co wam zbrzydło do granic możliwości? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 12:06   #1741
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
To w jakim miejscu pracujemy, czym się w życiu zajmujemy, także ma wpływ na odpowiedni ubiór w konkretnych miejscach.
Tak samo jak nie założysz getrów w misie w pewnym wieku tak samo ogromne adidasy w połączeniu z resztą eleganckich rzeczy nie przystoi np. w pracy. Chyba, że pracuje się jako np. przewodnik oprowadzający grupę w lesie itd. to sportowy strój jest jak najbardziej na miejscu.

Wiek przecież również decyduje o tym czy dana rzecz jest w dobrym stylu czy nie.. Wydawało mi się to oczywiste
Ale ty teraz mówisz o dostosowaniu ubioru do okazji, a to zupełnie co innego niż konieczność "zmiany stylu" w konkretnym wieku. Jak tyrasz w biurze to ubierasz się tam tak jak musisz (btw nie każdy ma taką robotę), ale po godzinach pracy na spacer masz prawo założyć to co ci się podoba. Śmieszy mnie strasznie to, że jak kobita przekroczy tą magiczną granicę dwudziestu-paru lat to już tylko szpile i garsony, bo inaczej nie ma bata. A potem jest narzekanie, że klony i wszyscy tacy sami
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:48   #1742
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
no coz moze te 22-latki ktore widzialas nie maja takiej pracy ktora wymaga dresscodu, albo moze akurat nie idą do pracy (tylko na aerobik, spotkanie z kumpela, na grzyby, na bungee albo gdzie tam chcą) nie wiedzialam ze duze sportowe buty to tylko do lat 21 bo potem to tylko szpileczki i baleciaki


mi tez juz troche znudzily sie szafiarki z pseudo artystycznymi fotkami
Wiek 22 był przykładowy a nie podany za magiczną różnicę, że od tego czasu trzeba zmieniać styl. Każdy widzę rozumuje tak aby mu było wygodnie. Tak jak Fela Von Helvete napisała- chodzi o dobranie butow do okazjim a nie pomykanie w nich wszędzie na co dzień.

Pisałam o dużych sportowych butach zakładanych w miejscach, gdzie nie powinna już kobieta( bo przeciez nie nastolatka) zakładać, a widzi się tego pełno właśnie w takich miejscach. Nie na żadnym spacerze ani na aerobiku. Ja skończyłam polemikę, bo dla mnie to jest oczywiste i klarowne, a czepianie się słówek, aby dla siebie było wygodne.. odpuszczam.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:00   #1743
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
To w jakim miejscu pracujemy, czym się w życiu zajmujemy, także ma wpływ na odpowiedni ubiór w konkretnych miejscach.
Tak samo jak nie założysz getrów w misie w pewnym wieku tak samo ogromne adidasy w połączeniu z resztą eleganckich rzeczy nie przystoi np. w pracy. Chyba, że pracuje się jako np. przewodnik oprowadzający grupę w lesie itd. to sportowy strój jest jak najbardziej na miejscu.

Wiek przecież również decyduje o tym czy dana rzecz jest w dobrym stylu czy nie.. Wydawało mi się to oczywiste
Co jest w dobrym stylu dla 34-latki co kupuje akurat rzodkiewkę i fasolę ozdobną ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:06   #1744
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

ollencja

najpierw przeczytaj posty dokładnie.. bo już na Twoj post odpowiedziałam wyżej. Nie chodzi o żadne kupowanie rzodkiewki w sklepie TYLKO O MSC GDZIE NIE WYPADA NOSIC TAKICH BUTOW . Chyba jaśniej i klarowniej się nie da, prawda?!


W ogóle o czym ta dyskusja.. temat wątku jest równie prosty- co mi zbrzydło, więc napisałam co.. i tyle w tym temacie. A czy ktoś się z tym zgadza czy nie.. to już mało co mnie obchodzi. Widzę, ze duzo osob ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr


Edytowane przez Olcik18
Czas edycji: 2010-05-10 o 14:08
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:22   #1745
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
o, to ciekawe jak wytłumaczysz, że ludzie będący całe życie wege (lub większość swojego życia) cieszą się dobrym zdrowiem i żyją

nie ma żadnej różnicy miedzy osobą kupującą futro z norek a osobą kupującą mięso mielone. obydwu osobom los zwierząt jest obojętny i powinny umieć się do tego przyznać, a nie okłamywać samych siebie i innych

Z tym cieszeniem sie dobrym zdrowiem to bym polemizowala chyba, ile znasz osob ktore maja po 80 lat i nie jedza miesa przez wiekszosc swojego zycia i sa zdrowe?

