Scent Bar II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 19:14   #4771
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A ze Spritem próbowalaś? Pycha
Ja nie cierpialam piwa jeszcze 4 lata temu - wtedy kumpel mnie namówil na takie ze Spritem i takie lubię do dziś.
A po drodze odkrylam, ze są jednak piwa, które lubię - np. Carlsberg, Heineken i Lech, które mogę pić bez Sprite. Ale już Żywiec sam mi nie smakuje.

Fuj...jeśli pije to tylko z sokiem.
Samo też lubię, najbardziej Tyskie. Redd'sa też lubię
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:16   #4772
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Mnie kusi granatowy odcień lakieru, taki jak ma najnowszej kolekcji Chanel, przy takim odcieniu moje krótkie paznokcie to plus Muszę poszukać takiego odcienia w tańszych odpowiednikach
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:20   #4773
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Madziczko, z drobinkami czy bez? Piękny granat ma Inglot.

---

Wiecie co, to nienormalne. Czytam po jednej książce dziennie, i nie potrafię... nawet nie to, że nie potrafię przestać. Ja nie chcę przestać. I powinnam mieć wyrzuty sumienia, że nie chciałam w ogóle się widzieć z tż, a nie mam. Jakaś jestem rozbita.
Te hormony przestają mi się podobać, zachowuję się dziwnie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:23   #4774
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Rachelo- bez drobinek, tzn może być perłowy ale żaden brokat. Dziękuję za podpowiedź
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:29   #4775
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Madziczko, z drobinkami czy bez? Piękny granat ma Inglot.

---

Wiecie co, to nienormalne. Czytam po jednej książce dziennie, i nie potrafię... nawet nie to, że nie potrafię przestać. Ja nie chcę przestać. I powinnam mieć wyrzuty sumienia, że nie chciałam w ogóle się widzieć z tż, a nie mam. Jakaś jestem rozbita.
Te hormony przestają mi się podobać, zachowuję się dziwnie.
Rachelo,a czemu miałabyś chcieć przestać czytać? Przecież to najwspanialszy relaks, odpoczynek i ucieczka od codzienności, jaką można sobie wymarzyć. Książki to najcudowniejsza rzecz na świecie. Nawet lepsza od perfum

Ja coś smętnie się czuję Ostatnie dni były bardzo udane, w poniedziałek wręcz tryskałam radością, a dziś czuję, że jakiś dołek się zbliża

Pamiętacie te dokumenty, które zgubiłam w zeszłym tygodniu? Dziś się znalazły (jak ich duplikaty wczoraj nam kontrahent wysłał ). Leżały na biurku chłopaka, który z tą firmą współpracuje, a był na urlopie przez tydzień. Dzisiaj dopiero zaczął się przekopywać przez tonę makulatury na biurku i voila! Zguba odnaleziona
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:30   #4776
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Czytam po jednej książce dziennie, i nie potrafię... nawet nie to, że nie potrafię przestać. Ja nie chcę przestać.
A ja Ci zazdroszczę, o!
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:34   #4777
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Przecież to najwspanialszy relaks, odpoczynek i ucieczka od codzienności, jaką można sobie wymarzyć.
Niestety problem polega na tym, że ja od tej codzienności za bardzo chcę uciec.
Przeczytana książka = uczucie pijackiej euforii, która i tak szybko minie; pusty karmnik u zapomnianych szczurów i smutny głos zapomnianego tżta.
Nie, coś jest nie tak. A ja nie wiem co z tym zrobić.


Ale dobrze, że dokumenty się znalazły. Chłopakowi należy się urwanie co najmniej jednej kończyny ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 19:37   #4778
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Ja bym mu urwała coś innego
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:40   #4779
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Niestety problem polega na tym, że ja od tej codzienności za bardzo chcę uciec.
Przeczytana książka = uczucie pijackiej euforii, która i tak szybko minie; pusty karmnik u zapomnianych szczurów i smutny głos zapomnianego tżta.
Nie, coś jest nie tak. A ja nie wiem co z tym zrobić.


