Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 14:32   #661
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
blizny potrądzikowe - laser

Hejka wszystkim mam pytanko co do laserow... A wiec niedlugo wybieram sie na lasery aby usunac moje brzydkie blizny potradzikowe,mam nadzieje ze to pomoze w 100% bo to ostatnia nadzieja by wkoncu ładnie wygladac i nie chowac tego pod kilogramem tapety >chcialam sie zapytać czy juz ktos z was był na takich laserach,ile zabiegow takich wykonaliście ,jakie efekty przyniosly i po jakim czasie...
Z góry wszystkim bardzo dziekuje i pozdrawiam
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:53   #662
jagom
Przyczajenie
 
Avatar jagom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cześć!
Dzięki za informację o glyco a, jeszcze gdybyś podpowiedziała gdzie go można kupić to byłoby super
pozdrawiam
jagom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:20   #663
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

halooo pomozcie
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:41   #664
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Marta, odradzam. Nie działa. Miałam zabiegi laserowe laserem Erb:Yag - najnowszy laser w Polsce - nie pomogło prawie wcale. Zmarnowane pieeniądze a zabiegi do tanich nie należą ( ok.500-600 zł jeden). Przygotuj się ( jeśli się zdecydujesz) na co najmniej 5 dni w domu z czerwoną spaloną twarzą wysmarowaną wazeliną, potem brązowy strup, potem odpada, pod spodem różowa skóra... ale blizny zostają. Mam naprawdę płytkie ślady i nie zlikwidował laser ani jednego. Aha i przygotuj się na co najmniej 4 zabiegi - po dwóch nie widzę najmniejszej róznicy dlatego zrezygnowałam z dalszych.
Pomaga podobno laser CO2 ale musisz się liczyć z rumieniem na co najmniej 3 miesiące a poza tym nie wiem, u nas to chyba nie jest popularne.
Mnie osobiście laser nie dał nic. Popękały mi tylko nieco naczynka na policzkach.
Odradzam także Cepan, Contratubex itp - to nie są maści na wklęsłe ślady tylko na wypukłe!!! Hamują wytwarzanie kolagenu a nam chodzi o to, by stymulować jego wytwarzanie.
Przykro mi,że pozbawiam Cię złudzeń ale lepsze to, niż wydać 2500 zł bez sensu. Jednak zawsze jest szansa, że Tobie pomoże, choć znam jeszcze jedną osobę, której nie pomogło a też nie posiada głębokich blizn. A właściwie to dwie. Może przeczyta ten wątek, to sama się wypowie ( pozdrawiam K
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:55   #665
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

jezuniu przerazilas mnie nie wiem moze jakies kijowe te lasery byly podam ci stronke tam sa zdjecia i wogole,to jest w moim miescie (Bydgoszcz) i byłam pewna ze pomoze... oby sie udało www.dermest.pl nie wiem czy mozna na forach podawac jakiekolwiek strony www jak nie to bardzo przepraszam
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:02   #666
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

obejrzałam tę stronkę ale nie ma tam nazw laserów, więc trudno mi powiedzieć cokolwiek. Może mają Fraxel ( w co wątpię ale może - on chyba z nich jest najbardziej skureczny) albo Smoothbeam. Jeśli tak - to istnieje jakaś sznasa na polepszenie. Uciekaj od Erb:Yag ( Erbium) czy Lyra a już na pewno od Thermage - po nim to w ogóle nowe slady czasem powstają, dziwne) - nie działa.
P.S. Kijowe, mówisz... Byłam podobno w jednej z najlepszych klinik w Polsce u jednego z najlepszych profesorów w Europie. Ale masz rację - efekt KIJOWY
Powodzenia Ci życzę i jak się uda, to nie zapomnij opisać wszystkiego w wątku
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:12   #667
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

kurcze przestraszyłam sie teraz wejdz na ta stronke jeszcze raz i wejdz w peelingi i tam sa wymienione jakie lasery i ten o ktorym mowisz tez jest...za jeden zabieg zapłaciłas 500zł??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 21:20   #668
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Widzę teraz!!!! Tak, to Erb:Yag, oczywiście. Wcale się nie wygląda po zabiegu tak, jak na tym drugim zdjęciu na policzku!!!! Normalnie masz spalony naskórek , czasem leci troszkę krwi, skóra jest purpurowa, lepiej się nie myć pierwsze dwa dni tylko nakładasz wazelinę albo inny natłuszczacz. Potem tworzy się brązowy strup ( taka gruba brązowa skóra) a potem zaczyna odpadać. Absolutnie nie da się tego niczym zamaskować, musisz 5 dni być w domu bo po prostu nie da się wyjść.
http://images.google.pl/imgres?imgur...l%3Dpl%26lr%3D tu masz link, tak się wygląda po erb:yag, tylko że na większych partiach twarzy a nie tylko pod oczami. To jest laser na zmarszczki, dlaczego oni go polecają na blizny to pojęcia nie mam. Tak, za jeden zabieg płaciłam 600 zł, zależy to od powierchni, ja miałam robione tak pół twarzy, tego sie punktowo raczej nie robi, bo można przebarwień dostać. Cała twarz - 1000 zł. Tyle kasy a efekt żaden, wrrr.
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:34   #669
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