A co do tego drugiego to juz sie kompletnie nie moge zgodzic... Rozumiem ze jestes zagorzala weganka i obronczynia zwierzat?
Nie ubralabym nigdy futra i z drugiej strony nie wyobrazam sobie karmic moje dziecko jakas sojowa kupa zagrazajac przy tym jego prawidlowemu rozwojowi. Czlowiek jest miesozerny i takie sa prawa natury i jedna rzecza jest walczyc przeciwko znecaniu sie nad zwierzetami a inna spozywanie miesa. Ja rozumiem ze ktos nie je miesa bo ma swoje przekonania, ale ocenianie innych pod takim katem... W takim razie wybijmy wszystkie zwierzeta bo one przeciez tez siebie nawzajem zjadaja a na koniec idzmy sie powiesic.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:28   #1746
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ollencja najpierw przeczytaj posty dokładnie.. bo już na Twoj post odpowiedziałam wyżej. Nie chodzi o żadne kupowanie rzodkiewki w sklepie TYLKO O MSC GDZIE NIE WYPADA NOSIC TAKICH BUTOW . Chyba jaśniej i klarowniej się nie da, prawda?!
No właśnie chodzi o to, że mówiłaś o zmianie CAŁEGO stylu a nie o dopasowaniu stroju do sytuacji. Wg Ciebie - co wyraźnie napisałaś w swoim poście, co zacytowałam niżej - kobiety po 22 roku życia nie powinny nosić adidasów, ani ubierać się na sportowo- bo to niezgodne z ich wiekiem.

To, że trzeba dopasować ubranie do danej sytuacji jest OCZYWISTE i dotyczy każdego, bez względu na wiek- czy jest to dwunastolatka, dwudziestolatka czy pięćdziesięciolatka.

Więc nie wymagaj czytania ze zrozumieniem jak Ci samej tak wypowiedzieć się jest jak widać trudno


Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość

- duże adidasy... noszone przez dziewczyny w wieku 22 i więcej lat
jeszcze nastolatki mogę zrozumieć, no ale w pewnym wieku należy zmienić choć trochę styl, a nie nosić wielgachne adidasy do skórzanej kurtki :P
Ach, lecę uświadomić moją mamę, że to wielka zbrodnia nosić czasem adidasy w jej wieku!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:46   #1747
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

a mnie rozwala że w polsce mówi się na sportowe buty - adidasy ...

to czyli ja juz mam 22 lata to nie mogę chodzić w sportowych butach hehe dla mnie to jest śmieszne.. Każdy się ubiera tak jak chce i co to ma obchodzić inną osobę. ( taka już polska natura z tego co zauważyłam, każdy komentuje każdego ) No rozumię że trzeba dobrac buty do okazji (czy też pracy) bo np w biurze ktoś nie wyskoczy w sportowych butach, to jest normalne ale to z tym wiekiem to mnie rozsmieszyło Ja patrze czesto na wygodę, wychodząc z psem czy też gdy idę do miasta i wiem że bede dużo chodzić, załatwiać różne rzeczy to wolę buty sportowe lub też inne wygodne bez obcasów


Co mnie rozwala teraz to legginsy w kwiatki, koturny- jak dla mnie wyglądają okropnie wszystkie buty na koturnie takim wysokim oprócz sandałków bo wtedy widać że ta noga lezy na tym koturnie a nie wygląda jak noga konia np w botkach, czółenkach czy kozakach

Ostatnio widzialam pierwszy raz u dziewczyny nie dziecka bo tam dzieci to dzieci - skarpetki do balerinek.. heh zawsze pisałyście o tym i nigdy na to tak nie zwracałam uwagi, dużo dzieci tak ma ale tam dzieci to dzieci a teraz widzialam u dziewczyny cos po 20 i przyznam że strasznie to wyglada
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-05-10 o 14:59
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 14:48   #1748
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