Ale dobrze, że dokumenty się znalazły. Chłopakowi należy się urwanie co najmniej jednej kończyny ;]

Hmm, to może rzeczywiście świat fikcji porywa Cię aż za bardzo. Może postaraj się czerpać radość z drobnych, codziennych, miłych zdarzeń. Jak właśnie przyjemne spotkanie z tżtem.

Chłopakowi od papierów nic nie zrobię, bo on niewinny jest Skąd miał biedak wiedzieć, że to leży u niego? Zresztą wszyscy bardzo ładnie się zachowali wtedy, pocieszali mnie i kazali się nie przejmować. A mieli powody żeby mnie porządnie ochrzanić.

Słuchajcie, sprzedawca od Live napisał: "to wyslij mi to perfume
a ci wysle te pieniadze ". Co mam robić? Wysłać mu perfumę , czy upierać się na odwrotną kolejność? Bo się trochę boję, że jak się będę upierać, to zmieni zdanie. I trochę się boję, że jak mu wyślę perfumę, to on zapomni o pieniądzach...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:52   #4780
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Mendosita, ja bym mu perfumę wysłała
przeciez i tak nie bedziesz jej ( tej perfumy) używac
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:54   #4781
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Rachelo,a czemu miałabyś chcieć przestać czytać? Przecież to najwspanialszy relaks, odpoczynek i ucieczka od codzienności, jaką można sobie wymarzyć. Książki to najcudowniejsza rzecz na świecie. Nawet lepsza od perfum
Podpisuję się pod tym wszystkimi możliwymi kończynami

Widzę, ze temat lakierów do paznokci jest "na tapecie" - a widziałyście gdzieś moze zielony? Inglot ma ciemnooliwkowy i seledyn, ale to nie to chciałabym nasyconą butelkową ciemmną zieleń - Constance Carroll taki miała w zamierzchłych czasach, a teraz?
Z braku laku nabyłam sobie ciemną czerwień Bourjois i może jak mnie ktoś kopnie pod prysznic to jak wrócę to pomaluję - a la vampire
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 19:56   #4782
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość

Słuchajcie, sprzedawca od Live napisał: "to wyslij mi to perfume
a ci wysle te pieniadze ". Co mam robić? Wysłać mu perfumę , czy upierać się na odwrotną kolejność? Bo się trochę boję, że jak się będę upierać, to zmieni zdanie. I trochę się boję, że jak mu wyślę perfumę, to on zapomni o pieniądzach...
Mendosito jeśli mogę coś doradzić, to prowadź korespondencję z tym panem przez formularz allegro. Poprzez zapytanie do sprzedawcy.
W razie gdyby było coś nie halo, allegro będzie miało dowody.
Napisz mu teraz wiadomość, która będzie zawierała wszelkie szczegóły.
To znaczy dlaczego odsyłasz przedmiot (wyraźnie zaznacz, że dlatego, że to podróbka), jak się umawiacie itd.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:57   #4783
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Mendosito jeśli mogę coś doradzić, to prowadź korespondencję z tym panem przez formularz allegro. Poprzez zapytanie do sprzedawcy.
W razie gdyby było coś nie halo, allegro będzie miało dowody.
Napisz mu teraz wiadomość, która będzie zawierała wszelkie szczegóły.
To znaczy dlaczego odsyłasz przedmiot (wyraźnie zaznacz, że dlatego, że to podróbka), jak się umawiacie itd.

Dziękuję za radę Masz rację, tak będę robić. Tylko nie wiem, czy wysyłać mu to z góry i czekać aż mi odda pieniądze... Chyba, że wyślę za pobraniem, wtedy jakby nie będzie miał wyjścia- to chyba najlepsze rozwiązanie?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:01   #4784
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A ze Spritem próbowalaś? Pycha
Ja nie cierpialam piwa jeszcze 4 lata temu - wtedy kumpel mnie namówil na takie ze Spritem i takie lubię do dziś.
A po drodze odkrylam, ze są jednak piwa, które lubię - np. Carlsberg, Heineken i Lech, które mogę pić bez Sprite. Ale już Żywiec sam mi nie smakuje.
Przetestuje

A skoro tak o piwie - jak sie nazywa to piwo na Slowacji co to nie ma kapsla ale zamykanie jak dawne oranzady? co to wprawnym ciosem kung fu sie otwiera dla popisu?

