Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-09, 06:01   #4381
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

mój tak samo, uwielbiam to w nim


raczej przez kiepski żwirek i brak higieny, ale właściciela. Ja kuwetę sprzątam raz lub dwa razy dziennie. Żwirek mam taki, który pochłania zapachy + kuweta w formie zamkniętego domku. I nic nie czuć.



najlepszy jest żwirek z Rossmanna, ten droższy (który ja kupuję w ilościach hurtowych na promocji za ok. 12 zł chyba). Bardzo wydajny, super wchłania wilgoć i zapachy. Ten Benek jest beznadziejny :/



a ja że Indyjska piękna dziewczyna swoją drogą

fuuuuuuuuu, jaki ona pier*olnik w tej szafce




wtf?

o ile kocham te vlogi, to też mam takie wrażenie




a ja jakoś tak. Nie wiem dlaczego, nie wydaje mi się to wcale takie nieprawdopodobne.
Moja koleżanka ma znajomego, który jest włascicielem sklepu z New Balance, on to już w ogóle rozdaje te buty na prawo i lewo albo upusty -50%. jakoś tak mi się przypomniało


widziałam, beznadziejna moim zdaniem :/ Plus marka Gosia Baczyńska nijak mi się klei z marką Rossmann :/ To już Witchen z Lidlem bardziej pasują.


Szusz, fajnie, że przestałaś smęcić w ostatnich vlogach. I że wzięłaś się za swoją cerę (tonik z kwasem, Fridge z dobrym składem, żel na wypryski). Umyj jeszcze tylko blachę do pieczenia i będzie git

A tak poważnie, gdzie Szusz mówiła, że idzie na kwasy do kosmetyczki?
Tak BTW, od 17 października znowu torebki Wittchen w Lidlu. Wybieracie się?
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:34   #4382
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Tak BTW, od 17 października znowu torebki Wittchen w Lidlu. Wybieracie się?
Nieee. U mnie w dni kiedy w Lidlu są ubrania, pościel, piżamy, ludzie zachowują się jak bydło. Od 6 koczują, przepychają się, kłócą. Taki sajgon trwa do około 9, po 10 zaczynają odnosić to czego nie opchnęli sąsiadom i około 12 można spokojnie już obejrzeć jeśli ktoś chce. Te torebki łapią bez oglądania po 3-4 i sprzedają drożej. Co ciekawe nie są to miejscowi, tylko mieszkańcy okolicznych wsi. Ludzie w wieku 50+, chyba lecą tam z zamówieniem z całej miejscowości,
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:40   #4383
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Nieee. U mnie w dni kiedy w Lidlu są ubrania, pościel, piżamy, ludzie zachowują się jak bydło. Od 6 koczują, przepychają się, kłócą. Taki sajgon trwa do około 9, po 10 zaczynają odnosić to czego nie opchnęli sąsiadom i około 12 można spokojnie już obejrzeć jeśli ktoś chce. Te torebki łapią bez oglądania po 3-4 i sprzedają drożej. Co ciekawe nie są to miejscowi, tylko mieszkańcy okolicznych wsi. Ludzie w wieku 50+, chyba lecą tam z zamówieniem z całej miejscowości,
Też podejrzewam, że będzie to wyglądało jak ostatnio. Czyli ludzie ustawią się przed sklepem przed godz. 6 a potem biegiem do koszy i łapać ile się da. No i oczywiście sprzedać na allegro w normalnej cenie. Gdyby to tak nie wyglądało to pewnie bym się skusiła bo i tak miałam w planach zakup jednej z ich torebek ale nie zamierzam biec i walczyć jak Ci wszyscy handlarze... Szkoda tylko, że tak to wygląda a Lidl nie robi nic by nikt nie kupował hurtowo. Zresztą, nawet jak pozwolą max 1szt. to handlarze przyjdą z całymi rodzinami.
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:10   #4384
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Co do eyelinerow ja od razu jak wyszedł kupiłam maybelline w sloiczku i juz innego nie kupuje. Możecie wierzyć lub nie, ale wytrzymuje u mnie nawet i od 6 rano do następnej 6 rano. (nie jestem fleją, zrobiłam sobie taki test i po prostu nie spałam ) normalnie na co dzień trzyma się od nałożenia do zmycia nienaruszony zreszta jak wszystko u mnie ma twarzy poza podkładem

phone
Dla mnie to on jest słaby w porównaniu z eyelinerem z Zoevy, który rozprowadza się jak masełko i nic go nie rusza.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:03   #4385
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
a się miałaś więcej udzielać,czy coś tam...