choć trochę styl- tzn cały styl?? Nie
w 1 poście nie napisałam, że chodzi mi o msc, w których takich butów nie powinno sie nosić, moje niedopatrzenie, ale sprostowane! Teraz wszystkie dziewczyny, które je noszą się oburzają i zmieniają sens moich wypowiedzi
Z uporem maniaka podkreslają, że ja pisze ze do warzywniaka nie można wyjśc w adidasach.. a ja tego nie napisalam...i to podkreslam w kazdym poscie.
Wiec nie wiem z kim ta dyskusja cała..?
Koniec polemiki i z mojej strony. pozdrawiam, bo nie dociera nic a nic co pisze.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:17   #1749
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Teraz wszystkie dziewczyny, które je noszą się oburzają i zmieniają sens moich wypowiedzi
Nie noszę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:01   #1750
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Zbrzydły mi czarne, skórzane kurteczki ==' I to w polączeniu z dzinsami, adidasami i farbowanymi, wyprostowanymi włosami. Taki zestaw kojarzy mi sie z maniurami, bez urazy oczywiście.
marandile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 00:05   #1751
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Eko skóry, longi noszone do legginsów i ostatnio brzydną mi niegdyś moje ulubione spodnie, czyli rurki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 01:34   #1752
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Mi nie zbrzydły, ale wkurza mnie szał na panterke, kurki z eko skóry i legginsy, bo to są elementy stroju które ja uwielbiam i nosze od dzieciaka praktycznie (załuga mamci) i co jakiś czas słyszałam na temat tych rzeczy docinki(szczególnie nt elementów w panterke), że np 'wieśniactwo' aż nagle pól miasta w tym zaczęło chodzić


Zaczyna się tez widze 'moda' na koronke, którą tez baaardzo lubie...no super...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:45   #1753
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Zbrzydło mi widzenie na każdym kroku dziewczyny tak samo ubranej Jak założę szersze spodnie a nie rurki to czuję się troszkę jak przybysz z kosmosu ale co tam
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:25   #1754
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

A mi się podobają adidasy noszone do ramoneski - taki mam styl i go nie zmienię.

I o dziwo noszę buty sportowe pomimo tego, że mam 25 lat.

W ekoskórach z sieciówek nigdy nie chodziłam, bo są tandetne i chodzi w nich pół miasta.

Mam jedynie nadzieję, że ta moda na rockowy styl w końcu się skończy, i znów będę wyglądała fajnie i oryginalnie, a nie jak lala która idzie na dyskotekę.

Nie podoba mi się też to oblężenie na panterkowy wzór - który też kiedyś lubiłam.

Zbrzydły mi też ćwieki, które uwielbiałam, a teraz widzę na ulicy nastolatkę z motylkiem na bluzce i ćwiekami do tego.
Bleh...

Ale tak to jest. Jak ktoś nie ma własnego stylu, ubiera się we wszystko co nowe pojawia się na rynku - aby wyglądać modnie. A moim zdaniem wyglądać modnie to znaczy mieć swój styl, nie narzucony przez sieciówki i czuć się wygodnie. Aczkolwiek oczywiście najbardziej jestem zadowolona z ubrań kupowanych zagranicą, przynajmneij są inne niż wszystkie tutaj.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
new yorker akurat jest bardzo pospolity a niektórzy nie mają dostępu do tego niepospolitego sklepu, istnieje też kwestia ceny nieadekwatnej do jakości tychże ciuszków.

Dokładnie! Wszystkie z tych sieciówek, NY, CA, HM, orasy, pimkie, troll to nieziemsko..... pospolite ubrania! W większości tandetne w dodatku.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość

- duże adidasy... noszone przez dziewczyny w wieku 22 i więcej lat
jeszcze nastolatki mogę zrozumieć, no ale w pewnym wieku należy zmienić choć trochę styl, a nie nosić wielgachne adidasy do skórzanej kurtki :P

nie skomentuję, hahahahahahahahahah!
Ile ty masz lat dziewczyno? 13?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:35   #1755
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

rurki!!!! mi się niezmniennie podobają spodnie z rozszerzaną nogawką i w takich najlepiej się czuję ahh nie mogę się doczekać kiedy powrócą do łask bo podobnie jak greenka19 jak założę spodnie inne niż rurki czuję się jak przybysz a kosmosu, niemodna taka

znudziły mi się też platformy w szafie na wizażu, prawdą jest że takie zestawy rewelacyjnie wyglądają ale kto takie buty nosi na codzień??
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:21   #1756
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość


Dokładnie! Wszystkie z tych sieciówek, NY, CA, HM, orasy, pimkie, troll to nieziemsko..... pospolite ubrania! W większości tandetne w dodatku.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


W takim razie mam pytanie: w jakich sklepach Ty się ubierasz?
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:28   #1757
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
W takim razie mam pytanie: w jakich sklepach Ty się ubierasz?
To nie ma innych sklepów niż sieciówki?

