Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 15:51   #4531
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od rana do wieczora przez parę dni to powinno wystarczyć, abyś się przekonała czy i który podkład Ci pasuje
Matchmaster to wg mnie idealny podkład na cieplejsze pory roku, aczkolwiek dla niektórych i na zimę. Pro Long to z kolei długodystansowiec - mało co go rusza, wytrzymuje na mojej buzi najdłużej i to bez naruszenia makijażu.
Sculpta trzeba poprawić w ciągu dnia, ale mimo treściwej konsystencji mnie nie zapchał ani razu, a Studio Fix owszem - za każdym razem ile tylko robiłam do niego podejście. Dobrze pamiętałaś Ale wiesz też, ze co cera to inna opinia, na mojej mieszanej Studio Fix po prostu się nie sprawdził
Daj znać po testach co i jak, ciekawa jestem Twoich wrażeń
Będę Wam na bieżąco opisywać wrażenia no właśnie ja również mam cerę mieszaną, czasem dostaje takie przesuszenia, że moje suche skórki to z kilometra widać, a czasem mam wysyp różnych niespodzianek. Dlatego boję się tego Fixa trochę, ale najwyżej potestuje go w normalnych warunkach i wtedy zobaczę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:45   #4532
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kobietki jestem załamana, kupiłam kilka dni temu kolejny podkład studio fix uzyłam dwa razy iii... spadł mi -zupełnie nowy bede musiala kupic kolejny no trudno
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:07   #4533
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podkładów, jakimi pędzlami je nakładacie?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:14   #4534
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podkładów, jakimi pędzlami je nakładacie?
paluchem )))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:24   #4535
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
paluchem )))
Hehe no to wiadomo, ale pro longwear'a bałabym się nakładać palcem, zbyt suchy mi się wydaje. A pędzel typu flat top wystarczy?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:29   #4536
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hehe no to wiadomo, ale pro longwear'a bałabym się nakładać palcem, zbyt suchy mi się wydaje. A pędzel typu flat top wystarczy?
nigdy nie używałam pędzla do podkładu, ale myślę, że lepiej by było użyć czegoś płaskiego typu 190...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:36   #4537
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hehe no to wiadomo, ale pro longwear'a bałabym się nakładać palcem, zbyt suchy mi się wydaje. A pędzel typu flat top wystarczy?
Ja kocham flat topa , jeszcze niczym nie udało mi się tak łatwo i szybko aplikować fluidu..... bez brudzenia paluchów oczywiście
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 19:44   #4538
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

też polecam flat topy, jakiejkolwiek firmy, do nakładania podkładów. byle miękkie i gęste (mojego guru w płynnych, to schodząc z maca, tani jak barszcz powder brush z ELFa)


polećcie jakiś fajny, jasny matowy bronzer nadający się do konturowania wybitnie jasnej twarzy bo już popadam depresje z braku takowego
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:45   #4539
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Może znudził się już komuś cień OUTRE?? Chętnie odkupię
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:57   #4540
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
polećcie jakiś fajny, jasny matowy bronzer nadający się do konturowania wybitnie jasnej twarzy bo już popadam depresje z braku takowego
ja konturuję twarz różem Buff; nie jest czystym brązem, ale wygląda bardzo naturalnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 20:16   #4541
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
też polecam flat topy, jakiejkolwiek firmy, do nakładania podkładów. byle miękkie i gęste (mojego guru w płynnych, to schodząc z maca, tani jak barszcz powder brush z ELFa)
Ja również mam ELFa i zastanawiam się czemu tak długo zwlekałam z zakupem. A F&B rozkłada się po prostu rewelacyjnie. Pięknie wtapia się w skórę.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 21:38   #4542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hehe no to wiadomo, ale pro longwear'a bałabym się nakładać palcem, zbyt suchy mi się wydaje.
Pewien Wizazysta do tego celu poleca szczegolnie skunksa 188 nawet do Pro Longa
Aczkolwiek ja sama zawsze paluchem nakladam - Pro Long tyz i nie mam problemu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:39   #4543
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wróciłam z MACa... długo walczyłam, ale nic z tego Przedsprzedaży nowej kolekcji nie ma i nie będzie, trzeba grzecznie czekać do eventu