A dzis buciki swe obcasowe zalozylam - tzn cwana bylam bo do roboty ulicami pomykalam w uggsach wiec luz, w robocie szybko przebralam i voila.
Ale kurcze sa za duze i mi klapia poza tym - obcas 10 cm to ja nie czesto od ponad 2 lat nosilam ... calosc wiec spowodowala, ze nie tyle chodzilam co powloczylam nogami. Ale jak przyszla pora lunchu i mialam zrobic wielkie wejscie w kantyne coby oczkiem zarzucic na Loczka to sie spielam w sobie... Sila determinacji weJszlam jak modelka, sieklam mu usmiech, spuscilam dziewczeco oko w dol jaka to ja zaklopotana (a stwierdzilam, ze nie bede na chamca patrzec w rylo mu jak chlop), podnioslam, zatrzepotalam rzesa i opadlam z gracja na najblizsze krzeslo.
Z krzesla tego dopiero podnioslam sie kiedy juz go nie bylo i spowrotem krokiem paralityka powloklam sie korytarzami w kierunku biura.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:02   #4785
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Mam alergie na podróby, ostatnio na studiach, koleżanka kupiła coś w jakby penie "Hugo Bosa" za 4 zł jakieś 20ml i upierała się, że to oryginały, ręce opadają ale nie przetłumaczysz. A pudełko do nich otwierało sie jak takie do zapałek, tylko odpowiednio większe.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:02   #4786
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę Masz rację, tak będę robić. Tylko nie wiem, czy wysyłać mu to z góry i czekać aż mi odda pieniądze... Chyba, że wyślę za pobraniem, wtedy jakby nie będzie miał wyjścia- to chyba najlepsze rozwiązanie?
Wiesz co? Jak będzie chciał Cię oszukać to nie odbierze tej przesyłki, także wiesz, żaden z tych sposobów nie gwarantuje Ci, że wszystko będzie OK.
Ale bądź dobrej myśli
Wyślij mu takiego maila jak mówiłam, dość formalnego, żeby wiedział, że się nie wykpi jeśli znowu Cię oszuka.

Cytat:
Napisane przez hecate
A skoro tak o piwie - jak sie nazywa to piwo na Slowacji co to nie ma kapsla ale zamykanie jak dawne oranzady? co to wprawnym ciosem kung fu sie otwiera dla popisu?
Kelt
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:03   #4787
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Inglot ma ciemnooliwkowy i seledyn, ale to nie to chciałabym nasyconą butelkową ciemmną zieleń - Constance Carroll taki miała w zamierzchłych czasach, a teraz?
Próbowałaś mieszać kolory? Ten Inglot oliwkowy (nr 851) jest prześliczny, może z granatem lub zielonkawym brązem to rozrobić?

---

Skończyłam czytać, na razie idę na książkowy odwyk.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:11   #4788
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Margot, w Inglocie mają chyba wszystkie możliwe istniejące na świecie kolory W Warszawie na pewno mają jakieś swoje duże stoisko
Kiedy ostatnio wdepnęłam do ich sklepu w Galerii Bałtyckiej to padłam na twarz Nie wiedziałam, że komuś chciałoby się wyprodukować 50 odcieni czerwonego lakieru do paznokci