no i gdzie mnie z tą pałą

Czytam, staram sie, ale pędzicie jak szalone znowu! Duchem zawsze z grzejnikami
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:14   #4386
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że tak to wygląda a Lidl nie robi nic by nikt nie kupował hurtowo. Zresztą, nawet jak pozwolą max 1szt. to handlarze przyjdą z całymi rodzinami.
Lidl tłumaczył to tym, że reglamentacja towaru w Polsce jest niezgodna z prawem. Netto jednak potrafiło nałożyć ograniczenia na paprykę, drób, cukier przy dużej promocji. Raz w mojej miejscowości w Netto było ograniczenie na ilość opakowań proszku do prania. Spowodowane było to tym, że kiedyś facet podjechał busem, kupił 30 opakowań-na handel w swoim wioskowym sklepie. Kierownik potem tłumaczył się ludziom dlaczego nie ma tego proszku, a upust nie był jakiś super, ludzie nie gnali po niego. Teraz w lidlu była promo na jakieś badziewne kurtki. Nie wiedziałam o niej, nie uprzedziłam mojego biednego chłopaka. Poszedł przed pracą po swoją ulubioną kawę, jakaś baba złapała go za ramiona i z gębą (inaczej tego nie można nazwać) wyskoczyła do niego gdzie się pcha, ona od 6 po kurtki czeka xD, była 7:30... Przy koszach spartakiada. To bydło nie pojmuje, że nie każdy idzie do tego sklepu się tłuc o ubrania czy inne rzeczy. Aż głupio na to patrzeć. Dorośli ludzie, a wyzywają się, wyrywają sobie z rąk, popychają, do tego te roszczeniowe miny i spojrzenie mordercy na każdego kto zbliża się na 2 metry. Łapią jak w lumpie, co w ręce wpadnie a potem nawet nie odłożą na miejsce tylko wymiętolą i rzucą gdzie popadnie.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:35   #4387
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Lidl tłumaczył to tym, że reglamentacja towaru w Polsce jest niezgodna z prawem. Netto jednak potrafiło nałożyć ograniczenia na paprykę, drób, cukier przy dużej promocji. Raz w mojej miejscowości w Netto było ograniczenie na ilość opakowań proszku do prania. Spowodowane było to tym, że kiedyś facet podjechał busem, kupił 30 opakowań-na handel w swoim wioskowym sklepie. Kierownik potem tłumaczył się ludziom dlaczego nie ma tego proszku, a upust nie był jakiś super, ludzie nie gnali po niego. Teraz w lidlu była promo na jakieś badziewne kurtki. Nie wiedziałam o niej, nie uprzedziłam mojego biednego chłopaka. Poszedł przed pracą po swoją ulubioną kawę, jakaś baba złapała go za ramiona i z gębą (inaczej tego nie można nazwać) wyskoczyła do niego gdzie się pcha, ona od 6 po kurtki czeka xD, była 7:30... Przy koszach spartakiada. To bydło nie pojmuje, że nie każdy idzie do tego sklepu się tłuc o ubrania czy inne rzeczy. Aż głupio na to patrzeć. Dorośli ludzie, a wyzywają się, wyrywają sobie z rąk, popychają, do tego te roszczeniowe miny i spojrzenie mordercy na każdego kto zbliża się na 2 metry. Łapią jak w lumpie, co w ręce wpadnie a potem nawet nie odłożą na miejsce tylko wymiętolą i rzucą gdzie popadnie.