Niestety troszkę mnie w MACu wycykali i nie mogłam zrobić zdjęć całej kolekcji, towar po prostu totalnie nierozpakowany i tylko dzięki dobroci kilku MACowych Pań z ZT udało mi się sfotografować co nieco... Tutaj fotorelacja

Jeśli chodzi o wrażenia ogólne to najlepsza zabawa była z rozpakowywania tych zestawów, trafiły w moje ręce jeszcze świeżutkie i czułam się w tamtej chwili jakbym odpakowywała prezenty wprost z pod choinki Te zestawy są po prostu magiczne! Chyba najładniejsze opakowania jakie do tej pory w MACu zrobili, a już na pewno najładniejsze z dotychczasowych zimowych kolekcji.

Co do produktów, na pewno PP będą moje, mineralne cienie też mi się podobają, ładna czerwona szminka What a joy, mocno iskrzące brokatowe dazzleglassy... i przepiękne zestawy... nie mogli po prostu tego lepiej zrobić - biel + czerwień + iskrzące drobinki ... = efekt porażający, szczególnie jak się to wszystko widzi na raz z tymi pudełkami, kosmetyczkami... Najlepsze są chyba zestawy do ust, naprawdę przyjemna kolorystyka szczególnie w połączeniu perły, bieli z czerwienią. Zestawy cieni do powiek X 6 takie sobie jak dla mnie, jakby gorzej się nakładają niżeli pojedyncze sztuki z regularnej kolekcji Zestawy pędzli bardzo fajnie wyglądają, a włosie pędzli wydaje się być całkiem dobrej jakości. Na razie to takie pierwsze wrażenie. W salonie miałam bardzo mało czasu gdyż w ZT jest po prostu ciasno, kręcili się klienci i sytuacja generalnie wymagała szybkiego ''załatwienia'' sprawy, ale jak znam życie jeszcze tam wrócę w listopadzie
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-10-23 o 21:41
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 00:15   #4544
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Będę Wam na bieżąco opisywać wrażenia no właśnie ja również mam cerę mieszaną, czasem dostaje takie przesuszenia, że moje suche skórki to z kilometra widać, a czasem mam wysyp różnych niespodzianek. Dlatego boję się tego Fixa trochę, ale najwyżej potestuje go w normalnych warunkach i wtedy zobaczę
uważaj na Fixa, jeśli masz suchotki.. mnie strasznie wysuszył, choć był moją ogromna miłością, to musieliśmy się rozstać nie mogę się jednak z nim pożegnać i stoi sobie i czeka na wyjątkowe okazje