Irkax, świetny podpis
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:11   #4789
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wiecie co, to nienormalne. Czytam po jednej książce dziennie, i nie potrafię... nawet nie to, że nie potrafię przestać. Ja nie chcę przestać. I powinnam mieć wyrzuty sumienia, że nie chciałam w ogóle się widzieć z tż, a nie mam. Jakaś jestem rozbita.
Te hormony przestają mi się podobać, zachowuję się dziwnie.
Rachelo zazdroszcze Ci tego prokrutnie- zostalam wychowana w kulcie ksiazki, literura to moja wielka pasja, ale na czytanie poprostu dla przyjemnosci prawie nie mam czasu Czytam sporo, ale i tak glownie to, czego wymaga moja praca, a poza praca, jest czas na chwile odpoczynku, sporo domowych obowiazkow i tyle
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 20:15   #4790
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Poczepiam się.Nie, ja czegoś nie rozumiem. Jak o ubraniach można mówić szmaty?
Można Wiele osób tak mówi. Ja osobiście nie przepadam za takimi zwrotami: "szmaty", "dupa" (o kobiecie), "cizia", "laska" i tak dalej. Lubię normalną poprawną polszczyznę, za slangiem nie przepadam.
Często palnę coś ironicznie i z premedytacją, np: "uuu ale dupa iiiidziieeee" - o facecie
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A ze Spritem próbowalaś? Pycha
Ja nie cierpialam piwa jeszcze 4 lata temu - wtedy kumpel mnie namówil na takie ze Spritem i takie lubię do dziś.
A po drodze odkrylam, ze są jednak piwa, które lubię - np. Carlsberg, Heineken i Lech, które mogę pić bez Sprite. Ale już Żywiec sam mi nie smakuje.
Ale żeś trafiła Moje 3 ulubione piwa. W kolejności: Lech, Carlsberg, Heineken. Resztę piję, jak piję, ale te są wyjątkowe.
A z sokiem to moim skromnym zdaniem bezczeszczenie piwa, obrzydlistwo. I z rurką - fuj.
Kufel, jasny browar i tyle na temat.

Miałam dzisiaj dość paskudną przygodę. Utknęłam 15-20 minut w tramwaju, bo jacyś katolicy zrobili sobie pielgrzymkę na ulicy!!! Zataranowali ulicę, tory i leźli jak te święte krowy, powoli, wrzeszcząć "alleluja" i tym podobne głupoty, trzymając w rękach świece. Krew mnie zalała! Spieszyłam się, bo zaraz miałam mieć kuriera w domu i byłam przeraźliwie głodna po pracy, a tu takie coś w środku miasta!!! I jeszcze gdyby nie śpiewali, dałabym radę, ale te katolickie teksty bombardują moje uszy, mam ochotę zabijać poprostu, gotuję się, jak to słyszę.
Strasznie popsuli mi humor.
Zadzwoniłam do kolegi się poskarżyć i tak ich ładnie skomentowałam, że aż jakiś starszy pan w tramwaju ryknął śmiechem. A dwie starsze "panie" zabiły mnie wzrokiem.
Niech sobie robią pielgrzymki, skoro czują taką potrzebę, ale nie na ulicy - mają chodnik! i nie śpiewając czegoś, czego wiele ludzi nie akceptuje i słuchać nie ma zamiaru. To jest narzucanie!

Pfff... Nikogo nie chcę urazić z obecnych tutaj katolików, ale dla mnie to poprostu paranoja te pielgrzymki. Ktoś się spieszy, nie chce ich słuchać - i co? :/
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:18   #4791
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj dość paskudną przygodę. Utknęłam 15-20 minut w tramwaju, bo jacyś katolicy zrobili sobie pielgrzymkę na ulicy!!! Zataranowali ulicę, tory i leźli jak te święte krowy, powoli, wrzeszcząć "alleluja" i tym podobne głupoty, trzymając w rękach świece. Krew mnie zalała! Spieszyłam się, bo zaraz miałam mieć kuriera w domu i byłam przeraźliwie głodna po pracy, a tu takie coś w środku miasta!!! I jeszcze gdyby nie śpiewali, dałabym radę, ale te katolickie teksty bombardują moje uszy, mam ochotę zabijać poprostu, gotuję się, jak to słyszę.
Strasznie popsuli mi humor.
Zadzwoniłam do kolegi się poskarżyć i tak ich ładnie skomentowałam, że aż jakiś starszy pan w tramwaju ryknął śmiechem. A dwie starsze "panie" zabiły mnie wzrokiem.
Niech sobie robią pielgrzymki, skoro czują taką potrzebę, ale nie na ulicy - mają chodnik! i nie śpiewając czegoś, czego wiele ludzi nie akceptuje i słuchać nie ma zamiaru. To jest narzucanie!

