fenomenalnie znają język, ale nie bardzo umieją przekazać wiedzę i nawiązać kontakt z grupą. Są też osoby z mniejszymi kwalifikacjami czy po uczelniach o słabszej opinii, które rewelacyjnie radzą sobie w klasie. Poza tym nawet jeśli ktoś miał program studiów nieco okrojony w porównaniu z programem bardziej wymagających uczelni, to przecież wszystko jest do nadrobienia. Jeśli ktoś potrafi się sumiennie przygotowywac do zajęć, to się douczy struktur gramatycznych czy słownictwa, którego nie poznał na studiach.
To wbrew pozorom jest bardzo ważne. Ważniejsze od papierków.
Zwłaszcza jeśli mówimy o zajęciach na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Bo jestem pewna, że w tym przypadku zarówno osoba po uczelni pańtwowej, jak i prywatnej niezbędna wiedzę ma. Problem może polegać tylko na nieumiejętności jej przekazania i ciekawego poprowadzenia zajęć.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:52   #24
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
poszlo
Co poszło...?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:01   #25
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Napisałam, że "mało kto" a nie nikt.

Większość ludzi idących do szkoły językowej opiera się na opinii i poziomie szkoły jako takiej. Od znanej i dobrej szkoły oczekuje się dobrych lektorów i zakłada się, że właśnie takich szkoła zatrudnia Zapisując się do szkoły British Council na przykład oczekuję świetnie przekazujących wiedzę native speakerów. Gdyby z lektorem było coś nie tak, to może wtedy bym się zainteresowała jaką szkołę skończył, ale póki byłby dobrym nauczycielem - nie zwracałabym uwagi.
Popieram, jeśli idzie o British Council - są "od zawsze" po prostu dobrzy, a o native speakerach, których sama poznałam, będąc usatysfakcjonowaną absolwentką BC, mam jak najlepsze mniemanie.. Miałam przeróżnych nauczycieli - jeden był inżynierem z zamkniętej przez mrs Thatcher fabryki samochodów Był tylko po kursach BC. Przygotował mnie idealnie do egzaminu FCE! Ale muszę powiedziec, że na etapie lektoratu z angielskiego dla doktorantów nie miałam już styczności z nauczycielami nie będącymi filologami...
Anglistyka uniwersytecka z prawdziwego zdarzenia zagłębia sie w różne problemy językoznawcze i historyczno-literackie, jakie są zbędne w szkołach językowych.

Czasem warto dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego o szkole, którą kończyła tamta osoba! Są Szkoły i szkoły... Poza tym... nie tylko szkoła daje znajomość języka. Jeśli ktoś długo mieszkał w kraju anglojęzycznym to jest to dodatkowy plus.
Jest jeszcze kwestia, czego naprawdę oczekujesz od takiej szkoły - przygotowania do wyjazdu za granicę, czy do egzaminów na jakiś certyfikat, czy po prostu rozgadania....

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2009-07-12 o 13:09
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:48   #26
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Nigdy nie pomyslałbym, że osoby po skończeniu prywatnych uczelni moga gorzej uczyć .
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:28   #27
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Nie ma żadnego znaczenia jaką uczelnie taka osoba skończyła. Zdarzają się także półinteligenci z wyższym wykształceniem. Nie rozdrabniałabym dyplomu studniów wyższych na uczelnie państwoe i nie- w swietle prawa stanowią taką samą podstawe do otrzymania zatrudnienia i błedem jest zarzucanie którejkolwiek z uczelni przekazanie mniejszej wiedzy- program który powinny zrealizowac jest taki sam.

PO drugie zeby uczyć w szkole jezykowej nalezy posiadac wszystkie niezbedne certyfikaty. Tym nie zajmuje się uczelnia, tylko ludzie spoza jej kregu. same studia bez certyfikatów uprawniających do nauki w szkole nic nie dadzą To tak jakgdyby skończyc prawo bez aplikacji. Niby można coś z tym ykształceniem zrobić, ale adwokatem sie nie bedzie bez aplikacji
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:15   #28
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

A dlaczego prywatna uczelnia znaczy gorsza?

Moja mama pare lat temu konczyla na prywatnej szkole licencjat z administracji publicznej, potem poszla na inna prywatna uczelnie, by zrobic magisterke. Na pierwszy wykład z prawa administracyjnego przyszli studenci z licencjatami zarowno z uczelni panstwowej jak i ci, ktorzy ukonczyli uczelnie prywatna. Profesor w trakcie zajec zaczal dociekac, ile ktora grupa miala godzin i co obejmowal program. Okazalo sie, ze studenci panstwowego uniwerku, nie dosc, ze mieli o ponad polowe mniej godzin niz prywatni, to i przedmiot przerobili bardzo powierzchownie.

Oczywiscie, to nie jest regula i na prywatnej uczelni moze zdarzyc sie wszystko, lacznie z olewaniem wszystkiego- byle student placil regularnie czesne, ale powyzszy przyklad demonstruje, ze absolutnym bledem jest skreslanie uczelni prywatnych, kazdy przypadek jest inny i takoz powinien byc traktowany.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992

Edytowane przez beyza
Czas edycji: 2009-07-12 o 18:17
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:19   #29
miesiakk
Przyczajenie
 
Avatar miesiakk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

poszłabym
miesiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 20:44   #30
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Ankieta-Poszlibyście na kurs języka prowadzony przez absolwentke uczelni prywat

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość

PO drugie zeby uczyć w szkole jezykowej nalezy posiadac wszystkie niezbedne certyfikaty. Tym nie zajmuje się uczelnia, tylko ludzie spoza jej kregu. same studia bez certyfikatów uprawniających do nauki w szkole nic nie dadzą To tak jakgdyby skończyc prawo bez aplikacji. Niby można coś z tym ykształceniem zrobić, ale adwokatem sie nie bedzie bez aplikacji
Oj, niekoniecznie. Certyfikaty zaświadczają jedynie znajomość języka, natomiast kwalifikacje pedagogiczne daje odpowiedni kierunek na uczelni - filologia ze specjalnością nauczycielską i/lub zajęciami z metodyki nauczania. Ewentualnie można skończyć kierunek typowo pedagogiczny i do tego zrobić certyfikat językowy ew. studia podyplomowe z metodyki nauczania j. obcego. W dzisiejszych czasach już szkoły nie zatrudniają osób, które chciałyby np. uczyć angielskiego mając tylko certyfikat CAE czy nawet CPE. Natomaist można skończyć filologię, nie mieć certyfikatu i być uprawnionym do nauczania.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.