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podkładów, jakimi pędzlami je nakładacie?
187 albo Beauty Blender
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:05   #4545
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
polećcie jakiś fajny, jasny matowy bronzer nadający się do konturowania wybitnie jasnej twarzy bo już popadam depresje z braku takowego
Ja w zimie (kiedy moja skóra ma odcień powiedzmy NC 15) do konturowania używam różu Strada, który ma się pojawić w kolekcji Gareth Pugh (wg Temptalii). Nie wiem tylko, czy ta kolekcja będzie w PL .
Poza tym dla kogoś, kto preferuje chłodne odcienie produktów typu róże czy bronzery, polecam typowy produkt do konturowania z serii Shaping/Sculpting Powders w kolorze Sculpt (wg opisu z Tempatlii - soft taupe matte). Zasadniczo produkty te są dostępne w PRO jako wkłady do palet, ale ja pierwszy raz zakupiłam go w dwukolorowym zestawie z dość dawnej kolekcji DSquared (bodajże wrzesień 2009), a potem dokupiłam jeszcze wkład, dzięki uprzejmości Kamila .
Na swatchowtym wrzucałam kiedyś zdjęcia i Strady i Sculpt'a (ostatnie zdjęcie w poście nr 320).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:11   #4546
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dla zainteresowanych 3 fotki cieni 6-tek , trochę słaba jakość (ostrość), bo robione telefonem , ale o dziwo w sklepie niestety one tak "zimno" wyglądały - nie tak ładnie jak u Nevada87 więc mnie nie zachwyciły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC_1.jpg (29,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC_2.jpg (30,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC_3.jpg (29,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-24 o 09:18
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:11   #4547
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w zimie (kiedy moja skóra ma odcień powiedzmy NC 15) do konturowania używam różu Strada, który ma się pojawić w kolekcji Gareth Pugh (wg Temptalii). Nie wiem tylko, czy ta kolekcja będzie w PL .
Poza tym dla kogoś, kto preferuje chłodne odcienie produktów typu róże czy bronzery, polecam typowy produkt do konturowania z serii Shaping/Sculpting Powders w kolorze Sculpt (wg opisu z Tempatlii - soft taupe matte). Zasadniczo produkty te są dostępne w PRO jako wkłady do palet, ale ja pierwszy raz zakupiłam go w dwukolorowym zestawie z dość dawnej kolekcji DSquared (bodajże wrzesień 2009), a potem dokupiłam jeszcze wkład, dzięki uprzejmości Kamila .
Na swatchowtym wrzucałam kiedyś zdjęcia i Strady i Sculpt'a (ostatnie zdjęcie w poście nr 320).
no właśnie co ciekawego na swatchach znajdę, to okazuje się to być z pro - trudno, trzeba będzie jakoś zapolować
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:14   #4548
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wróciłam z MACa... długo walczyłam, ale nic z tego Przedsprzedaży nowej kolekcji nie ma i nie będzie, trzeba grzecznie czekać do eventu

Niestety troszkę mnie w MACu wycykali i nie mogłam zrobić zdjęć całej kolekcji, towar po prostu totalnie nierozpakowany i tylko dzięki dobroci kilku MACowych Pań z ZT udało mi się sfotografować co nieco... Tutaj fotorelacja

Jeśli chodzi o wrażenia ogólne to najlepsza zabawa była z rozpakowywania tych zestawów, trafiły w moje ręce jeszcze świeżutkie i czułam się w tamtej chwili jakbym odpakowywała prezenty wprost z pod choinki Te zestawy są po prostu magiczne! Chyba najładniejsze opakowania jakie do tej pory w MACu zrobili, a już na pewno najładniejsze z dotychczasowych zimowych kolekcji.

Co do produktów, na pewno PP będą moje, mineralne cienie też mi się podobają, ładna czerwona szminka What a joy, mocno iskrzące brokatowe dazzleglassy... i przepiękne zestawy... nie mogli po prostu tego lepiej zrobić - biel + czerwień + iskrzące drobinki ... = efekt porażający, szczególnie jak się to wszystko widzi na raz z tymi pudełkami, kosmetyczkami... Najlepsze są chyba zestawy do ust, naprawdę przyjemna kolorystyka szczególnie w połączeniu perły, bieli z czerwienią. Zestawy cieni do powiek X 6 takie sobie jak dla mnie, jakby gorzej się nakładają niżeli pojedyncze sztuki z regularnej kolekcji Zestawy pędzli bardzo fajnie wyglądają, a włosie pędzli wydaje się być całkiem dobrej jakości. Na razie to takie pierwsze wrażenie. W salonie miałam bardzo mało czasu gdyż w ZT jest po prostu ciasno, kręcili się klienci i sytuacja generalnie wymagała szybkiego ''załatwienia'' sprawy, ale jak znam życie jeszcze tam wrócę w listopadzie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:48   #4549
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jej, a ja mam teraz próbkę Painterly i wygląda super nawet solo. Teraz już całkiem nie wiem czy chcą ten czy Bare Canvas. Chyba i to i to.
Ale może najpierw wezmę coś ze świątecznej, bo na innych swatchach ładniej wyglądają...pewnie się skuszę ostatecznie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 17:35   #4550
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nevada - TY kusicielko
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 17:36   #4551
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nevadkoooooooo - mój portfel jest na Ciebie baaaardzo zły a ja wprost przeciwnie ) cudowności!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:39   #4552
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wróciłam z MACa... długo walczyłam, ale nic z tego Przedsprzedaży nowej kolekcji nie ma i nie będzie, trzeba grzecznie czekać do eventu