Pfff...

A pewnie większość z nich to dewotki...jeszcze nie wyjdą z kościoła a już obgadują sąsiadki itepe...cos bierze człowieka normalnie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:19   #4792
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Irkax, świetny podpis

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Miałam dzisiaj dość paskudną przygodę. Utknęłam 15-20 minut w tramwaju, bo jacyś katolicy zrobili sobie pielgrzymkę na ulicy!!! Zataranowali ulicę, tory i leźli jak te święte krowy, powoli, wrzeszcząć "alleluja" i tym podobne głupoty, trzymając w rękach świece. Krew mnie zalała! Spieszyłam się, bo zaraz miałam mieć kuriera w domu i byłam przeraźliwie głodna po pracy, a tu takie coś w środku miasta!!! I jeszcze gdyby nie śpiewali, dałabym radę, ale te katolickie teksty bombardują moje uszy, mam ochotę zabijać poprostu, gotuję się, jak to słyszę.
Strasznie popsuli mi humor.
Zadzwoniłam do kolegi się poskarżyć i tak ich ładnie skomentowałam, że aż jakiś starszy pan w tramwaju ryknął śmiechem. A dwie starsze "panie" zabiły mnie wzrokiem.
Niech sobie robią pielgrzymki, skoro czują taką potrzebę, ale nie na ulicy - mają chodnik! i nie śpiewając czegoś, czego wiele ludzi nie akceptuje i słuchać nie ma zamiaru. To jest narzucanie!

Pfff...
Sorry, ale jak to przeczytałam, to jedyny mój komentarz będzie taki ---->

Zuziuniu - Ty oczywiście wiesz kto szedł w tej pielgrzymce i że większość to były dewotki?
Może to były osoby, które chciały uczcić 3 rocznicę śmierci papieża ???
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:41   #4793
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Ja przepraszam, jeśli kogoś urazę, ale równiez uważam, że to co się dzieje w zwiazku z rocznicą śmierci papieża, to lekka przesada. Rozumiem, ze ktos odczuwa żal z tego tytułu jak i potrzebę zamanifestowania tego zalu - ale jesli to się wiaze z zakłócaniem ruchu...? O tym, co myślę, żeby dzień 2 kwietnia uczynić swiętem państwowym (i dniem wolnym od pracy) nie będe się w ogóle wypowiadać, bo z założenia byłoby to niecenzuralne. Zdaje się, ze katolicyzm wyznaje coś takiego, jak żal w sercu - czy moze się myle? A mylić się moge, dość daleko mi do wiary katolickiej... a juz "łańcuszek szcześcia" jaki dzis dostałam sms-em - coś w rodzaju "mija 1094 dzień od śmierci papieża, roześlij tę wiadomość iluś tam osobom a wtedy wydarzy się cud" to dla mnie wręcz naigrawanie się ze śmierci tego człowieka.