nie jestem poprostu załamana myslałam ze to koniec mojego koszmaru a jaki byl odstep miedzy jednym zabiegiem a drugim w twoim przypadku??Znalazlas moze jakis inny sposob na pozbycie sie tych blizn??moze tez nie sa bardzo straszne ale i tak mi sie to nie podoba??te lasery to byla moja ostatnia nadzieja
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:53   #670
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Odstęp był około 2 miesięcy - nie zauważyłam żadnych obiecywanych efektów. Zarówno po 1 jak i po 2 zabiegu. Jeśli Twoje ślady są naprawdę bardzo ale to bardzo małe - spróbuj kupić żel Zorac lub krem Retin A. Zacznij od stężenia 0.05 %, potem stopniowo przejdź do 0.1 %. zacznij od używania dwa razy w tygodniu co drugi, trzeci dzień, potem zwiększ częstotliwośc. Będziesz się łuszczyć i prawdiłowo Zarówno Retin, jak i tazarotene ( Zorac) stymulują wytwarzanie kolagenu a w konsekwencji wyrównują nierówności. Nie są to jednak efekty natychmiastowe, trzeba regularnie smarować twarz kilka, kilkanaście miesięcy. Ja nadal go używam z pewnym powodzeniem ale oczywiście blizn nie wyeliminował ale nieco wypłycił.
Ja obecnie uzywam TCA metodą CROSS. Długa historia, mówiąc w dużym skrócie - kwas trójchlorooctowy aplikowany w dużych stężeniach jedynie na blizny. To jedyna metoda mająca wielu zwolenników za oceanem ( jesli znasz angielski odsyłam na forum www.acne.org). i zasadniczo skuteczna ale też długofalowa - kilka miesięcy, wymaga pewnej ręki Ewentualnych ostrzegających przez aplikowaniem TCA od razu uprzedzam,że wiem, co robię, dużo czytałam, wiem, jak to robić i jak na razie mam pewne efekty - ślady zmniejszone w obwodzie ( to tak dla uniknięcia niepotrzebnych postów)
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:36   #671
el
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 7
Question Czy tak mogą wyglądać blizny potrądzikowe?

Od jakiegoś czasu jestem pobliźniona, trądzik również tylko częściowo
odpuszcza.
Ale o bliznach - są lekko pomarańczowe, lekko brązowawe albo cieliste, nieco
WYPUKŁE (a nie dziurki), w większej ilości i o nierównych kształtach -tzn. nie takie regularne "kółeczka".

No i nie wiem czy to tak jest, czy to co innego mi się wdało
Dermatolog w maju dopiero.

Czy to również blizny potrądzikowe?
el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 13:23   #672
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

No nie powiem ,ze zmartwily mnie te twoje wypowiedzi...ale moze to był wynik uczulenia na jakis skladnik tych laserow...a najbardziej co mnie przerazilo tyo ta cena dzisiaj bede wiedziala ile kosztuje jeden zabieg,bo jak tyle to nie ebdzie mnie na to napewno stacmoja dermatolag postara mi sie zalatwic lasery w klinice na kase chorych,jak nie to bede musiala prywatnie isc...ale napewno nie za taka cene(przesada). Mam nadzieje ze to mi pomoze i to w jak najszybszym czasie,zeby chociaz do wakacji wszystko bylo extra
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:59   #673
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Marta, to nie był wynik żadnego uczulenia na laser tylko laser Erbium po prostu nie dziala na blizny potrądzikowe i de facto nie takie jest jego przeznaczenie. To był laser opracowany z myslą o bardzo płytkich zmarszczkach, na pewno nie sięgających skóry właściwej, poniewaz odparowanie wody z naskórka ( a tak działa ten laser) nie sięga w przypadku Erbium tak głeboko. Podobnie te dwie osoby o których mówiłam - nie mają rezultatów. Natomiast ten laser usuwa wszelkie przebarwienia i tu się zgodzę, tak, na to działa. Na żadne blizny - ubytki nie działa, więc jeżeli ten laser, któremu masz zamiar się poddać to Erb:Yag, to nie liczyłabym na żadne wygładzenie, ewentualnie na usunięcie przebarwień. Mówiąc wprost: Erbium nie pomoże na blizny potrądzikowe. Chyba,że po 10 zabiegach z mocą 8 Dzuli, , przy bliznach głebokości liczonej w ulamkowych mikrona. Na inne nie zadziala. Ciekawa jestem jaka u Was jest cena, napisz, jak się dowiesz - pozdrawiam
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:14   #674
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