Lidlowe promocje - mój największy koszmar. Nigdy nie wchodzę do tego sklepu jak ma być tego typu promo, bo panicznym strachem napawa mnie sama myśl o takim dzikim tłumie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 08:44   #4388
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Nie chcę wyjść na polaka #ZAGRANICO, ale w danii to tutaj zupełnie inaczej wygląda... Na przykład w lidlu jest dostępnych wiekszość produktów z ofert typu 'tydzień amerykanski', ba, są nawet dokładane- mam swoja ulubioną przyprawę z tyg. azjatyckiego, kupiłam tylko jedną, plułam sobie w brodę, że nie więcej- nastepnym razem patrzę, a tam trzy skrzynki dołożone. W odzieżówkach zaliczyłam już dwie tury wyprzedaży, a jestem tutaj od sierpnia- porządne przeceny nowych kolekcji, bielizny, piżam! Przynajmniej u mnie na śląsku tego nie było. W amoku pomyślałam sobie- DLACZEGO LUDZIE SIE NIE RZUCAJO!!!- ano nie rzucają się, kulturka Wyłowiłam sobie naprawde sporo rzeczy juz na wyprzedażach, w końcu mam duzo staników za jakieś 16zł z H&M, rajstopy, grube skarpety, dodatki za 6zł~.
Na dodatek w spożywczych również są konkretne przeceny- gazetki zmieniaja się co tydzień, w lidlu też, nie ma zapowiedzi z wyprzedzeniem prawie miesiąc- w dodatku stoją kosze z produktami na 'nedsat vare'- z nimi absolutnie nic nie jest nie tak, po prostu ot- są przecenione 80-90%. Nie rozwiązałam tej zagadki jeszcze, nie są to produkty uszkodzone, nie konczy im się ważność ani nie są wycofywane. Ale nie szkodzi, bo często coś super w takim koszu znajdę.
A, no i w gazetkach na wiekszych promocjach jest zawsze napisane coś w stylu- maksymalnie sześć sztuk. A i tak nie widziałam, żeby ludzie to maksimum brali. Ja jeszcze nie umiem się przemóc i biorę wciąż 'na zapas' XD. No ale plis- pasta colgate za 2zł? Płyn do płukania 1l za 5zł, a 80 podpasek always za 16zł? Czuję się jakbym wyjechała z prlowskiej kolejki do juesej.

#koniec zagranico

w sumie to myslałam zeby pisać kolejnegoblogaoemigracji, nie wiem, może by to kogoś ciekawiło?... przezyłam juz tyle przygód, doprawdy, mam o czym pisać
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-10-09 o 08:50
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:49   #4389
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Klopsie, bardzo dobry pomysł, ja z chęcią go będę czytać
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:51   #4390
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na polaka #ZAGRANICO, ale w danii to tutaj zupełnie inaczej wygląda... Na przykład w lidlu jest dostępnych wiekszość produktów z ofert typu 'tydzień amerykanski', ba, są nawet dokładane- mam swoja ulubioną przyprawę z tyg. azjatyckiego, kupiłam tylko jedną, plułam sobie w brodę, że nie więcej- nastepnym razem patrzę, a tam trzy skrzynki dołożone. W odzieżówkach zaliczyłam już dwie tury wyprzedaży, a jestem tutaj od sierpnia- porządne przeceny nowych kolekcji, bielizny, piżam! Przynajmniej u mnie na śląsku tego nie było. W amoku pomyślałam sobie- DLACZEGO LUDZIE SIE NIE RZUCAJO!!!- ano nie rzucają się, kulturka Wyłowiłam sobie naprawde sporo rzeczy juz na wyprzedażach, w końcu mam duzo staników za jakieś 16zł z H&M, rajstopy, grube skarpety, dodatki za 6zł~.
Na dodatek w spożywczych również są konkretne przeceny- gazetki zmieniaja się co tydzień, w lidlu też, nie ma zapowiedzi z wyprzedzeniem prawie miesiąc- w dodatku stoją kosze z produktami na 'nedsat vare'- z nimi absolutnie nic nie jest nie tak, po prostu ot- są przecenione 80-90%. Nie rozwiązałam tej zagadki jeszcze, nie są to produkty uszkodzone, nie konczy im się ważność ani nie są wycofywane. Ale nie szkodzi, bo często coś super w takim koszu znajdę.
A, no i w gazetkach na wiekszych promocjach jest zawsze napisane coś w stylu- maksymalnie sześć sztuk. A i tak nie widziałam, żeby ludzie to maksimum brali. Ja jeszcze nie umiem się przemóc i biorę wciąż 'na zapas' XD. No ale plis- pasta colgate za 2zł? Płyn do płukania 1l za 5zł, a 80 podpasek always za 16zł? Czuję się jakbym wyjechała z prlowskiej kolejki do juesej.