Pomysł mieszania lakierów nie przyszedł mi do głowy - może to jest i rozwiazanie, ale w czym?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:46   #4794
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, jeśli kogoś urazę, ale równiez uważam, że to co się dzieje w zwiazku z rocznicą śmierci papieża, to lekka przesada. Rozumiem, ze ktos odczuwa żal z tego tytułu jak i potrzebę zamanifestowania tego zalu - ale jesli to się wiaze z zakłócaniem ruchu...? O tym, co myślę, żeby dzień 2 kwietnia uczynić swiętem państwowym (i dniem wolnym od pracy) nie będe się w ogóle wypowiadać, bo z założenia byłoby to niecenzuralne. Zdaje się, ze katolicyzm wyznaje coś takiego, jak żal w sercu - czy moze się myle? A mylić się moge, dość daleko mi do wiary katolickiej... a juz "łańcuszek szcześcia" jaki dzis dostałam sms-em - coś w rodzaju "mija 1094 dzień od śmierci papieża, roześlij tę wiadomość iluś tam osobom a wtedy wydarzy się cud" to dla mnie wręcz naigrawanie się ze śmierci tego człowieka.
Mnie w poście Fenris nie drażni to co napisała, ale jak to napisała.
Brak szacunku do drugiego człowieka - w tym wypadku do katolików.
W życiu w ten sposób nie wypowiedziałabym się o ludziach innej wiary lub niewierzących.
A to ponoć katolicy są nietolerancyjni

Jak widać po Twoim poście, można wyrazić swoje zdanie nikogo nie urażając.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:47   #4795
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Pamiętacie te dokumenty, które zgubiłam w zeszłym tygodniu? Dziś się znalazły (jak ich duplikaty wczoraj nam kontrahent wysłał ). Leżały na biurku chłopaka, który z tą firmą współpracuje, a był na urlopie przez tydzień. Dzisiaj dopiero zaczął się przekopywać przez tośnę makulatury na biurku i voila! Zguba odnaleziona
Coś takiego

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja bym mu urwała coś innego
No wiesz ! ()

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Słuchajcie, sprzedawca od Live napisał: "to wyslij mi to perfume
a ci wysle te pieniadze ". Co mam robić? Wysłać mu perfumę , czy upierać się na odwrotną kolejność? Bo się trochę boję, że jak się będę upierać, to zmieni zdanie. I trochę się boję, że jak mu wyślę perfumę, to on zapomni o pieniądzach...
Ja bym "perfumę" wysłała...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Z braku laku nabyłam sobie ciemną czerwień Bourjois i może jak mnie ktoś kopnie pod prysznic to jak wrócę to pomaluję - a la vampire
Ja od dawna poluję na "czerwień idealną", ale jeszcze nie spotkałam takiego odcienia, który by mnie zachwycił, więc szukam dalej

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Mendosito jeśli mogę coś doradzić, to prowadź korespondencję z tym panem przez formularz allegro. Poprzez zapytanie do sprzedawcy.
Z ust mi to wyjęłaś

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Moje 3 ulubione piwa. W kolejności: Lech, Carlsberg, Heineken. Resztę piję, jak piję, ale te są wyjątkowe.
A z sokiem to moim skromnym zdaniem bezczeszczenie piwa, obrzydlistwo. I z rurką - fuj.
Kufel, jasny browar i tyle na temat.
Temat "piwo" ewidentnie nie dla mnie, nic tu nie dorzucę.
Dla mnie każde piwo ma jednakowy, tak samo obrzydliwy smak i jest krótko mówiąc: FUJ ! ()
Nie lubię, nie piję, wzdrygam się na samą myśl ()
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:48   #4796
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Margot, Fenris - mam takie samo zdanie na ten temat...
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:52   #4797
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Mnie w poście Fenris nie drażni to co napisała, ale jak to napisała.


Brak szacunku do drugiego człowieka - w tym wypadku do katolików.
W życiu w ten sposób nie wypowiedziałabym się o ludziach innej wiary lub niewierzących.
A to ponoć katolicy są nietolerancyjni

Jak widać po Twoim poście, można wyrazić swoje zdanie nikogo nie urażając.
Dziękuje
Co do tonu wypowiedzi Fenris w zupełności się z Tobą zgadzam, po prostu tego nie zaznaczyłam. Ano tak, można czegoś nie akceptowac badź nie rozumiec, a wyrażać się o tym z szacunkiem....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-04-02 o 20:57 Powód: zjadło mi post zanim go skończyłam.
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:54   #4798
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

irkax - nie przesadzaj, napisałam na dole, że nie chcę nikogo urazić. A w jaki sposób napisałam to moja sprawa, taki mam styl pisania i tak będę pisała, na dole wyraźnie zaznaczyłam, że bez urazy. Także w czym problem? Nie wypowiadam się w aż taki sposób w jaki miałabym ochotę, w jaki wypowiadałabym się przy dobrym znajomym, więc nie powinno to nikogo urazić. Wkurza mnie tylko takie panoszenie się. Nie tylko oni żyją w tym kraju.
A o papieżu dowiedziałam się dopiero teraz (że jakaś rocznica), dla mnie to człowiek jak każdy inny.
A że tej wiary nienawidzę to inna kwestia i nie temat na to forum.