Od siebie jeszcze - ja w sieciówkach jedynie co to wyłapię jakieś spodnie na wyprzedażach, zazwyczaj w NY, ewentualnie jak mi się coś bardzo spodoba i nie jest strasznie drogie lub jakiś tani basic. Wywalanie 70 złotych na zwykłą, średniej jakości koszulkę to jest dla mnie osobiście przesada. Ciuchy zazwyczaj kupuję w internecie albo w lumpeksach
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-05-11 o 10:31
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:51   #1758
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
To nie ma innych sklepów niż sieciówki?

Od siebie jeszcze - ja w sieciówkach jedynie co to wyłapię jakieś spodnie na wyprzedażach, zazwyczaj w NY, ewentualnie jak mi się coś bardzo spodoba i nie jest strasznie drogie lub jakiś tani basic. Wywalanie 70 złotych na zwykłą, średniej jakości koszulkę to jest dla mnie osobiście przesada. Ciuchy zazwyczaj kupuję w internecie albo w lumpeksach
Nie no oczywiście, że są ja sama w sieciówkach ubieram się bardziej jak jest wyprzedaż (głównie jak jestem u naszych zachodnich sąsiadów).
Tylko większość tego forum zachwyca się rzeczami z sieciówek... a inne uważa często za tandetne... nie mówię o wszystkich, ale tak jest można podać za przykład rzeczy z h&m, kiedy każdy musi mieć np. bokserkę w róże, bądź sukienkę jak Anna Mucha a jak nie ma ich w sklepach to płacą na internecie ogromne sumy...
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:06   #1759
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Co do sieciówek. Nie każdy mieszka w dużym mieście i akurat ubieranie się w takich sklepach w małej miejscowości, gdzie nie ma takich sklpeów może być oryginalne

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:09
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 11:10   #1760
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
Nie no oczywiście, że są ja sama w sieciówkach ubieram się bardziej jak jest wyprzedaż (głównie jak jestem u naszych zachodnich sąsiadów).
Tylko większość tego forum zachwyca się rzeczami z sieciówek... a inne uważa często za tandetne... nie mówię o wszystkich, ale tak jest można podać za przykład rzeczy z h&m, kiedy każdy musi mieć np. bokserkę w róże, bądź sukienkę jak Anna Mucha a jak nie ma ich w sklepach to płacą na internecie ogromne sumy...
No właśnie trochę śmieszne podejście - jak wywalę na ciuch 60 zeta, ale w sieciówce, to jestem fajna, a jak kupię taką samą za 20 złotych na bazarku to już kicz i tandeta Beznadziejnie się ubrać można i tu i tu
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:51   #1761
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Jak się przeczyta cały wątek to wyjdzie na to że wszystko się zbrzydło i nic nie mozna nosić bo będzie się źle postrzeganym Na dodatek jeszcze nie można mieć pofarbowanych i wyprostowanych włosów
Każdy ma swój gust i o tym nie powinno się dyskutować, ja sobie np nie wyobrażam chodzenia w innych spodniach niż rurki bo mi się bardzo podobają, mam znowu znajomą co chodzi oryginalnie ubrana, ubiera się tylko w lumpkach ale nie podoba mi się to bo wygląda jak menel czasami w za dużej ramonesce i porozciąganych swetrach itp
Przyznam że jak się idzie przez miasto i się widzi tyle dziewczyn prawie identycznych to nie wygląda to za fajnie i potem się to zbrzydnie ale są jakies rzeczy ktore się kazdej z nas podobaja i ok
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-05-11 o 12:00
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:27   #1762
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
W takim razie mam pytanie: w jakich sklepach Ty się ubierasz?
Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
To nie ma innych sklepów niż sieciówki?

[.......] Wywalanie 70 złotych na zwykłą, średniej jakości koszulkę to jest dla mnie osobiście przesada. [.......]
Zgadzam się w 100% z Fela Von Helvete. Poza tym nie napisałam ze wszystkie rzeczy w sieciówkach to szmatki, tylko większość. Aczkolwiek jakościowo i tak są lepsze niż ubrania z miejskich targowisk. Nie lubię kupowac czegoś, co po 3 praniach staje się ścierką do podłogi, a ostatnio taki los spotkał moją tunikę z new yorkera, tylko po 1 praniu .

Kupując ubrania stawiam na jakość i wygodę, no i oczywiście swój gust, a nie na to co przeczytam albo zobaczę w gazecie. Nie wyobrażam sobie kupić na przykład "modnych" butów, ostantiego szału mody, po prostu must-have, w których będzie mi niewygodnie.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
rurki!!!! mi się niezmniennie podobają spodnie z rozszerzaną nogawką i w takich najlepiej się czuję ahh nie mogę się doczekać kiedy powrócą do łask bo podobnie jak greenka19 jak założę spodnie inne niż rurki czuję się jak przybysz a kosmosu, niemodna taka

znudziły mi się też platformy w szafie na wizażu, prawdą jest że takie zestawy rewelacyjnie wyglądają ale kto takie buty nosi na codzień??
Co do rurek - nosze je od dawna. Nosiłam je nawet wtedy, gdy nie były jeszcze takie modne, oczywiście byłam wyśmiewana w szkole, bo jakby inaczej.