#koniec zagranico

w sumie to myslałam zeby pisać kolejnegoblogaoemigracji, nie wiem, może by to kogoś ciekawiło?... przezyłam juz tyle przygód, doprawdy, mam o czym pisać

Ja również chętnie poczytam.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:55   #4391
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Tak BTW, od 17 października znowu torebki Wittchen w Lidlu. Wybieracie się?
Poszłabym, ale akurat broni nie mam a maczete pożyczyłam bratu
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 09:01   #4392
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

AAAA DZIEWCZYNY DOSTAŁAM MIESZKANIE!!!11M
mozecie myślec sobie-eee tam, ale w tym mieście jest z tym NAPRAWDĘ cięzko, sama nie moge uwierzyć jeszcze, w listopadzie mogę się wprowadzić <3 od sierpnia na walizkach, boooruuu, własne łóżko, już sobie maaarzę...

w koncu na nas przyszła pora, wszyscy sie już grzeją w swoich mieszkankach a ja z chłopakiem na zepsutych walizkach, wiecznie w przeprowadzkach. Było ich już pięć, teraz szósta i na najbliższy czas ostatnia, jejujej, ALE SIE WYSPIE
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-10-09 o 09:04
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:12   #4393
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na polaka #ZAGRANICO, ale w danii to tutaj zupełnie inaczej wygląda... Na przykład w lidlu jest dostępnych wiekszość produktów z ofert typu 'tydzień amerykanski', ba, są nawet dokładane- mam swoja ulubioną przyprawę z tyg. azjatyckiego, kupiłam tylko jedną, plułam sobie w brodę, że nie więcej- nastepnym razem patrzę, a tam trzy skrzynki dołożone. W odzieżówkach zaliczyłam już dwie tury wyprzedaży, a jestem tutaj od sierpnia- porządne przeceny nowych kolekcji, bielizny, piżam! Przynajmniej u mnie na śląsku tego nie było. W amoku pomyślałam sobie- DLACZEGO LUDZIE SIE NIE RZUCAJO!!!- ano nie rzucają się, kulturka Wyłowiłam sobie naprawde sporo rzeczy juz na wyprzedażach, w końcu mam duzo staników za jakieś 16zł z H&M, rajstopy, grube skarpety, dodatki za 6zł~.
Na dodatek w spożywczych również są konkretne przeceny- gazetki zmieniaja się co tydzień, w lidlu też, nie ma zapowiedzi z wyprzedzeniem prawie miesiąc- w dodatku stoją kosze z produktami na 'nedsat vare'- z nimi absolutnie nic nie jest nie tak, po prostu ot- są przecenione 80-90%. Nie rozwiązałam tej zagadki jeszcze, nie są to produkty uszkodzone, nie konczy im się ważność ani nie są wycofywane. Ale nie szkodzi, bo często coś super w takim koszu znajdę.
A, no i w gazetkach na wiekszych promocjach jest zawsze napisane coś w stylu- maksymalnie sześć sztuk. A i tak nie widziałam, żeby ludzie to maksimum brali. Ja jeszcze nie umiem się przemóc i biorę wciąż 'na zapas' XD. No ale plis- pasta colgate za 2zł? Płyn do płukania 1l za 5zł, a 80 podpasek always za 16zł? Czuję się jakbym wyjechała z prlowskiej kolejki do juesej.