Margot
- jedyne co mogło urazić to <"alleluja" i tym podobne głupoty> - ale moim zdaniem to tekst na święta wielkanocne, a nie teraz (i głównie chodziło mi o ryczenie na cały głos, za pomocą megafonu, rozbrzmiewało mi w uszach tylko to ich "alleluja"). Reszta w normie i nie widzę złego słowa na temat katolików ogólnie, tylko tej przeklętej pielgrzymki.
Zresztą o co się czepiać, też usłyszałam dużo słów na swój temat, bo nie wierzę, a ja nikogo nie obrażam osobiście jeśli wierzy, bo większość ludzi "tak ma".
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 21:00   #4799
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
irkax - nie przesadzaj, napisałam na dole, że nie chcę nikogo urazić. A w jaki sposób napisałam to moja sprawa, taki mam styl pisania i tak będę pisała, na dole wyraźnie zaznaczyłam, że bez urazy. Także w czym problem? Nie wypowiadam się w aż taki sposób w jaki miałabym ochotę, w jaki wypowiadałabym się przy dobrym znajomym, więc nie powinno to nikogo urazić. Wkurza mnie tylko takie panoszenie się. Nie tylko oni żyją w tym kraju.
A o papieżu dowiedziałam się dopiero teraz (że jakaś rocznica), dla mnie to człowiek jak każdy inny.
A że tej wiary nienawidzę to inna kwestia i nie temat na to forum.
To znaczy, że ja mogę Ci nawymyślać, obrazić Cię a potem napisać, że nie chciałam Cię urazić??? I wtedy wszystko będzie OK?
I to w jaki sposób się wyrażasz to nie tylko Twoja sprawa, jeśli piszesz na forum publicznym, które do tego ma jasno określony regulamin.
Za to na pewno świadczy to o Tobie.

Jak dla mnie również EOT - nie lubię rozmawiać z ludźmi, którzy nie szanują innych.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 21:01   #4800
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Mnie w poście Fenris nie drażni to co napisała, ale jak to napisała.
Brak szacunku do drugiego człowieka - w tym wypadku do katolików.
W życiu w ten sposób nie wypowiedziałabym się o ludziach innej wiary lub niewierzących.
A to ponoć katolicy są nietolerancyjni

Jak widać po Twoim poście, można wyrazić swoje zdanie nikogo nie urażając.
Irko, zdecydowanie się z Tobą zgadzam
rozumiem doskonale, że takie coś może irytować, a takie łańcuszki (nie wiedziałam, że takie coś ludzie wymyślają ) mnie też wydają się co najmniej śmieszne, ale... jestem niemal pewna, że gdyby ktoś napisał w podobny sposób o jakiejś innej religii, byłaby wielka afera. Była o "pogańską godzinę", a teraz jakoś nikogo nie oburza brak szacunku do wyznawców, jakby na to nie popatrzeć, najpopularniejszej religii w Polsce.

Fenris - wiesz, napisanie na końcu, że nie chciałaś nikogo urazić jest trochę naciągane. Jak kogoś zjadę z góry na dół, a potem powiem mu, że nie mam nic do niego... to nie brzmi szczególnie przekonująco
nawet jeśli nienawidzisz katolicyzmu, jak napisałaś, to na publicznym forum każdego obowiązują jakieś zasady mówienia o innych.
Muzułmanie też się panoszą, kiedy w ich kraju masz nosić chustę na głowie?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.