CZESC glyco mozna kupic w aptekach ale zwroc uwage na stezenia kwaso ma byc 12%.Kosztuje ok 50 zl w zwyklej aptece ja znalazlam w www.domzdrowia.pl za 39 (zamawialam wiecej rzeczy wiec sie oplacalo).polecam Ci tez tego linka tam doradzamy sobie w stosowaniu Glyco...
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...w=36659481&s=1
powodzenia i byc moze do zobaczenia na forum
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:31   #675
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

nie wiem cos mi sie nie chce wierzyc to po co oni opracowali taki laser i jest on stosowany w calej polsce??przeciez ludzie z tego kozystają...myslisz ze robili by takie cos co nie dziala??i jeszcze w dodatku tyle kasy zaplacilas za brak efektow,bez sensu...pozatym chyba dermatolog by mi tego nie zalecala jakby to nie dzialalo co nie??w sumie nie wiem jakim laserem bede to miala robione(o ile nie bedzie tyle kosztowalo)no ale mysle ze ten o ktorym mowisz...a kiedy mialas to robione??moze teraz sie zmienilo cos...nie wiem mysle ,ze nie bylo by to robione skoro nie jest skuteczne
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:52   #676
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez jagom
Cześć!
Dzięki za informację o glyco a, jeszcze gdybyś podpowiedziała gdzie go można kupić to byłoby super
pozdrawiam
Hej, proszę bardzo.
Tak jak napisała już maxi25 glyco a można dostać w aptece. Ale to jest bardzo silny specyfik. Jeśli nie stosowałaś wcześniej żadnych kwasów, to nie radzę zaczynać przygody z kwasami od glyco a. A na dzień obowiązkowo kremy ze stabilnymi filtrami, bo w przeciwnym razie glyco może wyrządzić Ci więcej szkody niż pożytku.
Pozdrawiam serdecznie
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:53   #677
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Smile Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Hejka

Ja za swój Glyco-A zapłaciłam 40 zł, a kupiłam go 2 miesiące temu. Super kremik jak dla mnie.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:59   #678
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

A moze sa na tym forum jakies osobki ktorym pomogły lasery na blizny :co ol::coo l:
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:24   #679
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Hej, proszę bardzo.
Tak jak napisała już maxi25 glyco a można dostać w aptece. Ale to jest bardzo silny specyfik. Jeśli nie stosowałaś wcześniej żadnych kwasów, to nie radzę zaczynać przygody z kwasami od glyco a. A na dzień obowiązkowo kremy ze stabilnymi filtrami, bo w przeciwnym razie glyco może wyrządzić Ci więcej szkody niż pożytku.
Pozdrawiam serdecznie
Wtam
Obecnie stosuje acne-derm, jestem tez w trakcie zabiegów z kwasami (miałam juz 35%, 50% i 75%) i jeszcze bede miec dwa, czyli jakbym zaczela stosować glyco a to by nie zaszkodzil mojej skorze?, bo zastanawiam sie nad kupnem tego produktu.Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:24   #680
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

