Hemoroidy... Znacie coś na ten problem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 12:53   #31
Jasia95
Przyczajenie
 
Avatar Jasia95
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Muffinka28 Pokaż wiadomość
A macie problemy z zaparciami ? U mnie super się sprawdził błonnik, nasiadówki z kory dębu i intesta to wszystko uregulowało moją pracę jelit, wypróżniałam się reguralnie dzięki niej.
Ja mam, a raczej miałam i to duży problem, potrafiła nie wypróżniać się nawet 4 dni.. Zastosowałam Procto Vitale i diete i po 2 tygodniach stosowania wszystko się unormowało.
Jasia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 14:35   #32
karolaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Mi na hemoroidy pomógł biobidet, zamiast podcierać się papierem to się podmywam. A że menu mam po polsku to nie mam problemu z jego obsłużeniem. Wielka ulga, mogę teraz spokojnie spędzić czas poza domem
karolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 13:24   #33
maciejka_29
Przyczajenie
 
Avatar maciejka_29
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Mój problem z hemoroidam i nie był aż taki duży, czasem zatwardzenie i trochę piekło, wstydziłam się powiedzieć komuś a co dopiero iść do lekarza. Jak zaczęłam pić Procto vcitale regularnie to przestało.

Edytowane przez maciejka_29
Czas edycji: 2018-08-23 o 10:54
maciejka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 11:39   #34
Felicja1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 7
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez maciejka_29 Pokaż wiadomość
Mój problem z hemoroidam i nie był aż taki duży, czasem zatwardzenie i trochę piekło, wstydziłam się powiedzieć komuś a co dopiero iść do lekarza. Jak zaczęłam pić Procto vcitale regularnie to przestało.
U mnie było tak samo, problem polegał na hemoroidach. Dostałam jakąś maść robioną z lidokainą od lekarza i intestę na zaparcia. Odkąd chodzę regularnie do toalety jest lepiej.
Felicja1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 10:48   #35
Arova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez maciejka_29 Pokaż wiadomość
Mój problem z hemoroidam i nie był aż taki duży, czasem zatwardzenie i trochę piekło, wstydziłam się powiedzieć komuś a co dopiero iść do lekarza. Jak zaczęłam pić Procto vcitale regularnie to przestało.
Co to za Procto Vitale? Jak często to pijesz? Do posiłku tak? Powiedz coś więcej, bo sama szukam pomocy.
Arova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 15:10   #36
ameliee92
Przyczajenie
 
Avatar ameliee92
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 11
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Arova Pokaż wiadomość
Co to za Procto Vitale? Jak często to pijesz? Do posiłku tak? Powiedz coś więcej, bo sama szukam pomocy.



hej, ja też stosuje procto vitale ja to sobie robię raz dziennie, bo po dwóch razach to mnie wręcz przeczyszczało xD ale byś musiała spróbować, żeby wyczuć swój organizm, każdy będzie reagował inaczej w krażdym raziem fajnie działa i na hemoroidy, i na zaparcia, a że w składzie masz też skrzyp to włosy i paznokcie na tym zyskują
ameliee92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 14:21   #37
brecicia
Przyczajenie
 
Avatar brecicia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 16
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez ameliee92 Pokaż wiadomość
hej, ja też stosuje procto vitale ja to sobie robię raz dziennie, bo po dwóch razach to mnie wręcz przeczyszczało xD ale byś musiała spróbować, żeby wyczuć swój organizm, każdy będzie reagował inaczej w krażdym raziem fajnie działa i na hemoroidy, i na zaparcia, a że w składzie masz też skrzyp to włosy i paznokcie na tym zyskują



serio to takie skuteczne? myślałam o tym, żeby kupić te zioła mamie - 30 lat w pracy siedzącej i 3 porody robią swoje.... ale trochę drogie te zioła :/ warte są swojej ceny?
brecicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 11:05   #38
Neeila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 45
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez brecicia Pokaż wiadomość
serio to takie skuteczne? myślałam o tym, żeby kupić te zioła mamie - 30 lat w pracy siedzącej i 3 porody robią swoje.... ale trochę drogie te zioła :/ warte są swojej ceny?
Tez sie wlasnie zastanawiam, bo z jednej strony drogo no ale z drugiej ludzie wszedzie pisza ze to procto vitale pomoglo im dobrze... a mi hemoroidy nie daja zyc ostatnio :|
Neeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 09:55   #39
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

napisze co mi pomogło, może komuś się przyda.