Niestety troszkę mnie w MACu wycykali i nie mogłam zrobić zdjęć całej kolekcji, towar po prostu totalnie nierozpakowany i tylko dzięki dobroci kilku MACowych Pań z ZT udało mi się sfotografować co nieco... Tutaj fotorelacja

Jeśli chodzi o wrażenia ogólne to najlepsza zabawa była z rozpakowywania tych zestawów, trafiły w moje ręce jeszcze świeżutkie i czułam się w tamtej chwili jakbym odpakowywała prezenty wprost z pod choinki Te zestawy są po prostu magiczne! Chyba najładniejsze opakowania jakie do tej pory w MACu zrobili, a już na pewno najładniejsze z dotychczasowych zimowych kolekcji.

Co do produktów, na pewno PP będą moje, mineralne cienie też mi się podobają, ładna czerwona szminka What a joy, mocno iskrzące brokatowe dazzleglassy... i przepiękne zestawy... nie mogli po prostu tego lepiej zrobić - biel + czerwień + iskrzące drobinki ... = efekt porażający, szczególnie jak się to wszystko widzi na raz z tymi pudełkami, kosmetyczkami... Najlepsze są chyba zestawy do ust, naprawdę przyjemna kolorystyka szczególnie w połączeniu perły, bieli z czerwienią. Zestawy cieni do powiek X 6 takie sobie jak dla mnie, jakby gorzej się nakładają niżeli pojedyncze sztuki z regularnej kolekcji Zestawy pędzli bardzo fajnie wyglądają, a włosie pędzli wydaje się być całkiem dobrej jakości. Na razie to takie pierwsze wrażenie. W salonie miałam bardzo mało czasu gdyż w ZT jest po prostu ciasno, kręcili się klienci i sytuacja generalnie wymagała szybkiego ''załatwienia'' sprawy, ale jak znam życie jeszcze tam wrócę w listopadzie
Nevado, chłosta i to solidna Ci należy Ci się za to kuszenie
Moja wishlista osiągnęła zastraszające rozmiary

A tak serio - dzięki Ci za te śliczności - miałam wczoraj kiepski nastrój, ale jak zobaczyłam te cuda to aż oczka mi się zaświeciły

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych 3 fotki cieni 6-tek , trochę słaba jakość (ostrość), bo robione telefonem , ale o dziwo w sklepie niestety one tak "zimno" wyglądały - nie tak ładnie jak u Nevada87 więc mnie nie zachwyciły
Dzięki za fotki
ta środkowa to zdecydowanie moja bajka

(nie potrzebujesz więcej brązów, nie potrzebujesz więcej brązów ...)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:56   #4553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

kurdez, a ja w Poznaniu dzisiaj jestem, przez Wrocek jechalam i nawet nie bylo kiedy zahaczyc o maca w Magnolii
A teraz wracam i juz za pozno na to bedzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:02   #4554
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny cieszę się, że moje swatche przypadły Wam do gustu Przyznam, że teraz w sobotę straciłam na moment nadzieję, ochotę... gdyż naprawdę diabelsko trudno robi się zdjęcia w salonie, gdzie co chwila przychodzą klienci, niejednokrotnie na makijaż gdzie przy stole ja robię zdjęcia... Generalnie widać i czuć, że trzeba szybko się uwijać stąd też te zdjęcia nigdy nie będą takie jakie bym chciała aby były... ale naprawdę bardzo się staram, dziękuję, że to doceniacie