#koniec zagranico

w sumie to myslałam zeby pisać kolejnegoblogaoemigracji, nie wiem, może by to kogoś ciekawiło?... przezyłam juz tyle przygód, doprawdy, mam o czym pisać
Ja będę czytać Pisz!
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Poszłabym, ale akurat broni nie mam a maczete pożyczyłam bratu
Byłam w zeszłym roku, obyło się bez strat, byłam o 7:45 przed sklepem (o 8 otwarcie), kupiłam 2 torby A było z 40 osób... Polecam, torby są naprawdę wspaniałej jakości wbrew temu co się mówi. Po roku używania na zmianę obie są jak nowe.
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:15   #4394
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Ja będę czytać Pisz!

Byłam w zeszłym roku, obyło się bez strat, byłam o 7:45 przed sklepem (o 8 otwarcie), kupiłam 2 torby A było z 40 osób... Polecam, torby są naprawdę wspaniałej jakości wbrew temu co się mówi. Po roku używania na zmianę obie są jak nowe.

Ja dopiero co kupiłam torebkę mamie i sobie bym chciała taka sama. Jakość jest bardzo dobra moim zdaniem. Dajcie mi adres lidla w Warszawie, w którym nie będzie tłumów. ��
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2015-10-09 o 09:33
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:20   #4395
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Ja dopiero co kupiłam torebkę mamie i sobie bym chciała taka sama. Jakość jest bardzo dobra moim zdaniem. Dajcie mi adres lidla w Warszawie, w którym nie będzie tłumów. 😁
Nie znam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:20   #4396
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Ja będę czytać Pisz!

Byłam w zeszłym roku, obyło się bez strat, byłam o 7:45 przed sklepem (o 8 otwarcie), kupiłam 2 torby A było z 40 osób... Polecam, torby są naprawdę wspaniałej jakości wbrew temu co się mówi. Po roku używania na zmianę obie są jak nowe.
Bardzo chciałam mieć taką torbę. Przeleciałam modele i jestem zakochana. U mnie w mieście jednak cebulactwo jest tra-gi-czne Znajoma została stratowana wózkiem, a potem ujrzała jak jakaś kobieta strzela płaskiego młodej dziewczynie, bo tamta była szybsza na wejsciu i wzięła dwie torby, sobie i matce (z tego co się potem dowiedziała). Dziękuję dostac w twarz, bo chcę kupić torbę. Chodziłam na sportowe ciuchy, jak jeszcze ludzie nie załapali tej psychozy. U mnie jeden Lidl na całe miasto.. wyobraźcie sobie co się dzieje.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:44   #4397
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Ja nie z Wawy ale wydaje mi się, że w celebryckiej dzielnicy nie powinno być tłumów Ilcia w mieście, z którego pochodzę też jeden Lidl, torebek dają z tego co słyszałam po maks 10 sztuk, reszta na zapleczu się rozchodzi. Raz tylko leżały dwa dni, bo wyłożyli niepraktyczne i brzydkie modele Wiem, że to głupie, ale te torebki byłyby dla mnie jak szkarłatna litera, cebulecki order walki w Lidlu. A są ładne...

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

E? To jest ten słynny l4l? Czy miała urodziny i Madzik oraz tata glam zrobili taki prezent? https://instagram.com/p/8TcrnFxf7X/
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:51   #4398
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Ja nie z Wawy ale wydaje mi się, że w celebryckiej dzielnicy nie powinno być tłumów Ilcia w mieście, z którego pochodzę też jeden Lidl, torebek dają z tego co słyszałam po maks 10 sztuk, reszta na zapleczu się rozchodzi. Raz tylko leżały dwa dni, bo wyłożyli niepraktyczne i brzydkie modele Wiem, że to głupie, ale te torebki byłyby dla mnie jak szkarłatna litera, cebulecki order walki w Lidlu. A są ładne...