A co do platform, ja akurat mam jedną parę i są tak wygodne, że mogę w nich biegać nawet po ziemniaki do sklepu.
Zależy to chyba od modelu i wyprofilowania buta...
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:30   #1763
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

ekoskórki mi zbrzydły totalnie.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:31   #1764
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% z Fela Von Helvete. Poza tym nie napisałam ze wszystkie rzeczy w sieciówkach to szmatki, tylko większość. Aczkolwiek jakościowo i tak są lepsze niż ubrania z miejskich targowisk. Nie lubię kupowac czegoś, co po 3 praniach staje się ścierką do podłogi, a ostatnio taki los spotkał moją tunikę z new yorkera, tylko po 1 praniu .

Kupując ubrania stawiam na jakość i wygodę, no i oczywiście swój gust, a nie na to co przeczytam albo zobaczę w gazecie. Nie wyobrażam sobie kupić na przykład "modnych" butów, ostantiego szału mody, po prostu must-have, w których będzie mi niewygodnie.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



Co do rurek - nosze je od dawna. Nosiłam je nawet wtedy, gdy nie były jeszcze takie modne, oczywiście byłam wyśmiewana w szkole, bo jakby inaczej.

A co do platform, ja akurat mam jedną parę i są tak wygodne, że mogę w nich biegać nawet po ziemniaki do sklepu.
Zależy to chyba od modelu i wyprofilowania buta...
Pamiętam, że jakiś czas temu, na długo przed wszechobecnym szałem na platformy szukałam właśnie takowych - klasycznych, czarnych lakierowanych, chyba nawet na wizażu, ale nie dam sobie ręki uciąć, to większość opinii była taka, że to buty dla prostytutek
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:45   #1765
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jakiś czas temu, na długo przed wszechobecnym szałem na platformy szukałam właśnie takowych - klasycznych, czarnych lakierowanych, chyba nawet na wizażu, ale nie dam sobie ręki uciąć, to większość opinii była taka, że to buty dla prostytutek
.... a wystarczy że przyjdzie na coś moda albo jakaś znana osoba w takich się pokaże, i sama widzisz , milion modeli do wyboru, i już nikt nie mówi o prostytutkach .

Ja za to pamiętam, jak właśnie na wizażu jakiś czas temu rurki były określane jako paskudne "marchewy".
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 13:39   #1766
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Ja to z tych tolerancyjnych jestem, ale znudziły mi się panny w skórzanych kurtkach, dłuższych bokserkach, rurkach i balerinach. Plus spora torba do tego. Toż to klasyk na naszych ulicach.

A znieść nie mogę jak na koncert w plenerze widzę dziewczyny w szpilkach +/- 12cm . Że im butów nie szkoda ...
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:38   #1767
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Ekoskórki, emu, panterka, wszelkiej maści botki na takim malutkim obcasiku, które do tego mają coś jakby szpic, czarne, farbowane włosy i duuże odrosty , koszulki z napisami typu: "Help me! I'm blonde" .
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:43   #1768
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

a rudzielce Wam nie zbrzydły? Teraz dużo marchewkowych, brązowo- rudych i rudych włosów
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:41   #1769
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez marandile Pokaż wiadomość
Zbrzydły mi czarne, skórzane kurteczki ==' I to w polączeniu z dzinsami, adidasami i farbowanymi, wyprostowanymi włosami. Taki zestaw kojarzy mi sie z maniurami, bez urazy oczywiście.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:48   #1770
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Z tym cieszeniem sie dobrym zdrowiem to bym polemizowala chyba, ile znasz osob ktore maja po 80 lat i nie jedza miesa przez wiekszosc swojego zycia i sa zdrowe?
zaraz zaraz a ile ty znasz osob po 80 rooku zycia które całe zycie jedza miesa i są zdrowe?? pytam bez ironii, bo ja żadnej, wiec to chyba słaby argument.

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
a rudzielce Wam nie zbrzydły? Teraz dużo marchewkowych, brązowo- rudych i rudych włosów
ja tez zauwazyłam wylew rudych farbowanych włosów
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2010-05-11 o 15:49
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.