Uzywałam maści i czopków Posterisan. Potem przczytałam, że komus bardzo pomogły czopki ziołowe Hemorol (ich użyłam wiecej razy). Nie mam pojęcia który produkt pomógł ale hemoroidy zewnetrzne zmniejszyły się do tego stopnia że są ledwo wyczuwalne, a miałam już problemy z siadaniem i na prawdę bardzo bolały.
Dodatkowo polecam jesc dużo jogurtów i suszonych owowców (ja jadłam suszone śliwki i morele ale niesiarkowane). Dodatkowo bardzo pomaga zakup mokrego papieru toaletowego, zwykły mocno podrażnia.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:19   #40
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Neeila Pokaż wiadomość
Tez sie wlasnie zastanawiam, bo z jednej strony drogo no ale z drugiej ludzie wszedzie pisza ze to procto vitale pomoglo im dobrze... a mi hemoroidy nie daja zyc ostatnio :|
W skladzie te proctovitale ma takie rzeczy, że sila rzeczy musi dzialac dobrze. Tylko pamietaj o tym zeby ogolnie postawic na diete bogata w blonnik, pij glownie wode i ogranicz tłuste miesa.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 22:48   #41
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Moja mama miała ten problem i tez bała się iść do lekarza. Nie dało się jej przetłumaczyć, że to ważne. Na szczęście w aptece magister poleciła jej czopki Postarisan i to faktycznie pomogło. Z tego co pamiętam że mówiła jest też w formie maści.
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 14:31   #42
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Naczytałam się dużo opinii o procto vitale i juz miałam kupić, ale znalazłam Hemorofratin od bonifratów, czy to jest to samo? skład wydaje się identyczny ale cena jest dużo niższa
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 21:47   #43
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Tego akurat nie znam, ale możesz zobaczyć ten mojej mamy. Kosztują około 25zł, a opakowanie starczy Ci na 5 dni wiec na pewno poczujesz ulgę.
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 11:28   #44
mazurkowa
Przyczajenie
 
Avatar mazurkowa
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 10
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Jak się przemóc żeby z tym problemem pójść do lekarza? Próbuję namówić faceta i nic, w życiu nie pójdzie
mazurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 08:54   #45
MarlenaPaa
Przyczajenie
 
Avatar MarlenaPaa
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Najlepszym sposobem będzie wizyta u lekarza, on się zna na tym i będzie wiedział jak nam pomóc.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-12-06 o 17:19 Powód: Reklama
MarlenaPaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 16:37   #46
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez mazurkowa Pokaż wiadomość
Jak się przemóc żeby z tym problemem pójść do lekarza? Próbuję namówić faceta i nic, w życiu nie pójdzie
To nie tylko problem facetów niestety. Moja mama długo nie chciała iść do lekarza, ale jak poszła do lekarza to dali jej właśnie czopki i dopiero skierowali na badania. Ale jak coś to pomaga bardzo, bo jednak czekając na badania już można sobie pomóc.
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 07:33   #47
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

A jak hemoroidy wgl nie bolą ale są ?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 12:19   #48
Dana53311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Maść na hemoroidy - https://nespac.com/hemorpl.htm Chyba pierwszy, skuteczny lek, jaki stosuję, w dodatku naturalny, roślinny.

Edytowane przez Dana53311
Czas edycji: 2022-07-23 o 19:49
Dana53311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 14:06   #49
krasnolu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Witam Drogie Dziewczyny!
Od 2,5 roku zażywam tabletki antykoncepcyjne (ponad 2 lata Diane 35 a od 2 miesięcy Stediril 30). Jakoś rok temu zauwazyłam plamki krwi, a potem uświadomiłam sobie, że mogą to być hemoroidy. Mój lekarz ginekolog przepisyał mi jakieś tabletki doustne i nawet przestało boleć po jednym opakowaniu. Potem zmieniłam gina, i przy wizycie we wakacje powiedział mi, że hemoroidy sa faktycznie ale małe i wszytko ok. Tymczasem teraz wizyta w WC bywa dośc bolesna i krwi jest dość dużo. U gina już byłam (nie badał mnie i jakoś zapomniałam poprosić coś na tą dolegliwość) i ide dopiero za 2 miesiące, może znacie więc coś na hemoroidy bo sie boje, że im dłużej ich nie lecze tym potem bedzie ciężej. Do innego lekarza nie chce iść bo itak jest do dość upokarzające.
Nie chce globułek ani maści bo lecząc się na nadżerkę przez ponad rok dostałam wstrętu do takich sposobów. Może Pan Lekarz coś doradzi??
Czekam na informacje!!

Kathia_R
Ja stosuję czopki Anusir z kwasem hialuronowym, na zmianę z maścią. Mi pomaga.
krasnolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-04, 14:57   #50
SzumiWoda
Raczkowanie
 
Avatar SzumiWoda
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 48
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A jak hemoroidy wgl nie bolą ale są ?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
No to wtedy najlepszy moment żeby zacząć działać. Póki te hemoroidy po parciu wracają na miejsce i nie krwawią to najlepsze będą zioła, bo pomogą wyregulować procesy trawienne i wtedy zniknie przyczyna czytaj parcia i problem zniknie. A jakie, to już tutaj sobie poczytaj, bo wcześniej dziewczyny dawały różne propozycje. Mi się proctovitale rzuciły najbardziej w oczy. Najważniejsze to nie zaniedbać teraz problemu
SzumiWoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 14:18   #51
ZiolkaIz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 22
Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Ja jeszcze myślałam nad maściami, ale nawet nie wiem za bardzo jaką wybrac, bo każda ma jakąś inną substancję czynną itd. Ma to duże znaczenie?
ZiolkaIz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-26 14:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.