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

E? To jest ten słynny l4l? Czy miała urodziny i Madzik oraz tata glam zrobili taki prezent? https://instagram.com/p/8TcrnFxf7X/
Dla mnie to trochę żenujące
Takie przechwalanie się. Mi też różne 'slawne' i 'mniej slawne' osoby lajkowaly foty i nie pokazywałam tego. Od taty Glam tez mam i co z tego?
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:59   #4399
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

O nie, ja też nie nadaję się na takie promocje. Nienawidzę ludzi, którzy się na mnie pchają, mam czasami problem zrobić zakupy w supermarkecie, jak co trochę ktoś mnie trąca wózkiem czy koszykiem. Albo ludzie stoją jak sieroty zajmując całą alejkę, że nie da się przejść Najlepiej zakupy mi się robi wtedy, gdy jest mało ludzi. Może jestem dziwadło, ale mój komfort jest ważniejszy niż takie promocje
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 10:39   #4400
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Bardzo chciałam mieć taką torbę. Przeleciałam modele i jestem zakochana. U mnie w mieście jednak cebulactwo jest tra-gi-czne Znajoma została stratowana wózkiem, a potem ujrzała jak jakaś kobieta strzela płaskiego młodej dziewczynie, bo tamta była szybsza na wejsciu i wzięła dwie torby, sobie i matce (z tego co się potem dowiedziała). Dziękuję dostac w twarz, bo chcę kupić torbę. Chodziłam na sportowe ciuchy, jak jeszcze ludzie nie załapali tej psychozy. U mnie jeden Lidl na całe miasto.. wyobraźcie sobie co się dzieje.


To faktycznie jak jest jeden lidl to słabo, ale z tego co wiem z roku na rok dają więcej tych toreb. Z rad praktycznych mogę Wam powiedzieć, że chyba warto pójść parę minut po otwarciu, bo szał się kończy, emocje opadają i ludzie odkładają te torby. Ja sama jedną torebkę oddałam smutnej pani i uczyniłam ją szczęśliwą
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:18   #4401
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Kobiety, od rana offtopy, a na YT tyle się dzieje!

Szusza raz


Szusza dwa


Hania


Cremik


Nissiax
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:19   #4402
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Kobiety, od rana offtopy, a na YT tyle się dzieje!

Szusza raz


Szusza dwa


Hania


Cremik


Nissiax
Oftopy bo od rana siedzę w pracy...
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:35   #4403
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Oftopy bo od rana siedzę w pracy...
Żarcik... ten dużo offtopuję przecież.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:37   #4404
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i se zrobiłam #tipsiara

Sama robisz?
Mi się marzy zestaw do hybryd, ale mam w tym miesiącu tyle wydatków, że musiałabym przestać jeść, żeby go kupić #callmeblondiee
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:39   #4405
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Żarcik... ten dużo offtopuję przecież.
Spoko, ja się nie czepiam zawsze żałuję że Yt oglądam po południu...
Ps. Na szaro poprawie jak będę na kompie.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 12:05   #4406
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość


E? To jest ten słynny l4l? Czy miała urodziny i Madzik oraz tata glam zrobili taki prezent? https://instagram.com/p/8TcrnFxf7X/
Omg, zaczęłam się zastanawiać co ma z tym wspólnego odżywka long 4 lashes taka ja nieinstagramowa
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 12:09   #4407
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
Omg, zaczęłam się zastanawiać co ma z tym wspólnego odżywka long 4 lashes taka ja nieinstagramowa
Przybij piatke
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 12:17   #4408
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Przybij piatke
Same here
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 12:32   #4409
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
Omg, zaczęłam się zastanawiać co ma z tym wspólnego odżywka long 4 lashes taka ja nieinstagramowa
Ja też!
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 13:00   #4410
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dla mnie to on jest słaby w porównaniu z eyelinerem z Zoevy, który rozprowadza się jak masełko i nic go nie rusza.

Po co przepłacać za zoeve jak maybelline jest dla mnie idealny :P każdy ma swojego ulubieńca ale kiedyś jak będę mieć multum kasy kupie go z ciekawości
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.