Właśnie zamieściłam także na blogu rozdanie, jak macie ochotę zgarnąć proponowane przeze mnie nagrody to zapraszam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:25   #4555
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
... Generalnie widać i czuć, że trzeba szybko się uwijać stąd też te zdjęcia nigdy nie będą takie jakie bym chciała aby były... ale naprawdę bardzo się staram, dziękuję, że to doceniacie
Kobieto dla mnie jesteś już od dawna nie ocenionym źródłem wiedzy wszelakiej (tzn. kosmetycznej ) i inspiracji dlatego też uważam ,że nie ma sensu przejmować się fotkami, bo sama wiesz, że zostały wykonane w niemalże ekstremalnych warunkach.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:38   #4556
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kobieto dla mnie jesteś już od dawna nie ocenionym źródłem wiedzy wszelakiej (tzn. kosmetycznej ) i inspiracji dlatego też uważam ,że nie ma sensu przejmować się fotkami, bo sama wiesz, że zostały wykonane w niemalże ekstremalnych warunkach.
Dziękuję za te miłe słowa Mam nadzieję, że kolejne takie mini sesje odbędą się już w lepszych warunkach... z jakimś przygotowaniem ze strony obsługi i przed klientami. W Arkadii jest o tyle wygodniej jak w ZT, że salon jest większy, a rano przy otwarciu praktycznie opustoszały.

Nie mniej cieszę się, że zobaczyłam trochę tej kolekcji... co prawda się nie naMACałam wystarczająco ale i tak zostałam pokuszona do zakupów i albo pojadę tam ponownie w listopadzie albo poproszę kogoś o zakupy. Na pewno niektóre kosmetyki trzeba mieć! Ja sobie rezerwuję PP, cienie mineralne (lubię takie zmrożone iskrzenie do zimowego looku), jakiś zestawik do ust, szminka... genialne są po prostu te glitterowe opakowania... Z reguły nie bardzo lubię taki ''kicz'', ale te mają coś w sobie i nie można przejść obojętnie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:11   #4557
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nevada, Ty Szatanie jeden A już myślałam że skończy się na jednej szmince

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
(nie potrzebujesz więcej brązów, nie potrzebujesz więcej brązów ...)
Potrzebujesz więcej brązów, potrzebujesz więcej brązów
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:43   #4558
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nevada, Ty Szatanie jeden A już myślałam że skończy się na jednej szmince
A jaką szminę masz w planach?
Mnie jak na razie zainteresowała Whirls & Twirls, choć po swatchach na Temptalii to nawet mi się spodobała ta srebrna - Eloquent Air .
Z doświadczenia jednak wiem, że to, co u Krysi wygląda fajnie na ustach, u mnie wychodzi koszmarnie .
Za to PP Let's Skate nie mogę się doczekać - strasznie chcę już go mieć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:51   #4559
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hehe, ja dzięki zdjęciom Navady też chcę trochę więcej :p
Dwa paintpoty i aż 3 cienie mi się spodobały, a raczej nie planowałam żadnego. Mam trochę problem z pomadkami, chciałabym jakąś ze względu na opakowanie, ale te perłowe u mnie na pewno odpadają, a czerwienie mimo, że ładne, to wydają mi się trochę wtórne...
Za to zakochałam się w zestawie mini błyszczyków, są świetne
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:04   #4560
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez olam Pokaż wiadomość
a jaką szminę masz w planach?
Mnie jak na razie zainteresowała whirls & twirls, choć po swatchach na temptalii to nawet mi się spodobała ta srebrna - eloquent air .
Z doświadczenia jednak wiem, że to, co u krysi wygląda fajnie na ustach, u mnie wychodzi koszmarnie .
Za to pp let's skate nie mogę się doczekać - strasznie chcę już go mieć :d.


Jakieś dziwne rzeczy z wizażem... buźka się nie chciała wsawić

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-24 o 21:07
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.