ja miałam robiony laser, niedługo dam szerszą relację, bo narazie albo nie amm siły albo ochoty.. podsumowując: ja rezultatów żadnych nie widzę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:29   #681
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Pierwszy zabieg mniej niż pół roku temu, drugi zabieg 4 miesiące temu. Ten laser jest na zmarszczki a nie na blizny. Mnie zalecił go też dermatolog, jeden z najlepszych w Polsce. Ja też tak myślałam jak Ty ale gorzko się rozczarowałam, niestety. Może on pomaga na zmarszczki, nie wiem, takowych nie mam. Ale na moje maleńkie, płytkie blizenki nie pomógł wcale. Marta, chcesz, to zrób sobie te zabiegi, Twoja sprawa przecież, ja tylko Cię ostrzegłam,że to się najprawdopodobniej skończy wydaniem kasy na prózno i na tym moja rola się kończy Jesli będziesz jednak robić - zwróć uwagę jaka moc jest używana do lasera - jak mniej niż 4.5 - 5 Dzuli to daruj sobie nastepny zabieg albo i ten od razu. Ta moc tylko parzy skórę, nic nie usuwa, choć ja miałam i tak wyższą bo 6 Dzuli. Jak za te pieniądze to ja odradzam, jak na kasę chorych to sobie spróbuj, tylko weż jakieś zwolnienie na 5-6 dni bo z domu nie wyjdziesz i zaopatrz się w zapas wazeliny, bo musisz mieć ją przez 5 dni na twarzy. I może jakiś IBUPROM bo oni to robią bez znieczulenia a jest to bolesne, niestety. jakby wkłuwali Ci sto igieł na sekundę i zapach spalonej skóry. Nie można tego znieczulić bo nie ma jak, może w Twojej klinice używają maści EMLA, w mojej nie używali i palili na żywca ale wszystko jest do wytrzymania Cały zabieg trwa krótko, ok.10-15 min. więc ból można znieść przez tak krótki czas, nastepne są bardziej bolesne - a nazywa się ten zabieg bezbolesnym!!!!!!!!!!!! Krótko mówić: boli i to porządnie ale do wytrzymania. Marta, napisz te ceny jak się dowiesz


Agnieska, mam nadzieje, ze niedklugo opiszesz swoj zabieg, bo jestem ciekawa czy wszystkim ten kit Erbium wcikaja
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:30   #682
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Witaj Madziu,
sądzę, że jeśli Twoja skóra miała już kontakt z takimi stężeniami, to glyco a nie będzie dla Ciebie dużym "szokiem". Ale te zabiegi na pewno robisz pod kontrolą dermatologa lub kosmetyczki, więc może zapytaj Go/Ją o zdanie. I mam nadzieję, że stosujesz filtry...
Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:43   #683
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

mam - laser IPL
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:45   #684
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

dzieki za odpowiedzi ide se strzelic w łeb:coo l:
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:24   #685
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

wlasnie kolezanka wrocila od tego lekarza i zabieg kosztuje 500zl-jeden!!!!!!!!!! to jest nienormalne...tylko ze ona nie ma dziur tylko przebarwienia po tradziku powiedziala ze zrobil jej na probe usuwanie zaskorniakow pare i ma teraz jakies dziury ... poprostu jestem załamana czym mam zwalczyc te dziury (((((((((( POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:56   #686
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

z tego, co wiem, to u mnie zabieg miał poskutkować właśnie na te wgłebienia - ale po wypryskach, nie zaskórnikach. Nic trwale chyba Ci nie usunie dziurek po zaskórnikach, może głęboki peeling, ale wątpię..
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:06   #687
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

no ja tez mam wglebienia po wypryskach a nie po zaskorniakach,zaskorniako w nie mam zbytnio za wiele
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:49   #688
jagom
Przyczajenie
 
Avatar jagom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

cześć!
Słuchajcie pytałam w kilku aptekach w Warszawie o glyco-a i wszyscy robią wielkie oczy. Nie bardzo ufam zakupom przez internet bo bywało już tak że się naciełam.
Mieszkam w rómieściu
jagom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:15   #689
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

polecam Ci www.domzdrowia.pl kuuje tam wiel rzeczy i naprawde jest ok na dodatek bardzo szybka dostawa!!! dodatkowo zbiera sie rabaty.pozdrawaim...
p.s. cos ta Wraszawka kiepsiutka......
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:32   #690
Sylwestra1
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Witam- to mój pierwszy raz.
Temat ciekwy.
Od kilku lat walczyłam z tym "dziadostwem" na twarzy. Że juz trochę latek mam to miałam czas na wypróbowanie acno-dermu i skinorenu (ten sam skład i stężenie), no-scaru (masa perłowa), benzacne i pochodne, zabiegi u kosmetyczki AHA i glyco, antybiotyki (zewnętrznie i wewnętrznie) i wiele innych o których już nie wspomnę....... wszystko na nic. POmogła mi wkońcu pani dermatolog i to tez nie bez wpadek. W pierwszym podejściu był peeling pironogronowy - i nic tylko jeszcze coś zostało. Drugie podejście to było to - TCA - bolące ale skuteczne. Jestem juz po 3 zabiegach i efekt jest widoczny. W moim przypadku pomogło aż się pani doktor zdziwiła. Nie polecam przy aktywnym trądziku bo nasila (ale pryszcz tym potraktowany szybciej schodzi).
Kobitki każda z nas jest inna dlatego niestety tżeba próbować
Sylwestra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.